Forum

Mój chłopak mnie unika

[+] Twoje konto

Subskrybuj kanał najnowszych wypowiedzi w tym temacie

Wątek zamknięty Forum > Pogaduchy > Mój chłopak mnie unika

Idź do strony:« Poprzednia12
Ocena: (Ocen: 1)
Wypowiedzi 26 - 37 z 37
 Zarejestrowany, zwieszony karola Kopiuj nick (80.55.78.*) |  
Wypowiedź dodana: 31 października 2007, 17:46:43 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 31 października 2007, 18:45:21 po raz 1-wszy przez: _domestos_
« Opcje

facieci sa do dupy jeden piszedł ze mna na randke 4 miesice tenu i nic... czuje sie wykorzystana. ja cały czas o nim mysle jestem beznadziejna i juz zawsze bede sama:(

Gość REKLAMA Kopiuj nick (*->*)
Wypowiedź dodana: 31 października 2007, 17:46:44

Zarejestrowany, zwieszony Vayshan Mężczyzna Kopiuj nick (89.151.30.*) |  
Wypowiedź dodana: 31 października 2007, 18:03:41 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 31 października 2007, 18:45:40 po raz 1-wszy przez: _domestos_
« Opcje

I po to zakładałaś nowy wątek ?
Jest tu jeden topic podobny do tego w któym takie problemy mają swoje skupisko...

Co do tematu..

Równie dobrze mozemy powiedziec, że kobiety to idiotki - jedna się ze mna spotkała niedawno, pocałowała i rpzytuliła a 2 dni pozniej wrocila do byłego i co ?
Mam czuć się wykorzystany, załamywac się ?
Po treści Twego posta myślę, że masz 13-16 lat...
Korzystaj z życia nie jeden facet przed Tobą to raz a dwa - masz jeszcze czas na super wielka miłość itp bajerki...

To, że jakiś chłopak się z Tobą spotkał raz czy dwa razy, przytulił itd nie znacy, że będzie zaraz między wami obustronna chemia charakteryzująca się wzajemnym uwielbieniem.. Może on nie czuje się na tyle emocjonalnie dojrzały by się z kimś wiązać może po prostu nie "rajcuje" go to...

Daj temu spokój - zajmij się sobą a miłość sama zapuka do Ciebie - Pytanie tylko czy nie będziesz zbyt zajęta użalaniem się i być może przegapisz ją...

Więc sie uśmiechnij i korzystaj z życia.

Vanitas vanitatum et omnia vanitas... KONTO ZAWIESZONE

Gość lolita Kopiuj nick (79.184.102.*)
Wypowiedź dodana: 2 listopada 2007, 10:54:18
« Opcje

ja z nim podobamy się sobie ale jak na razie spotykamy sie po kryjomu! tak żeby nie dowiedział się jego kolega..wczoraj sie widzieliśmy,było fajnie tylko ja już nie chce się ukrywać!! co zrobić,jak to zmienić??

AvatarAdministrator Dżyszla Mężczyzna Kopiuj nick (83.238.128.*) |  
Wypowiedź dodana: 4 listopada 2007, 10:51:11
« Opcje

lolita, lol, strasznie duzo, jak już "podobacie się sobie". Najpierw po prostu zrób bilans strat i zysków, powiedz sobie czego oczekujesz i co jest dla Ciebie ważniejsze a potem ewentualnie po prostu przestań się ukrywać lub rozstań się. To jest prostsze niż Ci się wydaje - staraj się racjonalnie spojrzeć i nie robić wideł z igły.

Vayshan, dobrze powiedziane :-)

mgr inż. Dżyszla

Nie odpisuję na problemy zgłaszane na e-mail lub PW!

Także dzięki firmie Netlook.pl możesz za darmo korzystać z tej strony!

Zarejestrowany AlvinR Mężczyzna Kopiuj nick (83.31.244.*) |  
Wypowiedź dodana: 4 listopada 2007, 10:55:51
« Opcje

Ukrywać się?
Przed kimś trzecim?
A kto tu się kogo wstydzi?
Ty bycia z NIM czy też On bycia z Tobą?
Bo tak to wygląda a nie inaczej.
A skoro tak - to wasze szanse na bycie ze sobą razem widzę w skali 1 do 10 na około -10

BTW: nie 13 - 16 a góra - max 14 lat
I uwzględniając dojrzałosć wypowiedzi ani dnia więcej bym jej nie dał

Gość Oktawia Kopiuj nick (83.21.18.*)
Wypowiedź dodana: 21 listopada 2007, 09:25:18
« Opcje

Od niedawna chodzę z chłopakiem z mojej klasy. Przy swoich kolegach zachowuje się jak by mnie nie znał. Co mam zrobić?

Zarejestrowany Soul Mężczyzna Kopiuj nick (83.6.114.*) |  
Wypowiedź dodana: 21 listopada 2007, 11:47:21
« Opcje

Wynika z tego, że jest on bardzo niedojrzały. Na Twoim miejscu ja bym powiedział mu, że musi zdecydować, czy traktuje Cię poważnie, czy nie. Gdy nie zmieni swojego postępowania, to jeśli z nim pozostaniesz, może tylko utwierdzić w przekonaniu, że wolno mu w ten sposó traktować kobiety.

Duszołap

AvatarZarejestrowany, zwieszony Raistlin Mężczyzna Kopiuj nick (83.5.172.*) |  
Wypowiedź dodana: 24 listopada 2007, 15:40:48
« Opcje

Że też chce się Wam z nimi gadać :-|

Athlon 64 X2 EE 3600 // MSI K9AGM2// 2*1024mb PC-800 Patriot CL5// Samsung 160gb //Chieftec GPS-400AA-101A

Gość Susan Kopiuj nick (83.28.122.*)
Wypowiedź dodana: 1 grudnia 2007, 18:59:37
« Opcje

Cześć.Mam problem,niedawno zerwałam z moim chłopakiem a on robnie mi przykrosc.Podoba mi się jego przyjceil.Jego przyjaciel mówi mi że mnie kocha że jestm jego słneczkiem itp.ale zaczeł się to na gg.Przedstawił mi się jako on Przemek.Ale ja nie wieże ze to Przemek tylko ten mój były :-/:/.Teraz Przemek nie odibera telefonów ode mnie a od wczoraj nie ma go na gg.Ja tez go kocham ale boje się ze mój były robi sobie jaja i podaje sie za Przemka,co robic?? :'-(

Wypowiedź dodana: 1 grudnia 2007, 19:12:44 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 1 grudnia 2007, 19:13:40 po raz 1-wszy przez: Dżyszla
« Opcje

Czyli jak rozumiem owego Przemka z GG nie widziałaś na oczy, ale wiesz, że go kochasz, bo nazywa Cię "słoneczkiem" tak? I nie umówiłaś się z nim na spotkanie nawet? Bez komentarza... (to jest odpowiedź, co masz robić)

mgr inż. Dżyszla

Zarejestrowany Soul Mężczyzna Kopiuj nick (83.6.142.*) |  
Wypowiedź dodana: 8 grudnia 2007, 21:09:15
« Opcje

Niestety nikogo nie da się zmusić do uczuć.

Duszołap

Wypowiedź dodana: 8 grudnia 2007, 21:18:17 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 8 grudnia 2007, 21:18:46 po raz 1-wszy przez: Dżyszla
« Opcje

Wątek zostaje zamknięty ze względu na poruszanie coraz większej ilości wątków, które nigdy nie są kontynuowane. Proponuję wszystkim potencjalnym piszącym w tym wątku pytania, by odczekały tydzień i się zastanowiły.

mgr inż. Dżyszla

Idź do strony:« Poprzednia12

[+] Pokaż/odśwież listę czytających i monitorujących ten wątek