Forum

IDG - problemy z Forum IDG, z Wydawnictwem, z poziomem artykułów itd.

[+] Twoje konto

Subskrybuj kanał najnowszych wypowiedzi w tym temacie

Wątek Forum > Pogaduchy > IDG - problemy z Forum IDG, z Wydawnictwem, z poziomem artykułów itd.

Czy IDG schodzi na psy? Tu możesz się wypowiedzieć o sytuacji na Forum IDG, poziomie artykułów oraz polityce administracyjnej Wydawnictwa IDG
Idź do strony:« Poprzednia12345...34353637383940414243...112113114115116Następna »
Ocena: (Ocen: 10)
Wypowiedzi 926 - 950 z 2 890
 Moderator masaj007 Mężczyzna Kopiuj nick (83.14.63.*) |  
Wypowiedź dodana: 5 sierpnia 2007, 23:07:34
« Opcje

Odwołania do Krecza są bardzo skutecznie. Nie pamiętasz Alvin jakie potrafił piękne maile wypisywać, że wywali wszystkich modów? Poza tym napisałem do Krzysztofa Arkuszewskiego. Z tego co wiem to bardzo rozsądny człowiek i liczę także na jego zdanie. Nie chodzi mi o skasowanie % bo to bez sensu ale jak wszyscy to wszyscy.
Ale ja nie dyskutuje z IDG bo wypowiedzi Moniki są coraz mniej treściwe a coraz więcej w nich bajek i próśb. Ja odpisałem Modowi, który stawiał się niesłusznie w roli kozła oficjalnego.
Nie piszcie IDG=Modzi bo nie jest taka prawda i większość, jak nie wszyscy, wie, ze z IDG nie da się nic załatwić.
Jeszcze jedno jeżeli SKibus zacznie działać w celu pozbawienia IDG Regulaminu co napisał. No to rozumiem, ze od jego wypowiedzi Regulamin stracił moc i paragraf 12 może mówić o tym, ze masajów należy banować.
Skibi dobrze wiesz, że Monika coś ci obieca i da spokój.
Zobaczcie na stronę Zlotu ile jest sponsorów przecież to kpiny. Ja w krótszym czasie jestem w stanie znaleźć więcej(poszukiwania Tomek Cichocki zaczął w poniedziałek)

Gość REKLAMA Kopiuj nick (*->*)
Wypowiedź dodana: 5 sierpnia 2007, 23:07:35

Zarejestrowany AlvinR Mężczyzna Kopiuj nick (83.9.213.*) |  
Wypowiedź dodana: 5 sierpnia 2007, 23:14:02 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 5 sierpnia 2007, 23:15:23 po raz 1-wszy przez: AlvinR
« Opcje

Wiesz comi się przypomina gdy czytam to co tam jest nawypisywane na temat "społeczności" ?

Cytat z pierwszego LP "Trubadurów":

Cytat:

Trubadurzy,
jesteśmy grupą ludzi

A pomiędzy "grupą" a "społecznością" jest przepaść...

No a poza tym - widać jakaość pracy CM - ilość pozyskanych sponsorów Zlotu jest - by użyć tu modnego osotatnio w kręgach rządowych okreslenia - porażająca :lol:

Wypowiedź dodana: 5 sierpnia 2007, 23:57:14
« Opcje

No i Regulamin znowu znika. Ciekawe co powstanie na jego miejsce. Ja się zaczynam bać Oby nie taki wytwór jak ostatnio

Zarejestrowany, zwieszony Quad Kopiuj nick (62.69.207.*) |  
Wypowiedź dodana: 6 sierpnia 2007, 01:47:55
« Opcje

Ależ Masaju, jutrzejszy dzień będzie dniem pełnym wrażeń dla Administracji, już o to zadbam. No chyba, że się obrażą i nawet telefonów odbierać nie będą. A to wtedy zajdę z flanki i będzie bolało.

Generalnie ban mi sie należał, ale nie tylko mi i stanę na rzęsach by się kary posypały jak trzeba. W tym dla moda również.

Sytuację z Q wywołałem świadomie, a jutro ( mam nadzieję ) będą konsekwencje i zostanie ukarany za wielokrotne naruszenie Regulaminu. Sztuczka polegała na pokazaniu, że tak powiem łopatologicznie, tego co wcześniej ładnie mówiłem. I moim zdaniem eksperyment się udał w 100%.

A problem z Toba Skibi polega na tym, ze ty normalnie nie potrafisdz rozmawiac, bo albo sie obrazasz, albo prowokujesz. Ja prowokowac sie nie dam, co zreszta w tym watku doswiadczyles. Na prowokacje nie bede odpowiadal, bo mam ciekawsze zajecia.
I moim zdaniem Twoj eksperyment zostal wykonany, ale jest kompletnie nie udany.

Zarejestrowany AlvinR Mężczyzna Kopiuj nick (83.9.242.*) |  
Wypowiedź dodana: 6 sierpnia 2007, 06:45:29
« Opcje

No i Regulamin znowu znika. Ciekawe co powstanie na jego miejsce. Ja się zaczynam bać Oby nie taki wytwór jak ostatnio

Jak to co powstanie?
Kolejna wersja nowotworu pisana pod potrzeby i preferencje prezesa kuli ziemskiej czyli "zabrania się nadużywać wyrażeń wulgarnych" :lol:

AvatarZarejestrowany, zwieszony Skibi Mężczyzna Kopiuj nick (83.15.124.*) |  
Wypowiedź dodana: 6 sierpnia 2007, 07:08:03 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 6 sierpnia 2007, 07:09:14 po raz 1-wszy przez: Skibi
« Opcje

Tak, tak, nie znasz założeń eksperymentu a mówisz, że nie udany. LOL. Człowieku daj sobie spokój bo Twoje ośmieszanie się staje się już nudne. Bardzo Cię proszę nie odzywaj się w sprawach o których nie masz pojęcia, ( choć oczywiście Ty uważasz, że o wszystkim wiesz, a zapewniam Cię, że wiesz tyle ile chce Ci pokazać w tej sprawie i nic więcej. I wlazłeś jak ślepy w sidła ).

Wypowiedź dodana: 6 sierpnia 2007, 07:15:12
« Opcje

Do pełnego szczęścia idg potrezba jeszcze tylko żeby Red zażądał wycofania jego własności intelektualnej z R i E :lol:
No i wtedy okaże się jakąż to wartością dodaną dla fidg są prezes kuli ziemskiej oraz pobierająca uposażenie CM :-D

Zarejestrowany, zwieszony Quad Kopiuj nick (62.69.207.*) |  
Wypowiedź dodana: 6 sierpnia 2007, 08:30:32 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 6 sierpnia 2007, 08:30:56 po raz 1-wszy przez: Quad
« Opcje

He, he, he, czytajac wasze wypowiedzi mozena wywnioskowac, ze waszym najwiekszym problemem jestem ja. Ciagle tylko Quadro i quadro. Macie jakiąs fobie czy jak? :-D
Normalnie jak dzieci, ktore nastrastraszyli, ze przyjdzie zębowa wrozka i ich przerobi na kotlety :-D

Wypowiedź dodana: 6 sierpnia 2007, 09:14:06 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 6 sierpnia 2007, 09:16:32 po raz 1-wszy przez: AlvinR
« Opcje

Będziesz wreszcie miał możliwość wykazania się swymi walorami intelektualnymi oraz uzasadnić pretendowanie do "zaszczytnego" tytułu Przesa Kuli Ziemskiej :lol:

Osobiście bardzo mnie to ciekawi, jako swego rodzaju doświadczenie poznawcze, jak będziesz w stanie skonkretyzować ogólne wskazówki postępowania do postaci, w której będą one stanowiły PRAWO.

Jeżeli ci się to uda - to masz pewne miejsce w zespołach legislacyjnych PiSu :-)

Oni tam potrzebują takich, co to się podejmują założenia kąpielówek przez głowę :lol:

Wypowiedź dodana: 6 sierpnia 2007, 11:18:51
« Opcje

W odpowiedzi na mojego maila doszło już do tego czy chcę ukarać Moderatora tylko nie bardzo wiem kogo i za co.
Myślę, ze Monika przezywa dzisiaj ciężki dzień

Zarejestrowany, zwieszony Vayshan Mężczyzna Kopiuj nick (89.151.30.*) |  
Wypowiedź dodana: 6 sierpnia 2007, 11:22:24
« Opcje

tylko dzisiaj ?

Vanitas vanitatum et omnia vanitas... KONTO ZAWIESZONE

Wypowiedź dodana: 6 sierpnia 2007, 12:16:04
« Opcje

Dzisiaj wyjątkowo jest atakowana z wielu stron i nie za bardzo ma pole manewru. Ale sama sobie to przygotowała

Zarejestrowany AlvinR Mężczyzna Kopiuj nick (83.9.227.*) |  
Wypowiedź dodana: 6 sierpnia 2007, 19:39:13
« Opcje

Chcącemu nie dzieje się krzywda.

Ta zasada obowiązuje w prawie od czasów rzymskich.

A ona chciała...

AvatarZarejestrowany, zwieszony Skibi Mężczyzna Kopiuj nick (91.94.138.*) |  
Wypowiedź dodana: 7 sierpnia 2007, 19:54:16 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 7 sierpnia 2007, 22:38:19 po raz 1-wszy przez: masaj007
« Opcje

jest nowy Regulamin IDG. Witamy w epoce kamienia łupanego :-D

http://forum.idg.pl/regulamin.php

dużo słów mało treści, znowu coś należy, rażące przypadki ble ble ble ble ble. Masakra

Niestety okazało się, że Stylance to oszustka. Obiecywała wiele nie dotrzymała nic. Na gg ( zapisane w archiwum ) wszystko pięknie, niestety w rzeczywistości wyszło jak zawsze czyli jedno wielkie G. Żałuje, że dąłem się nabrać na piękne słówka i zmarnowałem kupę czasu ( a mogłem sie obijać, przynajmniej było by to pożytecznie ). W sprawie "Regulaminu" jeszcze nie wiem co zrobią, ale mam ochotę pogonić kota Monice i to prywatnie ( podstawy są ). Hmm zobaczymy

Proszę o scalenie wypowiedzi ( bo nie pozwalało mi edytować poprzedniej ( why ? ) ). Dziękuję

/Scalone by Masaj

Wypowiedź dodana: 7 sierpnia 2007, 21:42:40
« Opcje

Dziś zobaczyłem nagrody na Zlot IDG. To jest żenujące i odpowiedni ludzie powinny się chyba wstydzić a nie chwalić takimi nagrodami

Zarejestrowany, zwieszony Stasiek-j Mężczyzna Kopiuj nick (83.26.87.*) |  
Wypowiedź dodana: 7 sierpnia 2007, 21:48:38 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 7 sierpnia 2007, 21:55:15 po raz 1-wszy przez: Stasiek-j
« Opcje

Skibi- nie martw się scalaniem- tu jest autoscalanie jeśli wypowiedź jest w niedużym odstępie czasowym (chyba jakieś kilkanaście minut). Później jest nowy post i nikomu to nie przeszkadza. A edycja jest możliwa przez 15 min od publikacji wypowiedzi.

Co do stylance. Nie nazywałbym jej od razu oszustką. Ale nie da się zaprzeczyć, że jest osobą niesłowną i często składa obietnice bez pokrycia. :-(

*** Dodano o 21:55:15: *** (Autoscalanie)

Masaj- dlaczego od razu wstydzić. Nie są może jakieś super drogocenne ani jakoś ich szczególnie dużo, ale żenujące nie są.
Żenujące to było jak na jednym konkursie matematycznym w I klasie LO dali nam (za miejsca "podiumowe") torbę z: materiałami biurowymi (mazaki, kredki, zakreślacz, karteczki), 2 CD-R, apteczką samochodową, małą pluszową maskotką, badziewną latarką. No ale cóż, konkursy matematyczne niestety są dużo słabiej sponsorowane niż te informatyczne ;-)

Stasiek

Wypowiedź dodana: 7 sierpnia 2007, 22:40:51
« Opcje

Proszę cię. Te nagrody dostali chyba bo było głupio nic nie dać. Wszystkie nagrody razem pewno nie kosztują 1000zł. Dla mnie to powód do wszystko bo można to było dużo lepiej załatwić. Bez zbędnej skromności powiem, ze załatwił bym pewno lepsze nagrody.
Ciekawe jak będzie wyglądała relacja ze Zlotu

Wypowiedź dodana: 7 sierpnia 2007, 22:59:17 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 7 sierpnia 2007, 23:09:40 po raz 1-wszy przez: Stasiek-j
« Opcje

Masaj- nie zamierzam bronić. Zwracam tylko uwagę, że moim zdaniem, przesadzasz trochę z tą żenadą. Fakt, nie są imponujące, można wręcz powiedzieć, że mogą rozczarowywać, ale w stosunku do powyższego przykładu nie jest tak źle :-D

*** Dodano o 23:09:40: *** (Autoscalanie)

...Wszystkie nagrody razem pewno nie kosztują 1000zł...

Zdziwiło mnie, co napisałeś i aż stwierdziłem, że sprawdzę. Podliczyłem to, co dało się znaleźć jednoznacznie w necie i wychodzi około 1600zł. Więc nie przesadzaj z krytyką. Moim zdaniem nagrody nie są aż takie straszne jak to przedstawiasz (nie ma co porównywać z poprzednimi latami, mówię o tym, co widzę na stronie).

Stasiek

Zarejestrowany AlvinR Mężczyzna Kopiuj nick (83.9.220.*) |  
Wypowiedź dodana: 7 sierpnia 2007, 23:12:49 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 7 sierpnia 2007, 23:13:57 po raz 1-wszy przez: AlvinR
« Opcje

W stosunku do przykłądu - na pewno nie.
Ale w porównaniu z np. nagrodami na I Zlocie...

AvatarModerator _domestos_ Mężczyzna Kopiuj nick (83.20.215.*) |  
Wypowiedź dodana: 7 sierpnia 2007, 23:14:41 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 7 sierpnia 2007, 23:16:55 po raz 1-wszy przez: _domestos_
« Opcje

No, to w zeszłym roku same procki kosztowały pewnie wiecej - c2d plus dwa razy dwujajowiec pentium, gadzety, 6600 gigabyte, mp3 i chyba pare innych rzeczy - gry etc.

Odslony pewnie ida w tysiace - a skutecznosc mała.

Masaj - zalezy czyje relacja ;-)

SYGNATURA ZOSTAŁA USUNIĘTA PRZEZ MODERATORA

Wypowiedź dodana: 7 sierpnia 2007, 23:18:01 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 7 sierpnia 2007, 23:20:08 po raz 1-wszy przez: Stasiek-j
« Opcje

OK, Alvin, co do tego, ze spadek w jakości zlotu jest drastyczny to się jak najbardziej zgadzam. Ale nie nazywałbym tego od razu żenadą. Czasy się zmieniają, forum idg podupada, co widać po ilości sponsorów, a to przekłada się na nagrody. Powiem, że patrząc na sponsorów można się było właśnie mniej więcej czegoś takiego spodziewać. Dlatego zdziwił mnie trochę ten komentarz masaja.

*** Dodano o 23:20:08: *** (Autoscalanie)

http://www.google.pl/search?hl=pl&q=forum+IDG&btnG=Szukaj+w+Google&lr=
Hehe :-D Nasz wątek jest wyżej niż zlot :lol:

Stasiek

AvatarZarejestrowany, zwieszony Zonewelld Mężczyzna Kopiuj nick (89.79.124.*) |  
Wypowiedź dodana: 7 sierpnia 2007, 23:37:32
« Opcje

Od jakiegoś czasu mam problem z stroną zlotu na FF

U Was też tak jest? Bo nie wiem czy ja mam coś nie tak czy oni kod strony spieprzyli.
O! 2 odtwarzacze DVD portfele i kubek doszły!
Nie wiem czy tu Masaju linkowałeś zlot portalu dobreprogramy.pl
Warto przeczytać jak się organizuje zloty: http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=15&n=7122
Z noclegiem! I to nie na podłodze u Smolkiego :-)

C2D 2.2GHz| FOXCONN P35A | 4x 1024MB Patriot 1066MHz | PALIT GeForce 8600GT | Amacrox Warrior 400W | Samsung SM940nw
___
There are only 10 types of people on the world: these who unterstand binary and these who don't...

AvatarModerator _domestos_ Mężczyzna Kopiuj nick (83.20.215.*) |  
Wypowiedź dodana: 7 sierpnia 2007, 23:45:22
« Opcje

E, u Smolkiego był klimat na podłodze - i te plugawe jajca do drugiej w nocy, ta pozycja, w ktorej spał Q - gdyby sie nie obudził, miałby zdjecie jako trup w spiworze z kwiatkami i swieczka :-D

SYGNATURA ZOSTAŁA USUNIĘTA PRZEZ MODERATORA

AvatarZarejestrowany, zwieszony Zonewelld Mężczyzna Kopiuj nick (89.79.124.*) |  
Wypowiedź dodana: 7 sierpnia 2007, 23:50:07
« Opcje

No niestety nie byłem, w tym roku się ostro wybierałem ale wiadomo co.
Niemniej jednak dzięki dla Smolkiego za zaproszenie do Wawy :-) :kufel: :0,7:(by GnoM) :-D

C2D 2.2GHz| FOXCONN P35A | 4x 1024MB Patriot 1066MHz | PALIT GeForce 8600GT | Amacrox Warrior 400W | Samsung SM940nw
___
There are only 10 types of people on the world: these who unterstand binary and these who don't...

AvatarZarejestrowany, zwieszony Skibi Mężczyzna Kopiuj nick (83.15.124.*) |  
Wypowiedź dodana: 8 sierpnia 2007, 07:19:18 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 8 sierpnia 2007, 07:22:44 po raz 1-wszy przez: Skibi
« Opcje

Relacja będzie zapewne propaganda sukcesu na całego, pewnie nawet pis przebiją.

I nagród starczy dla każdego kto nie będzie z IDG :-D

Stasiek-j > takie osoby nazywa się oszustami. Uzyskała określone profity, składając obietnice, których nie dotrzymała. Pełne znamiona oszustwa. Nazywajmy rzeczy po imieniu.

Idź do strony:« Poprzednia12345...34353637383940414243...112113114115116Następna »

[+] Pokaż/odśwież listę czytających i monitorujących ten wątek