Forum

IDG - problemy z Forum IDG, z Wydawnictwem, z poziomem artykułów itd.

[+] Twoje konto

Subskrybuj kanał najnowszych wypowiedzi w tym temacie

Wątek Forum > Pogaduchy > IDG - problemy z Forum IDG, z Wydawnictwem, z poziomem artykułów itd.

Czy IDG schodzi na psy? Tu możesz się wypowiedzieć o sytuacji na Forum IDG, poziomie artykułów oraz polityce administracyjnej Wydawnictwa IDG
Idź do strony:« Poprzednia12345...72737475767778798081...112113114115116Następna »
Ocena: (Ocen: 10)
Wypowiedzi 1 876 - 1 900 z 2 890
 Zarejestrowany, zwieszony Stasiek-j Mężczyzna Kopiuj nick (83.26.86.*) |  
Wypowiedź dodana: 31 sierpnia 2007, 21:26:45
« Opcje

Ja tam już sam się ewakuowałem z FIDG. Jak cokolwiek się poprawi to może wrócę. W każdym razie zauważyłem, że problemy ze sprzętem można równie dobrze (a może nawet lepiej/szybciej) rozwiązać na tym Forum.

Co do Alvina- przykro mi słyszeć to wszystko, a tym bardziej szkoda, że on sam zniknął (chociaż nie wiem dlaczego- może po prostu jest na urlopie)

Długo mnie nie było- szkoda, bo chętnie bym się podpisał pod wnioskiem w sprawie banów Masaja i Skibiego. Trochę szkoda, że wchodzą teraz na drogę prawną. Jakoś nigdy nie pałałem sympatią do Temidy, a takie zachowanie wygląda mi na typowo polsko-szlacheckie pieniactwo. Choć muszę przyznać, że równocześnie z żywym zaciekawieniem czytam o tej sprawie...

Gutek- zajmij się czymś pożytecznym. Uwierz, GnoM mógłby zrobić tak jak ja- po prostu olać FIDG, ale wątpię, żeby to było korzystne dla tegoż forum...

Stasiek

Gość REKLAMA Kopiuj nick (*->*)
Wypowiedź dodana: 31 sierpnia 2007, 21:26:46

AvatarZarejestrowany, zwieszony Currtis Mężczyzna Kopiuj nick (0.0.0.*) |  
Wypowiedź dodana: 31 sierpnia 2007, 21:39:51
« Opcje

Wniosek o zbanowanie rzeczywiście powinien trafić...jednak nie Gnoma a Spedexa :-|

Zarejestrowany Soul Mężczyzna Kopiuj nick (83.6.134.*) |  
Wypowiedź dodana: 31 sierpnia 2007, 21:49:14
« Opcje

Zaraz zostaniesz nazwany "czlowiekiem Gnoma". Niedlugo wiekszosc z nas bedzie "ludzmi Gnoma" ;-)

Piwo dla Gnoma :-D :piwo:

Duszołap

AvatarZarejestrowany, zwieszony piotrus_b Kopiuj nick (89.77.58.*) |  
Wypowiedź dodana: 31 sierpnia 2007, 21:56:26
« Opcje

Piwo dla Gnoma, szczyny dla trolli:)

AvatarZarejestrowany, zwieszony Mariusz_1004 Mężczyzna Kopiuj nick (0.0.0.*) |  
Wypowiedź dodana: 31 sierpnia 2007, 22:02:12
« Opcje

Na odpowiedź na taki wniosek gutek nie powinien długo czekać ;-)

Zarejestrowany, zwieszony PawloHT Mężczyzna Kopiuj nick (83.18.139.*) |  
Wypowiedź dodana: 31 sierpnia 2007, 22:02:22 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 31 sierpnia 2007, 22:03:09 po raz 1-wszy przez: PawloHT
« Opcje

:piwo: :-)

Dyskusja z Tomusiem przynajmniej czegos mnie nauczyła...
Trzeba poprostu skonczyć...

Spedex caly czas probuje draznic. Ale boli go ze mu to nie wychodzi.
Moderatorem lokalnym też juz pewnie nie zostanie... :-)

AvatarZarejestrowany, zwieszony G_no_M Mężczyzna Kopiuj nick (83.30.142.*) |  
Wypowiedź dodana: 1 września 2007, 02:13:03
« Opcje

Dzięki za :piwo: panowie, łapcie ode mnie:

A spedex się dziś przekonał, że skończył się okres ochronny i tu :piwo: się należy Quadro i Zdzichowi :-)

GnoM

Zarejestrowany, zwieszony wargavoc Mężczyzna Kopiuj nick (83.24.45.*) |  
Wypowiedź dodana: 1 września 2007, 09:04:31
« Opcje

a Ty co? Drugi Tomusio, który będzie mi cisnął? Schowaj swoje komentarze dla siebie - jeżeli nie to zapraszam na PW via gg.

www.pgr.one.pl
www.granfalon.one.pl

Zarejestrowany, zwieszony gutektm Kopiuj nick (83.13.206.*) |  
Wypowiedź dodana: 1 września 2007, 10:06:12
« Opcje

Padło wczoraj wiele ostrych słów, ponieważ wiele emocji wzbudziło moje zachowanie - rozumiem to i nie mam zamiaru roztrząsać.
Proszę jednak o zachowanie kultury, wasze wypowiedzi bowiem nie są w stanie wpłynąć na zmianę mojego stanowiska, ba nawet utwierdzają mnie w przekonaniu, że podjąłem słuszną decyzję.
Nie jesteście w stanie mnie obrazić ani sprowokować z prostej przyczyny - nie jesteście dla mnie autorytetami, więc po co się pienić.
Pozdrawiam

AvatarZarejestrowany, zwieszony piotrus_b Kopiuj nick (89.77.58.*) |  
Wypowiedź dodana: 1 września 2007, 11:02:16
« Opcje

a Ty co? Drugi Tomusio, który będzie mi cisnął? Schowaj swoje komentarze dla siebie - jeżeli nie to zapraszam na PW via gg.

Zupełnie mnie nie zrozumiałeś. Swego czasu lubiłem czytać książki fantasy, między innymi dzieła pana Sapkowskiego. Nie wiem, czy te tytuły są Ci znane, ale moja wypowiedź miała być właśnie żartem nawiązującym do stosowanego tam poczucia humoru.
Rozumiesz - gnomy i trolle. Nie chodziło o Was (adwersarzy użytkownika G_no_M) tylko o mityczne stworki dwóch gatunków.

Więc i piwo dla Wargavoca, żeby się nie czuł urażony:) :piwo:

Zarejestrowany tester Kopiuj nick (80.0.0.*) |  
Wypowiedź dodana: 1 września 2007, 11:22:31
« Opcje

Nie jesteście w stanie mnie obrazić ani sprowokować z prostej przyczyny - nie jesteście dla mnie autorytetami, więc po co się pienić.
Pozdrawiam

Z czystej ciekawości - kto jest dla Ciebie autorytetem?

Tester

Zarejestrowany, zwieszony wargavoc Mężczyzna Kopiuj nick (83.24.45.*) |  
Wypowiedź dodana: 1 września 2007, 15:05:55 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 1 września 2007, 15:08:04 po raz 1-wszy przez: wargavoc
« Opcje

Zupełnie mnie nie zrozumiałeś. Swego czasu lubiłem czytać książki fantasy, między innymi dzieła pana Sapkowskiego. Nie wiem, czy te tytuły są Ci znane, ale moja wypowiedź miała być właśnie żartem nawiązującym do stosowanego tam poczucia humoru.
Rozumiesz - gnomy i trolle. Nie chodziło o Was (adwersarzy użytkownika G_no_M) tylko o mityczne stworki dwóch gatunków.

Więc i piwo dla Wargavoca, żeby się nie czuł urażony:) :piwo:

To ja w takim razie przepraszam. :piwo: ;-)

www.pgr.one.pl
www.granfalon.one.pl

AvatarZarejestrowany, zwieszony Zonewelld Mężczyzna Kopiuj nick (83.19.247.*) |  
Wypowiedź dodana: 1 września 2007, 18:11:15
« Opcje

Z moim wątkiem chodziło mi o ujawnienie tych osób które się podpisały. Skoro to zrobiły to chyba się nie wstydzą. Wiedziałęm że zrobi się wojna.
Narazie mamy Guteka i Wargavoca, który stwierdził że nie wie pod czym się podpisał.
Ja do Was ludzie naprawdę nic nie mam, ale strasznie się brzydze takimi wnioskami i donosicielstwem. Normalnie aż mi się coś gotuje.

Forum jest dziurawe jak szwajcarski serek, otwórz mi wątek Quadro albo sam sobie otworze.
Skoro i tak jestem kryminalistą :-) :-D :piwo:

C2D 2.2GHz| FOXCONN P35A | 4x 1024MB Patriot 1066MHz | PALIT GeForce 8600GT | Amacrox Warrior 400W | Samsung SM940nw
___
There are only 10 types of people on the world: these who unterstand binary and these who don't...

AvatarZarejestrowany, zwieszony marszal84 Mężczyzna Kopiuj nick (0.0.0.*) |  
Wypowiedź dodana: 1 września 2007, 20:14:17
« Opcje

Co do wątku wczorajszego o kupnie dysku
http://forum.idg.pl/index.php?showtopic=105511
zaraz po kłótni spedex mi pisze na PW wiadomość
"...bierz WD!!"

Tak jakbym miał słuchać tylko jego, i byłbym na niego skazany.
Co on sobie wyobraża? tylko jego zdanie się liczy?

Czyż to nie on jest istnym dzieckiem neo?

Mariusz.

Zarejestrowany AlvinR Mężczyzna Kopiuj nick (83.31.236.*) |  
Wypowiedź dodana: 1 września 2007, 20:50:39
« Opcje

Alvin nie wyparował jak to stwierdził comret w poście [Wypowiedź dodana: 24 sierpnia 2007, 15:20:48]
Tyle tylko, że nie wszyscy mają czas i możliwość nieustannego przebywania na Forum bo czasami trzeba zarabiać na chlebek.
Trochę mnie nie było i nie ukrywałem się a już tym bardziej nie ze strachu :-) ot., po prostu moja druga połowa podczytywała sobie to forum wchodząc nań z mojego konta

Jak już mówiłem - nie chciałem tej sprawy wywlekać ale skoro quadro uważa że trzeba odświeżać stare dzieje - ad rem, gdyż dla pełnego zrozumienia tego co się dzieje sprawy de_santa nie mozna zostawić - jak tego chce comret (op.cit) w spokoju

Choć nadal uważam, że wyciągając pewne wątki i aspekty sprawy quadro zachowuje się co najmniej bardzo, baaaardzo brzydko - i to nie wobec mnie.
Ale cóż, widocznie taka jego jest natura.

De_sant - wraz z wszystkimi jego modyfikacjami kont.
Tak jak napisał quadro - zaszedł za skórę wszystkim.
A to, że podpadł, nie wynikało z tego, że ktoś go ot tak sobie nie lubił tylko z jego zachowania

Czym podpadł?

Ano, po początkowym dość krótkim okresie swej bytności na fidg, kiedy to był najzupełniej normalnym i bezkonfliktowym, powszechnie lubianym userem wnoszącym istotny wkłąd w życie forum zaczął nagle przejawiać zachowania charakterystyczne dla reakcji histerycznych.
Były one na tyle intensywne oraz na tyle stałym elementem jego zachowań, że w dyskusjach pomiędzy moderatorami doszliśmy do zgodnego wniosku, iż tak nagła przemiana normalnego człowieka w skrajnego pieniacza i megalomana ani chybi musi byś spowodowana tym, iż swoje posty pisze on znajdując się pod wpływem jakichś srodków deformujących jego osobowość a różnica zdań pomiędzy moderatorami dotyczyła jedynie tego, czy jest to alkohol czy tez innego rodzaju środki.
Póżniej, gdy ta kwestia została postawiona publicznie na forum de_sant sam niejednokrotnie przyznawał, że większość swoich postów pisał będąc pod silnym działaniem alkoholu

Histeryczność reakcji de_santa przejawiała się dokładnie w ten sam sposób jak to można było później zaobserwować u slipknota
To znaczy - wszelkie uwagi i stwierdzenia zawarte w jego postach musiały być przyjmowane z bezkrytyczną aprobatą zaś każdorazowe wyrażenie odmiennej opinii spotykało się z natychmistową z jego strony agresją.
W szczególności, przejawiało się to przy dyskusjach na temat procesorów.
Był to czas, gdy Athlony XP a następnie Bartony kręciły się jak szalone co w efekcie dawało im w relacjach wydajność/cena bezdyskusyjną przewagę nad intelowskimi Pentium 4, w swej istocie [czytaj - architekturze] gorszymi od starszych moedeli czyli PentiumIII. Tymczasem, dla de_santa istaniał tylko jeden procesor - czyli P-4 i wyrażenie przez kogokolwiek odmiennego zdania spotykało isę z natychmiastowym atakiem de_santa, który - mówiąc oględnie - nie przebierał przy tym w słowach

Dodatkowo wzbudzało na forum jedynie wesołość, miał on dość "ciekawą" cechę, czy też manierę, a mianowicie już nawet nie chwalenia się, lesz wręcz ostentacyjnego epatowania swoją sytuacją materialną co przejawiało się chociażby w nieustannym przypominaniu jakimże to on samochodem jeździ [Audi TT] oraz jakim to fullwypas i wypasionym komputerem się posługuje :-) [konfig był umieszczany w sigu :-) ]
Zawsze był to sprzęt z absolutnie najwyższej półki czyli najnowsze i najmocniejsze procesory + niebotyczne ilości RAMu + najnowsze karty graficzne [łącznie z tymi, które dopiero były zapowiedziane przez producentów lecz na rynek jeszcze nie trafiły :-) ]

Cecha ta sama w sobie byłą by jedynie nieszkodliwą osobliwością, gdyby w ślad za nią nie szły wspomniane agresywne zachowania de_santa, który każdą, każdą opinię na dowolny temat odmienną od tej jaką on zaprezentował traktował jako osobisty atak na jego... no właśnie - co? doskonałość? nieomylność?

Zachowanie to owszem, było nieco podobne do późniejszych zachowań slipknota tyle tylko, że slipknot, po pewnym czasie tłumaczenia mu niewłaściwości jego zachowań podjął [według mnie udaną] próbę zmiany swych zachowań zaś de_sant...

Jak może zauważyliście, w odróżnieniu od coponiektórych ja nie bawiłem się w wypracowywanie sobie "współczynnika fajnowści" tylko podejmoiwałem zawse działania kierując się swoim oglądem i osądem sytuacji.

Podobnie było w sprawie de_santa.
De_santa, z którym póki był normalnym, normalnie zachowujacym się człowiekiem byłem w bardzo dobrych relacjach. Od którego otrzymałem jak twierdził pierwotnie za free nieco sprzętu jak obudowy HDD do stackera czy kartę secur-IDE Abita jak również - dla którego miałem forwardować otrzymaną od niego paczkę z matami głuszącycmi do obudowy kompa.
[BTW - towar nadal leży i czeka bądź to na de_santa bądź to na przesłanie pod adres, który poda]

Najwidoczniej bazując na wspomnianych powyżej okolicznościach de_sant założył sobie [najzupełniej bezpodstawnie] że skoro podesłał mi coś tam, to jako moderator będę przymykał oczy na jego wyskoki na forum i nie będę mu za nie zwracał uwagi.

No cóż...
Niestety jak dla niego - ale mylił się.
Otóż, mnie nie można kupić - cokolwiek ktokolwiek by sobie na ten temat wyobrażał.\

I to właśnie, dogłębnie poruszyło de_santa.
To, że ja śmiałem mu zwrócić uwagę na niewłaściwe zachowanie
Przypominam - że wówczas, w czasach FIDG v.1.0 moderatorzy nie mieli możliwości urlopowania userów jak to jest obecnie i jedyne co mogli to zwracać delikwentowi uwagę, umieścic stosowny zapis w LOCHU i ewentualnie wnioskować bana do administracji.

Tymczasem, de_sant wk...urzony tym, że to ja śmiałem mu zwracać uwagę obrał sobie mnie na osobistego wroga.
Czym się to przejawiało - można sobie poczytać na fidg selekcjonując via szukajka posty de_santa oraz innych jego kont, których nazwy stanbowiły wariacje na temat nazwy konta pierwotnego.

W jego sprawie wielokrotnie była monitowana administracja fidg, wzywana do zrobienia wreszcie porządku z delikwentem nieustannie zakłócającym porządek na forum lecz niestety - przez bardzo długi czas - jak to jet w administracji fidg zwyczaju - bezskutecznie.
Wzywana nie tylko przeze mnie lecz przez wszystkich ówczesnych moderatorów, w tym ównież przez obecnie najlepszego jak widzę przyjaciela de_santa, który najwidoczniej cierpi na problemy z pamięcią.
Uzasadnienie - Regulamin forum nie przewiduje czegoś takiego jak BAN [wówczas, na forum pierwszej generacji nie było możliwości czasowego blokowania konta z konsoli moderatora i jedyne co można było zrobić to całkowicie zablokować konto z panelu administratora].

W tej sytuacji, wobec bierności administracji, która to bierność w tej oraz kilju innych sprawach była m.in. powodem do "złożenia manadatów" przez wszystkich moderatorów - owszem, załozyłem wspomnniane konto kariter.

W jednym jedynym celu - otóż kariter zaczął komentować posty de_santa dokładnie w jego stylu dając mu poczuć smak jego własnego zachowania wobec innych userów w tym - nie ukrywam - wobec mnie samego również.

Tak więc, nie było to tak, jak jest to uprzejmy przedstawiać quadro, że nagle ni z tego ni z owego odpaliło mi coś pod strzechą i zacząłem gnębić i prowokować niewinnego niczym lelija de_santa do niecnych zachowań lecz była to - jak nadal uważam - jedyna w ówczesnych uwarunkowaniach, możliwość poskromnienia użyszkodnika.

BTW - o różnicy między slipknotem i de_santem świadczy chociazby to, że ten drugi nadal udaje skrzywdzoną niewinność.

Tak więc quadro - jezeli już o czymś mówisz, to mów pełnymi zdaniami a nie jedynie operując selektywnie faktami, które jak ci się wydaje, mogą podeprzeć jakąś twoją kolejną nieprawdziwą tezę.

Całą sprawa rozgrywała się pomiędzy mną a de_santem i jeżeli teraz quadro usiłuje coiś tu imputować odnośnie dżyszli - to... ocenę jego postawy pozostawiam Wam.

===================
A teraz - będę jechał chronologicznie odpowiedzi i komentarze do postów, które się w międzyczasie pojawiły.

Cytat:

Mariusz_1004
Wypowiedź dodana: 24 sierpnia 2007, 16:36:11

Sprawy Alvina nie ma.
Sprawa została zakończona dawno temu a obecnie quad aka quadro wywołał ją by znaleźć jakiś - jakikolwiek punkt do "przyczepienia się" do mnie skoro w psrawach bieżących [wiadomo o czym mowa] argumentów mu nie staje.

Cytat:

G_no_M
Wypowiedź dodana: 24 sierpnia 2007, 18:30:07

G_no_Mie - alez oczywiście :-)
Zwróć uwagę, że przypomnę, że np. ja bana dostałem nie wtedy, gdy gaktycznie pokzywałem tym ospałym misiom z idg że potrafię im zajść za skórę, tylko wówczas, gdy odłozywszy emocje na bok zacząłem przedkładać konstruktywne propozycje :lol:

Cytat:

Quad
Wypowiedź dodana: 24 sierpnia 2007, 18:37:22

No quadro - jeżeli to faktycznie ma na tym polegać, to...
Trudno inaczje nazwać IDG aniżeli złodziejami i wyzyskiwaczami gdyż to co opisałeś w poście powinni robić wysokokwalifikowani i oczywiście odpowiednio opłacani pracownicy merytoryczni samego IDG.
Nie wypalił im pomysł z ...grkhm... "ekspertami", którzy mieli załatwić problem merytorycznej jakości odpowiedzi na fidg gdyz eksperci oraz ich firmy, nie widząc w tym dla siebie żadnego komercyjnego pożytku oraz widząc co się na fidg dzieje po prostu olali temat, to teraz próbuje się załatać te dziury entuzjastami z samego forum.
Tymczasem - forumowicz może, ale nie musi się znać i udzielać odpowiedzi merytorycznych podczasa gdy "opiekunowei działów" wedle tego co napisąłeć mieli by być takimi własnie "odpowiadaczami" i jak znam życie, to pod ich adresem będą leciały wiązanki kwiatów polskich za brak natychmiastowej odpowiedzi na problem poruszony w poście usera.

Cytat:

Skibi (
Wypowiedź dodana: 24 sierpnia 2007, 19:11:12 |
Ostatnio edytowana: 24 sierpnia 2007, 19:14:42 przez: Skibi

Nie Skibi - to nie żart.
To brak kompetencji decydentów

Cytat:

Wypowiedź dodana: 24 sierpnia 2007, 19:20:45[/b]
A czy Smolki jest skarbonka idg żeby im "pomagać" za free skoro ci, co biorą za to kasę tego co należy nie chcą bądź nie potrafią zrobić?

[quote]Quad
Wypowiedź dodana: 24 sierpnia 2007, 19:40:29 |
-------------------------------------------------------------
Ciagle tylko0 PurePC. Czy nie macie wlasnych pomyslow? Ciagle slysze tylko o PurePC. Pure PC jest zbyt sterylny jak dla mnie. Luzno pogadac sie tam nie da, bo zaraz Cie zbanują za offtop.

Post jest tak uroczy, że aż go przytoczyłem :-D
Aż ciśnie się na usta pytanie - "I kto to mówi?" :lol:
Przecież za OT sam mówił, że nalezy ścigać :-D
Czyli co?
Jest dobre i jest złe OT?

Cytat:

Skibi
Wypowiedź dodana: 25 sierpnia 2007, 11:03:17

Nic się nie dzieje bez przyczyny czyli wtym szaleństwie jest metoda

Cytat:

Quad
Wypowiedź dodana: 29 sierpnia 2007, 08:38:13

Jak może widzisz - piszę nie tylko o sprawach bieżących i nie uchylam się od dyskusji na temat zarzutów jaki byłeś uprzejmy sformułować pod moim adresem.
Co do zakłamania - wystarczy porównać twoje wypowiedzi na temat de_santa wówczas gdy szalał na fidg z tym, jak obecnie usiłujesz mu jeść z dziubka :lol:
Co do tłumaczenia się ze swego działania - a kimże ty jesteś, abyś miał prawo żądać abym się tłumaczył?
I to przed kim? Przed tobą może?
CzY ty wogóle rozumiesz znaczenie sformułowania "tłumaczyć się" ?
Jest to tym śmieszniejsze, że znając doskonale jak sprawa wyglądała bo byłeś przecież wtedy modem usiłujesz teraz swoim zwyczajem wciskać ludziom ciemnotę.
A jeżeli nadal jeszcze nie zrozumiałeś - wciąż uważam, podobnie ja ty wówczas, że de_sant swoim rozrabiactwem zasłużył wtedy na wieczystego bana a przy bierności administracji - to co robiłem było jedyną dostrępną cywilizowaną metodą pozbycia się go z fidg.
A któtko i za mordę - to niestety ale to ty chcesz ludzi trzymać ale uda ci się to tylko z tymi, którzy faktycznie mają mordy bo jeśli - jak normalni ludzie - mają twarze - to cio się z nimi to nie uda.

Już nie pamitasz istoty moich komentarzy pod adresem twoim i meeshy po waszym dokumentującym waszą odwagę cywilną wniosku?

Ni mniej nie więcej tylko miałem do was [i mam nadal] pretensje o to, że zarzucając mi we wniosku nadmierny waszym zdaniem rygoryzm w egzekwoaniu porządku na fidg, NATYCHMIAST po wycofaniu mi uprawnień sami zaczęliście hurtowo karać ludzi za wyimaginowane przez was przewinienia względnie sankcjonować ich niewspółmiernie ostro.
I jeżeli mnie zarzucaliście nadmierny rygoryzm, bo zwróciłem komuś uwagę, to sami w ramach propagowania łagodności i przyjazności forum dla userów dawaliście z mety bana na 30 dni.

Dlatego twierdzixłem i twierdzę, że prawdziwy powód złożenia waszego wniosku był zupełnie inny aniżeli to usiłujecie przedstawić.

A co do praw do postów:
- prawa do naszych wypowiedzi są nasze i to my, jedynie my i wyłącznie my mamy prawo decydować - i decydujemy - gdzie te wypowiedzi mają być dostępne.
ERGO - nie chodzi o fakt ich dostępności bądź nie ale o to, gdzie, u kogo, na jakich stronach, będą dostępne.

Cytat:

Skibi
Wypowiedź dodana: 29 sierpnia 2007, 10:50:30
--------------------------------------
Czy jak Ci napiszę, że jesteś głupi to już będzie obraza czy tylko ujawnienie tajemnicy ?
Robisz za trefnisia ? A rób Twój problem.
Tylko załóż "czapkę błazna" tak by było widać, żeś błazen.

Naprawdę uważam, że nie powinieneś sie wypowiadać w sprawach o których nie masz pojęcia.

Skibi - ani obraza ani ujawnienie tajemnicy ;-)
Miej Waść rzeczy miarę!
Błagam ja Waszeci!
Wszakże w naszej tradycji kulturowej czapka z dzwoneczkami noszona byłą przez trefnisia Zygmunta Starego.
Przez Stańczyka
A jemu... jako żywo! Wiele zarzucić było można ale na pewno nie jakiekolwiek braki intelektu.
Niowielu jemu współczesnych mogło się z nim równac mądrością !!
Czyż nie? :-)

Ostatnie natomiast zdanie w pełni popieram i sam już niejednokrotnie ierwej w sposób subtelnie zawoalowany a potem wprost i bez ogródek mówiłem[pisałem] quadro.
Lecz cóż...
Jak widać - bez skutku
Jak dla mnie - trąci to definicją ignoranta.
Ignoprant - jest to człowiek, który nawet nie wie czego nie wie.

Cytat:

Quad
Wypowiedź dodana: 29 sierpnia 2007, 10:54:29
------------------
Nie stosuj taktyki Alvina, czyli zdyskredytowanie oponenta, bo chyba stac cie na cos lepszego.

quad - ja rozumiem, że uderza to w twoją miłosć własną ale pogódź się z faktem, iż najbardziej niejakiego quadro aka quad dyskredytujes ty sam zabierając głosw z pozycji znawcy w sprawach, o których nie masz najmniejszego pojęcia :-)

Cytat:

Quad
Wypowiedź dodana: 29 sierpnia 2007, 11:20:40
-----------------------------------
Nigdy nikomu nie dalem Bana za poglady, czy dlatego ze jest smieszny, wiec prosze bez insynuacji

To nie są insynuacje.
To fakt.
Bo czymże innym był wasz wniosek? :lol:
Zeby nie było niejasności - za jego efekt podziekowałem i nadal dziękuję ale za treść i formę jego zaistnienia - mam o was wyrobuione i stałe zdanie.

Cytat:

De_sant
Wypowiedź dodana: Wczoraj o 02:06:46

Jak de_sant nie jest bohaterem mojej bajki to tym razem - ma po prostu rację

Cytat:

Comret
Wypowiedź dodana: Wczoraj o 09:44:55

Comret - pamiętaj proszę o zasadzie:
Nie zgadzam się z tym co mówisz ale oddam życie za to byś miał prawo do wyrażania swych poglądów
Jeżeli o tym zapomnimy - to obudzimy się w bolszewickim faszyźmie lub faszystowskim bolszewiźmie.
Co do poglądów "zespołu moderującego" = to przynajmniej meesha dał im wyraz nad wyraz jednoznacznie - co zlinkował kilka dni temu G_no_M.
MW to przy nim oseski.

Cytat:

Zonewelld
Wypowiedź dodana: Wczoraj o 15:17:00

Dzidzia - a ty czego się u diaska dziwisz?
Czyż przykłąd nie idzie od góry?
A przecież mieliśmy już wniosek-sierotkę, bez zutorów... bez kogokolwiek kto by go złozył...
BA!
Wniosek TAJNY !! :lol:

Jak dla mnie to autor wniosku w sprawie G_no_Ma zachował się jak najbardziej honorowo gdyż wystąpił jawnie, uprzedzając przy tym, że ma taki zamiar jak złożenie wniosku, złozył go jawnie, nie kryjąc się pod spódnicą stylance czy za kolanami kolegów udając, że to nie on jak co poniektórzy znani i nieznani :-D

Cytat:

piotrus_b
Wypowiedź dodana: Wczoraj o 16:26:39

Sorki, nie obraź się ;-)
Ale jak nie wiadomo o co chodzi to zawsze chodzi albo o pieniądze albo o miłość własną :-D

Cytat:

G_no_M
Wypowiedź dodana: Wczoraj o 16:59:08

I tak trzymać :lol:

Cytat:

Stasiek-j
Wypowiedź dodana: Wczoraj o 21:26:45

Miło cię widzieć.
Nie zniknąłem tylko zarabiałem na chlebek :-)
Co było do wyjaśnienia i wyjawienia - wyjaśniłem i wyjawiłem
I...jestem ciekaw waszych opinii.
Precyzując - opinii ludzi, którzy znają i pamiętają rozróby de_santa w [wedle niego] pijanym widzie i chyba nie tylko pijanym...

Cytat:

piotrus_b
Wypowiedź dodana: Wczoraj o 21:56:26
Wypowiedź dodana: Dziś o 11:02:16

Piotr - czyżbyś nie wiedział, że w ostatnich latach poziom czytelnictwa gwałtownie spada czego skutkiem jest m.in. drastyczna, raząca - by nie rzec iż porażająca [ ;-) ] nieznajomość w młodym pokoleniu tego co dla wykształciuchów i entuzjastó oczywiste? ;-))

Zarejestrowany, zwieszony Quad Kopiuj nick (62.69.207.*) |  
Wypowiedź dodana: 1 września 2007, 21:24:10
« Opcje

wypracowanie solidne, nie ma co :-)
Są rzeczy, z ktorymi mozna sie zgodzic, ale sa tez takie z ktorymi mozna dyskutowac. Teraz bym musial odnosic sie do kazdej konkretnej sprawy, ale to spowoduje ze ten watek zamieni sie w dyskusje osob, ktore mają wiedze o tym co sie dzialo wtedy i po tym wydarzeniu. A reszta bedzie siedziec kompletnie znudzona. Bo raz bedzie czytala opinie jednej a raz drugiej strony.
Szkoda na to mi czasu, bo konca tego nie widze.
Powiem tylko jedno. Jaki by nie byl wtedy Desant, to moderator nie powinien tak dzialac. To bylo naduzycie uprawnien i jest naganne i nie ma na to usprawiedliwienia.

Wypowiedź dodana: 1 września 2007, 21:34:40
« Opcje

Ergo - quadro nie neguje faktów.
Zmieniła mu się tylko przez te kilka lat [a raczej w oststnim czasie :-) ] opinia na temat bo teraz tak mu jest wygodniej.

Wypowiedź dodana: 1 września 2007, 21:47:06
« Opcje

Nic mi sie nie zmienilo. I nie ide na łatwizne jak probujesz to nakreslic. Tylko te przepychanki slowne niczego nie przynoszą oprocz szeregu epitetow jakimi mnie obrzucasz. Choc juz troche sie znudzily, bo od pewnego czasu sie powtarzaja :-D

Nie ma sensu, dalej w to brnąć bo kompletnie do niczego to nie prowadzi. Po prosu bezcelowa wojna na slowa. Kazdy z nas jest przekonany o slusznosci swojego postepowania i tylko my sami to mamy prawo ocenic w przyszlosci, czy bylo sluszne czy nie.

Nie mamy prawa oceniac sie wzajemnie jak i inni nie maja prawa nas oceniac. Dlatego uwazam, ze nie ma sensu ciagnac tego dalej, bo nawet nie widze swiatelka w tunelu.

Wypowiedź dodana: 1 września 2007, 21:49:50 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 1 września 2007, 21:50:26 po raz 1-wszy przez: AlvinR
« Opcje

Tak?
Naprawdę?
SKoro tak - to dlaczego tak ochoczo dopiero co szafowałeś ocenami?
Skrajnymi ocenami.
Ja rozumiem, że jest to mało przyjemne być po raz n-ty przyłąpanym na koniunkturalnej zmianie postawy no ale cóż...
Kto quadro się urodził ten quadro pozostanie.
Geny

BTW - gdzie się podziała ognista twarz?

Wypowiedź dodana: 1 września 2007, 21:56:39
« Opcje

Ocene Twojego zachowania zachowam dla siebie. I nie boj sie - spie spokojnie i nie mam wyrzutów sumienia, ze kogos za nic pozbawilem uprawnien moderatora

A Ty swoje epitety tez zachowaj dla siebie, bo to po prostu smieszne

Wypowiedź dodana: 1 września 2007, 22:01:32
« Opcje

Ocene Twojego zachowania zachowam dla siebie. I nie boj sie - spie spokojnie i nie mam wyrzutów sumienia, ze kogos za nic pozbawilem uprawnien moderatora

A Ty swoje epitety tez zachowaj dla siebie, bo to po prostu smieszne

Hmmmm...
quadro bardzo chętnie wysyłał ludzi "do specjalisty"...
A zna ktoś może nazwę tej jednostki chorobowej, która się właśnie uzewnętrzniła w postaci tego co wytłuszczone?

A tak poza tym... to mam nadzieję, że nie powiesz nam tu wkrótce, że jesteś np. Napoleonem? ;-)

:lol:

.

Wypowiedź dodana: 1 września 2007, 22:07:18
« Opcje

Moje wysylanie do specjalisty to i tak nic przy epitetach uzywanych przez Ciebie :-) Wiec nie baw sie w ocene moich zachowan, bo kiepsko Ci to wychodzi

Zarejestrowany, zwieszony Stasiek-j Mężczyzna Kopiuj nick (83.26.88.*) |  
Wypowiedź dodana: 2 września 2007, 01:05:05
« Opcje

Quadro- może odpowiedź typu "wypracowanie" byłaby lepsza, bo takie przepychanki jednozdaniowymi postami są po prostu męczące. I to znacznie bardziej niż długa lektura. No i jak moderator wpadnie to może dać wam obu po łapkach...

Alvin- cieszę się, że się odniosłeś do tych posądzeń i w sumie wyjaśnienie mnie przekonuje. Pamiętam czasy, kiedy de_sant "wariował" i fakt, było to uciążliwe, ale cel nie uświęca środków i takich działań mogłeś sobie oszczędzić.

Quad- nie kłóć się już. Wszyscy wiemy, co Alvin o Tobie sądzi i że nie zmieni swego zdania pod wpływem kłótni. Rozumiem, że może Cię to drażnić (zwłaszcza, że przesada nie jest mu obca), ale podejdź do tego z dystansem. Może czasem lepiej zignorować.

Stasiek

Zarejestrowany AlvinR Mężczyzna Kopiuj nick (83.31.242.*) |  
Wypowiedź dodana: 2 września 2007, 11:18:13
« Opcje

A jaką mam mieć opinię o osobie, która:
[1] ma baaaardzo wybiórczą pamięć
[2] wstydzi się [boi???] przyznać do autorstwa istotnego dokumentu rodzącego konkretne skutki
[3] w momencie gdy jego autorstwo zostaje stwierdzone boi się ujawnić jego treść zasłaniając się spódnicą???
itd...
Itp...

Przecież on sam sobie wystawia laurkę.

A już jego ostatnio przywołane stwierdzenie, cyt.:
pozbawilem uprawnien moderatora
na milę trąca zatraceniem miary i perspektywy :lol:

A może... ;-)
On w tym momencie po prostu ujawnia najskrytszą tajemnicę fidg a mianowicie, iż mityczna "administarcja" wraz ze wszystkimi jej zaletami [są takie? ] jak i wadami [brak miejsca na ich wyliczanie] to właśnie nikt inny tylko onże...:D
Omnipotentny quadro aka quad :lol:

.

Zarejestrowany, zwieszony PawloHT Mężczyzna Kopiuj nick (83.18.139.*) |  
Wypowiedź dodana: 2 września 2007, 12:20:56 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 2 września 2007, 12:28:00 po raz 1-wszy przez: PawloHT
« Opcje

IDG jest dziwne
Zrezygnowalem z dostarczania reklam.. I odrazu wypier... z forum? 8|

Nastąpila deaktywacja konta z mojej strony.
Bo nie chcialem otrzymywac reklam.

Ale wtf? Nie mam dostępu do forum. Ale moje konto na forum jest. Moje posty też są..
Ale logować sie nie można.

LOL

EdiT: Wystarczy zmienic w cru.. Ale i tak cala sprawa jest smieszna.

Idź do strony:« Poprzednia12345...72737475767778798081...112113114115116Następna »

[+] Pokaż/odśwież listę czytających i monitorujących ten wątek