Forum

IDG - problemy z Forum IDG, z Wydawnictwem, z poziomem artykułów itd.

[+] Twoje konto

Subskrybuj kanał najnowszych wypowiedzi w tym temacie

Wątek Forum > Pogaduchy > IDG - problemy z Forum IDG, z Wydawnictwem, z poziomem artykułów itd.

Czy IDG schodzi na psy? Tu możesz się wypowiedzieć o sytuacji na Forum IDG, poziomie artykułów oraz polityce administracyjnej Wydawnictwa IDG
Idź do strony:« Poprzednia12345...54555657585960616263...112113114115116Następna »
Ocena: (Ocen: 10)
Wypowiedzi 1 426 - 1 450 z 2 890
 Zarejestrowany AlvinR Mężczyzna Kopiuj nick (83.31.245.*) |  
Wypowiedź dodana: 17 sierpnia 2007, 16:38:05
« Opcje

Raistlin - no o co ci chodzi? ;-)
Przecież gostem ma rację :-)
Wszak worm to jest ostatnie badziwie dlatego też zgodnie z zasadą "czymżeś się struł tym się i lecz" poradził aby swormatować dyski i będzie wtedy OK :lol:

============================
Uwaga dla początkujących:
Powyższej porady/opinii nie wolno brać na serio gdyż grozi utratą danych na dyskach[/b]

Gość REKLAMA Kopiuj nick (*->*)
Wypowiedź dodana: 17 sierpnia 2007, 16:38:06

AvatarZarejestrowany, zwieszony G_no_M Mężczyzna Kopiuj nick (83.30.252.*) |  
Wypowiedź dodana: 17 sierpnia 2007, 16:45:16
« Opcje

Comret> Nie posądzam go o skrajności. Chciałem Ci tylko dać szerszy obrazek na postać.

Jak poddaliśmy z Piotrem w wątpliwość kwalifikacje Firekage'a, to tak mu gul skoczył, ze obaj zarobiliśmy po 14 dni bez ostrzeżenia. Ale wrogie i szydercze wypowiedzi pod adresem innego narodu, to już przechodzą. Żaden problem.

Cóż, sympatie znajdują odzwierciedlenie w moderowaniu, a na idg jest najwyraźniej kilka diametralnie odmiennych koncepcji otwartości.

GnoM

Zarejestrowany AlvinR Mężczyzna Kopiuj nick (83.31.245.*) |  
Wypowiedź dodana: 17 sierpnia 2007, 16:49:18
« Opcje

Nieeeee...
Mylisz się G_no_Mie!
Przcież jak pokazuje praktyka standard jest jeden!
Wszakże, cóże ty ze swego gnomowatego poziomu możesz wiedzieć o świetlanych ideach przyświecających Jaśnie Wielmożnie Oświeconym... jako i my malutcy...

A co do decyzji: gdyby przyznali się do błędnej oceny sytuacji to musieliby cofnąć wszystkie dotychczasowe bany a tak...
cóż stwierdzają?
"Mieliśmy merytoryczną rację ale jesteśmy zmuszeni ugiąć się pod bezprzykłądną i nieuzasadnioną presją niczego nie rozumiejącego środowiska, w imieniu którego my LEPIEJ WIEMY co dla niego jest dobre..."

.

Zarejestrowany, zwieszony Comret Mężczyzna Kopiuj nick (85.222.11.*) |  
Wypowiedź dodana: 17 sierpnia 2007, 17:35:47
« Opcje

GnoMie >>> no cóż, to jest szerszy problem i występuje powszechnie poza forum.

Niestety ludzie kierują się sympatiami i poglądami w sprawach dot. innych.

Problem w tym, aby na osoby "decydujące" wybrać takie które potrafią być sprawiedliwe mimo swych sympatii.

Alvinie >>> mnie się wydaje, że to bardziej jednostkowy problem.
Ktoś tam za to odpowiada, decyduje i dobiera sobie zespół według swojej wizji prowadzenia "forum". Jak tego nie umie zrobić to może być super fachwcem ale manager to z niego kiepski.

Jeśli taka osoba jest skrajnie niekompetentna to cała reszta kuleje. Jak to się mówi ryba psuje się od głowy.

Wydawanie decyzji bez podania przyczyn, stawianie pracowników w trudnych sytuacjach, olewanie sygnałów wysyłanych przez społeczność, obawa przed podejmowaniem decyzji, a właściwie braniem za nie odpowiedzialności itd.

AvatarAdministrator Dżyszla Mężczyzna Kopiuj nick (0.0.0.*) |  
Wypowiedź dodana: 19 sierpnia 2007, 08:55:03
« Opcje

De_sant widzę zaczyna stare brudy wyciągać naginając historię na swoją korzyść i korzystając z prawa do nie składania zeznań, które by jego samego mogły obciążyć... Eh... I się znów zacznie, jak na wierzch się wszystko wywlecze. Któryś to raz powtórzę, że załatwianie wielu spraw za kulisami było znacznie zdrowsze...

mgr inż. Dżyszla

Nie odpisuję na problemy zgłaszane na e-mail lub PW!

Także dzięki firmie Netlook.pl możesz za darmo korzystać z tej strony!

Gość wichura1 Kopiuj nick (0.0.0.*)
Wypowiedź dodana: 19 sierpnia 2007, 09:25:38
« Opcje

A ty sobie nic do zarzucenia nie masz? Sprawa nie wylądowała w sądzie, dzięki Smolkiemu, ale plama na twoim honorze została. Zarzucasz coś De-santowi, ale on działał wprost, a nie wysyłał bluzgów moderatorom podając się za kogoś innego.

Wypowiedź dodana: 19 sierpnia 2007, 09:29:43 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 19 sierpnia 2007, 09:30:53 po raz 1-wszy przez: Dżyszla
« Opcje

Ja smołkiego o nic nie prosiłem. Poza tym, gdzie ja napisałem, że ja sobie nie mam nic do zarzucenia? Nigdy czegoś takiego nie stwierdzałem.

I nie potrafię się odnieść do Twojego drugiego zdania, bo zupełnie nijak ma się do rzeczywistości. Ja do żadnego innego moderatora bluzgów nie wysyłałem podając się za kogoś innego.

mgr inż. Dżyszla

Zarejestrowany, zwieszony Quad Kopiuj nick (62.69.207.*) |  
Wypowiedź dodana: 19 sierpnia 2007, 10:03:57 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 19 sierpnia 2007, 10:17:02 po raz 1-wszy przez: Dżyszla
« Opcje

Dżyszla Ty lepiej nie probuj sie teraz tlumaczyc bo obaj z Alvinem postapiliscie wyjątkowo nie fer.

Moderowane przez Dżyszla :

Mam nadzieję, że nie zrobiłeś tego błędu umyślnie?

Wypowiedź dodana: 19 sierpnia 2007, 10:16:01 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 19 sierpnia 2007, 10:19:32 po raz 1-wszy przez: Dżyszla
« Opcje

Czy ja się tłumaczę z czegokolwiek? Ja tylko nie dopuszczam do naginania faktów.

*** Dodano o 10:19:32: *** (Autoscalanie)

PS. Quadro - a czemu na IDG De_sant nie dostał takiego ostrzeżenia, aby pisać o temacie, a nie o sprawach z przeszłości?

mgr inż. Dżyszla

Zarejestrowany AlvinR Mężczyzna Kopiuj nick (83.31.223.*) |  
Wypowiedź dodana: 19 sierpnia 2007, 10:30:33
Za tą wypowiedź odjęto użytkownikowi punkt pożyteczności
« Opcje

quad...
Obiecałem komuś, kogo szanuję że nie będę cię nazywał po imieniu ale ty się sam o to prosisz.
BA!
Błagasz o to na kolanach...

Jesteś ostatnią osobą, która ma moralne prawo do wypowiadania się w przedmiocie oceny czyjegoś postępowania.

Taki tchórz, kłamca i paszkwilant jak ty nie posiada zdolności honorowej co ci już niejednokrotnie tłumaczyłem.

Dlatego też, nie zabieraj dziecinko głosu w prawach o których nie masz bladego pojęcia poza tym, że takie "cuś" wogóle istnieje.

Facet, który nie ma odwagi przyznać się do autorstwa dokumentu, który chowa się za lub pod spódnicą, który wskazany po imieniu mówi "to nie ja to kolega!' - nie jest mężczyzną tylko zwykłą szmatą i dokładnie w ten a nie inny sposób jest traktowany.

Spieprzyłeś swoje życie?
Spieprzyłeś.
To teraz co?
Szukasz kompensaty w necie?
Szukasz akceptacji jako substytutu tego, czega sam się pozbawiłeś w realym świecie?

I w drodze, do namiastki akceptacji mającego styanowić plaster na twoje ego rozwalasz co tylko jesteś w stanie?
To baw się tak dalej dziecinko ale powiedziałem ci już - nie w...cinaj się dziecko pomiędzy mężczyzn.

I dobra bezpłatna rada - nie pakuj się w czyjeś intrygi bo jesteś... za mało mądry na to, aby nie być jedynie bezmyślnym narzędziem w czyichś rękach - tak jak jest to dzisiaj.

Ty usiłujesz bronić przegranej sprawy, wystawiasz się na kopy a ktoś sie za twoimi plecami cieszy, że odwalasz za niego brudną robotę i sam z własnej i nieprzymuszonej woli robisz z siebie błazna i murzyna.

Murzyna, bo "Murzyn zrobi swoje i murzyn będzie mógł odejść"
Chociaż... bezrozumne narzędzia porzebne są zawsze bo zawsze się mogą przydać do kolejnej intrygi.

A póki co - trzymaj się z daleka od dżyszli bo mu do pięt nie dorastasz.

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
RED - ja wiem że u ciebie nie ma banów ale czy takie coś ma być tu moderatorem?
Przemyśl to.

Wypowiedź dodana: 19 sierpnia 2007, 10:38:45
« Opcje

Alvin - ja prosiłem coś odnośnie Twoich ocen Quadra! Poza tym trochę nie w temacie się to tu znajduje, nieprawdaż? Proszę po raz ostatni - zostaw już go w spokoju i po prostu postaraj się nie wypowiadać, jeśli to ma mieć taki ton. Znamy już wszyscy Twoją ocenę jego osoby! Wystarczy!

A co do oceny jako moderatora - patrzę wyłącznie na to, jak sprawuje tą funkcję tutaj lub w innych miejscach. Jeśli uznam, że wypełnia to źle - wtedy na pewno uprawnienia odbiorę. Na razie niczego takiego nie stwierdziłem. A w jego wypowiedzi jest prawda, więc niezależnie od tego kto ją wypowiada - pozostaje prawdą.

mgr inż. Dżyszla

AvatarModerator _domestos_ Mężczyzna Kopiuj nick (83.20.167.*) |  
Wypowiedź dodana: 19 sierpnia 2007, 10:39:48
« Opcje

Alvin - ale spokojnie. Poznalismy Twoja opinie wielokrotnie, frazy o honorze tez. Tchorz, kłamca, paszkwilant - naprawde tak bardzo potrzebne? Nie da sie tego na spokojnie wszystkiego? Emocje co chwile przemawiają przez Ciebie.

I ogromna prośba - bez rzucania, ze ktoś jest szmata. Przesadziles. Miej umiar. Na razie chyab tylko Tomusio dostał minusa. Chcesz być kolejną osobą?

SYGNATURA ZOSTAŁA USUNIĘTA PRZEZ MODERATORA

Zarejestrowany, zwieszony Jotgie Kopiuj nick (83.23.17.*) |  
Wypowiedź dodana: 19 sierpnia 2007, 10:52:26
« Opcje

Czy mogę się do Was przyłączyć? Bo nie wiem... byłem jednym z animatorów tego zamieszania...

Gość De_sant Kopiuj nick (91.15.207.*)
Wypowiedź dodana: 19 sierpnia 2007, 11:03:34
« Opcje

"" I jeszcze jedno - gdy ja chciałem zerwać z IDG, to w zasadzie mi nie pozwolono (i nie jedna osoba to potwierdzi, tak ówcześni moderatorzy jak i administratorzy). I za to osobiście też mam żal do smołkiego, bo to było głównie na jego prośbę. A w ten sposób raz na zawsze mogłem się pozbyć tego i zainicjować poważne zmiany w sposobie administrowania. Choć teraz zaczyna iść to w drugą stronę. ""

pamiętam , maiales podobno trudny okres ( nie znam szczegółów ) - wtedy uważałem ze powinienes odpoczac przez dowolny okres i wrócić
tez nie bylem za tym bys odchodzil ( byles lubiany i wiele osob bylo gotowych by Cie wspierac )

( pamietam twoje pierwsze meile - dziś żałuje ze jest tak do bani )

3m

Wypowiedź dodana: 19 sierpnia 2007, 11:09:10
« Opcje

Dziękuję, Quadro. Teraz jest ok.

mgr inż. Dżyszla

Gość De_sant Kopiuj nick (91.15.207.*)
Wypowiedź dodana: 19 sierpnia 2007, 11:14:09
« Opcje

@Quadro

""Desant, Tobie rowniez nalezy sie reprymenda, za mowienie o czyms co mialo zostac w zamknietej grupie ludzi. zobowiazales sie do czegos, wiec dotrzymaj slowa""

masz racje - przepraszam i publicznie upowazniam Cie do dowolnej edycji mojego posta ( zrob to szybko i pocichu dla dobra sprawy )

kopie przesylam na PW

Wypowiedź dodana: 19 sierpnia 2007, 11:15:26 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 19 sierpnia 2007, 11:17:03 po raz 1-wszy przez: Dżyszla
« Opcje

De_sant, szkoda, że wyciągnąłeś jednak to, co miało zostać ukryte. Aczkolwiek nie mam tego faktu Ci za złe. Masz prawo do tego. Chciałem tylko wyprostować, że "włamanie" (a w zasadzie nadwykorzystanie uprawnień, bo dostęp do haseł po prostu miałem) nastąpiło tylko raz i dla jednego postu, a napisałeś tak, jakby ciągle to było. Nie wiem, być może tak Tobie zostało to przedstawione. No chyba, że był jeszcze ktoś.

Przykro mi za to, że faktycznie stałeś się wspaniałą marionetką w walce pomiędzy moderatorami a administratorami. Celem było wymuszenie na nich zmiany polityki. I wciąż było im mało argumentów, więc owszem, dorobiłem jeszcze jeden. Za to Cię przepraszam, choć w zasadzie wywalczyłem to, co chciałem - zmienili politykę i przekonali się wreszcie, że można banować i wyjdzie to na zdrowie.

Cieszę się także, że później Twoje zachowanie uległo zmianie.

*** Dodano o 11:17:03: *** (Autoscalanie)

Quadro - jeśli będziesz edytował post de_santa, to możesz także zmienić mój.

mgr inż. Dżyszla

Wypowiedź dodana: 19 sierpnia 2007, 11:28:54
« Opcje

Nie zamierzam niczego edytowac. Ale jako, ze do dyskusji o amnestii te wypowiedzi niewiele wniosly, to pozwolilem sobie je ukryc

Wypowiedź dodana: 19 sierpnia 2007, 11:31:18
« Opcje

No nie... :-)
Dowcip roku :-D
Sig meeshy na fidg: :lol:

Cytat:

U nas ducha nie zgasi odmienność poglądów i racji, a sztuk używamy perswazji - łagodnych!

A co powiecie na przykład na bana za podanie w wątku merytoryucznym linku do jak najbardziej na temat wypowiedzi osobvy absolutnie kompetentnej.
Tyle tylko, że ta wypowiedź była niekorzystna dla M$...
Skoro meesha taką pałą miłością do złodziei to może tak by sobie zmienił nick na M$meesha ? :lol:

.

Zarejestrowany, zwieszony kamassss Mężczyzna Kopiuj nick (83.17.252.*) |  
Wypowiedź dodana: 19 sierpnia 2007, 11:50:39 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 19 sierpnia 2007, 11:56:53 po raz 1-wszy przez: kamassss
« Opcje

Quad- jak juz masz ukrywac wypowiedzi to ukryj tez swoja z godziny 9:57 i ta pozniejsza tez

Wypowiedź dodana: 19 sierpnia 2007, 11:53:34
« Opcje

Masz racje. W koncu odnosi sie do nie istniejacej wypowiedzi. Ukrylem

Wypowiedź dodana: 19 sierpnia 2007, 11:59:33 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 19 sierpnia 2007, 12:05:55 po raz 1-wszy przez: kamassss
« Opcje

Jeszcze jedna została z 11:02

EDIT. Od razu lepiej. Popros jeszcze Currtisa zeby wyedytował posta i bedzie dobrze.

Wypowiedź dodana: 19 sierpnia 2007, 12:12:19 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 19 sierpnia 2007, 12:12:47 po raz 1-wszy przez: AlvinR
« Opcje

Acha...:)
No i jeszcze jeden drobiazg:

znajomy dostał na swoje konto bana do września 1970 roku i za co?

Ano za cień podejrzenia w główce meeshy, iż jest to moje konto :-)
A na jakiej do tego wniosku doszedł podstawie?
To wie tylko on sam i jego chora imaginacja.

ERGO: teraz bany wieczyste na fidg dostaje się za chore konfabulacje nadszyszkownika msmeeshy

Jak sądzicie?
Czy to jest materiał na odwołanie się do np Prezesa Zarządu IDG Poland?

Oczywiuście, wraz ze skargą na bezprawie moderatorów oraz brak kontroli nad fidg ze strony odpowiedzialnej zań administracji?

.

Wypowiedź dodana: 19 sierpnia 2007, 12:14:37
« Opcje

W twojej sprawie tez mozna by utworzyc wniosek.
Poza tym jak ich postraszysz procesem to Ci sciagna bana

Wypowiedź dodana: 19 sierpnia 2007, 12:47:18 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 19 sierpnia 2007, 12:48:16 po raz 1-wszy przez: AlvinR
« Opcje

kamassss - tu nie chodzi o mnie.

Zresztą, jak to napisałem w wątku na Radzie Jedi poświęconym dyskusji nad wnioskiem o odwołanie mnie - ja tam w chwili obecnej nie widzę z kim można by sensownie i racjonalnie współpracować.

Chodzi mi natomiast o to, że w tej chwili na fidg funkcjonuje najzwyczajniejsze bezprawie a raczej "prawo" oparte na humorach i histerii nadszyszkownika ms-meeshy.

Przy okazji - ksenofoba i antysemity - jak wskazują na to tak ostatnie jego popisy jak i wypowiedzi wcześniejsze - zlinkowane przez G_no_Ma.

Ergo: de facto rzadzi ms-meesha a reszta albo siedzi cicho albo wiernie mu sekunduje względnie, jak quoadro - jest biernym i nieświadomym narzędziem w sterowanych przez ms-meeshę intrygach.

Idź do strony:« Poprzednia12345...54555657585960616263...112113114115116Następna »

[+] Pokaż/odśwież listę czytających i monitorujących ten wątek