Forum

IDG - problemy z Forum IDG, z Wydawnictwem, z poziomem artykułów itd.

[+] Twoje konto

Subskrybuj kanał najnowszych wypowiedzi w tym temacie

Wątek Forum > Pogaduchy > IDG - problemy z Forum IDG, z Wydawnictwem, z poziomem artykułów itd.

Czy IDG schodzi na psy? Tu możesz się wypowiedzieć o sytuacji na Forum IDG, poziomie artykułów oraz polityce administracyjnej Wydawnictwa IDG
Idź do strony:« Poprzednia12345...29303132333435363738...112113114115116Następna »
Ocena: (Ocen: 10)
Wypowiedzi 801 - 825 z 2 890
 Moderator masaj007 Mężczyzna Kopiuj nick (83.14.63.*) |  
Wypowiedź dodana: 22 lipca 2007, 23:00:35
« Opcje

Dyskusja na temat zdjęcia od tego momentu powinna być zakończona. Wszelkie dalsze działania może podjąć Administrator. Wszelkie zażalenia na moją pracę proszę składać w to samo miejsce.
Dalsza dyskusja i obrzucanie się błotem będzie skutkowało -

Gość REKLAMA Kopiuj nick (*->*)
Wypowiedź dodana: 22 lipca 2007, 23:00:36

Zarejestrowany AlvinR Mężczyzna Kopiuj nick (83.31.249.*) |  
Wypowiedź dodana: 22 lipca 2007, 23:10:51 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 23 lipca 2007, 00:02:56 po raz 1-wszy przez: masaj007
« Opcje

Dziwne czasy nastaly. Zamiast liberalizmu powstaly skrajnosci. Gnom, ktory walczyl i walczy jak mi sie ciagle zdaje o trzymanie poziomu, broni tomusia, ktory rzuca miesem na prawo i lewo i tlumaczy jego postepowanie[b], piszac ze Tomusio na Forum Dzyszli dostal tylko jedno ostrzezenie. Boziu swieta dostal tylko jedno ostrzezenie :-D I to ma byc pocieszenie? Dostac na Forum Dzyszli ostrzezenie to naprawde trzeba sie wykazac zupelnym brakiem zrozumienia dla slow innych.
I Ty Gnomie go ciagle bronisz i tlumaczysz jego postepowanie?
Przypomnij sobie co o nim mowiles na IDG:

Cytat:

IDG ostatnio jedynie obniża wymagania. Niskie wymagania = wzrost bylejakości. Można pozwolić na wiele, OK, ale towarzyszyć temu musza działania promujące fachowość. Bez tego niedługo już tylko tomusio z kolegami.

Cytat:

tomusio> Przyciągnąłeś ty kogokolwiek na Forum swoim pisaniem? Umiesz cokolwiek, poza nieustanną awanturą?

Cytat:

tomusio> Jedyne, co wynika z twoich wypowiedzi to fakt, że nie potrafisz sobie poradzić z prostymi czynnościami. Dzieci w gimnazjach sobie z tym radzą. Wystarczy tylko, że nie zaczną edukacji od ogłupiającego Windowsa.

Już ci kilka razy sugerowałem ale skoro nie zrozumiałeś, to powiem wprost:
[b]nie bierz sięza to o czym nie masz pojęcia i nie próbuj myśleć bo ci to najzwyczajniejw świecie nie wychodzi

Masz obsesje personalne - to idź do lekarza specjalisty [by nie vbyło wątpliwości - do psychiatry] do którego tak chętnie i rozrzutnie wszytskich po kolei wysyłaęś i zacznij się człowieku leczyć bo to już najwyższa pora.

Ty jak zwykle nie widzisz istoty problemu, nie widzisz sensu i znaczenia wypowiedzi poszczególnych osób tylko jak byk na muletę reagujesz na nicki i osoby.

Skoro coś napisał tomusio - to nieważne co, nie jest ważne dlaczego, ważne jest że to on i natrychmiast należy to potępić.

Jeżeli ktokolwiek napisął cokolwiek, niezależnie od natężenia w tym poście chamstwa i prostactwa, przeciwko tomusiowi - to jest ci on bratem-łatą i wedle twego sposobu pojmowania ma ta osoba z definicji rację.

A tymczasem - tak jak to już zaznaczył G_no_M - jakoś tak się składa, że tym razem to tomusio zachował spokój i rozwagę i nie reagował na prostackie, szczeniackie zaczepki neo-kidsów reagujących na jego w pełni uprowniony post świętym oburzeniem na zasadzie nożyc leżących na stole.

Są osoby, co do których niejako z definicji określenie neo-kid się nie odnosi albowiem dość dokładnie wiadomo jaka zawartość semantyczna w tym pojęciu jest zawarta. Natomiast jeżeli ktoś reaguje tak jak miało to miejsce, jeżeli się poczuwa takim okresleniem dotknięty, to nie oznacza to nic innego aniżeli to, że sam siebie do rzeczonej grupy zalicza i się z nią identyfikuje.

Ale to - jest już jak to mawiał Judyard Kippling "Jest zupełnie inna kwestia" i jest to wyłącznie problem własny neo-kidsów i nikogo innego.

Masaj napisał(a):

Widzisz moją wypowiedź powyżej? Czemu się nie stosujesz. Wiem, ze nie lubisz Quadro ale ciągnięcie tej wojny nie jest mile widziane

Zarejestrowany, zwieszony Vayshan Mężczyzna Kopiuj nick (89.151.30.*) |  
Wypowiedź dodana: 22 lipca 2007, 23:15:36 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 23 lipca 2007, 00:01:29 po raz 1-wszy przez: masaj007
« Opcje

nie wargavoc...
uwazam ze nie dostalem bana od gnoma z tego tytulu ze ty nie dostales nic za to .:

Ten filmik (wraz z podpisem) wsadź sobie tam gdzie słońce nie dochodzi... Dawno nie zaglądałeś... nie ma ludzi Twojego pokroju, więc nie ma takiej społeczności...

a takze razem z pawlem za prowokowanie i zaczepki...

tylko wpadl masaj ze swoim nastawieniem znanym wszystkim z idg mowiac wprost przywalil się choc sam do konca nie wie o co...

Drogi masaju rpzyjmij tez do wiadomosci ze .:

Cytat:

Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą.

J. Tuwim

Masaj napisał(a):

Wszelkie zastrzeżenia co do mojej pracy zgłaszać Adminitracji. Nie zastosowałeś się do polecania Moderatora aby nie kontynuować niepotrzebnej wojny.
Poza tym proponuje poczytać punkt f regulaminu i się zdecydować czy używasz polskich liter czy nie

Vanitas vanitatum et omnia vanitas... KONTO ZAWIESZONE

AvatarZarejestrowany, zwieszony G_no_M Mężczyzna Kopiuj nick (83.22.161.*) |  
Wypowiedź dodana: 23 lipca 2007, 00:06:07
« Opcje

Wątek zostaje tymczasowo zamknięty.

Nie dlatego, by blokować wymianę poglądów, ale po to, by każdy miał czas się zastanowić, kogo, za co i w jakich słowach atakuje.

Chcecie rozmawiać, to bądźcie konstruktywni. Inaczej wygląda to na piaskownicę, jak słusznie zauważył Qlus.

GnoM

AvatarAdministrator Dżyszla Mężczyzna Kopiuj nick (83.2.108.*) |  
Wypowiedź dodana: 23 lipca 2007, 00:30:58 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 25 lipca 2007, 11:30:56 po raz 1-wszy przez: Dżyszla
« Opcje

Tworząc ten wątek chciałem umożliwić wypowiedzenie się każdemu o sytuacji na Forum IDG. Wypowiedzeniu się w sposób nie hamowany przez cenzurę portalu nie życzącą u siebie krytyki.

Jednakże nie raz, a ostatnio coraz częściej zamiast dyskutować o sytuacji tam istniejącej, jest to miejsce osobistych kłótni, zwad i wzajemnego najeżdżania na siebie.

Dlatego wątek ten proponuję zakończyć na stałe.

Nie życzę sobie kontynuacji takich dyskusji w innych, bądź nowych wątkach! Jeśli macie coś sobie do powiedzenia, to proponuję na PW dokończyć. Ale zastrzegam, że także PW podlega pewnym regułom i jeśli będzie miało być wykorzystywane do obrzucania się mięsem - dane osoby będą ponosić konsekwencje (do PW wglądu nie mają moderatorzy, uspokajam).

Decyzja cofnięta za wnioskiem większości uprawnionych do podejmowania decyzji osób.

mgr inż. Dżyszla

Nie odpisuję na problemy zgłaszane na e-mail lub PW!

Także dzięki firmie Netlook.pl możesz za darmo korzystać z tej strony!

Wypowiedź dodana: 25 lipca 2007, 11:29:50
« Opcje

Cała sytuacja dotycząca zamknięcia tego wątku została przedyskutowana na Forum. W dyskusji tej mieli prawo zabrać głos zarówno moderatorzy jak i VIP'y. Postanowieniem było ponowne otwarcie wątku i umożliwienie dyskusji o Forum IDG a także i okazjonalnie o samym IDG.

Jednak zwracam się z prośbą do ograniczenia wypowiedzi na temat konkretnych osób (traktowanych zarówno indywidualnie jak i generalizowanie grupowo). Ja wiem, że Forum tworzą osoby, jednak wciąż prawo dyktatu nad nimi na IDG i to ono, jako instytucja, powinno stać na straży porządku.

Mam nadzieję, że wszyscy już ochłonęli i oczekuję dyskusji ponownie na właściwszym poziomie i wierzę, że nie doprowadzicie do kolejnego zamknięcia tego wątku.

I na koniec przypominam o czymś, o czym warto pamiętać, gdy wielka wojna słów wisi w powietrzu:
Mowa jest srebrem, a milczenie złotem.
Czasami lepiej nie mówić nic... Bo
Nie zawsze mów, co wiesz. Lepiej wiedz, co mówisz.

mgr inż. Dżyszla

AvatarZarejestrowany, zwieszony unitraxxx Mężczyzna Kopiuj nick (83.19.98.*) |  
Wypowiedź dodana: 25 lipca 2007, 22:01:23
« Opcje

Vayshan> ograniczyłem moje wypowiedzi zarówno w wolnej strefie jak i w najdłuższym, czyli burdelu nie robię
sądzę że do lolkossa mi jeszcze dużo brakuje.

Naprawianie forum postanowiłem zacząć od samego siebie- wypowiadając się tylko w merytorycznych wątkach oraz zaprzestanie nabijania sobie licznika poprzez spamienie w najdłuższym i w wolnej strefie.

to tyle
pozdrawiam ;-)

Wypowiedź dodana: 25 lipca 2007, 22:04:47 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 25 lipca 2007, 23:05:00 po raz 1-wszy przez: Dżyszla
« Opcje

a kogo to obchodzi ??

Moderowane przez Dżyszla :

A powinieneś brać przykład

Zarejestrowany, zwieszony Stasiek-j Mężczyzna Kopiuj nick (83.26.81.*) |  
Wypowiedź dodana: 25 lipca 2007, 22:08:05
« Opcje

To bardzo dobrze, unitraxxx. Jak każdy tak zrobi to będzie w końcu porządek. Vayshan, i poco ten komentarz? Unitraxxx zamieścił mały i wyjątkowo spokojny komentarz do tego, co o nim pisano.

Tylko nie zaczynajcie kolejnych wycieczek...

Stasiek

Zarejestrowany, zwieszony Quad Kopiuj nick (62.69.207.*) |  
Wypowiedź dodana: 25 lipca 2007, 23:14:00
« Opcje

Vayshan, za takie wypowiedzi powinienes dostac minusa.
Postaraj sie popracowac nad sobą, bo tworzysz bardzo niemilą atmosfere

Zarejestrowany AlvinR Mężczyzna Kopiuj nick (83.31.221.*) |  
Wypowiedź dodana: 25 lipca 2007, 23:15:02
« Opcje

Niestety, ale bez "wycieczek" czasami się nie obejdzie.

Tym razem - "wycieczka" pod adresem przewspaniałej CM fidg.

Jako, iż ja mam zablokowaną mozliwość wypowiadania się na fidg a pewna sprawa wymaga sfinalizowania, skorzystałem z oferty jednego z kolegów, który w imieniu własnym acz właściwie w moim zadał tej wspaniałej "damie" dwa razy pytania na PW oraz raz via "raport" odnosnie wynikó sprawdzeń logów jako realizacji mego wniosku o wewryfikację postawionej przez tomusia tezy, iż jego posty były bezprawnie edytowane przez kogoś [czyli admina lub moda] w ten sposób, iż były do nich dopisywane wulgarne ataki pod moim adresem.

No i pytanie za 100 pkt - a raczej dwa pytania [retoryczne]:
[1] Jaka byłą odpowiedź na wspomniane dwa PW oraz raport?
[2] Czy CM fidg wogóle zdobyłą się na jakąkolwiek odpowiedź

Jak dla mnie, uważam temat za zamknięty zaś sposób reakcji idg w tej sprawie jednoznacznie świadczy, że jakiś degenerat bez krzty honoru faktycznie dopuszczał się wspomnianych przez tomusia czynów zaś samo idg z jemu tylko znanych powodów uznaje, że to było zachowanie zasługujące na afirmację zaś jego sprawca na ścisłą ochronę.

Wypowiedź dodana: 25 lipca 2007, 23:16:07 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 25 lipca 2007, 23:19:22 po raz 1-wszy przez: Dżyszla
« Opcje

A nowości o Viście wciąż tkwią na głównej stronie IDG:

Umie mi ktoś wyjaśnić, na czym ten "żart" polega? Bo na FIDG oczywiście nikogo to nie obchodzi z redaktorów.

*** Dodano o 23:18:03: *** (Autoscalanie)

No i pytanie za 100 pkt - a raczej dwa pytania [retoryczne]:
[1] Jaka byłą odpowiedź na wspomniane dwa PW oraz raport?
[2] Czy CM fidg wogóle zdobyłą się na jakąkolwiek odpowiedź

Mnie się obiło o uszy, że żadnej edycji nie było, ale głowy nie daję.

mgr inż. Dżyszla

Zarejestrowany AlvinR Mężczyzna Kopiuj nick (0.0.0.*) |  
Wypowiedź dodana: 26 lipca 2007, 06:59:44
« Opcje

Red:
[1] Link do tego "newsa" jest w "najdłuższym" wraz ze screenem :-)

[2] Nie interesuja mnie pogłoski lecz tylko i wyłącznie oficjalna odpowiedź idg udzielona na fidg - tak jak zostało postawione zapytanie.
jezeli przez tyle czasu, pomimo przypominania się "w temacie", odpowiedzi jest BRAK, to w pełni jest uprawniona kazda interpretacja tych uników.
Zasad jest prosta - jezeli ktoś ma czyste ręce i sumienie - to jest zainteresowany jak najszybszym wyjaśnieniem sprawy.
Publicznym wyjaśnieniem.
Natomiast jeżeli ktoś ma coś za uszami - to wówczas stosuije uniki, kluczenia, przeciagania, udawanie, że to nie ja tylko "kolega"...
A idg od początku przyjęło dokładnie taką postawę.

Czyli - jak dla mnie - wszystko jest jasne.

Do rozstrzygnięcia pozostaje jedynie osoba, która dopuściła się tych fałszerstw.

W grę wchodzą teoretycznie 3 osoby:
[1] Stylance
[2] Quadro
[3] Meesha

[1] - nie sadzę...
[2] - tak jak to widzę, to onże od poczatku był w tej sprawie marionetką, rozgrywaną przez mądrzejszych od niego, pociągających za sznurki.
[3] - mistrz drugiego planu... do przemyślenia...

Zarejestrowany, zwieszony Quad Kopiuj nick (62.69.207.*) |  
Wypowiedź dodana: 26 lipca 2007, 08:31:08
« Opcje

Alvin skoncz ze swoimi teroiami spiskowymi i zapytaj sie Smolkiego na priva czy byla ingerencja w jakiekolwiek posty. Smolki to sprawdzal

Wypowiedź dodana: 26 lipca 2007, 09:10:19
« Opcje

[2] Nie interesuja mnie pogłoski lecz tylko i wyłącznie oficjalna odpowiedź idg udzielona na fidg

Ale moje pogłoski są z pewnych i wiarygodnych źródeł. Za bardzo się domagasz oficjalności odpowiedzi. Odpuść sobie, szkoda nerwów, na prawdę ;-) I tak to mało co zmieni. Lepiej zająć się czymś przyjemniejszym.

A co do linku - owszem, wiem, ale warto tutaj, a poza tym - w dalszym ciągu trwało, więc... :]

mgr inż. Dżyszla

Wypowiedź dodana: 26 lipca 2007, 09:40:06 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 26 lipca 2007, 09:47:53 po raz 1-wszy przez: AlvinR
« Opcje

Trwało - bo nie było nikogo kupetentnego coby zadecydować o usunieciu debilnego postu :-D

BTW - jak brzmiało to przysłowie o nożycach? ;-))

*** Dodano o 09:47:53: *** (Autoscalanie)

Red:
[1] Jeżeli źródłem pogłosek jest ten co powyżej, to uwzględniajac jego organiczną "miłosć" do prawdy, szczerosc, uczciwość, odwagę cywilną oraz wynikająca stąd wiarygodność obracającą się w okolicach podzielności przez zero czyli liczb urojonych... - reszta chyba wiadoma? :-D

[2] Pogłoski jako takie są moze istotnym i wiarygodnym źródłem informacji dla plotkar z magla czy z bazarku ale nie dla mnie

Wypowiedź dodana: 26 lipca 2007, 10:12:53
« Opcje

Alvin - to pytaj się u źródeł, jeśli nie chcesz z drugiej ręki informacji. Tu ich nie znajdziesz :-( Choć przyznaj i wytłumacz mi - co to zmieni poza co najwyżej nastawieniem do jakiejś osoby, z którą i tak wcale nie musisz rozmawiać? (bo przecież z żadną z w/w osób nie musisz przebywać razem, prawda?)

mgr inż. Dżyszla

Zarejestrowany, zwieszony Quad Kopiuj nick (0.0.0.*) |  
Wypowiedź dodana: 26 lipca 2007, 10:17:10
« Opcje

Odezwal sie pan krystaliczny :-D
Zacznij od oceny siebie, ale takiej szczerej.
spojrz na siebie najpierw i przemysl swoje postepowanie

Wypowiedź dodana: 26 lipca 2007, 10:31:43
« Opcje

Znowu zaczynacie? Jeśli to ma tak ciągle wyglądać, to przestańcie rozmawiać ze sobą, naprawdę.

mgr inż. Dżyszla

Wypowiedź dodana: 26 lipca 2007, 10:40:24
« Opcje

hmmmm...

O ile mnie podpowiada moja skleroza, to od dłuższego czasu rozmawiam aby z Tobą Red tak więc nie rozumiem uwagi...

Pytasz co to da?

Pozwól, że posłuzę się cytatem.
Zrozumiałym dla tych, którzy go znają w całości:

Cytat:

Niebo gwiaździste nade mną...

Wypowiedź dodana: 26 lipca 2007, 10:43:48
« Opcje

Dobra, inaczej: wyrażać opinię o sobie nawzajem. To przystoi co najwyżej dzieciom w gimnazjum. Naprawdę - raz... dwa... trzy... i wystarczy, a nie ciągle i ciągle.

mgr inż. Dżyszla

Wypowiedź dodana: 26 lipca 2007, 11:12:53
« Opcje

Alvin skoncz ze swoimi teroiami spiskowymi i zapytaj sie Smolkiego na priva czy byla ingerencja w jakiekolwiek posty. Smolki to sprawdzal

Jakbyś czytał co się pisze to byś wiedział, że .:

[1]-Smolki nie dał odpowiedzi co do tego czy sprawdził logi mimo, że odpisał na moje PW odnośnie rzekomych wulgaryzmów w moim postcie pod adresem Alvina
[2]-Ja sam nie uzyskałem od Smolkiego odpowiedzi na pytanie, czy logi były sprawdzone a jedynie dostałem odpowiedz nie dosłowną aczkolwiek z zachowanym sensem - "już wszystko jasne" - i odjęto mi % i zdjęto bana.

Więc jeśli nie wiesz - nie wypowiadaj się w tematach o których nie masz najmniejszego pojęcia.
Dostałem bana za rzekome bluzgi pod adresem Alvina w jednym z postów po czym zostało stwierdzone, że zostały one wyedytowane (usunięte)przeze mnie.

Zanim zaczniesz mi wmawiać, że coś sobie ubzdurałem i mam urojenia - sam się wybierz do spcjalisty - tobie bardziej się przyda.

@ Alvin - oficjalnej odpowiedzi na temat "super newsa" ani tym bardziej na temat edycji moich postów nie dostaniesz tak jak ja nie dostałem PW odnośnie jak to stwierdzila stylance "checi roziwazania konfliktu" pomiedzy mną a innymi. Poza napisaniem słów " dałam szanse" nie p[adło nic a wystarczyło głupie PW...
Cóż...

I bez urazy - ale tak samo jak wtedy tak i dzisiaj biore pod uwagę fakt, że nie miałeś się czego przyczepić w moim postcie a byleś cięty na mnie, więc pod rpetekstem owych wulgaryzmów wrzepiłeś mi bana choćbyz racji tego, że sie czepiałem iz darzało mi się pojechac po tobie aczkolwiek nie uzywając wulgaryzmów.

O wulgaryzmach w moim postcie dowiedziałem sie od Smolkiego który napisał ."

Cytat:

Alvin twierdzi, że w Twoim postcie były wulgaryzmy pod jego adresem i kilku userów po czym zostały wyedytowane - potwierdzasz to czy nie ?

Co spotkało sie z odpowiedzia i prośbą o sprawdzenie logów.

----------

OT

postcie czy poście ???

Zarejestrowany, zwieszony Quad Kopiuj nick (0.0.0.*) |  
Wypowiedź dodana: 26 lipca 2007, 11:16:45
« Opcje

Smolki osobiscie mi dal informacje na priva ze sprawdzal dokladnie logi i nie bylo zadnych ingerencji osob trzecich. Wiec wiem, wiecej niz sie Tobie wydaje

AvatarZarejestrowany, zwieszony G_no_M Mężczyzna Kopiuj nick (83.4.204.*) |  
Wypowiedź dodana: 26 lipca 2007, 11:19:21 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 26 lipca 2007, 11:20:13 po raz 1-wszy przez: G_no_M
« Opcje

Odezwal sie pan krystaliczny :-D
Zacznij od oceny siebie, ale takiej szczerej.
spojrz na siebie najpierw i przemysl swoje postepowanie

Quad> Od dzisiaj takie posty będę usuwał. Jeśli masz konkretne zarzuty, to je postaw. Wszystkie wypowiedzi nie wnoszące żadnej treści, a będące jedynie przedszkolnym "a ty też terefere", będę wywalał, bo uważam je za zaśmiecanie Forum.

GnoM

Wypowiedź dodana: 26 lipca 2007, 11:22:19 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 26 lipca 2007, 11:25:51 po raz 1-wszy przez: Vayshan
« Opcje

to nie zmienia faktu, że pare piesków biegało do mnie z PW i prosiło bym pisał odwołania od decyzji alvina i zebym zainteresował tym stylance bo .:

Cytat:

Wszyscy mamy dosc jego postepowań. Zarzuca nam cos a sam robi to samo, może w koncu go wywala

nie słowo w słowo aczkolwiek sens zachowany.

Idź do strony:« Poprzednia12345...29303132333435363738...112113114115116Następna »

[+] Pokaż/odśwież listę czytających i monitorujących ten wątek