Forum

IDG - problemy z Forum IDG, z Wydawnictwem, z poziomem artykułów itd.

[+] Twoje konto

Subskrybuj kanał najnowszych wypowiedzi w tym temacie

Wątek Forum > Pogaduchy > IDG - problemy z Forum IDG, z Wydawnictwem, z poziomem artykułów itd.

Czy IDG schodzi na psy? Tu możesz się wypowiedzieć o sytuacji na Forum IDG, poziomie artykułów oraz polityce administracyjnej Wydawnictwa IDG
Idź do strony:« Poprzednia12345...30313233343536373839...112113114115116Następna »
Ocena: (Ocen: 10)
Wypowiedzi 826 - 850 z 2 890
 Zarejestrowany, zwieszony Quad Kopiuj nick (0.0.0.*) |  
Wypowiedź dodana: 26 lipca 2007, 11:49:07
« Opcje

Odezwal sie pan krystaliczny :-D
Zacznij od oceny siebie, ale takiej szczerej.
spojrz na siebie najpierw i przemysl swoje postepowanie

Quad> Od dzisiaj takie posty będę usuwał. Jeśli masz konkretne zarzuty, to je postaw. Wszystkie wypowiedzi nie wnoszące żadnej treści, a będące jedynie przedszkolnym "a ty też terefere", będę wywalał, bo uważam je za zaśmiecanie Forum.

Ale ja nie mam zadnych zarzutow do Alvina obecnie.
Chce tylko aby skonczyl z tymi pomowieniami, kreceniem, klamstwem i obludą.

Gość REKLAMA Kopiuj nick (*->*)
Wypowiedź dodana: 26 lipca 2007, 11:49:08

AvatarZarejestrowany, zwieszony G_no_M Mężczyzna Kopiuj nick (83.4.204.*) |  
Wypowiedź dodana: 26 lipca 2007, 11:53:44 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 26 lipca 2007, 11:54:31 po raz 1-wszy przez: G_no_M
« Opcje

Tylko Ty to nazywasz kłamstwem i obłudą. Sorry, ale jego słowa znajdują oparcie w faktach, Twoje - nie. Chcesz, bo Ci uwierzono? To podaj konkrety, zamiast rzucać przedszkolnymi gadkami. Chcesz być poważnie traktowany, to bądź poważny w poważnej rozmowie.

GnoM

Wypowiedź dodana: 26 lipca 2007, 12:16:21
« Opcje

zaraz na nowo zacznie sie wojna na slowa i tak nic z tego nie wyniknie. Nie bede rozkrecal na nowo tego i udowadnial swoich racji, bo i tak to nie ma sensu. Osoby faktycznie znajace spraw juz sobie wyrobily zdanie na ten temat. a ja nie musze siebie wybielac bo postepowalem uczciwie.

Wypowiedź dodana: 26 lipca 2007, 12:31:27
« Opcje

Cytat:

Nie bede rozkrecal na nowo tego i udowadnial swoich racji

Nigdy nie zacząłeś. Nie podałeś żadnych konkretów (jeśli przegapiłem, to poproszę o linki). A osoby faktycznie znające sprawę potwierdziły słowa Alvina.

Dlatego jeśli nie masz konkretów, to sobie odpuść. Daruj sobie puste półsłówka i pisane z przekąsem półkpinki. By z kogoś zakpić, najpierw musisz pokazać, że racja jest po Twojej stronie. Inaczej podpada to pod zwykły trolling.

GnoM

Wypowiedź dodana: 26 lipca 2007, 12:47:08
« Opcje

Nie przypominam sobie zadnej osoby faktycznie znajacej sprawe, ktora potwierdzila by slowa Alvina

Wypowiedź dodana: 26 lipca 2007, 13:15:19
« Opcje

To może opowiedz nam, jak wyglądał przebieg tej sprawy. Zacznij od tego, z czyjej inspiracji powstał ten wniosek i w jakim składzie nad nim obradowano :-)

GnoM

Wypowiedź dodana: 26 lipca 2007, 13:17:39
« Opcje

Wniosek powstal z mojej inspiracji. Nie bylo zadnych innych naciskow. Zreszta zanim wniosek powstal rozmawialem z moderatorami jakie maja zdanie na temat pracy Alvina jako moderatora

Wypowiedź dodana: 26 lipca 2007, 13:23:38
« Opcje

Większość modów głosowała przeciwko wnioskowi :-D Poparło go trzech - ci, którzy się pod nim podpisali.

I czy to oznacza, że o wniosku wiedział każdy, z wyjątkiem osoby, której dotyczył? :lol: Zamiast się bronić, to się pogrążasz.

I co dalej? Jak wniosek był "procedowany"?

GnoM

Wypowiedź dodana: 26 lipca 2007, 13:31:05
« Opcje

Poparcie moderatorow nie bylo wymagane, gdyz moderatorzy nie maja mocy aby odwolac innego moderatora. Takie odwolanie moglby napisac kazdy uzytkownik. Ja tylko we wlasnym zakresie rozmawialem z moderatorami co mysla o pracy Alvina jako moderatora, aby poznac inne zdanie i ewentualnie zmienic moje zdanie lub utwierdzic je.

A wniosek po napisaniu zostal przekazany stylance, ktora dalej przekazala go zarzadowi IDG. I to zarzad rozpatrywal ten wniosek

AvatarAdministrator Dżyszla Mężczyzna Kopiuj nick (83.2.108.*) |  
Wypowiedź dodana: 26 lipca 2007, 13:43:11
« Opcje

Przerwę na chwilę temat...

A Artykuł wciąż na stronie głównej:

I zero reakcji na komentarz czy na wątek na FIDG :-( Po co oni to prowadzą, skoro to jest jak grochem o ścianę?

mgr inż. Dżyszla

Nie odpisuję na problemy zgłaszane na e-mail lub PW!

Także dzięki firmie Netlook.pl możesz za darmo korzystać z tej strony!

Wypowiedź dodana: 26 lipca 2007, 13:48:39
« Opcje

Dawid, to nie jest temat jako taki, tylko wspolny tutul do aktualnosci dotyczacych Visty

Wypowiedź dodana: 26 lipca 2007, 13:52:59 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 26 lipca 2007, 13:58:30 po raz 1-wszy przez: Dżyszla
« Opcje

Zechciałbyś rozwinąć tą myśl? Jak klikam, to informacje z poprzedniej epoki widzę. Ponadto z podanego artykułu nie widzę żadnych odnośników czy nawiązań do nowszych. Więc - nie rozumiem. I na dodatek na FIDG też nikt nawet się nie próbuje bronić...

*** Dodano o 13:55:34: *** (Autoscalanie)

Z resztą wszystkie "gorące tematy" są tak aktualne. Mnie się słowo "gorące" kojarzy zupełnie z czym innym. Po co odgrzewać coś, co już nawet nie tylko nie nadaje się do spożycia, ale nawet niczego takiego nie przypomina.

*** Dodano o 13:58:30: *** (Autoscalanie)

Niech to nazwą "kącik historyczny" czy jakoś tak, a nie "gorący temat" gdzie po kliknięciu pierwsze co widzę, to takie coś, a potem tylko artykuły powiązane jak w każdym innym serwisie. Niech sobie będzie np spis chronologiczny artykułów... Totalnie bez sensu ten pomysł jest.

mgr inż. Dżyszla

Wypowiedź dodana: 26 lipca 2007, 14:09:03
« Opcje

Poparcie moderatorow nie bylo wymagane, gdyz moderatorzy nie maja mocy aby odwolac innego moderatora. Takie odwolanie moglby napisac kazdy uzytkownik. Ja tylko we wlasnym zakresie rozmawialem z moderatorami co mysla o pracy Alvina jako moderatora, aby poznac inne zdanie i ewentualnie zmienic moje zdanie lub utwierdzic je.

A wniosek po napisaniu zostal przekazany stylance, ktora dalej przekazala go zarzadowi IDG. I to zarzad rozpatrywal ten wniosek

I gdybyś tak to opisywał od początku, nie było by problemu. Ale Ty usiłowałeś nam wmówić, że to Rada Jedi odwołała Alvina. Że popełnił jakieś srogie przestepstwa i za to w uczciwym głosowaniu pozbawiono go funkcji moda.

Tymczasem to była wyłączna decyzja idg. Alvin poleciał nie za złe moderowanie (zarzuty, które sformułowałeś we wniosku, to czysta kpina), tylko za krytykę firmy.

Mnie bolą dwie rzeczy: to, że narobiłeś Alvinowi za jego plecami i że fałszywie przedstawiałeś Forumowiczom przebieg wydarzeń już po fakcie. Po prostu postępowałeś niehonorowo.

I jeszcze trzecia rzecz - kiedy mogłeś zakończyć konflikt po prostu przepraszając za swoje zachowanie, poszedłeś w zaparte, a Alvin dostał bana. Jestem pewien, że od początku naszej rozmowy wiedziałeś, że go dostanie.

Niehonorowe zachowanie, Quadro. O przez cały czas chodzi.

Proszę, by już tej konkretnej sprawy nie komentować. Szczególnie prośbę kieruję do Alvina. Jak ktoś chce zrozumieć, to ma już wyrobione zdanie - tu się nie da więcej powiedzieć, bez nowych faktów dalsze potyczki będą już tylko wzajemnym nabijaniem sobie guzów.

GnoM

Wypowiedź dodana: 26 lipca 2007, 14:12:34 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 26 lipca 2007, 14:15:53 po raz 1-wszy przez: Quad
« Opcje

dlaczego informacje z poprzedniej epoki?
Otwieram ten temat i widze tam najpierw Video z informacjami zwiazanymi z Vistą (co prawda aktualnosc ich nie jest najnowsza, ale akurat to moge zrozumiec)

A ponizej widze najswiezsze wiadomosci zwiazane z systemem Vista jak:
Jak oszukać indeks wydajności w systemie Windows Vista?
Acer: Vista rozczarowuje
Windows XP sprzedaje się lepiej dzięki... Viście
Microsoft Office 2007 Professional VHD 1.0
Microsoft: SP1 dla Visty dopiero w 2008 r.
itd

*** Dodano o 14:15:53: *** (Autoscalanie)

Gnom napisał(a):

I jeszcze trzecia rzecz - kiedy mogłeś zakończyć konflikt po prostu przepraszając za swoje zachowanie, poszedłeś w zaparte, a Alvin dostał bana. Jestem pewien, że od początku naszej rozmowy wiedziałeś, że go dostanie.

Nie mialem zielonego pojecia o tym , ze alvin dostanie bana. Dowiedzialem sie o tym w momencie jak dostal tego bana. To nie bylo konsultowane z moderatorami w zaden sposob (przynajmniej ja nic o tym nie wiem)

Wypowiedź dodana: 26 lipca 2007, 14:28:12
« Opcje

Quadro - to standardowa funkcja powiązań artykułów na podstawie zgodności tagów. Nie zmienia to faktu, że na stronie głównej pod tak zatytułowanym działem nie powinno być takich artykułów. Przecież wiadomym jest, że pierwsze wrażenie się liczy, a co ja widzę jako pierwsze? (retor.) Doprawdy nie rozumiem wyciągania pierwszych artykułów, jaki znalazły się w bazie na wierzch. Poza tym - co kieruje ich doborem?

mgr inż. Dżyszla

Moderator masaj007 Mężczyzna Kopiuj nick (84.40.213.*) |  
Wypowiedź dodana: 26 lipca 2007, 14:29:30
« Opcje

Tymczasem to była wyłączna decyzja idg. Alvin poleciał nie za złe moderowanie (zarzuty, które sformułowałeś we wniosku, to czysta kpina), tylko za krytykę firmy.

Sam w to wierzysz? Alvin został odwołany ponieważ przy moderowaniu popełnił błędy. Nie za krytykę IDG. To, że zamiast ostrzeżenia i poważnej rozmowy-chyba była by to już kolejna został zwolniony to inna sprawa.
IDg olewa fakty czy ktoś na ich Forum dyskredytuje ich firmę czy nie tak samo jak olewają Forum.

Wypowiedź dodana: 26 lipca 2007, 14:34:03
« Opcje

Skoro olewają forum, to dlaczego nie olali "złego moderatora"? :-D

Daj spokój, Masaju. Uwierzyłbym w to może przed historią z Wielkim Moderatorem Firekage'em

Każdy z Was popełniał błędy. Te wymienione we wniosku, jeśli uznane zostały za zasadne, pozwalają na wywalenie połowy modów.

GnoM

Moderator masaj007 Mężczyzna Kopiuj nick (84.40.213.*) |  
Wypowiedź dodana: 26 lipca 2007, 14:39:00
« Opcje

Jeżeli został im przekazany wniosek na ręce przez CM to tego nie można olać. Jednak Alvin nie został wylany za krytykę

Wypowiedź dodana: 26 lipca 2007, 14:41:14
« Opcje

A za co? Bo we wniosku tego nie widać. Forumowiczom też nie udzielono żadnej informacji.

GnoM

Wypowiedź dodana: 26 lipca 2007, 14:42:17
« Opcje

IDG jest bardzo wybiórcze jak im czegoś pod nos nie podetknąć, to nic nie zrobią. PRzecież gdyby De_sant nie pisał do samej Góry, to też bym pewnie nie został wyrzucony prze IDG.

mgr inż. Dżyszla

Wypowiedź dodana: 26 lipca 2007, 14:48:38
« Opcje

No akurat Dawid Twoj przypadek to osobny rozdzial i lepiej nie wracajmy do tamtych wydarzen

Wypowiedź dodana: 26 lipca 2007, 14:52:03
« Opcje

Ja jednak chciałem zwrócić uwagę na coś innego - jak się czegoś im nie przedłoży, to oni palcem nie kiwną i tu leży pies pogrzebany.

mgr inż. Dżyszla

Wypowiedź dodana: 26 lipca 2007, 14:59:14
« Opcje

No trudno monitorowac tak duze Forum. A to co Ty zrobiles to ciezko wychwycic, jak ktos tego nie zglosi

Wypowiedź dodana: 26 lipca 2007, 15:28:39 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 26 lipca 2007, 15:30:11 po raz 1-wszy przez: Dżyszla
« Opcje

Owszem - trudno monitorować. Ale dobrze wiesz, że to nie jest równoznaczne ze słowem niemożliwe, z jakim utożsamia się IDG.

*** Dodano o 15:30:11: *** (Autoscalanie)

A do wychwycenia było łatwe wbrew pozorom - sama sytuacja i styl wypowiedzi kazał zwrócić uwagę. Następnie tylko IP wystarczyło. Więc to było jedno z bardziej rutynowych działań.

mgr inż. Dżyszla

Wypowiedź dodana: 26 lipca 2007, 15:37:20
« Opcje

Bylo minelo, nie warto wracac do tego, bo tamto wydazenie nie bylo czyms co dodaje Ci splendoru

Idź do strony:« Poprzednia12345...30313233343536373839...112113114115116Następna »

[+] Pokaż/odśwież listę czytających i monitorujących ten wątek