Forum

IDG - problemy z Forum IDG, z Wydawnictwem, z poziomem artykułów itd.

[+] Twoje konto

Subskrybuj kanał najnowszych wypowiedzi w tym temacie

Wątek Forum > Pogaduchy > IDG - problemy z Forum IDG, z Wydawnictwem, z poziomem artykułów itd.

Czy IDG schodzi na psy? Tu możesz się wypowiedzieć o sytuacji na Forum IDG, poziomie artykułów oraz polityce administracyjnej Wydawnictwa IDG
Idź do strony:« Poprzednia12345...43444546474849505152...112113114115116Następna »
Ocena: (Ocen: 10)
Wypowiedzi 1 151 - 1 175 z 2 890
 Zarejestrowany AlvinR Mężczyzna Kopiuj nick (83.31.210.*) |  
Wypowiedź dodana: 12 sierpnia 2007, 10:17:33
« Opcje

Właściwość miejscowa sądu jest dla miejsca popełnienia przestępstwa albo wedle siedziby pozwanego w procesie cywilnym.

W obu przypadkach - jest to Warszawa.

Gość REKLAMA Kopiuj nick (*->*)
Wypowiedź dodana: 12 sierpnia 2007, 10:17:34

AvatarZarejestrowany, zwieszony Skibi Mężczyzna Kopiuj nick (87.96.41.*) |  
Wypowiedź dodana: 12 sierpnia 2007, 10:20:10
« Opcje

To będziemy mogli sobie zloty robić co jakiś czas :-D

Zarejestrowany, zwieszony wargavoc Mężczyzna Kopiuj nick (83.24.6.*) |  
Wypowiedź dodana: 12 sierpnia 2007, 10:31:27
« Opcje

Witam wszystkich. Zlot - musze przyznać - udał się. Było śmiesznie, poznałem bardzo wartościowych ludzi. Szkoda, że administracja nagminnie niszczy ten klimat...

www.pgr.one.pl
www.granfalon.one.pl

Wypowiedź dodana: 12 sierpnia 2007, 10:33:13
« Opcje

kto był z administracji i co nawywijali?

Zarejestrowany, zwieszony wargavoc Mężczyzna Kopiuj nick (83.24.6.*) |  
Wypowiedź dodana: 12 sierpnia 2007, 10:40:53
« Opcje

Szczerze? Nie wiem, nie wnikałem, totalnie ich obsrałem. Co do ich wywijania - narąbali sie jak wory cementu, aż żal było patrzeć...

www.pgr.one.pl
www.granfalon.one.pl

Wypowiedź dodana: 12 sierpnia 2007, 10:42:52
« Opcje

A swoją drogą - dotychczas relacje ze zlotów pojawiały się na stronach IDg niemal live a dziś jest ta godzina a na idg.pl jeszcze cicho...

Jakby zlotu nie było... :-D

AvatarAdministrator Dżyszla Mężczyzna Kopiuj nick (83.238.128.*) |  
Wypowiedź dodana: 12 sierpnia 2007, 11:01:12 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 12 sierpnia 2007, 11:03:35 po raz 1-wszy przez: Dżyszla
« Opcje

Skibi - np. doniesienie o popełnieniu przestępstwa składa się w miejscu popełnienia przestępstwa lub w jednostce policji/prokuratury właściwej dla miejsca zamieszkania pokrzywdzonego. Lecz sprawy sądowe prowadzi się w sądzie właściwym dla lokalizacji oskarżonego, a już w szczególności, gdy miejsce popełnienia przestępstwa jest nieokreślone (jak internet) lub pozywających jest więcej w różnych miejscach.

*** Dodano o 11:02:22: *** (Autoscalanie)

:P Ale mam opóźnienie ;-)

*** Dodano o 11:03:35: *** (Autoscalanie)

Co do ich wywijania - narąbali sie jak wory cementu, aż żal było patrzeć...

A to nic nowego - oni non stop są narąbani. A przynajmniej takie wrażenie sprawiają. A na zlotach to już na pewno.

mgr inż. Dżyszla

Nie odpisuję na problemy zgłaszane na e-mail lub PW!

Także dzięki firmie Netlook.pl możesz za darmo korzystać z tej strony!

Wypowiedź dodana: 12 sierpnia 2007, 11:06:12
« Opcje

Walą browar za free - bo płaci sponsor to i korzystają sobie ile tylko można :-D

Nihil novi sub sole :-D

.

Zarejestrowany, zwieszony Quad Kopiuj nick (62.69.207.*) |  
Wypowiedź dodana: 12 sierpnia 2007, 12:47:59 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 12 sierpnia 2007, 13:07:08 po raz 1-wszy przez: Quad
« Opcje

Czasami dziwie sie Wam czytajac wasze posty. Poswiecacie tyle czasu i energii na walke nie wiadomo o co. O wirtualne zycie. O Forum, ktorego nie jestescie i nigdy nie byliscie wlascicielami. O cos co byla dla was hobby, miejscem spedzania wolnego czasu.

Jak wam zabiorą park w ktorym codziennie sobie spacerowaliscie to tez bedziecie pozywac wlascicieli parku o to ze nie mozecie juz tam chodzic?

Dla mnie jest to kompletnie niezrozumiale. Caly czas twierdzicie ze macie to Forum w d... ale ciagle uparcie chcecie tam pisac.

Jest tyle roznych Forow, jak chociazby przytaczane wielokrotnie PurePC. dlaczego tam sobie nie pojdziecie i nie bedziecie tam pisac? Tylko walczycie nie wiadomo o co.

Jeszcze bym rozumial, gdyby na tym Forum placilo sie za kazdego napisanego posta, a Wy nie otrzymalibyscie za to zaplaty i ubiegacie sie o swoje. Ale pisanie na Forum odbywa sie na zasadzie dobrowolnosci. Nikt nikogo nie zmusza do pisania, ani tez nie wymaga od niego zgody na wykorzystanie tresci zawartej w poscie.
Czy zaznaczyliscie gdzies, ze nie wyrazacie zgody na wykorzytstywanie waszych postow? Nigdzie nie widzialem takiej informacji. Wiecie ilu ludzi wykorzystalo wasze posty, ile ludzi zapisalo to na swoje dyski. Ich tez pozwiecie o nielegalne wykorzystanie waszej wartosci intelektualnej?

EDIT: blad poprawilem

Wypowiedź dodana: 12 sierpnia 2007, 12:51:49 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 12 sierpnia 2007, 12:53:35 po raz 1-wszy przez: AlvinR
« Opcje

(...)
Dla mnie jest to kompletnie nie zrozumiale.
(...)

I to wyjaśnia wszystko :-)

*** Dodano o 12:53:35: *** (Autoscalanie)

BTW: skoro tak jeszcze całkiem niedawno walczyłeś o czystość języka to bądź uprzejmy zakontaktować, że prawidłowo, powinno być napisane "niezrozumiałe"

.

Wypowiedź dodana: 12 sierpnia 2007, 13:04:53
« Opcje

zakontaktowalem, jesli Ci to poprawi humor :-)
Moj blad, przepraszam.

Wypowiedź dodana: 12 sierpnia 2007, 13:12:54
« Opcje

Proszę bardzo.
Nic się nie stało aby czynić z tego problem.

Wypowiedź dodana: 12 sierpnia 2007, 14:08:01 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 12 sierpnia 2007, 14:19:09 po raz 1-wszy przez: Skibi
« Opcje

Wyjaśnię Ci to jasno:

IDG udostępnia forum - ludzie piszą na forum - IDG czerpie z tego zyski

IDG blokuje forum dla Nas - wycofujemy zgodę na wykorzystanie naszych wypowiedzi gdyż nic z tego już nie mamy - IDG nadal czerpie z tego zyski

Usunięcie naszych wypowiedzi - mniej odsłon - mniej kasy dla IDG. Z jakiej racji ktoś ma na naszej własności zarabiać ? W szczególności, że zachował się jak ostatni cham i prostak ?

Podsumowując było coś za coś a jest nic za coś.

Moje żądanie zaprzestania wykorzystywania mojej własności zostało oficjalnie przesłana i złożona na ręce Sokołowskiego. I od tego momentu jest obowiązujące. Nie zależnie od tego czy Quadro gdzieś je czytałeś ( np na tym forum zostało opublikowane ) czy nie. Ta kwestia jest bez znaczenia dla sprawy

Gdyby blokada konta nie była założona przez widzimisię to pewnie bym odpuścił. Przypominam, że krytyka IDG nie jest zabroniona.

Wypowiedź dodana: 12 sierpnia 2007, 14:25:31
« Opcje

Gdyby kazdy zbanowany na jakimkolwiek Forum wycofywal swoją zgode na publikacje swoich postow to Fora nie maialyby prawa bytu.
Nie badzmy smieszni, bo to jest zachowanie maych dzieci.

a po drugie IDG nie naruszylo waszych praw autorskich. Nadal nalezą do was i nalezec bedą zawsze. Pod kazdym waszym postem jest wasz nick i wiadomo kto go napisal. Nadal to jest kojazone z waszą osobą wiec prawo do waszej wlasnosci intelektualnej nie zostalo wam zabrane

Wypowiedź dodana: 12 sierpnia 2007, 14:44:05 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 12 sierpnia 2007, 14:46:03 po raz 1-wszy przez: Skibi
« Opcje

1. Czy forum padnie czy nie i czy ma rację bytu to mnie mało obchodzi
2. Z chwilą złożenia żądania wycofania wypowiedzi, prawo ich dalszego wykorzystania wygasło, więc pozostawienie wiadomości na forum jest naruszeniem praw autorskich. Jest jeszcze coś takiego jak dysponowanie swoimi prawami autorskimi i prawo do dysponowania zostało naruszone.
3. Nie życzę sobie by moją osobą kojarzyć z tym beznadziejnym forum ( co też napisałam ) i niezastosowania sie IDG do mojego żądania dodatkowo narusza moją godność osobistą i moim zdaniem wpływa niekorzystnie na mój wizerunek.

Zachowanie IDG to już przekroczyło wszelkie granice przyzwoitości, więc mi tu o małych dzieciach kitu nie wciskaj.

AvatarAdministrator Dżyszla Mężczyzna Kopiuj nick (83.238.128.*) |  
Wypowiedź dodana: 12 sierpnia 2007, 14:46:48 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 12 sierpnia 2007, 14:47:40 po raz 1-wszy przez: Dżyszla
« Opcje

Quadro - niemniej przysługują każdej osobie prawa do dysponowania własną wypowiedzią i w tym także żądanie usunięcia jej. Dokładnie jakoś to jest "ze względu na szczególny interes autora" czy jakoś tak formułuje to Ustawa o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych.

Owszem, że z jednej strony masz rację, iż mając gdzieś Forum niepotrzebnie się walczy teraz. Ale zwróć uwagę także na fakt, iż osoby zostały wydalone. Nie odeszły same, lecz oficjalnie z powodu niestosownego zachowania zabroniono im pojawiać się więcej. I w wielu przypadkach - przyznaj - jest to wyłącznie pomówienie i oszczerstwo, które stawia w niekorzystnym świetle te osoby. I na tej podstawie jak najbardziej mogą czuć się dotknięte, co jest podstawą do procesowania się. A jeśli stawiają warunek ugody poprzez usunięcie swoich wypowiedzi, to tylko dobra wola z ich strony.

*** Dodano o 14:47:40: *** (Autoscalanie)

Skibi - dla sprecyzowania - prawa autorskie nie są naruszane, prawa majątkowe - owszem.

mgr inż. Dżyszla

Nie odpisuję na problemy zgłaszane na e-mail lub PW!

Także dzięki firmie Netlook.pl możesz za darmo korzystać z tej strony!

Wypowiedź dodana: 12 sierpnia 2007, 14:59:38
« Opcje

Niestety prawa autorskie również. Np usunięcie moich postów z utworzonych przezemnie wątków podczepionych. Albo wszystko usunąć albo nic, a znika tylko część ( i to ta część, gdzie widać pomysły wnoszone na forum ). Resztę sobie sami dopowiedzcie

Wypowiedź dodana: 12 sierpnia 2007, 15:03:00
« Opcje

ale Skibi, Twoja osoba nie jest kojarzona z Forum IDG, Forum PurePC czy jeszcze innym na ktorym sie udzielales. Twoje posty ktore napisales są kojarzone z Tobą i tylko z Tobą a nie z IDG.

Czyzbys wstydzil sie wlasnych postow ze tak zabiegasz o ich usuniecie?
Jak kiedys pisalem na Forum O2 i jak teraz wyglada O2 wszyscy wiemy, ale jakos nikt nie mowi ze Quadro do ten debil co pisal na O2. Jesli zostawilem tam jakies wartosciowe posty to one nadal są wartosciowe mimo ze są umieszczone na tak niewartosciowym Forum jak O2

Wypowiedź dodana: 12 sierpnia 2007, 15:06:25 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 12 sierpnia 2007, 15:08:07 po raz 1-wszy przez: Skibi
« Opcje

Kwestia odczucia. Wiele osób piszących do mnie na gg zaczyna, że właśnie stamtąd ma mój nr gg. A więc jestem kojarzony z tym forum. I nie mów innym jak mają czuć, bo o odczucia tu chodzi. A po wypowiedzi na IDG poczułem się jak się poczułem. Nawarzyli sobie piwa to niech teraz je wypiją

Wypowiedź dodana: 12 sierpnia 2007, 15:15:11
« Opcje

No ja nie mam zamiaru wnikac w Twoje odczucia. Ale najwiekszą szkode zrobisz nie IDG, nie Avrokowi czy DLugiemu, ale wlasnie uzytkownikom. Bo to oni na tym stracą. Nie pomyslales ze im sie przydajesz, ze pomagasz im w ich problemach. A czy oni znajduja Ciebie na IDG, PurePC czy w ogloszeniu w Kontakcie to jest sprawa zupelnie drugorzedna.

I swoją decyzją o usunieciu wszystkich postow niszczysz caly swoj dorobek, ktory przez te lata sukcesywanie powiekszales.
Warto? Moim zdaniem nie.

Moderator masaj007 Mężczyzna Kopiuj nick (83.14.63.*) |  
Wypowiedź dodana: 12 sierpnia 2007, 15:17:08 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 12 sierpnia 2007, 15:19:43 po raz 1-wszy przez: masaj007
« Opcje

Quadro a co z bezprawnym użyciem moich zdjęć, tabeli kszonka w relacji ze Zjazdu OC & Moders? Co z bezprawnym wykorzystaniem i czerpania zysków z moich pomysłów i rozwiązań?
Co do postów i ich wycofywania to sprawa jest trudna. Natomiast za takie testy Darka mam prawo co najmniej do przeprosin i rekompensaty za problemy z jego strony.
Ja uważam, ze jestem kojarzony z IDG i do niedawna byłem z tego dumny teraz nie. Codziennie 10 osób mnie zagaduje i pisze, ze mam mój numer z Forum to nic nie znaczy. Po wpisaniu w Google "idg forum" mój artykuł wyskakuje jako 2 link to też pestka?
Edycja:tak między Bogiem a prawdą nie ma możliwości na usunięcie wszystkich wypowiedzi bo baza by się rozwaliła-tak twierdzą eksperci. Tak więc wypowiedzi zostaną a IDG złamie prawo

Wypowiedź dodana: 12 sierpnia 2007, 15:18:08 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 12 sierpnia 2007, 15:22:51 po raz 1-wszy przez: Skibi
« Opcje

A wg mnie warto. Niestety przypadkowe ofiary zawsze są, za to IDG kasy na moich wypowiedziach nabijać nie będzie. Niech odczują tam gdzie ich zaboli.

Wypowiedź dodana: 12 sierpnia 2007, 15:25:16
« Opcje

Masaj co do tej relacji to nie mam watpliwosci. Masz prawo usunac to i tyle. Ale usuwanie postow to juz przesada.To marnowanie tego co zostalo stworzone. I to robione tylko z czystej zemsty, nie poparte zadnymi dowodami. Bo udowodnienie ze IDG zarabia wlasnie dzieki postom Skibusa jest praktycznie niemozliwe

AvatarZarejestrowany, zwieszony Skibi Mężczyzna Kopiuj nick (91.94.158.*) |  
Wypowiedź dodana: 12 sierpnia 2007, 15:35:12
« Opcje

Wystarczy udowodnić, i nie jest to trudne, że IDG dzięki forum zarabia

Moderator masaj007 Mężczyzna Kopiuj nick (83.14.63.*) |  
Wypowiedź dodana: 12 sierpnia 2007, 15:39:24 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 12 sierpnia 2007, 15:41:23 po raz 1-wszy przez: masaj007
« Opcje

Ale ja nie chcę usuwać bo niby dlaczego. Ja chcę odszkodowanie. Nikt mnie nie spytał czy może tego użyć czy nie tak samo jak kszonka. Brak jest umowy przeniesienia praw autorskich czy też opłaty za wypożyczenie. Jako, ze relacja ma ileś odsłon i reklamy przy niej przyniosły zysk to będą musieli zapłacić.
Co do postów to szkoda mi włożonej pracy ale z drugiej strony chcę bardzo dopiec IDG
BTW chciałem się dowiedzieć dlaczego dostałem bana od krissa_23 za decyzję Administracji-no chyba, zę uważa, ze jest słuszna wtedy nie mam pytań. Skoro nie był pewien moim zdaniem nie powinien nic robić. Administracja ma możliwość dania bana na konto

Idź do strony:« Poprzednia12345...43444546474849505152...112113114115116Następna »

[+] Pokaż/odśwież listę czytających i monitorujących ten wątek