Forum

IDG - problemy z Forum IDG, z Wydawnictwem, z poziomem artykułów itd.

[+] Twoje konto

Subskrybuj kanał najnowszych wypowiedzi w tym temacie

Wątek Forum > Pogaduchy > IDG - problemy z Forum IDG, z Wydawnictwem, z poziomem artykułów itd.

Czy IDG schodzi na psy? Tu możesz się wypowiedzieć o sytuacji na Forum IDG, poziomie artykułów oraz polityce administracyjnej Wydawnictwa IDG
Idź do strony:« Poprzednia12345...32333435363738394041...112113114115116Następna »
Ocena: (Ocen: 10)
Wypowiedzi 876 - 900 z 2 890
AvatarZarejestrowany, zwieszony piotrus_b Kopiuj nick (89.77.58.*) |  
Wypowiedź dodana: 2 sierpnia 2007, 12:56:31
« Opcje

Nie ma więc chyba problemu, żeby ten "jakby mail" trafiał również do CM.
Dlaczego więc nie trafia?
1) bo nie
2) nie wiemy
3) bo tak jest wygodnie

proszę o zaznaczenie właściwej odpowiedzi

Gość REKLAMA Kopiuj nick (*->*)
Wypowiedź dodana: 2 sierpnia 2007, 12:56:32

Zarejestrowany, zwieszony Vayshan Mężczyzna Kopiuj nick (89.151.30.*) |  
Wypowiedź dodana: 2 sierpnia 2007, 13:28:40 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 2 sierpnia 2007, 13:30:58 po raz 1-wszy przez: Vayshan
« Opcje

Cytat:

Ogólnie - jest to osoba o wiarygodności takiej, jaką sobie wypracowała.

Czemu nie powiesz, że o zerowej wiarygodnosci ??
Od siebie moge dodać, że CM (nie mylić z community manager - bo wtedy obrazicie community managerow z prawdziwego zdarzenia) fidg cechuje się pustosłowiem, rzuca jakimis smiesznymi frazesami a jej obeitnice, i slowa nie mają żadnego pokrycia...
Cóż - fidg ma takich CM jakich samo chciało...

Nie ma więc chyba problemu, żeby ten "jakby mail" trafiał również do CM.
Dlaczego więc nie trafia?
1) bo nie
2) nie wiemy
3) bo tak jest wygodnie

proszę o zaznaczenie właściwej odpowiedzi

Alez to banalnie proste .:

bo nie a dlaczego ?
bo tak jest wygodnie

Nikt nie musi się z niczego spowiadac, a co za tym idzie może pozwolić sobie na więcej... Z resztą nawet jezeli administracja fidg dostawalaby owe raporty na modow/userow - co by to zmienilo ?
za te same przewinienia.:
moderatorzy - zaraz byliby tlumaczeni mniej wiecej tak jak firekage
userzy- banowani jak alvin, tapta, piotrusb, ja (tego ostatniego mozna pominac)i wielu innych ktorzy wylecieli na stale badz na kilka h za konstruktywna aczkolwiek ostra (bo zadna inna nie dociera) krytyke.

Vanitas vanitatum et omnia vanitas... KONTO ZAWIESZONE

AvatarZarejestrowany, zwieszony Skibi Mężczyzna Kopiuj nick (91.94.162.*) |  
Wypowiedź dodana: 2 sierpnia 2007, 16:11:07
« Opcje

Na PPC jestem i zapewniam Cię, że nie boję się odzywać. Nie dostałem nigdy nawet ostrzeżenia.
Ponownie demonizujesz PPC, zapewne dlatego, że tego forum nie znasz. Metoda jedna gra = 1 temat sprawdza się świetnie. Wiem, że nie dla Ciebie, ale cóż, dla Ciebie sprawdza się tylko to co Ci jest wygodne.

Wypowiedź dodana: 2 sierpnia 2007, 16:32:21 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 2 sierpnia 2007, 16:33:56 po raz 1-wszy przez: Vayshan
« Opcje

A nie wziales pod uwage tego, ze kazdy pies broni swojej miski ??
Nawet jesli jest pusta ?

To ze idg to dno wiadomo nie od dzis ale moderatorzy pokroju quadra beda tego dna bronic chocby z racji tego ze pelnia tam funkcje moda...
Dla nich to forum jest uber alles a kazde inne nie powiazane z idg - to zle to nie fajne a tam gorzej a ta za ostro...

Ja jakos na PPC nie mialem problemow - raz mnie tylko opieprzono ale i nawet slusznie co sie pozniej okazalo bo faktycznie trzeplem 3po3...
Na PClab`ie nikt mi nic nie moze zarzucic od ladnych paru lat...
Na PCF (wstyd sie przyznac) - takze nie bylo problemow choc tam to dopiero jest ostro - chocby z racji tego, ze zalozenie nowego konta na tym samym ip = ban na IP...
Sam owego zarobilem...
Tak to jest jak sie hasel nie pamieta...

a na fidg odkad pamietam to burdel...
w 2005 bylo jeszcze w miare...
Pozniej juz tylko pozal sie boze... :/

a i drogi quadro - uprzedze ciebie - post w zadnym stopniu nie jest obrazliwy ani prowokacyjny.

Zarejestrowany, zwieszony BABELEC Mężczyzna Kopiuj nick (89.174.190.*) |  
Wypowiedź dodana: 2 sierpnia 2007, 19:57:16
« Opcje

Raport przychodzi jako PW. Nia ma kasowania globalnego.

Skibi - wrzucanie do jednego kotła działałoby, gdybyśmy dopadali nowy wątek zanim ktoś się w nim wypowie. Jak pojawi się kilka odpowiedzi w różnych okresach czasowych, a dopiero wtedy wątek trafi w nasze łapy (normalna rzecz, zdarza się), to jego wpięcie w istniejący "główny" temat wprowadzi w nim totalny chaos. Odpowiedzi na dany problem znajdą się pod zapytaniem odnośnie zupełnie innej sprawy. Weź wtedy wyłap, co do czego się odnosi.
Uważałem to za dobry pomysł, ale w dość dużej mierze nie sprawdzał się.

Zarejestrowany, zwieszony Stasiek-j Mężczyzna Kopiuj nick (83.26.85.*) |  
Wypowiedź dodana: 2 sierpnia 2007, 23:54:29
« Opcje

Babi- to chyba nie problem. Wystarczy w reegulaminie wyraźnie wskazać, że nie wolno zakładać wątku na temat gry jeśli wątek na jej temat już istnieje i karać (raczej nie jakoś bardzo surowo, ale jednak karać- może +10% bez bana albo coś podobnego) jeśli zostanie ta zasada pogwałcona. W krótkim czasie userzy nauczą się korzystać z wyszukiwarki (inną sprawą jest to, że działa ona raczej kiepsko, zwłaszcza denerwuje "zabezpieczenie przed floodowaniem" :-[ )
Chociaż mimo wszystko nie wydaje mi się, żeby rozwiązanie jedna gra- jeden wątek było dobre. Nawet bez scalania tematów potrafi się wtedy zrobić niezły bałagan.

Stasiek

AvatarZarejestrowany, zwieszony G_no_M Mężczyzna Kopiuj nick (83.4.225.*) |  
Wypowiedź dodana: 3 sierpnia 2007, 01:17:56
« Opcje

Dzięki za wyjaśnienia w sprawie raportowania :piwo:

Zasada "jedna gra = jeden wątek" bardzo fajnie by się sprawdziła, gdyby ktoś taki wątek załozył z myślą o stworzeniu kompendium. Na tej zasadzie, na jakiej Konrad prowadzi ranking szybkości dysków - wątek ma wiele stron, ale autor w pierwszym poście na bieżąco umieszcza linki do istotnych zagadnień, które się w nim pojawiły. Wątek się przykleja, wszystkie inne się zamyka. Gry, które się takiego wątku nie doczekały, są obsługiwane po staremu, aż znajdzie się ktoś, komu się będzie chciało.

Ale wszędzie poza grami ten schemat jest bezużyteczny. Nieraz się zdarzało, że gdy pracowałem z kimś nad jego problemami z dyskiem, wcinał się ktoś inny i zawsze wtedy prosiłem o założenie własnego wątku - nie da się prowadzić dwóch spraw na raz. Powstaje zamęt i łatwo o fatalną w skutkach pomyłkę.

GnoM

Zarejestrowany, zwieszony Quad Kopiuj nick (0.0.0.*) |  
Wypowiedź dodana: 3 sierpnia 2007, 09:27:31
« Opcje

Gnom, pomysl z watkiem z grą bylby dobry w podobnym schemacie jak wspomniany przez Ciebie watek Konrada
W watku by pojawialy sie pytania dotyczace gry, a w pierwszym poscie autor dodawal by odpowiedzi na pytania znajdujace sie w temacie. Tylko trzeba by kogos, kto jest entuzjastą gier (gry).
Ja do nich niestety nie naleze.

Wypowiedź dodana: 3 sierpnia 2007, 10:12:48 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 3 sierpnia 2007, 10:14:13 po raz 1-wszy przez: Vayshan
« Opcje

Quadro - forum nie jest tylko dla ciebie tylko dla okreslonej grupy ludzi - to co tobie nie pasuje dla innych moze byc rewelacyjnym rozwiazaniem.

dlaczego cos co swietnie sie sprawuje tutaj .:

http://forum.pclab.pl/t261083.html

http://forum.pclab.pl/t243523.html

http://forum.pclab.pl/t107245.html

a to tylko kika przykladow z jednego forum - nie moze sie sprawdzic na idg ?
bo .:
1- nie chce się wam tego nadzorowac
2- nie chce sie wam tego tworzyc
3- bo nie chce sie wam pilnowac by nie powtarzaly sie duble watkow bo i tak teraz nie potraficie upilnowac samych siebie..

ja na PClabie mimo ze niewiele gram i najczesciej w Wowa - uznaje to roziwazanie za genialne, nie musze sie przekopywac przez 50 tematow w stylu "jak stworzyc postac, co wybrac, kogo polecacie na poczatek" ;/

Jest tam porzadek, to co trzeba to sie odnajdzie - tylko fidg ma problemy...
samo ze soba...

Wypowiedź dodana: 3 sierpnia 2007, 10:28:23
« Opcje

Ale to jest wlasnie to co mowilem. autor watku zajmuje sie watkiem i dodaje w pierwszym poscie nowe info.
Gdyby u nas ktos na to sie zgodzil to tez by to moglo zaistniec na IDG.
I moderatorzy nie maja nic do tego

wiec nie wiem, po co znowu czepiasz sie mnie?

AvatarZarejestrowany, zwieszony Skibi Mężczyzna Kopiuj nick (83.15.124.*) |  
Wypowiedź dodana: 3 sierpnia 2007, 11:20:17 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 3 sierpnia 2007, 11:21:27 po raz 1-wszy przez: Skibi
« Opcje

Bo tylko opowiadasz jak ciężko pracujesz, ale efektów nie widać. Efekty się liczą a Ty nosisz głowę w chmurach i udowadniasz jaki t jesteś wielki. Za ciecia się obraziłeś, więc może inaczej. Twoja funkcja to funkcja woźnego w szkole. Masz dbać o porządek a przepisy ustalane są dużo wyżej. Cały czas piszesz jak to Wy ustalacie jak to Wy robicie, a efektu nie ma ( Wy macie sprzątać i pilnować porządku zgodnie z wytycznymi ). Zupełnie jak pisuary. Same sukcesy, genialne posunięcia, ale one są tylko w Twojej głowie. Nic w rzeczywistości.

Zaraz będzie, że się znowu Ciebie czepiam, no cóż wszak wiadomo, że masz 3 odpowiedzi pasujące do wszystkiego.

Alvin przy Tobie był genialny jako Moderator, owszem kontrowersyjny jako user, ale na burdel mówił burdel, a nie socjologiczny upadek całego internetu i spadek jakości wypowiedzi. Zaraz się obrazisz ale Ty jesteś NeoModem. Daj sobie spokój w końcu

Wypowiedź dodana: 3 sierpnia 2007, 11:29:06
« Opcje

Jeszcze na nikogo sie nie obrazilem i na ciebie tez nie mam zamiaru
Ale abys zrozumial moje stanowisko to musialbys zostac moderatorem, aby zobaczyc to od drugiej. Tak to łatwo krytykowac.

Wypowiedź dodana: 3 sierpnia 2007, 11:56:53
« Opcje

Ależ nikt Ci być nim nie karze. Uważasz, że nie dasz rady zrezygnuj.

Zarejestrowany AlvinR Mężczyzna Kopiuj nick (83.31.234.*) |  
Wypowiedź dodana: 3 sierpnia 2007, 11:57:35
« Opcje

Quad - szczere i sersdeczne wyrazy współczucia w związku z twym bezprzykładnym poświęceniem pro publico bono oraz bewzględną niewdzięcznością świata, który nie jest w stanie go docenić

Skibi - posyp głowę popiołem, złóż szczerą, partyjną PiSowską samokrytykę, ukorz się przed świetlanym autorytetem Ojca Morderatora a może Twe grzechy będa ci odpuszczone.
Wszakl jesteś tylko zwykłym szaraczkiem który z poziomu usera nie jest w stanie ogarnąć swymi ograniczonymi umysłem oraz zmysłami wielkości i doniosłości zadań realizowanyuch przez świetlanej pamięci Brata Łaty - Ojca Morderatora

Wypowiedź dodana: 3 sierpnia 2007, 12:51:44
« Opcje

Ha, Ha, Ha, Ty Alvin to masz gadane. No ale co ci pozostalo. Mozesz tylko pisac swoje zlosliwosci.

Wypowiedź dodana: 3 sierpnia 2007, 13:25:38 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 3 sierpnia 2007, 13:28:42 po raz 1-wszy przez: G_no_M
« Opcje

W tym miejscu proponuję przystopować, bo znowu będzie jazda bez trzymanki.

*** Dodano o 13:28:42: *** (Autoscalanie)

Quadro napisał(a):

Ale abys zrozumial moje stanowisko to musialbys zostac moderatorem, aby zobaczyc to od drugiej. Tak to łatwo krytykowac.

Wielu moderatorów nie podziela Twojego stanowiska. Przyjmij do wiadomości, że nie jesteś jedynym "wiedzącym".

GnoM

Wypowiedź dodana: 3 sierpnia 2007, 13:50:11
« Opcje

Gnom, ja wszystko wiem i rozumiem. Ale czasami trzeba sie zaglebic w problem i postarac sie zrozumiec.
Moderowanie to nie jedyne zajecie ludzi majacych uprawnienia moderatora. Mamy swoje zajecia, swoeje zycie prywatne, prace. Nie zawsze mozna poswieciec tyle czasu ile by to wymagala sytuacja.
Poswiecam tyle czasu ile moge i staram sie robic porzadek kiedy tylko jestem dostepny

Wypowiedź dodana: 3 sierpnia 2007, 14:02:34
« Opcje

I ta wypowiedź znacząco różni się od poprzedniej, która była nie do przyjęcia.

GnoM

Wypowiedź dodana: 3 sierpnia 2007, 14:34:21 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 3 sierpnia 2007, 14:34:50 po raz 1-wszy przez: Skibi
« Opcje

Gnom, ja wszystko wiem i rozumiem.

Dalej nie trzeba. Głowę w chmurach nosić umiesz, ale nie rozumiesz nic z tego co próbuje Ci kilka osób wbić do głowy.

ps. funkcja moderatora nadal nie jest obowiązkowa. Po prostu zrezygnuj jak nie dajesz rady, bo nie dajesz to widzi chyba każdy oprócz Ciebie.

ps2. Wypowiedź Alvina idealnie Cię podsumowała, niestety znowu odebrałeś jako atak i nie zrozumiałeś głównego przekazu. Heh który to raz.

Zarejestrowany AlvinR Mężczyzna Kopiuj nick (83.31.229.*) |  
Wypowiedź dodana: 3 sierpnia 2007, 14:45:53 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 3 sierpnia 2007, 14:47:00 po raz 1-wszy przez: AlvinR
« Opcje

Skibi - bo chcieć, to nie zawsze znaczy MÓC
Ale Tobie - tego wiem, że nie musze tłumaczyć :lol:

Wypowiedź dodana: 3 sierpnia 2007, 14:52:37 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 3 sierpnia 2007, 14:52:55 po raz 1-wszy przez: Quad
« Opcje

Skibus ty masz jakas paranoje. Ciagle tylko slysze ten sam tekst - zrezygnuj. Nudny sie robisz.
Jak chcesz mnie odwolac, to napisz wniosek i skoncz sie powtarzac jak zacieta plyta

Wypowiedź dodana: 3 sierpnia 2007, 14:55:46 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 3 sierpnia 2007, 15:03:02 po raz 1-wszy przez: Skibi
« Opcje

Heh jaśnie pan prezes sie odezwał, niestety znowu chybiłeś, ale to już inna bajka i tłumaczyć mi się nie chce ( wypadało by się przynajmniej orientować w pewnych procedurach ).

Alvinie > masz rację. Walka z wiatrakami i twardogłowymi mnie tylko wkurza. Długo się starałem ale po co ? Heh czasem mam zapędy do ratowania świata, jednak staram sie powstrzymywać.

ps. A mógłbyś mi zrobić tę przyjemność i zrezygnować ? No proszę ładnie

Wypowiedź dodana: 3 sierpnia 2007, 15:11:32
« Opcje

widzisz, jest tez grupa ludzi, ktora nie chce abym zrezygnowal.
niestety nie mozna wszystkich zadowolic :-)

Wypowiedź dodana: 3 sierpnia 2007, 15:13:51
« Opcje

Tak myślałem, że tak napiszesz. Dodaj, że na pierwszym i najważniejszym miejscu tej listy jesteś TY sam i Twoje ego.

Wypowiedź dodana: 3 sierpnia 2007, 15:23:43
« Opcje

Moje ego jest nizsze niz ci sie wydaje :-) Nie cierpie na przerost ego, jestem raczej krytycznie nastawiony do siebie.
zreszta jakbys otworzyl oczy to bys to dostrzegl.

Idź do strony:« Poprzednia12345...32333435363738394041...112113114115116Następna »

[+] Pokaż/odśwież listę czytających i monitorujących ten wątek