Forum

IDG - problemy z Forum IDG, z Wydawnictwem, z poziomem artykułów itd.

[+] Twoje konto

Subskrybuj kanał najnowszych wypowiedzi w tym temacie

Wątek Forum > Pogaduchy > IDG - problemy z Forum IDG, z Wydawnictwem, z poziomem artykułów itd.

Czy IDG schodzi na psy? Tu możesz się wypowiedzieć o sytuacji na Forum IDG, poziomie artykułów oraz polityce administracyjnej Wydawnictwa IDG
Idź do strony:« Poprzednia12345678...112113114115116Następna »
Ocena: (Ocen: 10)
Wypowiedzi 51 - 75 z 2 890
 Zarejestrowany, zwieszony Vayshan Mężczyzna Kopiuj nick (89.151.30.*) |  
Wypowiedź dodana: 21 czerwca 2007, 19:28:22
« Opcje

alvin poka tego posta bo nie moge bic na forum :-P
Nie chce mi sie kombinowac z proxy i hide ip bo nie mnam zbytnio czasu :-P

Vanitas vanitatum et omnia vanitas... KONTO ZAWIESZONE

Gość REKLAMA Kopiuj nick (*->*)
Wypowiedź dodana: 21 czerwca 2007, 19:28:23

Zarejestrowany AlvinR Mężczyzna Kopiuj nick (83.31.230.*) |  
Wypowiedź dodana: 21 czerwca 2007, 19:33:12
« Opcje

Wedle zamówienia dla zbanowanego:

Quadro,21-06-2007, 17:04 napisał(a):

Punkty etykiety zostaly wcielone do Regulaminu, wiec nie ma sensu powielac tego samego.
[right][snapback]859851[/snapback][/right]

Tylko, żeby nowy regulamin obowiązywał i rodził skutki prawne musi być o fakcie jego wprowadzenia podana oficjalna informacja na Forum wraz z określeniem daty, od której będzie on obowiązywał - co szczegółowoo i podrobno wyłożyłem w jednym z ukrytych przez wichurę postów - co jak widac było chyba dla kogoś [kogo?] niewygodne.

Tym samym - na chwilę obecną postanowienia tegoż nowego grkhm... Regulaminu nie mają żadnej mocy sprawczej, ergo - nie mogą stanowić podstawy do żadnych działań restrykcyjnych.
Tym samym - dzialania wichury polegaące na zbanowaniu wszystkich moich dotychczasowych kont były i są bezprawne.

Tym bardziej - że jedyną oficjalną informacją na temat nowego R było stwierdzenie stylance, że jest to doipiera faza studialna, wariant roboczy a o jegfo wdrożeniu zostaniemy poinformowani.

Tym samym - w nawiązaniu do moich dwóch odwolań do Stylance via PW, na które oczywiście :-D nie otrzymałem żadnej odpowiedzi, niniejszym składam odwołanie nr 3 i 4 - dotyczące kont Baarri oraz Rettman - bezpodstawnie, bezprawnie zbanowanych wraz z wnioskiem o odwieszenie kont oraz ukaranie sprawcy bądź sprawców działań sprzecznych z obowiązującym na dzień dzisiejszy regulaminem.

A ponadto - Wichura oraz reszta nie pojnują jednej podstawowej prawidłowości, o której wspomniał już wczesniej Dzidzia:
- Jeżeli w jakiejkolwiek organizacji ujawniają się problemy funkcjonalne to jedyną metodą skutecznej ich eliminacji jest zdiagnozowanie prawdziwych źródeł problemów i konfliktów zaś warunkiem sukcesu procesu diagnozowania jest szczera, nieskrępowana dyskusja z udziałem wszystkich chcących brać w niej udział osób.

W trakcie takiej dyskusji nie ma przełożonych i podwładnych.
Nie obowiązuje także polityczna poprawność zaś wszelkiego rodzaju tłumienie swobody wypowiedz, w tym zwłascza wynikjące z faktu przekazywania niewygodnych dla kogokolwiek, w tym dla formalnych decydentów treści zawsze prowadzi do wypaczenia diagnozy czytaj - do błędnego rozpoznania przyczyn problemów.

Błędna diagnoza może zdarzyć się zawsze - nie ma patentu na jej nieomylność.
Natomiast gdy nie są spełnione elementarne wymogi dot. wspomnianej swobody wypowiedzi - będzie ona błędna ZAWSZE !!

Zaś błędne zdiagnozowanie - zawsze będzie prowadziło do błędnych a poprzez to nieskutecznych w funkcji realizacji zamierzonego celu decyzji sanacyjnych sytuacja zaś miast się poprawiać - będzie ulegała coraz większemu pogorszeniu. Wszelkie zaś działania mające w swym zamierzeniu prowadzić do jej uzdrowienia będą generować skutek dokładnie odwrotny powodując narastanie problemów w postępie geometrycznym.

W świetle tego, wszelkie działania wichury polegające wcześniej na dłąwieniu dyskusji poprzez zamykanie niewygodnych wątków zaś dzisiaj na ukrywaniu postów zawierających niewygodne opinie na temat m.in. jego oraz większości pozostałych moderatorów są raz że rozmijające się z sensem a dwa - i tak nieskuteczne a jedyny efekt jaki dają to ośmieszenia samego - nie wiem czy również autora czy tylko wykonawcy czyichś dyspozycji.

Chcecie bawić się w strusie i chować głowy w piasek?
Wasza wola :-D
Chcącemu nie dzieje się krzywda.

Zaś obserwując dzisiejsze wyczyny firekage'a mogę powiedzieć tylko jedno:

Cieszę się, że nie jestem juz moderatorem gdyż być nim w towarzystwie tego... [wpiszcie sobie co chcecie],jak to okresliłem dziś rano - pomyłki genetycznej na stanowisku moderatora- po prostu by mi ubliżało.

A tak, dzięki swiatłej i przemyślanej decyzji Administracji, która konstruktywnie przychyliła się do bezpańskiego wniosku Quadro - do którego autorstwa ten przyznał się dopiero dziś a i to na innym forum bedąc przyciśniętym do muru - zostały mi oszczędzone wstyd i hańba przynależności do tego samego co onże gremium.

Wypowiedź dodana: 21 czerwca 2007, 19:40:43
« Opcje

nijak sie to ma w porownanu do moich wyczynow :-P
Zaraz wykombinuje i sie dostane na forum :-D

Zauwazylem taka rzecz...
Amidnistratorzy/moderatorzy sa cacy ale kazdy uzytkownik - be :/
Czy to normalne... ?

AvatarZarejestrowany, zwieszony piotrus_b Kopiuj nick (83.144.110.*) |  
Wypowiedź dodana: 21 czerwca 2007, 20:00:20
« Opcje

Zauwazylem taka rzecz...
Amidnistratorzy/moderatorzy sa cacy ale kazdy uzytkownik - be :/
Czy to normalne... ?

Przejrzyj najdłuższy i zweryfikuj swoje stanowisko.
Prawie każdy użytkownik... ;-)

Wypowiedź dodana: 21 czerwca 2007, 20:29:13 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 21 czerwca 2007, 20:37:05 po raz 1-wszy przez: Vayshan
« Opcje

nie przejrze bo mam IP zablokowane xD

Nie prawie kazdy tylko ten ktory nic nie zarzuca administracji/moderatorom to jest cacy... ostatnio takich coraz mniej... ;-)

AvatarZarejestrowany, zwieszony Zonewelld Mężczyzna Kopiuj nick (89.79.115.*) |  
Wypowiedź dodana: 21 czerwca 2007, 20:45:58
« Opcje

Pieter CJ jest nie do ruszenia :-)
On dobrze wie że władzy się nie wolno postawić :-D :-)

C2D 2.2GHz| FOXCONN P35A | 4x 1024MB Patriot 1066MHz | PALIT GeForce 8600GT | Amacrox Warrior 400W | Samsung SM940nw
___
There are only 10 types of people on the world: these who unterstand binary and these who don't...

Gość _Piotrek_ Kopiuj nick (87.99.33.*)
Wypowiedź dodana: 21 czerwca 2007, 20:49:17 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 22 czerwca 2007, 06:25:07 po raz 1-wszy przez: Dżyszla
« Opcje

Wypraszam sobie. Mam swoje własne zdanie i tyle.To tak boli ? Daruj sobie takie wycieczki.

Moderowane przez Dżyszla :

Wg mnie to była po prostu opinia i w żaden sposób nie powinieneś aż tak stanowczo odpowiadać, bo za pewne nie była to żadna "wycieczka". Nie zgrywaj się.

Wypowiedź dodana: 21 czerwca 2007, 21:45:10 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 22 czerwca 2007, 06:28:01 po raz 1-wszy przez: Dżyszla
Za tą wypowiedź odjęto użytkownikowi punkt pożyteczności
« Opcje

^spadaj na IDG :-D ^

Moderowane przez Dżyszla :

Proszę, ani to wypowiedź do Ciebie nie była, ani na temat nie mówisz... Naprawdę, 10 razy lepiej jest nie odpowiedzieć nic (ew. poskarżyć się w raporcie), niż palnąć pyskówkę. Mam nadzieję, że wkrótce troszeczkę jeszcze się uda Ci doszkolić w prowadzeniu konwersacji i będziesz unikał już takich wpadek :-) A żeby nikt nie miał pretensji, to zgodnie z Zasadami, malutki klapsik ;-) Tylko nie rozpaczaj z tego powodu! ;-)

AvatarModerator _domestos_ Mężczyzna Kopiuj nick (83.20.171.*) |  
Wypowiedź dodana: 21 czerwca 2007, 21:58:30
« Opcje

Nie przesadzaj i nie rozpoczynaj znow tego, co na idg, ok?

SYGNATURA ZOSTAŁA USUNIĘTA PRZEZ MODERATORA

Wypowiedź dodana: 21 czerwca 2007, 22:07:11
« Opcje

Sorry...
Po prostu daje czlowiekowi do zrozumienia, ze...

A z resztą...
Chyba mam prawo nie lubic kogoś slepo w coś zapatrzonego i wmawiającego wszystkim, że białe jest czarne... ;-)

I zapewniam, że nie zaczynam niczego...
Tylko wpada tu taki i pisze sobie czego sobie zyczy a czego nie... to nie koncert zyczen ;-)

a stwierdzenie "mam swoje wlasne zdanie" w ustach PCJ brzmi tak idiotycznie smiesznie ze plakac sie chce... :-(

VIP animek3 Mężczyzna Kopiuj nick (87.105.21.*) |  
Wypowiedź dodana: 21 czerwca 2007, 22:16:56
« Opcje

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Na Forum IDG to się już nawet moderatorów BANuje :lol:
Firekage dostał BANa na 24 godziny :lol:

Robert
Klik!

AvatarZarejestrowany, zwieszony G_no_M Mężczyzna Kopiuj nick (83.4.205.*) |  
Wypowiedź dodana: 21 czerwca 2007, 22:18:13 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 21 czerwca 2007, 22:19:17 po raz 1-wszy przez: G_no_M
« Opcje

Vayshan> Masz prawo nie lubić. Nie masz prawa bluzgać.

Zrozum to wreszcie.

GnoM

AvatarModerator _domestos_ Mężczyzna Kopiuj nick (83.20.247.*) |  
Wypowiedź dodana: 21 czerwca 2007, 22:36:26
« Opcje

Tomusio - Wszelkie niesnaski załatwiaj sobie via pw albo gg - tak bedzie lepiej.

Jakim prawem odmawiasz Piotrkowi prawa do postowania? Chyba Admin Go kiedyś do tego zachecal, wiec... ;-)

Wpada? Został wywołany do tablicy - kiedys wspominał, ze czyta to F.

Nalegam - nie rob tego, co robiles an idg, dobrze?

Wypowiedź dodana: 21 czerwca 2007, 23:52:38
« Opcje

Nalegam - nie rob tego, co robiles an idg, dobrze?

moge nic nie robic

dobranoc...

AvatarAdministrator Dżyszla Mężczyzna Kopiuj nick (83.15.146.*) |  
Wypowiedź dodana: 22 czerwca 2007, 05:42:49
« Opcje

Schodzicie z tematu!

mgr inż. Dżyszla

Nie odpisuję na problemy zgłaszane na e-mail lub PW!

Także dzięki firmie Netlook.pl możesz za darmo korzystać z tej strony!

Zarejestrowany AlvinR Mężczyzna Kopiuj nick (0.0.0.*) |  
Wypowiedź dodana: 22 czerwca 2007, 09:22:57
« Opcje

Dałem propozycję do regulaminu oraz spróbowałem wyjaśnić Quadro dlaczego i o co sa do niego uwagi i zastrzeżenia.

Niestety, pomny jego lotniości przejawiającej sie w niemozności zrozumienia najprostszych porównań jaką zaprezentował wczoraj - jestem pełen obaw, czy cokolwiek zrozumie... :-(

Gość Gość Kopiuj nick (87.99.33.*)
Wypowiedź dodana: 22 czerwca 2007, 09:25:10 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 22 czerwca 2007, 17:26:45 po raz 1-wszy przez: Dżyszla
« Opcje

Dżyszla napisał :

Wg mnie to była po prostu opinia i w żaden sposób nie powinieneś aż tak stanowczo odpowiadać, bo za pewne nie była to żadna "wycieczka". Nie zgrywaj się.

---koniec cytatu---

Jeśli chce rozmawiać o IDG - niech to robi na IDG. Jak nie - to nie, ale niech nie szyje butów za plecami.

EOT.

Zarejestrowany AlvinR Mężczyzna Kopiuj nick (0.0.0.*) |  
Wypowiedź dodana: 22 czerwca 2007, 10:13:28
« Opcje

Kpisz czy o drogę pytasz?

Przeciez na IDG nie ma wstępu po IP

Wypowiedź dodana: 22 czerwca 2007, 10:17:46
« Opcje

Dżyszla napisał :

Jeśli chce rozmawiać o IDG - niech to robi na IDG. Jak nie - to nie, ale niech nie szyje butów za plecami.

EOT.

popros o zdjecie bana z ip i dostep do PW to sobie pogadamy na idg jak tak to ciebie boli... ;>

I dla jasnosci - cieszy mnie ten ban - przynajmniej nie trace nerwow na dyskusje z...

I do tego CM majacy w dupie wszystko co mozliwe xD

Gość _Piotrek_ Kopiuj nick (87.99.33.*)
Wypowiedź dodana: 22 czerwca 2007, 10:17:47
« Opcje

Dzidzia nie ma tam bana. O niego mi chodziło.

Wypowiedź dodana: 22 czerwca 2007, 10:22:38
« Opcje

Widzisz... Niektorzy sie szanują i nie wchodza na idg :-D

AvatarModerator _domestos_ Mężczyzna Kopiuj nick (83.20.218.*) |  
Wypowiedź dodana: 22 czerwca 2007, 10:25:34 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 22 czerwca 2007, 10:26:14 po raz 1-wszy przez: _domestos_
« Opcje

Dobra, koniec Ot zbednego. Wymiencie sie mailami, gg, wejdzie sobie na jakis chat - cokolwiek.

Ten watek zostawmy na problemy z idg a nie Wasze osobiste porachunki.

AvatarZarejestrowany, zwieszony piotrus_b Kopiuj nick (0.0.0.*) |  
Wypowiedź dodana: 22 czerwca 2007, 11:08:51
« Opcje

A ja takie debilne pytanie zadam? Kto to jest CM?;)
Przez długi czas zastanawiałem się też, kto to jest "firek", wspominany przez stylance (rozumicie - upały są, mózg ledwo działa w tych temperaturach;)), ale się w końcu domyśliłem;)

Gość wichura1 Kopiuj nick (85.221.179.*)
Wypowiedź dodana: 22 czerwca 2007, 11:14:09
« Opcje

Dużo tu o mnie więc się odniosę.

http://forum.dzyszla.aplus.pl/topic209-3.html#p3346

Widzisz Alvinie, mnie nazywasz kłamcą, za coś, za co cię publicznie przeprosiłem. A sam podajesz nieprawdziwe wiadomości. Nie zablokowałem twoich kont Baarri oraz Rettman. Nie miałem do tego podstaw w Regulaminie, który wchodzi w życie dopiero dzisiaj. Dostałeś ban za złosliwe OFF-topy, zresztą ostrzegałem wcześniej. Wielokrotnie podkreślałem, mimo ze sprawiasz duże kłopoty moderatorom, żywię do ciebie sympatię. Może jestem dziwny, ale trudno przekreślić kilka wspólnych lat. Dżyszla ciebie to też dotyczy, nie wiem dlaczego wczoraj byłeś zdziwiony, moim poparciem w "Najdłuższym wątku.." chyba nigdy nie byliśmy wrogami?. Firekage okazał się złym wyborem, za co zresztą zapłaci stanowiskiem (zgodnie z zasadami modów). Jeżeli ktoś twierdzi, że ukryte wypowiedzi w tamtych wątkach nie były off-topem. niech o nie poprosi dostanie całość. Nie wiem o co chodzi Yarpo skoro dzień wcześniej dziękował mi za udostępnienie takich wypowiedzi z wyczyszczonego wątka. Wypowiedzi w wątkach nie są usuwane, tylko ukrywane, gdyż się przez usuwanie ponoć rozsypuje baza danych.

Alvin twoja propozycja na IDG jest według mnie OK

AvatarModerator _domestos_ Mężczyzna Kopiuj nick (83.20.220.*) |  
Wypowiedź dodana: 22 czerwca 2007, 11:17:12
« Opcje

Piotruś - community menager - czyli Stylance :-)

Idź do strony:« Poprzednia12345678...112113114115116Następna »

[+] Pokaż/odśwież listę czytających i monitorujących ten wątek