Forum

IDG - problemy z Forum IDG, z Wydawnictwem, z poziomem artykułów itd.

[+] Twoje konto

Subskrybuj kanał najnowszych wypowiedzi w tym temacie

Wątek Forum > Pogaduchy > IDG - problemy z Forum IDG, z Wydawnictwem, z poziomem artykułów itd.

Czy IDG schodzi na psy? Tu możesz się wypowiedzieć o sytuacji na Forum IDG, poziomie artykułów oraz polityce administracyjnej Wydawnictwa IDG
Idź do strony:« Poprzednia12345...35363738394041424344...112113114115116Następna »
Ocena: (Ocen: 10)
Wypowiedzi 951 - 975 z 2 890
 Zarejestrowany AlvinR Mężczyzna Kopiuj nick (83.9.251.*) |  
Wypowiedź dodana: 8 sierpnia 2007, 08:08:06
« Opcje

I w tym miejscu niestety, ale muszę się ze Skibim zgodzić.

Rzeczy bezwzględnie należy nazywać po imieniu gdyż wszelkiego rodzaju eufemizmy powodują u "sprawcy" poczucie bezkarności, nieuzasadnione poczucie "wyższości" nad tą hołotą, którą udało się omanić, itd... itp... podczas, gdy nazwanie rzeczy po imieniu jest takim daniem po łapkach, prostym komunikatem -
"źle się dziecko bawisz a jeśli szukasz głupszycgh od siebie to zmień piaskownicę"

Gość REKLAMA Kopiuj nick (*->*)
Wypowiedź dodana: 8 sierpnia 2007, 08:08:07

Zarejestrowany, zwieszony Quad Kopiuj nick (62.69.207.*) |  
Wypowiedź dodana: 8 sierpnia 2007, 08:13:16
« Opcje

Czytajac Was, czuje sie jak za komuny. Wy jestescie wspaniali, a wasi oponenci to oszukują i krecą. Kisicie sie w tym wlasnym sosie.

Moderator masaj007 Mężczyzna Kopiuj nick (83.14.63.*) |  
Wypowiedź dodana: 8 sierpnia 2007, 08:23:39
« Opcje

Quadroto powiedz proszę jaka jest prawda skoro wiesz lepiej. Fakty są znane i przemawiają na naszą korzyść

Zarejestrowany, zwieszony knrdk Mężczyzna Kopiuj nick (83.18.60.*) |  
Wypowiedź dodana: 8 sierpnia 2007, 08:30:46
« Opcje

Od jakiegoś czasu mam problem z stroną zlotu na FF

U Was też tak jest? Bo nie wiem czy ja mam coś nie tak czy oni kod strony spieprzyli.

Oj spieprzyli: http://validator.w3.org/check?uri=http%3A%2F%2Fzlot.idg.pl&charset=%28detect+automatically%29&doctype=Inline&group=0

191 błędów to trochę za dużo jak na zaledwie 205 linii kodu !! :-o

Konrad

Wypowiedź dodana: 8 sierpnia 2007, 08:47:13
« Opcje

http://forum.idg.pl/index.php?showtopic=102443&hl=
Wydaje mi się, że to kolejny bubel. Kto będzie oceniał sensowność i prawidłowość wypowiedzi? Jakie nagrody, takie jak na Zlot to bym sobie odpuścił? Poza tym co jak ktoś nie zgodzi się na publikację swojej wypowiedzi w gazecie?
Chciałem przypomnieć IDG, że nagrody miały być za Artykuły Forumowiczów dawane.
Z tego co widziałem gazety odchodzą od publikacji "życia" Forum

Zarejestrowany, zwieszony Quad Kopiuj nick (0.0.0.*) |  
Wypowiedź dodana: 8 sierpnia 2007, 09:26:34
« Opcje

Masaj, ostatnio Twoje podejscie to jest krytyczne na maksa.
Napisala mika, ze sensownosc i wybor wypowiedzi bedzie ocenial specjalnie oddelegowny pracownik IDG
Po drugie - od kiedy Ty takim materialista sie stales? Za wszystko chcesz nagrody. Piszesz na forum ciagle i nigdy nie chciales nagrody, a gdy jakies sie pojawiaja to narzekasz ze sa lipne,choc nawet ich nie widziales

AvatarZarejestrowany, zwieszony Skibi Mężczyzna Kopiuj nick (83.15.124.*) |  
Wypowiedź dodana: 8 sierpnia 2007, 09:37:06 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 8 sierpnia 2007, 09:38:58 po raz 1-wszy przez: Skibi
« Opcje

A ty się z choinki urwałaś ? Ile razy były obiecywane nagrody dla forumowiczów? Ile razy obiecywano drukowanie dobrych tekstów w papierowym wydaniu ? I myślisz, że tym razem ktoś w to uwierzy ?

"Myślę, że warto zastanowić się nad kryteriami wyboru i tutaj czekam na Wasze propozycje "

Lepiej nie pomagać bo i tak na obietnicach tylko się skończy. Słowa, słowa i obietnice czynów i na tym koniec. wielokrotnie już się o tym przekonaliśmy ( tylko niektórzy mają bardzo krótką pamięć ). Znowu pokazują starą sztuczkę: chcemy ale nie wiemy jak, zróbcie to za nas, bo w końcu to dla Was.

Zarejestrowany, zwieszony Quad Kopiuj nick (0.0.0.*) |  
Wypowiedź dodana: 8 sierpnia 2007, 09:55:08
« Opcje

Ale co Ci po tych nagrodach? Piszac na Forum liczysz na profity?
Niech sobie wprowadzaja nagrody jakie tam chcą. Dla stalego uzytkownika to nie ma znaczenia, bo tak juz od dawna przekazuje swoja wiedze za darmo. To moze tylko zmusic do pisania z sensem jakis mlodzikow i tych ktorzy zadko piszą z dluzsze wypowiedzi

Wypowiedź dodana: 8 sierpnia 2007, 10:02:57 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 8 sierpnia 2007, 10:07:25 po raz 1-wszy przez: Skibi
« Opcje

Czyli znowu cukierek dla neokidów. Brawo. Eksperci się nie sprawdzili, stałych, dobrych userów się pozbywacie w zastraszającym tempie. Jak to można skomentować ? Chyba tylko LOL

ps. znowu nie zrozumiałeś o co Administracji chodziło, ale mi to już wisi.

ps2. Uda sie tak samo jak koszulki i kilka innych rzeczy

ps3. Przedruki w gazecie ? Powodzenia. Nawet kwestii praw autorskich Regulaminu nie potrafiono załatwić poprawnie ( mimo, że wyciągałem rękę kilka razy, o czy zapewne wszechwiedzący prezes znowu nie wie ), a się na inne teksty porywają ? LOL

AvatarZarejestrowany, zwieszony Raistlin Mężczyzna Kopiuj nick (83.5.163.*) |  
Wypowiedź dodana: 8 sierpnia 2007, 10:49:25
« Opcje

po pierwsze nie idę na zlot dla nagród.
Po drugie nagród powoli przybywa więc może warto poczekać z krytyką ;-)

Athlon 64 X2 EE 3600 // MSI K9AGM2// 2*1024mb PC-800 Patriot CL5// Samsung 160gb //Chieftec GPS-400AA-101A

AvatarModerator _domestos_ Mężczyzna Kopiuj nick (83.20.215.*) |  
Wypowiedź dodana: 8 sierpnia 2007, 10:55:36
« Opcje

Ta, nagle przez kilka dni zbiora wiecej niz przez kilka tygodni ;-)

Choc fakt, jest jakas szansa, ze Mika prowadzi dyskusje z Fiat auto poland na sciagniecie specjalnej wersji ferrari z komputerem pokladowym pozwalajacym na plynna gre w max detalach w grach, ktore wyjda za rok ;-)

SYGNATURA ZOSTAŁA USUNIĘTA PRZEZ MODERATORA

Wypowiedź dodana: 8 sierpnia 2007, 11:05:09
« Opcje

a tak się sprząta śmieci pod dywan i udaje, że problemu nie ma : http://forum.idg.pl/index.php?showtopic=102440

AvatarZarejestrowany, zwieszony piotrus_b Kopiuj nick (89.77.58.*) |  
Wypowiedź dodana: 8 sierpnia 2007, 11:35:15
« Opcje

a tak się sprząta śmieci pod dywan (...)

No żesz urwał nać. Ten "wątek" by stylance to kpina. Partia jest dobra, więc nie krytykuj partii. Za krytykę partii będziesz wykluczony z partii. Partia górą, górą partyjni.

Zarejestrowany AlvinR Mężczyzna Kopiuj nick (83.9.229.*) |  
Wypowiedź dodana: 8 sierpnia 2007, 12:03:28
« Opcje

Po pierwsze "primo" - jak mawiał pewien "klasyk":
- propozycje nagród dla forumowiczów... jest to po prostu beszczelne, bezmyślne obrażanie forumowiczów;
ten "pomysł" pojawiał sie już dawno i zawsze mówiłem, że to jest szajs i że nie tędy droga ale widać, że jak ktoś ma problemy z mysleniem, to nie ma na to rady i w swej bezmyślności jest gotów do obrażania ludzi.

Po drugie "primo" - wątek 102440 to kolejna kpina IDG ale tym razem, to już chyba z siebie samych.

IDG jest wspaniałe...
Forum jest najwspanialsze...
Moderatorzy są genialni...
- nikt i nic nie podlega krytyce !!

Chcesz skrytykować?

To poskarż się do krytykowanego :lol:

Krytykowany, jako osoba najbardziej bezstronna uczciwie i bezstronnie rozpatrzy twą bezpodstawną skargę !!

Wszelkie publiczne krytykowanie przewspaniałych stanowi rażące uchybienie ich czci i honorowi!!

BTW: czy oni jeszcze coś takiego jak cześć i honor posiadają?

AvatarZarejestrowany, zwieszony G_no_M Mężczyzna Kopiuj nick (83.30.253.*) |  
Wypowiedź dodana: 8 sierpnia 2007, 13:26:53
« Opcje

Tak się zastanawiam, czy zaczepne i prowokacyjne wypowiedzi moderatorów także będą usuwane :-D

Usuwactwo jako główna metoda prowadzenia forum... Ech...

GnoM

Wypowiedź dodana: 8 sierpnia 2007, 14:56:52 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 8 sierpnia 2007, 15:21:27 po raz 1-wszy przez: masaj007
« Opcje

Masaj, ostatnio Twoje podejscie to jest krytyczne na maksa.
Napisala mika, ze sensownosc i wybor wypowiedzi bedzie ocenial specjalnie oddelegowny pracownik IDG

Oczywiście, ze w to również nie wierzę. IDG mi bardzo wiele rzeczy obiecało i ani jednej nie zrealizowało. Gdyby cię ktoś wystawił tyle razy do wiatru to byś mu wierzył?

Po drugie - od kiedy Ty takim materialista sie stales? Za wszystko chcesz nagrody. Piszesz na forum ciagle i nigdy nie chciales nagrody, a gdy jakies sie pojawiaja to narzekasz ze sa lipne,choc nawet ich nie widziales

Ja nie chcę nagród i jakoś nigdy żadnej nie chciałem. Samo dziękuje powinno być nagrodą a kto to napisał-Monika. Ma jednak ciężką sytuację i musi się ratować jak może i zachęcać do pisania. Ja żadnej nagrody za pisanie na Forum bym nie przyjął. Była już taka akcja "Wątek miesiąca" i nagrody dalej leżą i czekają na lepsze czasy.

Edycja:W sprawie mojego bana dostałem maila od Moniki, że Moderatotr popełnił błąd, bo jest tylko człowiekiem i % będą cofnięte. Dziś się dowiedziałem, ze zrobił dobrze. Nie ma to jak jasność poglądów

Zarejestrowany tester Kopiuj nick (80.0.0.*) |  
Wypowiedź dodana: 8 sierpnia 2007, 16:35:14
« Opcje

a tak się sprząta śmieci pod dywan i udaje, że problemu nie ma : http://forum.idg.pl/index.php?showtopic=102440

To tyle było kiedyś zamieszania o to, że nie ma kontaktu, że trzeba utworzyć coś, aby można było WIDZIEĆ administrowanie, aby był wątek, gdzie można bezpośrdnio pogadać z administratorami, aby dać ich na Forum, a teraz robi się krok w tył?! Paranoja!

Tester

Zarejestrowany AlvinR Mężczyzna Kopiuj nick (83.9.214.*) |  
Wypowiedź dodana: 8 sierpnia 2007, 22:12:44
« Opcje

Nie paranoja tylko w pełnio świadome działanie mające zapewnić na fidg tzw. "porządek".
Tyle tylko, że będzie to porządek pozorny.
Coś na wzór... taki... porządek "potiomkinowski"
Propaganda sukcesu - rediviva! :lol:

Zarejestrowany AlvinR Mężczyzna Kopiuj nick (83.31.210.*) |  
Wypowiedź dodana: 9 sierpnia 2007, 19:05:00 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 9 sierpnia 2007, 19:05:38 po raz 1-wszy przez: AlvinR
« Opcje

Specjalnie dla quadro - żeby wiedział dlaczego micro$oft nazywałem, nazywam i nazywać będę złodziejem

Jezeli umiesz czytać - to po zapoznaniu się z materiałem -

[1] powiedz jak inaczej niż złodziejem można nazwać tę firmę?

[2] czy mozna zachować "dziewictwo" i mienić się uczciwym człowiekim w pełni świadomie pracując dla złodzieja czyli pomagając mu w okradaniu innych chociażby, poprzez sprzedawanie w imieniu złodzieja tego co zostało przez niego ukradzione?

AvatarModerator _domestos_ Mężczyzna Kopiuj nick (83.20.223.*) |  
Wypowiedź dodana: 9 sierpnia 2007, 21:46:06 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 9 sierpnia 2007, 21:50:01 po raz 1-wszy przez: _domestos_
« Opcje

Alvin - ale spokojnie, to samo mozesz napisac spokojnie i inaczej - a sens pozostanie taki sam.

Co wiecej - inputowanie, ze Q moze nie umiec czytac, moze byc uznane jako obrazliwe - naprawde, nie rob niepotrzebnie dymu - po co zaogniac atmosfere na kazdym kroku?

SYGNATURA ZOSTAŁA USUNIĘTA PRZEZ MODERATORA

Wypowiedź dodana: 9 sierpnia 2007, 21:46:58
« Opcje

Tylko to nie wydaje sie takie oczywiste jak to przedstawiasz:
Microsoft twierdzi ze kupil licencje od niemieckiego instytutu Fraunhofer, ktory jest wspolwlascicielem patentu, wiec pozew Alcatel - Lucent nie do konca jest zgodny z prawdą
A pozatym od tego samego instytutu licencje kupil Apple, Intel oraz Texas Instruments. Czy oni tez są zlodziejami?
http://di.com.pl/news/17217,Microsoft_zwycieza_przed_sadem.html

Zarejestrowany, zwieszony Stasiek-j Mężczyzna Kopiuj nick (83.26.84.*) |  
Wypowiedź dodana: 9 sierpnia 2007, 21:57:48
« Opcje

Quad- warto zauważyć (na podst artykułu z dobrychprogramów- bo w artykule z di nie ma o tym mowy), że sprawa MP3 to tylko jeden z dwóch patentów o które Alcatel-Lucent oskarżał MS. I jak dotąd na drugi nie ma chyba żadnego usprawiedliwienia.

Stasiek

Zarejestrowany AlvinR Mężczyzna Kopiuj nick (83.31.210.*) |  
Wypowiedź dodana: 9 sierpnia 2007, 22:28:18
« Opcje

I otóż to !! :lol:

Nie bez kozery zadałem pytanie q z prowokacyjną supozycją odnośnie umiejętności czytania gdyż po raz kolejny był uprzejmy wykaząc się brakiem umiejętności czytania ze zrozumieniem co wskazał - wykazał mu w poście powyżej Stasiek-j

Rzecz właśnie w tym, że wyrok dotyczył naruszenia 2 patentów a tymczasem imć q zgodnie z obowiżaującą linią polityczną partii... ops!! - idg ;-) - mając tylko cień przesłanki rozgrzesza głównego reklamodawcę urbi et orbi :-D

Pomijam tu przy tym kwestię, czy w sytuacji posiadania patentu przez dwa podmioty uprawnione jest sprzedawanie nań licencji przez jeden z nich - to musi być oparte o szczegółowe ustalenia w umowie pomiędzy Lucentem a Instytutem :-)

Wypowiedź dodana: 9 sierpnia 2007, 23:02:20 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 9 sierpnia 2007, 23:29:33 po raz 1-wszy przez: Quad
« Opcje

alez ja wiem to, bo nie tylko przeczytalem tą wiadomosci w di, ale tez w wp, czy tez idg.
I nikogo nie rozgrzeszylem, tylko poddalem w watpliwosc sugestie Alvina, ze Microsoft jest zlodziejem.
Nie mamy pelnych informacji na ten temat i tak jak Alcatel-Lucent oskarzal Microsoft o zlodziejstwo, tak samo Microsoft moze oskarzac alcatela o klamstwo, ze rosci sobie prawo o odszkodowanie za to co Firma Microsoft nabyla legalną drogą.
A po drugie nie jestesmy sądem aby oceniac kto tu jest zlodziejem, a kto klamcą.

Wiec tak samo jak Alvin oskarza mnie o rozgrzeszanie kogokolwiek mając cien przeslanki (pomijam głupią uwage na temat IDG) tak ja moge oskarzyc Alvina o oskarzanie kogokolwiek majac takze cien przeslanki. Bo oskazraznie kogos o zlodziejstwo to chyba nie nalezy do Alvina. Po pierwsze nie jest stroną w tym konflikcie, a po drugie nie ma zadnych dowodow.

a po drugie, jakbyscie sie wczytali w info z DI, to przeczytalibyscie ze jest w nim mowa o obu patentach. Cyt:

Cytat:

W 43-stronicowym uzasadnieniu sędzia całkowicie odrzucił pozew w sprawie jednego z patentów, a w sprawie drugiego poddał go w wątpliwość.

Wypowiedź dodana: 10 sierpnia 2007, 09:43:04 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 10 sierpnia 2007, 09:43:44 po raz 1-wszy przez: Skibi
« Opcje

cyt: "Odnośnie praw autorskich - mamy w regulaminie punkt, że wszelkie dyskusje prowadzone na naszych łamach, nie tylko na Forum z resztą, dotyczy to również komentarzy pod artykułami, mamy prawo wykorzystania w naszych mediach. Kwestię praw autorskich odnośnie wszelkich Waszych artykułów, czy poradników etc. są obecnie wyjaśniane i nie zostaną wykorzystane bez ustalenia praw autorskich i Waszej zgody na opublikowanie tekstu np. w PCWK." autor: Stylance

To dużo wyjaśnia. Nieznajomość prawa totalna, na szczęście nieznajomość prawa nie tłumaczy. Sprawa praw autorskich jest w tym przypadku banalna, i Regulamin nie może tej sytuacji zmienić.

Idź do strony:« Poprzednia12345...35363738394041424344...112113114115116Następna »

[+] Pokaż/odśwież listę czytających i monitorujących ten wątek