Forum

IDG - problemy z Forum IDG, z Wydawnictwem, z poziomem artykułów itd.

[+] Twoje konto

Subskrybuj kanał najnowszych wypowiedzi w tym temacie

Wątek Forum > Pogaduchy > IDG - problemy z Forum IDG, z Wydawnictwem, z poziomem artykułów itd.

Czy IDG schodzi na psy? Tu możesz się wypowiedzieć o sytuacji na Forum IDG, poziomie artykułów oraz polityce administracyjnej Wydawnictwa IDG
Idź do strony:« Poprzednia123456789...112113114115116Następna »
Ocena: (Ocen: 10)
Wypowiedzi 76 - 100 z 2 890
 Zarejestrowany AlvinR Mężczyzna Kopiuj nick (0.0.0.*) |  
Wypowiedź dodana: 22 czerwca 2007, 11:28:35
« Opcje

*** Dodano o 11:21:11: *** (Autoscalanie)

Cm ma taki "miły" zwyczaj posługiwania się zdrobnieniami
Firek
Tapciuch
Tomciuch...

*** Dodano o 11:28:35: *** (Autoscalanie)

Wichura -Tak jak MOnty operację Market Garden zaplanował o jeden most za daleko, tak ty wycofałeś się ze swych zarzutów o jeden post zbyt późno - podtrzymujac jenawet wówczas - gdy dałem bezpośrednie linki do krytycznego wątku i moich w nim wypowiedzi tudzież uzasadniłem, dlaczego - do dziś uważam ze słusznie - udzieloną tam poradę potraktowałem jako potencjalnie niebezpieczną, zwłaszcza dla początkujacych adeptów brańży IT.
Zr4esztą - to i tak nie miało żadnego znaczenia, gdyż zdaję sobie sprawę, że decyzja i tak już dawno zapadła, nawet przed wnioskiem Quadro, bo przeciez moja niewyparzona gęba psuła im dobre samopoczucie oraz relacje z Microsoftem :-D

:piwo: :kawa: :herbata:na na zgodę

OK?

Gość REKLAMA Kopiuj nick (*->*)
Wypowiedź dodana: 22 czerwca 2007, 11:28:36

Gość wichura1 Kopiuj nick (85.221.179.*)
Wypowiedź dodana: 22 czerwca 2007, 11:36:25
« Opcje

:piwo: :piwo: :piwo: Oczywiście, głupio tracić przyjaciół z jakichkolwiek powodów. Mozemy sie różnić światopoglądem, nie znaczy to że mamy być wrogami. Zresztą jakby każdy miał takie samo zdanie fora internetowe byłyby zbędne, bo gadanie ze samym sobą to chyba objaw choroby? :lol: :lol: :lol:

AvatarZarejestrowany, zwieszony piotrus_b Kopiuj nick (64.157.15.*) |  
Wypowiedź dodana: 22 czerwca 2007, 11:52:13
« Opcje

Piotruś - community menager - czyli Stylance :-)

Aaaa. Czyli taki kierownik-komunista;)
Tera wszystko jasne. :piwo:

AvatarZarejestrowany, zwieszony G_no_M Mężczyzna Kopiuj nick (83.4.218.*) |  
Wypowiedź dodana: 22 czerwca 2007, 12:28:29
« Opcje

Cześć Wichura :-) :piwo:

Patrzcie, jaka zgoda. Tylko na IDG się ciągle problemy. Ciekawe, dlaczego? :-D

GnoM

Zarejestrowany, zwieszony Vayshan Mężczyzna Kopiuj nick (89.151.30.*) |  
Wypowiedź dodana: 22 czerwca 2007, 12:33:00 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 22 czerwca 2007, 12:37:15 po raz 1-wszy przez: Vayshan
« Opcje

Aaaa. Czyli taki kierownik-komunista;)
Tera wszystko jasne. :piwo:

Nazywając stylance Community menager`ka obraża się prawdziwych Community menager`ów...

Dlatego uwazam kolego domestosie, ze skrot CM nie powinien być tłumaczony bo jest niezgodny z w.w stanowiskiem.. a jesli ktos chce to w jakikolwiek rozszyfrowac to za C niech sobie podstawi to co mu tam pasuje a menager zostawic bez zmian ewentualnie zdegradowac do slowa moderator...

W życiu nie spotkałem osoby tak lekceważacej pewne sprawy, tak olewatorsko podchodzacej do wszystkiego, osoby nie slownej i zaklamanej...

proponuje zajrzec do watku abigail`a by zobaczyc co napisala stylance i jaka pozostala jej reakcja na FAKTY jakie podałem... xD

To jest typowy przykład CM, nie mylić z community menager`em.

tak wiec kolego piotrze - to nie kierownik-komunista tylko...
hmm Czy warto tu o tym pisac... ?;p

niech za sam fakt kim jest CM a kim powinien być i czym się cechowac niech swiadczy moj post w watku abigaila "dla kogo jest to forum" w ktorym wyrazilem co powinien robic community menager a czego nie robi CM...
Niech tez swiadczy o niekompetencji CM fakt, ze musialem Smolkiego prosic o to by sie zajal pewnymi sprawami i np sprwdzaniem logow bo CM w glebokim powazaniu ma problemy zglaszane przez uzytkownikow a pozniej wyskakuje z idiotycznym tekstem "chcialam dac szanse/wyjasnic/poprawic,zrozumiec/pomoc/zajac sie sprawa" xD

Vanitas vanitatum et omnia vanitas... KONTO ZAWIESZONE

Wypowiedź dodana: 22 czerwca 2007, 13:01:22
« Opcje

Widzisz MArcin - na pewne zachowania jestem po prostu bardzo wyczulony.
MOże, jest to pokłosie tego, że w pracy musieliśmy mieć do siebie pełne zaufanie zaś delikwent, który nie spełniał standardów był eliminowany - musiał odejść gdyż skutki pracy z kimś, kto niedawał gwarancji solidności mogły być... powiedzmy, ze niemiłe.

Wypowiedź dodana: 22 czerwca 2007, 13:07:06
« Opcje

Vayshan> Można Monice wiele zarzucić, ale nie to, że olewa.
No moje oko, to tylko ona z całego IDG się stara. Że nie wychodzi, to już inna para kaloszy.

GnoM

Wypowiedź dodana: 22 czerwca 2007, 13:08:24
« Opcje

Pozwól, że po wczorajszym dniu będę miał nieco odmienną opinie

Wypowiedź dodana: 22 czerwca 2007, 13:17:06 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 22 czerwca 2007, 13:25:30 po raz 1-wszy przez: Vayshan
« Opcje

Gnom no to najwidoczniej jestes w błędzie - pisałem do niej z polecenia meeshy jak sie alvin mnie uczepił...

Stylance mi napsiała

Cytat:

NIE PSIZ DO MNIE WIECEJ

To było moje pierwsze odwolanie, nie zajeła sie sprawą, nie napisała, ze rozpatrzy mój wniosek, że cokolwiek zrobi - kazała mi po prostu spieprzac... :-| (wtedy nie było jeszcz eo mnie glosno)

napisałem wiec do smolkiego - zajał się sprawa mi mio, że od tego nie jest...

Druga sprawa znów z alvinem - pisze do stylance - olewka...
Postanowiłem napisac na gg - było ok do momentu gdy nie podałem nazwy swojego konta na iDG - odrazu pozdrowila mnie serdecznym spietalaj...

znów pisałem do smolkiego który odwalił za nia robote...

Za trzecim razem nawet nie szedłem do stylance bo miałaby gdzies sprawdzanie logów - tym po raz kolejny zajał się smolki - to wszystko jest na idg, to wszystko jest w PW na moich kontach to wszystko jest w logach - niech ujawnia skoro nie mają nic do ukrycia...

Napisała, ze nie wcielila w zycie wniosku o bana po IP dlatego, ze chciala dojsc do kompromisu i dac mi szanse - kurde - pytam sie w jaki sposob to czynila ? 2 tygodnie miala by napisac PW odnosnie tej sprawy... Po reakcji na jej posta w watku Abigaila - miala 2 dni - prosiłem by napisałą i podalem jej nazwy moich kont z linkami do pw - nie bylo tam ani jednego PW od niej ani moderatorow - nikt nie chcial kompromisu, nikt nie chciał dojsc do porozumienia i zapytac jaki jest cel mojego dzialania,co zamierzam dalej, czy sie uspokoje, czy bedzie ok itd.. ale smialo w watku pisze jaka to ona jest wspaniala och, ach, litosciwa, i dobroduszna... :-|

To jest przeklamana osoba jak cale IDG - a gdyby chciała coś robić to by to robiła i z pewnościa wychodziło by to jej.. Mniej lub bardziej ale by wychodziło...

Nie nawidze nie słownych ludzi oszustów i kłamców...

Wypowiedź dodana: 22 czerwca 2007, 13:27:22
« Opcje

Sic transit gloria...

Wypowiedź dodana: 22 czerwca 2007, 13:35:30
« Opcje

W tym przypadku chwała nie mogła przeminąć bo jej nawet nie było... :-(

Teraz rozumiem dlaczego tak mało osób się odwoływało od kar...
Sam w pewnym momencie przestałem i zaczynałem robić burdel... Jak kuba Bogu tak Bóg kubie...
Jak można pisac jakiekolwiek odwołanie od decyzji moderstora skoro CM nawet tego nie raczy przeczytac...

Wypowiedź dodana: 22 czerwca 2007, 13:51:27
« Opcje

Vayshan> Powiem Ci tak - dobrze wiesz, jak bardzo upierdliwy potrafisz być :-) Jasne - do jej obowiązków należy deal z upierdliwcami, ale też nie mam do niej specjalnie pretensji, że tupnęła nogą i pokazała Ci plecy. Błąd, oczywiście, ale zrozumiały.

Widzisz - ja też Cię miałem na ignorliście przez czas jakiś. Ale robisz postępy, to się zauważa. I dlatego rozmawiamy.

Paru Forumowiczów, dziś bardzo lubianych, kiedyś zaczynało jako rozkapryszone dzieciaki. Ale, że to były inteligentne dzieciaki, to kilka solidnych OPRów i wreszcie nalożony na nich ostracyzm spowodowały, że dziś to kompletnie inni, wartościowi userzy.

Ty też jesteś inteligentny - miej z tego frajdę, zamiast gnoić innych.

Ja się z Moniką też baaardzo często nie zgadzam. Ale rozmawiamy - nie ignoruje moich wiadomości. I uważam, że się stara, tylko za dużo wilków dookoła.

GnoM

Wypowiedź dodana: 22 czerwca 2007, 14:06:11 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 22 czerwca 2007, 14:09:17 po raz 1-wszy przez: Vayshan
« Opcje

Vayshan> Powiem Ci tak - dobrze wiesz, jak bardzo upierdliwy potrafisz być :-) Jasne - do jej obowiązków należy deal z upierdliwcami, ale też nie mam do niej specjalnie pretensji, że tupnęła nogą i pokazała Ci plecy. Błąd, oczywiście, ale zrozumiały.

WIdzisz wtedy gdy sie odwoływałem - bylo spokojnie tomusio byl nowy, swiezy, nie obrazal i nie udowadnial tym co sa glupi- ze sa glupsi niz mysla...
Pierwsze odwolanie owszem bylo troche nacechowane zlymi emocjami.. nie ukrywam ze mogl sie tam znalezc jakis wulgaryzm czy mowiac wprost stwierdzenie w stylu " taki cham..." ale w pewnychsytuacjach jest to dopuszczalne tym bardziej gdy odwolujesz sie "na goraco" - z reszta pod koniec PW przeprosilem za wszelkie zauwazalne zle emocje... ale nie... po prostu mnie olała... ( i wcale nie był to osry kolokwialny tekst... po prostu prosba o odjecie procentopw nie slusznie przyznanych..)

Czekalem 5 dni na to az cos powie... poza tym co wyzej wymienilem- nie bylo nic... Nawet smolki interweniowal w tej sprawie i upominal stylance co pewnie nie spodobalo jej sie i przez to kolejne moej zgloszenia olewała..

Cytat:

Widzisz - ja też Cię miałem na ignorliście przez czas jakiś. Ale robisz postępy, to się zauważa. I dlatego rozmawiamy.

A ja przyznam ze ciebie nie mialem :-P
mialem firekage na ignorliscie -bo kilka razy mnie wnerwił...
Potem odblokowałem- a jak zostal modem i walnal wczorajszy tekst odnosnie tego ze ma gdzies skibusa (ktory za mna nie przepada) itp ludzi to mu wygarnalem zanim dostalem bana - tyle mojego i nie zaluje... ;-)
firekage + PCJ + lolkos - trójca siebie warta.. xD

Cytat:

Ty też jesteś inteligentny - miej z tego frajdę, zamiast gnoić innych.

Ejj bo sie zarumienie :-P
Nie uwazam sie za inteligentnego.. Przecitniak.. ;-) Ale jesli ktos jest fair wobec mnie to i ja potrafie byc fair... i pomoc nawet :-P

Cytat:

Ja się z Moniką też baaardzo często nie zgadzam. Ale rozmawiamy - nie ignoruje moich wiadomości. I uważam, że się stara, tylko za dużo wilków dookoła.

Nie mialem zaufania do stylance po tym jak ze stanowiska CM odszedl smolki...
Uwazalem Stylance za osobe nie kompetenta, do której nie mozna sie odwolac i która nie poradzi sobie ze stanowiskiem CM...
I dzisiaj uwazam ze miałem słuszne watpliwosci co do jej kompetencji... :-(

EDIT

Poprawiłem mały bezsens mojej wypowiedzi ;-)

Zarejestrowany, zwieszony Quad Kopiuj nick (0.0.0.*) |  
Wypowiedź dodana: 22 czerwca 2007, 14:30:04 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 22 czerwca 2007, 14:33:35 po raz 1-wszy przez: Quad
« Opcje

Tomusio, jestes bardzo niesprawidliwy i przedstawiasz swoja racje, bardzo subiektywna racje. Tak sie zdazylo, ze MStylance opublikowala na Radzie Jedi Twoje PW do niej. I nie jest to przyjemna lektura. Wypowiedz Tapty o lalce z sexshopu to przy tym lajcik.
Wiecej obiektywizmu. To nie boli.

Cytat:

Nie uwazam sie za inteligentnego.. Przecitniak.. ;-) Ale jesli ktos jest fair wobec mnie to i ja potrafie byc fair... i pomoc nawet :-P

Potrafisz byc fair? Jak napisalem do ciebie PW w wiadomej sprawie i chcialem troche uspokoic sytuacje, to przypomnij sobie jak mnie potraktowales? Z gory stwierdziles ze trzymam z nimi i miales gdzies moje zdanie. Stwierdziles ze nie potrzebujesz niczyjej pomocy, a tym bardziej mojej. A moglem ci pomoc, ale ty to olales. To nazywasz postawa fair?

AvatarAdministrator Dżyszla Mężczyzna Kopiuj nick (83.15.146.*) |  
Wypowiedź dodana: 22 czerwca 2007, 14:32:00 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 22 czerwca 2007, 14:42:37 po raz 1-wszy przez: Dżyszla
« Opcje

IP?

Edit: a już nic...

mgr inż. Dżyszla

Nie odpisuję na problemy zgłaszane na e-mail lub PW!

Także dzięki firmie Netlook.pl możesz za darmo korzystać z tej strony!

AvatarZarejestrowany, zwieszony piotrus_b Kopiuj nick (69.13.8.*) |  
Wypowiedź dodana: 22 czerwca 2007, 14:35:06
« Opcje

Nazywając stylance Community menager`ka obraża się prawdziwych Community menager`ów...

Nie wiem - nie znam żadnego poza nią. Poza tym - uważam, że sobie radzi.
Oczywiście, zalazła Ci za skórę, pewnie paru innym osobom też. Ale bez przesady - nie jest to powód, żeby pisać w tym tonie.

Ja osobiście nie zostałem przez nią olany, nie zostałem opieprzony ani w żaden inny sposób nie odczułem, że mam sobie dać spokój. Wręcz przeciwnie - spotkałem się ze zrozumieniem.

Wypowiedź dodana: 22 czerwca 2007, 14:38:58
« Opcje

Dużo tu o mnie więc się odniosę.

http://forum.dzyszla.aplus.pl/topic209-3.html#p3346

Widzisz Alvinie, mnie nazywasz kłamcą, za coś, za co cię publicznie przeprosiłem. A sam podajesz nieprawdziwe wiadomości. Nie zablokowałem twoich kont Baarri oraz Rettman. Nie miałem do tego podstaw w Regulaminie, który wchodzi w życie dopiero dzisiaj. Dostałeś ban za złosliwe OFF-topy, zresztą ostrzegałem wcześniej. Wielokrotnie podkreślałem, mimo ze sprawiasz duże kłopoty moderatorom, żywię do ciebie sympatię. Może jestem dziwny, ale trudno przekreślić kilka wspólnych lat. Dżyszla ciebie to też dotyczy, nie wiem dlaczego wczoraj byłeś zdziwiony, moim poparciem w "Najdłuższym wątku.." chyba nigdy nie byliśmy wrogami?. Firekage okazał się złym wyborem, za co zresztą zapłaci stanowiskiem (zgodnie z zasadami modów). Jeżeli ktoś twierdzi, że ukryte wypowiedzi w tamtych wątkach nie były off-topem. niech o nie poprosi dostanie całość. Nie wiem o co chodzi Yarpo skoro dzień wcześniej dziękował mi za udostępnienie takich wypowiedzi z wyczyszczonego wątka. Wypowiedzi w wątkach nie są usuwane, tylko ukrywane, gdyż się przez usuwanie ponoć rozsypuje baza danych.

Alvin twoja propozycja na IDG jest według mnie OK

Byłem zdziwiony, bo:
1. Oznaczało to totalny brak aprobaty dla innego moderatora (kiedyś chyba było to nie do pomyślenia, by oficjalnie tak reagować. Wszystko raczej załatwiało się po cichu, na zewnątrz prezentując solidarność.
2. Tylko czekałem, aż ktoś się z adminów pogniewa, a wtedy Ty byś się znalazł wobec nich w opozycji.

A więc to tylko w charakterze moderatora rozpatrywałem, nie zaś osobistych relacji, bo o to nigdy pretensji nie miałem do Ciebie.

mgr inż. Dżyszla

Gość knrdk Kopiuj nick (83.19.253.*)
Wypowiedź dodana: 22 czerwca 2007, 14:59:40
« Opcje

[quote=G_no_M]można Monice wiele zarzucić, ale nie to, że olewa.[/quote]

Pamięta ktoś jak dostałem bana od Alvina ? Dał mi wtedy 14dni + 20%. 28 stycznia odwołałem się do Stylance, bana zdjęła mi 1 lutego (czyli po 5 dniach !! ) , odjęła tylko 10% od poziomu ostrzeżeń poprosiłem ją wtedy przez PW o odjęcie pozostałych 10%, odpisała że zajmie się tym w wolnej chwili (oczywiście nie zrobiła tego), potem poprosiłem ją jeszcze raz na gg, zaczęła się wtedy wykręcać brakiem możliwości technicznych (jeśli dobrze pamiętam). Dopiero meesha 14 marca po przeczytaniu mojego posta w najdłuższym odjął mi te 10%.

Czy to nie jest olewanie ?

Tutaj moja karta ostrzeżeń: http://efotek.pl/show.php?file=4n2gb7oj.jpg

Wypowiedź dodana: 22 czerwca 2007, 16:11:19
« Opcje

Nie mogła zdjąć, bo w ciągu 24 godzin można zmienić poziom ostrzeżenia tylko 4 razy. Potem niezależnie od tego, czy chce się zwiększyć, czy zmniejszyć % wyświetla: "Użytkownik został już ostrzeżony." Wtedy pewnie mimo że jes adminem, nie potrafiła tego obejść. :-D

Wypowiedź dodana: 22 czerwca 2007, 16:13:22
« Opcje

Zawsze można ręcznie w bazie zmienić ;-)

mgr inż. Dżyszla

Wypowiedź dodana: 22 czerwca 2007, 16:14:37
« Opcje

Trzeba umieć. ;-)

Gość knrdk Kopiuj nick (83.14.14.*)
Wypowiedź dodana: 22 czerwca 2007, 16:23:10
« Opcje

[quote]Nie mogła zdjąć, bo w ciągu 24 godzin można zmienić poziom ostrzeżenia tylko 4 razy.[/quote]
Od 1 lutego do 14 marca minęło trochę więcej niż 24 godziny. Zresztą przed cofnięciem bana (1.02) ostatnie ostrzeżenie było z 29.01

[quote]Zawsze można ręcznie w bazie zmienić [/quote]
:lol:

Wypowiedź dodana: 22 czerwca 2007, 16:24:27 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 22 czerwca 2007, 16:28:40 po raz 1-wszy przez: Vayshan
« Opcje

Tomusio, jestes bardzo niesprawidliwy i przedstawiasz swoja racje, bardzo subiektywna racje. Tak sie zdazylo, ze MStylance opublikowala na Radzie Jedi Twoje PW do niej. I nie jest to przyjemna lektura. Wypowiedz Tapty o lalce z sexshopu to przy tym lajcik.
Wiecej obiektywizmu. To nie boli.

A pokazała wszystkie pw czy tylko te po ostatnie i to ostrej avanturze z nia odnosnie alvina.. ?
Nie masz tej pewności kolego...
Co do tajnosci jedi - mysli sz ze nie wiem o tym... ?
A o tym że Alvin wszystkim moderatorom i administratorom wysyłał PW w ktorym rzekomo proponowąłem mu mordobicie/bójke itp rzeczy myslisz ze tez nie wiedzialem.. ? Jak tylko dotarla ta wiadomosc do administracjo to zgadnij kto pierwszy przylecial z nowiną do mnie, że alvin buntuje moderatorów i stylance przeciwko mnie ... ;>

Nie było tak.. ?

phi.. żałosne..

I nie napisałem, że nie cechowałem swoich PW negatywnymi emocjami... Pojawiały się owszem - i było to przepraszane za kazdym razem... Ciekawe czy te "łagodne wersje" tez mieliscie do wglądu... Ano... Nie mieliscie... No i zgadnij - skąd tomusio znów to wie... ?
Skąd wiem co robił alvin odnośnie mojej osoby na radzie, skad wiem jakie wiadomosci były puszczane o mnie do stylance i na radzie rpzez innych moderatorów, a jak myślisz - kto napisał do mnie PW zara zpo banie Alvina dajac mi kilka dowodó na to jak on sie zachowuje i kazał pisac do stylance nie odwolanie od decyzji ale o odwolanie alvina z funkcji moda.. ? kto mi napisał, ze jeśli to zrobie to na pewno wybuchnie wojna z alvinem... ? Nie udawajcie niewiniątek do jasnej cholery...

Cytat:

Cytat:

Potrafisz byc fair? Jak napisalem do ciebie PW w wiadomej sprawie i chcialem troche uspokoic sytuacje, to przypomnij sobie jak mnie potraktowales? Z gory stwierdziles ze trzymam z nimi i miales gdzies moje zdanie. Stwierdziles ze nie potrzebujesz niczyjej pomocy, a tym bardziej mojej. A moglem ci pomoc, ale ty to olales. To nazywasz postawa fair?

napisałeś to po fakcie...
Człowieku wtedy już nie było wojenki tylko mordownia na całego i juz jasne było, że albo dostane bana po IP albo dostane bana na konto...
Było napisac pw a nie banowac...
I jeszcze jedno - zajebista pomoc - zlozenie wniosku o ban po IP xD

Wiesz co ci moge powiedziec teraz.. ?

Nie udawaj nie winiatka i spier...aj...

Zarejestrowany, zwieszony Quad Kopiuj nick (0.0.0.*) |  
Wypowiedź dodana: 22 czerwca 2007, 16:29:25
« Opcje

No coz, to sie nazywa kulturalne zakonczenie.

Wypowiedź dodana: 22 czerwca 2007, 16:29:42
« Opcje

Gdybym chciał to bym wam na IDG taki bajzel urzadził ze wszyscy byscie potracili funkcje moderatorów... I zaczynam załowac, że tego nie zrobiłem...

Idź do strony:« Poprzednia123456789...112113114115116Następna »

[+] Pokaż/odśwież listę czytających i monitorujących ten wątek