Forum

IDG - problemy z Forum IDG, z Wydawnictwem, z poziomem artykułów itd.

[+] Twoje konto

Subskrybuj kanał najnowszych wypowiedzi w tym temacie

Wątek Forum > Pogaduchy > IDG - problemy z Forum IDG, z Wydawnictwem, z poziomem artykułów itd.

Czy IDG schodzi na psy? Tu możesz się wypowiedzieć o sytuacji na Forum IDG, poziomie artykułów oraz polityce administracyjnej Wydawnictwa IDG
Idź do strony:« Poprzednia12345...891011121314151617...112113114115116Następna »
Ocena: (Ocen: 10)
Wypowiedzi 276 - 300 z 2 890
 Zarejestrowany, zwieszony Tapta Kopiuj nick (81.190.124.*) |  
Wypowiedź dodana: 29 czerwca 2007, 21:11:05
« Opcje

Tapta> No właśnie z tą jednomyślnością było najzabawniej :-D
Wniosek poparło trzech modów. Ci, którzy go podpisali :-D

Bez urazy, ale te "żarty" za które Alvin dał Ci bana, w bezpośredniej rozmowie mogły się dla Ciebie boleśnie skończyć. Pewne rzeczy po prostu nie uchodzą.

1. Nie mówię "jednomyślnie", a prawie zgodnie. Gdyby większość była przeciwko - chyba by do tego nie doszło ;-)

2. Co to znaczy "boleśnie skończyć"? Po pierwsze primo, nie jesteś w stanie przewidzieć, dla której strony ból byłby większy, po drugie primo prymitywny argument bezpośrednio siłowy jest używany w razie braku argumentów merytorycznych, co źle świadczy o takim adwersarzu w sposób oczywisty ;-)

Gość REKLAMA Kopiuj nick (*->*)
Wypowiedź dodana: 29 czerwca 2007, 21:11:06

AvatarZarejestrowany, zwieszony G_no_M Mężczyzna Kopiuj nick (83.4.209.*) |  
Wypowiedź dodana: 29 czerwca 2007, 21:18:27 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 29 czerwca 2007, 21:19:07 po raz 1-wszy przez: G_no_M
« Opcje

Cytat:

Po pierwsze primo, nie jesteś w stanie przewidzieć, dla której strony ból byłby większy

No cóż. Nie znam Moniki i nie wiem, czy dałaby ci po pysku za wyczarowanie wizji jej, jako gumowej lali, którą można się będzie na zlocie sie zabawiać. Być może tylko zapadłoby niezręczne milczenie. Może paru twoich przybocznych posłusznie by rechotało

Ale chyba byś jej nie oddał? Tak daleko, to nawet ty się nie posuniesz.

Cytat:

Nie mówię "jednomyślnie", a prawie zgodnie

Nie mówiłeś "prawie zgodnie", ale "dosyć zgodnie". Mniejsza z tym - trzech modów, to nie jest nawet "trochę zgodnie".

A skoro już o zgodności mowa - bany na ciebie zostały podtrzymane przez administrację, czyli (używając twoich słów) "coś na rzeczy było".

GnoM

Wypowiedź dodana: 29 czerwca 2007, 21:24:37
« Opcje

Cytat:

Po pierwsze primo, nie jesteś w stanie przewidzieć, dla której strony ból byłby większy

No cóż. Nie znam Moniki i nie wiem, czy dałaby ci po pysku za wyczarowanie wizji jej, jako gumowej lali, którą można się będzie na zlocie sie zabawiać. Być może tylko zapadłoby niezręczne milczenie. Może paru twoich przybocznych posłusznie by rechotało

Ale chyba byś jej nie oddał? Tak daleko, to nawet ty się nie posuniesz.

Myślałem, że mówisz o niedźwiedziu w lśniącej zbroi ;-) CM mówiła, że tekst nie dotknął jej aż tak bardzo, jakby mógł przypuszczać ów ;-)

Cytat:

Nie mówię "jednomyślnie", a prawie zgodnie

Nie mówiłeś "prawie zgodnie", ale "dosyć zgodnie". Mniejsza z tym - trzech modów, to nie jest nawet "trochę zgodnie".

Nie przypuszczam, że atmosfera zgęstniała z dnia na dzień i kolejne robinsonady nie miały działania przypominającego samogwoździowanie modziewiowej trumienki ;-)

A skoro już o zgodności mowa - bany na ciebie zostały podtrzymane przez administrację, czyli (używając twoich słów) "coś na rzeczy było".

A czy od tamtej pory obserwowałeś mnie na fidg? Bo mam wrażenie, że Tapta to gatunek tam nieobserwowany i prawdopodobnie wymarły ;-)

Wypowiedź dodana: 29 czerwca 2007, 21:34:24
« Opcje

Cytat:

CM mówiła, że tekst nie dotknął jej aż tak bardzo, jakby mógł przypuszczać ów

Cóż - to świadczy o niej, nie o tobie.

Pierwszy ban, o ile pamiętam, był po tym, jak sobie poużywałeś na czyjejś siostrze? Zauważasz prawidłowość? Dziwi cię, że niektórzy nie trawią takich analnych żartów? Jeśli masz taką potrzebę, to proszę bardzo - z kumplami przy piwie. Nie na forum publicznym.

Miej choć tyle przyzwoitości, by powiedzieć: sorry - przeholowałem.

Cytat:

Nie przypuszczam, że atmosfera zgęstniała z dnia na dzień i kolejne robinsonady nie miały działania przypominającego samogwoździowanie modziewiowej trumienki

Owszem, tu się nie mylisz. Pewnie o jeden wątek o Micro$ofcie za daleko.

Cytat:

A czy od tamtej pory obserwowałeś mnie na fidg?

Nie. A co?

GnoM

Zarejestrowany, zwieszony wargavoc Mężczyzna Kopiuj nick (83.24.57.*) |  
Wypowiedź dodana: 29 czerwca 2007, 21:37:39
« Opcje

Pierwszy ban, o ile pamiętam, był po tym, jak sobie poużywałeś na czyjejś siostrze? Zauważasz prawidłowość? Dziwi cię, że niektórzy nie trawią takich analnych żartów? Jeśli masz taką potrzebę, to proszę bardzo - z kumplami przy piwie. Nie na forum publicznym.

Gnom> Od kiedy to Ty dyktujesz co wolno na forum,a co nie? :-| :-| :-|

www.pgr.one.pl
www.granfalon.one.pl

Wypowiedź dodana: 29 czerwca 2007, 21:38:14
« Opcje

Cytat:

CM mówiła, że tekst nie dotknął jej aż tak bardzo, jakby mógł przypuszczać ów

Cóż - to świadczy o niej, nie o tobie.

A może o chęci zdławienia odmiennie myślących pod byle pozorem? ;-)

Miej choć tyle przyzwoitości, by powiedzieć: sorry - przeholowałem.

Nie pamiętam, za co był pierwszy ban, ale - zdaje się - był cofnięty, czyli niezasadny :-P

Cytat:

Nie przypuszczam, że atmosfera zgęstniała z dnia na dzień i kolejne robinsonady nie miały działania przypominającego samogwoździowanie modziewiowej trumienki

Owszem, tu się nie mylisz. Pewnie o jeden wątek o Micro$ofcie za daleko.

Cytat:

A czy od tamtej pory obserwowałeś mnie na fidg?

Nie. A co?

Tak. To ONI. :lol:

Wypowiedź dodana: 29 czerwca 2007, 21:48:01
« Opcje

wargavoc>

Cytat:

Wypowiedzi publikowane przez Użytkowników na Forum nie mogą: (...) być sprzeczne z zasadami współżycia społecznego.

W tym punkcie regulaminu nie ma adnotacji: "Nie dotyczy Tapty, bo wargavoc go lubi"

Tapta>

Cytat:

A może o chęci zdławienia odmiennie myślących pod byle pozorem?

Jasne. Spisek. I jeśli to był dla ciebie "byle pozór", to nie mamy o czym gadać.

Cytat:

Nie pamiętam, za co był pierwszy ban, ale - zdaje się - był cofnięty, czyli niezasadny

NIe zauważyłem, byśbył wcześniej banowany, ten był chyba pierwszy. I nie został cofnięty, mimo, że twoi obrońcy bardzo się o to starali.

Cytat:

Masz rację, że się śmiejesz. Bo to faktycznie cholernie zabawne, że nie wiemy, kto tę decyzję podjął. Wiemy tylko o trzech modach, którzy ją poparli. Trzech modów i tajemniczy ONI. Też bym się śmiał, gdyby to nie było takie żałosne.

A tak w ogóle, to chodzi ci o coś? Chciałeś zagrać Alvinowi na nosie? Kiepsko wyszło.

GnoM

Wypowiedź dodana: 29 czerwca 2007, 21:52:15
« Opcje

wargavoc>

Cytat:

Wypowiedzi publikowane przez Użytkowników na Forum nie mogą: (...) być sprzeczne z zasadami współżycia społecznego.

W tym punkcie regulaminu nie ma adnotacji: "Nie dotyczy Tapty, bo wargavoc go lubi"

Faktycznie... o Tobie i Alvinie też niczego nie napisali...

"nie mogą być sprzeczne z zasadami współżycia społecznego." <= a były? Nie wydaje mi sie... jakoś teraz go obrzucasz, a wtedy milczałeś? czemu?

www.pgr.one.pl
www.granfalon.one.pl

Wypowiedź dodana: 29 czerwca 2007, 21:52:20
« Opcje

wargavoc>

Cytat:

Było to sprzeczne z wątpliwym poczuciem estetyki pojedynczych osób.

Tapta>

Cytat:

A może o chęci zdławienia odmiennie myślących pod byle pozorem?

Jasne. Spisek. I jeśli to był dla ciebie "byle pozór", to nie mamy o czym gadać.
[/quote

OK, EOT.

[quote]Nie pamiętam, za co był pierwszy ban, ale - zdaje się - był cofnięty, czyli niezasadny

NIe zauważyłem, byśbył wcześniej banowany, ten był chyba pierwszy. I nie został cofnięty, mimo, że twoi obrońcy bardzo się o to starali.

Już się misiek wcześniej za mnie zabierał ;-)

Cytat:

Masz rację, że się śmiejesz. Bo to faktycznie cholernie zabawne, że nie wiemy, kto tę decyzję podjął. Wiemy tylko o trzech modach, którzy ją poparli. Trzech modów i tajemniczy ONI. Też bym się śmiał, gdyby to nie było takie żałosne.

Czyli to kwestia układu? :-D

A tak w ogóle, to chodzi ci o coś? Chciałeś zagrać Alvinowi na nosie? Kiepsko wyszło.

Nie mogłem w ciszy klawiatury patrzeć na plucie w twarz osobom, które są autorytetami i zbawcami fidg dla mnie i nie tylko (meesha, Quadro...).

Wypowiedź dodana: 29 czerwca 2007, 22:11:15
« Opcje

wargavoc> Mylisz się chłopie totalnie. Nie milczałem wtedy - pisałem dokładnie to samo, co i teraz. Wróć się i posprawdzaj.

Tapta>

Cytat:

Czyli nie mamy o czym gadać.

Cytat:

Nie mogłem w ciszy klawiatury patrzeć na plucie w twarz osobom, które są autorytetami i zbawcami fidg dla mnie i nie tylko (meesha, Quadro...).

Widzisz - gdyby nie ostatnie zdarzenia na fidgu - myślałbym dokładnie tak samo i pewnie tak samo postąpił.

Jeśli mi sensownie wytłumaczysz (pamiętając o tym, co tu dzisiaj napisałeś), za co wraz z Piotrem dostałem bana w tym wątku, to możemy wrócić do rozmowy. W innym przypadku - szkoda strzępić języka. Z sympatiami się nie da dyskutować.

GnoM

Zarejestrowany, zwieszony Stasiek-j Mężczyzna Kopiuj nick (83.26.82.*) |  
Wypowiedź dodana: 29 czerwca 2007, 22:19:32
« Opcje

Oj Taptuś, Taptuś, widać rzeczywiście, jak sam zresztą przyznałeś, że nie przyglądałeś się ostatnio wydarzeniom na IDG. Bo naprawdę wniosek pasowałby teraz równie dobrze do innych modów, a sprawy jego dotyczące są nadzwyczaj mętne. Nie jest też tajemnicą, że na tytułowym forum źle się aktualnie dzieje i ogólnie jest ono na równi pochyłej...

Ja ogólnie lubiłem Twoje żarty, ale uwierz, czasem były naprawdę niesmaczne i zgadzam się, że coś Ci się za nie należało. Kwestia wyczucia granicy.

Stasiek

Wypowiedź dodana: 29 czerwca 2007, 22:20:41 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 29 czerwca 2007, 22:22:54 po raz 1-wszy przez: wargavoc
« Opcje

Gnom> ujmę to tak:

"O wielki i nieomylny, wybacz nam, że żyjemy i jesteśmy gorsi od ciebie..." by Markosek LINK

www.pgr.one.pl
www.granfalon.one.pl

Wypowiedź dodana: 29 czerwca 2007, 22:20:55 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 29 czerwca 2007, 22:22:25 po raz 1-wszy przez: Tapta
« Opcje

wargavoc> Mylisz się chłopie totalnie. Nie milczałem wtedy - pisałem dokładnie to samo, co i teraz. Wróć się i posprawdzaj.

Tapta>

Cytat:

Czyli nie mamy o czym gadać.

Cytat:

Widzisz - gdyby nie ostatnie zdarzenia na fidgu - myślałbym dokładnie tak samo i pewnie tak samo postąpił.

Jeśli mi sensownie wytłumaczysz (pamiętając o tym, co tu dzisiaj napisałeś), za co wraz z Piotrem dostałem bana w tym wątku, to możemy wrócić do rozmowy. W innym przypadku - szkoda strzępić języka. Z sympatiami się nie da dyskutować.

Faktem jest, że historii najnowszej fidg nie miałem okazji poznać. Na twojego linka rzuciłem jeno okiem, lecz jednoznacznie wypływa z tekstu: OT i inicjowanie Flame, poza tym podważanie decyzji modów (szczególnie, że w dziale do tego nie przeznaczonym). Zaznaczam, że sprawy nie znam i widzę ją po raz pierwszy.

EDIT

(...)Ja ogólnie lubiłem Twoje żarty, ale uwierz, czasem były naprawdę niesmaczne i zgadzam się, że coś Ci się za nie należało.(...)

Prześlij mi batonika mailem.

Wypowiedź dodana: 29 czerwca 2007, 22:28:55
« Opcje

wargavoc> Cóż. Po raz kolejny piszesz bzdury na mój temat, a kiedy ci wykazuję tę bzdurność, używasz przedszkolnych zagrywek. Nie pogadamy.

Tapta>

Cytat:

Na twojego linka rzuciłem jeno okiem

Och, jaka zadziwiająca dążność do poznania przyczyn :-D
A wiesz, co jest najśmieszniejsze? To, że właśni potwierdziłeś zasadność postępowania Alvina :lol:

Dobra. Jak pisałem - z sympatiami się nie podyskutuje.

GnoM

Wypowiedź dodana: 29 czerwca 2007, 22:31:24
« Opcje

wargavoc> Cóż. Po raz kolejny piszesz bzdury na mój temat, a kiedy ci wykazuję tę bzdurność, używasz przedszkolnych zagrywek. Nie pogadamy.

Tapta>

Cytat:

Na twojego linka rzuciłem jeno okiem

Och, jaka zadziwiająca dążność do poznania przyczyn :-D
A wiesz, co jest najśmieszniejsze? To, że właśni potwierdziłeś zasadność postępowania Alvina :lol:

Dobra. Jak pisałem - z sympatiami się nie podyskutuje.

Masz rację. Lubię cię i nie ma co o tym więcej gadać :-)

Wypowiedź dodana: 29 czerwca 2007, 22:35:40 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 29 czerwca 2007, 22:41:26 po raz 1-wszy przez: wargavoc
« Opcje

Po prostu jak coś jest nie pasujące dla Ciebie to wszystko musi być be... Nigdy w życiu (chyba, że jesteś na czele rządu) nie ma...

Prawda kole w oczy, co? ;-)

www.pgr.one.pl
www.granfalon.one.pl

Wypowiedź dodana: 29 czerwca 2007, 22:44:06
« Opcje

wargavoc>

Cytat:

Po prostu jak coś jest nie pasujące dla Ciebie to wszystko musi być be... Nigdy w życiu (chyba, że jesteś na czele rządu) nie ma...

Że jak? Co nie ma?

Znowu piszesz bzdury. Wiele rzeczy mi nie odpowiadało, a jednak nie robiłem z tego afery.

I wiesz co? Z Alvinem też się częściej nie zgadzałem, niż przyznawałem mu rację.

Ale po pierwsze - to, że się z nim nie zgadzałem nie jest powodem, by przeciwko niemu występować i nie jest też powodem, by nie stanąć po jego stronie, gdy mu wykręcono świński numer.

Dociera?

GnoM

Wypowiedź dodana: 29 czerwca 2007, 22:46:22
« Opcje

(...)
Ale po pierwsze - to, że się z nim nie zgadzałem nie jest powodem, by przeciwko niemu występować i nie jest też powodem, by nie stanąć po jego stronie, gdy mu wykręcono świński numer.

Dociera?

Wielu by po prostu powiedziało, że Kalemu ukradziono krowę ;-)

Wypowiedź dodana: 29 czerwca 2007, 22:47:17
« Opcje

Nie... zauważ, że ludzie myślący tak jak Ty (chodzi mi tu o Leksa) jest zdecydowana mniejszość, a Wy chcecie wszystkim pokazać to z innej strony choć wszyscy w koło się śmieja z waszego postępowania (no... większość)

www.pgr.one.pl
www.granfalon.one.pl

Wypowiedź dodana: 29 czerwca 2007, 22:50:10
« Opcje

Tapta> A przeczytaj to jeszcze raz :-D

wargavoc> Mnie nie interesuje większość. Dlatego jestem tutaj, gdzie w spokoju mogę pogadać z mniejszością.

GnoM

Wypowiedź dodana: 29 czerwca 2007, 22:50:56
« Opcje

wargavoc> Mnie nie interesuje większość. Dlatego jestem tutaj, gdzie w spokoju mogę pogadać z mniejszością.

ale burdel można zrobić na koniec... co nie?

www.pgr.one.pl
www.granfalon.one.pl

Wypowiedź dodana: 29 czerwca 2007, 22:51:02
« Opcje

wargavoc: nie powinniśmy mówić symultanicznie, bo nas jeszcze ktoś oskarży o tajną współpracę :lol:
Myśli podobne winny być wygłaszane w odstępie min. 2godz.

Wypowiedź dodana: 29 czerwca 2007, 22:59:52 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 29 czerwca 2007, 23:00:32 po raz 1-wszy przez: G_no_M
« Opcje

wargavoc> Burdel?
Nigdzie nie złamałem regulaminu. Ban po odwołaniu został cofnięty, procenty odjęte, kartoteka wyczyszczona.

Czego nie można powiedzieć o zachowaniu Tapty w starciu z Alvinem. Ale jego broniłeś, robiąc larmo na całe IDG :-D

No i co? Kto się tu kieruje sympatiami? :lol:

Dobra. Tu juz widać wszystko, co miało być do zobaczenia. Ode mnie tyle.

GnoM

Wypowiedź dodana: 29 czerwca 2007, 23:00:54 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 29 czerwca 2007, 23:01:42 po raz 1-wszy przez: wargavoc
« Opcje

wargavoc> Burdel?
Nigdzie nie złamałem regulaminu. Ban został cofnięty, procenty odjęte, kartoteka wyczyszczona.

Czego nie można powiedzieć o zachowaniu Tapty w starciu z Alvinem. Ale jego broniłeś, robiąc larmo na całe IDG :-D

No i co? Kto się tu kieruje sympatiami? :lol:

Dobra. Tu juz widać wszystko, co miało być do zobaczenia. Ode mnie tyle.

Nie, po prostu nie lubie osób, które wywyższają sie na innymi... ot co.

www.pgr.one.pl
www.granfalon.one.pl

Wypowiedź dodana: 29 czerwca 2007, 23:01:36
« Opcje

I to by było na tyle ;-)

Idź do strony:« Poprzednia12345...891011121314151617...112113114115116Następna »

[+] Pokaż/odśwież listę czytających i monitorujących ten wątek