Forum

IDG - problemy z Forum IDG, z Wydawnictwem, z poziomem artykułów itd.

[+] Twoje konto

Subskrybuj kanał najnowszych wypowiedzi w tym temacie

Wątek Forum > Pogaduchy > IDG - problemy z Forum IDG, z Wydawnictwem, z poziomem artykułów itd.

Czy IDG schodzi na psy? Tu możesz się wypowiedzieć o sytuacji na Forum IDG, poziomie artykułów oraz polityce administracyjnej Wydawnictwa IDG
Idź do strony:« Poprzednia12345...41424344454647484950...112113114115116Następna »
Ocena: (Ocen: 10)
Wypowiedzi 1 101 - 1 125 z 2 890
 Zarejestrowany AlvinR Mężczyzna Kopiuj nick (83.31.192.*) |  
Wypowiedź dodana: 11 sierpnia 2007, 13:52:54
« Opcje

Jak komentarze pod newsami na onecie? :lol:

Gość REKLAMA Kopiuj nick (*->*)
Wypowiedź dodana: 11 sierpnia 2007, 13:52:55

AvatarZarejestrowany, zwieszony Skibi Mężczyzna Kopiuj nick (91.94.44.*) |  
Wypowiedź dodana: 11 sierpnia 2007, 13:53:45
« Opcje

Administracja by umieściła to w pkt 1.

Może na początku "regulaminu" należało by wprowadzić zapis:
Forum IDG.pl jest forum otwartym i jedynym ograniczeniem ( oczywiście jakże niechętnie nakładanym ) jest zakaz wszelkiego krytykowania jaśnie panującej i nie omylnej administracji. Mile widziana współpraca tak długo dopóki pomysły są zgodne z linią wytyczona przez panującą władzę. Wszelkie prowokacje lub wypowiedzi przeciw administracji traktowane będą jako przejaw działania układu przeciw nam i będą bezwzględnie karane dożywotnim banem no konto ( oczywiście nowe zakładać można, wszak liczba odsłon się liczy )

Wypowiedź dodana: 11 sierpnia 2007, 13:57:35
« Opcje

Skibi - ja mam zapowiedź, że również wszelkie moje ewentualne nowe konta będą automatycznie banowane :-D

Jak iwdać - jestem wywrotowcem na miarę niejakiego Lwa Trockiego :lol:
Teraz tylko czekać jak naslą na mnie jakiegoś fagasa z ciupazeckom ;-)

Zarejestrowany, zwieszony Comret Mężczyzna Kopiuj nick (85.222.11.*) |  
Wypowiedź dodana: 11 sierpnia 2007, 13:59:43
« Opcje

Oprócz samej sytuacji wkurza mnie ta cała przedmowa Długiego...

Wysłałem mu PW w tej sprawie, mianowicie :

"Nasze stanowisko było jasne od początku..." :-D

Gdyby było jasne i czytelne stanowisko mnustwo rzeczy nie miałoby miejsca. Nawet w momencie publikacji posta Długiego... na forum IDG opublikowane są 2 różne regulaminy. Przynajmniej były bo obecnie jest jeden w 2 miejscach, co również nie sprzyja jasności sytuacji.

Dodatkowo wątki dot. banów powinny być publikowane jak dotychczas w "Przewinieniach i upomnieniach (LOCH). Co ma do tego "Nasze forum"?

To jest ta jasna sytuacja od początku.

Zarejestrowany, zwieszony kamassss Mężczyzna Kopiuj nick (83.17.252.*) |  
Wypowiedź dodana: 11 sierpnia 2007, 14:03:05 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 11 sierpnia 2007, 14:04:16 po raz 1-wszy przez: kamassss
« Opcje

A podobno w Polsce jest wolnosc słowa...

AlvinR -a nie ma zadnych programów do szyfrowania IP ?

Wypowiedź dodana: 11 sierpnia 2007, 14:10:01
« Opcje

MOżna wchodzić przez proxy
MOżna się rejestrować z kafejki
Można często resetować neo

Tyle tylko - że po co?
Jak napisałem w odpowiedzi na decyzję o wykopaniu mnie z moderowania - nie mam zamiaru się od tego odwoływać bo nie ma tam [w administracji] po odejściu smolkiego nikogo z kim by się chciało pracować :-D

Wypowiedź dodana: 11 sierpnia 2007, 14:10:19
« Opcje

Sytuacja była zgoła przeciwna niż długi sugeruje, Długie debaty z Moniką były i wydawało się, że doszliśmy do porozumienia czego pierwszym widocznym dowodem był Regulamin, który napisałem.
Potem były 2 tyg przerwy ( Monika wyjechała, potem miała zlot na głowie itd ) i nagle totalny zwrot poglądów. Dodam, że nastąpiło to po rozpoczęciu domagania się realizacji obietnic.

Wypowiedź dodana: 11 sierpnia 2007, 14:12:48
« Opcje

Skibi...
No wiesz Ty co...
przecież tak nie można...
No jaki Ty jesteś...
domagać się realizacji, wywiązywania się z obietnic?!?
Czyż nie powinieneś się czyć dostatecznie uhonorowany tym, że obietnice zostały wogóle złożone??
Wszak domaganie się ich realizacji to już jest skrajne nadużycie zaufania jakim zostałeś obdarzony :lol:

Zarejestrowany, zwieszony kamassss Mężczyzna Kopiuj nick (83.17.252.*) |  
Wypowiedź dodana: 11 sierpnia 2007, 14:13:28
« Opcje

Z tego co wyczytałem na IDG to Smolki by fajny gosc...
No ale uczciwego zawsze zgnoja...

Wypowiedź dodana: 11 sierpnia 2007, 14:19:07
« Opcje

Smolki akurat zmienił pracę :-D.

Wypowiedź dodana: 11 sierpnia 2007, 14:19:36 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 11 sierpnia 2007, 14:19:56 po raz 1-wszy przez: Skibi
« Opcje

No cham ze mnie i prostak

Wypowiedź dodana: 11 sierpnia 2007, 14:22:59
« Opcje

kamassss - nie BYŁ tylko JEST bo ani nie umarł ani też się nie ześwinił tylko JEST taki jaki był dawniej :-)

Zarejestrowany tester Kopiuj nick (80.0.0.*) |  
Wypowiedź dodana: 11 sierpnia 2007, 15:01:56
« Opcje

Ten punkt 3e to autentyk? Zbieram szczękę z podłogi...

*** Dodano o 13:45:01: *** (Autoscalanie)

Fotomontaż. Czcionka wyraźnie grubsza.

Tak, to był fotomontaż... Niemniej chyba w pewnym sensie pokazuje to, co pisane jest czcionką "invisible ink"

Tester

Wypowiedź dodana: 11 sierpnia 2007, 15:23:00
« Opcje

Fajnie Stylance wygląda teraz wobec wypowiedzi długiego. Wyszło, że nie tylko mnie oszukała, ale robiła to cały czas świadomie i celowo. W końcu stanowisko administracji było cały czas jasne

AvatarZarejestrowany, zwieszony G_no_M Mężczyzna Kopiuj nick (83.30.139.*) |  
Wypowiedź dodana: 11 sierpnia 2007, 15:28:18
« Opcje

Jeśli miałbym wybierać, komu wierzyć, to nie postawiłbym na Długiego...

GnoM

Wypowiedź dodana: 11 sierpnia 2007, 15:37:25
« Opcje

Też mam takie wrażenie.

Zwróć jednak uwagę na pełen profesjonalizm. Postawił swojego pracownika w pozycji oszusta.

AvatarZarejestrowany, zwieszony G_no_M Mężczyzna Kopiuj nick (83.30.139.*) |  
Wypowiedź dodana: 11 sierpnia 2007, 15:53:52
« Opcje

A on w ogóle czyta, co się na Forum dzieje? Gdyby mu zadać kilka prostych pytań z serii "z życia forum", to myślisz, że odpowiedziałby?

GnoM

AvatarAdministrator Dżyszla Mężczyzna Kopiuj nick (83.238.128.*) |  
Wypowiedź dodana: 11 sierpnia 2007, 15:54:30
« Opcje

Tester w zasadzie się za mnie wypowiedział... Nic dodać - to, co robią to krok wstecz! Oj, cieszę się, że już dawno zrezygnowałem z FIDG, żałuję, że nie dano mi wcześniej...

mgr inż. Dżyszla

Nie odpisuję na problemy zgłaszane na e-mail lub PW!

Także dzięki firmie Netlook.pl możesz za darmo korzystać z tej strony!

Wypowiedź dodana: 11 sierpnia 2007, 16:16:46
« Opcje

G_no_Mie sądzę, że nie. Tylko widzisz jak się pracuje to jest zasada, że swoich podwładnych się broni.

Nawet jak wiem, że moi coś skopali, to przed ludźmi z zewnątrz będę bronił, a na dywanik wezwę bez świadków z po za firmy.

Szef nie może swoimi wypowiedziami stawiać pracownika w sytuacji bardzo szkodliwej dla tego pracownika.

Taki szef to d*** a nie szef.

To, że nie wie co się na forum dzieje to jeszcze ujdzie ( to może nie jego działka. Mnie też pracownicy nie informują o każdym detalu swojej pracy. I tak samo ja tez nie informuję właściciela firmy o każdym detalu mi znanym. Trzeba umieć podawać informacje przełożonym w zakresie dla nich potrzebnym. Wszystkiego się nie da.

przykład: mam 20 pracowników. Nie mogę zajmować się technologią wykonania przez nich pracy. Wiem kto, gdzie i co robi. Ale nie wchodzę w szczegóły czy śrubka ma prawy gwint czy lewy ( to musi wiedzieć pracownik ). Natomiast mój szef musi wiedzieć czy mamy odpowiednią ilość zleceń, czy nie mamy kłopotów z inwestorami lub podwykonawcami ( ale już szczegóły umowy z inwestorem czy podwykonawcą to moja działka i szef umowy czytać nie będzie. On ją przeczyta dopiero w razie kłopotów ). Heh mam nadzieję, że jasno

Wypowiedź dodana: 11 sierpnia 2007, 16:41:55
« Opcje

Całe to wystąpienie wskazuje tylko na to że Długiemu... puściły nerwy.

Nie przemyślał sprawy i zareagował zbyt pochopnie. Olewając regulamin forum, kłamiąc na temat jasnego i od dawna znanego stanowiska i na koniec stawiając swojego pracownika w przykrej sytuacji.

Może ktoś wyżej przez przypadek zajrzał na forum i zobaczył co tak na prawdę się dzieje.

Wiecie, czasem starczy jakaś głupia uwaga i zaczynają się nerwowe ruchy. Smutna prawda jest taka, że administracja nie radzi sobie z prowadzeniem forum. Ja rozumiem zawirowania i spory, ale nie przez tyle miesięcy. To jednoznacznie pokazuje nieudolność ludzi za to odpowiedzialnych, a tego nikt nie lubi.

Zarejestrowany AlvinR Mężczyzna Kopiuj nick (83.31.231.*) |  
Wypowiedź dodana: 11 sierpnia 2007, 16:48:15
« Opcje

comret - wyżej jest tylko Avrook czyli Kreczmar a ponad nim to już tylko Prezes IDG Poland, który co prawda przejął w spadku po ojcu stanowisko ale... śmiem podejrzewać, że to co się dzieje jest pokłosiem jego żądań wobec personelu w przedmiocie wzrostu zysków spółki.
Młody, nowy na stołku to chce się wykazać przed właścicielami.

Gość Blackwhite Kopiuj nick (88.110.17.*)
Wypowiedź dodana: 11 sierpnia 2007, 17:09:48
« Opcje

Witam
pozwolilem sobie napisac posta tutaj i mam nadzieje ,ze nie macie mi tego za zle.
Chcialem stanac w obronie Stylance - ona z tym nic wspolnego nie ma ale niestety jej sie za to obrywa.W sumie nie dziwie sie poniewaz jakby nie bylo ona jest za forum bezposrednio odpowiedzialna, i przewaznie takie osoby zbieraja wszystkie "kwiatki" za podobne sytuacje.
Modowie tez dowiedzieli sie o tym po fakcie dokonanym i zapewniam was, ze z tym co zaszlo sie nie zgadzamy, malo tego - jestesmy delikanie mowiac wkurzeni, bo jest to niwatpliwie zwyklym chamstwem .

Wypowiedź dodana: 11 sierpnia 2007, 17:26:05 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 11 sierpnia 2007, 17:28:31 po raz 1-wszy przez: Skibi
« Opcje

Za decyzję długiego nikt Stylance nie wini. Ale za obiecywanie i nie dotrzymanie obietnic już tak.

I myślę, że wszyscy tutaj są świadomi, że jej się obrywa trochę z racji funkcji ( tak to już bywa ) a reszta za to co sama zepsuła ( i temu jest bezsprzecznie sama winna ). Do kłamania nikt jej nie zmuszał. Do oszukiwania też nie.

Wypowiedź dodana: 11 sierpnia 2007, 18:38:08
« Opcje

Sorki - ale tak na dobrą sprawę zadymy na poważnie zaczęły się od tego, że stylance zaczęła się bawić w dobrą nianię złych dzieci biorąc w nieustającą obronę czołowych ówczesnych zadymiarzy.

Co prawda, trochę [ale tylko trochę] jej przeszło gdy Tapta porównał ją do gumowej lalki z sexshopu ale... było już za późno - mleko zostało rozlane zaś całą reszta jest już tylko pokłosiem wprowadzonego przez nią podziału na równych i równiejszych, tolerowanych i afirmowanych pomimo skrajnego naruszania RFegulaminu i Etykiety.

Jeżeli do tego dodamy różne machloje i matactwa związane z fałszowaniem przez NN sprawców postów tomusia oraz krecią stymulację, która zaowocowała tzw. wnioskiem...

Ergo - ona nie jest taka czysta jako lelija wodna
Jest co prawda pionkiem ale w pełni świadomym pionkiem w czyjejś grze.

Wypowiedź dodana: 11 sierpnia 2007, 21:24:42
« Opcje

A ogólnie - postawę i podejście administracji mozna chyba podsumować krótkim:

Cytat:

ventum seminabunt et turbinem metent

Idź do strony:« Poprzednia12345...41424344454647484950...112113114115116Następna »

[+] Pokaż/odśwież listę czytających i monitorujących ten wątek