Forum

IDG - problemy z Forum IDG, z Wydawnictwem, z poziomem artykułów itd.

[+] Twoje konto

Subskrybuj kanał najnowszych wypowiedzi w tym temacie

Wątek Forum > Pogaduchy > IDG - problemy z Forum IDG, z Wydawnictwem, z poziomem artykułów itd.

Czy IDG schodzi na psy? Tu możesz się wypowiedzieć o sytuacji na Forum IDG, poziomie artykułów oraz polityce administracyjnej Wydawnictwa IDG
Idź do strony:« Poprzednia12345...38394041424344454647...112113114115116Następna »
Ocena: (Ocen: 10)
Wypowiedzi 1 026 - 1 050 z 2 890
AvatarZarejestrowany, zwieszony Skibi Mężczyzna Kopiuj nick (91.94.141.*) |  
Wypowiedź dodana: 10 sierpnia 2007, 18:53:29 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 10 sierpnia 2007, 19:05:26 po raz 1-wszy przez: Skibi
« Opcje

Quadro jestem zszokowany :piwo: dla Ciebie

Nagrody z wątku: http://forum.idg.pl/index.php?showtopic=102443&pid=917547&st=40&#entry917547
zostały rozdane. Tym razem miałem zaszczyt odebrać nagrodę wraz z Masajem i dołączyć do elitarnego grona nagrodzonych przez IDG za wkład w rozwój forum.

Gość REKLAMA Kopiuj nick (*->*)
Wypowiedź dodana: 10 sierpnia 2007, 18:53:30

Zarejestrowany, zwieszony Comret Mężczyzna Kopiuj nick (85.222.11.*) |  
Wypowiedź dodana: 10 sierpnia 2007, 19:02:40
« Opcje

Cześć!

Rany nawet nie wiedziałem, że was aż tylu tutaj jest.
Witajcie koledzy z IDG, Quadro ale ja zdążyłem odpowiedzieć w Twoim wątku zanim "wyparował".

Smutna sprawa... piwo się kończy :-(

Gość _Piotrek_ Kopiuj nick (87.99.33.*)
Wypowiedź dodana: 10 sierpnia 2007, 19:05:13
« Opcje

Quadro jesteś jeszcze modem, więc widzisz ukryte wątki - mógłbyś wrzucić tu jego treść :-) ? Ciekawi mnie co w nim było że musiał być natychmiast ukryty.

Zarejestrowany, zwieszony Quad Kopiuj nick (62.69.207.*) |  
Wypowiedź dodana: 10 sierpnia 2007, 19:18:51 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 10 sierpnia 2007, 19:27:20 po raz 1-wszy przez: Quad
« Opcje

Ja czekam na wyjasnienia bana dla Masaja. Mi przedewszystkim chodzi o jasnosc sytuacji. Jesli tej jasnosci nie ma to ja jako mod nie mam tam co robic. Jesli wyjasnienie bedzie, to modem pewnie pozostane (jesli ktokolwiek jeszcze bedzie chcial mnie widziec na tym stanowisku )

*** Dodano o 19:27:20: *** (Autoscalanie)

chcialbym jeszcze odniesc sie do jednej sprawy. Mianowicie do wycofania Waszej zgodny na publikacje waszych watkow na łamach Forum IDG. Rozumiem, ze to wasza wlasnosc intelektualna, ale usuwajac ją nie robicie na zlosc IDG, tylko uzytkownikom, ktorzy czynnie korzystają z wiedzy jaką w tych postach zamiesciliscie.
Prosze o zastanowienie sie, czy naprawde warto niszczyc to co przez ten okres napisaliscie

Gość _Piotrek_ Kopiuj nick (87.99.33.*)
Wypowiedź dodana: 10 sierpnia 2007, 19:27:37
« Opcje

Acha - czyli taki warunek - wyjaśnijcie to albo żegnam. Ok.

Zarejestrowany AlvinR Mężczyzna Kopiuj nick (83.31.192.*) |  
Wypowiedź dodana: 10 sierpnia 2007, 19:27:56 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 10 sierpnia 2007, 19:36:30 po raz 1-wszy przez: AlvinR
« Opcje

Ślicznie powiedziane...

Cytat:

...jesli ktokolwiek jeszcze bedzie chcial mnie widziec na tym stanowisku

- czyli - wystarczy jedna, jedyna osoba... i alibi dla konformizmu postaw zapewnione :-)

Gratulacje :-)

Cytat:

chcialbym jeszcze odniesc sie do jednej sprawy. Mianowicie do wycofania Waszej zgodny na publikacje waszych watkow na łamach Forum IDG. Rozumiem, ze to wasza wlasnosc intelektualna, ale usuwajac ją nie robicie na zlosc IDG, tylko uzytkownikom, ktorzy czynnie korzystają z wiedzy jaką w tych postach zamiesciliscie.
Prosze o zastanowienie sie, czy naprawde warto niszczyc to co przez ten okres napisaliscie

To niby jak to ma być?

idg nie życzy sobie obecności na fidg naszych osób gdyż jesteśmy szkodnikami ale nasze wypowiedzi, nasze posty nie są be???

zyli - nie owijając w bawełnę tylko waląc otwartym tekstem -
Spadaj palancie, nic tu po tobie ale to co zrobiłeś ma pozostać na MOJĄ* chwałę !!
Tak to ma być?

Sytuacja jest prosta - albo się akceptuje czałowieka w całości takim jakim jest z jego zaletami i przywarami albo się z tegoż człowieka rezygnuje rezygnując zarazem z owoców pracy jego.

Inaczej się nie da.

Inaczej - jest to złodziejstwo.
Co między innymi zostało przed banem ponownie wykazane przez masaja poprzez przywołanie stosownych zapisów ustawowych.

ERGO: chcą mieć nasze teksty [to jest głównie masaja i skibiego, bo mojesię w międzyczasie zdezaktualizowały] - to niestety dla nich ale MUSZĄ alceptować nasze osoby.
Łącznie z tym, że będziemy wprost formułowali krytyczne opinie pod adresem niekompetentnych decydentów.
Niekompetentnych oraz zakłamanych.
Nieuczciwych wobec nas oraz reszty forumowiczów.

Więcej - nieuczciwych wobec firmy, w której pracują.

Tertium non datur

.

AvatarZarejestrowany, zwieszony G_no_M Mężczyzna Kopiuj nick (83.4.213.*) |  
Wypowiedź dodana: 10 sierpnia 2007, 19:32:53
« Opcje

Quadro> Nie ma tak dobrze. To IDG sobie nie życzy mieć tych osób na pokładzie, więc jest całkiem oczywiste, że musi im zwrócić ich własną pracę.

GnoM

Wypowiedź dodana: 10 sierpnia 2007, 19:33:46
« Opcje

Alvinie nie przesadzaj, na razie Quadro zachował się bardzo przyzwoicie, a Ty go za słówka łapiesz.
Jak nie wierzysz w jego słowa daj się chociaż rozwinąć sytuacji ( sam jestem ciekaw ).

Chyba pierwszy raz stanąłem po stronie

q ale uważam, że tym razem ( i na razie ) należy go bronić

Wypowiedź dodana: 10 sierpnia 2007, 19:38:05 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 10 sierpnia 2007, 19:40:41 po raz 1-wszy przez: AlvinR
« Opcje

Skibi - i obyś miał rację.
Szczerze ci tego życzę.
Ale pozwól, że zachowam swój sceptycyzm.
A jesli zajdzie stosowna okoliczność - z przyjemnością złożę samokrytykę i przyznam ci rację :piwo:

*** Dodano o 19:40:41: *** (Autoscalanie)

BTW - przykład konstruktywnej i kreatywnej wypowiedzi forumowicza o jakiego idg najbardziej zabiega :-)

http://forum.idg.pl/index.php?s=&showtopic=11384&view=findpost&p=917682

Absolutnie bezkonfliktowy :-)
Wspaniale nabijający licznik odsłon strony :-)
Sam mnijód, cud i ultramaryna :-D

Wypowiedź dodana: 10 sierpnia 2007, 19:44:24
« Opcje

Wątki znikają. Przynajmniej moje, znikają też wypowiedzi w wątkach. Hmm

Wypowiedź dodana: 10 sierpnia 2007, 19:45:48
« Opcje

Widocznie ktoś decyzyjny wykonał jeden jedyny telefon do prawnika i dowiedział się, że szanse na wygranie potencjalnego procesu zawierają się w zbiorze liczb podzielnych przez ZERO

W zbiorze liczb urojonych :-D

AvatarZarejestrowany, zwieszony G_no_M Mężczyzna Kopiuj nick (83.4.213.*) |  
Wypowiedź dodana: 10 sierpnia 2007, 19:55:01 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 10 sierpnia 2007, 20:03:49 po raz 1-wszy przez: G_no_M
« Opcje

Powstała petycja:

Witam!

W związku z zablokowaniem konta użytkownika Masaj007, chciałbym złożyć wniosek o podanie rzeczywistych powodów podjęcia takiej decyzji, ponieważ ujęte te ujęte w stosownym wątku można włożyć jedynie między bajki. Dodatkowo prosiłbym o wypisanie punktów regulaminu, które w/w użytkownik łamał, a biorąc pod uwagę wieczystego bana, zapewne łamał nagminnie. Jeżeli nie było racjonalnych powodów, proszę o cofnięcie zablokowania konta. W razie popełnienia pomyłki rozumiem, że nie muszę przypominać o wystosowaniu należnych przeprosin poszkodowanemu.
Biorąc pod uwagę postępowanie administracji w sytuacjach chociażby z użytkownikiem Slipknot/AMD3000/Garosso/Intel(…), który pomimo wielokrotnego łamania regulaminu i etykiety nadal miał ciche przyzwolenie na czynny udział w życiu Forum, a co za tym idzie tworzył i częściowo świadczył o jego poziomie, proszę o pozytywne rozpatrzenie tego wniosku zarówno dla ukaranego, jak i całej społeczności FIDG.
Protestujemy przeciwko wykluczaniu ze społeczności Forum IDG użytkowników, którzy włożyli wielki wkład w jego rozwój. Zawłaszczacie w ten sposób ich pracę, z której w dodatku czerpiecie korzyści.
Na koniec chciałbym tylko życzyć, abyście nie znaleźli się na forum z wypowiedziami jedynie użytkowników typu strychu20. Pozdrawiam.

Jeśli ktoś się chce podpisać, to piszcie do CuRRtisa na adres:

Kod:

currtis {MAŁPA} tlen.pl

GnoM

Wypowiedź dodana: 10 sierpnia 2007, 19:59:20
« Opcje

Podpisałbym ale to by wyglądało na gest we własnej sprawie i odwoływanie się od decyzji mnie dotyczącej tylnymi drzwiami - a tego nie chcę.

Dlatego - w pełni się zgadzając z meritum petycji - powstrzymam się od bezpośredniego jej poparcia poprzez złozenie swego podpisu co zresztą - gdybym ją podpisał - mogło by jej w oczach decydentów idg jedynie zaszkodzić.

Wypowiedź dodana: 10 sierpnia 2007, 20:01:01
« Opcje

Quadro> Nie ma tak dobrze. To IDG sobie nie życzy mieć tych osób na pokładzie, więc jest całkiem oczywiste, że musi im zwrócić ich własną pracę.

Tylko, tu nie chodzi o zwrocenie wlasnosci, tylko jej bezpowrotne zniszczenie. To chyba nie o to chodzi. Czy nie bedzie Wam zal tej wiedzy, ktorą przekazaliscie? To nie IDG z niej korzysta, ale uzytkownicy, ktorzy poszukują wiedzy i wchodzą na to Forum nie dlatego, ze to jest IDG, tylko dlatego, ze moga sie dowiedziec tu paru rzeczy o ich problemach

Wypowiedź dodana: 10 sierpnia 2007, 20:01:43
« Opcje

:lol:
http://forum.idg.pl/index.php?s=&showtopic=11384&view=findpost&p=917696

Pomysł przedni - a raczej - oba pomysły :-D

Tyle tylko - że takie alternatywne forum już przecież jest :-)

TU ono jest :-)

U Dżyszli :-D

.

Wypowiedź dodana: 10 sierpnia 2007, 20:04:03
« Opcje

Quadro będzie żal, ale może to ustrzeże nowego Użytkownika przed wchodzeniem na to "forum". I tylko dlatego warto to zrobić. Niech trafi lepiej gdzie indziej ze swoimi pytaniami.

Wypowiedź dodana: 10 sierpnia 2007, 20:05:06
« Opcje

quad - coś w tym jest co napisałeś
Ale w takim razie jeden jedyny warunek, jaki MUSI spełnić idg aby móc korzystać z dorobku zbanowanych - przy każdym opście, przy nicku moim, masaja, skibiego - niech znajdzie się dopisek wyrażnie widoczny dla każdego kto otwiera wątek i czyta post:

Zbanowany za merytoryczną krytykę woluntaryzmu i niesłowności administracji forum

Jak sądzisz?
Pójdą na to?

:lol:

Wypowiedź dodana: 10 sierpnia 2007, 20:09:06
« Opcje

AlvinR napisał(a):

Jak sądzisz?
Pójdą na to?

Watpliwe :-)
Ale tak czy siak mysle ze odwaliliscie kawal dobrej roboty i jeszcze dlugo Wasze rady bedą sluzyly pomocą wielu uzytkownikom. I chociazby dlatego warto je zostawic.

Moderator masaj007 Mężczyzna Kopiuj nick (81.15.226.*) |  
Wypowiedź dodana: 10 sierpnia 2007, 20:12:48
« Opcje

No wrócuiłem z siłowni gdzie się trochę wyładowałem. Polecam to każdemu.
Alvinie nie kracz, ze to wszystko meesha bo to nieprawda. Wiem, że go nie lubisz ale to też porządny człowiek.
Co do pozwów to widać, ze niestety nic nie będzie bo IDG usuwa wypowiedzi. Ciekawe jak długo będą usuwali moje 16k. Z drugiej strony szkoda mi prosić o usunięcie bo może to komuś pomóc. Nie podjąłem jeszcze decyzji ani nie napisałem wątku.
Poprosiłem meeshe o zachowanie wątku z dymisją Quadro-nie wiem czy jeszcze masz uprawnienia do Rady Jedi.
Jest jeszcze inna sprawa łamania praw autorskich jak wykorzystanie moich zdjęć w artykule IDG-nie wyraziłem zgody. Moje pomysły na Artykuły użytkowników i wątki sponsorowane. Myślę, ze trochę grosza może wpaść.
Jestem ciekaw co by Tweak napisał o tej sytuacji. O poleciały by bluzgi.
Na gg będę po 23 jak by co

Wypowiedź dodana: 10 sierpnia 2007, 20:18:28 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 10 sierpnia 2007, 20:20:35 po raz 1-wszy przez: AlvinR
« Opcje

To teraz na spokojnie zastanów się jak to było...
Jak wyglądały rozmowy...
zawoalowane zawarte w nich sugestie...
jak odbywało się kształtowanie twoich opinii...
kto w tym celował...
kto grał pierwsze skrzypce, a kto tylko w odpowiednim momencie rzucał jednym zdaniem sugestii...
I jaką to właściwie rolę dzięki temu ty sam odegrałeś... w czyimś interesie...
I czy moje ówczesne diagnozy sytuacji na fidg oraz przyczyn tego co się dzieje nie były słuszne...

"Kasa misiu, KASA!" jak mawiał trener Wójcik

No i oczywoiście dopieszczanie ego włodarzy idg.
A czyż masaj nie dobijał ich słusznym, opartym o konkrety wyśmiewaniem "wybitnych" osiągnięć w dziedzinie logistycznego zabezpieczenia złotu?
Czy nie wykazywał niekompetencji stylance?
A skoro stylance - to przeciez tym samym wykazywał błędność decyzji o jej zatrudnieniu na stanowisku do którego dziwczę zdecydowanie jeszcze nie dorosło.
I długo nie dorośnie :-)

Przemyśl to sobie quadro na spokojnie.

I nie bój się wniosków :-)
.

*** Dodano o 20:20:35: *** (Autoscalanie)

masaj - nie bój się :-)
Za matyeriał zamieszczony w "papierze" przecież ktoś wziął,. bo musiął wziąść, boi nie mogło to przecież przepaść :-D tzw. "wierszówkę" :lol:

.

Moderator masaj007 Mężczyzna Kopiuj nick (81.15.226.*) |  
Wypowiedź dodana: 10 sierpnia 2007, 20:27:16
« Opcje

Matriał bym na stronie PCworlda nie w papierze.
Musze przyznać, że się wzruszyłem. Jako, że nie mogę wypowiadać się na Forum IDG bo mam blokadę postów od moda może ktoś może to napisać:
Jestem wzruszony. Dziękuje wszystkim, którzy chcieli podpisać się pod petycją i każdemu stawiam piwo. Dziękuje także Curtissowi za zamieszczenie petycji. Co do cofnięcia bana to nie wiem na razie czy chciałbym aby go zdjęto ale na pewno chciałbym poznać powody. To co napisał Darek to jakiś bełkot i powód bana jest powszechnie znany. Na razie jestem u Asi na pół-niesprawnym kompie więc mam ograniczone możliwości pisania. Gdyby ktoś chciał się skontaktować będę po 23.
Masaj

Wypowiedź dodana: 10 sierpnia 2007, 20:37:01
« Opcje

wysłano :-D

AvatarZarejestrowany, zwieszony Raistlin Mężczyzna Kopiuj nick (83.5.159.*) |  
Wypowiedź dodana: 10 sierpnia 2007, 20:38:17
« Opcje

Na prawdę nie jestem pewien czy chcę się pojawić na jutrzejszym zlocie jeśli ma się odbyć w takiej atmosferze jaka panuje obecnie na Forum.

Wniosek przeczytałem i podpisuję się pod nim. Nawet jeśli potem dostanę za to bana. Co wcale nie byłoby takie dziwne.

Athlon 64 X2 EE 3600 // MSI K9AGM2// 2*1024mb PC-800 Patriot CL5// Samsung 160gb //Chieftec GPS-400AA-101A

Wypowiedź dodana: 10 sierpnia 2007, 21:21:54
« Opcje

Właśnie dostałem
Regulamin Forum pkt 12. (8 postów o treści "...") Warn 10% Blokada konta 7 dni.

w wątku:http://forum.idg.pl/index.php?showtopic=102443&st=35#entry917684

moderator wichura1

Za wątek o nagrodach.

Wypowiedź dodana: 10 sierpnia 2007, 21:29:58 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 10 sierpnia 2007, 21:31:34 po raz 1-wszy przez: AlvinR
« Opcje

Zaraz...
Obawiam się że nie rozbieram...

Dostałeś od wichury 7 dni bana za wątek o nagrodach?

A konkretnie - za co?

Z tego co przytoczyłeś - to by wyglądało że za multiplikację postów ale w wątku jako żywo tego nie widać.

A skoro tak - to jest to kolejny ban za całokształt oraz brak należytej pokory wobec majestatu Ich Wysokości oraz tego co łaskawie zechcą z siebie wydalić :-D

A jeśli tak - to witaj w gronie Szlachetnie Zbanowanych w randze Giermka Bana ;-) [Rycerzem Bana zostaniesz po otrzymaniu bana wieczystego :-D ]

Idź do strony:« Poprzednia12345...38394041424344454647...112113114115116Następna »

[+] Pokaż/odśwież listę czytających i monitorujących ten wątek