Forum

IDG - problemy z Forum IDG, z Wydawnictwem, z poziomem artykułów itd.

[+] Twoje konto

Subskrybuj kanał najnowszych wypowiedzi w tym temacie

Wątek Forum > Pogaduchy > IDG - problemy z Forum IDG, z Wydawnictwem, z poziomem artykułów itd.

Czy IDG schodzi na psy? Tu możesz się wypowiedzieć o sytuacji na Forum IDG, poziomie artykułów oraz polityce administracyjnej Wydawnictwa IDG
Idź do strony:« Poprzednia12345...21222324252627282930...112113114115116Następna »
Ocena: (Ocen: 10)
Wypowiedzi 601 - 625 z 2 890
AvatarZarejestrowany, zwieszony G_no_M Mężczyzna Kopiuj nick (83.22.164.*) |  
Wypowiedź dodana: 12 lipca 2007, 20:54:36
« Opcje

*** Dodano o 20:53:22: *** (Autoscalanie)

Ja naprawdę się nie urodziłem wczoraj. I zawsze bardzo dokładnie sprawdzam, zanim sobie wyrobię na coś pogląd. Akurat Twoje słowa miały w tym procesie o wiele większe znaczenie. Do niedawna nie miałem powodów, by w nie wątpić. Dopiero, gdy zwątpiłem, zacząłem szukać innych wersji. I te inne znalazły potwierdzenie i to nie tylko w słowach Alvina.

Na obiektywizm nie narzekam, dziękuję uprzejmie.

*** Dodano o 20:54:36: *** (Autoscalanie)

Repylku> Masz rację, przepraszam.

GnoM

Gość REKLAMA Kopiuj nick (*->*)
Wypowiedź dodana: 12 lipca 2007, 20:54:37

Zarejestrowany, zwieszony Quad Kopiuj nick (62.69.207.*) |  
Wypowiedź dodana: 12 lipca 2007, 21:30:33
« Opcje

Wazne ze masz wlasne zdanie. Jakie jest takie jest, ja nie mam zamaru Ciebie przekonywac do swojego, no bo i po co. Ja wobec siebie jestem w porzadku i nie czuje sie abym musial kogokolwiek przepraszac.
I ciesze sie ze nie narzekasz na obiektywizm :-)

AvatarZarejestrowany, zwieszony Zonewelld Mężczyzna Kopiuj nick (83.19.247.*) |  
Wypowiedź dodana: 12 lipca 2007, 22:26:09
« Opcje

Ja nadal czegoś nie rozumiem- w ocenie większości Alvin i spółka siali zamęt i zniszczenie na świętym IDG, podobno jak się wynieśliśmy zapanował spokój i błoga sielanka.
To po kiego licha FIDG w postaci dziwnych Zdzichów44 i innych unixpe.. uxipexxxx, nie pamiętam nicka przyłazi tutaj szukając zaczepki?
Quadro jeszcze rozumiem, bo toczy dyskusję i ma coś do wyjaśnienia z Alvinem.
No i jest tu modem.
Ale żałosne są komentarze różnych pajaców z IDG przychodzących jako "Gość" lub anonim i pisanie idiotycznych komentarzy mających na celu jedynie wywołanie kłótni.(BTW- IP widoczne)
Zupełnie też nie rozumiem wypowiedzi się w tym wątku osób które na IDG są od góra miesiąca, wypowiedzi neokidów potępiających neokidy- kolegów szukacie? Nie tu.

Nie zrozumcie mnie źle- ja nie chcę wyganiać- tyle że w moim odczuciu coś nie gra.

Mi się tu podoba i na F.IDG nie zaglądam- skoro po naszym odejściu wielu osobom ulżyło- to po kiego licha pchają się nadal do nas?

Panowie- może nie wiecie- my tu jesteśmy tymi złymi ;-)

C2D 2.2GHz| FOXCONN P35A | 4x 1024MB Patriot 1066MHz | PALIT GeForce 8600GT | Amacrox Warrior 400W | Samsung SM940nw
___
There are only 10 types of people on the world: these who unterstand binary and these who don't...

Zarejestrowany AlvinR Mężczyzna Kopiuj nick (83.31.255.*) |  
Wypowiedź dodana: 12 lipca 2007, 22:41:16
« Opcje

Dzidzia - drapieżna bestia :-)

Zarejestrowany Soul Mężczyzna Kopiuj nick (83.6.123.*) |  
Wypowiedź dodana: 12 lipca 2007, 23:08:51
« Opcje

Niektórych usprawiedliwia to, że na IDG czasem pojawiają się linki do forum Dżyszli.

Duszołap

Gość z44 Kopiuj nick (89.174.106.*)
Wypowiedź dodana: 12 lipca 2007, 23:12:29
« Opcje

Nikt sie do was nie pcha na siłę a już w szczególności "dziwny" zdzich44...przypomnę tylko, że w tym wątku Alvin wieszał psy i na mnie. Ale spox, ja nie szukam zaczepki.

Moderator masaj007 Mężczyzna Kopiuj nick (83.14.63.*) |  
Wypowiedź dodana: 12 lipca 2007, 23:29:25
« Opcje

Ale ja też krytykuję IDG i co jestem od razu zły i nie dobry?
Zdzich napisałeś, ze Alvin ma coś do wszystkich a to nie prawda. Jest jaki jest i popełnił parę błędów ale specjalnie i bez powodu nie był złośliwy. Czasem jego decyzję były trochę zbyt pochopne i przesadzone ale ja go bardzo cenię...
...tak samo jak Quadro, który ma wiele do roboty :-)

Zarejestrowany, zwieszony repylek Mężczyzna Kopiuj nick (81.168.248.*) |  
Wypowiedź dodana: 13 lipca 2007, 04:49:33 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 13 lipca 2007, 04:58:31 po raz 1-wszy przez: repylek
« Opcje

Podam Wam "cudowną receptę" na "przetrwanie" na FIDG w stanie "nienadpobudliwości"

1. Nie zaglądać wogóle do Najdłuższego...
2. Nie zabierać głosu w wątkach o: zmianach czy "usprawnieniach" FIDG
3. Robić swoje, czyli pomagać tym którzy tego potrzebują, a stan Waszej wiedzy czy doświadczenia może im pomóc.

roboty... po uszy

A tak ... na boku Mamy przeciez lato z radiem :-D
http://wiadomosci.onet.pl/komentarz.html

Zarejestrowany AlvinR Mężczyzna Kopiuj nick (0.0.0.*) |  
Wypowiedź dodana: 13 lipca 2007, 07:15:54
« Opcje

A swoją drogą ciekawe - dlaczegóż to co poniektórzy nagle skonstatowali, że "czepiam się idg"

Otóż - idg było [i jest nadal] przedmiotem mojej krytyki od samego początku mej bytności na forum gdyż wiele z ich pomysłów było wielce kontrowersyjnych oraz nadawało sie i nadaje jedynie do kabaretu.
Taka moja postawa wywoływała co jakiś czas zdziwienie postronnych obserwatorów - "Jakże to, moderator forum wypowiada krytyczne opinie pod adresem idg?"

Odpowiadałem wówczas zawsze, iż jestem wolnym człowiekiem i mając swoje opinie i poglądy mam pełne prawo do ich prezentowania niezaleznie od tego czy one się idg podobają czy też nie zaś fakt bycia moderatorem nie stanowi o mej jakiejkolwiek zależności czy też podległości w stosunku do idg.

Psy służą - wilki są wolne

[ściąga dla kojarzących wolniej od Barta Simpsona, którzy wielokrotnie deklarowali, iż nie rozumieją sensu tej sentencji i nie wiedzą dlaczego ją wstawiałem do siga]

AvatarZarejestrowany, zwieszony Raistlin Mężczyzna Kopiuj nick (83.5.155.*) |  
Wypowiedź dodana: 13 lipca 2007, 09:38:09 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 13 lipca 2007, 09:38:35 po raz 1-wszy przez: Raistlin
« Opcje

1. Nie zaglądać wogóle do Najdłuższego...

No do cholery :-[ Dlaczego ja mam nie zaglądać do najdłuższego, bo jakaś banda matołów postanowiła sobie tam zrobić śmietnik. Fakt, tego się czytać już nawet nie da, już tylko od czasu do czasu pojawi się ktoś kto napisze coś sensownego. Ale przecież to był nasz naj :/ Ile tam problemów rozwiązano,ile śmiechu i żartów.

Athlon 64 X2 EE 3600 // MSI K9AGM2// 2*1024mb PC-800 Patriot CL5// Samsung 160gb //Chieftec GPS-400AA-101A

AvatarZarejestrowany, zwieszony G_no_M Mężczyzna Kopiuj nick (83.22.164.*) |  
Wypowiedź dodana: 13 lipca 2007, 09:50:37
« Opcje

Dzidzia> Przychodzą tutaj, bo tu można pogadać bez cenzury. Wyobraź sobie, że ten wątek zostaje przeniesiony na fidg -> wszyscy mają bany :-D

Mnie to akurat nie martwi, dzięki temu, że tu się otwarcie rozmawia, tam ruszyła odwilż.

Repylku> Przetrwanie? To znaczy co - poddać się terrorowi miernoty i głupoty, zacisnąć zęby, klapki na oczy i w swoim własnym, wirtualnym, paździerzowym sześcianiku udawać support? Ja się chcę na F dowiadywać nowych rzeczy i gadać z ciekawymi ludźmi. A tam już nikt z nikim nie rozmawia. Wszyscy tylko nadają. Głównie o szkole.

GnoM

Zarejestrowany AlvinR Mężczyzna Kopiuj nick (0.0.0.*) |  
Wypowiedź dodana: 13 lipca 2007, 09:50:56 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 13 lipca 2007, 09:51:34 po raz 1-wszy przez: AlvinR
« Opcje

Dlaczego?

Bo dla właściciela fidg liczy się wyłącznie:"
ilość unikalnych odsłon strony = ilość uzytkowników = atrakcyjnosc dla reklamodawców = KASA

A w to, ze jest inaczej uwierzę wówczas, gdy publicznie ogłosi, że zgfodnie z moją wczesniejszą sugestią będzie od tej pory przyjmował do pracy WYŁĄCZNIE osoby, które zdobyly wykształcenie dzięki rozwiązywaniu ich problemów z zadaniami domowymi przez "murzynów" z figd :lol: :-D

Zarejestrowany AlvinR Mężczyzna Kopiuj nick (83.31.226.*) |  
Wypowiedź dodana: 14 lipca 2007, 10:24:12 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 14 lipca 2007, 10:25:46 po raz 1-wszy przez: AlvinR
« Opcje

Osh biurwa... ale kyrk siem robi :lol:

Skibi robi za Robespierre'a...
Stylance ma coraz nowe wersje rozwojowe pomysła...
Brakuje jescze ino stryjca z ciupazecką coby wyrównał to co łone heblujom... :lol:

A sądziłem, że już głupiej nie można... :-(

PS:
G_no_Mie - daj sobie spokój :-)
Przecież ja dla idg jestem enfant terrible - za dużo im mówiłem wprost w oczy że walą babole - zarówno na fidg jak i w "papierze" ;-)
Dodaj do tego - wzajemną zresztą - głęboką "miłość" do mnie ze strony Avrooka a będziesz miał obraz sytuacji oraz perspektyw na zdjęcie bana.

Jak już mówiłem wczesniej - przecież ban został ogłoszony [bo postanowiony zapewne musiał być wczesniej] gdy odstawiłem na bok sarkazm i pod ostatnim nickiem zacząłem prezentować wyłącznie opinie merytoryczne...
To się nie mogło podobać :-)
Bo jakże to?
Jeszcze kilka, kilkanascie postów i w świadomości userów utrwaliłby się [co normalne] obraz najświeższy, rzeczowego dyskutanta, który do tego miałby małe hobby w postaci punktowania bzdur i głupot w idg i na fidg a tych - jak widać - ostatnio coraz więcej się pojawia :-) bo jako rzecze przysłowie - chcieć to jednak nie zawsze móc gdyż coraz częściej niezbędna jest elementarna zdolność analizy i przewidywania skutków planowanych działań.

A jak z nią jest - widzieliśmy chociażby na przykładzie "anonimowych moderatorów"

I zupełnie nie wiem czemu ale ta wzniosła i kreatywna koncepcja jakoś tak mi się nieodparcie kojarzy z AA :lol:

AvatarZarejestrowany, zwieszony G_no_M Mężczyzna Kopiuj nick (83.4.205.*) |  
Wypowiedź dodana: 14 lipca 2007, 13:15:51
« Opcje

Cytat:

I zupełnie nie wiem czemu ale ta wzniosła i kreatywna koncepcja jakoś tak mi się nieodparcie kojarzy z AA

Jestem modem od dwóch lat i nie potrafię przestać? :lol: :lol: :lol:

Cytat:

To się nie mogło podobać :-)

No tak, ryzyko, że Alvin zmieni linię krytyki na bardziej wyważoną, przez co nie będzie już pretekstów do dalszego banowania, było zbyt wielkie ;-) :-D

Cóż, Ile razy spod palców władzy wyjdą słowa: "każdemu należy się druga szansa", albo: "nie można zamykać ust banami", tyle razy zajrzy im w oczy widmo Alvina ;-)

GnoM

AvatarZarejestrowany, zwieszony _qlus_ Mężczyzna Kopiuj nick (83.22.114.*) |  
Wypowiedź dodana: 14 lipca 2007, 14:14:13 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 14 lipca 2007, 14:14:34 po raz 1-wszy przez: _qlus_
« Opcje

Porady dla neokidsów na idg. Nie jest to o forum, ale jest równie genialne.

Zarejestrowany AlvinR Mężczyzna Kopiuj nick (83.31.196.*) |  
Wypowiedź dodana: 14 lipca 2007, 14:20:04 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 14 lipca 2007, 14:15:36 po raz 1-wszy przez: AlvinR
« Opcje

*** Dodano o 14:14:32: *** (Autoscalanie)

Hmmm...

Ja jako widmo???

Obawiam się, że sytuacja dojrzała do zacytowania George'a Bernarda Show:

Cytat:

Pogłoski o mej śmierci są nieco przedwczesne

:-D :lol:

Zaś jak to już kiedyś powiedziałem - w ślad za moim lekarzem prowdzącycm oraz w nawiązaniu do mantry Jurka Owsiaka:

Cytat:

Będę zył aż do śmierci a może i jeden dzień dłużej

:lol: :-P :-D [/b]

*** Dodano o 14:20:04: *** (Autoscalanie)

Porady dla neokidsów na idg. Nie jest to o forum, ale jest równie genialne.

No cóż...
Nie pamiętam, czy wspominałem już, że w czasie pierwszej wojny światowej koncern Kruppa produkując amunicję do dział korzystał z patentów amerykańskiego FORDA i przez cały czas wojny od każdego wyprodukowanego zapalnika odpisywał stosowną kwotę na poczet opłat licencyjnych po czym po zakończeniu wojny Krupp skrupulatnie rozliczył się z Fordem z przedmiotowych należności a Ford skrupulatnie tę kasę przyjął.

Jak zostało ro powiedziane w "Rysiu":

Cytat:

Begonia non kotlet

Wypowiedź dodana: 14 lipca 2007, 16:35:12 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 14 lipca 2007, 16:42:48 po raz 1-wszy przez: AlvinR
« Opcje

http://forum.idg.pl/index.php?showtopic=98453

Jak się daje dziecku zabawkę, to wypada się zastanowić, czy potrafi się nią bawić i czy nie będzie jej uzywać na zasadzie - bo jest to czmu nie, pomijając aspekt celowości i racjonalności działania.,

Ot, taka sobie fascynacja nową zabaweczką :-D

- Spam zinstytucjonalizowany.
Niech mnie ktoś przekona, że jest inaczej...

Wypowiedź dodana: 14 lipca 2007, 17:13:11
« Opcje

Wypowiedź dodana: 14 lipca 2007, 17:20:48
« Opcje

:lol:
Repylku - litości dla mojej przepony :lol:

Czyżbyś coś sugerował? ;-)
:-D

Wypowiedź dodana: 14 lipca 2007, 18:12:53
« Opcje

tekst ostrzeżenia, tłumaczy vsio ;-) :lol:

AvatarZarejestrowany, zwieszony Raistlin Mężczyzna Kopiuj nick (83.5.173.*) |  
Wypowiedź dodana: 14 lipca 2007, 19:30:03
« Opcje

Mógłbym prosić o tłumaczenie ?

Athlon 64 X2 EE 3600 // MSI K9AGM2// 2*1024mb PC-800 Patriot CL5// Samsung 160gb //Chieftec GPS-400AA-101A

Wypowiedź dodana: 14 lipca 2007, 19:36:58 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 14 lipca 2007, 19:37:21 po raz 1-wszy przez: AlvinR
« Opcje

No tak...

Lekcja zawarta w "Lalce" Prusa została przez nasz kochany, najukochańszy MEN zapomniana - nauka języka rosyjskiego nawet nie leży, jej wogóle nie ma...

A przecież - przede wszystkim trzeba znać język wroga !!

Tłumaczenie:

Cytat:

Zła PANI
Zły PAN
Złe DZIECI
Zły PIES
WSZYSCY ŹLI
ŹLI...

Wypowiedź dodana: 14 lipca 2007, 19:54:40
« Opcje

lekko "sprostowałbym" kontekst
Zła PANI = Zła Gospodyni
Zły PAN = Zły Gospodarz
;-)

Wypowiedź dodana: 14 lipca 2007, 20:19:36
« Opcje

nu da...
konieszno
Ty praw :piwo:

Wypowiedź dodana: 14 lipca 2007, 20:31:43
« Opcje

Da Ałvin... drobne nieporozumienie, jak na fotce:

:-D

namiok (babki to we współczesnym potocznym rosujskim $ )

Idź do strony:« Poprzednia12345...21222324252627282930...112113114115116Następna »

[+] Pokaż/odśwież listę czytających i monitorujących ten wątek