Forum

IDG - problemy z Forum IDG, z Wydawnictwem, z poziomem artykułów itd.

[+] Twoje konto

Subskrybuj kanał najnowszych wypowiedzi w tym temacie

Wątek Forum > Pogaduchy > IDG - problemy z Forum IDG, z Wydawnictwem, z poziomem artykułów itd.

Czy IDG schodzi na psy? Tu możesz się wypowiedzieć o sytuacji na Forum IDG, poziomie artykułów oraz polityce administracyjnej Wydawnictwa IDG
Idź do strony:« Poprzednia12345...65666768697071727374...112113114115116Następna »
Ocena: (Ocen: 10)
Wypowiedzi 1 701 - 1 725 z 2 890
AvatarZarejestrowany, zwieszony G_no_M Mężczyzna Kopiuj nick (83.30.255.*) |  
Wypowiedź dodana: 24 sierpnia 2007, 18:30:07
« Opcje

O! Wprowadzają mój pomysł :-D

Ale oficjalnie, to ja jestem tylko od narzekania i niczego dobrego dla fidg nie robię :-D

Ciekawe, jak się sprawdzi.

GnoM

Gość REKLAMA Kopiuj nick (*->*)
Wypowiedź dodana: 24 sierpnia 2007, 18:30:08

Zarejestrowany, zwieszony Comret Mężczyzna Kopiuj nick (85.222.11.*) |  
Wypowiedź dodana: 24 sierpnia 2007, 18:32:34
« Opcje

masaj>>> a ja myślę, że ten pomysł z "opiekunami" będzie dobry.

Po pierwsze nie będą to pełne uprawnienia moderatora.

Po drugie nie muszą to być ludzie, którzy się na tym znają.

Odnoszę wrażenie, że oni mają pilnować względnego ładu, a nie stanowić linię wsparcia w danym temacie. Chyba chodzi aby ktoś potrafił skierować dyskusję w odpowiednie tory i studził emocje.
Do tego nie trzeba być ekspertem.

Zarejestrowany, zwieszony Quad Kopiuj nick (62.69.207.*) |  
Wypowiedź dodana: 24 sierpnia 2007, 18:37:22
« Opcje

Osobiscie uwazamy zeby ludzie sie na tym znali. Po co nam czlowiek w dziale kart graficznych , ktory zna sie drukarkach itp.
Staramy sie ludzi dobierac pod wzgledem ich aktywnosci w danym temacie. Chcemy aby poukladal dany dzial wedlug swojego konceptu. Zeby porobil podfora. Ja bede sie opiekowal dzialem drukarki i mysle o takim podziale na podfora:
- newsy i ciekawostki
- problemy ze sprzetem
- porady w zakupie
- materialy eksploatacyjne
- sterowniki
I oczekuje ze opiekuni swoich dzialow tez zaproponują podzial swoich for

Gość PawloHT Kopiuj nick (83.18.139.*)
Wypowiedź dodana: 24 sierpnia 2007, 18:52:06 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 24 sierpnia 2007, 18:54:22 po raz 1-wszy
« Opcje

Dzialy procesor i plyta głowna moznaby połączyc i porobic pod kategorie.

Socet 754/939/am2
Socet A

Wiem ze to rozwiązanie wziete zywcem z pure.. Ale to dobre rozwiązanie.

*** Dodano o 18:54:22: *** (Autoscalanie)

Podkategorie | poprawi ktos?

Wypowiedź dodana: 24 sierpnia 2007, 18:56:52
« Opcje

PawloHT, to pisz tą propozycje na IDG a nie u Dżyszli :-)

Moderator masaj007 Mężczyzna Kopiuj nick (83.14.63.*) |  
Wypowiedź dodana: 24 sierpnia 2007, 19:06:11
« Opcje

Quadro uważam, ze takie rozdrobnienie nie będzie dobrym pomysłem. Jak chcesz podzielić to co najwyżej na dwa->co kupić i problemy. Jednak taki podział niekoniecznie może wyjść na dobre. Gdy bardzo podzielisz to dostanie się tam gdzie by się chciało będzie problematyczne.
Czy dobre rozwiązanie to wyjdzie w praniu. Od niedawna jestem bardzo sceptyczny do wszystkich pomysłów usprawniania tego Forum.
Ja bym na waszym miejscu zaczął od FAQ. Znalazł osobę chętną do pomocy i zrobił coś jak tematy o płytach, grafikach etc. na purepc bo się sprawdza

AvatarZarejestrowany, zwieszony Skibi Mężczyzna Kopiuj nick (87.96.34.*) |  
Wypowiedź dodana: 24 sierpnia 2007, 19:11:12 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 24 sierpnia 2007, 19:14:42 po raz 1-wszy przez: Skibi
« Opcje

Najpierw trzeba by Regulamin napisać bo to co jest to żart jakiś. Potem ustalić sztywne zasady i zmusić modów do bezwzględnego przestrzegania Regulaminu i zasad.
Wystrzelać chowających się za stanowiskiem moda i usunąć prawdziwych szkodników.
A kosmetyka na końcu. Jak dla mnie zabieracie się tylko po to by pokazać, że administracja coś robi. Szkoda, że bez sensu i planu.

Jeszcze jest wiele spraw niewyjaśnionych. Jak tam logi ?

Wypowiedź dodana: 24 sierpnia 2007, 19:18:05
« Opcje

Rozśmieszyło mnie też spychanie na Smołkiego pytania czy da się zwiększyć liczbę PW. No sorry ale widać, że Administratorzy tego Forum nie wiedzą co to IPB. To, że Monika się do tego nie nadaje to wiadomo ale podobno miała jakiś bardziej wykształconych kolegów

AvatarZarejestrowany, zwieszony Skibi Mężczyzna Kopiuj nick (87.96.34.*) |  
Wypowiedź dodana: 24 sierpnia 2007, 19:20:45
« Opcje

Miała Smolkiego, ale złośliwiec ( :-D ) nie chce IDG pomagać :-D.

( IDG nie szanuje ludzi ich własności. Nie ma co pomagać. Pozdrowienia dla Smolkiego. )

Wypowiedź dodana: 24 sierpnia 2007, 19:40:29 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 24 sierpnia 2007, 19:56:56 po raz 1-wszy przez: Quad
« Opcje

Ciagle tylko0 PurePC. Czy nie macie wlasnych pomyslow? Ciagle slysze tylko o PurePC. Pure PC jest zbyt sterylny jak dla mnie. Luzno pogadac sie tam nie da, bo zaraz Cie zbanują za offtop.

*** Dodano o 19:56:57: *** (Autoscalanie)

I przeszczepianie pomyslow z PurePC na IDG wedlug mnie jest pomylką i sie nie sprawdzi. IDG nie bylo, nie jest i nie bedzie PurePC (i cale szczescie :-))

Zarejestrowany, zwieszony PawloHT Mężczyzna Kopiuj nick (83.18.139.*) |  
Wypowiedź dodana: 24 sierpnia 2007, 20:07:29 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 24 sierpnia 2007, 20:10:29 po raz 1-wszy przez: PawloHT
« Opcje

Quadro> purepc nie jest takie jak sie wydaje.
W dzialach IT razej offtopa strzelic nie można. (Da sie grunt zeby na poziomie bylo i choc troche tematu dotyczyło)

Ale na oslej lączce są watki typu o nowej seri pepsi w puszkach i wiele innych.

Wypowiedź dodana: 24 sierpnia 2007, 20:17:47
« Opcje

No tak, ale jak chce PurePC to ide na PurePC. Nie musze na IDG robic drugiego PurePC. Mi klimat IDG bardzij odpowiada niz smutne sztywniactwo PurePC

Gość De_sant Kopiuj nick (91.15.209.*)
Wypowiedź dodana: 24 sierpnia 2007, 20:38:32
« Opcje

imo -to bardzo dobry pomysl - jesli nie beda to osoby ktore zjadly zeby na temacie i np o 12 H w nocy wyrecytuja TDP calej serki K8 ;-) - to odciaza modkow .
mam nadzieje ze Tolkien to tylko wolna strefe i rade jedi bedzie moderowal :-D

AvatarZarejestrowany, zwieszony Currtis Mężczyzna Kopiuj nick (0.0.0.*) |  
Wypowiedź dodana: 24 sierpnia 2007, 21:02:50
« Opcje

Jak tolkien dostanie jakiekolwiek uprawnienia to moją kandydaturę mogą wyrzucić do śmietnika. Z tego co wiem nie tylko moją...

Wypowiedź dodana: 24 sierpnia 2007, 22:23:46
« Opcje

Panowie zauważcie jednak, że dyskutujecie tu a nie na Forum.IDG. Czyżby tam nie można było tego napisać? Moim zdaniem o to co napisał Currtis ktoś mógłby się obrazić np. Monika, że kogoś dyskryminują. Poza tym ciekaw jestem co będzie jak znowu Administracja usłyszy, że Forum PurePC jest super. W moim przypadku było zawsze, że Forum PurePC jest złe bo nie jest na luzie i nie można tam śmiecić

Wypowiedź dodana: 24 sierpnia 2007, 23:06:13
« Opcje

masaju nie wiem czy twoja wypowiedz nawiazywala do mojej - ja po prostu nie chce "mieszac" - juz dosc burdelu - ja chce sobie w spokoju czytaci tak naprawde to mnie interesuje tylko to

brak cenzury
rozmowa na temat - oczywiscie mozna wlozyc lopate "spamu" do tematu byle "spam byl na temat"

brakiem widzy technicznej ( ewentualnym ) - jesli mod taka sie wykaze - totez sie nie przejmuje - po prostu zawsze sprawdzam i konfrontuje opinnie ( w sieci )

ja chce tylko sobie czytac - czasem sie odezwac i tyle - szukam "stabilizacji " - spokoju i swobodnego czerpania wiadomosci.

firma dla ktorej kiedys " jako milosnik " skladalem i "projektowalem " zestawy - zaprosila mnie do czynnego udzialu ( chodz nie jestem specem od IT - to tylko mojechobby ( pasja to zbyt wiele - moja pasja to muzyka )

tolkiena traktuje - nie traktuje wcale - po prostu wspomnialem o nim , takie spostrzezenie , ale - 2 lata temu kazdy parskna by smiechem na wiadomosc o tym ze giertych zostanie ministrem oswiaty .

pomysl jest dobry i nalezy go wspierac - takie dopierdzielanie na Forum nie ma sesu ( na cholere mam pisac na Forum o Tolkienie ? - przeciez go modki wyklucza ) - wiecej wiary w ludzi ;-)

Wypowiedź dodana: 24 sierpnia 2007, 23:17:41
« Opcje

Chodziło mi raczej o wypowiedzi odnośnie propozycji a nie Alvina i Twoich problemów.
Ale zobacz nie chcesz napisać ale tu piszesz mimo wszystko. Wydaje mi się, że po tych wszystkich akcjach zapanował trochę strach przed banem i karami.
Moje osobiste zdanie jest takie, że w Polsce istnieje tylko jedno dobre Forum komputerowe a jest nim PurePC. Reszta jest w ogonie a IDG coraz bardziej odstaje. Takie zmiany są miłe ale moim zdaniem trochę na nie za późno i nie dadzą spodziewanego efektu.
Jako, że zlikwidowałem konto na IDG pisać będę tylko tudnak wy krytykę innych np. Tolkiena nie wiem czemu nie piszecie na IDG dając mu szansę wykazania się lub obrony

Wypowiedź dodana: 24 sierpnia 2007, 23:20:43 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 24 sierpnia 2007, 23:26:20 po raz 1-wszy
« Opcje

Edit - masaju o ile interesowal mnie twoj ban ( A INTERESOWAL I CHYBA JAKO PIERWSZY W NAJDLUZSZYM SPYTALEM CO SIE DO CHOLEREY DZIEJE - dlaczego dostales bana za "caloksztalt" ) i podpisalem sie pod petycja...

jednak to co teraz sie dzieje - mnie nie interesuje - chcecie sie sadzic z idg ( macie prawo i bede wam kibicowal ) - ale prosze o 1 - nie pisz nam co mamy robic i gdzie to mamy robic - o ile mi wiadomo to tu u Dawida mozna pisac co sie mysli pod warunkiem ze sie nikogo nie obraza )
twoja wypowiedz odebralem jako - " masz watpliwosci to idz i nakszycz o tym na idg "

nie bede kszyczal na idg - bo mam dosc

bo najpierw uniemozliwil mi kozystanie z Forum alvin ( a ja tylko chcialem rozmawiac ) - a teraz z kolei "mlode wilki " probuja konfliktowac

swoje zdanie na temat idg wyrobilem sobie wczesniej niz Ty ( bo ciebie jeszcze tam nie bylo )

teraz chce spokoju i swobodnego kozystania z Forum

pozdro

*** Dodano o 23:26:20: *** (Autoscalanie)

Edit. Masaju - mysle ze Forum idg jest dobre - bo tam zaglada duza ilosc osob z pytaniami

jak wiadomo czasem odpowiedzi sie nie zna - wtedy sie szuka ( najczesciej robia to stali bywalcy ) i dzieki temu sami sie uczymy.

kiedys interesowalem sie sprzetem - teraz odczuwam przesyt - i mam braki jesli chodzi o systemy operacyjne ( ogolnie soft )

nawet nie majac gotowej odpowiedzi - tylko starajac sie pomoc - szukajac informacji by komus pomoc - sam sie naucze.

kiedys linuxa sie balem jak diablel jedynej slusznej wody " - dzis juz nie

pozdro

Wypowiedź dodana: 24 sierpnia 2007, 23:30:35
« Opcje

Nie zrozumiałeś nic z tego co napisałem. Ja twierdzę, że jak chcecie krytykować IDG to czemu nie zrobić tego jeszcze tam na Forum.
Skąd wyciągnąłeś sprawę mojego bana to nie wiem...
Nie wiem kiedy sobie wyrobiłeś zdanie na temat Forum ale nie pisz gdzie i kiedy mnie nie było bo po prostu tego nie wiesz.
Chcesz spokoju i bycia potulnym proszę bardzo nikt ci tego nie zabrania. Jednak albo jesteś potulny wszędzie albo nigdzie. Takie jest moje zdanie

Wypowiedź dodana: 24 sierpnia 2007, 23:38:33 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 24 sierpnia 2007, 23:40:10 po raz 1-wszy przez: Currtis
« Opcje

Masaj>>Ale Monika pozna moje zdanie jak tylko zobaczę Ją na gg dostępną. Na pewno nie będę tego trzymał w tajemnicy.
Dlaczego o Tolkienie nie piszę do niego? Proszę...on nie jest w stanie zrozumieć prostych zdań. Rozmowy w stylu:
-"tolkien to nie forum dla ciebie"
-"to jakiego chcecie tolkiena"
-"żadnego"
-"rozumiem"(sens zachowany, prawdopodobnie nieco zmienione słowa)
nie przynoszą efektu, to jak mamy się z nim porozumieć? On na prawdę nie jest tego jeszcze w stanie zrozumieć.

Wypowiedź dodana: 24 sierpnia 2007, 23:43:46
« Opcje

""Ja twierdzę, że jak chcecie krytykować IDG to czemu nie zrobić tego jeszcze tam na Forum "

moja wypowiedz nie odnoscila si do idg - warazilem opinie ze pomysl z "mlodymi modkami " to dobry pomysl - a kandydatura Tolkiena to "smiech na sali " i nic wiecej

taka "opinnie" cos mialem tu prawo napisac i skorzystalem z tego..

cholera - Masaj - " to czemu nie zrobić tego jeszcze tam na Forum "
bo nie i juz "

zas co do twojego starzu na Forum to tylko zadam jedno pytanie - jestes tomcat-em ? - jesli nie to jestes "zwyklym Masajem " i masz sredni starz 8 biarac pod uwage - alvina - dzyszle - quada - tweaka )

Wypowiedź dodana: 24 sierpnia 2007, 23:44:52 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 24 sierpnia 2007, 23:47:17 po raz 1-wszy przez: masaj007
« Opcje

Nie wiem jaki to człowiek bo nie miałem z nim styczności. Zdążyłem zauważyć, ze jest nieco "zakręcony". Chodzi mi tylko o to, ze pisząc to tu a nie tam nie dajecie mu szans obrony czy wykazania się. Może ktoś powinien z nim porozmawiać i mu uświadomić, że się według was nie nadaje. Nie wiem jaki to da efekt-oby lepszy niż w przypadku Firekage. Jest inne rozwiązanie niech zostanie tam "pomocnikiem moda" ale wypunktować go na tyle szybko i skutecznie aby sam zrezygnował. To wydaje mi się bardziej fair choć będzie bardziej bolesne.
Nie jestem tomcatem i już. Staż mam taki jaki mam i jak dla mnie starczy. Jednak nie wiesz czy przed zarejestrowaniem konto nie czytałem rok tego Forum prawie codziennie

Wypowiedź dodana: 24 sierpnia 2007, 23:49:39
« Opcje

Przeczytałeś mój post? Porozmawiać z nim? Tłumaczyło już mu multum osób. Jakie są skutki? Zgadnij
Był na FIDG niejaki Adamovirus. Po PW zrezygnował z uczestnictwa nawet nie odpisując.
Był też Dariosso. Ten wykazał się klasą. Podziękował za spędzone chwile, życzył miłego dnia i odszedł, Jego straty mi najbardziej szkoda, coś jednak mogło wyrosnąć.
Był Elmerro. Jak mu się wytłumaczyło, to zaczął bluzgać i dostał bana.
Jest teraz tolkien, i on jest najgorszy, bo za cholerę nie rozumie co sie do niego pisze. Co za tym idzie sam tez nie zrezygnuje.

Wypowiedź dodana: 24 sierpnia 2007, 23:54:28
« Opcje

Tak przeczytałem i twierdzę dalej to samo. Jedna osoba piszę-mało, 5-mało, 10-mało ale przy 100 jak wypunktujesz jego błędy to się podda. Metoda bardzo brutalna ale skuteczna. Jeżeli nie zrezygnuje bo wielu wpadkach to go wywalą bo nie może być takim kimś kto nie ma pojęcia o danym dziale i wali głupoty. Takie coś może być po prostu źle przyjęte. Postaraj się postawić w jego sytuacji.
Jednak piszę jeszcze raz to co ja sobie pisze jest wskazówką i niczym więcej. Dlatego co zrobicie to wasza sprawa jednak jeżeli to możliwe będę to oceniał-krytycznie

Wypowiedź dodana: 24 sierpnia 2007, 23:57:42
« Opcje

Masaj - rozumiem twoja troske ( jest szlachetna )

ja po prostu wierze w to ze taki bubel jak WW nie przejdzie - ot tak na przedbiegach

Quadro - zapisal go na liste - ze "wzgledow pokojowych " i zeby bylo zgodnie z regolaminem ( czyli tam kazdy jesli ma ilosc spamu wieksza niz 100 to moze kandydowac itd ect )

oczywiscie - "giertych i oswiata " to mi sie kojarzy z ciemnogrodem.

ale nie zylemy w epoce kamienia ;-) - modki go wypunktuja - jak nie modki to po prostu sam polegnie

( w sumi tolkien to dobry pisarz - ale tolkien z idg to tylko skecz ) - zachowajmy proporcje

co do starzu - to nie kontynuuje - ot taka malla wzmianka - ale nie temat do dyskusji - bo "stary" nie znaczy , tj nie przeklada sie na wydajnosc ;-)

pzdr

Idź do strony:« Poprzednia12345...65666768697071727374...112113114115116Następna »

[+] Pokaż/odśwież listę czytających i monitorujących ten wątek