Forum

Księga gości

[+] Twoje konto

Subskrybuj kanał najnowszych wypowiedzi w tym temacie

Ważne!Wątek Forum > Księga gości

Ważny: Byłeś tu? Zostaw ślad po sobie! :D
Idź do strony:« Poprzednia12345678Następna »
Ocena: (Ocen: 3)
Wypowiedzi 51 - 75 z 190
 Gość Gość Kopiuj nick (83.17.207.*)
Wypowiedź dodana: 6 lutego 2006, 16:06:29
« Opcje

Nie ma raczej :P Fotki na jego oficjalnej stronie ;)

Gość REKLAMA Kopiuj nick (*->*)
Wypowiedź dodana: 6 lutego 2006, 16:06:30

Gość jan Kopiuj nick (62.141.222.*)
Wypowiedź dodana: 23 lutego 2006, 20:18:05
« Opcje

Bardzo fajna stronka, ładnie wykonana. Pozdrawiam wszystkich
www.mbut.com.pl www.hurtszewski.com

Gość andrenak Kopiuj nick (83.25.252.*)
Wypowiedź dodana: 8 marca 2006, 13:08:33
« Opcje

Witam jestem tu po raz pierwszy podoba mi się Twoja stronka życze powodzenia ja narazie się tu rozglądam :)

A miało być Twoja :(

poprawiłem :) - Administrator

Gość Ehmmmm Kopiuj nick (83.15.99.*)
Wypowiedź dodana: 2 kwietnia 2006, 13:38:44
« Opcje

Nie wiem czym się podniecacie w związku z tą stroną. Jest nieprzejrzysta, pstrokata, wygląda jakby była robiona w Wordzie. No i treść: nuuuudy, wysilony humor. Zdjęcia wyglądają jakby były robione przez alkoholika komórką. Ale czego się spodziewać po alienie, którego największym osiągnięciem (jak wspomina) jest zdanie matury i dostanie sie na studia. Plus artykuł o jakimś konkusie organizowanym przez A. Hermana. Pamiętam jak przez rok czasu w I LO męczył nas pisaniem bzdur w Turbo Pascalu bo tylko o tym miał pojęcie, do tego średnie, notorycznie podważane przez kolegę z klasy. Rok czasu zmarnowane.
O ksywie nie będę wiele wspominał poza tym, że dodawanie sobie przez eks licealistę tytułu naukowego jest żenadą. Skończ studia i zapracuj sobie na to. Jak inni.

Absolwent I LO.
Prawdziwy mgr

AvatarAdministrator Dżyszla Mężczyzna Kopiuj nick (83.15.99.*) |  
Wypowiedź dodana: 3 kwietnia 2006, 09:16:47
« Opcje

Ehmmmm - owszem, przyznaję rację, że strona nie wygląda najładniej. niestety - wygląd zachowała wręcz od czasów powstania, i przez owe 5 lat nie była gruntownie zmieniana. Zapewniam jednak, że w Wordzie nie jest pisana, a w notatniku (a konkretniej: UltraEdit z kolorowaniem składni).

Humor - obecnie jest to dział Forum, w którym kazdy może pisać.

Zdjęcia - trudno - nie stać mnie na dobry aparat :( Fotografem też nie jestem nawet z zamiłowania. To mam, to daję. Każdemu ma prawo się nie podobać. De gustibus non disputandum est.

Co do osiągnięć - mają charakter humorystyczny przy jednoczesnym zachowaniu realiów. Cóż, nie każdy poczucie humoru ma widać :(

Co do ksywki - jak to nazwa własna tak brzmi w pełnym znaczeniu. Nie ja dodałem do niej tytuły naukowe i nie jest to przejaw żadnych złych cech z mojej strony. Poza tym tak brzmiała od czasu szkoły podstawowej. Więc akurat wypraszam sobie pisanie dodawanie sobie przez eks licealistę - ani sobie nie dodałem, ani po liceum!
A przy okazji, gdyby nie jednolity tryb, sądzę, że już inż. stało by się prawdziwym.

mgr inż. Dżyszla

Nie odpisuję na problemy zgłaszane na e-mail lub PW!

Także dzięki firmie Netlook.pl możesz za darmo korzystać z tej strony!

Gość Mitica Kopiuj nick (83.21.48.*)
Wypowiedź dodana: 3 kwietnia 2006, 13:17:17
« Opcje

Ja nie wiem czemu Ty w ogole odpisujesz na takie wypowiedzi. I to anonimowe. Zamiast przejmowac sie tym, co sadza o Tobie Twoi koledzy, dla ktorych cos znaczysz, np. Ja, przejmujesz sie osobami bez znaczenia, nie przymierzajac "z ulicy". A po co?tylko czas tracisz. Ludzie sa wredni i lubia podkopywac innych szczegolnie jak sami nie maja zadnych osiagniec. Pozdrawiam

Gość Gość Kopiuj nick (83.17.33.*)
Wypowiedź dodana: 3 kwietnia 2006, 13:49:08
« Opcje

dżyszla - olej dziada dla niego jedynm i chyba ostatnim osiągnięciem jest zrobienie mgr i to pewnie gdzieś na jakiejś administracji czy czymś takim. tak naprawdę to raczej diabli go biorą bo nawet w turbo pascalu mu nie szło a się wymądrza
pozdrawiam abigaill

Gość Tapta Kopiuj nick (81.190.127.*)
Wypowiedź dodana: 3 kwietnia 2006, 15:25:43
« Opcje

[b]Ehmmmm[/b]: nie chcesz chyba powiedzieć, że skończenie studiów to taka strasznie ciężka praca. Wystarczy co jakiś czas wytrzeźwieć i coś zaliczyć. Jeżeli tobie sprawiło to trudności - gratuluję 8| Rozumiem, że teraz mam rozbijać sobie czoło o chodnik bijąc przed tobą pokłony, Panie Prawdziwy MGR (magazynierŁ).
Poza tym - zamiast krytykować i umniejszać czyjeś zasługi/pracę - wykaż się czymś ze swojej strony. Czymś innym, niż głupotą i pieniactwem, baranie!

Zarejestrowany Soul Mężczyzna Kopiuj nick (83.31.208.*) |  
Wypowiedź dodana: 3 kwietnia 2006, 16:00:45
« Opcje

Gdy widze na forum (czyli czyms "nieoficjalnym") - mgr.inż. - to mysle natychmiast ze to zart. Bo co to innego moze bycŁŁ?Ale nie wszyscy maja dobrze funkcjonujaca kore mozgowa.

Duszołap

Gość Piotrek_CJ Kopiuj nick (87.99.32.*)
Wypowiedź dodana: 3 kwietnia 2006, 16:11:35
« Opcje

Nie wiem czym się podniecacie w związku z tą stroną. Jest nieprzejrzysta, pstrokata, wygląda jakby była robiona w Wordzie. No i treść: nuuuudy, wysilony humor. Zdjęcia wyglądają jakby były robione przez alkoholika komórką. Ale czego się spodziewać po alienie, którego największym osiągnięciem (jak wspomina) jest zdanie matury i dostanie sie na studia. Plus artykuł o jakimś konkusie organizowanym przez A. Hermana. Pamiętam jak przez rok czasu w I LO męczył nas pisaniem bzdur w Turbo Pascalu bo tylko o tym miał pojęcie, do tego średnie, notorycznie podważane przez kolegę z klasy. Rok czasu zmarnowane.
O ksywie nie będę wiele wspominał poza tym, że dodawanie sobie przez eks licealistę tytułu naukowego jest żenadą. Skończ studia i zapracuj sobie na to. Jak inni.

Absolwent I LO.
Prawdziwy mgr

Panie Prawdziwy Magistrze - skoro tak jesteś z tego dumny czemu się nie podpisałeś pod swoim postem tylko anonimowo : -) ?
Widząc co napsiałeś nie darzysz autora strony symapatią i go chyba znasz.A skoro tak - powienieneś wiedzieć ze ten ''mgr inż'' to ksywka - a nie czepiać się ; -)
Nie amtura a chęć szczera zrobi z ciebie oficera - pamiętaj Aninomowy Magisterku ; -)

A pisze, że znaczniki tylko dla uprawnionych...w tym cytowanie także... poprawione

Gość Zonewelld Kopiuj nick (83.17.180.*)
Wypowiedź dodana: 3 kwietnia 2006, 16:30:29
« Opcje

Tak czy inaczej. Strzeż sie czarnej Wołgi :D
Zadarłeś z niewłaściwymi osobami :)

Gość Erotik Kopiuj nick (68.87.66.*)
Wypowiedź dodana: 14 kwietnia 2006, 10:48:20
« Opcje

Gut Seite! Sehr gut! Danke schoen fuer Information! **********

Ohne Reklamen, bitte!

Gość Phentermine Kopiuj nick (68.87.66.*)
Wypowiedź dodana: 14 kwietnia 2006, 13:00:09
« Opcje

OoO! Nice site! I juuust LOVE it! Found it rather interesting and useful, you know:) *********

Without advertising, please! If you try publish any more any link, your's IP has been baned!

Gość MatIas Kopiuj nick (80.55.104.*)
Wypowiedź dodana: 14 kwietnia 2006, 20:26:12
« Opcje

Fajna stronka, duzo wartosciowych rzeczy do pobrania, bajerancka linijka led :). Słowem warto czasem wpaść. Jednak to co mnie przeraziło, przerażająco znajome wady i niektóre zainteresowania (C++, HTML, elektronika, bycie statystą w Shooterach). Teraz groźba: There can be ONLY ONE! Strzeż się :)

AvatarAdministrator Dżyszla Mężczyzna Kopiuj nick (83.15.99.*) |  
Wypowiedź dodana: 14 kwietnia 2006, 21:00:47
« Opcje

Statystów z takimi wadami nigdy za wiele ;) Aczkolwiek odradzam mój tryb życia ;)

mgr inż. Dżyszla

AvatarZarejestrowany, zwieszony Elrond_87 Mężczyzna Kopiuj nick (0.0.0.*) |  
Wypowiedź dodana: 15 kwietnia 2006, 19:54:08
« Opcje

Elrond wita:-)

AvatarModerator _domestos_ Mężczyzna Kopiuj nick (83.20.190.*) |  
Wypowiedź dodana: 16 kwietnia 2006, 12:22:54
« Opcje

Witamy Elronda :-)

W tzw. mintajmie zapraszam "Najdłuższego..." :

http://forum.dzyszla.aplus.pl/topic55-1.html

SYGNATURA ZOSTAŁA USUNIĘTA PRZEZ MODERATORA

Gość Automobile Kopiuj nick (68.87.66.*)
Wypowiedź dodana: 18 kwietnia 2006, 17:15:42
« Opcje

Ooo.! Gut Seite:) Sehr schoen! http********

Adres IP 68.87.66.152 został zbanowany! Wejscie na stronę zostało zabronione spod tego adresu.
IP adress 68.87.66.152 has been baned! Enter to this site ist denied from this IP.

Gość Paweł Kopiuj nick (83.28.199.*)
Wypowiedź dodana: 23 kwietnia 2006, 20:50:34
« Opcje

Bardzo ciekawa strona. Podoba mi się wykonanie i wygląd. Warto było odwiedzić. Polecam Każdemu. Oby więcej takich stron. Jednocześnie chciałem zaprosić na moją stronkę <a href="http://www.ehaker.pl" title="HACKER - EHAKER.PL">www.ehaker.pl</a>. Myśle że warto zobaczyć.

Gość Hydrocodone Kopiuj nick (0.0.0.*)
Wypowiedź dodana: 26 kwietnia 2006, 09:41:51
« Opcje

;-) Very informative! Good work http:*********

Next IP adress has been baned!

Zarejestrowany, zwieszony adria377 Kopiuj nick (83.24.240.*) |  
Wypowiedź dodana: 18 czerwca 2006, 20:32:15
« Opcje

Witam Waszystkich! Jeśli chcecie się ze mną skontaktować w jakiś sposób to mój e-mail kara_15@wp.pl pozdrawiam i czekam na maile od Was!

AvatarModerator _domestos_ Mężczyzna Kopiuj nick (83.20.249.*) |  
Wypowiedź dodana: 23 czerwca 2006, 08:57:14
« Opcje

Najlepszego, Panie Admin, z Okazji urodzin :D

SYGNATURA ZOSTAŁA USUNIĘTA PRZEZ MODERATORA

AvatarAdministrator Dżyszla Mężczyzna Kopiuj nick (83.15.146.*) |  
Wypowiedź dodana: 23 czerwca 2006, 12:24:45
« Opcje

Ślicznie dziękuję :D

mgr inż. Dżyszla

AvatarZarejestrowany, zwieszony _maciej_ Mężczyzna Kopiuj nick (83.23.207.*) |  
Wypowiedź dodana: 25 czerwca 2006, 13:40:32
« Opcje

Witam :) Mój pierszy post :)

Wszystkiego naj...

Pozdrawiam :)

Zarejestrowany, zwieszony _Robbie_ Mężczyzna Kopiuj nick (80.212.5.*) |  
Wypowiedź dodana: 8 lipca 2006, 23:50:59
« Opcje

Dawidzie, jesteś tam L:|

Robbie

Idź do strony:« Poprzednia12345678Następna »

[+] Pokaż/odśwież listę czytających i monitorujących ten wątek