Forum

IDG - problemy z Forum IDG, z Wydawnictwem, z poziomem artykułów itd.

[+] Twoje konto

Subskrybuj kanał najnowszych wypowiedzi w tym temacie

Wątek Forum > Pogaduchy > IDG - problemy z Forum IDG, z Wydawnictwem, z poziomem artykułów itd.

Czy IDG schodzi na psy? Tu możesz się wypowiedzieć o sytuacji na Forum IDG, poziomie artykułów oraz polityce administracyjnej Wydawnictwa IDG
Idź do strony:« Poprzednia12345...44454647484950515253...112113114115116Następna »
Ocena: (Ocen: 10)
Wypowiedzi 1 176 - 1 200 z 2 890
 Zarejestrowany, zwieszony Quad Kopiuj nick (62.69.207.*) |  
Wypowiedź dodana: 12 sierpnia 2007, 15:43:30 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 12 sierpnia 2007, 15:45:04 po raz 1-wszy przez: Quad
« Opcje

Skibus -> No dobrze, ale czy na tym Forum jestes sam?
Twoje wypowiedzi stanową 0,5 % wszystkich wypowiedzi na Forum
To ze IDG zarabia na Forum nie jest rownoznaczne z tym ze zarabia dzieki Twoim wypowiedziom

Gość REKLAMA Kopiuj nick (*->*)
Wypowiedź dodana: 12 sierpnia 2007, 15:43:31

Moderator masaj007 Mężczyzna Kopiuj nick (83.14.63.*) |  
Wypowiedź dodana: 12 sierpnia 2007, 15:51:48
« Opcje

Quadro ale nie oznacza, ze nie zarabia. Jeżeli wpisać pewne zapytania w google wyskakują nasze rozwiązania problemów na Forum IDG czyli nasza wiedza. Do tego reklamy wystawione przez IDG

Wypowiedź dodana: 12 sierpnia 2007, 16:00:26
« Opcje

Wlasnie wasza wiedza. Kojarzona z Tobą. I jednym nieprzemyslanym ruchem chcesz tą wiedze wymazac. To jest wiedza, ktora przekazales uzytkownikom. A Wy chcecie tą wiedze wymazac, dlatego ze nie lubicie IDG ?

Wypowiedź dodana: 12 sierpnia 2007, 16:03:43
« Opcje

Nie podjąłem decyzji jeszcze wiec nie wiem co będzie. Będę wiedział jutro po rozmowie z prawnikiem.
Zobacz, ze ta wiedza pomaga z IDG zarabiać kasę i to jest sprawiedliwe?

Wypowiedź dodana: 12 sierpnia 2007, 16:12:18
« Opcje

Ty bana napewno bedziesz miec zdjetego, wiec bedziesz mogl dalej korzystac z dobrodziejstw Forum.
Co do Skibiego, to mi trudno powiedziec, bo nawet we wniosku broniącym Ciebie nie ma o nim mowy

Wypowiedź dodana: 12 sierpnia 2007, 16:22:10
« Opcje

Quadro tylko już nie bardzo mi na tym zależy aby pisać. Po takich "jazdach" to ja chyba podziękuje. Znowu coś napisze co się nie spodoba i skończy się tak samo, że ktoś z Administracji każde mi dać bana.
Słyszałem, że ma być jakie zadośćuczynienie. Jestem ciekaw co zaproponują bo dożywotnia prenumerata ich pism mnie nie interesuje

Wypowiedź dodana: 12 sierpnia 2007, 16:53:25
« Opcje

Ja sie Tobie nie dziwie, mnie tez by sie juz nie chcialo. Ale to juz osobna kwestia, bo w sumie nie pisze dla IDG, tylko dla uzytkownikow, znajomych z Forum, z ktorymi juz sie zdazylem zaprzyjaznic

Wypowiedź dodana: 12 sierpnia 2007, 17:08:12
« Opcje

Możemy przyjść z przyjaciółmi tu a na IDG zostawić trolli

Wypowiedź dodana: 12 sierpnia 2007, 17:29:48
« Opcje

Jak bysmy sie nie starali to to zawsze bedzie mniejsze Forum. Tu to ja moge sobie porozmawiac luzniej, ale tu za maly jestem aby komus pomoc. Jeden jest lepszy od drugiego. Tam to ja sie komus przydam. Tutaj to juz nikomu

Wypowiedź dodana: 12 sierpnia 2007, 17:40:48
« Opcje

Ale tu możemy rozmawiać ze znajomymi a pomagać gdzie indziej. Są jeszcze inne fora internetowe oprócz IDG

Zarejestrowany apg2312 Mężczyzna Kopiuj nick (80.53.99.*) |  
Wypowiedź dodana: 12 sierpnia 2007, 17:49:23
« Opcje

Quadro - co do postów na fidg. Te posty są własnością tego, kto je napisał, a własciciel ma prawo zrobić ze swoją własnością, co mu się żywnie podoba. Nawet żądać wykasowania wszystkich postów z bazy danych - i to niezależnie od żądania rekompensaty.
Piszesz, że stracą użytkownicy. Owszem, masz rację. Ale najwięcej straci IDG.
Gdyby nie nieprzemyślane decyzje jednego czy drugiego kretyna, fidg trwałoby i rozwijałoby się dalej, a nie staczało po równi pochyłej w kierunku wielokrotnie cytowanego Forum o2.
Możesz oczywiście apelować do uczuć Alvina, Skibiego, Masaja i innych zbanowanych osób, ale wydaje mi się, że w tym wypadku nie masz racji,
Owszem - szkoda niszczyć coś, co stworzyło się wieloletnią pracą. Ale dlaczego zostawiać to komuś, kto nie dość że z tej pracy korzysta finansowo, ale nie tylko nie powie dziękuję, a wręcz twierdzi, że nic się nie wniosło, czy nawet usiłowało zniszczyć ?
A użytkownicy ?
Znajdą inne fora tematyczne... jest ich w końcu sporo :-)
A na fidg zostaną trolle, neokidsy i tym podobne wybryki natury...

If you win or you lose, It's a question of honour
And the way that you choose, It's a question of honour

Zarejestrowany, zwieszony kamassss Mężczyzna Kopiuj nick (83.17.252.*) |  
Wypowiedź dodana: 12 sierpnia 2007, 17:56:10
« Opcje

Na FIDG nie wszyscy sa trolami,i nie zostana na nim same trole,bo zawsze moze sie ktos pozadny trafic, malo jest takich na FIDG?

AvatarAdministrator Dżyszla Mężczyzna Kopiuj nick (83.238.128.*) |  
Wypowiedź dodana: 12 sierpnia 2007, 17:59:17
« Opcje

Użytkownicy znajdą inne forum, wszystko da się zacząć od nowa... Choćby tu ;-) Tak więc, Quadro, owszem - stracą - ale w krótkiej perspektywnie. IDG straci za to bezpowrotnie, a czy nie o to chodzi?

mgr inż. Dżyszla

Nie odpisuję na problemy zgłaszane na e-mail lub PW!

Także dzięki firmie Netlook.pl możesz za darmo korzystać z tej strony!

Wypowiedź dodana: 12 sierpnia 2007, 18:01:04 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 12 sierpnia 2007, 18:02:25 po raz 1-wszy przez: Quad
« Opcje

Co niby straci IDG? Nic nie straci. Wykasuje pare wypowiedzi. Moze bedzie to nawet 5 % wszystkich wypowiedzi. I co. Idg nawet tego nie poczuje. A uzytkownicy stracą bardzo duzo. I Ci co kazali wykasowac za pare miesciecy bedą sobie pluc w brode, ze kazali to wykasowac. To ich dorobek, nie zadnego zaplutego IDG tylko ich. Nie robią krzywdy IDG tylko sobie. Teraz są zli, co mozna zrozumiec, ale robienie czegos w zlosci nie jest najlepszym roziwazaniem.

Mowisz, ze nie warto zostawiac to komus, nawet gdy to jest znienawidzone IDG. IDG te wypowiedzi i tam ma gleboko, co zreszta widac po tym jak ochoczo zabralo sie za kasowanie wypowiedzi skibusa. Nawet gdy te wypowiedzi zsotaną skasowane to liczba odwiedzin napewno nie spadnie. Spojrz sobie na to jak jest obecnie na Forum. Forum przezywa kryzys, przepychanki, wzajemne oskarzenia, ze forum spada na dno itd. A liczba odwiedzin prawie kazdego dnia bije rekordy.
Wypowiedzi zostaną skasowane, cenne wypowiedzi znikną, dorobek tych wszystkich ludzi zniknie, a IDG dalej bedzie mialo sie dobrze

Wypowiedź dodana: 12 sierpnia 2007, 18:06:20
« Opcje

I tu się mylisz, bo owo 5% choćby nawet przyniesie bardzo duże straty. Zerknij choćby w statystyki tej strony. Na 495 wizyt w dniu dzisiejszym ponad 100 pochodzi z wyszukiwarek, czyli 20%. A wyszukiwarki na czym niby bazują, jak nie na ilości treści na stornie?

W drugim biegu - jeśli ktoś przychodzi i nie znajduje rozwiązania problemu - szuka dalej. Mało kiedy sam napisze, a jeśli nawet - obecnie na IDG już coraz mniej ludzi do odpowiadania.

mgr inż. Dżyszla

Zarejestrowany, zwieszony kamassss Mężczyzna Kopiuj nick (83.17.252.*) |  
Wypowiedź dodana: 12 sierpnia 2007, 18:09:18
« Opcje

A wracajac do kasowania wypowiedzi : ja nieraz szukałem czegoś co mogłoby mi pomoc (jeszcze wczesniej niz miałem internet i kontona IDG) i nieraz własnie w takich starych wypowiedziach znajdowałem to co było mi potrzebne (najczesciej były to wypowiedzi Masaja,Repylka i AlvinR-a),co prawda wszyscy sa wiekszosc userów jest wygodna ,wiec zamias poszukac zakładaja nowe watki.Z tym ,ze niektórzy Forumowicze szukaja w takich tematach i podsyłaja linki i wszystko gra.Co prawda to jest własnosc tylko i wyłacznie tych osob które pisały w tych watkach,to nic nie da ,ze wykasuja te wypowiedzi bo beda zakładane nowe watki i historia sie powtozy.Na jedno wychodzi

Wypowiedź dodana: 12 sierpnia 2007, 18:20:08
« Opcje

Ja i tak uwazam, ze stracą na tym tylko Ci co wykasują swoje watki i wypowiedzi, a nie IDG. Idg jest za duzym Forum, aby to mialo wielkie znaczenie.
Bedzie trwac nadal i nie wiele zmieni to w liczbie odwiedzin, a przeciez to sie dla Administracji liczy.
To dla mnie najbardziej beznadziejny i nieprzemyslany sposob pokazania swojej zlosci. Wykasowanie wlasnego dorobku. Tylu lat. Mnie by bylo szkoda tego i dla mnie byloby to najgorsze z mozliwych rozwiazan.

Wypowiedź dodana: 12 sierpnia 2007, 18:31:55
« Opcje

kamassss - wciąż gro ludzi szuka :-) a to, że wydaje się sporo takich leniwych, to w dużej części zasługa większej liczby ludzi, a nie większego lenistwa.

A ostatecznie - sądzę, że nikt nie jest do końca pewien efektów takiego działania. A przekonać się o nich będzie można dopiero, gdy ktoś jednak zmusi do usunięcia swoich wypowiedzi.

A cała sprawa jest trochę jak z tą byłą kurtyzaną... Tak więc takie postąpienie może być jakoś uzasadnione i z pewnością nie jest to "najbardziej beznadziejny i nieprzemyslany sposob pokazania swojej zlosci".

mgr inż. Dżyszla

Wypowiedź dodana: 12 sierpnia 2007, 18:42:16 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 12 sierpnia 2007, 18:42:51 po raz 1-wszy przez: Quad
« Opcje

Dzyszla dam Ci taki dosc smutny przyklad.
Uzytkownik Mysior 63. Wszyscy go lubili, niestety odszedl, ale zostal po nim jego dorobek na Forum. Jego watki, jego wypowiedzi. Dzieki nim pamietamy o nim. Bo istniejemy w swiadomosci innych tym co zrobilismy. Dzieki tym wszystkim wypowiedziom zaistnielismy.

Gdyby je skasowac, to tak jakbysmy znikneli dla wielu ludzi. Bedziemy przez pewien czas w ich pamieci, ale po pewnym czasie o nas zapomną. A dzieki tym wszystkim postom jeszcze dlugo bedą o nas pamietac.
Nie jest wazne gdzie piszemy, tylko co piszemy. Nawet gdy bedziesz pisal na najwspanialszym Forum na swiecie, a bedziesz pisal glupoty to nikt sie Tobą nie zainteresuje. Tak samo, mozesz pisac na malo fajnym Forum, ale jak bedziesz pisac mądrze to sie Twoje posty spotkaja ze zrozumieniem i szacunkiem (ja nawet dzieki postom na IDG dostalem oferte pracy)

Zarejestrowany AlvinR Mężczyzna Kopiuj nick (83.9.237.*) |  
Wypowiedź dodana: 12 sierpnia 2007, 18:49:21
« Opcje

Panowie, przestańcie tłumaczyć quadowi o co chodzi bo przecież widać, że on i tak nie rozumie, ba! nie jest w stanie zrozumieć o co tu chodzi - choćby mu to wkładano łopatą do głowy.

aczkolwiek na deser: Przypominam, że prawo własności jest święte, jest chronione zapisem konstytucyjnym, sądy w orzecznictwie niejednokrotnie wręcz powołują się na art. 64 Konstytucji RP...
A jak to już tu dziś wielokrotnie powtarzano:

POSTY SĄ WŁASNOŚCIĄ AUTORÓW ! ! !
I to jest wyłącznie ich sprawa co ze swoją własnością zrobią.

A skoro quadro tak usiłujesz udawać krocodyla wylewając swe gorące łzy w trosce o nasz niszczony dorobek - to zastanów się najpier hipokryto jaki jest w tym twój udział.
A jest on olbrzymi.

Tak więc - zamilcz w tym termacie, bo ty akurat masz najmniejsze prawo moralne do wypowiadania się w tych sprawach.

Wypowiedź dodana: 12 sierpnia 2007, 18:55:12 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 12 sierpnia 2007, 20:19:48 po raz 1-wszy przez: Quad
« Opcje

Byles tylko sie nie udlawil tą swoją wlasnoscią. Skoro tak sie lubujesz w swojej wlasnosci to mozesz ja niszczyc, ale kiedys dotrze do Twojego rozumku, ze to co teraz robisz nie jest madrą decyzją. Ale rob jak uwazasz. Mnie to akurat najmniej obchodzi

Jak male dziecko. Moje i tylko moje i nie dam nikomu.

To Twoje prawnicze gledzenie Alvinie jest smieszne i sie lubujesz w tym jak male dziecko, ktore wypowiedzialo pierwsze slowo.

Wypowiedź dodana: 12 sierpnia 2007, 18:57:31
« Opcje

Quadro - niezbyt trafny przykład, ponieważ tu obecni mogą bez problemu ten swój dorobek odbudować w przeciwieństwie do Mysiora.

Alvin - Quadro chce tylko próbować w tej chwili ocalić to, co stanowi wartość samą w sobie, także wartość dla FIDG. Ale czasami lepiej zacząć coś od nowa, na lepszym fundamencie.

mgr inż. Dżyszla

Zarejestrowany, zwieszony repylek Mężczyzna Kopiuj nick (81.168.248.*) |  
Wypowiedź dodana: 12 sierpnia 2007, 19:00:51 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 12 sierpnia 2007, 19:07:42 po raz 1-wszy przez: repylek
« Opcje

Luuuudzieee...
przestańcie w końcu ględzić o jakiejśtam "własności intelektualnej" i "prawach autorskich" do słów wypowiadanych na Forach.
To śmieszne i ... poniżające. :-|
Opublikujcie je za własne pieniądze i wtedy uzurpujcie sobie do nich jakieś prawa.

Osobiście uważam (gdzieś tu mam ew. przepisy), że "mielenie ozorem" na Forach to tylko "graficzna" forma ględzenia na podwórku.
Jeśli zgodziłem się na nią , to jak mogę teraz się z niej wycofywać?
Nikt mnie do tego nie zmuszał.

z poważaniem ... repylek

edit: zapomniałem o "moim dorobku" na Forum.
Otóż uważam, że stanowi on tylko to czego nauczyłem się przy okazji, poszukiwania roawiązań dla innych. I stanowi to mo "zysk". Czy mam komuś za to zapłacić?

A, że przy okazji nauczyłem się kojarzenia problemów z rozwiązaniami i przedstawiam to jako "recepty" na pewne problemy, mam żądać za to jakichś "gratyfikacji" ?
Bzdura!

Wypowiedź dodana: 12 sierpnia 2007, 19:04:37
« Opcje

Quadro - niezbyt trafny przykład, ponieważ tu obecni mogą bez problemu ten swój dorobek odbudować w przeciwieństwie do Mysiora.

Odbudowac pare tysiecy postow bez problemu? Dzyszla, to chyba nie jest takie łatwe. Chyba ze kazdy z nich ma kopie kazdego postu na dysku :-)

AvatarZarejestrowany, zwieszony Skibi Mężczyzna Kopiuj nick (91.94.158.*) |  
Wypowiedź dodana: 12 sierpnia 2007, 19:13:47 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 12 sierpnia 2007, 19:15:51 po raz 1-wszy przez: Skibi
« Opcje

Repylku czy w takim razie uważasz, że IDG powinno nadal czerpać zyski z naszych wypowiedzi ? Pomimo ich wyjątkowo chamskiego zachowania nadal chcą kasę z naszych wypowiedzi ( tak trochę upraszczając ).

Gardzą nami, ale pożądają pieniędzy jakie dostają z reklam, w czym mamy swój udział. Hmm, bez komentarza pozostawię

Idź do strony:« Poprzednia12345...44454647484950515253...112113114115116Następna »

[+] Pokaż/odśwież listę czytających i monitorujących ten wątek