Forum

IDG - problemy z Forum IDG, z Wydawnictwem, z poziomem artykułów itd.

[+] Twoje konto

Subskrybuj kanał najnowszych wypowiedzi w tym temacie

Wątek Forum > Pogaduchy > IDG - problemy z Forum IDG, z Wydawnictwem, z poziomem artykułów itd.

Czy IDG schodzi na psy? Tu możesz się wypowiedzieć o sytuacji na Forum IDG, poziomie artykułów oraz polityce administracyjnej Wydawnictwa IDG
Idź do strony:« Poprzednia12345...56575859606162636465...112113114115116Następna »
Ocena: (Ocen: 10)
Wypowiedzi 1 476 - 1 500 z 2 890
 Zarejestrowany, zwieszony Quad Kopiuj nick (62.69.207.*) |  
Wypowiedź dodana: 19 sierpnia 2007, 19:40:29
« Opcje

Ten tajemniczy osobnik to ten kto robi najwieksze czystki ostatnimi czasy na Forum. Ten sam, ktory dal bana dozywotniego domniemanemu przyjacielowi Alvina i ten sam, ktory wywalil Masaja i Skibusa.
Takie ciche zbrojne ramie Administracji :-D

Gość REKLAMA Kopiuj nick (*->*)
Wypowiedź dodana: 19 sierpnia 2007, 19:40:30

AvatarZarejestrowany, zwieszony G_no_M Mężczyzna Kopiuj nick (83.4.222.*) |  
Wypowiedź dodana: 19 sierpnia 2007, 19:42:37
« Opcje

Moderator?

GnoM

Wypowiedź dodana: 19 sierpnia 2007, 19:51:11
« Opcje

A i owszem. Ma pod avatarem napisane moderator

Zarejestrowany, zwieszony kamassss Mężczyzna Kopiuj nick (83.17.252.*) |  
Wypowiedź dodana: 19 sierpnia 2007, 19:59:14
« Opcje

stawiam na krissa23 albo meeshe

Wypowiedź dodana: 19 sierpnia 2007, 19:59:53 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 19 sierpnia 2007, 20:00:44 po raz 1-wszy przez: G_no_M
« Opcje

To dlaczego jeszcze nie ma wniosku (tym razem publicznego) o odwołanie go z funkcji za niegodne moderatora zachowanie, usuwanie wg własnego widzimisię i prowokowanie konfliktów?

Dlaczego, Quadro?

No, kurna, dlaczego?

*** Dodano o 20:00:44: *** (Autoscalanie)

kamassss> Masaj w tym wątku już dawno napisał, kto mu założył bana. Czytaj uważnie.

GnoM

Wypowiedź dodana: 19 sierpnia 2007, 20:06:03
« Opcje

sorry nie chciało mi sie szukac

Wypowiedź dodana: 19 sierpnia 2007, 20:08:02
« Opcje

Nie ma takiego wniosku bo wniosek silą rzeczy nie przejdzie. Tak jak napisalem to zbrojne ramie Administracji, czyli ma pelne poparcie administracji.
A tak na marginiesie Gnomie, Masaj sie pomylil w ocenie kto mu zalozyl bana

Wypowiedź dodana: 19 sierpnia 2007, 20:16:54
« Opcje

No i co z tego, że nie przejdzie? Użytkownicy są szykanowani, a Wy nie reagujecie. Robi się z nas wrogów publicznych, wiecie o tym i milczycie. To jest OK?

Przypominam:

Pomimo, iż moderator w świetle ustanowionych norm i reguł słownych jest podległy administracji danego forum i powinien dbać o jego dobre imię, to w jego interesie leży zachowanie bezstronności. Jeśli będzie on zawsze negował użytkowników, którzy pomimo autentycznych, merytorycznych, potwierdzonych wypowiedzi zostaną zaatakowani przez administrację forum, nie jest on moderatorem w pełnym tego słowa znaczeniu. Powinien przybrać rolę arbitra, a nie narzędzia władzy.

To któż jest tym zbrojnym ramieniem? Cieszę się, że nie Krzysiek.

GnoM

Wypowiedź dodana: 19 sierpnia 2007, 20:21:10 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 19 sierpnia 2007, 20:21:51 po raz 1-wszy przez: Quad
« Opcje

Skoro mu z tym dobrze i czuje sie w tej roli swietnie, to jego sprawa. Ja nie jestem jego sumieniem i nie bede za niego podejmowal decyzji.Poki nie lamie razaco Regulaminu to nie mam zamiaru reagowac.

Wypowiedź dodana: 19 sierpnia 2007, 20:27:46
« Opcje

Nie rozumiesz, Quadro.

Skoro gość robi to wszystko, o czym tu dziś rozmawiamy, to obowiązkiem bezstronnego moderatora jest na to zareagować. Ten cytat z Wiki obowiązuje was wszystkich.

GnoM

Wypowiedź dodana: 19 sierpnia 2007, 20:40:19
« Opcje

To raczej Ty Gnomie nie rozumiesz. Probowalem wytlumaczyc to, ale skonjczylo sie to blokadą gg. Po co ja mam sie zgrzewac, jak On uwaza ze postepuje slusznie

Wypowiedź dodana: 19 sierpnia 2007, 20:54:40
« Opcje

Cytat:

Po co ja mam sie zgrzewac, jak On uwaza ze postepuje slusznie

Quadro, sorry, ale w przypadku Alvina nie miałeś takich obiekcji.

Ludzi się gnoi za odmienne zdanie, a wy stosujecie taktykę pilnowania własnego nosa. To cholernie boli.

Cóż. Należy nam się przynajmniej wiedza, o kogo chodzi. Przyznasz to chyba?

GnoM

Wypowiedź dodana: 19 sierpnia 2007, 20:59:29
« Opcje

Sorry Gnomie, ale Alvin nagrzeszyl duzo wiecej. Teraz sie o tym nie mowi, bo nie ma sensu rozdrapywac ran, szczegolnie ze wiecej osob by na tym ucierpialo. Ale Alvin juz zaczal grzeszyc od sprawy Desanta. Jak widzisz to duzo dluzej trwalo niz w przypadku osoby o ktorej obecnie rozmawiamy. I wierz mi. Mialem potezne obiekcje, bardzo duze. Nie przyszlo mi to tak łatwo jak sie wydaje i dojrzewalem do tego dlugo

Wypowiedź dodana: 19 sierpnia 2007, 21:06:55
« Opcje

Cytat:

I wierz mi. Mialem potezne obiekcje, bardzo duze. Nie przyszlo mi to tak łatwo jak sie wydaje i dojrzewalem do tego dlugo

Daj mi powód, bym Ci uwierzył. Zachowaj przyzwoicie - dość insynuacji, czas na konkrety.

Mam przed oczyma wypowiedzi, które pozostają w ostrej sprzeczności z tym, co napisałeś. Wypowiedzi, w których padają konkretne nicki.

Dowiemy się, kim jest to zbrojne ramię administracji?

GnoM

Wypowiedź dodana: 19 sierpnia 2007, 21:12:09 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 19 sierpnia 2007, 21:13:59 po raz 1-wszy przez: Quad
« Opcje

To jest osoba, ktorą lubisz i cenisz i ktorą juz wymieniles z imienia

*** Dodano o 21:13:59: *** (Autoscalanie)

zacuytje Twoją wypowiedz: To któż jest tym zbrojnym ramieniem? Cieszę się, że nie Krzysiek.

AvatarZarejestrowany, zwieszony Skibi Mężczyzna Kopiuj nick (91.94.186.*) |  
Wypowiedź dodana: 19 sierpnia 2007, 21:25:49 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 19 sierpnia 2007, 21:31:52 po raz 1-wszy przez: Skibi
« Opcje

Bana założył nam Kris, albo ktoś z jego konta.

ps. Regulaminu może i nie złamał. Właściwie wlepił bana na zamówienie bez regulaminowych podstaw. Hmm, uważasz, że to nie powód do odwołania go z funkcji? Bo dla nas sprawa postępowania IDG jest podstawą do rozmowy naszych prawników ( tak upraszczając trochę )

Walczyłeś by moderatorzy nie byli bezmózgimi automatami. A tu widzisz wynik.

Wypowiedź dodana: 19 sierpnia 2007, 21:37:03 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 19 sierpnia 2007, 21:38:44 po raz 1-wszy przez: Quad
« Opcje

Ale rozpatrywanie winy Krissa lub jego niewinnosci jest na poziomie odpowiedzialnosci moralnej. Skoro czuje sie dobrze w roli moda wykonujacego polecenia Administracji to to jest tylko jego sprawa.

*** Dodano o 21:38:44: *** (Autoscalanie)

Skibi, ale daj mi podstawe do odwolania go? Bo ja takiej nie widze

Zarejestrowany AlvinR Mężczyzna Kopiuj nick (83.31.223.*) |  
Wypowiedź dodana: 19 sierpnia 2007, 21:45:42 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 19 sierpnia 2007, 21:49:27 po raz 1-wszy przez: AlvinR
« Opcje

Cytat:

Quad (62.69.207.*) Wypowiedź dodana: Dziś o 19:20:24

Ale dlaczego uwazacie, ze ja go zlikwidowalem? Absolutnie nie ruszalem tego watku, oprocz zamkniecia niczego innego nie zrobilem.
Kto go ukryl, a pozniej przeniosl do smietnika to nie mam pojecia.
Wiec wtrącenie Piotra i komentarz Gnoma jest nieco na wyrost.

Cytat:

Quad (62.69.207.*)
Wypowiedź dodana: Dziś o 19:26:21 | Ostatnio edytowana: Dziś o 19:26:51 przez: Quad

Nie bede go przywracal z dwoch powodow.
1. Jedno jego przywrocenie zakonczylo sie ponownie klotnia i oskarzeniami. Nie mam ochoty znowu robic syfu
2. Przywrocenie go i otwarcie spowoduje ze zaraz pojawi sie pewien osobnik i go zamknie i ukryje na powrot, a Wy znowu bedziecie miec wode na mlyn.
Macie cos do zarzucenia mnie, to piszcie tutaj. Przynajmniej tu nikt nie bedzie przeszkadzal

quadro - czy ty nie widzisz elememtarnej sprzeczności w tych 2 swoich postach?

W tej sytuacji jedynym właściwym i zasadnym pytaniem jest:
[b]- Kiedy napisałeś prawdę a kiedy się z nią rozminąłeś?
NIestety, ale śiwadomie rozminąłeś... :-(

No i... rozumiem, iż stwierdzasz, że jakiś moderator na fidg przeszkadza w swobodnej rozmowie i wymianie poglądów.
Czyli - stwierdzasz to samo, co my od dłuższego już czasu zarzucamy fidg a co komentowałeś, że są to nasze urojenia.

Cytat:

Quad (62.69.207.*)
Wypowiedź dodana: Dziś o 19:40:29

Ten tajemniczy osobnik to ten kto robi najwieksze czystki ostatnimi czasy na Forum. Ten sam, ktory dal bana dozywotniego domniemanemu przyjacielowi Alvina i ten sam, ktory wywalil Masaja i Skibusa.
Takie ciche zbrojne ramie Administracji

Z tego stwierdzenia wynika jasno, iż doskonale się orientujesz, kto jest kim i kto tak naprawdę sieje na fidg zamęt.
Ba!
Więcej!
Ty wprost sugerujesz, że nie zgadzasz się z jego działaniami.
A skoro tak - to ujawnij nick tego szkodnika!

Cytat:

G_no_M (83.4.222.*)
Wypowiedź dodana: Dziś o 19:59:53 | Ostatnio edytowana: Dziś o 20:00:44 przez: G_no_M

To dlaczego jeszcze nie ma wniosku (tym razem publicznego) o odwołanie go z funkcji za niegodne moderatora zachowanie, usuwanie wg własnego widzimisię i prowokowanie konfliktów?

Dlaczego, Quadro?

No, kurna, dlaczego?

Cytat:

Quad (62.69.207.*)
Wypowiedź dodana: Dziś o 20:08:02

Nie ma takiego wniosku bo wniosek silą rzeczy nie przejdzie. Tak jak napisalem to zbrojne ramie Administracji, czyli ma pelne poparcie administracji.
A tak na marginiesie Gnomie, Masaj sie pomylil w ocenie kto mu zalozyl bana

G_no_Mie - 2 dni temu poszedł oficjalny wniosek do stylance via PW o odwołanie meeshy z uzasadnieniem na bezpodstawne banowanie userów oraz antysemityzm prezentowany na fidg.
Jaki będzie jego los - zobaczymy.

quadro - i co?
Jesteś dumny z takiej swojej postawy?
Przecież w tym wypadku nie stoisz sam wobec 6 ABS-CBS w twarzowych dresach i nie grozi ci, że jeśli wykażesz się odwagą cywilną to ktoś ci skręci kark.
Co najwyżej, jako niewygodnego i niepokornego wywalą cię z moderatorstwa albo i z fidg z wieczystym banem jak kilku z nas już to spotkało.
Ale zapewniam cię, to nie jest żaden powód do ujmy.
Wywalenie z fidg przez obecną ekipę wręcz nobilituje :-D

Cytat:

Quad (62.69.207.*)
Wypowiedź dodana: 41 minut temu

To raczej Ty Gnomie nie rozumiesz. Probowalem wytlumaczyc to, ale skonjczylo sie to blokadą gg. Po co ja mam sie zgrzewac, jak On uwaza ze postepuje slusznie

Ciąg dalszy tego co powyżej - skoro ktoś się zachowuje jak... każdy widzi i ma swoje o tym i o nim zdanie, to co???
Uważasz, że przestawanie w takim "towarzystwie" w sytuacji, gdy możesz skutecznie przeciw temu zaprotestować, publicznie zaprotestować przynosi ci chlubę?
Wręcz przeciwnie.
Taka postawa wskazuje na pełną twoją akceptację dla jego poczynać i ich odium dotyka również ciebie.

Cytat:

Quad (62.69.207.*)
Wypowiedź dodana: 3 minut temu | Ostatnio edytowana: 1 minutę temu przez: Quad
Ale rozpatrywanie winy Krissa lub jego niewinnosci jest na poziomie odpowiedzialnosci moralnej. Skoro czuje sie dobrze w roli moda wykonujacego polecenia Administracji to to jest tylko jego sprawa.

*** Dodano o 21:38:44: *** (Autoscalanie)

Skibi, ale daj mi podstawe do odwolania go? Bo ja takiej nie widze

Nie widzisz? :lol:
To może mi wytłumaczysz, gdzie i co dostrzegłeś jako podstawę do "swego" wniosku w moijej sprawie? :-D
Mnie zarzucałeś bezpodstawne przydzielanie %%.
Kriss - bezpodstawnie rozdaje bany w tym, bany wieczyste.
Zaiste - nie ma podstaw do jego odwołania :lol:

AvatarZarejestrowany, zwieszony Skibi Mężczyzna Kopiuj nick (91.94.186.*) |  
Wypowiedź dodana: 19 sierpnia 2007, 21:46:10
« Opcje

Naprawdę powodów moralnych nie widzisz ?

Wypowiedź dodana: 19 sierpnia 2007, 21:48:22 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 19 sierpnia 2007, 21:51:27 po raz 1-wszy przez: AlvinR
« Opcje

A skoro to nie meesha tylko kriss błysnął wieczystym banem - to znaczy tylko tyle, że wniosek należy przeadresować i wskazać w nim jako naruszyciela zasad właśnie krissa.

BTW - kriss na podobieństwo fire był od samego początku nadgorliwcem w dawaniu banów i u niego również ban jako pierwsze ostrzeżenie rozpoczynał się od 30 dni "na dobry poczatek"

Ot, taka ciekawostka zoologiczna :-D

*** Dodano o 21:51:27: *** (Autoscalanie)

Cytat:

Psy służą
Wilki są wolne

I tylko od ciebie quadro zależy czy wolisz być wolnym, wilkiem, czy służalczym psem.
Ale jeśli wybierzesz to drugie - nie oczekuj i nie żądaj dla siebie od ludzi szacunku.

Wypowiedź dodana: 19 sierpnia 2007, 21:53:28
« Opcje

W takim razie piszę do Krzyśka prośbę o wyjaśnienia.

Cholernie to wszystko smutne. Jak tak dalej pójdzie, to liczba banów będzie równoznaczna z poziomem zaufania. Im ktoś ostrzej banowany, tym bardziej wiarygodny...

GnoM

Wypowiedź dodana: 19 sierpnia 2007, 21:57:58
« Opcje

Staram sie byc moderatorem neutralnym. Nie stoje po niczyjej stronie. nie mam zamiaru rozkrecac kolejnej konfliktowej sprawy. Nie jestem jedynym moderatorem. Dlaczego ja mam byc ciagle inicjatorem. Juz raz to zrobilem i skonczylo sie to gorzej niz przewidywalem. Nie mam zamiaru tworzyc drugiej wojny na Forum. I tak sytuacja jest niewesola

Wypowiedź dodana: 19 sierpnia 2007, 22:13:11
« Opcje

AvinR o ile sie doczytałem na FIDG to ty byłeś przodownikiem w rozdawaniu banów.

Wypowiedź dodana: 19 sierpnia 2007, 22:15:16 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 19 sierpnia 2007, 22:22:12 po raz 1-wszy przez: AlvinR
« Opcje

Są sytuacje, gdy postawa neutralna nie istnieje i wszystko, cokolwiek człowiek zrobi [bądź nie zrobi] oznacza opowiedzenie się po jednej ze stron.

Tak więc - nie udaje się uniknąć wyboru i opowiedzenia się po stronie okreslonych wartości reprezentowanych przez jedną ze stron.

*** Dodano o 22:22:12: *** (Autoscalanie)

kamassss - owszem.
W tym, głównie tam, gdzie ówczesne panienki bały się zareagować w obawie przed zmasowanym atakiem kidsów.

Ot, na przykład w jednym z wątków jakiś małolat wstawiał wichurze tzw. "krótkie i długie" zaś dzielny purysta ładu i porządku czyli niejaki moderator quadro zdobył się jedynie na uprzejme upraszanie chłopaczka aby nie klął tak siarczyście bo się zmęczy i dopiero gdy wszedłem do wątku to dałem gościowi bana na ochłonięcie

I pod wszystkimi swoimi banami - poza dwoma czy trzema, gdzie faktycznie miała miejsce pomyłka, nadal się podpisuję.
Za piractwo, za reklamy, za seryjne bluzgi...

A żeby było śmieszniej - przez ostsnie 6 - 7 tygodni mojego moderowania wszystkie %% i bany byłu uzgadniane ze stylance :lol:

Inkryminowane posty były ukrywane - linki przesyłane stylance i potem w uzgodnieniu z nią były albo stosowane sankcje albo też, jeśli w imieniu administracji uznała, że wątek czy post jest OK - były ponownie odkrywane.

Ale o tym quadro nie musiał wiedzieć :lol:

Wypowiedź dodana: 19 sierpnia 2007, 22:22:28 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 19 sierpnia 2007, 22:23:55 po raz 1-wszy przez: G_no_M
« Opcje

Krzysiek wyłączył PW, zastrzegł maila, nie ma w profilu jakiegokolwiek kontaktu.

Wysłałem na kriss_23@idg.pl <- przyszedł zwrot, że adres nie istnieje.

Jak się kontaktować z Modem w celu wyjaśnienia wątpliwości, skoro on sam to uniemożliwia? :-/

GnoM

Idź do strony:« Poprzednia12345...56575859606162636465...112113114115116Następna »

[+] Pokaż/odśwież listę czytających i monitorujących ten wątek