Forum

IDG - problemy z Forum IDG, z Wydawnictwem, z poziomem artykułów itd.

[+] Twoje konto

Subskrybuj kanał najnowszych wypowiedzi w tym temacie

Wątek Forum > Pogaduchy > IDG - problemy z Forum IDG, z Wydawnictwem, z poziomem artykułów itd.

Czy IDG schodzi na psy? Tu możesz się wypowiedzieć o sytuacji na Forum IDG, poziomie artykułów oraz polityce administracyjnej Wydawnictwa IDG
Idź do strony:« Poprzednia12345...17181920212223242526...112113114115116Następna »
Ocena: (Ocen: 10)
Wypowiedzi 501 - 525 z 2 890
 Zarejestrowany, zwieszony Quad Kopiuj nick (62.69.207.*) |  
Wypowiedź dodana: 9 lipca 2007, 14:11:13
« Opcje

Jak to spiewal Kazik Staszewski: Eksperyment wykonany, lecz niestety nieudany :-D
Ale kto nie probuje ten niczego nie usyskuje :-)

Gość REKLAMA Kopiuj nick (*->*)
Wypowiedź dodana: 9 lipca 2007, 14:11:14

Zarejestrowany AlvinR Mężczyzna Kopiuj nick (0.0.0.*) |  
Wypowiedź dodana: 9 lipca 2007, 14:34:48 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 9 lipca 2007, 14:35:41 po raz 1-wszy przez: AlvinR
« Opcje

Swego czasu w TVp szła na dobranockę taka kreskówka pod tytułem "Mapeciątka" o przygodach Muppetów w czasch pieluchowych.

Kapitalną postacia był tam mały Zwierzak, który gdy coś mu się nie udało robił mostek i kręcąc się wokół opartej o podłogę głowy powtarzał w kółko:

"Myśleć!
Myśleć!
Zwierzak - MYŚLEĆ!"

udzielając sam sobie naprawdę bezcennej porady, która by się również jak widzę przydała szerokiej grupie decydentów oraz inspiratorów i obrońców kretyńskich decyzji, co do których srednio rozgarnięty Bart Simpson z IQ na poziomie 56 po 3 sekundach zastanowienia się jest w stanie przewidzieć ich skutki.

Zarejestrowany, zwieszony Stasiek-j Mężczyzna Kopiuj nick (83.26.89.*) |  
Wypowiedź dodana: 9 lipca 2007, 14:38:09
« Opcje

G_no_M -> nie Firek, dzisiaj jeszcze działamy według starych zasad więc nie mogę się ujawnić. Ale jutro też jest dzień...

Oj, coś chyba powód jednak nie ten, skoro dziś też brakuje odwagi...

Co do tajniackiego moderowania- dobrze, że się wycofali. Pytanie do Quada (innych modów z idg też): podobało Ci się to chowanie za nickiem MODERATORxxx?

Stasiek

Wypowiedź dodana: 9 lipca 2007, 14:42:13
« Opcje

G_no_M -> nie Firek, dzisiaj jeszcze działamy według starych zasad więc nie mogę się ujawnić. Ale jutro też jest dzień...

Oj, coś chyba powód jednak nie ten, skoro dziś też brakuje odwagi...

Co do tajniackiego moderowania- dobrze, że się wycofali. Pytanie do Quada (innych modów z idg też): podobało Ci się to chowanie za nickiem MODERATORxxx?

Powiem tylko jedno - strasznie upierdliwe. Az sie nie chcialo wchodzic na Forum

Wypowiedź dodana: 9 lipca 2007, 14:47:47
« Opcje

Łoj...
Łoj...
Bo siem popłaczem...
Jak śtraśna kara... na fidg kazali wchodzić...
za karę... :-D

Wypowiedź dodana: 9 lipca 2007, 14:56:45
« Opcje

Alvin bez glupich uwag i infantylnych tekstow

Wypowiedź dodana: 9 lipca 2007, 15:01:28
« Opcje

Z takim pouczaniem - to do lustra.

Tylko nick musisz zmienić :-D

Wypowiedź dodana: 9 lipca 2007, 15:04:43
« Opcje

A czy ja Cie pouczam? Cos ci sie pomieszalo. To byla prosba, abys rozmawial normalnie, a nie jak male dziecko

AvatarZarejestrowany, zwieszony G_no_M Mężczyzna Kopiuj nick (83.30.143.*) |  
Wypowiedź dodana: 9 lipca 2007, 15:05:55 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 9 lipca 2007, 15:06:13 po raz 1-wszy przez: G_no_M
« Opcje

Pamiętasz, Quadro, bunt modów dawno temu?
Jeśli mi każą robić coś sprzecznego z moim własnym sumieniem, to się wypisuję.

I kto tu się zachowuje infantylnie?

GnoM

Wypowiedź dodana: 9 lipca 2007, 15:09:45
« Opcje

Pamiętasz, Quadro, bunt modów dawno temu?
Jeśli mi każą robić coś sprzecznego z moim własnym sumieniem, to się wypisuję.

I kto tu się zachowuje infantylnie?

A widziales abym zabieral glos w czasie tego jak to wprowadzili. Nie podobalo mi sie to wiec sie nie wypowiadalem. Bylo to na zasadzie eksperymentu i nie musialem brac w tym udzialu i nie bralem

Wypowiedź dodana: 9 lipca 2007, 15:13:25 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 9 lipca 2007, 15:15:34 po raz 1-wszy przez: AlvinR
« Opcje

Szczyt odwagi cywilnej:
"Nie podoba mi się - to milczę"

Quad - nie rozjeżdzaj Quadro...

W tym właśnie problem, że tam gdzie powinieneś głos zabrać - tam bohatersko milczałeś.

poprawka - winno byc: "bohatersko"
Koniecznie w cudzysłowie.

AvatarZarejestrowany, zwieszony G_no_M Mężczyzna Kopiuj nick (83.30.143.*) |  
Wypowiedź dodana: 9 lipca 2007, 15:13:50 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 9 lipca 2007, 15:14:26 po raz 1-wszy przez: G_no_M
« Opcje

Cytat:

Powiem tylko jedno - strasznie upierdliwe. Az sie nie chcialo wchodzic na Forum

Ach, po tych słowach wyglądało, że posłusznie, aczkolwiek z ciężkim sercem czyniłeś swą powinność.

Cóż - pełna tajność, nie dowiemy się, jak było naprawdę.

GnoM

Wypowiedź dodana: 9 lipca 2007, 15:15:32
« Opcje

Eksperyment zostal wprowadzony na weekend i sam bylem ciekaw jak sie sprawdzi.
Nie bede sie rzucal i mowil nie bo nie.
Krzywda mi sie nie dziala, wiec mi tu z odwaga nie wyjezdzaj.

Wypowiedź dodana: 9 lipca 2007, 15:24:57
« Opcje

*** Dodano o 15:16:13: *** (Autoscalanie)

Swego czasu w TVp szła na dobranockę taka kreskówka pod tytułem "Mapeciątka" o przygodach Muppetów w czasch pieluchowych.

Kapitalną postacia był tam mały Zwierzak, który gdy coś mu się nie udało robił mostek i kręcąc się wokół opartej o podłogę głowy powtarzał w kółko:

"Myśleć!
Myśleć!
Zwierzak - MYŚLEĆ!"

udzielając sam sobie naprawdę bezcennej porady, która by się również jak widzę przydała szerokiej grupie decydentów oraz inspiratorów i obrońców kretyńskich decyzji, co do których srednio rozgarnięty Bart Simpson z IQ na poziomie 56 po 3 sekundach zastanowienia się jest w stanie przewidzieć ich skutki.

*** Dodano o 15:18:15: *** (Autoscalanie)

Bart Simpson - jest w stanie.

Decydenci idg oraz ich 'poputnicy' - jak widać nie...
Dla nich to było za trudne...

Albo też - za trudnym było wyrażenie swej opinii - negatrywnej wobec obowiązującej aktualnej linii Partii.. opS! decydentów idg :-D

*** Dodano o 15:19:30: *** (Autoscalanie)

Nooo...
Ale tam nie ma manuala ani FAQa na temat tego co to jest odwaga cywilna i zwykła ludzka przyzwoitosc a i Herbert jest chyba literaturą zbyt... hermetyczną.

*** Dodano o 15:24:57: *** (Autoscalanie)

A o jakości standardów obowiązujących obecnie na fidg w wyniku szeregu zmian - najlepiej siwadczy wczorajszy popis anonimowego moderastora, który korzxystajac z - jak mu sie wydawało - anonimowości zachował się jak gówniarz rzucajć pogróżki co to on nie zrobi piotrowi w zemście za spokojne krytyczne uwagi.

Brawo!
Tylko tak trzymać!
Chołubić knajactwo i śmierdzących tchórzostwem gówniarzy !

Wypowiedź dodana: 9 lipca 2007, 15:26:32
« Opcje

Swoje teorie zachowaj dla siebie
Rozdzielenie moderacji moglo byc dobre, ale nie w takim wykonaniu. Ale oczywiscie Alvin wszystko juz z gory wie :-D

Wypowiedź dodana: 9 lipca 2007, 15:32:04
« Opcje

*** Dodano o 15:30:46: *** (Autoscalanie)

A niby czemu?
bo co? Bo ty mi kazesz?
Opanuj się :-D

A co do zdolności przewidywania skutków - jak napisałem - wystarczyło mieć IQ powyżej 56.

Tak więc - to nie jest moją szczególna cechą że ja byłem - jestem w stanie przwidywać skutki takich debilnych pomysłów tylko twoją szczególną cechą jest brak tej zdolności.

Już ci mówiłem - nie bierz się za coś, na czym się nie znasz oraz za coś co wymaga myślenia.

*** Dodano o 15:32:04: *** (Autoscalanie)

I znów Quad rozjeżdza Quadro :-D

Wypowiedź dodana: 9 lipca 2007, 15:41:26
« Opcje

Ja Ci nic nie kaze i Ty tez mi niczego nie mozesz kazac
A swoją zdolnosc przewidywania skutkow pochwal sie swoim znajomym. Mnie to nie bierze i tym mi nie zaimponujesz tak jak i swoim IQ powyzej 56

Wypowiedź dodana: 9 lipca 2007, 15:45:21
« Opcje

foot shoot :-D

Masz w pełni rację.
Ja ci nie każę.
Ale - skoro zamiast posłuchac dobrej rady wolisz się osmieszać...it's your job :-D

Wypowiedź dodana: 9 lipca 2007, 15:46:28
« Opcje

Narazie to sie tylko z Ciebie smieją, ale jestes zbyt zapatrzony w swoja nieomylnosc ze tego nie dostrzegasz

Wypowiedź dodana: 9 lipca 2007, 15:59:58 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 9 lipca 2007, 16:01:24 po raz 1-wszy przez: AlvinR
« Opcje

Next foot shoot
Ja nie jestem nieomylny
Tyle tylko,m że nie zamierzam - podobnie jak nigdy tego nie robiłem - czołgać sie przed byle pętakami w trosce o swój "współczynnik fajnosci"

Amicus Pltaon...

I nie zamierzam wzorem co poniektórych piesków łańcuchowych lizać czterech liter ćwierć pankom byle tylko uzyskać pozór, ze jest się KIMŚ :-D

Jes;li sie ktoś nie potrafi realizować w życiu - to taki substytut jak moderowanie na fidg, jak łapanie go za wszelką cenę... za cenę honoru, godności, wiarygodnosci... jest naprawdę tylko załosne i godne współczucia.

Wypowiedź dodana: 9 lipca 2007, 16:07:17
« Opcje

Narazie to tylko Ty pokazujesz jaki jestes pokrzywdzony tym ze juz nie jestem modem. Cialgle tylko piszesz jacy na IDG wszyscy są be, a Ty jestes taki biedny, ze Cie podstepem tego pozbawili :lol:

Wypowiedź dodana: 9 lipca 2007, 16:16:49
« Opcje

:lol:

Przeciez ci juz podziękowałem, że dzięki tobie i twojemu wnioskowi już nie jestem tam modem :-)

Co nie zmienia z drugiej strony mojej oceny, że składajac ten wniosek w takiej formie jak to zrobiłeś zaschowałes się po prostu jak tchórz.
Bo nie stać cię było by wystąpić jawnie i powiedziec - uważam tak i tak dlatego i dlatego tylko schowałeś się w anomnimoowsc wniosku a gdy stanęła kwestia jego ujawnienia też nie potrafiłeś jak mężczyzna powiedzieć - Ja nie chcę go ujawnić tylko jak gówniarz zasłaniałeś się meeshą i Wichurą.
BTW - meeshy ta opini adotyczy dokładnie w takim samym stopniu.
Jesteście obaj siebie warci.
Dwa skunksy.

Kolejan sprawa - prawdziwosc uzasadnienia wniosku :lol:
Ja byłem za ostry i trzeba było mnie odwołac podczas gdy NATYCHMIAST po tymże odwołaniu sami zaczeliście walić bany nieporównywalnie ostrzej.

Tak więc - przyznaj się tchorzu - o co ci naprawdę chodziło?
Po co i dlaczego kłamałeś?

Tchórz i kłamca.

Tym jesteś.
Nie kim - tylko tym.
Utraciłeś zdolnosć honorową - jezeli ją kiedykolwiek posiadałeś.
I jezeli nie dotarło do ciebie kilka dni temu to teraz cio powtórzę:

Nie pchaj się gówniarzu pomiedzy mężczyzn bo nie staniesz się od tego meżczyzną.
Nawet we własnych oczach.

Wypowiedź dodana: 9 lipca 2007, 16:41:14
« Opcje

Swoje inwektywy mozesz sobie darowac bo mnie to nie rusza. Sam sie zachowujesz jak male dziecko i w moich oczach zawsze pozsotaniesz juz malym dzieckiem, ktory rozpacza bo ktos mu zabral klocki do zabawy

A co do wniosku. Byl tylko nastepstwem naszych rozmow w radzie jedi. Ale Ty myslales ze jestes taki cudowny i to co mysli Alvin to jest najlepsze i jedyne sluszne

Zarejestrowany, zwieszony repylek Mężczyzna Kopiuj nick (81.168.248.*) |  
Wypowiedź dodana: 9 lipca 2007, 18:27:40
« Opcje

Q & Al... Wasze osobiste anse, tyle mnie bolą, co "woda spływająca po malowanym słupku" :-P
Zaciekawił mnie natomiast, krótkotrwały bądź co bądź, znaczący wzrost "agresywności" anonimowych Modów FIDG-u.
Szczególnie MODERATOR-a10 , może kiedyś "wyjdzie" któż to z znanych nam przecież na codzień Modów, dostał takiego "speeda" ?
że "obcowanie" z nim na FIDg-u stało się (dla mnie), żenujące :-|

Zarejestrowany, zwieszony repylek Mężczyzna Kopiuj nick (81.168.248.*) |  
Wypowiedź dodana: 9 lipca 2007, 19:51:21
« Opcje

Lepper odwołany ze stanowiska: Onet
Lepper zdymisjonowany: wp.pl
Prezydent odwołał Andrzeja Leppera: interia.pl
Prezydent odwołał Andrzeja Leppera: dziennik.pl
:-D :piwo: :-D :piwo:

Idź do strony:« Poprzednia12345...17181920212223242526...112113114115116Następna »

[+] Pokaż/odśwież listę czytających i monitorujących ten wątek