Forum

IDG - problemy z Forum IDG, z Wydawnictwem, z poziomem artykułów itd.

[+] Twoje konto

Subskrybuj kanał najnowszych wypowiedzi w tym temacie

Wątek Forum > Pogaduchy > IDG - problemy z Forum IDG, z Wydawnictwem, z poziomem artykułów itd.

Czy IDG schodzi na psy? Tu możesz się wypowiedzieć o sytuacji na Forum IDG, poziomie artykułów oraz polityce administracyjnej Wydawnictwa IDG
Idź do strony:« Poprzednia12345...63646566676869707172...112113114115116Następna »
Ocena: (Ocen: 10)
Wypowiedzi 1 651 - 1 675 z 2 890
 Zarejestrowany AlvinR Mężczyzna Kopiuj nick (83.31.203.*) |  
Wypowiedź dodana: 23 sierpnia 2007, 19:19:46
« Opcje

Swoje zdanie na temat takiej... "pseudoamnestii" już wyraziłem.

A swoją dorgą - polecam nowinkę: http://dyzurnet.pl/ :-)

.

Gość REKLAMA Kopiuj nick (*->*)
Wypowiedź dodana: 23 sierpnia 2007, 19:19:47

AvatarZarejestrowany, zwieszony Raistlin Mężczyzna Kopiuj nick (83.5.159.*) |  
Wypowiedź dodana: 23 sierpnia 2007, 19:45:08
« Opcje

Paweł> po prostu uważam ze nie należy się do gościa odzywać, bo i tak nie masz szans na uzyskanie satysfakcjonującej odpowiedzi. Koleś nie ma zupełnie nic do powiedzenia i to nie tylko w tematach związanych z IT a każda wypowiedź do niego skierowana prowokuje do do napisania czegokolwiek.

Athlon 64 X2 EE 3600 // MSI K9AGM2// 2*1024mb PC-800 Patriot CL5// Samsung 160gb //Chieftec GPS-400AA-101A

Zarejestrowany, zwieszony gutektm Kopiuj nick (83.13.206.*) |  
Wypowiedź dodana: 23 sierpnia 2007, 21:27:09
« Opcje

Hmm, widzę, że sobie tutaj siedzicie i plotkujecie o sprawach FIDG, myślę więc że jest to dobre miejsce do przedstawienia mojego zdania na co poniektóre sprawy.
Zdaję sobie sprawę, ze niektórzy z Was są/byli na FIDG od jego początków (czego nie mogę powiedzieć o sobie) ale chyba w pewnym momencie umknął wam prawdziwy sens uczestnictwa w nim.
Szukacie dziur tam gdzie ich nie ma, stwarzacie sztuczne problemy i niszczycie to co sami tworzyliście. Potem się dziwicie, że lecą bany - cóż ja na swoim podwórku nie pozwoliłbym bałaganić, więc mnie to zbytnio nie dziwi.
Nie wszystko mi pasuje, dlatego też sprzeciwiłem się niektórym poczynaniom Administracji, i zrobię to ponownie jeżeli będzie trzeba.
Cóż jak już napisałem, mój staż na FIDG jest stosunkowo krótki, dodatkowo starałem się dotąd trzymać z boku, jednak widząc co się dzieje postanowiłem zareagować i zająć jasne stanowisko.
Dlatego też nie mam zamiaru tolerować wyrażnie widocznej u niektórych z Was złej woli .

Gnomie - szanuję Cię jako fachowca, sporo wiedzy zdobyłem dzięki Twojej obecności na FIDG.
Dlatego z przykrością informuję Cię, że mam zamiar złożyć na ręce Administracji FIDG wniosek o bana dla Ciebie, ze względu na działanie na jego szkodę. Postaram się też znaleźć dla niego poparcie wśród innych użytkowników.
Nie wiem czy wniosek przejdzie, jednak w moim mniemaniu (nie tylko) jest on zasadny.

Wyznaję zasadę rzucania w twarz tego co się o kimś myśli, dlatego mówię wprost o swoich zamiarach.
Nie chcę też aby pozostały jakiekolwiek wątpliwości co do autorstwa i motywów powstania w/w wniosku.
Na chwilę obecną jestem na etapie jego przygotowywania, z chwilą gdy będzie gotowy prześlę go Tobie oraz Administracji FIDG.
Pozdrawiam.

Zarejestrowany AlvinR Mężczyzna Kopiuj nick (83.31.244.*) |  
Wypowiedź dodana: 23 sierpnia 2007, 21:37:10
« Opcje

Tak jak przewidywałem - G_no_M kolejnym kandydatem do tytyłu Knight of Ban

Interesuje mnie tylko - co wedle gutka jest działaniem na szkodę fidg?

Upominanie się o odpowiedzi na zadawane pytania?
Nieakceptowanie oraz dawanie temu publicznego wyrazu zachowań takich jak prezentuje kriss_23?
Brak zgody na traktowanie przez administrację oraz część moderatorów userów jak pętaków, którym się najpierw mówi, że droga odwołania wiedzie via mail lub PW a potem olewanie tą drogą przekazywanych sygnałów?
Rozumiem gutek, że dolączasz do grona wielbicieli zasady, iż na forum można pisać tylko peany pochwalne pod adresem administracji i niepoważnych moderatorów a każde publiczne wskazanie, iz zachowiują się nie fair jest zbrodnią stanu.

Twój wybór.
Ale skoro tak - nie oczekuj tu zrozumienia ani tym bardziej szacunku dla takiej postawy.
Ale cóż...
NIkt nikomu nie każe być wilkiem.
Zawsze możesz wybrać opcję przeciwstawną - co właśnie czynić zapowiadasz.

.

AvatarZarejestrowany, zwieszony Raistlin Mężczyzna Kopiuj nick (83.5.159.*) |  
Wypowiedź dodana: 23 sierpnia 2007, 21:39:35 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 23 sierpnia 2007, 21:43:35 po raz 1-wszy przez: Raistlin
« Opcje

Alvinie myślę że odpowiedzi na swoje pytania znajdziesz w treści wniosku więc proponuję po prostu zaczekać.

*** Dodano o 21:43:35: *** (Autoscalanie)

I jeszcze tylko takie pytanie rycerzu... jakieś ordery dla siebie szykujecie? :-D

Athlon 64 X2 EE 3600 // MSI K9AGM2// 2*1024mb PC-800 Patriot CL5// Samsung 160gb //Chieftec GPS-400AA-101A

AvatarZarejestrowany, zwieszony Currtis Mężczyzna Kopiuj nick (0.0.0.*) |  
Wypowiedź dodana: 23 sierpnia 2007, 21:43:36
« Opcje

Alvinie>>teraz zaczynasz już być po prostu śmieszny. Każdy, kto ma inne zdanie co Ty jest fe, tak? Potrzebujesz jakiegoś kółka wzajemnej adoracji? Załóż je. Ale nie wypowiadaj się za innych, że nie znajdą szacunku. Z tego co pamiętam przynajmniej ja nie dałem Ci takiego upoważnienia. Brak szacunku za takie zachowanie? Ode mnie w tym momencie jeszcze większy-Gutek napisał co myśli, nie bał się o tym powiedzieć bez ogródek-to się ceni, ale widocznie dla Ciebie jest to nieistotne. Poczekaj na to, co inni mają do powiedzenia, a nie od razu negujesz wszystkie zachowania. Wszechwiedzący jesteś?

Zarejestrowany, zwieszony gutektm Kopiuj nick (83.13.206.*) |  
Wypowiedź dodana: 23 sierpnia 2007, 21:48:27 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 23 sierpnia 2007, 21:50:44 po raz 1-wszy przez: gutektm
« Opcje

Cytat:

Rozumiem gutek, że dolączasz do grona wielbicieli zasady, iż na forum można pisać tylko peany pochwalne pod adresem administracji i niepoważnych moderatorów a każde publiczne wskazanie, iz zachowiują się nie fair jest zbrodnią stanu.

Nie Alvinie, do nikogo nie dołączam, po prostu doszedłem do wniosku, że to forum jest również dla mnie i jeżeli jest coś co przeszkadza mi w normalnym z niego korzystaniu, to muszę spróbować to wyeliminować.
Pełne uzasadnienie mojego stanowiska, jak słusznie domyślił się Rai bedzie we wniosku.

Edit:

Cytat:

NIkt nikomu nie każe być wilkiem.

Wilki są wierne swojej sforze...

AvatarZarejestrowany, zwieszony Mariusz_1004 Mężczyzna Kopiuj nick (0.0.0.*) |  
Wypowiedź dodana: 23 sierpnia 2007, 22:15:48
« Opcje

Alvin może zbyt ostro formułuje swoje wypowiedzi ale w pełni popieram racje których broni razem z G_no_M`em

Było by więcej osób które zrozumiały by ich postępowanie gdyby nie cenzura która panuje na fidg.

AvatarZarejestrowany, zwieszony Skibi Mężczyzna Kopiuj nick (91.94.36.*) |  
Wypowiedź dodana: 23 sierpnia 2007, 22:20:56 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 23 sierpnia 2007, 22:29:13 po raz 1-wszy przez: Skibi
« Opcje

Gutek > zwróć proszę uwagę, że to nie kłótnie są przyczyną spadku poziomu fidg, ale spadek poziomu jest przyczyną kłótni.

W szczegółach to:
- fatalne zarządzanie
- samowola moderatorów ( i brak nad nimi kontroli > zobacz ktoś zmienił linki, a odpowiedzi nie ma. Podobno logi są sprawdzane. Jak myślisz znając godziną ( +/- 0,5 h ) ile może trwać sprawdzanie tak prostej rzeczy jak logi ? )
- ochrona userów nie wnoszących na forum nic sensownego ( za to zadających kretyńskie, bo trudno to inaczej nazwać, pytania w WS, przez co WS zaczęła dominować, a z założenia miała być tylko dodatkiem do reszty forum )
- kłamstwa administracji ( wiele obiecują i nic nie realizują np słynny mod ukrywający WS dla osób nie zainteresowanych ( jak się nie myle to ok 6 miesięcy obiecują tą sprawę ) )

W takiej miłej atmosferze nie ma co się dziwić, że ludziom dla których forum jest czymś więcej puszczają nerwy. Ale wywalanie "starych" userów, którzy wnieśli dużo swojej wiedzy na forum to jakaś parodia zarządzania.

W normalnym świecie za nieudolność zarządzających wywala się zarządzających a nie zarządzanych. Dokładnie odwrotnie jest w ustrojach totalitarnych. Pomyśl nad tym.

Gość Der rotfl und afk Kopiuj nick (91.15.215.*)
Wypowiedź dodana: 23 sierpnia 2007, 22:27:40
« Opcje

alvin bez konsolki nie moze sie odnalezc w sieci
od zawsze tylko nazekal i torpedowal wszystkich ktorzy nie podzielaja jego zdania
jest monotonny i zalosny - ciagle w swoich postach tylko nazeka tylko krytykuje - ciagle sie powtarza - wymyslil jakiegos wilka" niby on nim jest ? - alvin to typ osamotnionego odmienca ( w moim odczuciu ) w realnym swiecie nie moze sprawic sobie satysfakcji - a teraz nawet w sieci bo odebrali mu konsolke ( i teraz steka jak wredne niemowle ze lopatka trafila wreszcie na kamien i koniec z rozpieprzaniem piaskownicy )

to jaki alvin jest najlepiej odzwierciedla jego postepowanie wobedz Qudro - zachowuje sie jak dres.

alvinie - mowie powaznie - co nie co liznoles - zacznij prowadzic jakas wlasna dzialalnosc zwiazana z IT - kompiki , serwisik itp - na tym mozna sporo zarobic - babcie sporo placa za postawienie windowsa i uruchomienie skype.

skoncz szerzyc ta gorycz.

i pamietaj - wilk jest mocny w stadzie - a ty tego stada nie powiekszasz.

Zarejestrowany Soul Mężczyzna Kopiuj nick (83.6.138.*) |  
Wypowiedź dodana: 23 sierpnia 2007, 22:41:31
« Opcje

gutek, czy Ty naprawde znasz dobrze sprawe? Wiele watkow zostalo ukrytych i moze nie wiesz, jak to szło wszystko od poczatku.

Duszołap

Zarejestrowany, zwieszony Quad Kopiuj nick (62.69.207.*) |  
Wypowiedź dodana: 23 sierpnia 2007, 22:53:52
« Opcje

Nikt niestety nie jest bez winy. Wina jest zarowno po stronie IDG, jak i Alvina. Ale jakby sie cofnąc do genezy konfliktu, to Alvin byl przyczyną. choc pewnie nieswiadomą. Po prostu nie toleruje odmienych zdan. Ot i zaczyna sie problem :-)

Wypowiedź dodana: 23 sierpnia 2007, 23:26:29
« Opcje

Nikt niestety nie jest bez winy. Wina jest zarowno po stronie IDG, jak i Alvina. Ale jakby sie cofnąc do genezy konfliktu, to Alvin byl przyczyną. (...)

Każdy ma własną opinię na ten temat.
Ja moje zdanie wyrobiłem dziś... trochę późno ale jednak ;-)

Wypowiedź dodana: 23 sierpnia 2007, 23:32:44
« Opcje

Aby wyrobic opinie trzeba znac fakty. Niestety fakty zna tylko garstka osob i z roznych powodow ich po prostu nie ujawnia. A niektorzy uzytkownicy na podstawie tego co wycieklo wyrabiają sobie zdanie. Niestety jest ono mocno niepełne.

Wypowiedź dodana: 23 sierpnia 2007, 23:35:58
« Opcje

W tajemnicy trzyma się rzeczy niewygodne.
Pamiętaj o tym.

Moderator masaj007 Mężczyzna Kopiuj nick (83.14.63.*) |  
Wypowiedź dodana: 23 sierpnia 2007, 23:37:53
« Opcje

no to Quadro masz okazję ujawnić Fakty o jakich nie wiemy. Ja chyba podzieliłem się wszystkim co wiem

Wypowiedź dodana: 23 sierpnia 2007, 23:38:43
« Opcje

Pytanie: dla kogo nie wygodne? Odpowiedziec na to nie sposob, poki sie nie pozna faktow. Tez o tym pamietaj :-)

AvatarZarejestrowany, zwieszony piotrus_b Kopiuj nick (89.77.58.*) |  
Wypowiedź dodana: 23 sierpnia 2007, 23:49:47 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 23 sierpnia 2007, 23:52:48 po raz 1-wszy przez: piotrus_b
« Opcje

Hmm, widzę, że sobie tutaj siedzicie i plotkujecie o sprawach FIDG

Plotkujecie? A to dobre:) Popracuj nad doborem słów;) My tu w najlepszym razie spiskujemy!:P

gutektm napisał(a):

Gnomie - szanuję Cię jako fachowca, sporo wiedzy zdobyłem dzięki Twojej obecności na FIDG.
Dlatego z przykrością informuję Cię, że mam zamiar złożyć na ręce Administracji FIDG wniosek o bana dla Ciebie, ze względu na działanie na jego szkodę. Postaram się też znaleźć dla niego poparcie wśród innych użytkowników.
Nie wiem czy wniosek przejdzie, jednak w moim mniemaniu (nie tylko) jest on zasadny.

(...)
Wyznaję zasadę rzucania w twarz tego co się o kimś myśli, dlatego mówię wprost o swoich zamiarach.

Napisałeś dużo słów, ale mało treści. Co konkretnie jest działaniem na szkodę forum ze strony Gnoma?
Może przyjrzyj się, jak działa wspaniały jaśniepan Meeeeesha, to zobaczysz, co to znaczy szkodzić.

AvatarZarejestrowany, zwieszony G_no_M Mężczyzna Kopiuj nick (83.30.255.*) |  
Wypowiedź dodana: 23 sierpnia 2007, 23:51:29 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 24 sierpnia 2007, 00:03:25 po raz 1-wszy przez: G_no_M
« Opcje

gutektm napisał(a):

Nie wszystko mi pasuje, dlatego też sprzeciwiłem się niektórym poczynaniom Administracji, i zrobię to ponownie jeżeli będzie trzeba.

Aż przyjdzie taki dzień, gdy odkryjesz nadużycia władzy, bo któryś z modów spóźni się z edycją i zobaczysz coś, czego nie powinieneś. I zaprotestujesz. I Ci ten protest wywalą i dadzą za niego bana. Odwołasz się i ponownie zaprotestujesz przeciwko represjom. I Twoje wypowiedzi zostaną wyedytowane i przeinaczone. Dodatkowo Meesha Cię zwyzywa od szczekających psów, a administracja go za to pochwali. I wkrótce, zanim się spostrzeżesz, ktoś usłużnie napisze wniosek o bana dla Ciebie. I dołączysz tu do nas.

Oczywiście wszystko to zdarzy się tylko wtedy, jeśli faktycznie masz czyste intencje i wierzysz w słuszność tego, co robisz.

GnoM

Zarejestrowany AlvinR Mężczyzna Kopiuj nick (83.31.191.*) |  
Wypowiedź dodana: 23 sierpnia 2007, 23:54:04 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 24 sierpnia 2007, 00:07:47 po raz 1-wszy przez: AlvinR
« Opcje

No cóż dzielny , odważny i bezkompromisowy quadro...

Ujawniaj waszeć !

Ino żywo!

Tak się jednak jakoś dziwnie składa, że ty [na podobieństwo PiSaków] jedynie zapowiadasz jakiesz to straszne i porażające fakty są w tle i gdyby tylko szeroka publika je poznała, to oczywiście od razu by wiedziała jakimi to szlachetnymi i kryształowymi osobami jesteście wespół z meeshą, krissem, oczyw2iście - również z firekage - który jedynie na skutek niecnych naszych knowań przestał być moderatorem po błyskotloiwym wejściu w skórę i buciki Wszechmocnego i Wszechmogącego... i niestety ale jakoś nie ujawniasz tych rewelacji pomimo tego, że wielokrotnie byłeś o to proszony.

Teraz znów masz okazję.

UJAWNIAJ

My się faktów nie boimy.
W odróżnieniu od coponiektórych, którzy do rangi regulaminowej podnieśli zasdadę nierozmawiania o faktach.
Nie tylko - publicznego nierozmawiania ale nierozmawiania wogóle.
Jakoś... fakty ich nie interesują...
BA! Są jak widać po praktyce banowania tych, co do faktów się odwołują - są pełni przed faktami obaw.

Tak więc - pokaż żeś odważny.
Nie bój się faktów.
Ujawniaj je.

*** Dodano o 00:07:47: *** (Autoscalanie)

Quad - na co czekasz?
Ujawniaj.
My się nie boimy.
Czyżbyś ty się bał?
Czego???

Wypowiedź dodana: 24 sierpnia 2007, 00:09:12 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 24 sierpnia 2007, 00:10:00 po raz 1-wszy przez: Quad
« Opcje

Jakis Ty Alvinie jest przewidywalny :-D Ciagle ta sama taktyka, niezmienna od poczatku swojej bytnosci na IDG i teraz tutaj. Zdyskredytowac oponenta, nawyzywac od czlowieka bez honoru, bez odwagi, przyrownac do jakis psow, poobrazac. Robisz to od poczatku , gdy ktos Ci nie pasuje.
Przykro mi Alvinie, ale Twoje wypowiedzi dzialaja tylko na Twoją szkode. Robisz sobie nowych wrogow i pokazujesz jaki jestes naprawde. Kto nie jest z Tobą jest przeciwko Tobie. Tak samo jak nasze blizniaki z PIS. ten sam styl zachowania.

A Faktow jak wiesz nie ujawniam, chocby ze wzgledu na dobre imie osoby u ktorej tutaj goscimy.

Przypomnij sobie slowa Dżyszli z dnia 19 sierpnia 2007, 10:38:45

Cytat:

A w jego wypowiedzi jest prawda, więc niezależnie od tego kto ją wypowiada - pozostaje prawdą.

Gość der lolled i afk Kopiuj nick (91.15.215.*)
Wypowiedź dodana: 24 sierpnia 2007, 01:09:48 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 24 sierpnia 2007, 01:12:46 po raz 1-wszy
« Opcje

jest tak jak piesze Quadro

zobaczcie ze jestesmy na " innym Forum " ale alvin ciagle pisze w strone Quadro z malej litery - wiem ze to lichy argument

jednak Quad tak nie postepuje.. pisze mimo emocji - normalnie ( mimo to jak go ktos okresla - po prostu podejmuje dyskusje i pisze z szacunkiem do oponenta )

ot taka mala uwaga

lepper probowal sponiewierac Kuronia za dialog

*** Dodano o 01:12:46: *** (Autoscalanie)

edit - mialo byc giertych nie lepper

" lepper probowal sponiewierac Kuronia za dialog ""

pomkylilo mi sie - lepper z giertychem

Wypowiedź dodana: 24 sierpnia 2007, 09:13:56
« Opcje

Desant ja mam prośbę jak chcesz brać udział w dyskusji to normalnie zarejestruj konto i się podpisuj, że to ty.
Quadro trochę kręcisz. O jakich faktach mówiłeś, że nikt nie zna? Ja myślałem, że o Alvinie a nie o Dżyszli.

Zarejestrowany, zwieszony Quad Kopiuj nick (0.0.0.*) |  
Wypowiedź dodana: 24 sierpnia 2007, 09:21:27
« Opcje

Jakby zacząc mowic o problemach Alvin - IDG to trzeba by sie cofnac do sprawy z Desantem. A na tym jak wiadomo ucierpi takze Dżyszla

Wypowiedź dodana: 24 sierpnia 2007, 09:30:09
« Opcje

Można to skutecznie ominąć. Wiadomo, że taka sprawa miała miejsce, Dżyszla zachował się jak zachował i opuścił szeregi Moderatorów. Nie wystarczy?

Idź do strony:« Poprzednia12345...63646566676869707172...112113114115116Następna »

[+] Pokaż/odśwież listę czytających i monitorujących ten wątek