Forum

IDG - problemy z Forum IDG, z Wydawnictwem, z poziomem artykułów itd.

[+] Twoje konto

Subskrybuj kanał najnowszych wypowiedzi w tym temacie

Wątek Forum > Pogaduchy > IDG - problemy z Forum IDG, z Wydawnictwem, z poziomem artykułów itd.

Czy IDG schodzi na psy? Tu możesz się wypowiedzieć o sytuacji na Forum IDG, poziomie artykułów oraz polityce administracyjnej Wydawnictwa IDG
Idź do strony:« Poprzednia12345...28293031323334353637...112113114115116Następna »
Ocena: (Ocen: 10)
Wypowiedzi 776 - 800 z 2 890
 Moderator masaj007 Mężczyzna Kopiuj nick (83.14.63.*) |  
Wypowiedź dodana: 21 lipca 2007, 22:43:39 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 22 lipca 2007, 09:55:16 po raz 1-wszy przez: _domestos_
« Opcje

Vayshan ja rozpatruje użytkownik=konto a nie jakieś kombinacje. Dlatego nie wrócisz i masz żal.
GnoM starczyło powiedzieć, ze się zaglopował a tak to drugi Firekage dla mnie nie umiejący przeprosić. Tak jak napisał domestos generalizująć krzywdzisz też siebie

poprawiłem optycznie, wkradła sie literka do taga zamykajacego i pogrubiło za duzo :-)

Gość REKLAMA Kopiuj nick (*->*)
Wypowiedź dodana: 21 lipca 2007, 22:43:40

Zarejestrowany, zwieszony Vayshan Mężczyzna Kopiuj nick (89.151.30.*) |  
Wypowiedź dodana: 21 lipca 2007, 22:46:30
« Opcje

Vayshan ja rozpatruje użytkownik=konto a nie jakieś kombinacje. Dlatego nie wrócisz i masz żal.

kompletnie bez sensu ale najwazniejsze ze ty rozumiesz...

Vanitas vanitatum et omnia vanitas... KONTO ZAWIESZONE

Wypowiedź dodana: 22 lipca 2007, 10:53:14
« Opcje

To, że ty tego sensu nie widzisz nie znaczy, ze go nie ma. Na normalnym Forum jest zasada użytkownik=konto. Złąamanie tej zasady grozi permanentnym banem. Dlatego gdyby taka zasada był na Forum IDG to nie mógł byś wrócić. Teraz zrozumiałeś?

AvatarZarejestrowany, zwieszony G_no_M Mężczyzna Kopiuj nick (83.4.216.*) |  
Wypowiedź dodana: 22 lipca 2007, 11:00:19
« Opcje

Masaju> Ale ja nie rozumiem tego całego oburzenia. Sam jestem częścią tej społeczności, ale nawet mi do głowy nie przyszło, by się boczyć, a co dopiero wyciągać armaty z garażu, bo wiem, że to nie o mnie było, ani nie o Tobie, ani nie o tych kilku osobach, które tam coś dobrego próbują zrobić.

Zwróć uwagę na to, że firekage pisał o konkretnych osobach. Pisał, że mu zwisają. I pisał to jako moderator. Gdyby był zwykłym userem, to po prostu należało by go olać sikiem prostym, wrzucić na listę ignorowanych i niech tam sobie pokazuje, co to nie on. Żądać przeprosin od rozkapryszonego dzieciaka? A po co? Zależy Ci na jego opinii? Nie raz powtarzałem, że zbanowano go niesłusznie. Należało mu jedynie zabrać uprawnienia. I jedynym przepraszającym powinna być osoba, która mu te uprawnienia dała wbrew oczywistym przesłankom, że się nie nadaje.

Teraz, to on se już może wypisywać, kto mu zwisa. Wisi mi to.

Dlatego proszę o więcej dystansu. Ostatnie trzy strony wyglądają, jak po trzaśnięciu drzwiami w klubie weterana wojennego - wszyscy nerwowo sięgają po broń. Wszyscy jesteśmy trochę przeczuleni.

GnoM

Wypowiedź dodana: 22 lipca 2007, 11:24:45 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 22 lipca 2007, 11:57:27 po raz 1-wszy przez: G_no_M
« Opcje

To, że ty tego sensu nie widzisz nie znaczy, ze go nie ma.

konstruuj zdania tak aby jasno z nich wynikało o co ci chodzi a nie bedzie problemu ze zrozumieniem

Moderowane przez G_no_M :

Bez zaczepek, proszę. Nie sądzę, by ktokolwiek miał problemy ze zrozumieniem.

Cytat:

Na normalnym Forum jest zasada użytkownik=konto. Złąamanie tej zasady grozi permanentnym banem. Dlatego gdyby taka zasada był na Forum IDG to nie mógł byś wrócić. Teraz zrozumiałeś?

A wiec idg nie jest normalnym forum :-D
No i doszlismy do tego, czego nikt nie chcial powiedziec :-D

zrozum, że zasade "jeden user=jedno konto" mozna w bardzo prosty sposob ominac... ( i nie chodzi mi o to co sie dzieje na idg... sa fora gdzie pod konkretne ip nie zalozysz wiecej jak jednego konta... ale jak napisalem - latwo to ominac)
tak jak ja omijam permbana na idg...

Wypowiedź dodana: 22 lipca 2007, 12:28:23
« Opcje

GnoM ale dlaczego to nie było o mnie? Jestem na Forum IDG więc ten obrazek był o mnie. Nie widziałem tekstu wykluczam GnoMa. Masaj i resztę...
Nie rozumie czemu teraz Firekage wrzuciłeś. Chodzi o Vayshana. Ostatnie 3 strony zostały przez kogoś celowo sprowokowane.

IDG nie jest normalnym Forum i od dawna to wiadomo.
Proxy to nie rozwiązanie i jest coś takiego jak "styl pisania" po którym można poznać użytkownika jak i inne rzeczy.
Omijać sobie możesz ale powrócić jako tomusio na szczęście nie powrócisz

Wypowiedź dodana: 22 lipca 2007, 17:00:41 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 22 lipca 2007, 17:02:20 po raz 1-wszy przez: Vayshan
« Opcje

GnoM ale dlaczego to nie było o mnie? Jestem na Forum IDG więc ten obrazek był o mnie. Nie widziałem tekstu wykluczam GnoMa. Masaj i resztę...
Nie rozumie czemu teraz Firekage wrzuciłeś. Chodzi o Vayshana. Ostatnie 3 strony zostały przez kogoś celowo sprowokowane.

a ja nie rozumiem jednego - jezeli nie czujesz sie dzieckiem neo ze spolecznosci idg - to dlaczego tak cie to urazilo... ?
podziekuj lolkosowi unitrze adamulatorowi,dzieciom od zadan domowych, od glupich pytan w stylu " jak winrarem rozpakowac rar." itd...
To oni stanowia zdecyodawnie najwieksza czesc spolecznosci fidg a co za tym idzie - moje stwierdzenie bylo sluszne.malo tego- nadal jest i nie zamierzam przepraszac nikogo za to.

Cytat:

IDG nie jest normalnym Forum i od dawna to wiadomo.

to co tam robisz... ?
Kiedys czesto bywalem na forum PCF - to forum jest przepelnione dzieciakami a mimo to o wiele wiekszy porzadek tam jest niz na idg xD
a no i kazda proba zalozenia nowego konta konczy sie banem... ( wiem bo zapomnialem hasla do swojego wiec zaloyzlem nowe... na szczescie sprawa sie wyjasnila a na forum i tak nie zagladam mimo iz trzymaja wiekszy poziom kultury niz idg (co do fachowosci to roznie bywa..)

Cytat:

Proxy to nie rozwiązanie i jest coś takiego jak "styl pisania" po którym można poznać użytkownika jak i inne rzeczy.
Omijać sobie możesz ale powrócić jako tomusio na szczęście nie powrócisz

Nie rozwiazanie.. ?
A jednak...
I to skuteczne...
Dlaczego nie powroce jako tomusio.. ?
Ja nie zamierzam sie ukrywac pod innymi nickami i udawac kogos inego, bede chcial to bede tam pisal, nie ebde chcial - nie bede pisac... z peewnoscia nie bede udawal kogos kim nie jestem i nie ebde sie chowac pod nickiem "moderatorX" by uniknac odpowiedzialnosci.. ( tak wiem ze wrocila poniekad "normalnosc" w tym zakresie)

*** Dodano o 17:02:20: *** (Autoscalanie)

a i mało tego - wrocilem pod nickiem silicius i jasno napisalem w watku, ze ja to ja i ze pisze bo dostalem bana a mam problem z bodajze dyskiem... sami na to zezwalacie a pozniej sie plujecie i zamykacie "geby" banami, ludziom ktorzy wytykaja wam bledy..

AvatarZarejestrowany, zwieszony G_no_M Mężczyzna Kopiuj nick (83.22.161.*) |  
Wypowiedź dodana: 22 lipca 2007, 17:21:07
« Opcje

Masaju>

Cytat:

ale dlaczego to nie było o mnie?

Ano dlatego, że jeśli ktoś pisze, że: Włosi, to naród nadpobudliwy, to nie dodaje: z wyjątkiem Flavio, Fabio, Mario i pewnego Sycylijczyka o nieznanym imieniu. Nie tylko dlatego, że to by było głupie. Głównym powodem jest fakt, że odbiorcy tych słów doskonale wiedzą, że w tej wypowiedzi nie chodzi o każdego pojedynczego Włocha, a jedynie o pewną wypadkową. Chyba, że tej wypowiedzi słuchają Włosi - wtedy może dojść do udowodnienia postawionej tezy na ciele jej autora.

Gdyby Vayshan zatytułował ten obrazek: Blogosfera Onetu, to gul by Ci nie skoczył, bo z Onetem niczego wspólnego nie masz. Nikt by od Vayshana nie żądał przeprosin dla tej cząstki normalnych, która sie na Onecie udziela.

Vayshan ma prawo do swojego zdania i to nie on jest tu agresywny. Zobacz, jak został napadnięty w początkowej fazie. W dodatku łatwo pokazać, że chłop ma rację. Ja z idg się wyniosłem, bo standardy w społeczności drastycznie spadły, a władze nie były zainteresowane, by ten spadek powstrzymać. Ty sam też przecież drastycznie ograniczyłeś tam działalność, złożyłeś moderowanie i to nie z powodu, że kolorki Ci się nie podobały.

Pomyśl o tym w ten sposób: gdybyś mógł banować za to, że ktoś nie czyta regulaminu, wypisuje głupoty, tworzy kretyńskie sygnatury, nie używa wyszukiwarki, śmieci i flooduje, to byś tych banów rozdawał ze dwa tuziny dziennie.

Kiedyś ludzie w większości po prostu odruchowo przestrzegali pewnych niepisanych reguł. Dziś trzeba pisać regulaminy, jak dla szkoły specjalnej: za dłubanie widelcem w nosie kolegi: + 10%. A i tak ma się wrażenie, że regulamin jest napisany wyłącznie jako podkładka dla modów, by nie musieli się tłumaczyć z każdej decyzji przed rozkapryszonymi neokidami, którzy nie wiedzą, za co ich ukarano i drą z tego powodu japę.

A dlaczego pisałem o firekage'u? Bo ty sam o nim wspomniałeś. A wcześniej Pavlo.

GnoM

AvatarModerator _domestos_ Mężczyzna Kopiuj nick (83.20.218.*) |  
Wypowiedź dodana: 22 lipca 2007, 17:23:31
« Opcje

Nie generalizuj. To, ze wiekszosc nawet twoim zdaniem - nie znaczy ze wszyscy. "Wiekszosc" osob w kraju wybrała prezydenta i premiera. Twoim tokiem rozumowania - wybrali wszyscy. A wiem, ze przynajmniej ja na niego nie glosowalem.

Nie generalizuj, bo nie masz w tym momencie racji i wyglaszasz sondy krzywdzace dla wielu - paru moich "znajomych" stale przebywa na idg - wiec nie obrazaj ich.

SYGNATURA ZOSTAŁA USUNIĘTA PRZEZ MODERATORA

Wypowiedź dodana: 22 lipca 2007, 17:31:22
« Opcje

Domi> A jednek na całym świecie w newsach podano, że Polacy wybrali nowego prezydenta.

GnoM

Zarejestrowany, zwieszony Quad Kopiuj nick (62.69.207.*) |  
Wypowiedź dodana: 22 lipca 2007, 17:43:00
« Opcje

Dziwne czasy nastaly. Zamiast liberalizmu powstaly skrajnosci. Gnom, ktory walczyl i walczy jak mi sie ciagle zdaje o trzymanie poziomu, broni tomusia, ktory rzuca miesem na prawo i lewo i tlumaczy jego postepowanie, piszac ze Tomusio na Forum Dzyszli dostal tylko jedno ostrzezenie. Boziu swieta dostal tylko jedno ostrzezenie :-D I to ma byc pocieszenie? Dostac na Forum Dzyszli ostrzezenie to naprawde trzeba sie wykazac zupelnym brakiem zrozumienia dla slow innych.
I Ty Gnomie go ciagle bronisz i tlumaczysz jego postepowanie?
Przypomnij sobie co o nim mowiles na IDG:

Cytat:

IDG ostatnio jedynie obniża wymagania. Niskie wymagania = wzrost bylejakości. Można pozwolić na wiele, OK, ale towarzyszyć temu musza działania promujące fachowość. Bez tego niedługo już tylko tomusio z kolegami.

Cytat:

tomusio> Przyciągnąłeś ty kogokolwiek na Forum swoim pisaniem? Umiesz cokolwiek, poza nieustanną awanturą?

Cytat:

tomusio> Jedyne, co wynika z twoich wypowiedzi to fakt, że nie potrafisz sobie poradzić z prostymi czynnościami. Dzieci w gimnazjach sobie z tym radzą. Wystarczy tylko, że nie zaczną edukacji od ogłupiającego Windowsa.

Wypowiedź dodana: 22 lipca 2007, 17:46:59 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 22 lipca 2007, 17:54:04 po raz 1-wszy przez: Vayshan
« Opcje

Nie generalizuj. To, ze wiekszosc nawet twoim zdaniem - nie znaczy ze wszyscy. "Wiekszosc" osob w kraju wybrała prezydenta i premiera. Twoim tokiem rozumowania - wybrali wszyscy.

tak.. ?
To dlaczego po kazdych wyborach w kazdym demokratycznym kraju sie mowi "naród wybrał prezydenta", "naród wybrał rząd".. ?
W tym przypadku powinnismy miec 2 prezydentow i polske podzileic na 2 czesci conajmniej.. jak dawne NRD i RFN

Ja przecież na nich nie głosowałem... Dlaczego wlicza się mnie do ogółu.. ?
To nie mój prezydent i nie mój premier...
Mam z tego tytułu (r?)żądac przeprosin ?

SICK !i

AvatarModerator _domestos_ Mężczyzna Kopiuj nick (83.20.218.*) |  
Wypowiedź dodana: 22 lipca 2007, 17:59:55
« Opcje

Widzisz... generalizowanie nie jest git - ktorys raz to powtarzam.

Cytat:

To oni stanowia zdecyodawnie najwieksza czesc spolecznosci fidg a co za tym idzie - moje stwierdzenie bylo sluszne.malo tego- nadal jest i nie zamierzam przepraszac nikogo za to.

No wlasnie chyba nie było słuszne - bo było generalizowaniem.

Wiekszosc to jednak nie wszyscy - pamietaj o tym.

SYGNATURA ZOSTAŁA USUNIĘTA PRZEZ MODERATORA

Wypowiedź dodana: 22 lipca 2007, 18:02:34 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 22 lipca 2007, 18:09:49 po raz 1-wszy przez: Vayshan
« Opcje

tak i podzielmy polske na 2 czesci.

bo nie narod wybral kaczynskich tylko xx%

żal.pl sorry

Wypowiedź dodana: 22 lipca 2007, 18:18:42 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 22 lipca 2007, 18:21:24 po raz 1-wszy przez: G_no_M
« Opcje

Quad napisał(a):

Gnom, ktory walczyl i walczy jak mi sie ciagle zdaje o trzymanie poziomu, broni tomusia, ktory rzuca miesem na prawo i lewo

Jeśli Vayshan rzuci mięsem, to ode mnie pierwszego dostanie minusa. W tej rozmowie trzyma poziom, o który zawsze starałem się walczyć. Nie mam zamiaru go gnoić tutaj za to, że na idg zachowywał sie fatalnie. I będę go bronił, jeśli będzie gnojony przez innych - uważam to za oczywiste.

Dotyczy to każdego i niejeden z obecnie szanowanych forumowiczów się już o tym przekonał. Dziś już mało kto pamięta, jak się zachowywali na początku.

GnoM

Zarejestrowany, zwieszony PawloHT Mężczyzna Kopiuj nick (83.18.139.*) |  
Wypowiedź dodana: 22 lipca 2007, 19:54:14 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 22 lipca 2007, 20:07:22 po raz 1-wszy przez: PawloHT
« Opcje

Cytat:

Dziś już mało kto pamięta, jak się zachowywali na początku.

Jak to ktos tu napisal ludzie inteligentni potrafia sie dostoswoac...

GnoM> Vayshan moze i miesem nie rzuca. Ale za to nie rozumie co sie do niego pisze.
Np.

Cytat:

kompletnie bez sensu ale najwazniejsze ze ty rozumiesz...

I jak tu mozna mowic o dyskusji?

Cytat:

zażadaj tez przeprosin od jednej z francuskich gazet za publikacje tekstu .:

Cytat:

"Polska. Oto znajdujemy się w świecie absurdu. Kraj, w którym co piąty mieszkaniec stracił życie w czasie drugiej wojny światowej, którego 1/5 narod..."

Zaslania sie argumentami ze jak ktos moze to on też. No coz jak dzieciak..
Więcej tego bylo...

I GnoM wytlumacz mi dlaczego gdzie ostatnio nie pojawi sie Tomusio to robi sie burdel?

Wypowiedź dodana: 22 lipca 2007, 20:37:49
« Opcje

sugerujesz ze wszlekie media to takze dzieciaki ? Bo skoro oni mowia "narod wybral..." czy tez wprost pisza " Polska to kraj zlodzieji, korupcji" itd to widocznie sa dzieciakami chamami, warcholami, bla bla bla...

Gratuluje...

Prowokacja niestety marna, a zeby mnie obrazic to wysil sie i napisz cos mocniejszego niz tylko " tomusio to dzieciak, tomusio robi burdel"...

Malo tego - sam ten burdel w tym momencie prezentujesz...
Coz... nie kazdy potrafi dostrzec belke we wlasnym oku... Jak dziecko...

aaaaa

byłbym zapomniał...

Cytat:

gdzie ostatnio nie pojawi sie Tomusio to robi sie burdel?

Powiedz mi gdzie ja sie pojawiam i gdzie ten dom publiczny widujesz.. ?

Bo ja nie widze na .:

- purepc
- pclab
- na polskich forcah blizzardowskich, na battlenet, BWL itd...
- forum PCF
- to forum
- kilka pomniejszych for zwiazanych chociazby z tematyka sportowa...

stad wniosek jeden..
Sam robisz burdel i zganiasz na innych xD

Wypowiedź dodana: 22 lipca 2007, 21:26:17 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 22 lipca 2007, 21:37:10 po raz 1-wszy przez: PawloHT
« Opcje

LOL to tylko IDG zawracales wszystkim d.. i byles drugim po Slipknocie?
Gdzie widze burdel? Na IDG widzialem (ale szczycisz sie tym ze jakbys chcial to znowu bys to zrobil)Nie potrafiles sie dostosowac. (post wyzej..)

Jesli uwazasz ze to prowokacja to mi Ciebie zal. Bo jesli mialbym napisac co o Tobie sądze i za kogo Cie uważam. To napisalbym Ci to na PW.

Wolisz sie zaslaniac innymi ok.

Dalej nie zamierzam prowadzic z Tobą dyskusji..
Bo poprostu sie nie dogadamy. W sumie kazda rozmowa z tobą konczy sie tak samo..

Wypowiedź dodana: 22 lipca 2007, 22:06:50 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 20 marca 2010, 23:57:08 po raz 2-gi przez: Dżyszla
Za tą wypowiedź odjęto użytkownikowi punkt pożyteczności
« Opcje

LOL to tylko IDG zawracales wszystkim d.. i byles drugim po Slipknocie?

Póki nikt się nie czepiał to był spokoj- przypomne ze od 2005 do stycznia 2007 był spokój...
potem drugie konto jak zapomniałem hasła do maila na 1 konto.. xD
Ale oczywiscie ty widzisz... nic nie widzisz...

Cytat:

Gdzie widze burdel?

mnie nie pytaj...

Cytat:

Na IDG widzialem

No to widziałeś czy widzisz.. ?

Cytat:

gdzie ostatnio nie pojawi sie Tomusio to robi sie burdel

Jak to jest ?

Cytat:

(ale szczycisz sie tym ze jakbys chcial to znowu bys to zrobil)Nie potrafiles sie dostosowac. (post wyzej..)

(pokaz gdzie się szczyce i chwalę tym, że zrobię to jeszcze raz.. ? Polecam wrócic do podtawówki na lekcje czytania ze zrozumieniem bo jasno napisałem że .:
Na fidg mimo iz mam bana to wchodze i sie loguje i jak zechce to będe się tam wypowiadał (...) nie bede sie ukrywał pod innymi nickami i udawal ze ja to nie ja... )

odnosnie tej sytuacji .:

Polecam.. Na pewno pomoże.

Cytat:

Jesli uwazasz ze to prowokacja to mi Ciebie zal.

No tak.. Najpierw nieudana prowokacja, teraz nieudane wyjscie z sytuacji... :-( so sad...

Cytat:

Bo jesli mialbym napisac co o Tobie sądze i za kogo Cie uważam. To napisalbym Ci to na PW.

Boisz sie napisac na publicznym forum... ?
Rozumiem ze kultura obowiazuje Ciebie tylko tam gdzie ci ją narzucają/nakazują.. ?

Cytat:

Wolisz sie zaslaniac innymi ok.

:-|

Cytat:

Dalej nie zamierzam prowadzic z Tobą dyskusji..

Ja z toba także...
Bo do konca strace w miare dobre zdanie o tobie...

Cytat:

W sumie kazda rozmowa z tobą konczy sie tak samo..

Taaaa...
A kiedys ze sobą rozmawialismy... ?

Pomysl nim coś napiszesz...

Wypowiedź dodana: 22 lipca 2007, 22:33:36 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 22 lipca 2007, 22:35:04 po raz 1-wszy przez: PawloHT
« Opcje

Cytat:

Gdybym chciał to bym wam na IDG taki bajzel urzadził ze wszyscy byscie potracili funkcje moderatorów... I zaczynam załowac, że tego nie zrobiłem...

Kolejna krucjata? Widzisz sam powiedziales ze moglbys zrobic syf..
Dostępu do rady JEdi nie masz. Wiec zrobilbys syf na forum :-)

Cytat:

Boisz sie napisac na publicznym forum... ?
Rozumiem ze kultura obowiazuje Ciebie tylko tam gdzie ci ją narzucają/nakazują.. ?

Staram sie miec do Ciebie szacunek nawet nie wiesz jak mi to cieżko przychodzi..

Cytat:

No tak.. Najpierw nieudana prowokacja, teraz nieudane wyjscie z sytuacji... so sad...

:lol:

Mialem skonczyc.. No ale nie pozostawie tego tak jak jest..

Wypowiedź dodana: 22 lipca 2007, 22:36:25
« Opcje

Skończmy to bo nie ma sensu to jak kopanie się z koniem.
Vayshan robisz bajzel i prowokujesz kłótnie za co dostałeś ode mnie -1 punkt.
Skoro generalizujemy a większość osób twierdzi, że to nie Vayshan ma rację to taka jest prawda i tyle

Wypowiedź dodana: 22 lipca 2007, 22:45:11
« Opcje

Cytat:

Gdybym chciał to bym wam na IDG taki bajzel urzadził ze wszyscy byscie potracili funkcje moderatorów... I zaczynam załowac, że tego nie zrobiłem...

Kolejna krucjata? Widzisz sam powiedziales ze moglbys zrobic syf..

Zadna krucjata...
Po prostu wiem pewne rzeczy, min. fakttego, ze na prosbe kilku moderatorow pisalem odwolanie odnosnie decyzji alvina a owi moderatorzy sami pisali co mam napisac xD informowanie mnie o przebiegach rady cyz tego co sie na mnie szykuje i kto buntuje moderatorow przeciwko mnie takze mialo miejsce.. ;]

Vayshan robisz bajzel i prowokujesz kłótnie za co dostałeś ode mnie -1 punkt.

Popisałeś się...
Nie ma co.. :-D

Przypominam że to nie FIDG wiec na przyszłość dobra rada- nie przenos przyzwyczajen z tamtad - tu.. :-)

Wypowiedź dodana: 22 lipca 2007, 22:48:07
« Opcje

Obrażając mnie sobie grabisz. Albo wyluzujesz i się uspokoisz oraz będziesz szanował zdanie innych albo będzie znowu to samo. Poza tym dostałeś ostrzeżenie od GnoMa

AvatarZarejestrowany, zwieszony _qlus_ Mężczyzna Kopiuj nick (83.22.109.*) |  
Wypowiedź dodana: 22 lipca 2007, 22:51:12
« Opcje

Też sobie pozwolę zageneralizować. Gorzej niż gówniarze w piaskownicy :-[

Wypowiedź dodana: 22 lipca 2007, 22:57:15
« Opcje

Obrażając mnie sobie grabisz.

"obraziles mnie to masz -1"

Naucz się przyjmowac krytykę... nawet tą najcięższą...

Cytat:

Albo wyluzujesz i się uspokoisz oraz będziesz szanował zdanie innych albo będzie znowu to samo. Poza tym dostałeś ostrzeżenie od GnoMa

Nie będę rozmaiwął z kimś kto uzywa funkcji moda kierując się "kolesiostwem" i uzywa jej do rozwiązywania swoich prywatnych problemów i poprawiania sobie własnego ego...

I nie groź mi...
to podpada pod odpowiednie przepisy prawne...

Idź do strony:« Poprzednia12345...28293031323334353637...112113114115116Następna »

[+] Pokaż/odśwież listę czytających i monitorujących ten wątek