Forum

IDG - problemy z Forum IDG, z Wydawnictwem, z poziomem artykułów itd.

[+] Twoje konto

Subskrybuj kanał najnowszych wypowiedzi w tym temacie

Wątek Forum > Pogaduchy > IDG - problemy z Forum IDG, z Wydawnictwem, z poziomem artykułów itd.

Czy IDG schodzi na psy? Tu możesz się wypowiedzieć o sytuacji na Forum IDG, poziomie artykułów oraz polityce administracyjnej Wydawnictwa IDG
Idź do strony:« Poprzednia12345...69707172737475767778...112113114115116Następna »
Ocena: (Ocen: 10)
Wypowiedzi 1 801 - 1 825 z 2 890
AvatarZarejestrowany, zwieszony G_no_M Mężczyzna Kopiuj nick (83.22.147.*) |  
Wypowiedź dodana: 29 sierpnia 2007, 00:51:17
« Opcje

Currtis> Może to tylko Twoje konto namawia bez Twojej wiedzy ;-)

GnoM

Gość REKLAMA Kopiuj nick (*->*)
Wypowiedź dodana: 29 sierpnia 2007, 00:51:18

Zarejestrowany, zwieszony Comret Mężczyzna Kopiuj nick (85.222.11.*) |  
Wypowiedź dodana: 29 sierpnia 2007, 07:22:38 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 29 sierpnia 2007, 07:30:52 po raz 1-wszy przez: Comret
« Opcje

blackwhite>>>

Cytat:

a wiesz dokładnie w czym rzecz?Chyba nie

Wydawało mi się, że to jeden, bo pisali w tym samym czasie o podobnym laptopie (3692/3690), obaj mieli problem z dźwiękiem :-D

Cytat:

Było dwóch różnych gości - jeden z 5 kontami i drugi z 9

No to ładnie.

Black jakbyś poczytał to nie chciałem nic obsmarowywać, a już na pewno Twojego tyłka. Ot sytuacja wydała mi sie humorystyczna i tyle, ale faktycznie się pomyliłem i przepraszam jeśli poczułeś się urażony.

Zarejestrowany, zwieszony Quad Kopiuj nick (62.69.207.*) |  
Wypowiedź dodana: 29 sierpnia 2007, 08:38:13
« Opcje

Ooooo, sprawa 3 gosci walczacych o prawa autorskie do swoich wypowiedzi juz stala sie glosna. Juz chodzi poza internetem. Tylko niestety raczej nic dobrego o nich sie nie mowi. Najlagodniejsze stwierdzenie jakie slyszalem to ze Ci ludzie są smieszni.
Chcą walczyc o wlasne wypowiedzi w wolnym z natury internecie, gdzie informacja jest dostepna bez zadnych oplat na wielu stronach. Gdzie jest porobione juz tysiace kopii tej samej wiadomosci. To tak jakby zadac oplaty za slowa wypowiedziane na ulicy, gdzie uslyszalo je juz z 100 ludzi. w internecie skala jest duzo wieksza i ządanie usuniecia brzmi jak farsa. To tak jaby powiedziec do tych ludzi. Ja tego nie mowilem, a to co slyszeliscie to byly masowe zwidy.

Przykro mi Panowie to mowic, ale tak to wyglada z zewnatrz, dla ludzi, ktorzy nie siedzą w temacie jak my. To jest osmieszanie sie.
Do tego zaklamany Alvin, ktory od czasu ujawnienia prawdy o Desancie nie powiedzial ani jednego slowa, choc czyta to Forum. Nie poczuwa sie nawet aby wytulaczyc sie ze swojego dzialania. Bo Alvin sie nie potrzebuje tlumaczyc, bo to czlowiek z natury nieomylny. Pojawi sie po jakims czasie jakgdyby nigdy nic i zacznie pisac o sprawach biezacych. Podobnie zrobil na IDG po akcji z Desantem. Nie lubilem go jako moderatora, ale jako czlowieka szanowalem. Teraz robi wszystko aby przestac go nawet jako czlowieka szanowac.
Pozniej Radykalny Skibus, ktory wsadzil by do wiezenia za przechodzenia na czerwonym. Skibi, czy naprawde trzeba byc tak radykalnym w dzialaniach? Jestesmy ludzmi, a nie maszynami. Z natury jestesmy niepokorni. A Ty wszystkich chcesz trzymac krotko za morde. Po co?
Najgorzej w tym wszystkim ma Masaj. Masaj po prostu sie tym przejmuje. Robil i staral sie robic duzo dla Forum, a Ci go wyrzucili. Rozumiem jego rozgoryczenie. Ale to tylko internet. Nie chca mnie tu to pojde tu. Profitow z tego zadnych nie ma. Wszystko odbywa sie na zasadach dobrowolnosci.
Zgadzam sie z glosami moich znajomych, ktorzy nawet Forum IDG nie znają nie mowiac o tym Forum, ale uslyszeli to od kogos innego. Osmieszacie sie. Przykro mi to mowic, ale tak to wyglada dla osob postronnych

AvatarZarejestrowany, zwieszony Currtis Mężczyzna Kopiuj nick (0.0.0.*) |  
Wypowiedź dodana: 29 sierpnia 2007, 09:15:02
« Opcje

Gnomie>>Jak tak mówisz to sprawdzę czy to nie jest prawdą ;-)

Zarejestrowany, zwieszony Comret Mężczyzna Kopiuj nick (62.29.137.*) |  
Wypowiedź dodana: 29 sierpnia 2007, 09:23:18 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 29 sierpnia 2007, 09:24:07 po raz 1-wszy przez: Comret
« Opcje

Qudro >>> Jak będzie zobaczymy. Prawnikami nie jesteśmy, a jak wiadomo Temida jest ślepa. Odczucia odczuciami a prawo prawem.

Pamiętaj, że to nie oni sami z siebie tak twierdzą. Wszyscy konsultowali sprawę z prawnikami.

Mam tylko nadzieję, że jak przegrają to będą mieli jaja przyznać się do tego publicznie.

Moderator masaj007 Mężczyzna Kopiuj nick (83.14.63.*) |  
Wypowiedź dodana: 29 sierpnia 2007, 10:05:30
« Opcje

Quadroa gdzie ta sprawa stała się głośna? Jakiś link? Porównanie do wypowiedzi na ulicy nie jest trafne. Napisałeś, że informacja jest dostępna bezpłatnie na wielu stronach ale nie napisałeś, że na wielu jest płatna i firmy płacą za wiedzę i to wcale nie mało.
Nie wiem kto przedstawiał tą sprawę na zewnątrz ale w mediach internetowych będzie wyglądała trochę inaczej.
Sorry Quadro ale ja IDG nie odpuszczę. Jeżeli nie uda się z wypowiedziami-czego nie wiem, to są jeszcze inne rzeczy.
No cóż moim zdaniem to właśnie IDG się ośmiesza bo brakuje im czasu aby mi odpisać na maila. Ich problem nie mój

AvatarZarejestrowany, zwieszony Skibi Mężczyzna Kopiuj nick (83.15.124.*) |  
Wypowiedź dodana: 29 sierpnia 2007, 10:18:16
« Opcje

... Ale to tylko internet. Nie chca mnie tu to pojde tu. Profitow z tego zadnych nie ma. Wszystko odbywa sie na zasadach dobrowolnosci.
...

Odniosę sie tylko do tej części, resztę pominę, bo to mało ważne. PROFITY SĄ i to konkretne i dostaje je IDG, a dostaje je za łamanie praw autorskich. Zgoda na dalsze korzystanie z naszej twórczości ( a recenzje, opinie o sprzęcie niewątpliwie taką twórczością są ) została cofnięta więc jakim prawem IDG nadal czerpie wymierne korzyści finansowe z naszej ( teraz już kradzionej ) własności intelektualnej ?

Sprawa ma kilka wymiarów. Dodatkowo uważam, że kojarzenie mnie z forum IDG źle wpływa na mój wizerunek.

IDG nas nie szanuje, kradnie naszą własność i na tym zarabia. Co z tego, że można skopiować łatwo ? Płytę ze sklepu, którą dobrowolnie kupujesz, tez możesz skopiować i uważasz, że tpo wszystko w porządku ?
IDG kupiło prawa do używania naszych wypowiedzi poprzez dostęp do forum ale przez widzimisię przestali "płacić". To była transakcja wiązana i jedna strona złamała warunki i "nie zauważa", że dalej czepie korzyści z naszej własności.

Coś za coś.

A wkurzyli chamstwem, dlatego nie popuszczę, a wynikiem konfrontacji możesz się zdziwić.

Zarejestrowany, zwieszony Quad Kopiuj nick (0.0.0.*) |  
Wypowiedź dodana: 29 sierpnia 2007, 10:28:35 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 29 sierpnia 2007, 10:29:49 po raz 1-wszy przez: Quad
« Opcje

Skibi, plyta ze sklepu to zly przyklad, bo za plyte ktos wczesniej placil aby nagrac, wyprodukowac, wypromowac. Ty pisząc na Forum nie ponosiles zadnych kosztow.

A z tym swoim wizerunkiem to wyraznie przesadzasz. Nie masz za wysokiego mniemania o sobie? Nie jestes Linusem Torvaldsem ze pojawienie sie w microsofcie byloby dla niego ujma. Wiec nie przesadzaj z tą ujma na Twoim wizerunku

Masaj, mowie o tym ze znajomi moi napisali, a raczej zadzwonili do mnie czy slyszalem o kolesiach, ktorzy chca sie procesowac o posty napisane na forum. Oni nie znaja idg, nawet nie wiedza ze tutaj pisze, a slyszeli o tym. Slyszeli od jakis znajomych swoich. wiec jak widac juz plotka poszla w swiat

Wypowiedź dodana: 29 sierpnia 2007, 10:37:12 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 29 sierpnia 2007, 10:37:43 po raz 1-wszy przez: Skibi
« Opcje

1. Bredzisz. By zdobyć wiedzę na temat sprzętu trzeba dużo wydać ( eksperymenty nie są tanie ) i poświęcić dużo czasu. Więc koszty są i to nie małe. Zapewniam Cię, że wiedza kosztuje.

2. Nie Twoja sprawa. Uważam, że bardzo negatywnie wpływa. Co jest dla mnie ujmą a co nie to również nie Twoja sprawa. Co więcej nie Tobie to oceniać, bo mnie nie znasz, nie znasz mojego otoczenia i czynników wpływających na moje życie.

3. Sprawę już źle przedstawiasz, bo nie chodzi o posty, a o utwory w myśl prawa autorskiego. Choć dla Ciebie to pewnie to jedno i to samo. Upraszczasz w ten sposób i fałszujesz obraz sprawy.

Wypowiedź dodana: 29 sierpnia 2007, 10:41:27 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 29 sierpnia 2007, 10:42:40 po raz 1-wszy przez: Quad
« Opcje

Tylko nie popadnij w samozachwyt nad swoja osobą.
Wieki Skibi, traci codziennie grubie miliony, ze jego cenne posty sa na beznadziejnym Forum IDG. Jezu facet, pomnik na podworku sobie wybuduj. I zarabiaj na pielgrzymkach do niego :-D

Wypowiedź dodana: 29 sierpnia 2007, 10:44:23
« Opcje

Quadro to niech przeczytają całą dyskusję i napiszą na Forum możemy z nimi polemizować

Wypowiedź dodana: 29 sierpnia 2007, 10:50:30
« Opcje

Czy jak Ci napiszę, że jesteś głupi to już będzie obraza czy tylko ujawnienie tajemnicy ? Robisz za trefnisia ? A rób Twój problem. Tylko załóż "czapkę błazna" tak by było widać, żeś błazen.

Naprawdę uważam, że nie powinieneś sie wypowiadać w sprawach o których nie masz pojęcia.

Wypowiedź dodana: 29 sierpnia 2007, 10:54:29
« Opcje

Nie stosuj taktyki Alvina, czyli zdyskredytowanie oponenta, bo chyba stac cie na cos lepszego.

Wypowiedź dodana: 29 sierpnia 2007, 10:58:18 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 29 sierpnia 2007, 10:58:36 po raz 1-wszy przez: masaj007
« Opcje

Moderowane przez masaj007 :

Koniec. Możemy dyskutować o o Forum IDG bo od tego jest ten wątek ale na wzajemne obrzucanie się błotem nie pozwolę. Jako, że nie jest to już pierwszy raz daje wam ostatnią szansę. Piszcie bez docinek osobistych

Wypowiedź dodana: 29 sierpnia 2007, 11:07:43
« Opcje

To Ty próbujesz dyskredytować:
"Wieki Skibi, traci codziennie grubie miliony, ze jego cenne posty sa na beznadziejnym Forum IDG. Jezu facet, pomnik na podworku sobie wybuduj. I zarabiaj na pielgrzymkach do niego" więc mi tu nie wciskaj kitu kolego Q.

Trzeba przyznać, że Q stosuje taktykę taką jak IDG - sprawa nie ma -> hmm może jednak jest bo ktoś się pluje -> ale napewno jest śmieszna -> hmm może jednak nie i mogą być kłopoty -> użytkownik jest śmieszny -> hmm może nie jest ? Bana mu.

Tyle, że ostatniego kroku wykonać nie możesz już. Heh.

Wypowiedź dodana: 29 sierpnia 2007, 11:20:40
« Opcje

Nigdy nikomu nie dalem Bana za poglady, czy dlatego ze jest smieszny, wiec prosze bez insynuacji

Wypowiedź dodana: 29 sierpnia 2007, 11:24:39
« Opcje

Ja nie o Tobie, ja o taktyce IDG w którą ( może całkiem przypadkiem sie wpasowałeś ) po za ostatnim punktem, który w tej sytuacji nie jest wykonalny.

Ale uczciwie przyznać należy, że nie znam przypadku byś dał bezzasadnie jak to się innym modom zdarzało.

Zarejestrowany, zwieszony Comret Mężczyzna Kopiuj nick (85.222.11.*) |  
Wypowiedź dodana: 29 sierpnia 2007, 17:38:44
« Opcje

Dziś słyszałem, że sąd uznał,że radosna twórczość na stronach internetowych podlega... prawu prasowemu :-D.

Podobno trzeba będzie rejestrować blogi i serwisy informacyjne.

Nie mogę znaleźć nic na ten temat w necie i nic o forach nie mówili. Może "Wam" się to przyda, w walce z IDG. Ale skoro prawu prasowemu to z pewnością prawom autorskim. Radzę poszukać infa o tym.

Gość Gość Kopiuj nick (83.238.128.*)
Wypowiedź dodana: 29 sierpnia 2007, 17:39:54
« Opcje

Comret - spójrz na ankietę po lewej stornie na tej stronie!

Zarejestrowany, zwieszony repylek Mężczyzna Kopiuj nick (81.168.248.*) |  
Wypowiedź dodana: 29 sierpnia 2007, 18:08:20
« Opcje

ad Quad: Wypowiedź dodana: Dziś o 08:38:13
:piwo:
repylek: Wypowiedź dodana: 12 sierpnia 2007
http://forum.dzyszla.aplus.pl/topic209-48.html

AvatarZarejestrowany, zwieszony Raistlin Mężczyzna Kopiuj nick (83.5.158.*) |  
Wypowiedź dodana: 30 sierpnia 2007, 19:08:11
« Opcje

padło :-/

Athlon 64 X2 EE 3600 // MSI K9AGM2// 2*1024mb PC-800 Patriot CL5// Samsung 160gb //Chieftec GPS-400AA-101A

Zarejestrowany, zwieszony kamassss Mężczyzna Kopiuj nick (83.17.252.*) |  
Wypowiedź dodana: 30 sierpnia 2007, 19:16:52
« Opcje

Wam tez padło IDG ?

AvatarZarejestrowany, zwieszony Raistlin Mężczyzna Kopiuj nick (83.5.158.*) |  
Wypowiedź dodana: 30 sierpnia 2007, 19:20:52
« Opcje

Ty naprawdę jesteś taki głupi czy tylko udajesz ?

Athlon 64 X2 EE 3600 // MSI K9AGM2// 2*1024mb PC-800 Patriot CL5// Samsung 160gb //Chieftec GPS-400AA-101A

AvatarZarejestrowany, zwieszony Currtis Mężczyzna Kopiuj nick (0.0.0.*) |  
Wypowiedź dodana: 30 sierpnia 2007, 19:23:18
« Opcje

Na pewno nie udaje ;-)

Zarejestrowany Soul Mężczyzna Kopiuj nick (83.6.139.*) |  
Wypowiedź dodana: 30 sierpnia 2007, 19:23:44 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 30 sierpnia 2007, 19:25:11 po raz 1-wszy przez: Soul
« Opcje

Wam tez padło IDG ?

Nie, tylko Raistlinowi :-D

Currtis, gdzie masz avatar? Nie poznaje Cie, stary ;-) :piwo:

Duszołap

Idź do strony:« Poprzednia12345...69707172737475767778...112113114115116Następna »

[+] Pokaż/odśwież listę czytających i monitorujących ten wątek