Forum

IDG - problemy z Forum IDG, z Wydawnictwem, z poziomem artykułów itd.

[+] Twoje konto

Subskrybuj kanał najnowszych wypowiedzi w tym temacie

Wątek Forum > Pogaduchy > IDG - problemy z Forum IDG, z Wydawnictwem, z poziomem artykułów itd.

Czy IDG schodzi na psy? Tu możesz się wypowiedzieć o sytuacji na Forum IDG, poziomie artykułów oraz polityce administracyjnej Wydawnictwa IDG
Idź do strony:« Poprzednia12345...109110111112113114115116Następna »
Ocena: (Ocen: 10)
Wypowiedzi 2 801 - 2 825 z 2 890
 Zarejestrowany AlvinR Mężczyzna Kopiuj nick (83.5.184.*) |  
Wypowiedź dodana: 15 lutego 2009, 19:23:57
« Opcje

Widzę ci ja w kiosku najnowszy numer PCWK...i rzuca mi się w oczy tekst na okładce złożony wielkimi literami...

Cytat:

TYLKO U NAS!
SERVICE PACK 4 XP

Zaś obok - widać obrazek prezentujący "coś-w-rodzaju" pudełka na soft z napisem:

Cytat:

Service Pack 4
Windows XP
Windows Vista

i robię się TAAAAKI malutkiw podziwie dla niesamowitej wręcz sprawności tajnych agentów IDG - PCWK, którzy z tajnych 'raboratoriów' Microsoftu zdołali wykraść najtajniejsze z tajnych...
- service packi o których istnieniu nawet sam Microsoft nie miał i nie ma zielonego pojęcia!!!

Panowie agenci - jestem dla Was pełen uznania - czapki z głów!

Jako iż jestem w dobrych relacjach z właścicielem kiosku a na dworze pogoda pod zdechłym Azorkiem - biorę ci ja do ręki wspomniany numer PCWK z czcią nabożną nalezną nośnikowi tak dostojnego newsa, o któym nawet w sieci człek niec nie był w stanie nic znaleźć.... z takąż samą czcią otwieram... i czytam wstępniak autorstwa autora pomysła o konkursie z nagrodą w postaci Windows 7 Beta czyli niezawodnego Łukasz BIGO, który z łagodnym uśmiechem na twarzy spogląda na mnie z fotki i czytam co następuje i co pozwolę sobie przytoczyć:

Cytat:

Z każdym kolejnym numerem PC Worda zmieniamy się na lepsze - bieżące wydanie nie stanowi wyjątku

No nie ma siły - sama szczera super prawda!
Skoro udało im się wykraść [pomijam etyczną stronę kradzieży jako iż sam guru Nadredaktorów IDG czyli M$ czyniąc to co wielokrotnie czynił i co sądy stwierdzały iż czynił podniósł kradzieź do rangi CNOTY] wspomniane paczki serwisowe do XP i Wiśta-wio, to nie ma dyskusji, iż jest to numer Najlepszy w historii!!!

Kartkuję ci ja ten numer z czcią niecierpliwie zczytując tytuły... i cóż stwierdzają moje pierwej okulary a w ślad za nimi chwilę potem oczy?
No....
Jak by to powiedzieć....
W każdym razie - przypomniał mi się stary greps:

Cytat:

- Mamo! Chwalą NAS! :-)
- Kto?
- Wy mnie a ja WAS!

czemu?
no bo... skoro Powertoys for Windows znane od nie wiem ilu lat bo najstarsi górale tego nie pamiętają, bo skoro "wyjęte" z nich Tweak UI na spółkę z Sysinternals Suite mają stanowić wspomniane service packi... [pomijam już kwestię - gdzie się podziały/ kiedy zostały wydane SP nr 2 i 3 do Wiśta wio?] to nie pozostaje mi nic innego jak stwierdzić.... ŻENADA PANOWIE, ŻENADA....

A jesli tego nie czujecie...
A jesli nie wiecie o co chodzi...
to jest tam taki jeden, który z wielką chęcią - jak to zwykle był zwykł czynić - wskaże wam do kogo, jakiego specjalisty macie udac się po pomoc...

w każdym razie - życzę zdrowia...

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =
To co?
Robimy zrzutkę na prenumeratę PCWK dla Imć pana BIGO? ;-)

Gość REKLAMA Kopiuj nick (*->*)
Wypowiedź dodana: 15 lutego 2009, 19:23:58

Gość obiektywny Kopiuj nick (77.236.8.*)
Wypowiedź dodana: 17 lutego 2009, 21:15:23 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 17 lutego 2009, 22:46:00 po raz 1-wszy przez: _domestos_
« Opcje

Ja pier**** i Ty masz 53 lata :lol: piepr**** niedorozwój który nigdy nie dorośnie. Misiu drogi, trollu, zajmij się kurna rodziną. Czytając posty z nie tak dalekiej przeszłości bo raptem z 2007, to tak jakbym czytał niedowartościowanego 13 latka któremu pozabierali zabaweczki.

Moderowane przez _domestos_ :

no, ale lagodniej troche prosze, to nie parlament ;-)

Zarejestrowany AlvinR Mężczyzna Kopiuj nick (83.5.187.*) |  
Wypowiedź dodana: 17 lutego 2009, 22:00:50
« Opcje

Dziękuję za cenny, merytoryczny głos w dyskusji.
Proponuję zgłosić się do Wiadomo Kogo - wskaże najbliższy adres wiadomo kogo :-D

Zarejestrowany Soul Mężczyzna Kopiuj nick (83.6.10.*) |  
Wypowiedź dodana: 18 lutego 2009, 00:06:51
« Opcje

Ale jaka kultura. Napisał "Ty" z wielkiej litery :lol:

Duszołap

Zarejestrowany AlvinR Mężczyzna Kopiuj nick (83.6.163.*) |  
Wypowiedź dodana: 18 lutego 2009, 10:53:17
« Opcje

No cóż....
KRAKÓW zawsze był i jest uważany za siedzibę & siedlisko wysokiej kultury.
Szkoda tylko, że niektórym osobom loco Kraków bliżej do Szymona Majewskiego aniżeli do Andrzeja Sikorowskiego czy Grzegorza Turnaua

AvatarZarejestrowany, zwieszony Zonewelld Mężczyzna Kopiuj nick (83.19.247.*) |  
Wypowiedź dodana: 18 lutego 2009, 14:55:46
« Opcje

Odczepta się od Krakowa :-)

C2D 2.2GHz| FOXCONN P35A | 4x 1024MB Patriot 1066MHz | PALIT GeForce 8600GT | Amacrox Warrior 400W | Samsung SM940nw
___
There are only 10 types of people on the world: these who unterstand binary and these who don't...

Zarejestrowany AlvinR Mężczyzna Kopiuj nick (83.6.163.*) |  
Wypowiedź dodana: 18 lutego 2009, 15:04:31
« Opcje

Dzidzia - a czy to moja wina że "wybitna intelektualista i erudyta" jest z Krakowa?
Sprawdź sobie jego IP - CK Gród Kraka z sieci ASTER :-D
No - chyba że wszwedł tu przez jakiegoś anonimizera ;-)

Zarejestrowany AlvinR Mężczyzna Kopiuj nick (83.27.98.*) |  
Wypowiedź dodana: 16 marca 2009, 19:36:57
« Opcje

Polska język - trudna jezyk - jak to mawiał Zulu-Gula :-D

Zarejestrowany, zwieszony kamassss Mężczyzna Kopiuj nick (83.2.232.*) |  
Wypowiedź dodana: 25 kwietnia 2009, 23:52:01
« Opcje
 Zarejestrowany AlvinR Mężczyzna Kopiuj nick (83.27.101.*) |  
Wypowiedź dodana: 26 kwietnia 2009, 01:19:25
« Opcje

No cóż...
"Kuń jaki jest - każden WI!" - że posłużę się staropolskim cytatem.

W tym przypadku - kolega powinien zgłosić się do właściwego terytorialnie wg. jego miejsca zamieszkania Rzecznika Konsumentów względnie Oddziału Federacji Kosnumentów, która z umocowania oraz za pieniędze otrzymane od UOKiK ma obowiązek pomagac w tego typu sprawach.

To, co wyczyniaja 'fachowcy' z IDG jest w polskim systemie prawnym okreslone jako nieuczciwa praktyka rynkowa - co reguluje USTAWA z dnia 23 sierpnia 2007 r. o przeciwdziałaniu nieuczciwym praktykom rynkowym [Dziennik Ustaw z 2007 r. Nr 171 poz. 1206]

Dodatkowo, może przeczołgać IDG przed sądem w oparciu o przepis art. 477 par. 1 i 2 kodeksu cywilnego w ten sposób, że wobec niewykonania zobowiązania przez drugą stronę umowy wyznaczyć jej [tj. IDG] termin na jej wykonanie po czym w razie niedotrzymania tegoż terminu isć do sklepu, kupić drukarkę za te skromne tysiąć z kawałkiem po czym zażądać od IDG wypłacenia kwoty stanowiącej różnicę pomiędzy ceną zapłaconą a ceną okresloną przez IDG. W tym przypadku, wobec faktu, iż on już zapłacicł IDG powinien otrzymać po prostu pełną sklepową cenę drukarki.

Tyle, że nie powinien tego robiś sam, na własną rękę tylko przy wsparciu prawnika a do tego rodzaju bezpłatnej pomocy prawnej zobowiązana jest włsąnie przez UOKiK wspomniana Federacja Konsumentów.

Jako, iż ja na FIDG nie chadzam, może ktoś bywający tam prześle koledze tę poradę.

Zarejestrowany AlvinR Mężczyzna Kopiuj nick (83.27.103.*) |  
Wypowiedź dodana: 26 kwietnia 2009, 21:37:20
« Opcje

A swoją drogą... ciekawe... :->

Dlaczego IDG.PL zostałe eksmitowane ze strony www.start24.pl... a jako główny dostarczyciel newsów IT jest wskazany CHIP...?

Ma ktoś jakiegoś "pomysła" ?

Wypowiedź dodana: 26 kwietnia 2009, 21:50:21
« Opcje

Teraz IDG czesto gosci na WP

Zarejestrowany, zwieszony tmz Kopiuj nick (89.151.30.*) |  
Wypowiedź dodana: 26 kwietnia 2009, 22:47:17 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 26 kwietnia 2009, 22:51:04 po raz 4-ty przez: tmz
« Opcje

Teraz IDG czesto gosci na WP

Taaaa
Nie raz się zastanawiałem, czemu newsy IT zwłaszcza odnośnie telefonów itp rzeczy zawierają całą masę debilnych stwierdzeń...

A pojedynek na szczycie .: http://aparaty.idg.pl/news/147479/Pojedynek.na.lustrzankowym.szczycie.html

To jest istna parodia....

cytat z tego artykułu .:

Cytat:

Przy brzegach kadru bardziej doskwierają też takie zjawiska jak aberracja chromatyczna czy deformacja geometryczna (na przykład poduszkowa lub beczkowa dystorsja)

Umrzyłem.
Aberacja chromatycnza tyczy się obiektywów/soczewek jakie zostały tam zamontowane a nie aparatu i to samo tyczy się dystrosji. Nie kupuje się aparatu za ~16000zł by założyć do niego sigmę 70-300mm za 555zł i później p*****ć głupoty w rynsztokowym artykule.

W sumie polecam w cąłości przeczytać ten artykuł - kumaci posikają się ze śmiechu... xD

Aberacje chromatyczne wadą aparatu to pikuś przy tym, co dalej można wyczytać i przy zdjeciach porównawczych xD

IDG.PL W 90% TO REKLAMY. RESZTA TO TŁO

I tym brutalnym i prawdziwym stwierdzeniem zakończe dyskusję na temat IDG...

Gość tinuss7 Kopiuj nick (83.19.244.*)
Wypowiedź dodana: 27 kwietnia 2009, 10:53:54
« Opcje

apropos forum idg , tomusio vel silicius aka tmz ty dalej masz bana ?

Wypowiedź dodana: 27 kwietnia 2009, 11:34:32
« Opcje

Nie wiem właśnie - chyba jakaś amnestia była bo na forum mam dostęp :-| :-| (pierwszy raz odkąd dostałem bana zajrzałem wczoraj na forum i ku memu zdziwieniu nie było info o banie itd.. tylko szczerze - mam to w nosie ;-) )

Wypowiedź dodana: 3 maja 2009, 01:15:43
« Opcje

Wchodzę sobie na WP i widze Windows 7 PL - pierwsze spojrzenie! - myśle sobie - Wyszła już RC więc chętnie się dowiem, co tam w W7 piszczy - jak działa, co działa, jak wygląda, co obsługuje, ile zajmuje i czego, z czym są jeszcze problemy itd

Otwieram więc artykuł i co widzę ?

Cytat:

Redakcja PC World uzyskała dostęp do polskojęzycznej edycji Windows 7. Przyjrzeliśmy się systemowi i sprawdziliśmy, w których miejscach Microsoft musi nad nim jeszcze popracować.

Kurde - nie myliłem się - wygląda na to, że dowiem się tego co chciałem się dowiedzieć - ucieszony tym faktem lecę dalej .:

Wstęp

Cytat:

Po instalacji systemu i pobraniu polskiego MUI rozpoczęliśmy proces spolszczenia systemu.

Dziwnie się zaczyna ten "test/recenzja/zapowiedź" ale nie zniechęcam się...

Treść właściwa

Cytat:

(...)postanowiliśmy jednak zobaczyć czy rzeczywiście wszystkie elementy zostały spolszczone. Po chwili okazało się, że jednak nie. Na pierwsze kwiatki natrafiliśmy w module Właściwości Komputera. Na kolejne w Panelu sterowania, np. w sekcji Programy i funkcje znajduje się opcja Run programs made for previous versions of Windows. Także cała pomoc systemowa dostępna jest jedynie w j. angielskim.

eeee ale ze o so chozi kurfa ?
to jest test czy... WTF ?

Zakończenie

Cytat:

Pomimo tego takich niedociągnięć jest naprawdę niewiele. Wszystkie najczęściej używane komponenty systemu zostały spolszczone w 100%. Widać więc, że lokalizacja Windows 7 znajduje się w zaawansowanym stadium.

Pi****m śmiechem budząc wszystkich mieszkańców w domu... :lol:

Prawie jak recenzja :lol:
IDG - prawie jak merytoryczny serwis IT z tym, że prawie jak wiemy robi wielką różnicę... :lol:

Całość do wyśmiania tutaj ,: http://www.idg.pl/news/344314/Windows.7.PL.pierwsze.spojrzenie.html

IDG = 90% REKLAM + TŁO

Zarejestrowany AlvinR Mężczyzna Kopiuj nick (83.6.162.*) |  
Wypowiedź dodana: 3 maja 2009, 10:51:16
« Opcje

Sorry ale - co cię dziwi?

Żeby spłodzić fachową, merytoryczną recenzję potrzebni są kompetentni merytorycznie recenzenci.

A chyba nie uważasz za takowych błaznów, ktorzy wciskają czytelnikom kit zapowiadając ni mniej ni więcej cuś takiego:

Cytat:

Na okładce numeru 03/2009:

TYLKO U NAS!
SERVICE PACK 4 XP

Zaś obok - widać obrazek prezentujący "coś-w-rodzaju" pudełka na soft z napisem:

Service Pack 4
Windows XP
Windows Vista

Przecież to jest banda kabotynów :-D - według definicji encyklopedycznej :-D

Wypowiedź dodana: 3 maja 2009, 11:40:09
« Opcje

:lol:

a że samo :lol: to zbytmało by obejść zabezpieczenia na forum to dam jeszcze jedno :lol:

ide szukać sp4 dla XP :-D

Wypowiedź dodana: 3 maja 2009, 19:15:59
« Opcje

Bez komentarza :-D

Zarejestrowany, zwieszony abigaill Kopiuj nick (80.50.235.*) |  
Wypowiedź dodana: 3 maja 2009, 19:51:38 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 3 maja 2009, 19:52:48 po raz 1-wszy przez: abigaill
« Opcje

zastanawiające jest to, co osoba nienawidząca idg, bo za taką się chyba Alvin uważasz, ciągle tam coś szuka.
masz dość idg to sobie po prosu je odpuść, nikt nie zmusza cię do odwiedzania idg, bo wygląda na to że masz jakiś uraz, kompleks na punkcie idg. może przydała by się wizyta u psychologa, nie musiał byś się męczyć z fobiami związanymi z idg, będziesz szczęśliwszy

Wypowiedź dodana: 3 maja 2009, 21:57:16
« Opcje

Psychoanalityk-amator... kolejny?

W kazdym razie - quasi diagnoza chybiona
A jeśli nie rozumiesz o co chodzi - to cóż... pozostaje współczuć.
A swoją drogą - przypomina mi ta powyższa wypowiedź reakcje pisuarów na niewygodne prawdy na temat kartofli ujawaniane sukcesywnie co jakiś czas :-D

Czyżby w odniesieniu do IDG.PL miała obowiązywać zasada

Cytat:

de mortuis aut bene aut nihil

Ale przecież ŁONI żyją... jeszcze dychają :-D

Za czasów panowania klanu Zdanowskich, kiedy to - co prawda - kroili dla siebie kasiorę kosztem IDG, takich śmieci jak SP4 do XP czy SP4 do Visty jednak nie było i jakiś poziom musiał być trzymany.
A teraz... mamy genialne konkursy autorstwa Imć BIGO z jeszcze genialniejszymi nagrodami [przypominam - jako nagroda był w jednym z konkursów Win'7 Beta, pod czym podpisał się właśnie BIGO]

Wypowiedź dodana: 3 maja 2009, 22:06:04
« Opcje

może i chybione ale każdy chory tak powie :-) (sorry za ten zwrot, nie doszukuję się naprawdę żadnej choroby).
jak coś przestaje interesować, bawić to się tym człowiek nie zajmuje, nie zagląda. a ty to wręcz pielęgnujesz na wszystkie możliwe sposoby.
jest to po prostu z czasem, niesmaczne, nudne, żałosne.

Zarejestrowany, zwieszony repylek Mężczyzna Kopiuj nick (81.168.248.*) |  
Wypowiedź dodana: 4 maja 2009, 05:02:19 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 4 maja 2009, 05:03:22 po raz 1-wszy przez: repylek
« Opcje

To był "prezent" od IDG na święto. 4 godz. luzu. :lol:

Wypowiedź dodana: 10 maja 2009, 01:01:08 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 10 maja 2009, 01:12:30 po raz 1-wszy przez: kamassss
« Opcje
Wypowiedź dodana: 10 maja 2009, 12:00:37
« Opcje

jak by się na to nie patrzeć, jest to prawdziwie napisane

Cytat:

...Faktycznie, każdy kto przebrnie przez to wszystko może się poczuć mądrzejszy i zdolniejszy od użytkownika Windows, ale w obsłudze systemu naprawdę nie o to chodzi. Moim skromnym zdaniem większość użytkowników nie ma ochoty tracić czasu na podobne atrakcje przy instalacji oprogramowania.

Oczywiście nie bez znaczenia jest tu fakt, że był to mój pierwszy kontakt z tym systemem. Windows także wymaga nauki jego obsługi i użytkownicy którzy mają pierwszy kontakt z tym systemem muszą się nauczyć kilku oczywistych zdawałoby się rzeczy, by móc poprawnie z niego korzystać. ...

to są podstawowe problemy jakie napotykają początkujący. powiem szczerze ze nie znam nikogo(obciążonego już znajomością windowsa).
kto zainstalował, odpalił linuxa i spokojnie z niego korzystał nie napotykając problemów. tak jak w każdym systemie trzeba nad nim posiedzieć i umieć go sobie ustawić

Idź do strony:« Poprzednia12345...109110111112113114115116Następna »

[+] Pokaż/odśwież listę czytających i monitorujących ten wątek