Forum

IDG - problemy z Forum IDG, z Wydawnictwem, z poziomem artykułów itd.

[+] Twoje konto

Subskrybuj kanał najnowszych wypowiedzi w tym temacie

Wątek Forum > Pogaduchy > IDG - problemy z Forum IDG, z Wydawnictwem, z poziomem artykułów itd.

Czy IDG schodzi na psy? Tu możesz się wypowiedzieć o sytuacji na Forum IDG, poziomie artykułów oraz polityce administracyjnej Wydawnictwa IDG
Idź do strony:« Poprzednia12345...108109110111112113114115116Następna »
Ocena: (Ocen: 10)
Wypowiedzi 2 776 - 2 800 z 2 890
 Gość Quadro Kopiuj nick (0.0.0.*)
Wypowiedź dodana: 29 grudnia 2008, 14:44:42
« Opcje

Alvin, mamy z Ciebie ubaw niesamowity. Wystarczy parę zdań popisać o Twojej osobie a otwiera ci się zapadka w główce i uzewnętrzniasz swoje kompleksy. Niestety słowotok, jaki generują Twoje palce ma mało treści, a nawet ta treść jest powtarzana od n-1 postów.
Mówiąc bardziej ogólnie - nudzisz.

Gość REKLAMA Kopiuj nick (*->*)
Wypowiedź dodana: 29 grudnia 2008, 14:44:43

Zarejestrowany, zwieszony Stasiek-j Mężczyzna Kopiuj nick (83.26.73.*) |  
Wypowiedź dodana: 29 grudnia 2008, 18:30:11
« Opcje

Przygadał kocioł garnkowi...

Stasiek

Zarejestrowany AlvinR Mężczyzna Kopiuj nick (83.6.160.*) |  
Wypowiedź dodana: 29 grudnia 2008, 18:49:21
« Opcje

Psy - służą
Wilki - są wolne

Zarejestrowany, zwieszony tmz Kopiuj nick (89.151.30.*) |  
Wypowiedź dodana: 4 stycznia 2009, 13:17:10 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 4 stycznia 2009, 13:17:50 po raz 1-wszy przez: tmz
« Opcje

chyba wp wysyła maile reklamowe od idg

Na WP lubiłem przeglądać TECH jednakże kilka(naście) razy wyczytałem tam niesamowite bzdury i gdy tylko spojrzałem w dół strony i info więcej na IDG.PL - wszystko nagle stało się jasne..

Tak więc widzac w WP "zafascynowanie" taim idg jestem skłonny stwierdzić, że za odpowiednią kwotę wp zasypuje ludzi reklamami w.w serwisu zwłaszcza, że sam braciak narzeka iż spamu od IDG ma od groma a konto mailowe posiada na WP...

Zarejestrowany AlvinR Mężczyzna Kopiuj nick (83.6.167.*) |  
Wypowiedź dodana: 4 stycznia 2009, 19:28:14
« Opcje

Nie tylko WP = na Interii jest to samo

Zarejestrowany AlvinR Mężczyzna Kopiuj nick (83.27.96.*) |  
Wypowiedź dodana: 7 stycznia 2009, 20:54:22
« Opcje

Jak widzę już po krótkiej lekturze newsa na stronie IDG, Wielce Szanowne Grono Redakcyjne. tym razem w osobie człeka podpisującego się jako Dawid Długosz znów dopadła przypadłość definiowana przez UNESCO jak analfabetyzm funkcjonalny względnie wynikające z bezkrytycznego uwielbienia dla patrii o oszukańczej nazwie [bez]Prawie i [nie[b]Sprawiedliwość głębokie przekonanie oraz jej sztandarowego blazna zwnanego czasem "bulterirerm" przekonanie, iż - cytuję:
"Ciemny lud wszystko kupi"

Tytuł newsa stanowi co następuje:
Jak zdobyć Windows 7 za darmo?

Jak mnie uczono i jak wynika ze stabilnej linii orzecznictwa Sądu Najwyższego RP użyte w tytule określenie "za darmo" oznacza, iż jedna strona umowy wykonuje na rzecz drugiej strony jakieś świadczenie bez żadnego, JAKIEGOKOLWIEK świadczenia ze strony świadczeniobiorcy! ! !

Tymczasem, w omawianej promocji można będzie otrzymać Windows-7 pod warunkiem, że wczesniej kupi się komputer [a po jakiego grzyba jest mi potrzebny komputer skoro dwa w domu pracują a co nieco jeszcze stoi w częściach w piwnicy?] z preinstalowaną wersją OEM Wiśta-wio.
Oznacza to, poniesienie kosztów zakupu tak komputera jak i ofairy zaniechanej aborcji w postaci czegoś co średnio udanie podszywa się pod pełnowartościowy system operacyjny.
Nazywając po imieniu, takie 'cuś' w polskim prawie nazywa się sprzedażą wiązaną, która to praktyka jest zakazana i wpisana przez UOKiK na listę zabronionych klauzul umownych :-) a uwzględniając fakt, iż po ostatnich nowelach prawa konsumenckiego do polskiego systemu prawa wprowadzona została możliwość składania pozwów zbiorowych... czarno widzę przyszłośc tych podmiotów gospodarczych, z samym Micro$oftem na czele, które odważą się wdrożyć ten przekręk w Polsce :-)
Powstające hurtowo kancelarie prawne szybciutko w imieniu konsumentów nabitych w butelkę tej..."promocji" zaczną skłądać pozwy zbiorowe :-) a przewidywalna wysokość kary + odszkodowań + zadoścuczynień może wynosić dwukrotność uzyskanych z zaskarżonej praktyki przychodów :-D.
Nie dochodó lecz przychodów :-D

Tak więc... Panie Redaktorze Długosz - jak już Pan coś piszesz, to spróbuj Waszeć, chociaż spróbuj, przed publikacją materiału spróbuj zrozumieć co tak naprawdę napisałeś.
A jeslki nie potrafisz Pan - to wróć do podstawówki i doucz się co oznaczają używane przez Waszeci określenia :-D

Zarejestrowany, zwieszony BABELEC Mężczyzna Kopiuj nick (83.13.13.*) |  
Wypowiedź dodana: 8 stycznia 2009, 09:07:44
« Opcje

Nie przesadzaj.
To ma działać na zasadzie subskrypcji. Masz sprzęt kupiony w terminie trwania promocji, zyskujesz prawo do upgrade'u. Przecież nie musisz z niego korzystać!. Poza tym, będzie można też kupić sprzęt od razu z Win7. To zależy tylko od widzimisię kupującego.

Wypowiedź dodana: 8 stycznia 2009, 09:28:11
« Opcje

nie no kurde, Temu człekowi powinni zabrać komputer, dostęp do netu i wysłać na Syberie.
Ktoś Cie facet zmusza do korzystania z tej promocji? Od X czasu ciągle piszesz te same pierdoły. weź już daruj sobie.

a jak już w przypływie dobrze spełnionego obowiązku Twojej chorej interpretacji zaczniesz pisać pozwy to nie zapomnij o Panu Marcinie Chmielewskim, który spłodził artykuł o takim samym tytule na Chip.pl, o Panu Piotrze Gontarczyku z portalu Pc-lab, Panu Mariuszu Błońskim z Interia.pl, Panu Łukaszu Szewczyku z portalu Media2.pl i dalej mi się nie chce wymieniać. Wszyscy oni swoje artykuły zatytułowali tak samo, lub podobnie, tzn użyli słowa za darmo.

A jak już skończysz to pozwij sam siebie za durne czepialstwo i wrodzoną wredotę.

Zarejestrowany AlvinR Mężczyzna Kopiuj nick (83.6.163.*) |  
Wypowiedź dodana: 8 stycznia 2009, 09:31:16 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 8 stycznia 2009, 09:34:09 po raz 2-gi przez: AlvinR
« Opcje

Sprzęt do Win-7?

A czym on się ma różnić od tego do XP, skor "7" ma zdecydowanie niższe wymagania od Viśty-wio i na danej konfiguracji hula szybciej niż XP-ek? :-D

Producenci sprzętu mają nadzieję, że '7' spowoduje intenmsywny wzrost popytu na hardware, w tym szczególnie na RAM ale to będzie możliwe dopiero gdy M$ postawi na 64 bity co umożliwi wyposażanie kompów w RAM powyżej 4 GB.

Sam mam oskomę by postawić u siebie 16 GB ale...OS nie pozwala.

*** Dodano o 09:32:54: *** (Autoscalanie)

ad quadro - polecam http://forum.dzyszla.aplus.pl/topic55-386.html#p17288
:-D

*** Dodano o 09:34:09: *** (Autoscalanie)

No i naucz się czytać ze zrozumieniem, bo z reakcji coś tak jakby wynika, że dostałeś zaproszenie na Wesele Wyspiańskiego le niebardzo wiesz w któym kościele :-D

Wypowiedź dodana: 8 stycznia 2009, 10:17:31
« Opcje

Tkwij dalej w tym swoim przekonaniu o słuszności swojego rozumowania. Ja na szczęście nie muszę czytać Twoim wypocin, i na szczęście nie muszę mieć z Tobą kontaktu. Wchodzę tu aby zobaczyć co słychać na Forum Dżyszli, a tu widzę tylko twoje ciągle powtarzające się teksty. No cóż, już dawno nie napisałeś niczego pożytecznego, co tylko utwierdza mnie w przekonaniu o braku rozwoju Twojej osoby, a może nawet o uwstecznianiu się.

Gość wichura1 Kopiuj nick (0.0.0.*)
Wypowiedź dodana: 3 lutego 2009, 22:01:33
« Opcje

:):):) Panowie, jak dzieci. Ja już ledwo pamiętam o IDG i zjawiam się tam raz na kilka miesięcy, a wy nadal się żrecie o to czasopismo, jakby było o co.

Pozdrawiam wszystkich dawno nie widzianych znajomych.

Zarejestrowany, zwieszony repylek Mężczyzna Kopiuj nick (81.168.248.*) |  
Wypowiedź dodana: 4 lutego 2009, 05:14:24
« Opcje

Pozdrowienia dla wielkopolskiej Wichury :-D :piwo:

AvatarZarejestrowany, zwieszony Zonewelld Mężczyzna Kopiuj nick (0.0.0.*) |  
Wypowiedź dodana: 4 lutego 2009, 16:14:13
« Opcje

Cześć Wichura :-)
Słyszeliscie, ze jakieś masochisty chcą już płacić za BETĘ Win7? :-D

C2D 2.2GHz| FOXCONN P35A | 4x 1024MB Patriot 1066MHz | PALIT GeForce 8600GT | Amacrox Warrior 400W | Samsung SM940nw
___
There are only 10 types of people on the world: these who unterstand binary and these who don't...

Zarejestrowany AlvinR Mężczyzna Kopiuj nick (83.6.160.*) |  
Wypowiedź dodana: 4 lutego 2009, 17:58:15
« Opcje

Trafna diagnoza - masochiści :-D
Choć beta siódemki spisuje się całkiem całkiem... :-)

Zarejestrowany AlvinR Mężczyzna Kopiuj nick (83.27.101.*) |  
Wypowiedź dodana: 5 lutego 2009, 15:19:40
« Opcje

Hmmmm....

Porównajcie proszę te dwa newsy:

DOBREPROGRAMY.PL - Carakan, czyli nowy silnik JavaScript dla Opery

IDG.PL - Carakan nowy silnik Opery

Programistą to ja nie jestem i wiedzy szczególnej w tej materii nie posiadam, ale coś mi się wydaje, że jakby ciut-nieco czymś innym był silnik przeglądarki - w Operze - PRESTO, a czym innym silnik JAvaScript...

Mylę się? ;-)

No...ale wybitni fachowcy z wiodącego pisma opiniotwórczego w branży widzocznie wiedzą lepiej...

:-D :lol: :-P

Wypowiedź dodana: 5 lutego 2009, 18:22:15 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 5 lutego 2009, 18:25:25 po raz 1-wszy przez: Zonewelld
« Opcje

Trafna diagnoza - masochiści :-D
Choć beta siódemki spisuje się całkiem całkiem... :-)

To jest Vista. Vista Vista Vista.
Ja wiem, że opinia publiczna na pierwszym miejscu. Było wiadomo, że na Vistę będą psioczyć sporo przed premierą, tak jak jest wiadomo, że teraz Win7 wszyscy będą się zachwycać. Mimo, że różnice są znikome. Niemal żadne.
Win7 wcale zauważalnie szybszy nie jest, przynajmniej ja nie widzę różnicy, wręcz bym powiedział, że Vista żwawiej reaguje.
Wg. mnie Viste zabiły kompletnie nieprzygotowane laptopy i te całe za przeproszeniem gówno robiące za soft wspomagający, podwajający liczbę procesów. Po jaką cholerę instalować te wszystkie WiFi Assisstance, HP_Media_Centery, Soft_który_pomoże_ci_korzystać_z_kompa_na_maksa! Skoro OS robi to domyślnie! I to całkiem zręcznie. U Appla działa, powoli zaczyna to też jako tako działać na PC.
Właśnie Xp jest pod tym względem upośledzony bez przykładowo profili sieciowych i innych takich tam rozwiązań a przede wszystkim bez rozbudowanej bazy sterowników.

Ja jestem osobiście zły, że Microsoft ma zamiar wydać SP2 do Visty jako pełnoprawny produkt za kilka stówek. To lekkie nieporozumienie. Bo to przełomowy OS na pewno nie jest.
A na obecnej fazie beta spooooro mu brakuje, chociażby żeby się zbliżyć do stabilności Visty.

Coś mi się widzi, że płacimy za The Mojave Experiment, MS słusznie z biznesowego punktu widzenia założył, że warto sprzedać to samo po raz drugi. Raz- zarobimy sporą kasę za marny wysiłek. Dwa odzyskamy reputację, bo ludziska muszą zacząć migrować z archaicznego XP, a kiedy się ta migracja zacznie nikt nie powie, że migruje na system gorszy, tylko na cud miód i orzeszki cool z 1836 nowych ficzerów.

Tadaaaammm

Chyba uruchomię bloga znowu :-D

C2D 2.2GHz| FOXCONN P35A | 4x 1024MB Patriot 1066MHz | PALIT GeForce 8600GT | Amacrox Warrior 400W | Samsung SM940nw
___
There are only 10 types of people on the world: these who unterstand binary and these who don't...

VIP animek3 Mężczyzna Kopiuj nick (78.8.69.*) |  
Wypowiedź dodana: 7 lutego 2009, 00:21:17
« Opcje

Cytat:

To jest Vista. Vista Vista Vista.
Ja wiem, że opinia publiczna na pierwszym miejscu. Było wiadomo, że na Vistę będą psioczyć sporo przed premierą, tak jak jest wiadomo, że teraz Win7 wszyscy będą się zachwycać. Mimo, że różnice są znikome. Niemal żadne.
Win7 wcale zauważalnie szybszy nie jest, przynajmniej ja nie widzę różnicy, wręcz bym powiedział, że Vista żwawiej reaguje.

To samo miałem na myśli pisząc posta w wątku o win7 na tym Forum ;-)
Wystarczyło zmienić nazwę z Vista na Seven, drobne poprawki kosmetyczne, aby było widać, że się coś zmieniło i wszyscy by się zachwycali ;-)

Robert
Klik!

Zarejestrowany AlvinR Mężczyzna Kopiuj nick (83.5.182.*) |  
Wypowiedź dodana: 7 lutego 2009, 09:02:41 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 7 lutego 2009, 09:24:02 po raz 4-ty przez: AlvinR
« Opcje

Noch żesz....!@#$^%&*() :-| :-) ;-) :-D :lol: :-> - :'-( ?

Jak sądzicie?
Jaka jest wasza opinia?

Kto się bardziej zbłaźnił? IDG - PCWK czy niejaki MIFRO$$OFT?
:-| :-) ;-) :-D :lol: :-> - :'-( ?

Nagroda [za cokolwiek by nie była!] w postaci darmowewej wersji BETA... :-| :-) ;-) :-D :lol: :-> - :'-( ?

Bardziej śmieszne czy żałosne? :-/ :-|

*** Dodano o 09:06:07: *** (Autoscalanie)

Zresztą - komentarze mówią same za siebie, szczególnie zaś trafny jest chyba ten:

Cytat:

Seb
ocena: brak oceny
IP: 83.30.193.165
06-02-2009, 20:35

PC WORDLD to DNO... Organizować konkurs, w którym nagrodą jest coś co każdy może pobrać sobie za darmo z netu to juz szczyt chamstwa i bezmyślności. Pomysłodawcy gratuluje błyskotliwości.

*** Dodano o 09:08:32: *** (Autoscalanie)

Jakim mixtem trzeba się nachlać i nacpać, żeby wpaść na takiego durno-błazeńskiego 'pomysła' ? :-D

*** Dodano o 09:10:17: *** (Autoscalanie)

Ciekawe, czy jego 'autora' stać będzie na tyle odwagi by się ujawnić pod nazwiskiem... :-|
Ale...znając 'jakośc' i "honorność" kadr WSW IDG przypuszczam że wątpię :-D
---
*) WSW = Wielce Szanowne Wydawnictwo

*** Dodano o 09:24:02: *** (Autoscalanie)

=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+

A może... chłopcy za dużo grają w brutalne gry komputerowe?
Wszak gry mają skutki podobne do narkotyków i alkoholu... :-D

Gość tmz Kopiuj nick (89.151.30.*)
Wypowiedź dodana: 7 lutego 2009, 10:32:12
« Opcje

Alvin ja bym proponował zgłosić to do rankingu tutaj .:

http://zlastrona.org/

Ewentualnie jeśli znasz jakis ranking w stylu " debilizm roku " albo "nabardziej kretyński wydawca/serwis etc" - dodać to tam :-D

Ide o zakład, że nic i nikt by ich nie przebił...
Za to w sumie się nalezy nagroda Darwina...

Coprawda darwina przyznaje się by .:
-----------
"upamiętnić osoby, które przyczyniły się do przetrwania naszego gatunku w długiej skali czasowej, eliminując swoje geny z puli genów ludzkości w nadzwyczaj idiotyczny sposób"
-----------

Nie jest tak dobrze by IDG zdechło ale na pewno w jakiś sposób umiera w wyniku swojej własnej głupoty/głupoty redaktorów itd... :-D

BTW zastanawiam się co się tak na prawdę kryje za skrótem IDG..
Kilka propozycji mam nie wiem jak wy :-D

Zarejestrowany AlvinR Mężczyzna Kopiuj nick (83.5.182.*) |  
Wypowiedź dodana: 7 lutego 2009, 10:44:19 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 7 lutego 2009, 10:49:49 po raz 1-wszy przez: AlvinR
« Opcje

Hmmm...
Ja również mam ale obawiam, się, że w przypadku ich opublikowania naraziłbym się na proces o naruszenie dóbr osobistych wydawnictwa oraz jego pracowników, choć tak po prowdzie, to bardziej adekwatnym oskarżeniem było by o naruszenie tejemnicy firmy ;-) :-D
Ale...
Id...
Deb...
Gł...
;-)

BTW - nie wiem czy wiecie, kto jest najbardziej poszukującym pracowników [i to we wszelakich możliwych do pomyślenia specjalnościach a zapewne również i w tych nie do pomyśłenia ;-) ] PRACODAWCĄ a więc chyba również i NAJWIĘKSZYM PRACODAWCĄ w Polsce? :->

Otóż - niejaki Krzysztof Arkuszewski aka Chris - były cz.p.o. Redaktora Naczelnego PCWK [chyba na jeden numer przed przyjściem obecnie panującego...]

Dowód?

Otóż IDG - PCWK prowadzi board z ogłoszeniami o rekrutacji pracowników i niezaleznie od tego kto de facto by tychże poszukiwał, jaka firma, to i tak w kanale RSS jako rekrutujący figuruje onże... Chris...

Megalomania?
Bałagan w konfiguracji RSS?
Czy sprytny sposób na wypromowanie sobie nazwiska?
:-> :-) ;-) :-D :lol: :-P :->

Zarejestrowany Soul Mężczyzna Kopiuj nick (83.24.106.*) |  
Wypowiedź dodana: 7 lutego 2009, 16:14:33
« Opcje

Przeciez tam jest wyraźnie napisane, że nagroda to: "Windows 7 beta w eleganckim opakowaniu". Tego darmo ściągnąć nie można :-)

Duszołap

Wypowiedź dodana: 7 lutego 2009, 16:17:19
« Opcje

Eleganckiego opakowania?
Mi to eleganckie opakowanie przypomina to z Vistą Ultimate- może im po prostu trochę zostało i trza gdzieś wepchnąć bo koszty magazynowania przewyższają zyski z sprzedaży? :-P

___

Zarejestrowany AlvinR Mężczyzna Kopiuj nick (83.27.98.*) |  
Wypowiedź dodana: 7 lutego 2009, 17:03:28
« Opcje

Soul... chyba, że masz na myśłi eleganckie opakowanie trumny do któej owinni co nieco powkładać... :-D

Zarejestrowany AlvinR Mężczyzna Kopiuj nick (83.27.98.*) |  
Wypowiedź dodana: 7 lutego 2009, 18:48:37 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 7 lutego 2009, 18:49:19 po raz 1-wszy przez: AlvinR
« Opcje

No nie.... :-P :zawstydzony: :lol:
Powalili mnie na kolana :-D

Udział w konkursie nie jest obowiązkowy {ostatni akapit]

Jeszcze tego by tylko brakowało, by uczestnictwo w konkursach było obowiązkowe :-D

Ale jedno trzeba przyznać: Łukasz BIGO*) ma pomysły!! :-D :lol: :-P

Ciekawe tylko - po czym ma się taką jazdę? :->

Mnie to się kojarzy z przetworem sporyszu zbożowego :-D
A może... ktoś obstawi zioło aka trawkę?

=++==++==++==++==++==++==++==++==++==++==++==++==++==
*) - skoro na jego maila należy przesyłaś odpowiedzi konkursowe to znaczy, iż on jest demiurgiem tego skrajnego idiotyzmu pod tytułem KONKURS

Zarejestrowany AlvinR Mężczyzna Kopiuj nick (83.20.73.*) |  
Wypowiedź dodana: 8 lutego 2009, 20:09:06
« Opcje

Co byście powiedzieli na propozycję, by w ramach doceniania wiekopomnego, wyżej opisanego pomysła dot. konkursu, dla domniemanego jego autora - imć Łukasza BIGO zrobić ściepę i ufundować nagrodę w ramach docenienia jego błyskotliwego intelektu oraz jako zachętę do dalszych, owocnych wysiłków intelektualnych w postaci.... :->

- rocznej prenumeraty PC World Komputer :-D :lol: :-P

Idź do strony:« Poprzednia12345...108109110111112113114115116Następna »

[+] Pokaż/odśwież listę czytających i monitorujących ten wątek