Forum

IDG - problemy z Forum IDG, z Wydawnictwem, z poziomem artykułów itd.

[+] Twoje konto

Subskrybuj kanał najnowszych wypowiedzi w tym temacie

Wątek Forum > Pogaduchy > IDG - problemy z Forum IDG, z Wydawnictwem, z poziomem artykułów itd.

Czy IDG schodzi na psy? Tu możesz się wypowiedzieć o sytuacji na Forum IDG, poziomie artykułów oraz polityce administracyjnej Wydawnictwa IDG
Idź do strony:« Poprzednia12345678910...112113114115116Następna »
Ocena: (Ocen: 10)
Wypowiedzi 101 - 125 z 2 890
 Zarejestrowany, zwieszony Quad Kopiuj nick (0.0.0.*) |  
Wypowiedź dodana: 22 czerwca 2007, 16:32:57
« Opcje

Nawet tutaj masz problemy z zachowaniem kultury. I skoncz z tym straszeniem, bo sam doprowadziles do tej sytuacji. Naprawde mogles zalatwic to inaczej. Jak cywilizowany czlowiek.
Bluzgami tylko zrobiles sobie wrogow i to nie tylko po stronie moderatorow

Gość REKLAMA Kopiuj nick (*->*)
Wypowiedź dodana: 22 czerwca 2007, 16:32:58

Zarejestrowany, zwieszony Vayshan Mężczyzna Kopiuj nick (89.151.30.*) |  
Wypowiedź dodana: 22 czerwca 2007, 16:39:03 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 22 czerwca 2007, 16:40:05 po raz 1-wszy przez: Vayshan
« Opcje

*** Dodano o 16:33:34: *** (Autoscalanie)

No coz, to sie nazywa kulturalne zakonczenie.

Jak chcesz kultury ode mnie to nia sobie zasłoz...
Nie lubie jak ktos pomija fakty... Nie odniesiesz sie do tego co napisalem.. ? glupio ci ze wiem o wielu rzeczach o ktorych ty sam byc moze nie wiesz... ? heh...
I bedziesz mi gadał o byciu fair i super pomocnym i przyjacielskim.. ?

Kto dolewał oliwy do ognia gdy pisałem prosby o usuniecie alvina z funkcji moda... ?

I zaloze sie ze bluzgi w przeedytowanych moich postach na bank byly tylko i wylacznie w tym celu by prowokowac mnie dalej do tego bym "skarzyl" na alvina... im wiecej tym lepiej prawda.. ?
A wam to bylo reke...
Tomusio sie przydal w jednym celu a potem niech spietala... bo za duzo wie i przy tym na zbyt wiele sobie pozwala...

*** Dodano o 16:39:03: *** (Autoscalanie)

Nawet tutaj masz problemy z zachowaniem kultury. I skoncz z tym straszeniem, bo sam doprowadziles do tej sytuacji. Naprawde mogles zalatwic to inaczej. Jak cywilizowany czlowiek.
Bluzgami tylko zrobiles sobie wrogow i to nie tylko po stronie moderatorow

Quadro - daruj sobie...
Póki nie wyskoczyłes ze swoim tekstem - żdnych problemów nie było...
Chcesz - to poszukaj w wątkach -1 dostałem za obrażanie PCJ słusznie czy nie słusznie - z jednym się zgodze - nie powinienem.

Nikogo niczym nie strasze...
Mówię to co miało miejsce. Chciałem załatwić sprawe inaczej, czekałem na odzew Stylance, Czekałem na odzew innych administratorów/moderatorów, napisałem w watku że czekam na PW odnosnie tej sprawy, że zapraszam i że wyciagam reke pomi tego, ze nie wyciagnieto jej do mnie a jedynie napisano, że tak zrobiono...

Bluzgałem tych co zasłużyli - nie żałuje tego, że wyleciałem z IDG - bo to taki cyrk przy którym Monty Python wysiada..

Vanitas vanitatum et omnia vanitas... KONTO ZAWIESZONE

AvatarAdministrator Dżyszla Mężczyzna Kopiuj nick (83.15.146.*) |  
Wypowiedź dodana: 22 czerwca 2007, 16:43:16
« Opcje

Nie podniecaj się i ani nie próbuj! Bo nie tylko tam polecisz! No dalej, pokaż, że jesteś lepszy, dojrzały i opanowany! Że nie jesteś dzieciak!

mgr inż. Dżyszla

Nie odpisuję na problemy zgłaszane na e-mail lub PW!

Także dzięki firmie Netlook.pl możesz za darmo korzystać z tej strony!

Wypowiedź dodana: 22 czerwca 2007, 16:43:59
« Opcje

Wiesz co jest przykre? Ze Ty ubzdurales sobie ze byly edytowane Twoje posty. Ze ktos Ci dopisywal bluzgi. Nic takiego nie mialo miejsca i Smolki to potwiedzil. ale Ty ciagle swoje.
Na pogodzenie nigdy nie jest za pozno. ale Ty musiales postawic na swoim. Szkoda.
Jesli nie stac Cie na odpuszczenie, to nie obwiniaj innych, bo to o Tobie zle swiadczy

Wypowiedź dodana: 22 czerwca 2007, 16:49:29
« Opcje

*** Dodano o 16:45:21: *** (Autoscalanie)

no to mnie wywal...
na co czekasz... ?

*** Dodano o 16:49:29: *** (Autoscalanie)

Wiesz co jest przykre? Ze Ty ubzdurales sobie ze byly edytowane Twoje posty. Ze ktos Ci dopisywal bluzgi. Nic takiego nie mialo miejsca i Smolki to potwiedzil. ale Ty ciagle swoje.
Na pogodzenie nigdy nie jest za pozno. ale Ty musiales postawic na swoim. Szkoda.
Jesli nie stac Cie na odpuszczenie, to nie obwiniaj innych, bo to o Tobie zle swiadczy

Jezeli nie bylo tam bluzgow a posty nie byly edytowane - to dlaczego dostalem bana za bluzgi w owym poscie pod adresem kilku uzytkownikow i alvina.. ?

Sprawdz sobie karte na koncie tomusio - za co byl ban - i za co go zdial smolki albo stylance bo nie pamietam.. i sprawdz tego posta pod katem edycji.. wtedy pogadamy...

To albo nie jest za pozno na zgode albo postawilem na swoim - nie moze byc jedno i drugie jednoczesnie... :/
Napisalem na co czekalem - nie chcieliscie - to nie... nie moja brozka...
Przeciez nie ebde plakal tylko dlatego ze mnie wywalono z forum...mam wieksze zmartwienia...
Natomiast sposob w jaki zostalo to zrobione - pozostawia wiele do zyczenia.
Ja do nikogo urazy nie zywie...
Wnerwia mnie tylko fakt, ze wszyscy dookola sa winni tylko nie iDG i jego moderatorzy/administracja

Wypowiedź dodana: 22 czerwca 2007, 16:51:35
« Opcje

Ja po prostu wierzę w Ciebie wciąż. Ale jeśli nie spoczniesz póki nie będziesz mógł się banem pochwalić... :-( Dlaczego nie chcesz być postrzegany inaczej?

mgr inż. Dżyszla

Wypowiedź dodana: 22 czerwca 2007, 16:52:35
« Opcje

Zastanow sie jak postepujesz. Za nic nie zostales wyrzucony. Teraz tutaj tez sie zachowujesz podobnie. To jest Twoje motto zyciowe? Zrobic sobie wszedzie wrogow?

Wypowiedź dodana: 22 czerwca 2007, 16:55:40
« Opcje

ALe o co tobie chodzi.. ? pisze tu o IDG i tym całym bajzlu jaki sie tam dzieje... gadam na temat, pisze co wiem lub ze mam pewna wiedze... pisze klamca ze sa klamcami, nazwyam ich po imieniu to takie straszne... ?

no wybacz ze nie mowie
"ale ta kupka brzydko pachnie" tylko ze " to gowno cuchnie na kilometr"

Niczym sie nie musze chcwalic - chcesz banowac - banuj - nie zmienisz tej sytuacji w ten sposob... nikt nie ebdzie ze mnie robil klamcy, oszusta, chama, swinie i egoiste... a tym bardziej ktos kto sam nie jst bez winy...

Wypowiedź dodana: 22 czerwca 2007, 16:57:30
« Opcje

Pytanie, kogo Ty robisz z siebie samego choćby poprzez pisanie takie "chcesz, to mnie banuj" :-(

mgr inż. Dżyszla

Wypowiedź dodana: 22 czerwca 2007, 16:57:46
« Opcje

Quadro - dziekuje ze dalej pomijasz fakty - nie jestes dla mnie partnerem do rozmow.

Mojego motta nie poznasz a wrogow... ? mam jak kazdy... Byc moze mniej od ciebie.. a moze wiecej - nie wiem - nikt mi w moim srodowisku niczego nie zarzucil a i o pomoc to pierwsi wala do mnie... zastanawiajace co ??

ale to juz nie twoja sprawa...

Ide bo zaraz bede musial jakis nerwosol kupowac czytajac te bzdury...

AvatarZarejestrowany, zwieszony G_no_M Mężczyzna Kopiuj nick (83.4.218.*) |  
Wypowiedź dodana: 22 czerwca 2007, 17:02:25
« Opcje

firekage ma fajną sygnaturę:

Cytat:

Pokonany przez chamstwo , bute , ignorancje , zawisc oraz beczelnosc , prymitywizm i nagminna klamstwa. Czuje w sercu ogromny zal i nie zapomne wam tego. Obecnie PCLAB.PL

:lol: :lol: :lol: :lol:

Poległ ostatni sprawiedliwy? :-D

GnoM

Gość tomusio Kopiuj nick (89.151.30.*)
Wypowiedź dodana: 22 czerwca 2007, 17:04:50
« Opcje

Spadam z pc laba...

A tak fajnie tam było.. przez te 2 lata... :-(

Zarejestrowany AlvinR Mężczyzna Kopiuj nick (83.31.194.*) |  
Wypowiedź dodana: 22 czerwca 2007, 17:29:07 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 23 czerwca 2007, 20:57:15 po raz 1-wszy przez: Dżyszla
« Opcje

Quadro - jesteś tym kim jesteś i choćbyś się nie wiem jak starał - to takim pozostaniesz.
Nawet cię nie było stać na to, żeby odmowę opublikowania wątku z dyskusją nad wnioskiem wziąść na siebie tylko jak klasyczny tchórz schowałeś się za plecami innych.
Meeshy - że jest współautorem wątku.
Wichury - że on też go podpisał...

Moderowane przez Dżyszla :

Obrażaniu mówimy stanowcze NIE! A ewentualnie takie uwagi w ten sposób formułowane to na PW. Alvin - czemu tak niedyplomatycznie?

A sowją drogą zabawne - że decyzja - oczywiście w pełni spontaniczna i bez żadnego twojego przy jej podjęciu udziału - zapadła właśnie wtym momencie, gdy dzięki staraniom G_noMa było już tak blisko do porozumienia.

Czyżby... IDG naprawdę tak alergicznie zareagowało na wspomnienie smolkiego i jego udziału, zasług przy ytworzeniu i utrzymaniu forum?
Bo w jego temacie też sposo mają za uszami.

Wypowiedź dodana: 22 czerwca 2007, 17:48:54
« Opcje

Tak znów jeden na drugiego bezpośrednio... Alvin, wiesz, jak funkcja Moderatora wygląda. Cholernie stresujące zajęcie. Czasami człowiek już sam się gubi w tym, co robi.

Ciekawe, czy gdyby De_sant dostała bana wtedy, kiedy miał dostać, to dziś by do tego doszło. Ciekawe, ile w tym wszystkim winy jest tak naprawdę po stronie administracyjnej. I wreszcie, ciekawe, czy i moje Forum skarzecie na to.. :-(

mgr inż. Dżyszla

Zarejestrowany, zwieszony Quad Kopiuj nick (62.69.207.*) |  
Wypowiedź dodana: 22 czerwca 2007, 18:06:51
« Opcje

Powinienem odpowiedziec na to, ale nie chce ponownie rozkrecac tej rozmowy na Forum Dzyszli. Cenie go i uwazam za swietnego moderatora. Zostal zwolniony z tej funkcji i oboje wiemy dlaczego tak sie stalo. Ale Dzyszla mial godnosc i umial sie zachowac.
Niestety Tobie tego zabraklo. Na kazdym kroku mnie obrazasz, wmawiasz rzeczy, ktorych nie zrobilem, twierdzisz ze bronie sie banami. Ilu ludzi ukaralem banem, bo byli mi niewygodni? Ilu? Ty ode mnie dostales jeden raz bana i napewno nie byl to ban niezasluzony. Przypomnij sobie jak Ty byles moderatorem, jak zamykales ludziom usta. Ban i koniec, pojawil sie na nowym koncie to znowu ban. Teraz mi wmawiasz ze tak robilem.
Ok, mozesz mnie obrazac, wmawiac mi rozne rzeczy, ale nie bede juz tego komentowal, chociazby przez wzglad na Dzyszle., ktory mi pomogl wiele razy i dyskutowalismy czesto na rozne tematy, nie koniecznie zwiaznae z Forum. I dalo sie z nim rozmawiac. Z Tobą ciezko sie rozmawia. I nie chowam urazy, bo zapewne jako czlowiek jestes ok. I dzieki za wszystko.

Wypowiedź dodana: 22 czerwca 2007, 18:36:06 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 22 czerwca 2007, 18:37:17 po raz 1-wszy przez: Dżyszla
« Opcje

Powiedzcie, jak wyobrażacie sobie Zlot IDG jeśli by się odbył? Bo moim zdaniem to basetek ma absolutną rację (wypowiedź z 16:23, bo oczywiście Forum IDG coś lipne linki daje do wypowiedzi - przynajmniej u mnie nie działa)

mgr inż. Dżyszla

Wypowiedź dodana: 22 czerwca 2007, 18:56:14 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 22 czerwca 2007, 18:56:35 po raz 1-wszy przez: G_no_M
« Opcje

Tak, te źle niosące linki już dawno zgłaszałem. Ale to Forum IDG, tam se można zgłaszać :-D

GnoM

AvatarZarejestrowany, zwieszony piotrus_b Kopiuj nick (83.144.110.*) |  
Wypowiedź dodana: 22 czerwca 2007, 19:12:02
« Opcje

Tak, te źle niosące linki już dawno zgłaszałem. Ale to Forum IDG, tam se można zgłaszać :-D

Wam też to nie działa? Dziwne... ;-)

Wypowiedź dodana: 22 czerwca 2007, 19:14:39
« Opcje

No ale do tematu... Co sądzicie o Zlocie? Ja się osobiście na pewno tam nie pokażę :-) Cieszę się, że było to co było, że zaakceptowali mnie mimo, że nie uczestniczyłem już w Forum, że stało się co się stało i smołki przeze mnie swoje przeżył... Jednak teraz już z pewnością się nie zjawię.

mgr inż. Dżyszla

AvatarZarejestrowany, zwieszony piotrus_b Kopiuj nick (83.144.110.*) |  
Wypowiedź dodana: 22 czerwca 2007, 19:28:11
« Opcje

No ale do tematu... Co sądzicie o Zlocie?

Nigdy nie byłem na zlocie, ale jednego jestem pewien - przy stu tysiącach userów na pewno ktoś pojedzie.

Gość tomusio Kopiuj nick (89.151.30.*)
Wypowiedź dodana: 22 czerwca 2007, 19:30:15
« Opcje

Ja pojade...
Zobaczymy co bedzie...

AvatarModerator _domestos_ Mężczyzna Kopiuj nick (83.20.184.*) |  
Wypowiedź dodana: 22 czerwca 2007, 19:58:22
« Opcje

Ja chyba jednak też - moze do tego czasu nieco sie uspokoi jednak :-) No i bedzie okazja pojezdzic tramwajami w piatek :-D I tak i tak bym pojechał w wakcje do wawy, wiec... I moze paru "opozycjonistow" sie pojawi ;-)

SYGNATURA ZOSTAŁA USUNIĘTA PRZEZ MODERATORA

Wypowiedź dodana: 22 czerwca 2007, 20:14:02
« Opcje

Trzeba Monice napisać, żeby usunęła z sali darta i inne ostro zakończone przedmioty :-D

Beze mnie. Masaj też mówił, że się nie wybiera.

GnoM

Zarejestrowany AlvinR Mężczyzna Kopiuj nick (83.31.194.*) |  
Wypowiedź dodana: 22 czerwca 2007, 20:58:37
« Opcje

*** Dodano o 20:57:41: *** (Autoscalanie)

G_no_Mie - to się nie mogło udać.

Coraz bardziej dochodzę do wniosku, że Q&M byli jedynie biednymi figurantami, którymi swoje klocki rozkładało IDG i to IDG było zainteresowane aby to się skończyło tak a nie inaczej.

Ale nic to :-)

Od dziś jesteśmy z Dżyszlą s****** cokolwiek by to miało znaczyć :-D

*** Dodano o 20:58:37: *** (Autoscalanie)

A firakage - no cóż... po prostu mu współczuję.
Bo chyba tylko to pozostaje.

AvatarModerator _domestos_ Mężczyzna Kopiuj nick (83.20.184.*) |  
Wypowiedź dodana: 22 czerwca 2007, 21:00:33 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 22 czerwca 2007, 21:16:08 po raz 1-wszy przez: _domestos_
« Opcje

Btw - Quad wrzucił już tutaj ten wniosek, o ktorym mowil, ze wrzuci? Bo chyab Przeoczyłem.

edit: na idg przeczytalem juz, wsio wiadomo.

SYGNATURA ZOSTAŁA USUNIĘTA PRZEZ MODERATORA

Idź do strony:« Poprzednia12345678910...112113114115116Następna »

[+] Pokaż/odśwież listę czytających i monitorujących ten wątek