Forum

IDG - problemy z Forum IDG, z Wydawnictwem, z poziomem artykułów itd.

[+] Twoje konto

Subskrybuj kanał najnowszych wypowiedzi w tym temacie

Wątek Forum > Pogaduchy > IDG - problemy z Forum IDG, z Wydawnictwem, z poziomem artykułów itd.

Czy IDG schodzi na psy? Tu możesz się wypowiedzieć o sytuacji na Forum IDG, poziomie artykułów oraz polityce administracyjnej Wydawnictwa IDG
Idź do strony:« Poprzednia12345...60616263646566676869...112113114115116Następna »
Ocena: (Ocen: 10)
Wypowiedzi 1 576 - 1 600 z 2 890
 Zarejestrowany, zwieszony Quad Kopiuj nick (0.0.0.*) |  
Wypowiedź dodana: 22 sierpnia 2007, 12:10:40
« Opcje

Jak to skad. To w koncu Dzyszli forum jest zlinkowane (a raczej bylo) w tamtym poscie :-)

Gość REKLAMA Kopiuj nick (*->*)
Wypowiedź dodana: 22 sierpnia 2007, 12:10:41

Zarejestrowany, zwieszony BABELEC Mężczyzna Kopiuj nick (83.13.13.*) |  
Wypowiedź dodana: 22 sierpnia 2007, 12:26:49
« Opcje

No tak. Faktycznie

P.S. ile znaków musi mieć post, bo samego "no tak." nie mogłem wysłać?

Zarejestrowany, zwieszony kamassss Mężczyzna Kopiuj nick (83.17.252.*) |  
Wypowiedź dodana: 22 sierpnia 2007, 12:47:26
« Opcje
AvatarZarejestrowany, zwieszony Skibi Mężczyzna Kopiuj nick (83.15.124.*) |  
Wypowiedź dodana: 22 sierpnia 2007, 12:58:02 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 22 sierpnia 2007, 13:07:23 po raz 1-wszy przez: Skibi
« Opcje

Bełkot, czysty bełkot. A wniosek jeden: ktoś mi psuje znowu moje forum, ale to ja mam władzę i Wam pokażę !

Tak się manipuluje Regulaminem. Przypomnę inny punkt:
16. W sprawach porządkowych ostateczna decyzja należy do Moderatora. Wszelkie wątpliwości odnośnie decyzji Moderatora zaleca się rozstrzygać poprzez PW (Prywatną Wiadomość) bezpośrednio z Moderatorem.
Tak wiem, pkt 12 jest PRZED punktem 16 więc jest ważniejszy.

Jak widać można spokojnie rozwiązać sprawę po za forum, drogą regulaminową przez ZABLOKOWANE PW.

Oczywiście wina jest jednoznaczna ( czyli G_no_Ma ) a moderacja robi robotę dobrze i forum jest otwarte.

G_no_Mie coś mi się zdaje, że dołączysz do naszego grona, za działalność na szkodę forum ( za to dostałem bana wieczystego, przedwczoraj uzyskałem takie wyjaśnienie ).

AvatarAdministrator Dżyszla Mężczyzna Kopiuj nick (83.238.128.*) |  
Wypowiedź dodana: 22 sierpnia 2007, 13:25:37
« Opcje

P.S. ile znaków musi mieć post, bo samego "no tak." nie mogłem wysłać?

10 po przeparsowaniu o ile dobrze pamiętam.

Co za głupoty wypisuje meessha? Od kiedy to za wyświetlenia Google się zarabia, to raz! A dwa - przecież na każdej stronie można się doszukać, więc nie wolno podawać źródeł informacji, bo to reklama?! (zaraz to na IDG napiszę)

mgr inż. Dżyszla

Nie odpisuję na problemy zgłaszane na e-mail lub PW!

Także dzięki firmie Netlook.pl możesz za darmo korzystać z tej strony!

AvatarZarejestrowany, zwieszony piotrus_b Kopiuj nick (89.77.58.*) |  
Wypowiedź dodana: 22 sierpnia 2007, 13:29:26
« Opcje

Napiszesz i wylecisz, Dżyszla;)
Bo kto się nie zgadza z jaśniepanującym ten wywrotowiec jest i basta!

Czy kolega, którego miana tu nie podam, należy do PiSu? Bo retoryka przez niego stosowana idealnie tam pasuje.

Wypowiedź dodana: 22 sierpnia 2007, 13:44:05
« Opcje

Dostał teraz 5 raportów na swoje posty, w których wg jego rozumowania znajdują się linki łamiące Regulamin Forum IDG. Niech przemyśli... Zdenerwował mnie strasznie tym.

mgr inż. Dżyszla

Zarejestrowany, zwieszony kamassss Mężczyzna Kopiuj nick (83.17.252.*) |  
Wypowiedź dodana: 22 sierpnia 2007, 13:52:42
« Opcje

Na FIDG robi sie wiekszy burdel niz na O2

AvatarZarejestrowany, zwieszony Currtis Mężczyzna Kopiuj nick (0.0.0.*) |  
Wypowiedź dodana: 22 sierpnia 2007, 14:17:05
« Opcje

Może z innej strony-co Wam takiego zrobiła Meesha?
Proszę tylko bez odpowiedzi w stylu "jest skinheadem, tylko do końca nie wiem czemu", "jest zły"(...). Konkrety proszę, a nie same półsłówka.
Jasne, usunięcie linków nie było dobrym rozwiązaniem, jednak część userów atakuje go od dłuższego czasu. Czy to aby nie jest chore?

Wypowiedź dodana: 22 sierpnia 2007, 14:19:21
« Opcje

Currtis - ja Ci powiem tak - po raz pierwszy go zaatakowałem za to, co zrobił. Może inni postąpili identycznie w innych sytuacjach? I stąd układa się cały ciąg niepochlebnych opinii?

mgr inż. Dżyszla

Wypowiedź dodana: 22 sierpnia 2007, 14:43:14
« Opcje

CuRRtiS - mnie zbanował za wytknięcie błędu swojemu wyznawcy. Gnoma też. Dokazywał też w innych wątkach. Zwraca się do innych nieuprzejmie (wytknąłem to choćby w bieżącym wątku). Teraz popisał się szczególnie - bełkocząc coś o regulaminie ocenzurował cudzą wypowiedź pod kretyńskim pretekstem.
Mało? Wszystkich przypadków nie śledzę - może być tego więcej.

AvatarZarejestrowany, zwieszony Currtis Mężczyzna Kopiuj nick (0.0.0.*) |  
Wypowiedź dodana: 22 sierpnia 2007, 15:08:46
« Opcje

Dżyszla>>Jasne, w tym wypadku rozumiem. Inni postąpili identycznie? Niech wytkną te Jego błędy, niech pokażą, że robi to cały czas. Jesteśmy tylko ludźmi. Każdy się myli.

Piotrus_b>>Twój ban to była sytuacja z wątkiem, w którym poległ też bodajże Yarpo. Jeżeli tak jestem w stanie zrozumieć. Jednak nie róbmy z niego jakiegoś kozła ofiarnego. Wystarczy, że podobnego sporo osób próbowało zrobić z Q. Czy po to jest forum? Aby wyrzucić z siebie wszystkie złości? To tylko świat wirtualny. Dodatkowo, jak pisałem wcześniej, każdy z nas jest tylko człowiekiem. Może się mylić.

A co do nieuprzejmego zwracania się-cóż, ja tam nie dostrzegam takowego. Porównując do niektórych postów jakie czytam chociażby na tym Forum są to nic nie znaczące uszczypliwości.

Wypowiedź dodana: 22 sierpnia 2007, 15:20:40
« Opcje

CuRRtiS - mówię "w bieżącym wątku", nie w wątku na idg. Chodziło o pisanie spoilerów.

Gość der afk Kopiuj nick (91.15.236.*)
Wypowiedź dodana: 22 sierpnia 2007, 15:21:22
« Opcje

cytat z onet pl

""W Chinach czyszczenie Internetu z "niezdrowych" treści jest jednym z priorytetów władz. W kwietniu chińskie media informowały o zainaugurowaniu kolejnej kampanii na rzecz poddania tego medium ściślejszej kontroli propagandowej. Debatowało wtedy na ten temat nawet Biuro Polityczne Komunistycznej Partii Chin pod przewodnictwem Hu Jintao. Chińskie media informowały o konieczności "stymulowania rozwoju systemu podstawowych wartości socjalistycznych" oraz nasilenia "edukacji marksistowskiej". ""

http://wiadomosci.onet.pl/1592855,69,item.html

Zarejestrowany AlvinR Mężczyzna Kopiuj nick (83.31.217.*) |  
Wypowiedź dodana: 22 sierpnia 2007, 16:08:46 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 22 sierpnia 2007, 16:17:53 po raz 1-wszy przez: AlvinR
« Opcje

Na pytanie odobne do pytania currtissa niedawno odpowiadałem.
Ale, przecież to ja jeden jedyny miałem obsesję na punkcjie meeshy...

*** Dodano o 16:17:54: *** (Autoscalanie)

A co do wątpliwośći ms.meeshy w sprawie dostępności bądź nie krissa via PW skoro quadro mógł się z nim skontaktować:

- kto jak kto, ale tak doświadczony użytkownik forum oraz jego moderator jak meesha chyba jest na tyle świadom oraz rozgarnięty żeby wiedzieć, że taka sytuacja jest po prostu wynikiem świadomego działania niejakiego krissa23, któren zablokował otrzymywanie PW od G_no_Ma. :-D

Przecież taką opcję kazdy ma w panelu użytkownika :lol:

Wypowiedź dodana: 22 sierpnia 2007, 16:24:14
« Opcje

Sprawa wygląda więc tak - mamy krissa_23 (do którego nic nie miałem, uważałem go za porządnego usera i dobrego moda), który blokuje kontakt z userem.
Mamy też szanownego pana ja_wieeem_lepiej, który ukrywa, co mu się podoba, podmienia linki, bo mu się wydawało, robi bałagan, bo tak mu wygodnie i starym userom wymyśla od histeryków.

I jak będzie? Ano tak będzie:
Moderatorzy dobrze wykonują swoją pracę

;)

Wypowiedź dodana: 22 sierpnia 2007, 16:28:32
« Opcje

potr - oczywiście, że dobrze wykonują swoją pracę.
Oczywiście, z punktu widzenia aktualnych decydentów IDG czyli Avrooka i długiego łuku ra czy re ;-)

Bo tępi wszelkie przejawy samodzielnego myślenia oraz niechybnie wynikjącej z niego krytyki aktualnych "porządków" na fidg oraz wrednego brużdzenia nieokrzesanego chamstwa, krtóre przeszkadza im trwać w miłym odurzeniu samouwielbieniem :lol:

No cóż...
Mogąc był wilkiem, wybrał rolę [a tym samym i pozycję] psa.
Jego wola, jego wybór.

A raczej - ICH WYBÓR
.

Wypowiedź dodana: 22 sierpnia 2007, 16:49:12
« Opcje

AlvinR - nadal wierzę, że Kriss_23 ma jakieś dobre wytłumaczenie tego co się tutaj stało. Naprawdę nie mam ochoty wrzucać go do jednego worka z ... no wiesz kim;)

Wypowiedź dodana: 22 sierpnia 2007, 17:42:09
« Opcje

Na fidg kamassss popełnił był wątek Amnestia dla ostrzeżonych, odejmujemy procenty?

Doceniam szczytne intencje, tyle tylko... że wypadałoby się pierwej zapytać o zdanie wtej materii nas, to znaczy samych zbanowanych.

A dlaczego?

Otóż załatwienie sprawy w ten sposób jest dla mnie - a śmiem przypuszczać, że również dla masaja oraz skibusa, absolutnie nie do przyjęcia.
Kiedyż bowiem i wobec kogo stosuje się amnestię?
I czym jest amnestia?

Otóż, amnestia jest to - jak podaje to WIKIPEDIA

Cytat:

Amnestia – jednorazowe darowanie lub złagodzenie prawomocnie orzeczonych kar lub środków karnych za popełnione przestępstwa lub wykroczenia określonego rodzaju poprzez wydanie aktu prawnego.

W odróżnieniu od ułaskawienia amnestia ma charakter zbiorowy, co wynika z istoty ustawy jako aktu generalnego i abstrakcyjnego. Amnestia zazwyczaj łączy się z abolicją.

A więc stosuje się ją w odniesieniu do wyroków zasadnych, orzeczonych zgodnie z obowiązującą procedurą - gdyż wszelkie inne z mocy samego prawa są prawnie bezskuteczne i nie rodzą żadnych skutków prawnych [nie mylić z doraźnymi skutkami materialnymi]

Tymczasem, wobec nas wszystkich trzech Knights of Ban wydane zopstały jakieś wyroki kapturowych sądów inkwizycyjnych.
Orzecozne w ten sposób, że nie wiemy o co faktycznie zostaliśmy "skazani". Orzeczone zostały w sposób absolutnie sprzeczny z wszelkimi zasadami cywilizowanego procedowania.

A za co tak naprawdę?
Ano, za to, że wskazywaliśmy, iż "źle się dzieje w państwie duńskim", wskazywaliśmy na konieczność oraz niezbędne kierunki poprawy sytuacji co było mocno nie w smak trwającym w samouwielbieniu decydentom fidg.
W moim przypadku doszła jeszcze okoliczność permanentnej krytyki głównego reklamodawcy idg czyli microsoftu - krytyka oparta na licznych opisanych w sieci przykładach kradzieży własności intelektualnej oraz okradania userów porzez bezzasadnie zawyżane ceny produktów - co w efekcie psuło idg stosunki ze złodziejami z microsoftu.

ERGO - nikt z nas nie popełnił nic nagannego i w związku z tym nie oczekujemy i nie chcemy łaski a jeżeli już czegokolwiek - to uczciwego załatwienia sprawy polegającego na piublicznym przyznaniu przez administrację idg - i to nie ustami stylance, tylko tego mądrego, który ogłosił nasze bany - że bany zostały przyznane bezzasadnie oraz na publicznym przeproszeniu nas za podjęcie działań uwłaczających naszemu dobremu imieniu.

Tak więc - raz jeszcze - AMNESTII - NIE ! ! !

.

Moderator masaj007 Mężczyzna Kopiuj nick (83.14.63.*) |  
Wypowiedź dodana: 22 sierpnia 2007, 17:50:39
« Opcje

Jestem bardzo zaskoczony tym, ze to meesha był tym, który podmienił linki. Miałem go za bardzo dobrego moda. A tu takie rzeczy.. :-( Dodatkowo jego wypowiedź łamie zacytowany punkt 12 jeżeli już chce się tak bardzo czepiać. Nie podoba mi się to co się dzieje i gdybym nie zablokował sobie konta to bym coś napisał

AvatarZarejestrowany, zwieszony Skibi Mężczyzna Kopiuj nick (91.94.5.*) |  
Wypowiedź dodana: 22 sierpnia 2007, 17:53:37 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 22 sierpnia 2007, 17:56:29 po raz 1-wszy przez: Skibi
« Opcje

Ja wiem za co dostałem bana: za działanie na szkodę forum LOL !
Działałem podle i wywrotowo wyrażając własne zdanie, pisząc regulamin i ( o zgrozo ) sprzeciwiłem się Moderatorom. A i wznosiłem propagandowe opisy na gg przeciw CM a czasem nawet IDG.

Wypowiedź dodana: 22 sierpnia 2007, 18:02:30
« Opcje

Skibi - ty jesteś podwójnie winien!!

Bo ty nie tylko Regulamin naisałeś!!

Ty jeszcze byłeś na tyle bezszczelny by nie powiedzić cham ! ;-) , że ty chciałeś, oczekiwałeś, i nawet się o zgrozo domagałeś, aby ten regulamin przyjęty jako obowiązuyjący był w praktyce stosowany!!!

Nu...
To i jak ty myślał???
Co?
Nu jak ty mógł tam się ostać?

Nu ciebie było trza od razu na zbitego pyska wywalić cobyś ty nie szerzył jakiejś tam Panie wywrotowej demoralizacyji - nu bo kto to widział, coby regulamin miał obowiązywać ?
Nu czy nie dość, że un siem został napisany?
Nu on nie może być używany bo on siem pobrudzić może...
Może się zużyć...
Znieświeżyć...
Nu tak i oni mieli pełną rację!

Nu ty Skibus ty przyznaj to!!! :lol:

.

Wypowiedź dodana: 22 sierpnia 2007, 18:11:49 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 22 sierpnia 2007, 18:12:35 po raz 1-wszy przez: Skibi
« Opcje

oficjalna próba dogadania się z Nami przez IDG

"
Stylance 18:10:21
Po przeanalizowaniu sytuacji nie znajdujemy podstaw do spełnienia żądań."

Cóż my podstawy widzimy i znajdujemy. Prawnicy też jakoś widzą

Zarejestrowany Soul Mężczyzna Kopiuj nick (83.6.113.*) |  
Wypowiedź dodana: 22 sierpnia 2007, 18:56:14
« Opcje

Moim zdaniem nie macie zadnych szans oprócz jakiegos naprawde twórczego wkładu, jak np. kilka rzeczy Masaja.

Jednak czy nie jest to tak, jak napisal Meesha, że musi isnieć "twórczy, indywidualny charakter, przejawiający ślady nieoczywistości"? Wtedy nie podlegają temu posty zawierające ogólnodostępną wiedzę.

Pewnie moznaby usunąć co najwyzej wierszyki Dżyszli.

Ciekawe jak się potoczy ta sprawa, ale niespecjalnie w to wierzę.

Duszołap

Wypowiedź dodana: 22 sierpnia 2007, 18:59:22 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 22 sierpnia 2007, 19:00:45 po raz 1-wszy przez: Skibi
« Opcje

Uważasz, że opinie np oceny sprzętu nie mają charakteru indywidualnego ? Recenzje nie są twórcze ?

Idź do strony:« Poprzednia12345...60616263646566676869...112113114115116Następna »

[+] Pokaż/odśwież listę czytających i monitorujących ten wątek