Forum

IDG - problemy z Forum IDG, z Wydawnictwem, z poziomem artykułów itd.

[+] Twoje konto

Subskrybuj kanał najnowszych wypowiedzi w tym temacie

Wątek Forum > Pogaduchy > IDG - problemy z Forum IDG, z Wydawnictwem, z poziomem artykułów itd.

Czy IDG schodzi na psy? Tu możesz się wypowiedzieć o sytuacji na Forum IDG, poziomie artykułów oraz polityce administracyjnej Wydawnictwa IDG
Idź do strony:« Poprzednia12345...27282930313233343536...112113114115116Następna »
Ocena: (Ocen: 10)
Wypowiedzi 751 - 775 z 2 890
AvatarModerator _domestos_ Mężczyzna Kopiuj nick (83.20.216.*) |  
Wypowiedź dodana: 20 lipca 2007, 18:25:34
« Opcje

Coz, tomusio pokazał, e jak chce - potrafi byc wzglednie ludzki i mozna jakos z nim zyc. Problem w tym - tak, wiem, tomusio problemu nie widzi - ze chyab zbyt czesto nie chce.

Jakis domorosly psycholog moglby zarzucic, ze nastepstwem frustracji w zyciu osobistym - tak czesto na F wylewanych - jest agresja na innych pod roznymi powodami ;-)

SYGNATURA ZOSTAŁA USUNIĘTA PRZEZ MODERATORA

Gość REKLAMA Kopiuj nick (*->*)
Wypowiedź dodana: 20 lipca 2007, 18:25:35

Zarejestrowany, zwieszony Vayshan Mężczyzna Kopiuj nick (89.151.30.*) |  
Wypowiedź dodana: 20 lipca 2007, 18:27:13
« Opcje

nie tak... ja napisalem o co chodzi... ;-)
nie kazdy mial kolorowo w zyciu a pewnych rzeczy nie da sie, lub ciezko jest zmienic z dnia na dzien :-)
mniejsza o to :-P

Vanitas vanitatum et omnia vanitas... KONTO ZAWIESZONE

Zarejestrowany, zwieszony PawloHT Mężczyzna Kopiuj nick (83.18.139.*) |  
Wypowiedź dodana: 20 lipca 2007, 20:39:30 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 20 lipca 2007, 20:41:09 po raz 1-wszy przez: PawloHT
« Opcje

Zalozylem konto tomusio - b ylo ok poki sie nie przywalil alvin :-P wiec zazalenia pisz do niego :-P

Jasne a ty nie potrafisz myslec? Najlepiej komus nawrzucac i powiedziec ze to Alvin bo się na kogoś wpieniles.
Identyczny problem mial Slipknot. Malo tego obydwoje macie jakies problemy emocjonalne. Np sytuacja z najdluzszego.
Pisales o jakies lasce i karkach etc. Podobnych sytuacji bylo duzo więcej.Swoją zlosc (frustracje?) postanowiles wylac postem na forum. Dlaczego akurat na forum? Latwo sie domyslic dlaczego, ale nie bede "wchodzil" glębiej.

Poprostu sie uspokoj i panuj nad sobą.

AvatarZarejestrowany, zwieszony G_no_M Mężczyzna Kopiuj nick (83.4.214.*) |  
Wypowiedź dodana: 20 lipca 2007, 20:48:01 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 20 lipca 2007, 20:49:12 po raz 1-wszy przez: G_no_M
« Opcje

Cytat:

Poprostu sie uspokoj i panuj nad sobą.

Proponuje, by skończyć te zaczepki uprawiane pod pozorem uspokajania. To samo można napisać spokojnie.

GnoM

Wypowiedź dodana: 20 lipca 2007, 20:53:32
« Opcje

Zalozylem konto tomusio - b ylo ok poki sie nie przywalil alvin :-P wiec zazalenia pisz do niego :-P

Jasne a ty nie potrafisz myslec? Najlepiej komus nawrzucac i powiedziec ze to Alvin bo się na kogoś wpieniles.

żal.pl

Wycieczki odbywaly sie pod adresem alvina nie via PM tylko bezposrednio na forum w watkach odnosnie danej sytuacji, badz watkachz akladanych rpzeze mnie...
Spostrzegawczosc to nie jest twoja mocna strona...

Identyczny problem mial Slipknot. Malo tego obydwoje macie jakies problemy emocjonalne. Np sytuacja z najdluzszego.
Pisales o jakies lasce i karkach etc. Podobnych sytuacji bylo duzo więcej.Swoją zlosc (frustracje?) postanowiles wylac postem na forum. Dlaczego akurat na forum? Latwo sie domyslic dlaczego, ale nie bede "wchodzil" glębiej. [/quote]

I calkiem slusznie bo jeszcze bys sobie krzywde zrobił xD.

Sytuacje opisałem tylko dlatego, ze owa mnie tak wnerwila ze niemalze stracilem panowanie nad soba i gdyby nie to ze musialem trzymac psa to starlbym laske na betonie razem z jej facetem i jego bratem ktorymi mnie straszyla... :/

Moze zanim zaczniesz wychodzic z wycieczkami spod moim adresem - czytaj uwaznie co ktos pisze...
Rownie dobrz emoge uznac, ze slipknot to twoja rodzina bo czesto o nim wspominasz.. kochasz go czy co ?

fajnie ? ;>

na takim samym poziomi ei z takim samym sensem jak twoj post... :]

Wypowiedź dodana: 20 lipca 2007, 21:14:02 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 20 lipca 2007, 21:15:42 po raz 1-wszy przez: PawloHT
« Opcje

Sytuacje opisałem tylko dlatego, ze owa mnie tak wnerwila ze niemalze stracilem panowanie nad soba i gdyby nie to ze musialem trzymac psa to starlbym laske na betonie razem z jej facetem i jego bratem ktorymi mnie straszyla... :/

No i kogo to tak naprawde to obchodzi?
Chciales sie komus wyzalic. Po co tyle agresji?
KAZDY ma jakies problemy.

EOT

Zarejestrowany, zwieszony Quad Kopiuj nick (62.69.207.*) |  
Wypowiedź dodana: 20 lipca 2007, 21:27:25
« Opcje

Prosze zachowac spokoj. Nie robcie syfu na Forum Dzyszli.
Tomusio, czy naprawde nie umiesz rozmawiac normalnie, tylko ciagle na kazdego sie wsciekasz?

Wypowiedź dodana: 20 lipca 2007, 21:31:43
« Opcje

QUadro a czy ja cos zrobilem.. ?
To samo bylo na fidg - przypierdzielal sie ktos do mnie i prowokowal - tego nie widzial nikt, odpowiedz na idiotyczne zaczepki - widzieli wszyscy.. daruj sobie i idz na fidg moderatorze

Wypowiedź dodana: 20 lipca 2007, 21:34:07
« Opcje

Ale chyba mozna rozmoawiac spokojniej, bez tego ciaglego wypominania?

Wypowiedź dodana: 20 lipca 2007, 21:36:21
« Opcje

ale mozna chyba sie czepiac tych co prowokojua a nie tych co odpowiadaja co nie ?

Wypowiedź dodana: 20 lipca 2007, 21:40:52 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 20 lipca 2007, 21:41:38 po raz 1-wszy przez: PawloHT
« Opcje

Tomusio> niepotrafisz przemilczec czasmi pewnych spraw.
A z natury jest tak.
Ze osoba ktora Cię wpienia dostaje to czego chce.
Ale ty nie potrafisz milczeć. Dlatego jest jak jest.

Cytat:

Moze zanim zaczniesz wychodzic z wycieczkami spod moim adresem - czytaj uwaznie co ktos pisze...
Rownie dobrz emoge uznac, ze slipknot to twoja rodzina bo czesto o nim wspominasz.. kochasz go czy co ?

Powaznie? Nie kojarze zadnego Grzegorza J***** w mojej rodzinie :-)

Nawet nie potrafisz zrozumiec co robisz zle.

Wypowiedź dodana: 20 lipca 2007, 21:48:03
« Opcje

Prześledźmy.

Vayshan zamieścił obrazek, który moim zdaniem dość trafnie opisuje obecną "społeczność" idg.

Został za to ostro zaatakowany.

Spokojnie i rzeczowo odpowiada na te ataki.

Quadro> co Ty, u licha, robisz?

GnoM

Wypowiedź dodana: 20 lipca 2007, 21:54:28
« Opcje

Prześledźmy.

Vayshan zamieścił obrazek, który moim zdaniem dość trafnie opisuje obecną "społeczność" idg.

Został za to ostro zaatakowany.

Spokojnie i rzeczowo odpowiada na te ataki.

Quadro> co Ty, u licha, robisz?

Co ja tu robie? Moderuje :-D Dzyszla mnie zrobil modem, wiec moderuje :-)

Wypowiedź dodana: 20 lipca 2007, 21:58:33
« Opcje

Nie pytam, co tu robisz, ale dlaczego dolewasz oliwy do ognia.

GnoM

Wypowiedź dodana: 20 lipca 2007, 22:00:22 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 20 lipca 2007, 22:04:48 po raz 1-wszy przez: PawloHT
« Opcje

Cytat:

Ehhh...
Nie dawno za tekst ze Firekage inni uzytkownicy zwisają niekotrzy z was (Gnom nie wiem czy akurat ty) byli gotowi go za to zwycem zjesc (w tym ja) a teraz ty popierasz ten obrazek.

"spolecznosc" co mas na mysli pisząc to w cudzyslowie?
Bo szczerze nie wiem. Spolecznosc to spoleczność dla mnie to kupa ludzi związana ze sobą przez forum.idg.pl. Ja tworze częsc tej spolecznosci. Są uzytkownicy gorsi i lepsi. Ale to nadal jakas spoleczność. Moze nie mocno powiązana ale spolecznosc..
Takie jest moje zdanie.

EdiT: Moze to nie fajnie brzmi pod względem stylistycznym bo ciągle pojawia sie slowo "spolecznosc" no ale...

Wypowiedź dodana: 20 lipca 2007, 22:08:57
« Opcje

Cytat:

Nie dawno za tekst ze Firekage inni uzytkownicy zwisają niekotrzy z was (Gnom nie wiem czy akurat ty) byli gotowi go za to zwycem zjesc (w tym ja) a teraz ty popierasz ten obrazek.

Vayshan nie jest modem.

Cytat:

"spolecznosc" co mas na mysli pisząc to w cudzyslowie?

Ano to, że to raczej wygląda na ścierające się wrogie armie. Przynajmniej trzy. I każdy walczy z każdym. To co to za społeczność?

GnoM

AvatarZarejestrowany, zwieszony Raistlin Mężczyzna Kopiuj nick (83.5.147.*) |  
Wypowiedź dodana: 20 lipca 2007, 22:13:00 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 20 lipca 2007, 22:13:16 po raz 1-wszy przez: Raistlin
« Opcje

Trzy ? Możesz powiedzieć jakie ? :-D

Nie wiem jakie armie się ścierają, ja mam zamiar z niektórymi we wtorek piwa się napić.

Dość już tych konfliktów. Przynajmniej ja mam dość.

Athlon 64 X2 EE 3600 // MSI K9AGM2// 2*1024mb PC-800 Patriot CL5// Samsung 160gb //Chieftec GPS-400AA-101A

Wypowiedź dodana: 20 lipca 2007, 22:17:20 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 20 lipca 2007, 22:18:08 po raz 1-wszy przez: PawloHT
« Opcje

Cytat:

Vayshan nie jest modem

1. Ponoc kazdy jest równy
2. Ty jest modem i popierasz jego zdanie

W sumie to prawda. Ale to spoleczenstwo podzieliło sie na grupy (powstal chaos).
Są te dobre i te złe (Niestety naplyw neokidów robi swoje.)
A ten obrazek wedlug Ciebie charaktryzuje tą złą. (mam nadzieje ze tak sądzisz...)
Ale można to odebrac w inny sposób. Że charakteryzuje calą spoleczność. A więc tą dobrą i złą..

Idzie burza musze iść

Wypowiedź dodana: 20 lipca 2007, 22:20:22 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 20 lipca 2007, 22:26:17 po raz 1-wszy przez: G_no_M
« Opcje

Tomek> Łatwo Ci powiedzieć, skoro Tobie nikt świństwa nie wykręcił.

Ale są osoby, które zostały w tym konflikcie poszkodowane. A przyczyny są zamydlane. I zadośćuczynienia nie było żadnego.

Konflikt się nie skończy tyklo dlatego, że Ty masz go dość, to tak nie działa.

*** Dodano o 22:26:17: *** (Autoscalanie)

Pawlo>

Cytat:

Ponoc kazdy jest równy

Eeee tam. Tak, to tyklo w socjalizmie ;P

Cytat:

Ty jest modem i popierasz jego zdanie

A dlaczego mi nie wolno? :-o

Cytat:

A ten obrazek wedlug Ciebie charaktryzuje tą złą. (mam nadzieje ze tak sądzisz...)

Co wejdę do tamtego Najdłuższego, to mi włosy dęba stają. Tak, uważam, że uśredniając społeczność idg podryfowała w kierunku rozkapryszonej dzieciarni.

Specjalnie dla Ciebie przypomnienie wypowiedzi firekage'a:

Cytat:

Poza Tapta , reszta mi zwisa , nie znam ich i nie tworzyli oni zadnego klimatu.

NIjak się ma to do komentarza Vayshana.

GnoM

Wypowiedź dodana: 20 lipca 2007, 23:18:41 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 20 lipca 2007, 23:19:48 po raz 1-wszy przez: PawloHT
« Opcje

Gnom ma to się jednak jakoś.

Cytat:

wargavoc - na idg nie ma juz wartosciowych osob... sorry...

Czyli osoby bez wartosciowe (czyli puste nie tworzące nic.Pisac zeby pisac.I kim są tak naprawde dzieci neo...) Jak mozna mowić ze ktos jest bez wartosciowy skoro sie kogos nie znal.
Czyli post Vayshana a Firekage to dla mnie jedno i to samo..

Ale zeby nie obrazic osob lubianych lepiej bylo powiedziec zabląkane dusze... I ze kogos mu brakuje.

Może przesadzam. Ale napewno posty Vayshana nie mogly miec pozytywnego sutku.

Jak juz pisalem. Czasami lepiej nic nie mowic niz powiedziec za duzo...

Cytat:

Ty jestes modem i popierasz jego zdanie

A dlaczego mi nie wolno?

Eh...

Wypowiedź dodana: 21 lipca 2007, 00:26:23
« Opcje

Z tym, że brak osób wartościowych, nie zgodziłem się. Czytaj uważnie.

Powtarzam - Vayshan nie jest modem. Firekage miał wyżej postawioną poprzeczkę i po prostu ją strącił. Nie rozumiem, dlaczego porównujesz te dwie sytuacje.

GnoM

Moderator masaj007 Mężczyzna Kopiuj nick (83.14.63.*) |  
Wypowiedź dodana: 21 lipca 2007, 11:14:42
« Opcje

Vayshan umieszczając ten obrazek przesadziłeś. Ja jestem dzieckiem neo? Jestem an Forum IDG i pomagam notebookowcom i dobrze mi z tym. Po twoim zachowaniu widać, że niestety masz żal i chciałbyś tam wrócić ale nikt cię już nie przyjmie. Jako, ze wszyscy jesteśmy tam zarejestrowani obraziłeś nas wszystkich i przynajmniej ja oczekuje przeprosin.
GnoM wiem, ze nie lubisz Quadro ale w tym wypadku zachował się prawidłowo a ty go zaczepiasz.
Albo się uspokoicie albo będą kary

AvatarZarejestrowany, zwieszony G_no_M Mężczyzna Kopiuj nick (83.4.216.*) |  
Wypowiedź dodana: 21 lipca 2007, 17:43:44
« Opcje

Gdyby ktoś napisał: Polacy są nadorem nadużywającym alkoholu, to też bylibyście święcie oburzeni i krzyczeli, że Was obrażono, bo wcale alkoholu nie nadużywacie?

Nie zachowujcie się jak dzieci. Vayshan przegiął w momencie, gdy napisał, że na idg nie ma już wartościowych ludzi. Zostało to wyprostowane. A napady trwały nadal.

I wiedzcie, że decyzją Admina, za to, że nie dał się sprowokować, Vayshanowi został zabrany minus.

Sorry, ale chcecie, czy nie - społeczność idg to nie kilku pasjonatów. To nie tych kilkanaście osób, które będą na zlocie. Weźcie sobie po 10 wątków z każdego działu, to zrozumiecie, że ten obrazek nie jest obelgą, a smutną rzeczywistością. Ostatnio idzie ku lepszemu, owszem, ale na efekty trzeba jeszcze poczekać.

Troszkę więcej dystansu, panowie.

GnoM

Wypowiedź dodana: 21 lipca 2007, 18:34:03 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 21 lipca 2007, 18:36:12 po raz 1-wszy przez: Vayshan
« Opcje

Vayshan umieszczając ten obrazek przesadziłeś. Ja jestem dzieckiem neo? Jestem an Forum IDG i pomagam notebookowcom i dobrze mi z tym. Po twoim zachowaniu widać, że niestety masz żal i chciałbyś tam wrócić ale nikt cię już nie przyjmie.

Ostatnie zdanie zwaliło mnie z krzesełka... uwierz :-D
Po pierwsze
- nie mam żalu i nie zamierzam wracać na IDG
Po drugie
- jakbym chciał to bym już dawno się udzialał w wątkach na IDG mimo iż mam bana na IP - powtarzam raz jeszcze - sprawdź aktywność nicku vayshan na IDG xD

Skoro moge sie tam wypowiadac ale nie robie tego, to znaczy, że chce tam wrócić i czuje uraze... ? WTF ?

Cytat:

Jako, ze wszyscy jesteśmy tam zarejestrowani obraziłeś nas wszystkich i przynajmniej ja oczekuje przeprosin.

zażadaj tez przeprosin od jednej z francuskich gazet za publikacje tekstu .:

Cytat:

"Polska. Oto znajdujemy się w świecie absurdu. Kraj, w którym co piąty mieszkaniec stracił życie w czasie drugiej wojny światowej, którego 1/5 narodu żyje poza granicami kraju i w którym co 3 mieszkaniec ma 20lat. Kraj, który ma dwa razy więcej studentów niż Francja, a inżynier zarabia tu mniej niż przeciętny robotnik. Kraj, gdzie człowiek wydaje dwa razy więcej niż zarabia, gdzie przeciętna pensja nie przekracza ceny (!) trzech par dobrych butów, gdzie jednocześnie nie ma biedy a obcy kapitał się pcha drzwiami i oknami. Kraj, w którym cena samochodu równa się trzyletnim zarobkom, a mimo to trudno znaleźć miejsce na parkingu. Kraj, w którym rządzą byli socjaliści, w którym święta kościelne są dniami wolnymi od pracy (!) Cudzoziemiec musi zrezygnować tu z jakiejkolwiek logiki, jeśli nie chce stracić gruntu pod nogami. Dziwny kraj, w którym z kelnerem można porozmawiać po angielsku, z kucharzem po francusku, ekspedientem po niemiecku a ministrem lub jakimkolwiek urzędnikiem państwowym tylko za pośrednictwem tłumacza. Polacy..! Jak wy to robicie..?"

nazywanie polski krahjem absurdu jest takze obrazaniem nas polakow prawda..? buntujmy sie...

I zażądaj przeprosin od niemców za to, że polski narod uważaja za złodzieji...
Przeciez sukinkoty tak cie obrazaja... :-(

AvatarModerator _domestos_ Mężczyzna Kopiuj nick (83.20.233.*) |  
Wypowiedź dodana: 21 lipca 2007, 18:44:33
« Opcje

Tomusio - dobra rada - generalizowanie nie jest dobre - nic a nic ;-)

Pisz, krytykuj poszczegolne przypadki - ale nie generalizuj.

SYGNATURA ZOSTAŁA USUNIĘTA PRZEZ MODERATORA

Idź do strony:« Poprzednia12345...27282930313233343536...112113114115116Następna »

[+] Pokaż/odśwież listę czytających i monitorujących ten wątek