Forum

IDG - problemy z Forum IDG, z Wydawnictwem, z poziomem artykułów itd.

[+] Twoje konto

Subskrybuj kanał najnowszych wypowiedzi w tym temacie

Wątek Forum > Pogaduchy > IDG - problemy z Forum IDG, z Wydawnictwem, z poziomem artykułów itd.

Czy IDG schodzi na psy? Tu możesz się wypowiedzieć o sytuacji na Forum IDG, poziomie artykułów oraz polityce administracyjnej Wydawnictwa IDG
Idź do strony:« Poprzednia12345...10111213141516171819...112113114115116Następna »
Ocena: (Ocen: 10)
Wypowiedzi 326 - 350 z 2 890
 Zarejestrowany, zwieszony repylek Mężczyzna Kopiuj nick (81.168.248.*) |  
Wypowiedź dodana: 3 lipca 2007, 19:02:37
« Opcje
 Gość REKLAMA Kopiuj nick (*->*)
Wypowiedź dodana: 3 lipca 2007, 19:02:38

Zarejestrowany AlvinR Mężczyzna Kopiuj nick (83.31.234.*) |  
Wypowiedź dodana: 3 lipca 2007, 19:06:58
« Opcje

Repylku - co linkowałeś bo ja zobaczyłem tylko

Cytat:

Przepraszamy, niektóre pliki zostały utracone. Wątek mógł zostać usunięty lub przeniesiony. Wróć i spróbuj ponownie.

Zarejestrowany, zwieszony repylek Mężczyzna Kopiuj nick (81.168.248.*) |  
Wypowiedź dodana: 3 lipca 2007, 19:12:29
« Opcje

Tyle jeszcze zostało mi w cache

:lol:

Wypowiedź dodana: 3 lipca 2007, 19:47:09
« Opcje

Merytorycznie - słuszne acz formy nie pochwalam.

Gość _Piotrek_ Kopiuj nick (87.99.33.*)
Wypowiedź dodana: 3 lipca 2007, 21:19:21
« Opcje

Dżyszla napisał :

[i]Kim jest "wstrętny anonim"?[/i]

Ja wiem, ale nie powiem :-). W każdym razie nie ja :-)

AvatarZarejestrowany, zwieszony G_no_M Mężczyzna Kopiuj nick (83.22.169.*) |  
Wypowiedź dodana: 3 lipca 2007, 21:27:07 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 3 lipca 2007, 21:28:16 po raz 1-wszy przez: G_no_M
« Opcje

Alvin jak czytam te twoje teskty, to ty bylbys bardzo nieszczesliwy gdybys nie mial publiki ktora czytala by te Twoje komentarze. To twoje spelnienie :-D

Publiki, której jesteś wiernym członkiem :-D

Spokój, drogi wredny anonimie, jest pożądany w kaplicy. Na cmentarzu. Na apelu "ku chwale".

To, że ty masz spokój, jest dobre tylko dla ciebie. A Forum, to nie ty.

A spokój jest bardzo prosty do utrzymania, gdy się pilnuje grupkę potakiwaczy. Prawie sześć godzin i nikt się nie upomniał, że wątek z zaproszeniem do dyskusji został umieszczony w dziale zamkniętym.

To się nazywa społeczność :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

=======================

Nowy regulamin daje nadzieję. Pousuwają błędy i będzie nawet OK. Pytanie - jak będzie stosowany? Ano się okaże. Wystarczy za jakiś czas sprawdzić, Czy moderstwo będzie reagować na takie posty:

Witam kupiłem sobie wentyl, jestem laikiem i nie mam pojęcia jak go podłączyć.
Proszę o pomoc.

No i zobaczymy, czy będą pilnować spokoju, czy treści.

GnoM

AvatarZarejestrowany, zwieszony Raistlin Mężczyzna Kopiuj nick (83.5.154.*) |  
Wypowiedź dodana: 3 lipca 2007, 21:45:04
« Opcje

Poczytałem dziś trochę starszych wątków i z przykrością stwierdzam, że jestem zniesmaczony postawą meeshy.

Athlon 64 X2 EE 3600 // MSI K9AGM2// 2*1024mb PC-800 Patriot CL5// Samsung 160gb //Chieftec GPS-400AA-101A

Wypowiedź dodana: 3 lipca 2007, 23:10:11
« Opcje

*** Dodano o 23:00:43: *** (Autoscalanie)

No cóż...
Po coś w końcu wniosek napisał i podpisał - bojąc się przy tym ujawnienia jego treści :-D

Niech żyje uczciwość i odwaga :-)

*** Dodano o 23:10:11: *** (Autoscalanie)

A swoją drogą...
Czyż nie jest ze strony idgiesów poważnym nadużyciem działanie polegające na:
[1] zablokowaniu [wieczystym banie] konta na forum przy jednoczesnym-
[2] wykorzystywaniu adresu mailowego podanego IM do wiadomości w trakcie rejestracji konta - nicku do rozsyłania niezamawianych i niepożądanych maili z promocją tego kretyńskiego pseudokonkursu "podrasuj to co i tak nierasowe" ?

Skoro zbanowali konto to powinni szybciutko - nazywając rzecz po imieniu - odwalić się od powiązanego z nim konta mailowego.

Ale cóż...
Żądza kasiorki przesłania tym pseudomarketingowcom zarówno coś takiego jak prawo jak i zwykłą ludzka przyzwoitość.

AvatarZarejestrowany, zwieszony G_no_M Mężczyzna Kopiuj nick (83.22.169.*) |  
Wypowiedź dodana: 3 lipca 2007, 23:36:48 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 3 lipca 2007, 23:33:30 po raz 1-wszy przez: G_no_M
« Opcje

*** Dodano o 23:33:04: *** (Autoscalanie)

Odwołuj się ;-) :lol:

*** Dodano o 23:36:48: *** (Autoscalanie)

A Hatebreederowi nadal nikt nie podetknął regulaminu pod nos. Dziwne. Przecież wkleiłem tu jego wypowiedź, a to niemal, jak wysłanie raportu :-D Napewno wszyscy przeczytali :lol:

GnoM

Wypowiedź dodana: 4 lipca 2007, 06:07:03
« Opcje

Odwoływać się?
Po co?
I do kogo?

Co najwyżej, jak już naprawdę będę miał dość tego idgspamu to odwołam się ale nie do nich tylko do prokuratury

Zarejestrowany AlvinR Mężczyzna Kopiuj nick (0.0.0.*) |  
Wypowiedź dodana: 4 lipca 2007, 07:24:54 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 4 lipca 2007, 07:27:20 po raz 1-wszy przez: AlvinR
« Opcje

Albo jeszcze prościej - do prezesa UKE

Cytat:

(...)Za rozsyłanie spamu będzie odpowiedzialny ten, kto go rozsyła, zleceniodawca (np. firma, która wykupiła usługę reklamową) i każdy, kto odnosi z tego tytułu korzyści. Przesyłanie niezamówionej korespondencji nie będzie już wykroczeniem ściganym wyłącznie na wniosek pokrzywdzonego, ale czynem zagrożonym karą administracyjną. Prezes UKE za rozsyłanie spamu będzie mógł nałożyć kary do 100 tys.

100.000 PLN - ciekawe co na to powie właściciel IDG gdy się dowie, że jego polscy najemnicy czyli najemni pracownicy w ten sposób trwonią kasę? ;-)

Jak sądzicie - da im podwyżkę czy w 5 sekund podziękuje za dalszą współpracę? :-D

Gość Gość Kopiuj nick (83.29.13.*)
Wypowiedź dodana: 4 lipca 2007, 10:39:54
« Opcje

Alvin, w czym problem? Założyłeś nawet na ten temat wątek na IDG. Dostałeś instrukcję jak się wypisać. Przeczytaj ją dokładnie jeszcze raz:

http://forum.idg.pl/index.php?showtopic=93340

Wypowiedź dodana: 4 lipca 2007, 11:04:15
« Opcje

Big Brother jak widze czuwa :-D aczkolwiek wykazuje wysoki poziom bezmyślności :-D

Rzecz w tym, że jak sie strzela, to trzeba przynajmniej uważać, którą stroną przykłada sie karabin do ramienia żeby nie było samookaleczenia.

Ja mam się wypisywać?
A kuźwa niby z czego?
Owszem, podczas rejestracji zgodziłem się [bo taki jest kretyński warunek rejestracji konta] na otrzymywanie informacji z idg ale skoro to idg zablokowało mi konto uniemozliwiając korzystanie z niego to tym samym samo zrzekło sie prawa do korzystania z mojego adresu mailowego do rozsyłania swego idgspamu.

I wykreślenie mojego mojego adresu powiązanego z zbanowanym kontem jest psim zakichanym obowiązkiem idg i nie robi tu ono nikomu łaski zaś oczekiwanie, BA! żądanie abym suię wypisywał z tego z czeog zostałem przez nich "wypisany" jest skrajnym przykładem bezczelności.

Tak więc usłużny anonimie - skoro chcesz sobie poszczekać jako piesek łańcuchowy avrooka [trafny nick! :-D] to uważaj gdzie i na kogo szczekasz [swoim zwyczajem tchórza - anonimowo zza węgła] i zanim otworzysz to co tam mają pieski do jedzenia i wydawania głosu to może chociaż przynajmniej choć spróbuj uruchomić swe procesy myślowe.

Gość Kriss_23 Kopiuj nick (83.29.13.*)
Wypowiedź dodana: 4 lipca 2007, 11:43:49
« Opcje

Zostałeś "poproszony" o nie korzystanie z Forum, natomiast rejestrowałeś sie w IDG w ogóle, nie tylko w Forum.

Mailingi, które otrzymujesz, nie dotyczą forum, a serwisów IDG.

Poza tym Twoje konta zostały zbanowane za Twoje zachowanie, które było poniżej jakiejkolwiek krytyki. Dlatego mowa o naszych obowiązkach w stosunku do Ciebie i "bezczelności" jest zupełnie nie na miejscu.

Twojego ostatniego zdania nie będę komentować bo jest po prostu żałosne. Takie zachowanie na pewno nie przystoi dorosłemu człowiekowi.

Wypowiedź dodana: 4 lipca 2007, 11:53:42
« Opcje

Jeżeli tchórzostwo anonima nie budzi w tobie niesmaku - to jest to tój problem oraz odmienności wyznawanych standardów.

Co do meritum - jezeli sie nie wyznajesz na czymś - nie zabieraj głosu.

A co do skandaliczneog zachowania - chcesz moze abym zlinkował wątrki, w których moderator kris_23 banował ludzi regularnie na 30 dni za nic?

A swoją drogą - znów by ci się przydało przypomnieć - jesli nie weisz o co chodzi - nie zabieraj głosu.

A jesli chcesz wiedzieć - to przeanalizuj sobie posty jakie napisałem od ostatnim nickiem i zastanów sie, który z tych postów, jaka treśc tak bardzo zbulwwersowała idg że posyunęło się do zbanowania osoby.

Może wskazanie, że to-to cuś co nazywali Regulaminem nie nadaje sie nawet do powieszenia na gwóździu w sałwojce?

A może konstruktywna propozycja pod którą nawet się wichura nieopatrznie "podpisał" wyrazając publicznie swe dla niej poparcie?

A może...
Przypomnienie osoby smolkiego?
Wszak to po tym własnie poście idg dostało gwałtownego przyspieszenia w parciu na zwieracze.

Może...
zastanów się, dlaczego wspomnienie smolkiego, jego zasług w tworzeniu i utrzymywaniu przy życiu forum tak ich wnerwiło?
Może..
niekoniecznie mają oni czyste sumienie "we-w tem temacie" ?

Zacnij chłopie korzystać z czegoś takiego co masz zawarte pomiędzy uszami w takiej puszce kostnej czaszką zwanej
Korzystać samodzielnie
samodzielnie mysląc i wyciągając wnioski
Wówczas zobaczysz, że ten świat wcale nie jest taki cacy i mnijodzio jak chcieliby ci go przedstawić ci, którzy mają "wadzę"

A dla IDG liczy się tylko jedno:
"Kasa Misiu, KASA!!!" - jak mawiał niesławnej pamięci trener Wójcik.

AvatarZarejestrowany, zwieszony G_no_M Mężczyzna Kopiuj nick (83.22.158.*) |  
Wypowiedź dodana: 4 lipca 2007, 12:20:06
« Opcje

Alvinie> Ja wiem, że emocje, widać je po obu stronach, ale sprawiasz wrażenie osobami odruchowo rzucającej kamieniami w kierunku IDG nie patrząc, kto z tamtego kierunku nadchodzi. Zrażasz tym do siebie ludzi. Szczególnie tych, którzy nie mają ochoty wgłębiać się w tę sprawę. Dla nich winny jest ten agresywny.

Daj na luz, zdrowiej będzie. My wiemy, kto i dlaczego prowadził świńskie zagrywki, sprawa jest jasna już od dłuższego czasu, więc nie ma potrzeby prowadzenia wojny.

GnoM

Wypowiedź dodana: 4 lipca 2007, 12:32:07
« Opcje

anonima - kazdego będę nazywał po imieniu czyli tchórzem.

A kriss... - jemu chwila refleksji naprawdę się przyda.

A co do idg - oni naprawdę nie mają prawa wykorystywać adresu mailowego uzyskanego wyłącznie z uwagi na rejestrację konta, które zbanowali ale poziom kultury prawnej tamze jest dokładnie taki, jak pokazał to "nowy regulamin" w swej pierwotnej wersji zanim powrócili do starego lekko go tylko poddając face liftingowi :-D

Wypowiedź dodana: 4 lipca 2007, 13:38:40
« Opcje

*** Dodano o 13:37:52: *** (Autoscalanie)

Cytat:

A kriss... - jemu chwila refleksji naprawdę się przyda.

Teraz, to każdemu się przyda. Patrz - przychodzą tu, czytają, może chcą się zastanowić nad tymi rzeczami. A w krzyku nie da się myśleć.

Nowy Regulamin jest całkiem fajny, niech tylko przestanie przypominać pewne ogłoszenie gościa w okularach i będzie git. Ja się cieszę, że wbrew temu, co twierdzi moderator Meesha uznano, że ostatnie wydarzenia nie były tylko biciem piany przez śmierdzące psy.

*** Dodano o 13:38:40: *** (Autoscalanie)

Cytat:

A co do idg - oni naprawdę nie mają prawa wykorystywać adresu mailowego uzyskanego wyłącznie z uwagi na rejestrację konta,

Całkowicie się z Tobą zgadzam.

GnoM

Wypowiedź dodana: 4 lipca 2007, 13:45:05
« Opcje

Cytat:

bicie piany przez śmierdzące psy.

Ciekawy aforyzm.
On to tak z głowy czy zastosował anonimowy cytat bez podania źródła? :-D

AvatarZarejestrowany, zwieszony Raistlin Mężczyzna Kopiuj nick (83.5.128.*) |  
Wypowiedź dodana: 4 lipca 2007, 13:46:22
« Opcje

*** Dodano o 13:37:52: *** (Autoscalanie)

Ja się cieszę, że wbrew temu, co twierdzi moderator Meesha uznano, że ostatnie wydarzenia nie były tylko biciem piany przez śmierdzące psy.

Nawet mi o tym nie przypominaj... Ja naprawdę bardzo szanuję Meeshę za jego wiedzę i umiejętności ale czym się kierował wypowiadając się w ten sposób nie jestem w stanie zrozumieć :<

Athlon 64 X2 EE 3600 // MSI K9AGM2// 2*1024mb PC-800 Patriot CL5// Samsung 160gb //Chieftec GPS-400AA-101A

Wypowiedź dodana: 4 lipca 2007, 13:48:46
« Opcje

*** Dodano o 13:46:32: *** (Autoscalanie)

Cytat:

Ciekawy aforyzm

Nie, to była tylko kompilacja :-D
Taki zbiór obelg z paru różnych postów.

*** Dodano o 13:48:46: *** (Autoscalanie)

Tomek> Ja go trzykrotnie prosiłem na PW, by powściągnął język. Za każdym razem zignorował. No, a potem był ten ban na Piotra i mnie.

Szacunek? Trzeba było zweryfikować.

GnoM

Zarejestrowany, zwieszony Quad Kopiuj nick (62.69.207.*) |  
Wypowiedź dodana: 4 lipca 2007, 14:02:08
« Opcje

A co do idg - oni naprawdę nie mają prawa wykorystywać adresu mailowego uzyskanego wyłącznie z uwagi na rejestrację konta, które zbanowali ale poziom kultury prawnej tamze jest dokładnie taki, jak pokazał to "nowy regulamin" w swej pierwotnej wersji zanim powrócili do starego lekko go tylko poddając face liftingowi :-D

Alvinie, ale Twoje konto AlvinR nie zostalo zbanowane. Nadal mozesz wchoidzic na Forum IDG i czytac, wiec i mail ktory jest przypisany do konta jest aktywny.
Nie szukaj dziury w calym, bo to smiesznie juz wygląda. Rzucasz sie jak piskorz wyciagniety z wody i obwiniasz wszystkich wokolo jakbys byl pokrzywdzony.
Niestety, wbrew temu co probujesz wszystkim wokolo powiedziec nie jestes taki bez winy.

AvatarZarejestrowany, zwieszony Raistlin Mężczyzna Kopiuj nick (83.5.128.*) |  
Wypowiedź dodana: 4 lipca 2007, 14:03:41
« Opcje

Powinien było sobie darować takie uwagi, szczególnie jako moderator.

Szanuję go jako fachowca. Jako człowiek bardzo stracił w moich oczach.

Wypowiedź dodana: 4 lipca 2007, 14:18:00 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 4 lipca 2007, 14:19:45 po raz 1-wszy przez: G_no_M
« Opcje

Cytat:

Nadal mozesz wchoidzic na Forum IDG i czytac, wiec i mail ktory jest przypisany do konta jest aktywny.

Do tego w ogóle nie potrzeba konta :-D

Quadro, weź daj spokój. W tym, że Alvina zbanowano jest dokładnie tyle samo winy Twojej, co i jego. konsekwentnie przedstawiałeś go w złym świetle, podobnie, jak i Masaja, kiedy zdecydował się na odejście. Winą Alvina było to, że się zapiekł w złości.

Ten problem można było rozwiązać polubownie, ale żadna ze stron tego nie chciała. A wszyscy, którzy poparli Alvina znaleźli się na cenzurowanym.

Cóż - siła była po waszej stronie, więc urzędowo przyznaliście sobie racje.

GnoM

Wypowiedź dodana: 4 lipca 2007, 14:29:56
« Opcje

Quad - dam ci tę samą radę co i krissowi

- jeśli nie wiesz o co chodzi to nie zabieraj głosu bo jedyne co uzyskujesz to się ośmieszasz i robisz z siebie niestety ale błazna.

Do kwadratu.

Ale - trzymając się twojej poetyki nalezy stwierdzić, ze twój wniosek o pozbawienie mnie uprawnień był jednym wielkim stekiem kłamstw spłodzonym przez osoby będace analfabetami funkcjonalnymi czyli potrafiącymi czytać i pisać ale nie rozumiejącycmi sensu czytanego czy też redagowanego tekstu.

Skoro moje konta nie zostały zbanowane, w tym konto podstawowe AlvinR a jedynie zostałem pozbawiony mozliwości wypowiadania się, to tym samym twój koronny pod moim adresem zarzut, iż zbyt surowo banowałem userów jest czym?

Majaczeniem chorego w malignie?

Przecież ja ich - wedle właśnie twojego twierdzenia - nie banowałem a jedynie czasowo pozbawiałem mozliwości wypowiadania sie na forum. :-D

Zauwazyłeś może?

Czasowo ! ! !

Tak więc, skoro sam teraz twierdzisz, że nie banowałem ich a więc de facto nie było podstaw do wniosku - to przyznaj się wreszcie - dlaczego spłodziłeś to-to coś co się podobno nazywa wnioskiem?

Z pobudek osobistych?
Jakich?
Czy może - za poduszczeniem świty avrooka - bo nie wierzę by on sam aż tak się zniżył - dałeś zrobić z siebie ich fagasa?
Chłopca na posyłki?

Od czasu do czasu proponuję ci poczytać mój ostatni sig:

===========
Psy słuzą.
Wilki są wolne
===========

A tak na marginesie - to nie chodzi wcale o adres mailowy przypisany do konta AlvinR tylko o zupełnie inny.

I w świetle tego ostatniego stwierdzenia - cały twój wywód w obronie tych, których bronić się nie da - jest wart dokładnie tyle co zawartosc sławojki :-D

Idź do strony:« Poprzednia12345...10111213141516171819...112113114115116Następna »

[+] Pokaż/odśwież listę czytających i monitorujących ten wątek