Forum

IDG - problemy z Forum IDG, z Wydawnictwem, z poziomem artykułów itd.

[+] Twoje konto

Subskrybuj kanał najnowszych wypowiedzi w tym temacie

Wątek Forum > Pogaduchy > IDG - problemy z Forum IDG, z Wydawnictwem, z poziomem artykułów itd.

Czy IDG schodzi na psy? Tu możesz się wypowiedzieć o sytuacji na Forum IDG, poziomie artykułów oraz polityce administracyjnej Wydawnictwa IDG
Idź do strony:« Poprzednia12345...20212223242526272829...112113114115116Następna »
Ocena: (Ocen: 10)
Wypowiedzi 576 - 600 z 2 890
 Gość wichura1 Kopiuj nick (85.221.179.*)
Wypowiedź dodana: 12 lipca 2007, 13:21:30
« Opcje

http://forum.idg.pl/index.php?showtopic=96719

;-)

Gość REKLAMA Kopiuj nick (*->*)
Wypowiedź dodana: 12 lipca 2007, 13:21:31

AvatarZarejestrowany, zwieszony G_no_M Mężczyzna Kopiuj nick (83.22.145.*) |  
Wypowiedź dodana: 12 lipca 2007, 13:57:08 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 12 lipca 2007, 13:57:43 po raz 1-wszy przez: G_no_M
« Opcje

Cytat:

Pamiętajcie, że rozwiązanie zadania leży w gestii dobrej woli pozostałych forumowiczów i do nich należy decyzja, czy rozwiążą Wasz problem, czy tylko podana zostanie wskazówka, tak by autor się przy okazji czegoś nauczył

:-(

GnoM

Zarejestrowany, zwieszony Quad Kopiuj nick (62.69.207.*) |  
Wypowiedź dodana: 12 lipca 2007, 14:03:24
« Opcje

I znowu wyszlo ze Alvin nawet nie czyta tego co krytykuje :-D

Wypowiedź dodana: 12 lipca 2007, 14:04:48
« Opcje

Quad> litości, czy ty naprawdę nie rozumiesz tego, co czytasz, czy po prostu umyślnie siejesz flame?

GnoM

Wypowiedź dodana: 12 lipca 2007, 14:19:23
« Opcje

Gnom przeczytaj to co napisal Alvin:

Cytat:

Czym innym jest prosba o wyjaśnienie czegoś, o wskazanie lektur, o ukierunkowanie nauki a czym innym prośba w stylu ZRÓBCIE TO ZA MNIE BO MNIE SIEM NIE CHCE.

I takie właśnie podejście leni i nieuków winno być tępione a nie, że jest dla nich zakładany oddzielny dział na fidg.
przecież to nie jest nic innego tylko pochwalanie i popieranie nieuctwa i cwaniactwa!

I porownaj to do Twojego cytatu

Cytat:

Pamiętajcie, że rozwiązanie zadania leży w gestii dobrej woli pozostałych forumowiczów i do nich należy decyzja, czy rozwiążą Wasz problem, czy tylko podana zostanie wskazówka, tak by autor się przy okazji czegoś nauczył

Alvin wyraznie sugeruje ze w tym dziale bedziemy za kogos rozwiazywali zadania. A wcale tak nie bedzie. Bo komu bedzie sie chciala za kogos rozwiazywac zadania. chyba ze Alvin ma tyle wolnego czasu. Ja go nie mam.

Wypowiedź dodana: 12 lipca 2007, 14:45:45 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 12 lipca 2007, 14:47:11 po raz 1-wszy przez: G_no_M
« Opcje

Quad> Przeczytaj, co napisała Monika. To, co wytłuściłem w cytacie. Sam to zacytowałeś.

Te słowa oznaczają, że jeśli ktoś będzie chciał podać pełne rozwiązanie, to ma do tego prawo. To nie tylko jest złe. Głowy nie dam, ale pewnie i paragraf by się na to znalazł.

Nie rozumiesz, o czym piszemy, czy tylko mącisz?

GnoM

Wypowiedź dodana: 12 lipca 2007, 14:55:24
« Opcje

Ty chcesz wszystko uregulowac zapisami?
Uzytkownicy ktorzy beda mieli wiedze, aby komus rozwiazac zadanie z pewnoscia tego nie zrobią, bo wiedzą ze to nie jest wyjscie.
Pomijaj juz to co wczesniej pisalem, ze pewnie nikomu nie bedzie sie chcialo rozwiazywac za kogos zadanie.

A zapis , nawet gdyby sie taki znalazl, nie uchroni nas od prosb o rozwiazywanie zadan.
A jak ktos bedzie chcial komus pomoc i rozwiazac zadanie, to taki zapis nie zabroni mu tego.

To jest Forum, pewna spolecznosc internetowa i nie mozna wszystkiego ograniczac zapisami, zakazami i nakazami. Ludzie tez potrafia myslec i nie mozesz za nich myslec i prowadzic ich za rączke.

Zarejestrowany AlvinR Mężczyzna Kopiuj nick (0.0.0.*) |  
Wypowiedź dodana: 12 lipca 2007, 15:20:51
« Opcje

Błogosławiona niewinności myśli...

Wypowiedź dodana: 12 lipca 2007, 15:30:57
« Opcje

Zawsze byłem i nadal jestem przeciwny sterowaniu społecznością zapisami regulaminowymi. I nie raz o tym pisałem.

Znowu sobie strzelasz w stopę, bo to właśnie utworzenie tego działu jest próbą takiego sterowania. Przy normalnym podejściu wszelkie prośby o rozwiązanie zadania powinny być po prostu usuwane, tak samo, jak prośby o przepis na wnerwienie sąsiada, czy pomoc w takim uszkodzeniu sprzętu, by się w sklepie nie połapali i wymienili na gwarancji.

A prośby o pomoc w zrozumieniu jakiegoś zagadnienia są jak najbardziej na miejscu i nie wymagają osobnego działu. Tym bardziej, że się nie pojawiają niemal wcale :-D

Rozumiesz teraz?

GnoM

Wypowiedź dodana: 12 lipca 2007, 15:40:40
« Opcje

Rozumiem, ale dzial taki mial na celu uporzadkowanie pewnych spraw.
Wydzielenie takich watkow pomoze kontrolowac to bardziej, niz kasowanie wszystkiego jak leci. Jesli skasuje watek, to zaraz delikwent moze zalozyc kolejny i zrobi mi dodatkowa robote.
A tak taki napisany watek moze tam sobie lezec i klient bedzie czekal na odpowiedz. A czy sie doczeka to juz inna bajka.

Wypowiedź dodana: 12 lipca 2007, 15:56:23
« Opcje

Zrezygnuj. Wtedy nie będziesz miał tej dodatkowej roboty, na którą wciąż narzekasz.

Ciągle starasz się pokazać, jaki biedny jesteś przez to całe moderowanie. Skoro ta robota ma dla ciebie tylko minusy, to po prostu zrezygnuj.

GnoM

Wypowiedź dodana: 12 lipca 2007, 16:01:24
« Opcje

G_no_Mie - toć Ty chyba żartujesz? :-|

Rezygnacja?

:-D :lol: :-P

Wypowiedź dodana: 12 lipca 2007, 16:14:28
« Opcje

Heh, usiadz sobie i zastanow sie co mowisz. Czlowiek dązy do uproszczenia sobie pracy. Moderowanie jest to praca i jesli przy kazdej wiekszej trudnosci mialbym rezygnowac to nigdy i nigdzie bym nie zagrzal miejsca.
Gdzie Ty widzisz narzekanie?

Popatrz chwile co piszecie. Obaj. Usiadziecie przed komputerem i jeden napisze jakas krytyke, a drugi przylatuje jak sęp i doklada swoje trzy grosze.
Alvin spamer naczelny na tym Forum. Pisze tylko zeby pisac, bo nikt nie chce z nim rozmawiac :-D

Wypowiedź dodana: 12 lipca 2007, 16:21:23
« Opcje

Już ci chyba to kiedyś mówiłem ale skoro pamięć zawodzi to powtórzę:

Z przesłanek natury podmiotowej niczym co powiesz czy napiszezz nie jesteś w stanie mnie ani obrazić ani urazić jako indywiduum pozbawione zdolności honorowej.

Wypowiedź dodana: 12 lipca 2007, 16:28:51
« Opcje

Normalnie wpadne w depresje :-P :lol:
Nie badz smieszny czlowieku. Niech sie Twojej smiesznej osobie nie wydaje ze jedynym moim celem jest obrazanie kogokowiek, a tym bardziej Ciebie. Mam duzo ciekawsze rzeczy do roboty.

Wypowiedź dodana: 12 lipca 2007, 16:50:08
« Opcje

Cytat:

Mam duzo ciekawsze rzeczy do roboty.

To dlaczego sie nimi nie zajmiesz?

Jak do tej pory z tej krytyki (konstruktywnej, a jakże) wynikło bardzo wiele dobrego. Bądź tak dobry i nie przeszkadzaj.

GnoM

Wypowiedź dodana: 12 lipca 2007, 18:16:08 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 12 lipca 2007, 18:29:13 po raz 1-wszy przez: Quad
« Opcje

Cytat:

Mam duzo ciekawsze rzeczy do roboty.

To dlaczego sie nimi nie zajmiesz?

Jak do tej pory z tej krytyki (konstruktywnej, a jakże) wynikło bardzo wiele dobrego. Bądź tak dobry i nie przeszkadzaj.

To, ze Ty tego nie widzisz, nie oznacza ze tego nie robie. Wiec badz tak dobry i nie przeszkadzaj :-D
Nie boj sie Gnomie, nie krytykuje krytyki konstruktywnej. Popieram to co robisz. Twoja krytyka jest konstruktywna i doceniam to. Niestety o krytyce Alvina nie mozna powiedziec tego samego

Wypowiedź dodana: 12 lipca 2007, 18:30:28
« Opcje

Alvin ma po prostu do Ciebie co innego, niż ja.
Zrób mi coś takiego, jak Alvinowi, to też nie będę konstruktywny.

GnoM

Wypowiedź dodana: 12 lipca 2007, 18:38:47
« Opcje

Gdyby alvin krytykowal tylko mnie , nie bylo by problemu. Ale Alvin krytykuje wszystko co sie pojawia na IDG. Forum to nie ja i trudno zrozumiec taka krytyke

Wypowiedź dodana: 12 lipca 2007, 19:08:06
« Opcje

Krytyka Alvina była w większości słuszna. A że za ostra? Miał prawo się wściec. Równie dobrze można Ciebie oskarżyć o wywołanie awantury poprzez nieczyste zagrywki wykonane pod osłoną anonimowości.

Chcesz zrobić coś dobrego? Przeproś za to, co zjebałeś. Inaczej nie ma o czym gadać.

GnoM

Wypowiedź dodana: 12 lipca 2007, 19:18:58
« Opcje

Oj Gnomie, Gnomie to nie ja wywolalem awanture. Gdyby Alvin wykazal chopciaz chcec zmiany to nie doszloby do tego do czego doszlo. Ale alvin nie mial ochoty mimo ze wiekszosc moderatorow, jesli nawet nie wszyscy mu mowili aby troche odpuscil.
Twoja niezachwiana wiara w poczynania Alvina jest cokolwiek dziwna i wsumie nie wiem skad to Ci sie wzielo.

Wypowiedź dodana: 12 lipca 2007, 20:13:41
« Opcje

Cytat:

Twoja niezachwiana wiara w poczynania Alvina jest cokolwiek dziwna i wsumie nie wiem skad to Ci sie wzielo.

Bo ją sobie wymyśliłeś. Niezachwianym zaufaniem nie obdarzam nikogo, z kim nie mam okazji rozmawiać w cztery oczy.

Do Alvina mam po prostu normalne zaufanie, które bierze sie z faktu, że to samo mówi wieczorem, co opowiadał rano. O Tobie nie mogę powiedzieć tego samego. Próbowałem wyjaśnić z Tobą parę spraw, a jedyne, co zaoferowałeś, to były wykręty. Nie straciłeś mojego zaufania pod wpływem podszeptów Alvina. Do dnia, w którym został zbanowany, nie miałem nawet jego numeru GG.

Na marginesie - cała ta historia spowodowała, że na liście kontaktów przybyło mi kilka kapitalnych osób. My tu nie jesteśmy na wygnaniu, Qaudro, nam tu po prostu dobrze. Nie chcecie nas u siebie? Trudno. Nie będziemy płakać. Dobrze by było wrócić na idg, jeśli będą ku temu warunki, sporo pracy i serca tam zostało, ale i tak na kawę, piwo, czy herbatę będziemy się schodzić tutaj, gdzie się nie trzeba użerać z neokidami, a admin dba o Forum.

GnoM

Wypowiedź dodana: 12 lipca 2007, 20:42:49
« Opcje

Na jakiej podstawie sobie wyrobiles zdanie na temat Alvina? Z prywatnych rozmow z nim. Poznales zdanie jednej strony i oceniles sytuacje. Gratuluje obiektywizmu :-)

Zarejestrowany, zwieszony repylek Mężczyzna Kopiuj nick (81.168.248.*) |  
Wypowiedź dodana: 12 lipca 2007, 20:51:06
« Opcje

Dżyszla... interweniuj!

Przychodzę tu odpocząc po trudach FIDG, a tu "walka" przeniesiona stamtąd :-|

Gość z44 Kopiuj nick (89.174.106.*)
Wypowiedź dodana: 12 lipca 2007, 20:51:22
« Opcje

Gnomie: Alvin ma "coś" do wszystkich na IDG a nie tylko do Quadro, mnie też się dostało od neofitów za zamknięcie śmiesznego wątku jego autorstwa.:D Krytyka Alvina jest ślepa a nie konstruktywna.

Idź do strony:« Poprzednia12345...20212223242526272829...112113114115116Następna »

[+] Pokaż/odśwież listę czytających i monitorujących ten wątek