Forum

IDG - problemy z Forum IDG, z Wydawnictwem, z poziomem artykułów itd.

[+] Twoje konto

Subskrybuj kanał najnowszych wypowiedzi w tym temacie

Wątek Forum > Pogaduchy > IDG - problemy z Forum IDG, z Wydawnictwem, z poziomem artykułów itd.

Czy IDG schodzi na psy? Tu możesz się wypowiedzieć o sytuacji na Forum IDG, poziomie artykułów oraz polityce administracyjnej Wydawnictwa IDG
Idź do strony:« Poprzednia123456789101112...112113114115116Następna »
Ocena: (Ocen: 10)
Wypowiedzi 151 - 175 z 2 890
 Zarejestrowany AlvinR Mężczyzna Kopiuj nick (83.31.229.*) |  
Wypowiedź dodana: 24 czerwca 2007, 11:29:51
« Opcje

*** Dodano o 11:27:37: *** (Autoscalanie)

Wszystkich tych którzy nie przyjadą na Zlot IDG zapraszam 26-28 lipca do Gdańska na Zjazd OC & Modders. Macie zaproszenia ode mnie i od Samhaina. Nie zabraknie atrakcji www.zjazd.pl

Zaproszenie przyjęte :-)

*** Dodano o 11:29:51: *** (Autoscalanie)

mam kilka pytań do waszego zacnego grona

czy to prawda że tomuś dostał bana po ip??
jeśli tak to szkoda
:-(
wiecie może kto jest odpowiedzialny za ostatnie błędy w funkcjonowaniu forum idg?? :-)

czy w najbliższej przyszłości przewidujecie jakąkolwiek możliwość powrotu na forum idg??

edit//
mimo tego że byłem tam krótko to chyba sam zrezygnuje :-(

mamy od tego watek odpowiedni, prosze przestrzegac i nie robic w naj OT ;-)

[1] Dostał
[2] Odejście z IDG smolkiego, który jakkolwiek od dłuższego czasu nie był bezpośrednio związany z serwisem Forum ale w sytyacjach emergency stawiał Forum na nogi.
[3] :-) Rozumiem, iż było to pytanie retoryczne :-D

Gość REKLAMA Kopiuj nick (*->*)
Wypowiedź dodana: 24 czerwca 2007, 11:29:52

Zarejestrowany AlvinR Mężczyzna Kopiuj nick (83.31.229.*) |  
Wypowiedź dodana: 24 czerwca 2007, 12:04:55
« Opcje

BTW - jeśli ktoś jest w posiadaniu tego cudownego WNIOSKU - to niech mi może podesla na maila?
alvir@op.pl

AvatarZarejestrowany, zwieszony Zonewelld Mężczyzna Kopiuj nick (89.79.115.*) |  
Wypowiedź dodana: 24 czerwca 2007, 12:27:35
« Opcje

BTW - jeśli ktoś jest w posiadaniu tego cudownego WNIOSKU - to niech mi może podesla na maila?
alvir@op.pl

Co Alvinie- boisz się że ktoś przy nim grzebał ;-)

wiedza merytoryczna na forum drastycznie spada...

http://forum.idg.pl/index.php?showtopic=84332&st=0

Ale za to wypowiedzi ile! 3 strony paplaniny! :-D
Ty wiesz jakie to zyski z reklam są!!

C2D 2.2GHz| FOXCONN P35A | 4x 1024MB Patriot 1066MHz | PALIT GeForce 8600GT | Amacrox Warrior 400W | Samsung SM940nw
___
There are only 10 types of people on the world: these who unterstand binary and these who don't...

AvatarZarejestrowany, zwieszony G_no_M Mężczyzna Kopiuj nick (83.4.206.*) |  
Wypowiedź dodana: 24 czerwca 2007, 13:20:27 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 24 czerwca 2007, 13:21:05 po raz 1-wszy przez: G_no_M
« Opcje

Cytat:

Co Alvinie- boisz się że ktoś przy nim grzebał ;-)

Pewnie go jeszcze nie czytał :lol: Dobre, nie? :-D

Jak to było z wykluczaniem inżyniera Mamonia z Rady Rejsu? :lol:

Było pytanie o powrót na IDG.

Tu mi dobrze. Jeśli zaczną tam pilnować netykiety, to się zobaczy. Ale Najdłuższy... - tylko tutaj.

GnoM

Zarejestrowany AlvinR Mężczyzna Kopiuj nick (83.31.181.*) |  
Wypowiedź dodana: 24 czerwca 2007, 13:31:24
« Opcje

Dzidzia - tak jak napisał G_no_M - ja tego wnioeksu jeszcze nie czytałem [dobre - co ? :-D] a jedynie znam - bo w niej uczestniczyłem - dyskusję nad nim :-D

AvatarZarejestrowany, zwieszony Zonewelld Mężczyzna Kopiuj nick (89.79.115.*) |  
Wypowiedź dodana: 24 czerwca 2007, 13:37:02
« Opcje

To dyskusja to nie to samo co wniosek?
To dawać tu ten wniosek!

C2D 2.2GHz| FOXCONN P35A | 4x 1024MB Patriot 1066MHz | PALIT GeForce 8600GT | Amacrox Warrior 400W | Samsung SM940nw
___
There are only 10 types of people on the world: these who unterstand binary and these who don't...

Wypowiedź dodana: 24 czerwca 2007, 14:08:00
« Opcje

*** Dodano o 13:48:10: *** (Autoscalanie)

Toć o to cały czas chodziło, że wniosek cały czas był tajny a do niedawna również był bezpsńską sierotą bez autora :-D a Quadro migał się i miga jak może, aby go nie ujawnić tłumacząc się najpierw, że musi mieć zgodę IDG, które jest przeciw a potem, że współautorem wniosku jest meesha - któy się nie zgadza a tak wogóle to jeszcze nie będąc autorem wniosku podpisał go wichura...

niezłe? :LOL:

zastanawiam się, czy ten wniosek przypadkiem nie kest krewnym tego czegoś co tam sobie pływa w Loch Ness :-D

*** Dodano o 14:08:00: *** (Autoscalanie)

BTW - co prawda Kodeks Honorowy Boziewicza od lat traktowany jest jedynie jako swoista ciekawostka obyczajowa nieprzystająca do realiów dzisiejszych czasów, tym niemniej uważam iż wielce jest zasadnym posiłkowanie się nim w pewnych spektach - np ocen postaw.

I tak, art. 8 w unktach 14, 15 i 16 stanowi co następuje:

Cytat:

Art. 8.

Wykluczonymi ze społeczności ludzi honorowych są osoby, które dopuściły się pewnego ściśle kodeksem honorowym określonego czynu; a więc indywidua następujące:(...)

14. ten, kto nie broni czci kobiet pod jego opieką pozostających;
15. piszący anonimy;
16. oszczerca

Zarejestrowany, zwieszony Vayshan Mężczyzna Kopiuj nick (89.151.30.*) |  
Wypowiedź dodana: 24 czerwca 2007, 14:13:55
« Opcje

Jesli moge dorzucic swoje 3 grosze...

Cytat:

że współautorem wniosku jest meesha -

Po tym jak z meesha kiedys rozmawialem na idg ( a raczej po tym jak to napisal (i co napisal) do mnie po banie od alvina) bylbym sklonny twierdzic ze przyczynil sie wjakis sposob do tego wniosku..

Vanitas vanitatum et omnia vanitas... KONTO ZAWIESZONE

AvatarAdministrator Dżyszla Mężczyzna Kopiuj nick (83.15.146.*) |  
Wypowiedź dodana: 24 czerwca 2007, 14:14:37
« Opcje

Cytat:

Po tym jak z meesha kiedys rozmawialem na idg ( a raczej po tym jak to napisal (i co napisal) do mnie po banie od alvina) bylbym sklonny twierdzic ze przyczynil sie wjakis sposob do tego wniosku..

Mały off-topic - a deklarowałeś koniec wizyt w tym wątku... ;>

mgr inż. Dżyszla

Nie odpisuję na problemy zgłaszane na e-mail lub PW!

Także dzięki firmie Netlook.pl możesz za darmo korzystać z tej strony!

Wypowiedź dodana: 24 czerwca 2007, 14:16:54
« Opcje

Toć nie kto inny jak sam Prezes Kuli Ziemnskiej stwierdził, że nie może wniosku upublicznić, ponieważ jego współautorem jest meesha a on się na to nie zgadza :-D

Mężczyzna, by powiedział - to moje i nie chcę a nie krył się z a plecami innych, że to niby "ja bym wam nieba przychylił ale ten wstrętny Balcerowicz nie chce dać na to kasy " :-D

Zarejestrowany, zwieszony Vayshan Mężczyzna Kopiuj nick (89.151.30.*) |  
Wypowiedź dodana: 24 czerwca 2007, 14:19:35
« Opcje

Cytat:

Mały off-topic - a deklarowałeś koniec wizyt w tym wątku... ;>

tak :-)
DLatego napisalem - "jesli moge" :-P
Nie chce podsycac tu goracej atmosfery ale wiem, ze meesha nie jest bez winy.. nie zamierzam tez tutaj nikogo oczerniac, zrzucac odpowiedzialnosc na kogos czy tez wykorzystywac swoja wiedze w jakikolwiek inny sposob...

Tylko mowie alvinowi, ze jesli mysli iz meesha jest aniolem- to sie myli bo min. to od meeshy dostalem pewne instrukcje odnosnie tego co jak i dlaczego...

I ktos mi napisal ze... "jesli teraz napiszesz skarge na alvina to mzoe w koncu go wywala..."...

Vanitas vanitatum et omnia vanitas... KONTO ZAWIESZONE

Wypowiedź dodana: 24 czerwca 2007, 14:20:58
« Opcje

Alvin, zejdź już z tymi poetyckimi określeniami z niego :-( Tak zamierzasz cały czas wyjeżdżać i wypominać? Wystarczy już moim zdaniem.

mgr inż. Dżyszla

Wypowiedź dodana: 24 czerwca 2007, 14:24:32
« Opcje

Aye, Aye SIR !!

Wypowiedź dodana: 24 czerwca 2007, 19:18:59
« Opcje

Wniosek przeczytałem - i ze śmiechu pod stół się wturlałem :-D

Dlaczego?

Pominę już obecne standardy morderowania ale:

[1] praktycznie od kiedy nastała Stylance praktycznie wszystkie akcje restrykcyjne wobec userów były z nią konsultowane - wątki wątpliwe były pierw ukrywane, ona dostawała link z komentarzem a potem była akcja ostateczna wedle jej opinii :-)

[2] we wniosku nie ma ani jednego przykładu np. w postaci linku - wątku w którym realizowałem te niecne, zarzucane mi działania

[3] karanie za piractwo [b]nawet na 7 dni ! ! ! - przy obecnym entry level 30 dni - bez komentarza

[4] obrażanie użytkowników forum przy quadrowym nagminnym wysyłaniu do specjalisty - bez komentarza

reszta... zresztą - szkoda słów.

Tyle tylko, że nie dziwię się, że wniuosek był tak tajny aby nie mozna było dyslutopwać nad konkretnymi, zawartymi w nim zarzutami

Utwierdzam się tylko w przekonaniu, że imć Q & m dali się po prostu jak małe dzieci wykorzystać przez IDG do rozegrania nie swojej gry - IDG od dawna nie było szczęśliwe, że mówiłem im prawdę publicznie w oczy na ich temat oraz np. na temat M$ a perspektywa, że mogliśmy się z Quadro pogodzić - byłą chyba dla tych...geniuszy z IDG czymś na tyle przerażającycm, że musiałem dostać BIG BANA :-D

Ale nic to - PSY SŁUŻĄ - WILKI SĄ WOLNE !!!

Prawda Dżyszla? ;-)
Ty... tak jak ja... s... :-D

AvatarZarejestrowany, zwieszony G_no_M Mężczyzna Kopiuj nick (83.22.150.*) |  
Wypowiedź dodana: 24 czerwca 2007, 19:29:50
« Opcje

Cytat:

[1] praktycznie od kiedy nastała Stylance praktycznie wszystkie akcje restrykcyjne wobec userów były z nią konsultowane - wątki wątpliwe były pierw ukrywane, ona dostawała link z komentarzem a potem była akcja ostateczna wedle jej opinii

Coś podobnego. A ponoć moderatorzy mają pełną autonomię :-D

GnoM

Wypowiedź dodana: 24 czerwca 2007, 19:38:03
« Opcje

Jeszcze trochę i ten wątek przebije właściwe Forum :-D

Owszem, mnie już dawno odechciało się służyć IDG, lecz trzymano mnie na siłę. Do czego to doprowadziło - kadra i domyślni wiedzą.

Aczkolwiek wniosku nie czytałem i nie zamierzam. Z dala od IDG! W sumie to się dziwię, czemu niektórzy z Nas tam zostali na stołku... Bo robota jest stresująca i mało czym to jest rekompensowane. A Forum IDG upadnie prędzej czy później. Chyba, że Wydawnictwo wreszcie zacznie na poważnie tą działkę traktować.

Alvin - nie lepiej postąpić teraz już jak ja - totalnie olać i zapomnieć o wszystkim? A niewiedza niech pozostanie błogosławieństwem. Szkoda zdrowia... Bo przecież... "Najważniejsze, abyśmy byli zdrowi!" ;-)

mgr inż. Dżyszla

Wypowiedź dodana: 24 czerwca 2007, 19:53:07
« Opcje

Dżyszla> FIDG nie upadnie. Zmieni sie tylko w miejsce, w które nie warto zaglądać.

Tam teraz już jest trudno znaleźć wątek, w którym ktoś ma autentyczny problem, a co dopiero przeczytać coś interesującego.

Pięćdziesięciokrotne powtarzanie tego samego nie rozwija.

GnoM

Wypowiedź dodana: 24 czerwca 2007, 19:57:39
« Opcje

Z jednej strony - masz absolutną rację.
Ale z drugiej - nie cierpięsytuacji, gdy jestem pomawiany o coś czego nie zrobiłem a jeszcze bardziej - gdy jest sytuacja jak powyżej - że odbywa się proces inkwizycyjny w postaci tajnej decyzji podjętej w tajny sposób po w sumie tajnej - bo na dobrą sprawę POZA radą jedi dyskusji w gronie wewnętrznego kręgu władzy kiedy na dobrą sprawę nawet nie wiem co mi się zarzuca i kto to robi.

Teraz, gdy przeczytałem - dzięki za przesłanie :piwo: - wiem, że to był jeden wieli z góry zaprogramowany kabaret :-D a ośmiesza to jedynie Avrooka & his Co.
A jeśli sie ktoś by wczytał w stpkę PCWK - to niech skonstatuje - że Avrook nie jest pracownikiem IDG - tylko freelancerem - współpracownikiem.

Wypowiedź dodana: 24 czerwca 2007, 20:02:43 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 24 czerwca 2007, 20:09:06 po raz 1-wszy przez: Dżyszla
« Opcje

Właśnie, G_no_M,a tu nikt nie pisze o swoich problemach w wątkach, tylko chce tak ad-hoc rozwiązywać.

Czy ktoś zapraszał tu stylance, by pokazać jej, jak funkcjonuje zdrowe Forum? :-)

mgr inż. Dżyszla

Wypowiedź dodana: 24 czerwca 2007, 20:41:59
« Opcje

Cytat:

Czy ktoś zapraszał tu stylance, by pokazać jej, jak funkcjonuje zdrowe Forum?

W dodatku takie, na którym roi się od zbanowanych na IDG prowokatorów? :-D

GnoM

Wypowiedź dodana: 24 czerwca 2007, 20:44:54
« Opcje

Którzy skaczą sobie do gardeł z kłami ociekającymi czerwienią...

z sosu pomidorowego polanego na pizzy :-D

AvatarZarejestrowany, zwieszony unitraxxx Mężczyzna Kopiuj nick (83.19.98.*) |  
Wypowiedź dodana: 24 czerwca 2007, 20:50:08 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 24 czerwca 2007, 20:54:18 po raz 1-wszy przez: unitraxxx
« Opcje

najbardziej mnie ciekawi jedno:
AlvinR oraz Tomusio dostali wieczyste bany

to dlaczego ktoś taki jak lolkoss i inne tego typu osobniki nie dostały :-|

i dlaczego nie została wyjaśniona sprawa edycji postów tomusia
//skoro ktoś te posty edytował to na jakiej podstawie Tomusio dostał tego bana//

może powinienem się z tym do kogoś odwołać

Wypowiedź dodana: 24 czerwca 2007, 20:54:57
« Opcje

[1] Bo oni robią na F frekwencję
[2] Bo wyjaśnienie tej sprawy:
(a) nie było nikomu potrzebne
(b) było by komuś BAAArdzoi niewygodne - przypomnę, ze uprawnienia edycyjne mają moderatorzy i admini
[3] Bo takie było zapotrzebowanie historii a szczególnie - aby tomusio nie przypominał ciągle o tej sprawie i nie domagał się wyjaśnień
[4] Do kogo? -patrz pkt. [3]

Ja też stałem się... niebezpieczny,m bo nagle,zacząłem pisać tylko merytorycznie, wtym przypomniałem o istenieiu kogoś takiego jak smolki i jego wkładzie w istnienie i utzrzymanie na chodzie forum.

Zarejestrowany, zwieszony Stasiek-j Mężczyzna Kopiuj nick (83.26.84.*) |  
Wypowiedź dodana: 24 czerwca 2007, 21:22:25
« Opcje

Alvin- nie zapominaj o formalnym wniosku w sprawie edycji postów Tomusia. To na pewno też było niewygodne, kto wie czy nie najbardziej...

Stasiek

Wypowiedź dodana: 24 czerwca 2007, 21:26:27 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 24 czerwca 2007, 21:26:59 po raz 1-wszy przez: AlvinR
« Opcje

Oczywiście - patrz pkt [2] :-D

Widzisz...
Oni byli "happy" gdy ktoś działał emocjonalnie...
ale gdy emocje poszły na bok i zaczęło się chłodne,logiczne punktowanie...
No cóż...
Reactia pitiatica a w efekcie - panika i decyzje z niej wynikające :-D

Idź do strony:« Poprzednia123456789101112...112113114115116Następna »

[+] Pokaż/odśwież listę czytających i monitorujących ten wątek