Forum

IDG - problemy z Forum IDG, z Wydawnictwem, z poziomem artykułów itd.

[+] Twoje konto

Subskrybuj kanał najnowszych wypowiedzi w tym temacie

Wątek Forum > Pogaduchy > IDG - problemy z Forum IDG, z Wydawnictwem, z poziomem artykułów itd.

Czy IDG schodzi na psy? Tu możesz się wypowiedzieć o sytuacji na Forum IDG, poziomie artykułów oraz polityce administracyjnej Wydawnictwa IDG
Idź do strony:« Poprzednia12345...64656667686970717273...112113114115116Następna »
Ocena: (Ocen: 10)
Wypowiedzi 1 676 - 1 700 z 2 890
 Zarejestrowany AlvinR Mężczyzna Kopiuj nick (83.31.250.*) |  
Wypowiedź dodana: 24 sierpnia 2007, 09:36:58 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 24 sierpnia 2007, 09:50:05 po raz 1-wszy przez: AlvinR
« Opcje

Quad - szukasz patentu na to by się wycofać.

MOżna mówić i bez cofania się do desata

Mów o tym, co np. dotyczy ostatniego roku

Przecież to o to chodzi

albo - przestań się bawić w członka parti obecnie jeszcze rządzącej i jak oni powtarzać, że masz jakieś "porażające" informacje a cała reszta pospólstwa jest jako te dzieci we mgle bo nie posiadają wiedzy

Podziel się wieć z e wszytskimi tą porażającą wiedzą dotyczącą nie dżyszli tylko mnie, masaja, skibusa oraz jak to widać z postu gutka - również G_no_Ma
Niech wszyscy zobaczą jakież to z nas jednostki aspołeczne, szkodniki dyszące żądzą destrukcji.

Cóż cię powstrzymuje?

Przecież już tak dokłądnie się podlizałeś avrookom & Co oraz meeshy że bardziej nie możesz już nam zaszkodzić tak więc - dokończ coś zaczął :lol:

Nie bój się - swojego 5% rabatu nie stracisz a może nawet urośnie ci on do 5,5% :lol:

A od dżyszli już ci raz powiedziałem - trzymaj się z daleka, bo nie nadajesz się nawet do lizania mu butów.

.

Gość REKLAMA Kopiuj nick (*->*)
Wypowiedź dodana: 24 sierpnia 2007, 09:36:59

Zarejestrowany, zwieszony Quad Kopiuj nick (0.0.0.*) |  
Wypowiedź dodana: 24 sierpnia 2007, 09:54:52
« Opcje

Z tym swoim ponizaniem mojej osoby, z wmawianiem innym, ze jestem bez honoru, bez odwagi, psem lancuchowym i osobą ktora lize rowki decydentow IDG pokazujesz jaki jestes zakompleksiony i smieszny.

Niestety to wlasnie Ty jestes najmniej honorowym moderatorem na Forum IDG. do tego chorym z nienawisci.
Ja moge przedstawic fakty, a inni ciebie ocenią.
Zresztą potwierdzic moze to Dzyszla, czy tez sam zainteresowany Desant.
Swego czasu Desant byl Twoim najgorszym wrogiem. Tepiles go jak tylko mogles, bo mial inne poglady od Ciebie. Ale Ty jako moderator krysztalowy nie mogl sobie pozwolic na otwarta walke z Desntem. wiec co zrobil Alvin? Alvin zalozyl sobie drugie konto o nazwie Kariter i polegając na tym koncie prowokowal Desanta i probowal go zdyskredytowac. A pozniej sprowokowany Desant popelnial bledy, za co Alvin z konta moderatora nakladal mu kary.

to jest wlasnie honorowe zachowanie moderatora Alvina. Juz pomijam kwestie tego, ze Alvin jako moderator ciagle dązyl, aby bylo 1 uzytkownik = 1 konto, a sam nie widzial niczego zlego w tym ze posiada dwa konta.

I wojne z Desantem prowadzil, tak dlugo az Desanta zbanowano.
Czy to jest zachowanie godne moderatora? Uzytkownicy sami to ocenią. Po tym zdazeniu moderator Alvin przestal sie na pewien czas wypowiadac na Forum zadowolony ze swojego "sukcesu"

Moderator masaj007 Mężczyzna Kopiuj nick (83.14.63.*) |  
Wypowiedź dodana: 24 sierpnia 2007, 10:39:03
« Opcje

Cóż mogę powiedzieć. Jest to dla mnie spore zaskoczenie bo nie wiedziałem o tym. Takie coś jest na prawdę naganne i wybacz Alvin ale powinieneś wtedy ponieść konsekwencje.
Nie zapominajmy jednak o zachowaniu Desanta i, że nie tylko Alvinowi "zalazł" za skórę. Tak więc nie jest tak, że wina jest tylko po 1 stronie.
Poza tym nie wyciągajmy takich spraw bo jak by to było dla IDG ważne to już wtedy by go wyrzucili. Jak widać nie było

Wypowiedź dodana: 24 sierpnia 2007, 10:46:51 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 24 sierpnia 2007, 10:50:18 po raz 1-wszy przez: Quad
« Opcje

Aby mowic o biezacych sprawach trzeba bylo zacząc od wlasnie tamtej sprawy. Bo tam byla geneza tego konfliktu i nie mozna tak ni z gruszki niz pietruszki zaczac mowic o obecnych sprawach pomijajac tamto zdazenie
to bylo wazne dla IDG, ale wtedy Dzyszla przejął całą zlosc IDG za ta sytuacje i Alvin dzieki temu nie poniosl konsekwencji

AvatarZarejestrowany, zwieszony G_no_M Mężczyzna Kopiuj nick (83.30.255.*) |  
Wypowiedź dodana: 24 sierpnia 2007, 10:49:01
« Opcje

http://forum.idg.pl/index.php?act=members

Proszę mi pokazać konto Kariter.
Proszę mi wyjaśnić, dlaczego wobec Alvina nie podjęto stosownych kroków, gdy sprawa wyszła na jaw.
Dlaczego sprawa została załatwiona pod kocykiem, a De_Sant po cichutku odblokowany i zobowiązany do milczenia?

Uważam, że za tamte wydarzenia powinien był stracić posadę. Alvin popełnił wtedy poważny błąd, bo uwierzył, ze cel uświęca środki. Teraz ten sam błąd popełniacie wy.

Przypominam, Quadro, że nigdy nie miałem do Ciebie pretensji o samo napisanie wniosku, a jedynie o metody, jakich użyłeś w tej sprawie.

GnoM

AvatarZarejestrowany, zwieszony Currtis Mężczyzna Kopiuj nick (0.0.0.*) |  
Wypowiedź dodana: 24 sierpnia 2007, 10:51:15
« Opcje
Wypowiedź dodana: 24 sierpnia 2007, 10:52:22
« Opcje

Gnom, o to zapytaj sie Dżyszli. To najlepiej Dżyszla bedzie mogl powiedziec dlaczego Desant zostal zoobowiazany do milczenia
Ja znam sprawe, ale mam zbyt duzy szacunek dla Dawida aby omawiac tą kwestie poza jego plecami

Zarejestrowany, zwieszony knrdk Mężczyzna Kopiuj nick (83.18.60.*) |  
Wypowiedź dodana: 24 sierpnia 2007, 10:53:47 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 24 sierpnia 2007, 10:54:14 po raz 1-wszy przez: knrdk
« Opcje

Cytat:

http://forum.idg.pl/index.php?act=members

Proszę mi pokazać konto Kariter.

http://forum.idg.pl/index.php?showuser=46446

// ech, spóźniłem się :-/

Konrad

Wypowiedź dodana: 24 sierpnia 2007, 11:04:20
« Opcje

Czyli wyszukiwarka nie pokazuje zbanowanych? Czy tylko moja, skoro wszyscy tak szybko znaleźli? :-o

GnoM

Zarejestrowany, zwieszony repylek Mężczyzna Kopiuj nick (81.168.248.*) |  
Wypowiedź dodana: 24 sierpnia 2007, 11:08:07
« Opcje
Wypowiedź dodana: 24 sierpnia 2007, 11:32:37
« Opcje

Acha, no tak. Chcesz coś znaleźć - tylko Google.

GnoM

Gość De_sant Kopiuj nick (91.15.206.*)
Wypowiedź dodana: 24 sierpnia 2007, 11:54:49 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 24 sierpnia 2007, 12:03:08 po raz 1-wszy
« Opcje

takie male sprostowanie

nie zostalem przez nikogo zobowiazany ( nie wymuszono na mnie ) do milczenia - po prostu uznalismy ze lepiej o tym nie mowic ( i naprawde nie ma sesu doszukiwac sie w tym czegos negatywnego )

a konto De_sant zostalo odbanowane wcale nie pocichu - ot po prostu pisalem na koncie D_esant ale zatesknilem za starym kontem - zwrocilem sie do Smolkiego z prosba o odblokowanie mojego pierwszego konta - Smolki przewalkowal temat i odblokowal konto - a nikt tego nie spostrzegl specjalnie bo ciagle pisalem z konta D_esant.

aha - istotnych slow /wypowiedzi nie znajdziecie na Forum - bo te dyskusje odbywaly sie na GG lub meilem/telefon

*** Dodano o 12:03:08: *** (Autoscalanie)

edit : o pewnych rzeczach staram sie nie mowic bo:

tamten konflikt kontrolowal i napedzal alvin - wciagal w to ( tych ktorych wciagna ) tarze administracje - final byl taki ze dzyszla zostal wyautowany. to co spotkalo wtedy dzyszle to efekt uboczny oraz zasluga postepowania alvina.
Dlatego tez uwazam ze nie ma co pisac o Dzyszli

Wypowiedź dodana: 24 sierpnia 2007, 12:24:17 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 24 sierpnia 2007, 12:28:26 po raz 1-wszy przez: G_no_M
« Opcje

Cytat:

nie zostalem przez nikogo zobowiazany ( nie wymuszono na mnie ) do milczenia - po prostu uznalismy ze lepiej o tym nie mowic ( i naprawde nie ma sesu doszukiwac sie w tym czegos negatywnego )

Z tego, co Quadro napisał w wątku o amnestii na fidgu wynikało coś innego, ale oczywiście już tamtych wypowiedzi nie ma.

Rozumiem, że sprawę wyjaśniałeś poza Forum. Czułeś się usatysfakcjonowany jej rozwiązaniem?

*** Dodano o 12:28:26: *** (Autoscalanie)

Cytat:

to co spotkalo wtedy dzyszle to efekt uboczny oraz zasluga postepowania alvina.

To jest zbyt ciężkie oskarżenie, by mogło być traktowane serio bez dowodów. Równie dobrze można by napisać, że powodem wyautowania Dżyszli były zadymy, które prowadziłeś. Oni nie uwzięli się na Ciebie bez powodu, sam to chyba przyznasz.

GnoM

Gość De_sant Kopiuj nick (91.15.206.*)
Wypowiedź dodana: 24 sierpnia 2007, 12:40:28 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 24 sierpnia 2007, 12:43:02 po raz 1-wszy
« Opcje

Gnomie - nie dam sie ciagnac za jezyk.

do konca nie wiem co sie dzieje na Forum - ale mam juz dosc tych pozakulisowych pogadanek

przez ten "wasz" obecny konflikt otrzymuje ciagle jakies pytania na PW - raz 1 raz 2 strona chce cos odemnie
jak narazie nie odpisalem nikomu - i nie dam sie wciagnac

uwazam ze schowanie mojej wypowiedzi bylo dobrym pomyslem i browar dla Quadro za to - kazdy kto powinien wiedziec co tam napisalem ma taka mozliwosc - nie widza go osoby "niepowolane" oraz ci ktorzy by go chceli wykorzystac w "celach prywatnych"

EOT

*** Dodano o 12:43:02: *** (Autoscalanie)

Edit. maly oftop gdy nacisnolem "WYSLIJ" wyskoczylo mi okienko o pobieraniu jakiegos pliku PHP - wtf? ( anulowalem )

Wypowiedź dodana: 24 sierpnia 2007, 12:52:04
« Opcje

Oczywiscie, ze Desant nie byl bez winy. Podpadl wtedy kazdemu moderatorowi. Ja na dyskusji z nim spedzilem sporo czasu.
Ale zaden z obecnych wtedy moderatorow nie posunął sie tak daleko jak Alvin i Dzyszla. Alvin koniecznie chcial pozbyc sie Desanta i posunął sie do nieczytej gry w postaci dyskusji z nim za pomocą specjalnie stworzonego konta. Pomijam kwestie rozmow na PW i gg, bo tutaj nie mam pelnej wiedzy tylko przecieki. ale nawet z przeciekow wynikalo, ze to byla bezkompomisowa walka.

Tylko pytanie pozostaje: Czy Alvin jako moderator powinien tak sie zachowac? Wedlug mnie nie i to bylo pierwsze powazne uchybienie ze strony Alvina

Wypowiedź dodana: 24 sierpnia 2007, 14:38:23
« Opcje

Oczywiście, że nie powinien się w ten sposób zachować, nadużył swoich uprawnień. Ale jakoś nie znalazłem tej sprawy we wniosku o jego odwołanie. Dlatego pytałem De_Santa, czy był usatysfakcjonowany ugodą, jaką zawarł.

GnoM

Zarejestrowany, zwieszony Comret Mężczyzna Kopiuj nick (62.29.137.*) |  
Wypowiedź dodana: 24 sierpnia 2007, 15:20:48 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 24 sierpnia 2007, 15:30:16 po raz 1-wszy przez: Comret
« Opcje

A Alvin... wyparował :-(.

Te rewalacje miały być wstępem do obecnej sytuacji, na co chyba wszyscy czekamy.

Myślę, że sprawę De_santa można zostawić już w spokoju.

Zarejestrowany, zwieszony wargavoc Mężczyzna Kopiuj nick (83.24.9.*) |  
Wypowiedź dodana: 24 sierpnia 2007, 15:41:36
« Opcje

Muszę jedną rzecz powiedzieć. Bądź co bądź ale w moich oczach 1000000 razy lepiej wygląda Quadro niż Alvin. O Quadro wszystko było wiadome i mimo sporych zarzutów w strone Quadro, Quadro (wieeeem nie jest to dobrze polonistyczne Currtis:P) nigdy tego nie użył przeciwko Alvina.

www.pgr.one.pl
www.granfalon.one.pl

AvatarAdministrator Dżyszla Mężczyzna Kopiuj nick (83.238.128.*) |  
Wypowiedź dodana: 24 sierpnia 2007, 15:52:18
« Opcje

tamten konflikt kontrolowal i napedzal alvin - wciagal w to ( tych ktorych wciagna ) tarze administracje - final byl taki ze dzyszla zostal wyautowany. to co spotkalo wtedy dzyszle to efekt uboczny oraz zasluga postepowania alvina.
Dlatego tez uwazam ze nie ma co pisac o Dzyszli

Nie chcę tym, co napiszę bronić Alvina, ale chcę tylko dopowiedzieć, że to, co było bezpośrednią przyczyną mojego działania to sposób postępowania i zero reakcji ze strony Administracji FIDG. To było na pierwszym miejscu wymierzone przeciw nim.

Edit. maly oftop gdy nacisnolem "WYSLIJ" wyskoczylo mi okienko o pobieraniu jakiegos pliku PHP - wtf? ( anulowalem )

A dziwne - pierwszy raz z czymś takim się spotykam... Podejrzewam, że i tak byś ściągnął zwykły HTML. Chyba, że była jakaś awaria na serwerze, a był dziś problemy.

Oczywiscie, ze Desant nie byl bez winy. Podpadl wtedy kazdemu moderatorowi. Ja na dyskusji z nim spedzilem sporo czasu.
Ale zaden z obecnych wtedy moderatorow nie posunął sie tak daleko jak Alvin i Dzyszla. Alvin koniecznie chcial pozbyc sie Desanta i posunął sie do nieczytej gry w postaci dyskusji z nim za pomocą specjalnie stworzonego konta. Pomijam kwestie rozmow na PW i gg, bo tutaj nie mam pelnej wiedzy tylko przecieki. ale nawet z przeciekow wynikalo, ze to byla bezkompomisowa walka.

Tylko pytanie pozostaje: Czy Alvin jako moderator powinien tak sie zachowac? Wedlug mnie nie i to bylo pierwsze powazne uchybienie ze strony Alvina

To także w sumie było efektem sposobu postępowania administracji, dla której nowe konto = nowy użytkownik. Alvin po prostu także wykorzystał to.
Ale i tak to, co zrobił było dużo mniejsze wobec tego, czego dopuściłem się ja, bo faktycznie on tylko wykorzystał to, na co pozwalała Administracja, jak nadużyłem tego, co miałem przez Administrację dane (oczywiście, oficjalna wersja to taka, że to był poważny błąd w zabezpieczeniach)

mgr inż. Dżyszla

Nie odpisuję na problemy zgłaszane na e-mail lub PW!

Także dzięki firmie Netlook.pl możesz za darmo korzystać z tej strony!

AvatarZarejestrowany, zwieszony Skibi Mężczyzna Kopiuj nick (87.96.34.*) |  
Wypowiedź dodana: 24 sierpnia 2007, 16:32:44
« Opcje

Trochę upraszczacie wrzucając wszystko do jednego worka.

Sytuacja stała się kiepska nie dlatego, że Alvin pokłócił się z kimś, czy nadużył władzy jak sugerujecie.

Mimo, że nie zgadzam się z usunięciem Alvina, nie miało to wpływu na moje postępowanie ( w tej sprawie napisałem tylko 1 maila, że mi się to nie podoba i koniec ).

Problemy powstają przez nieudolna Administrację ( jak tam sprawdzanie logów ? W końcu już się udało ? ). Brak jasnych działań administracji za to dużo czajenia się po kątach i strzelania w plecy. Nie wywiązują sie z terminów, obietnic, właściwie niczego. Problemy biorą się z poczucia ( i to słusznego ), że userów się olewa.

Czasami przyczyny są proste i nie ma co utrudniać i kombinować.

AvatarZarejestrowany, zwieszony Mariusz_1004 Mężczyzna Kopiuj nick (0.0.0.*) |  
Wypowiedź dodana: 24 sierpnia 2007, 16:36:11
« Opcje

Na razie jest mowa o sprawie Alvina.
Quadro; jak sam piszesz sprawa ciągnie się od dawna, ok.
Natomiast nie widzę szczerej rozmowy na temat sprawy masaja, skibusa a zanosi się że i G_no_M`a.
Ban masaja pod naciskiem userów został cofnięty przez Administrację co sami przyznali.
Nie było żadnych regulaminowych podstaw do zbanowania tych osób i nie widzę takich podstaw w przypadku wniosku dla G_no_M`a

Ta sprawa zaczęła się niedawno a na jej temat milczy się równie zawzięcie :-[

Wypowiedź dodana: 24 sierpnia 2007, 16:42:44 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 24 sierpnia 2007, 16:44:13 po raz 1-wszy przez: masaj007
« Opcje

Dziś zobaczyłem, ze szukają nowych osób do zajmowania się działami na Forum. Działanie jest chwalebne samo w sobie ale...będzie brakowało odpowiednich ludzi do tego. Kto się zajmie działem dyski-GnoM raczej nie, notebookami, napędami optycznymi, kartami dźwiękowymi, chłodzenie i wyciszanie, na kino domowe zrobią blackninje i będą jaja. Podsumowując ja nie widzę ludzi nadających się do tych zadań. Szukanie na siłę się nie sprawdzi a ciągłe roszady stanowisk pogorszą pracę. Będzie kolejna wpadka ale kto by się przejmował.
Wysłanie pozwu zostało przesunięte na połowę września jak wrócę z wakacji
Edycja:Mariusz_1004 ale ta sprawa nie będzie nigdy wyjaśniona. Od kogo oczekujesz odpowiedzi? Monika olała sprawę. Mimo, że wierzyłem w modów to jak by zrezygnowali z pracy to by Forum upadło. Tak naprawdę wszyscy zapomnieli i nikomu na tym nie zależy

AvatarZarejestrowany, zwieszony Raistlin Mężczyzna Kopiuj nick (83.5.151.*) |  
Wypowiedź dodana: 24 sierpnia 2007, 17:42:59 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 24 sierpnia 2007, 17:44:50 po raz 1-wszy przez: Raistlin
« Opcje

Masaj> bez przesady. Pomysł może się udać, bo jak na razie z wyjątkiem tolkiena kandydatury wydają mi się całkiem sensowne.

*** Dodano o 17:44:50: *** (Autoscalanie)

Poza tym wcale nie jest tak że każdy dział musi znaleźć swojego opiekuna.

Athlon 64 X2 EE 3600 // MSI K9AGM2// 2*1024mb PC-800 Patriot CL5// Samsung 160gb //Chieftec GPS-400AA-101A

Wypowiedź dodana: 24 sierpnia 2007, 17:50:47
« Opcje

Ale sens jest taki aby każdy dział znalazł opiekuna. Paru kandydatów jest jak np. Cutrtiss. Tylko kto będzie robił drukarki poza Quadro i Webem?
Ja bym to rozwiązał na zasadzie napisz faq czy artykuł, pilnuj porządku i zgłasza ładnie modowi w raportach przez miesiąc potem dostaniesz uprawnienia.
Za duża liczba moderatorów z przypadku może wpłynąć bardziej dewastująco niż za mała liczba dobrych

Zarejestrowany, zwieszony Quad Kopiuj nick (62.69.207.*) |  
Wypowiedź dodana: 24 sierpnia 2007, 17:56:39
« Opcje

Mariusz_1004 , jesli chodzi o Masaja i Skibusa, to byla wewnetrzna decyzja Administracji i ja na temat tego dzialania wiem tyle co Ty
Sprawa Gnoma, to sprawa pojedynczego uzytkownika i nie ma poparcia ani jednego moderatora, czy tez administracji. Wiec nie ma sensu sie nad tym rozwodzic.

Co do dzialan administracji, to faktycznie, zmusic ich do czegokolwiek to jak wyciskac sok z kamienia. Dlatego obecnie izolujemy sie od ich decyzyjnosci o czym pewnie niedlugo sie przekonacie. Pewnie mi nie wierzycie i zaraz powiecie, ze wiele razy tak bylo cos obiecywane. Ale tym razem jest inaczej i pomysly uzytkownikow bedą na serio wprowadzane.

Idź do strony:« Poprzednia12345...64656667686970717273...112113114115116Następna »

[+] Pokaż/odśwież listę czytających i monitorujących ten wątek