Forum

IDG - problemy z Forum IDG, z Wydawnictwem, z poziomem artykułów itd.

[+] Twoje konto

Subskrybuj kanał najnowszych wypowiedzi w tym temacie

Wątek Forum > Pogaduchy > IDG - problemy z Forum IDG, z Wydawnictwem, z poziomem artykułów itd.

Czy IDG schodzi na psy? Tu możesz się wypowiedzieć o sytuacji na Forum IDG, poziomie artykułów oraz polityce administracyjnej Wydawnictwa IDG
Idź do strony:« Poprzednia12345...105106107108109110111112113114115116Następna »
Ocena: (Ocen: 10)
Wypowiedzi 2 701 - 2 725 z 2 890
AvatarAdministrator Dżyszla Mężczyzna Kopiuj nick (83.2.108.*) |  
Wypowiedź dodana: 2 września 2008, 22:21:27
« Opcje

Cytat:

urządzenie każe stacjom bazowym AT&T emitować sygnał z większą mocą

mgr inż. Dżyszla

Nie odpisuję na problemy zgłaszane na e-mail lub PW!

Także dzięki firmie Netlook.pl możesz za darmo korzystać z tej strony!

Gość REKLAMA Kopiuj nick (*->*)
Wypowiedź dodana: 2 września 2008, 22:21:28

Gość Quadro Kopiuj nick (62.69.207.*)
Wypowiedź dodana: 2 września 2008, 23:18:12
« Opcje

To zapewne skrót myślowy. Nie widzę podstaw aby rozpisywać sie dokładnie nad zasadą działania MS, BSC i BTS. Dla takiej wzmianki prasowej nie ma sensu opisywać dokładnie takich niuansów

Wypowiedź dodana: 3 września 2008, 00:02:49 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 3 września 2008, 00:03:08 po raz 1-wszy przez: Dżyszla
« Opcje

Ten skrót myślowy wprowadza wiele zamieszania. A poza tym winą za sytuację może być obarczona równie dobrze sama komórka, jak i oprogramowanie stacji kontrolnej. To tak jak z serwerami - one działają źle (niezgodnie ze specyfikacjami), ale to ja muszę dostosowywać zleceniodawcy program tak, aby działał z nimi, a nie serwery aby działy z moim programem...

mgr inż. Dżyszla

Wypowiedź dodana: 3 września 2008, 00:35:02
« Opcje

Teraz to juz szukasz dziury w całym.

Wypowiedź dodana: 3 września 2008, 01:03:23 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 3 września 2008, 01:04:46 po raz 1-wszy przez: Dżyszla
« Opcje

Nie szukam, tylko od samego początku o tym mówię. Ale cóż... Media zawsze "upraszczają" wszystko, a potem ludzie bzdury gadają... A mentalnością jest zwalić błąd na kogoś innego niż przyznać się samemu do niego czy próbować to obejść we własnym zakresie.

mgr inż. Dżyszla

Zarejestrowany AlvinR Mężczyzna Kopiuj nick (83.27.96.*) |  
Wypowiedź dodana: 3 września 2008, 14:33:55
« Opcje

NIc doadać - nic ująćkomentarze na zlinkowanej stronie dotyczącej Google Chrome to sama kwintesencja tego czym stał się IDG.
Od razu wyjaśniam różnum drobnym kandyatom na szpiegów i lizaczom wydechu bossom IDg - nie ma tam mojego komentarza.

Ale ciekawe, co teraz powie JEPPKZ - ale by być konsekwentnym wypada sytwierdzić, że wszyscy komentujący kwalifikują się do leczenia u psychiatry bo nie są w stanie docenić światrłości włodarzy IDG :-D

Wypowiedź dodana: 3 września 2008, 16:59:50
« Opcje

No wiesz, na tyle blokujących osób, to ta reklama musi być agresywna, jeśli już ktoś nie blokuje, żeby jakaś skuteczność była. W zasadzie to tutaj też trochę agresywność podniosłem, a średnio to 40% osób faktycznie i tak blokuje. Ale fakt faktem, że nigdy nie dopuszczę do reklam zasłaniających stronę, czy migających gdzie popadnie... Ale smutna prawda, że to przypadłość nie tylko i IDG.

mgr inż. Dżyszla

Wypowiedź dodana: 3 września 2008, 18:28:59
« Opcje

Nie rozumiem o co biega Brunatnemu niedźwiadkowi. Ja blokuje reklamy i mam gdzieś ze tłumaczenia innych, ze to kasa.
Jakby reklamy były mniej nachalne, to bym może jeszcze zdzierżył, ale nie wyskakujące pop - upy i inne wynalazki jeżdżące mi po ekranie.
Dlatego po teście Google chroma wróciłem z ulgą do Fx.

Wypowiedź dodana: 3 września 2008, 18:52:27
« Opcje

Quadro, jednemu nie zaprzeczysz - ten serwis w dużej mierze dzięki Google się trzyma... No i tym, co klikają w reklamy :-) Jakbym miał dokładać z własnej kieszeni jeszcze do tego... Dlatego osobiście do granic możliwości w blokowaniu się nigdy sam nie posuwam :-) Ale duże serwisy - owszem :-)

mgr inż. Dżyszla

Wypowiedź dodana: 3 września 2008, 19:23:59
« Opcje

Nie mam informacji i finansowaniu IDG i mało mnie to obchodzi. Ale jakby tak patrzeć rzetelnie, to większość serwisów istnieje dzięki google i reklamom.
Wiec nie wiem dlaczego akurat czepiamy sie tego jednego serwisu?

Wypowiedź dodana: 3 września 2008, 20:02:15
« Opcje

Może dlatego, że forma reklamy m.in. tam przekroczyła już granice przyzwoitości. I w zasadzie bez oszustwa nie da się wydajnie z serwisu korzystać.

mgr inż. Dżyszla

Wypowiedź dodana: 3 września 2008, 21:32:18
« Opcje

Weźmy kolejny temat z branży:
http://www.pcworld.pl/news/165138_1.html

Punktem drugim artykułu autor po prostu rozwalił mnie na łopatki :-)

mgr inż. Dżyszla

Wypowiedź dodana: 3 września 2008, 23:13:39
« Opcje

Dżyszla, czepialstwem zaraziłeś sie od Brunatnego niedźwiadka, czy masz gorszy dzień?

Wypowiedź dodana: 4 września 2008, 08:58:22
« Opcje

Nie. Po prostu poziom wciąż spada, co jest zjawiskiem nieprawdopodobnym, bo już dawno myślałem, że gorzej być nie może.

mgr inż. Dżyszla

Gość Quadro Kopiuj nick (0.0.0.*)
Wypowiedź dodana: 4 września 2008, 09:53:11
« Opcje

Ja nie rozumiem, czego zatem oczekujesz? Autor nie może nic swojego powiedzieć, bo od razu negujesz jego zdanie.
To może zacznij sam pisać. Pokaz jaki powinien byc poziom.

Wypowiedź dodana: 4 września 2008, 10:31:01
« Opcje

Nie za tą stawkę i nie na takich warunkach, jakie obecnie panują. Z resztą wcale IDG nie jest (a przynajmniej nie było kiedyś) zainteresowane moimi artykułami.

Widać w artykułach wyraźny brak kompetencji we wszystkim, co jest robione - od kopiowania i wklejania po dokonywanie testów. Albo por prostu ja nie docieram do artykułów pisanych przez kompetentne osoby, gdyż promowane są tylko te kilka, które wypracowało sobie pozycję w hierarchii firmy.

Ale fakt, faktem, że napisanie własnego artykułu na 2 strony (te internetowe) to jest sukces nad sukcesy i może nie powinienem się aż tak czepiać ich merytoryki (wiadomo, trudno jest strasznie pisać i dużo i rzetelnie jednocześnie). Większość dłuższych to albo tłumaczenia, albo zlepek kilku poprzednich.

mgr inż. Dżyszla

Zarejestrowany AlvinR Mężczyzna Kopiuj nick (83.5.182.*) |  
Wypowiedź dodana: 4 września 2008, 12:05:32 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 4 września 2008, 12:10:48 po raz 1-wszy przez: AlvinR
« Opcje

Ależ Dżyszla - odpuść sobie merytorykę i pierwej zastanów się - jako i ja się zastanawiam - jak można się ZAKOCHAĆ w jakims programie a już szczególnie w jego wersji BETA, ktora pokazuje swoje błędy i dziury w pierwszym dniu po opublikowaniu? :-D :-D :-D

Przecież to jest ewidentnie materiał pisany na zamówienie Googla i tylko włodarzom IDG zabrakło jaj by uczciwie dodać do niego nadtytuł o treści:

Kod:

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Zaś o prawdziwości tej tezy świadczy chociażby tytuł poprzedniego "nijuwsa" IDG na temat tego softu a mianowicie Google.Chrome - pogromca IE juz do pobrania

Jeszcze się to-to na dobre nie pokazało ale już Wszechwiedzący Mędrcy z IDG wraz z ich nieodłącznym akolitą - oni JUŻ WIEDZĄ, że właśnie ten kawałem softu będzie ni mniej nie więcej ale POGROMCĄ MSIE :-D :-D :-D

Nie wiadomo - śmiać się czy płakać nad głupotą tych, którzy myślą że wcisną ludziom taki kit reklamowy opakowany w naiwne teksty jak w brudny papier po sledziach :-D :-D :-D

Zarejestrowany Soul Mężczyzna Kopiuj nick (83.6.36.*) |  
Wypowiedź dodana: 4 września 2008, 12:18:25
« Opcje

Oczywiście, że artykuł jest sponsorowany. To jest aż niesmacznie oczywiste.

Duszołap

Gość Gość Kopiuj nick (0.0.0.*)
Wypowiedź dodana: 4 września 2008, 16:20:46
« Opcje

Od razu widać ze to forum Polaków. Jak by sobie nie mogli ponarzekać, to by nie byli sobą :-D

Wypowiedź dodana: 4 września 2008, 16:41:23 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 4 września 2008, 16:42:08 po raz 1-wszy przez: Dżyszla
« Opcje

To nie narzekanie, lecz dyskredytacja fachowości pracowników prowadzona w odwecie za traktowanie oraz mająca na celu chronić ludzi przed ślepym zawierzaniem we wszystko, co jest przedstawiane za pośrednictwem tego medium żerującego na międzynarodowej marce.

*** Dodano o 16:42:08: *** (Autoscalanie)

Alvin, nie mów... zobaczymy, co napiszą dziś o wadach :-)

mgr inż. Dżyszla

Zarejestrowany, zwieszony repylek Mężczyzna Kopiuj nick (81.168.248.*) |  
Wypowiedź dodana: 4 września 2008, 17:29:24
« Opcje

cyt. "Dopóki światła dziennego nie ujrzy nowsza wersja przeglądarki polecamy wszystkich Czytelnikom wstrzymać się od codziennego korzystania z Google Chrome"
http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=15&n=9745&Kolejny+exploit+na+Google+Chrome

Wypowiedź dodana: 4 września 2008, 21:22:58
« Opcje

mgr inż. Dżyszla

Wypowiedź dodana: 4 września 2008, 22:55:47 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 4 września 2008, 22:57:52 po raz 1-wszy
« Opcje

A co ty chcesz od przeglądarki która ma ledwo 2 dni

*** Dodano o 22:57:52: *** (Autoscalanie)

a raport ma wczorajsza date

Wypowiedź dodana: 4 września 2008, 23:27:31
« Opcje

Quadro - to czemu w artykule napisali, że ma 1%? Sugerujesz, że mają nowsze informacje niż podawane na stronie?

mgr inż. Dżyszla

Zarejestrowany, zwieszony Stasiek-j Mężczyzna Kopiuj nick (83.26.81.*) |  
Wypowiedź dodana: 4 września 2008, 23:50:32
« Opcje

Stasiek

Idź do strony:« Poprzednia12345...105106107108109110111112113114115116Następna »

[+] Pokaż/odśwież listę czytających i monitorujących ten wątek