Forum

IDG - problemy z Forum IDG, z Wydawnictwem, z poziomem artykułów itd.

[+] Twoje konto

Subskrybuj kanał najnowszych wypowiedzi w tym temacie

Wątek Forum > Pogaduchy > IDG - problemy z Forum IDG, z Wydawnictwem, z poziomem artykułów itd.

Czy IDG schodzi na psy? Tu możesz się wypowiedzieć o sytuacji na Forum IDG, poziomie artykułów oraz polityce administracyjnej Wydawnictwa IDG
Idź do strony:123456...112113114115116Następna »
Ocena: (Ocen: 10)
Wypowiedzi 1 - 25 z 2 890
AvatarZarejestrowany, zwieszony piotrus_b Kopiuj nick (0.0.0.*) |  
Wypowiedź dodana: 20 czerwca 2007, 09:45:33 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 20 czerwca 2007, 19:27:36 po raz 1-wszy przez: Dżyszla
« Opcje

Moderowane przez Dżyszla :

Ten i poniższe posty wyodrębnione i przeniesione z wątku "Najdłuższy wątek w historii"

G_no_M napisał(a):

Piotrze> To był zaszczyt - zostać zbanowanym w Twoim towarzystwie :-) :piwo:

I ja się cieszę, że ban dotknął mnie w Twoim towarzystwie:)

Yarpo napisał(a):

Ja obu "banitom" :-) jestem wdzięczny za stanięcie po mojej stronie.

Cieszę się, że ktoś wsparł moje stanowisko, bo powli zaczynałem już myśleć, że to mi odbija :-)

G_no_m :piwo: piotrus_b :piwo:

Dzięki.

Wstyd byłoby nie stanąć po Twojej stronie. Zdroworozsądkowe argumenty giną w tonach bzdurnych dodatków do regulaminu.
Przy okazji - Ciebie też zbanowali ?

AlvinR napisał(a):

Teraz - meesha zaczął bawić się chyba w Robespierre'a :-D - przy czym odnosże niejakie wrażenie, że jest to realizacja z góry zaplanowanej startegii, której pierwszym punktem było pozbycie się mnie oraz masaja.
Nie wiem jak to było w jego przypadku, choć przypuszczam, że podobnie jak w moim - tzn. pierwej zostałe się być grzecznie poproszonym o złożenie rezygnacji na co równie grzecznie odpowiedziałem, że nie mam zamiaru.
Efektem był tajemniczy, anonimowy wniosek o którego autorstwo podejrzewałem tomusia lecz rychło okazało sie, że jego autorem był Quadro - tyle, że brakło mu odwagi by złożyc go oficjalnie w swoim imieniu i wniosek był "sierotą".
Potem... było juz tylko weselej :-D kiedy to w dyskusji nad wnioskiem koronnym zarzutem na jego uzasadnienie było to, że dałem bana i %% ludziom za złą poradę podczas, gdy nie było mowy o zadnym nie tylko banie czy nawwet warnie ale jedynie w wątku napisalem, że ich porada jest potencjalnie szkodliwa dla początkujących.
Oczywiście - efekt był taki jaki miał być i jaki był założony od samego początku a teraz towarzystwo dostaje furii i piany na zębach gdy im pokazuję punkt po punkcie, ze walą w głąba.

Uch... źle się dzieje w państwie duńskim... ludzie, o których miałem dobre zdanie, bawią się w podchody, a dobrzy moderatorzy są zastępowani takimi z łapanki.
Ale żeby Quadro...

Gość REKLAMA Kopiuj nick (*->*)
Wypowiedź dodana: 20 czerwca 2007, 09:45:34

Gość tomusio Kopiuj nick (89.151.30.*)
Wypowiedź dodana: 20 czerwca 2007, 11:40:04 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 20 czerwca 2007, 18:24:48 po raz 1-wszy przez: Dżyszla
« Opcje

Not Found

The requested URL /$Url was not found on this server.
Apache Server at forum.idg.pl Port 7081

Rozwaliłem forum IDG :-D

dawac browaryyyyyy :-P

Wypowiedź dodana: 20 czerwca 2007, 11:42:18 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 20 czerwca 2007, 18:24:44 po raz 1-wszy przez: Dżyszla
« Opcje

Not Found

The requested URL /$Url was not found on this server.
Apache Server at forum.idg.pl Port 7081

Rozwaliłem forum IDG :-D

dawac browaryyyyyy :-P

No nieźle:) Ja przed chwilą widziałem jakieś kawałki kodu w php przetykane komentarzami i komunikat "Connection close".

Gość tomusio Kopiuj nick (89.151.30.*)
Wypowiedź dodana: 20 czerwca 2007, 11:49:25 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 20 czerwca 2007, 18:24:40 po raz 1-wszy przez: Dżyszla
« Opcje

Wystarczyło dodac jednego posta w samopoczuciu :-D co prawda nie zbyt pozytywnie nastawiony do pracy moderatorow... ale sie udalo- niech sie mecza :-P

Zarejestrowany AlvinR Mężczyzna Kopiuj nick (0.0.0.*) |  
Wypowiedź dodana: 20 czerwca 2007, 12:28:29 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 20 czerwca 2007, 18:24:15 po raz 1-wszy przez: Dżyszla
« Opcje

Juz działa

Zarejestrowany, zwieszony Vayshan Mężczyzna Kopiuj nick (89.151.30.*) |  
Wypowiedź dodana: 20 czerwca 2007, 12:30:03 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 20 czerwca 2007, 18:23:46 po raz 1-wszy przez: Dżyszla
« Opcje

juz sie sypie :-D

Vanitas vanitatum et omnia vanitas... KONTO ZAWIESZONE

Wypowiedź dodana: 20 czerwca 2007, 12:30:42 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 20 czerwca 2007, 18:36:26 po raz 1-wszy przez: Dżyszla
« Opcje

Działało

Cytat:

Fatal error: Call to undefined method skin_global::pagination_next_link() in /mnt/weba/forum.idg.pl/sources/functions.php on line 1676

Wypowiedź dodana: 20 czerwca 2007, 12:31:49 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 20 czerwca 2007, 18:25:21 po raz 1-wszy przez: Dżyszla
« Opcje

*** Dodano o 12:30:52: *** (Autoscalanie)

oo a teraz

Fatal error: Call to undefined method skin_global::pagination_previous_link() in /mnt/weba/forum.idg.pl/sources/functions.php on line 1670

i to zawsze po tym jak umieszcze swojego posta :-D:D

No cud miód malina :-D

*** Dodano o 12:31:49: *** (Autoscalanie)

alvin nie rozjezdzaj forum :-P wrzuc to w tagi quote :-P

Moderator masaj007 Mężczyzna Kopiuj nick (89.79.238.*) |  
Wypowiedź dodana: 20 czerwca 2007, 15:56:34 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 20 czerwca 2007, 18:28:56 po raz 1-wszy przez: Dżyszla
« Opcje

Problem jest z dobraniem odpowiednich ludzi bo ci, którzy mogli by zostać modami z prawdziwego zdarzenia nie chcą tego. Ja zrobię wszystko co w mojej mocy aby utrudnić życie IDG

Wypowiedź dodana: 20 czerwca 2007, 15:59:54 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 20 czerwca 2007, 18:29:02 po raz 1-wszy przez: Dżyszla
« Opcje

Chyba nieco zbyt ostro pojechałeś po tej bandzie.

Wystraczy, że ze spokojem i usmiechem na twarzy będzie się punktować ich... sam wiesz co :-)
A nic tak nie wk...urza hunwejbinów jak to, że druga strona zachowuje spokój oraz uśmiech na twarzach :-)

A ja się chyba zacznę powoli zbierać do skrobnięcia pozwu o ochronę dóbr osobistych wraz z należnym zadośćuczynieniem przeciwko bezpośredniemu sprawcy wielokrotnego pomawiania o chorobę psychiczną poprzez sugerowanie w wypowiedziach koniecznbości udania się "do specjalisty" występującemu w tym przypadku w imieniu własciciela czyli IDG które to zachowanie spotało sie z brakiem należytej reakcji z estrony własciciela co oznaczało z jego strony pełną afirmację tego rodzaju zachowań :-)

Ciekawe jak wtedy by zaczeli trząść tym co powinni nosić pod spodniami na samą mysl o PR wydźwięku takiego, odpowiednioo nagłośnionego w mediach - pozwu.

A w sądzie... :-D
Nie takich jak oni zjadałem na drugie śniadanie jako przytsawkę :-D

Wypowiedź dodana: 20 czerwca 2007, 16:14:00 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 20 czerwca 2007, 18:29:06 po raz 1-wszy przez: Dżyszla
« Opcje

Jak Skibus zagroził im pozwem to stali sie bardzo potulni. Więc myślę, ze byli by bardzo skłonni do współpracy. Tylko po co sobie komplikować sprawę jak sami się podkładają?

Wypowiedź dodana: 20 czerwca 2007, 16:14:03 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 20 czerwca 2007, 18:29:09 po raz 1-wszy przez: Dżyszla
« Opcje

masaj007 napisał(a):

Problem jest z dobraniem odpowiednich ludzi bo ci, którzy mogli by zostać modami z prawdziwego zdarzenia nie chcą tego. Ja zrobię wszystko co w mojej mocy aby utrudnić życie IDG

Problem w tym, żeby moderator nie czuł, że jest kimś lepszym. Jeśli ktoś faktycznie wie swoje, to nie będzie się wywyższał statusem moderatora; jeśli zaś jest niczym więcej niż moderatorem i tym się właśnie chełpi, to uznaje za swą legitymację do wkurzania otoczenia, to taki człowiek nie powinien mieć nie tylko statusu moda, ale i dostępu do sieci.
To jest po prostu cieżka, społecznikowska praca i tego zdaje się niektórzy z nowej kadry nie zrozumieli...

AvatarZarejestrowany, zwieszony Zonewelld Mężczyzna Kopiuj nick (89.79.115.*) |  
Wypowiedź dodana: 20 czerwca 2007, 16:17:49 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 20 czerwca 2007, 18:29:14 po raz 1-wszy przez: Dżyszla
« Opcje

Alvinie- ale obiecaj wrzucić tu linka do tego Twojego pozwu :-D

C2D 2.2GHz| FOXCONN P35A | 4x 1024MB Patriot 1066MHz | PALIT GeForce 8600GT | Amacrox Warrior 400W | Samsung SM940nw
___
There are only 10 types of people on the world: these who unterstand binary and these who don't...

Wypowiedź dodana: 20 czerwca 2007, 16:22:29 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 20 czerwca 2007, 18:29:24 po raz 1-wszy przez: Dżyszla
« Opcje

Mnie natomiast ciekawi jeden wątek - a mianowicie tomusio w jednym z krytycznych na mój temat postów wyraził opinię, że ktoś - w domyśle, jak wynikało z kontekstu, chyba ja - edytował jego posty dopisując do nich to, czego on sam w nich nie zawarł, czyli iwenktywy pod moim adresem.

Jako, iż ja się w takie rzeczy nigdy nie bawiłem i nie bawię [nie mówię tu o korekcyjnym edytowaniu postów polegającycm np. na usuwaniu wulgaryzmów czy cichej poprawie ortów] otwartym staje się pytanie:
KTO?!

Przecież takie mozliwości mają tylko modowie i admini.

Wówczas - była to naprawdę znikoma ilosc osób - ja, Q, Wichura, meesha, kris.
masaja juz nie było...

Ciekawie się robi...

Było by jeszcze ciekawiej - gdyby tomusio oficjalnie zażądał przeprowadzenia weryfikacji, kto mu w postach grzebał.
Przecież to wszystko jest [ponoc] zachowywane na serwerach IDG, łącznie z pełnymi wczesniejszymi werjami postów oraz logami kto, kiedy i co robił.

Wypowiedź dodana: 20 czerwca 2007, 16:26:47 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 20 czerwca 2007, 18:29:40 po raz 1-wszy przez: Dżyszla
« Opcje

Myślę, ze prędzej sobie tomusio coś wymyślił. Poza tym są logi i można sprawdzić

Wypowiedź dodana: 20 czerwca 2007, 16:29:43 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 20 czerwca 2007, 18:29:43 po raz 1-wszy przez: Dżyszla
« Opcje

Będzie sie działo :-D

ZPAV sie chy a zaleje w trupa zwykłą H2O

http://forum.idg.pl/index.php?showtopic=94141&view=findpost&p=858054

Wypowiedź dodana: 20 czerwca 2007, 17:05:06 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 20 czerwca 2007, 18:30:56 po raz 1-wszy przez: Dżyszla
« Opcje

*** Dodano o 17:01:35: *** (Autoscalanie)

Mnie natomiast ciekawi jeden wątek - a mianowicie tomusio w jednym z krytycznych na mój temat postów wyraził opinię, że ktoś - w domyśle, jak wynikało z kontekstu, chyba ja - edytował jego posty dopisując do nich to, czego on sam w nich nie zawarł, czyli iwenktywy pod moim adresem.

Jako, iż ja się w takie rzeczy nigdy nie bawiłem i nie bawię [nie mówię tu o korekcyjnym edytowaniu postów polegającycm np. na usuwaniu wulgaryzmów czy cichej poprawie ortów] otwartym staje się pytanie:
KTO?!

Przecież takie mozliwości mają tylko modowie i admini.

Wówczas - była to naprawdę znikoma ilosc osób - ja, Q, Wichura, meesha, kris.
masaja juz nie było...

Ciekawie się robi...

Było by jeszcze ciekawiej - gdyby tomusio oficjalnie zażądał przeprowadzenia weryfikacji, kto mu w postach grzebał.
Przecież to wszystko jest [ponoc] zachowywane na serwerach IDG, łącznie z pełnymi wczesniejszymi werjami postów oraz logami kto, kiedy i co robił.

Alvin zgadza się - było coś takiego i w tej sprawie pisałem do Smolkiego z prośbą o sprawdzenie logów z forum...
Poza tym sam mi dałeś bana za to, że w moich wypowiedziach były wulgaryzmy odnośnie ciebie czy innych użytkowników (nie pamiętam) ale wtedy Smolki obiecał się zająć sprawą i sprawdzić kto edytował moje posty... Niestety tego mi nie powiedziano natomiast usłyszałem od Smolkiego, że .:

Cytat:

Już jest wszystko jasne

(nie dokładnie tak ale sens zachowany)

Po czym odjęto mi %% i zdjęto bana...
Czy Smolki sprawdził logi.. ? nie wiem - wiem natomiast tyle, że powiedział .:

Cytat:

Teraz niebardzo mam czas a sprawdzenie logów jest pracochłonne.
Jeżeli znajdę chwilę to sprawdzę logi

W kolejnych PW pisał, że taką możliwość ma także Stlance i to do niej powinienem się także zgłosić o sprawdzenie logów... Nie zrobiłem tego z jedynego słusznego powodu - CM czyli Stylance od pierwszego odwołania była na mnie cięta...

*** Dodano o 17:03:56: *** (Autoscalanie)

Cytat:

Myślę, ze prędzej sobie tomusio coś wymyślił. Poza tym są logi i można sprawdzić

Massaj jesli nie wierzysz - pisz do Smolkiego - Bo to do niego kierowałem wszystkie swoje zażalenia i prośby odnośnie sprawdzania logów tak więc z pewnością ci udzieli odpowiedzi na to kto i jak edytował posty.

To jedyna osoba na forum wśród administracji do której można było się zgłosić i mieć pewność że jak napisze "Coś na to poradzimy" to owe słowa nie wracały jak czek bez pokrycia..

Przepraszam za obcięcie postu, ale obcięta cześć by tu już nie pasowała

Wypowiedź dodana: 20 czerwca 2007, 17:19:27 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 20 czerwca 2007, 18:32:40 po raz 1-wszy przez: Dżyszla
« Opcje

*** Dodano o 17:18:33: *** (Autoscalanie)

Zaczynam szukać innego forum, bo tego wszystkiego co się dzieje na IDG mam już kompletnie dość...
Troszkę nie rozumiem, dlaczego na moderatorów są brani użytkownicy, którzy są na forum dopiero od roku.

*** Dodano o 17:12:54: *** (Autoscalanie)

Vayshan > No chyba tak to się zwie :-P

Masz do wyboru .:

-PCLAB
-PURE

hmm innych w miare przyzwoitych nie znam...

Wystrzegaj sie forum PCF ;-) Chyba ze chcesz dyskutowac z 10-12latkami :-P a i nie daj Bóg jak zapomnisz hasło do konta i załozysz nowe - dozywotnio po IP wylecisz...

*** Dodano o 17:19:27: *** (Autoscalanie)

Co Wy na to?

Jestem za... :-P

Tylko czy warto tracić transfer tego forum na syf w postaci IDG ??

AvatarZarejestrowany, zwieszony piotrus_b Kopiuj nick (83.144.110.*) |  
Wypowiedź dodana: 20 czerwca 2007, 19:10:26 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 20 czerwca 2007, 19:26:33 po raz 1-wszy przez: Dżyszla
« Opcje

Hej hej hej!!! co jest grane? Nigdy nie zakladalem watku o takim tytule!
I moje prywatne zdanie w tej kwestii nie ma tu znaczenia.

Nie jestem autorem tego watku i nigdy nie napisalem "forum idg jest zle". To, ze sa pewne tarcia i ze niektórzy maja klopot z samookresleniem, to nie znaczy ze cale forum sucks. Przeciez wiecie, ze jest tam wiele wartościowych rzeczy, są tam też (jeszcze są;)) wartościowi ludzie.

Nie zgadzam się z takim "rozporządzaniem" moją tożsamością, jakie miało tutaj miejsce.

Albo inaczej: ej, no chłopaki, nie bawcie się moim kontem:)

Pierwszy post=autor - wyodrębniłem te posty dotyczące IDG i przeniosłem do innego wątku i taki efekt oto powstał. Jakaś sugestia co do zmiany tytułu? -> PW lub raport. Sorry, że tak wyszło.

AvatarZarejestrowany, zwieszony piotrus_b Kopiuj nick (83.144.110.*) |  
Wypowiedź dodana: 20 czerwca 2007, 20:20:39
« Opcje

No, tak jest lepiej. Tu sobie będziemy omawiać różniste sprawy, co by nie spamować Dżyszli w Najdłuższym wątku:)

Wypowiedź dodana: 21 czerwca 2007, 00:07:54
« Opcje

Jak mnie wnerwia slepe zapatrzenie wszystkich w tylko jeden problem to glowa mala...

podajesz 150 innych rpzykladow a ci sie odnosza dalej do jednego... poje..chani jacys czy co ? :-[

AvatarZarejestrowany, zwieszony G_no_M Mężczyzna Kopiuj nick (83.22.160.*) |  
Wypowiedź dodana: 21 czerwca 2007, 00:24:19
« Opcje

Ale tam sprawa jest jasna:

Cytat:

Wypowiedzi publikowane przez Użytkowników na Forum nie mogą:

* wzywać do popełnienia przestępstw, być sprzeczne z zasadami współżycia społecznego, wzywać do nienawiści rasowej, wyznaniowej czy etnicznej, ani propagować przemocy,
* zawierać treści obscenicznych i obraźliwych, naruszać zasad Netykiety,
* naruszać praw autorskich, znaków towarowych lub innych praw podmiotowych jakichkolwiek osób trzecich ani zachęcać do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania,
* zawierać wirusów ani jakichkolwiek innych rozwiązań destrukcyjnych,

I tyle powinno Ci wystarczyć. Chcesz się wyżyć? idź pokopać w piłkę. W dyskusji na forum publicznym po prostu są pewne ustalone zasady, a jeśli ich nie chcesz przyjąć, to jesteś wykopywany. Proste.

I kompletnie w tej sytuacji sie nie liczy, czy masz rację.

GnoM

AvatarZarejestrowany, zwieszony _qlus_ Mężczyzna Kopiuj nick (83.22.132.*) |  
Wypowiedź dodana: 21 czerwca 2007, 09:11:37 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 21 czerwca 2007, 10:05:08 po raz 1-wszy przez: _domestos_
« Opcje

Orientujecie się kiedy to powstało?
btw. Przydałoby się scalić pkt. 14 i 19.

przeniesnione z naj do adekwatnego watku ;-) - SCW

Wypowiedź dodana: 21 czerwca 2007, 09:56:33
« Opcje

Z tego co kumam to chyba dopiero co.

A swoją drogą - to są jaja sadzone strusia :-D

Cytat:

Na Forum zakazane jest nadużywanie wulgaryzmów. Wulgaryzmy zawsze należy wygwiazdkować / wykropkować przed opublikowaniem w wypowiedzi.

Czyli - kierownictwo IDG akceptująco autoryzuje to, że ktoś komuś pośle teraz wiązkę krótkich i długich z dodatkiem okrasy i wszystko będzie OK :-D
"przecież ja nie nadużyłe - to byłą tytlko jedna wiązanka kwiatów polnych"
:D :-D :-D

Wypowiedź dodana: 21 czerwca 2007, 10:54:22
« Opcje

@ Gnom - czy mi chodzi o wyzycie sie... ? Wku...nerwia mnie fakt, ze podajac 150 roznych przykladow ci widza tylko jeden i to nie koniecznie sluszny przypadek xD

Nie walcze o pozostanie na F iDG jesli to sugerujesz... xD
Tym bardziej ze na jedno konto celowo wyrobilem bana do 2228 roku :-D

WYpisywanie bzdur przez CM zwaliło mnie z nóg... - od wczoraj mam rotfla takiego, ze mi sie płakac chce :-D

Alvin - to samo powiedzialem im o wulgaryzmach - efekt ?
żaden xD

Zabawny ten pumkt jest z 2 powodów - po pierwsze - brzmi idiotycznie, po drugie jest ze soba sprzeczny - bo albo sie dopuszcza w niektorych sytuacjach to rzucenia serdecznym spietalaj albo sie cenzuruje wszystko przez wykropkowanie...

Mozna klnac... ale nie mozna.. ?? WTF :-| :-D

Idź do strony:123456...112113114115116Następna »

[+] Pokaż/odśwież listę czytających i monitorujących ten wątek