Forum

Mój chłopak mnie unika

[+] Twoje konto

Subskrybuj kanał najnowszych wypowiedzi w tym temacie

Wątek zamknięty Forum > Pogaduchy > Mój chłopak mnie unika

Idź do strony:12Następna »
Ocena: (Ocen: 1)
Wypowiedzi 1 - 25 z 37
 Gość eweliska Kopiuj nick (83.27.177.*)
Wypowiedź dodana: 17 listopada 2006, 15:38:15
« Opcje

Moj chłopka mnie unika:,(mowi ze nie ma czasu...czasem sie zastanawiam czy to wogole ma sens ??czy on mnie naprawde kocha czy udaje??:,(co ja mam zrobic??ja juz tak nie moge dłuzej ja go kocham i nie wiem co bym zrobiła gdybym go straciła:,( ...pomuzcie!!!11

Moderowane przez :
Wypowiedź przeniesiona z wątku Wielka Baza Humoru > O chłopakach i dziewczynach

Gość REKLAMA Kopiuj nick (*->*)
Wypowiedź dodana: 17 listopada 2006, 15:38:16

AvatarAdministrator Dżyszla Mężczyzna Kopiuj nick (83.15.146.*) |  
Wypowiedź dodana: 17 listopada 2006, 18:02:20
« Opcje

Moj chłopka mnie unika:,(mowi ze nie ma czasu...czasem sie zastanawiam czy to wogole ma sens ??czy on mnie naprawde kocha czy udaje??:,(co ja mam zrobic??ja juz tak nie moge dłuzej ja go kocham i nie wiem co bym zrobiła gdybym go straciła:,( ...pomuzcie!!!11
Przede wszystkim zapoznać się z działem, w którym umieszczasz ten tekst - Wielka Baza Humoru > O chłopakach i dziewczynach. (wątek został przeniesiony)

mgr inż. Dżyszla

Nie odpisuję na problemy zgłaszane na e-mail lub PW!

Także dzięki firmie Netlook.pl możesz za darmo korzystać z tej strony!

Gość Anecia Kopiuj nick (80.240.166.*)
Wypowiedź dodana: 7 grudnia 2006, 13:41:36
« Opcje

gdy chłopak cię unika, ty także zacznij mieć swoje sprawy. Nie kłóć się z nim, bo on może tylko na to czekać. po prostu zorganizuj sobie czas, a on wtedy sam zacznie się tobą interesować. nie mów mu gdzie idziesz chodzbyś szła nawet na basen czy do biblioteki. zmień coś w swoim wyglądzie zewnętrznym, zacznij nawiązywać kontakty z kolegami, uśmiechaj się i bądz sobą. on to doceni i zainteresuje się tym wszystkim. zwróć na siebie uwagę , a to może ci pomóć!!!

Wypowiedź dodana: 7 grudnia 2006, 16:53:31
Za tą wypowiedź przyznano użytkownikowi punkt pożyteczności
« Opcje

Wątpię, aby docenił, to raczej gra na wzbudzanie zazdrości :] (co nie wyklucza, że nieskuteczna)

mgr inż. Dżyszla

Gość Karola Kopiuj nick (0.0.0.*)
Wypowiedź dodana: 4 marca 2007, 20:42:06
« Opcje

hej ja mam podobny problem...pisałamm z kolesiem na gg i wogóle...wczoraj sie z nim spotkałam było fajnie ale juz dzis sie do mnie nie odzywa ja cos czuje do niego prosze odpiszcie!

Gość aga Kopiuj nick (83.31.244.*)
Wypowiedź dodana: 19 kwietnia 2007, 19:59:05
« Opcje

to pewnie jakiś wariat i ma już inną dziewczynę,odpuść

Gość gosc Kopiuj nick (82.139.15.*)
Wypowiedź dodana: 19 maja 2007, 17:24:18
« Opcje

Ja rowniez mam ogromny problem...Jestemz moim chlopakiem od 5 miesiecy i ogolnie wszytsko jest w porzadku tylko jeste maly problem...on pracuje w czechach i jest w domu tylko przez weekend...zazwyczaj jest u mnie co weekend ale czasami nie moze byc bo musi pomoc dziadkom z ktorymi mieszka i spotykamy sie co 2 tygodnie...i plus do tego jest bardzo rodzinny dlatego tez nie chcem byc przeszkada aby tacil kontakt z rodzina prze ze mnie...nie wiem co robic kocham go ale nie chcem rowniez zeby poswiecal mniej czasu rodzinie z mojego powodu majac w swiadomosc jak bardzo ja kocha
co mam robic??

Wypowiedź dodana: 19 maja 2007, 17:37:56 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 19 maja 2007, 17:44:05 po raz 1-wszy przez: Dżyszla
« Opcje

A moim zdaniem to Ty się chciałaś zapytać, co zrobić, aby być więcej czasu z nim :) Albo zastanawiasz się, czy nie poszukać sobie z tego powodu kogoś, z kim będziesz mogła spędzać więcej czasu.

Rozumiem, że sama nie możesz być z nim w Czechach? Cóż, jeśli w perspektywie sytuacja się zmieni i będziecie mogli być razem, to będzie to niezła próba dla was obu, bo takie rozstanie najczęściej negatywnie wpływa na związki i nie ma w tym nic aż tak złego, jak z pozoru mogło by się wydawać, bo przecież lepiej móc być z kimś, niż tylko wyczekiwać całymi dniami kilku godzin. A poza tym to niewiele możesz zrobić.

mgr inż. Dżyszla

Zarejestrowany, zwieszony Ziome Kopiuj nick (83.23.188.*) |  
Wypowiedź dodana: 21 czerwca 2007, 22:09:42
« Opcje

Dżyszla widze ze bierzesz sie za rozwiazywanie problemów miłosnych... :-D

Gość kamila Kopiuj nick (83.30.153.*)
Wypowiedź dodana: 18 lipca 2007, 08:54:50
« Opcje

Ja już nie wytrzymuje w moim związku!!!jestem z moim chłopakiem 9 miesięcy a teraz zaczęło sie wszystko psuć:(przestał pisać,jak sie spotykamy to nie odzywa sie do mnie ani słowem nie wiem co ja moge jeszcze zrobić:(gdy spytałam czy mnie kocha wzruszył ramionami:(..ja nie potrafię żyć bez niego,a on tak sie zachowuje:(

AvatarAdministrator Dżyszla Mężczyzna Kopiuj nick (83.2.108.*) |  
Wypowiedź dodana: 18 lipca 2007, 09:09:28
« Opcje

On znalazł sobie inną, albo po prostu mu się znudziło. A jak nie stać go na szczerość, to naucz się żyć bez niego. Znajdziesz innego. Ciesz się, że teraz to wyszło, a nie po ślubie.

mgr inż. Dżyszla

Gość ona Kopiuj nick (78.88.199.*)
Wypowiedź dodana: 18 września 2007, 20:14:02
« Opcje

MAm problem czytalam forum i tak sie zastanwiam co ja mam zrobic?:( Jestemjuz z chlopakiem prawie rok i jakos teraz zaczelo mu sie cos dziac :-( Mowi ze musi sie uczyc itd zeby sie nie widziec w tygodniu A kiedys mowil do mnie kujon keidy to ja mowilam ze nie moge ale naprawde mialam nauke Ale po prostu jakos nie moge uwierzyc w to ze on ma ciagle tyle nauki Jestem osoba ktora czesto wyraza swoje uczucia nie ukrywam ich dlatego mowie mu ze go KOcham bo to najszczersza prawda Nie chce go nigdy stracic ale on czasem nawet nie odpowie ze tez mnie kocha czasem musze z niego to wydusic Kochanie Kochasz mnie? I wtedy odpowiada tak A moze on sie mna znudzil kiedy sie widzimy jest wspaniale ale jak piszemy czy rozmawiamy przez telefon cos mu odwala wycioaga jakies brudy z przeszlosci kiedy nie bylismy jeszcze razemm A moze on? NAwet nie moze mito przejsc przez mysl ja nie moglabym bez niego zyc :-(

Zarejestrowany Soul Mężczyzna Kopiuj nick (83.6.148.*) |  
Wypowiedź dodana: 19 września 2007, 11:02:22
« Opcje

Jeśli jest się z kimś dlatego, bo "bez niego nie można żyć", to nie jestem w stanie wyobrazić sobie, jakim cudem miałby to być udany i satysfakcjonujący związek. Zajmij się sobą, bądź zadowolona z życia, a wszystko inne, w tym związki będzie wychodziło znacznie lepiej.

Duszołap

Zarejestrowany tester Kopiuj nick (80.0.0.*) |  
Wypowiedź dodana: 19 września 2007, 18:59:27
« Opcje

A może po prostu on stwierdził, że wykształceniem będzie mógł w przyszłości zapewnić rodzinie utrzymanie? Może po prostu zaczął dojrzewać?

Tester

Gość kwiatke Kopiuj nick (87.105.100.*)
Wypowiedź dodana: 5 października 2007, 16:36:17
« Opcje

Hej. Tez mam bardzo powazny problem. Jestem z chlopakiem od 2 lat. Kocham go ale niewiem czy on nadal mnie. Niedawno przyjechal do niego kolega y norwegi i cały czas spedza z nim. dla mnie nawet 5 min nie ma. I jeszcze cos tez czasami nie milo sie do mnie odzywa bo mowie mu ze chcem wiecej milosci od niego. co mam zrobic__

Zarejestrowany AlvinR Mężczyzna Kopiuj nick (83.31.214.*) |  
Wypowiedź dodana: 5 października 2007, 17:05:44
« Opcje

Hmmm...
Poważny problem.. :-|

A może by tak... zacząć od nauki języka ojczystego? :-/

AvatarAdministrator Dżyszla Mężczyzna Kopiuj nick (83.238.128.*) |  
Wypowiedź dodana: 5 października 2007, 18:00:55
« Opcje

Kwiatke, obawiasz się, że Twój chłopak jest gejem? :-)

A na poważnie - ile czasu widział się z Tobą a ile z kolegą? Nie ograniczaj go, pozwól mu też mieć trochę swojego życia. W przeciwnym razie on od Ciebie ucieknie. Nikt nie lubi być więźniem, prawda? Chciałabyś, aby on także nie pozwalał Ci się spotykać z koleżankami czy kolegami, szczególnie takimi, których nie widzałaś przez dużo czasu, którzy mogą wiele ciekawych rzeczy opowiadać. Na Twoim miejscu to po prostu próbowałbym się zakumplować z jego kolegą - na pewno taka osoba z zagranicy ma wiele ciekawych rzeczy do powiedzenia.

Alvin - nie czepiaj się. Bywa gorzej ;-)

mgr inż. Dżyszla

Gość Pati Kopiuj nick (83.26.17.*)
Wypowiedź dodana: 12 października 2007, 14:59:51
« Opcje

powiennas do niego zadzwonic albo jakos sie skontaktowac

Gość paul_inka_96 Kopiuj nick (87.205.186.*)
Wypowiedź dodana: 18 października 2007, 15:27:28
« Opcje

mam chlopaka ichodze z nim od jednego roku nagle zaczal mnie unikac jakby wogole nie chcial zemna chodzic i jakby mnie nie kochal ja go kocham bardzo ale niewiem co bym zrobila gdybym go stracila.
Pomozcie przosze chce odzyskac mojego chlopacka

Wypowiedź dodana: 18 października 2007, 17:18:06
« Opcje

1. Skąd wiesz, że go kochasz?
2. Ile masz lat?

mgr inż. Dżyszla

Zarejestrowany, zwieszony kleosia Kopiuj nick (83.28.163.*) |  
Wypowiedź dodana: 29 października 2007, 16:14:51 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 29 października 2007, 16:26:08 po raz 1-wszy przez: Dżyszla
« Opcje

Hej:) Ja mam 13 lat i bardzo podoba mi się chłopak z kl. mojego brata. Ja jestem w kl. 1 gim. a on w 3. Chodzimy do tej samej szkoły. On jest prześliczny i mądry. Bardzo mi się podoba. Chciałabym "zawrócić" mu w głowie. Ale nie wiem jak to zrobić. napewno nie podejde do niego i nie powiem nic. pomóżcie, proszę. Piszcie tu choc baaardzo zadno bywam. Będę bardzo wdzięczna. Pliska, poszcie!

Moderowane przez Dżyszla :

Jak już to tylko tu zgodnie z zasadami

Wypowiedź dodana: 29 października 2007, 16:28:16
« Opcje

1. A coś poza tym, że Ci się podoba i twierdzisz, że jest mądry?
2. Czemu nie podejdziesz? Podejdź, powiedz że chciałabyś się bliżej z nim poznać (tylko, żeby na podtekst to nie zabrzmiało), a jak będzie coś warty to i jego reakcja będzie zawsze tą właściwą dla Ciebie.

mgr inż. Dżyszla

Zarejestrowany, zwieszony majeczka:) Kopiuj nick (83.3.188.*) |  
Wypowiedź dodana: 30 października 2007, 19:50:52 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 30 października 2007, 19:53:25 po raz 1-wszy przez: majeczka:)
« Opcje

nie daj sie zwariować poprostu weś głeboki oddech i nie zwlekaj sluzej po co masz cierpiec

*** Dodano o 19:53:25: *** (Autoscalanie)

na początrku jest zawsze fajnie ale jak pokażesz że sie zaangażowałaś i że już nie ma sie czego bać iz odejdziesz to czar pryska wiem bo już to testowałam ehhh bolesne ale uczy sie człowiek całe życie

Gość lolita Kopiuj nick (79.184.167.*)
Wypowiedź dodana: 31 października 2007, 12:54:11
« Opcje

a co ja mam zrobic gdy podoba mi sie chłopak ale jest kilka osó które nie chcą naszego związku..np jego kolega..jest zazdrosny o to że ja z nim..a ja tak bardzo chce mieć Ar..przy sobie!!

Zarejestrowany Soul Mężczyzna Kopiuj nick (83.6.104.*) |  
Wypowiedź dodana: 31 października 2007, 15:07:45
« Opcje

hm... chyba tylko poczekać, aż dorośnie (do zaangażowania też).

Duszołap

Idź do strony:12Następna »

[+] Pokaż/odśwież listę czytających i monitorujących ten wątek