Forum

IDG - problemy z Forum IDG, z Wydawnictwem, z poziomem artykułów itd.

[+] Twoje konto

Subskrybuj kanał najnowszych wypowiedzi w tym temacie

Wątek Forum > Pogaduchy > IDG - problemy z Forum IDG, z Wydawnictwem, z poziomem artykułów itd.

Czy IDG schodzi na psy? Tu możesz się wypowiedzieć o sytuacji na Forum IDG, poziomie artykułów oraz polityce administracyjnej Wydawnictwa IDG
Idź do strony:« Poprzednia12345...15161718192021222324...112113114115116Następna »
Ocena: (Ocen: 10)
Wypowiedzi 451 - 475 z 2 890
AvatarZarejestrowany, zwieszony G_no_M Mężczyzna Kopiuj nick (83.30.142.*) |  
Wypowiedź dodana: 7 lipca 2007, 23:47:17
« Opcje

:lol: :lol: :lol: Teraz każdy może zostać moderatorem :lol: :lol: :lol:

Soulu> Ale to już tyle razy było przerabiane, że trzeba być nieukiem albo idiotą, by iść po raz kolejny tą ścieżką.

! Odpowiedzialność grupowa się nie sprawdza !

Fajną ma Abi sygnaturę:

Cytat:

Franc Kawka "Proces" - opis jak ma pracować i wyglądać moderator na IDG? czy inspirację zaczerpnięto z Ku Klux Klanu?

Niby ma być ostrzej. Niby powinno mnie to cieszyć. Ale.

Niby powinienem się cieszyć, że rząd ujawnia ubeków. Ale, psiakrew - nie ubeckimi metodami :-[

GnoM

Gość REKLAMA Kopiuj nick (*->*)
Wypowiedź dodana: 7 lipca 2007, 23:47:18

AvatarZarejestrowany, zwieszony Cortez Mężczyzna Kopiuj nick (89.161.66.*) |  
Wypowiedź dodana: 8 lipca 2007, 08:39:05
« Opcje

Nie wiem może i nie powinienem się wtrącać, ale te ich plany z Moderatorami/Nazgulami (anonimami) są moim zdaniem trochę dziwne i bezsensu, choć jakieś skutki mogą przynieść(lecz nie muszą).
Anonimowi Moderatorzy nadal przecież muszą się liczyć z tym że znajdą się userzy którzy nadal mogą im ubliżać, a jestem jakoś przekonany że znajdą się nawet tacy bez krzty kultury, którzy mimo że nie będą wiedzieć do kogo mówią i o kogo rodzinie się wypowiadają, to będą właśnie zniżać się do poziomu pijawki (choć to jest i tak za duży poziom jak dla nich) i ubliżać także ich rodzinom.

Ale chyba nie pozwalają aby ktoś się podstawiał pod Moderatora, używał nick MODERATORx oraz się wypowiadał na Forum. Bo pamiętam że MODERATOR16 (który miał rangę Forumowicza), wypowiedział się w pewnym Temacie, a gdy tam wszedłem po jakimś czasie, to już nie było jego wypowiedzi.

AvatarZarejestrowany, zwieszony piotrus_b Kopiuj nick (83.144.110.*) |  
Wypowiedź dodana: 8 lipca 2007, 11:29:53 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 8 lipca 2007, 11:31:37 po raz 1-wszy przez: piotrus_b
« Opcje

Wygląda na to, że jedynym tłumaczącym całą sytuację jest Skibus. Jakoś nie przypominam sobie, żeby ktoś ustanowił go CM'em lub kimkolwiek, kto mógłby się za idg tłumaczyć.
W poniedziałek przyjdzie stylance i wszystkiemu zaprzeczy. Potem Skibus zaprzeczy, że zaprzeczyła. Na koniec przyjdzie MODERATORx i wszystkim przywali po banie.
Proszę zgłosić się w celu odbycia kary.

Cytat:

- Ależ chcę widzieć panią Grubach - powiedział K., zrobił ruch, jakby się wyrywał obu ludziom, którzy stali przecież daleko od niego, i chciał pójść dalej.
- Nie - rzekł człowiek przy oknie, rzucił książkę na stolik i wstał. - Nie wolno panu odejść, pan jest przecież aresztowany.
- Tak to wygląda - rzekł K. - Ale za co? - spytał potem.
- Tego panu nie możemy powiedzieć. Proszę pójść do swego pokoju i czekać. Wdrożono już dochodzenie i w swoim czasie dowie się pan o wszystkim. Wychodzę Już poza instrukcje, rozmawiając z panem tak uprzejmie. Ale spodziewam się, że tego nie słyszy nikt oprócz Franciszka, a ten jest wbrew wszelkim przepisom aż nadto grzeczny wobec pana. Jeśli pan dalej będzie miał tyle szczęścia, ile obecnie przy wyznaczaniu strażników, to może pan być całkiem spokojny.

Zarejestrowany Soul Mężczyzna Kopiuj nick (83.6.121.*) |  
Wypowiedź dodana: 8 lipca 2007, 12:18:02
« Opcje

*** Dodano o 12:14:21: *** (Autoscalanie)

G_no_M napisał(a):

Soulu> Ale to już tyle razy było przerabiane, że trzeba być nieukiem albo idiotą, by iść po raz kolejny tą ścieżką.

Rozmowa jest już teraz czysto teoretyczna z mojej strony, ponieważ, jak wcześniej pisałem, nie popieram tego pomysłu.

Zasady nie biorą się z kapelusza (tak, jak niektóre pomysły/osoby), tylko z konkretnych powodów.

Ja osobiście nie pamiętam zbyt dobrze komuny. Dlatego nie reaguje alergicznie.

Ale teraz jesteśmy na forum. Nikomu nie stanie się krzywda. To jest najważniejsza kwestia i najważniejszy argument.

G_no_M napisał(a):

Odpowiedzialność grupowa się nie sprawdza

Za forum odpowiada tylko i wyłącznie właściciel. Zawsze. Przed tymi zmianami i po nich jest to nadal aktualne. Gorzej z użytkownikami, bo np. black pokłóci się z kimś w jednym wątku, a w innym przywali mu bana na wyrost (oczywiście to tylko przykład ;)).

Zaznaczam, ze łatwo przewidzieć tu potencjalne chore efekty. Sam jestem ciekawy. Dlaczego "ciekawy"? Ponieważ nikomu nie stanie się krzywda. Jeśli to rzeczywiście nie sprawdza się jako zasada, obojętnie w jakiej sytuacji, to teraz będzie to widać, jak na dłoni.

Poza tym, według mnie, Mika chce zadbać o merytorycznie wartościowych użytkowników. Ale ci użytkownicy tez mają odmienne poglądy (a przez to, pośrednio, warunki dzialalnosci). Czy uda się je pogodzić? Albo inaczej: czy uda się w ten sposób, co teraz? Lekceważeniem opinii innych osób przed wprowadzaniem zmian? Już to widać - na pewno nie.

*** Dodano o 12:18:02: *** (Autoscalanie)

I moze tak jak mówi Elrond :D

Elrond_87 Dzisiaj, 12:14
Zróbmy sobie wszyscy takie same avki :P

Duszołap

Wypowiedź dodana: 8 lipca 2007, 13:17:05
« Opcje

Cytat:

Za forum odpowiada tylko i wyłącznie właściciel. Zawsze.

Za Forum owszem. Ale każdy z Forumowiczów sam odpowiada za własne słowa. Cierpi, lub zyskuje jego własna reputacja.

A modowie stali się bezimienną grupą, co jest tym gorsze, że każdy z nich ma prywatne i publiczne alter ego. Paranoja.

Cytat:

nikomu nie stanie się krzywda.

Forum stanie się krzywda.

Cytat:

Poza tym, według mnie, Mika chce zadbać o merytorycznie wartościowych użytkowników. Ale ci użytkownicy tez mają odmienne poglądy (a przez to, pośrednio, warunki dzialalnosci). Czy uda się je pogodzić? Albo inaczej: czy uda się w ten sposób, co teraz? Lekceważeniem opinii innych osób przed wprowadzaniem zmian? Już to widać - na pewno nie.

I tu jest pies pogrzebany. Wdrażana jest potężna zmiana, a informację dostaniemy "w swoim czasie". Piotr wygrzebał piękny cytat z Kafki :kufel: - nic dodać, nic ująć.

GnoM

Zarejestrowany AlvinR Mężczyzna Kopiuj nick (83.9.224.*) |  
Wypowiedź dodana: 8 lipca 2007, 13:29:45 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 8 lipca 2007, 13:30:20 po raz 1-wszy przez: AlvinR
« Opcje

Zastanawiamnie jedno:

- Dlaczego w bałaganie nad którym nikt nie panuje i który rzadzi się jednym jedynym prawem - prawem przypadku - na siłę usiłujecie doszukać się sensu, cienia myślenia i koncepcji? ;-)

Zarejestrowany, zwieszony Stasiek-j Mężczyzna Kopiuj nick (83.26.82.*) |  
Wypowiedź dodana: 8 lipca 2007, 15:08:31
« Opcje

Ale jazda, jeszcze czegoś takiego nie widziałe, :-D

Stasiek

Wypowiedź dodana: 8 lipca 2007, 16:20:46
« Opcje

Forum stanie się krzywda.

Nie ocenilbym tego na 100%, ale jest to wysoce prawdopodobne. Zgaduje - nie wracasz? :-D

Poza tym zgadzam sie w pelni z tym, co teraz napisales.

w bałaganie nad którym nikt nie panuje i który rzadzi się jednym jedynym prawem - prawem przypadku

Jestes pewien, ze nikt nie panuje? A kto odpowiada za ten pomysl?

Duszołap

Zarejestrowany, zwieszony Stasiek-j Mężczyzna Kopiuj nick (83.26.87.*) |  
Wypowiedź dodana: 8 lipca 2007, 17:07:54
« Opcje

Obstawiamy, kiedy IDG zacznie pisać o Paris Hilton? :-D

O Paris już było. Teraz jest... doda :lol: :-D
http://www.idg.pl/news/116359/Doda.promuje.nowe.Gadu.Gadu.html
(dzisiejszy temat dnia) :-D

Stasiek

Wypowiedź dodana: 8 lipca 2007, 17:25:56 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 8 lipca 2007, 17:26:29 po raz 1-wszy przez: G_no_M
« Opcje

Soulu> Zaskoczę Cię - teraz jest mi do starego F bliżej, niż dalej. Ważne, że coś drgnęło. Owszem - w fatalnym kierunku, ale zobaczymy, w jakim stylu zjedzą tę żabę.

Ale, jeśli ta tajna policja zostanie utrzymana, to:

GnoM

AvatarZarejestrowany, zwieszony Raistlin Mężczyzna Kopiuj nick (83.5.132.*) |  
Wypowiedź dodana: 8 lipca 2007, 18:13:11
« Opcje

Nawet nie wiem kogo mam pytac czemu mi posta skasowano :<

Athlon 64 X2 EE 3600 // MSI K9AGM2// 2*1024mb PC-800 Patriot CL5// Samsung 160gb //Chieftec GPS-400AA-101A

Wypowiedź dodana: 8 lipca 2007, 18:14:53 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 8 lipca 2007, 18:15:25 po raz 1-wszy przez: Soul
« Opcje

Duszołap

Zarejestrowany, zwieszony wargavoc Mężczyzna Kopiuj nick (83.24.12.*) |  
Wypowiedź dodana: 8 lipca 2007, 18:15:37 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 8 lipca 2007, 18:16:17 po raz 1-wszy przez: wargavoc
« Opcje

KLIK

EDIT: Duszyczka> :piwo: :-D

www.pgr.one.pl
www.granfalon.one.pl

Wypowiedź dodana: 8 lipca 2007, 18:16:21
« Opcje

szybko poszli po rozum do głowy...

Athlon 64 X2 EE 3600 // MSI K9AGM2// 2*1024mb PC-800 Patriot CL5// Samsung 160gb //Chieftec GPS-400AA-101A

Zarejestrowany, zwieszony Stasiek-j Mężczyzna Kopiuj nick (83.26.87.*) |  
Wypowiedź dodana: 8 lipca 2007, 18:34:54
« Opcje

*** Dodano o 18:34:19: *** (Autoscalanie)

No i bardzo dobrze.

*** Dodano o 18:34:54: *** (Autoscalanie)

Choć dalej pozostaje niejasne kim jest moderator8 :-D

Stasiek

Wypowiedź dodana: 8 lipca 2007, 18:45:57
« Opcje

No i brawo :-) :piwo:

Miałem wielką nadzieję, że tym razem nie skończy się na: nie podoba się, to wypad. I się nie zawiodłem. Może faktycznie idzie ku lepszemu?

GnoM

Wypowiedź dodana: 8 lipca 2007, 19:05:53
« Opcje

A ja nie jestem zbytnio zadowolony. Mam wrażenie, że potraktowano userów jak króliki doświadczalne (e tam wrażenie - przecież właśnie to zrobiono). I jako jedyne wyjaśnienie słyszymy:

picuś8 napisał(a):

I na tym proszę zakończyć wszelkie dywagację na ten temat.

Ogłaszam więc wszem i wobec, że żaden matoł o numerze 8 nie będzie mi mówił co i kiedy mam robić. Jeśli ma coś do powiedzenia, to niech ujawni swoją tożsamość. Na dzień dzisiejszy mam dla niego inny nick: MODERATOR0, bo jego odwaga cywilna jest równa zero.

Gość Gość Kopiuj nick (0.0.0.*)
Wypowiedź dodana: 8 lipca 2007, 19:10:31
« Opcje

piotrus_b -> uważaj na to co mówisz

Wypowiedź dodana: 8 lipca 2007, 19:19:05
« Opcje

widzimy kolejny popis odwagi ;D

Wypowiedź dodana: 8 lipca 2007, 19:20:33
« Opcje

Sorry, gościu, ale anonim ma ma zdolności honorowej.

Piotrze> Poczekajmy na Monikę. Nie ma jej ze względów zdrowotnych, jak wróci, to może usłyszymy jakieś wyjaśnienia.

Mam nadzieję, że od dzisiaj, zamiast wyjaśnień po rozlaniu mleka, będzie się stosować informowanie o przyszłych planach. Zdrowiej będzie.

Z innej beczki: Patrzcie, jak młody mod udowadnia, że się jednak nadaje: http://forum.idg.pl/index.php?showtopic=88406&view=findpost&p=878235

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

GnoM

Wypowiedź dodana: 8 lipca 2007, 19:22:37
« Opcje

piotrus_b -> uważaj na to co mówisz

A co mi zrobisz - anonimowo mnie zbanujesz? Spadaj na drzewo, chojraku.

G_no_M: ok, poczekamy. Ale eksperymentowanie na żywym organizmie też było domeną konkretnego ustroju. Myślisz, że doczekamy się przeprosin? Ja za pamiętnego "bana" nigdy nie usłyszałem słowa "przepraszam".

AvatarZarejestrowany, zwieszony Cortez Mężczyzna Kopiuj nick (89.161.66.*) |  
Wypowiedź dodana: 8 lipca 2007, 19:24:09
« Opcje

MODERATOR8" napisał(a):

że eksperyment związany z moderacją nowej wersji okazał się nieudany

Czemu nieudany? Czemu nie napisali dlaczego jest nieudany? Eksperyment? Rozumiem, większość "królików" doświadczalnych którzy się wypowiedzieli, była nie zadowolona z pomysłu? Zastanawiam się, jeżeli napisali:

Cytat:

I na tym proszę zakończyć wszelkie dywagację na ten temat.

To czy wogle dostaniemy jakieś wyjaśnienia w tej sprawie, skoro już napisano żeby zakończyć rozmowy na ten temat.

Wypowiedź dodana: 8 lipca 2007, 19:28:46
« Opcje

Taa... dostaniemy wyjaśnienia ;] Przecież już dostaliśmy. Tylko od kogo ?

Wypowiedź dodana: 8 lipca 2007, 19:31:10 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 8 lipca 2007, 19:33:39 po raz 1-wszy przez: G_no_M
« Opcje

Cytat:

Myślisz, że doczekamy się przeprosin?

Nie sądzę, by były potrzebne. W końcu nie ma tu poszkodowanych. Oczekiwałbym raczej zmiany polityki na bardziej otwartą i mam nadzieję, że to nastąpi. Wyjaśnienia - owszem, przepraszać nie ma za co.

Cytat:

Ja za pamiętnego "bana" nigdy nie usłyszałem słowa "przepraszam".

Podobnie, jak i ja. Cóż - dowiedziałem się o człowieku czegoś nowego, zawsze to jakaś lekcja była. Tyle wiemy o sobie, ile nas sprawdzono.

Mogę spokojnie powiedzieć, że z tego bana więcej dla mnie rzeczy miłych i dobrych wynikło, niż przykrości. To i nie żałuję.

GnoM

Wypowiedź dodana: 8 lipca 2007, 19:33:31
« Opcje

Cytat:

Ja za pamiętnego "bana" nigdy nie usłyszałem słowa "przepraszam".

Podobnie, jak i ja. Cóż - dowiedziałem się o człowieku czegoś nowego, zawsze to jakaś lekcja była. Mogę spokojnie powiedzieć, że z tego bana więcej dla mnie rzeczy miłych i dobrych wynikło, niż przykrości. To i nie żałuję.

Optymista:) Ja też się nie domagam przeprosin, ale jak ktoś po raz piąty kopie mnie w tramwaju, niby przypadkiem, to nie zastanawiam się zbyt długo, tylko z całej siły się rewanżuję. Na oburzone spojrzenie odpowiadam - "ja się nie rozdrabniam, drogi panie";)

Idź do strony:« Poprzednia12345...15161718192021222324...112113114115116Następna »

[+] Pokaż/odśwież listę czytających i monitorujących ten wątek