Forum

IDG - problemy z Forum IDG, z Wydawnictwem, z poziomem artykułów itd.

[+] Twoje konto

Subskrybuj kanał najnowszych wypowiedzi w tym temacie

Wątek Forum > Pogaduchy > IDG - problemy z Forum IDG, z Wydawnictwem, z poziomem artykułów itd.

Czy IDG schodzi na psy? Tu możesz się wypowiedzieć o sytuacji na Forum IDG, poziomie artykułów oraz polityce administracyjnej Wydawnictwa IDG
Idź do strony:« Poprzednia12345...74757677787980818283...112113114115116Następna »
Ocena: (Ocen: 10)
Wypowiedzi 1 926 - 1 950 z 2 890
 Zarejestrowany, zwieszony Stasiek-j Mężczyzna Kopiuj nick (83.26.88.*) |  
Wypowiedź dodana: 2 września 2007, 22:10:38
« Opcje

No nie do końca, bo jeśli chodzi o Was, to sentyment przerodził się w rozgorzyczenie i spaliliście za sobą mosty. Nie macie już po co tam wracać. Obawiam się, że nie będą Was tam chcieli. Samego bana możnaby kiedyś zapomnieć, poziom mógłby się kiedyś poprawić, moglibyście wrócić. Ale jeśli wygracie sprawy o posty (albo nawet i nie) to was dobrze zapamiętają i nigdy nie będą chcieli widzieć. Bo będą się bali, że jak wam coś nie będzie pasować to będziecie się zaraz pieniać. Tak więc w waszym przypadku myślę, że wchodzenie na idg może być albo z powodu po prostu szukania jakiejś wtopy, żeby urządzić sobie szyderę, albo, żeby poprawić sobie ego (wyrzucili mnie- ale to nic, przecież to i tak syf. Prawda, poziom dalej nie jest wysoki, ale to już tak naprawdę dla Was nie ma żadnego znaczenia), albo, sami nie wiecie dlaczego i z przyzwyczajenia wchodzicie.

Stasiek

Gość REKLAMA Kopiuj nick (*->*)
Wypowiedź dodana: 2 września 2007, 22:10:39

Zarejestrowany, zwieszony Quad Kopiuj nick (62.69.207.*) |  
Wypowiedź dodana: 2 września 2007, 22:14:10
« Opcje

Alvin to juz nie sentyment. To szukanie dziury w calym

AvatarZarejestrowany, zwieszony Skibi Mężczyzna Kopiuj nick (83.15.124.*) |  
Wypowiedź dodana: 3 września 2007, 07:08:30 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 3 września 2007, 07:09:32 po raz 1-wszy przez: Skibi
« Opcje

Akurat ten watek podesłał kolega jak taki akcent humorystyczny. Z ciekawości zajrzałem jak tam reszta w dziele Notebooki i poziom humorystyczny się utrzymuje bardzo wysoko. Merytoryczny leży i już nawet nie kwiczy.

Stasiek-j > masz rację nie wrócimy bo nie chcemy. Kazdy może założyć nowe konto. Ja tego nie zrobię.

Zarejestrowany, zwieszony BABELEC Mężczyzna Kopiuj nick (83.13.13.*) |  
Wypowiedź dodana: 3 września 2007, 09:37:04
« Opcje

Jak to jest z IDG post 685 i kilka dalej.
Stare troche ale tak sobie czytalem.. ;-)

Link który zaprowadził cię do tej strony jest zły lub nieaktualny.

Zarejestrowany, zwieszony PawloHT Mężczyzna Kopiuj nick (83.18.139.*) |  
Wypowiedź dodana: 3 września 2007, 09:53:55 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 3 września 2007, 10:06:03 po raz 1-wszy przez: PawloHT
« Opcje

Bo się trzeba zalogowac :p

Zaraz wkleje gdzies w postaci mht.

*** Dodano o 10:06:03: *** (Autoscalanie)

http://rapidshare.com/files/53053890/O_C___Modders_2007_-_PurePC.pl_-_Forum_Dyskusyjne.mht.html

Zarejestrowany AlvinR Mężczyzna Kopiuj nick (83.31.219.*) |  
Wypowiedź dodana: 3 września 2007, 10:13:26
« Opcje

Jak to tasm zostało napisane [negowane] ?

"Poważna prasa..." ?

:lol:

Zarejestrowany, zwieszony PawloHT Mężczyzna Kopiuj nick (83.18.139.*) |  
Wypowiedź dodana: 3 września 2007, 10:24:12 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 3 września 2007, 10:25:47 po raz 1-wszy przez: PawloHT
« Opcje

Powaznej prasy tam nie bylo jak to Benito napisał :-D

Wał w artykule jak byl tak jest. Moze dlatego ze nikt nie zglaszał korekty.
Z "czopkami z tv" sie nie rozmawia bo jak widać ostro krecą (nie mylic z o/c :-D).

Ale że to wszystko zasluga IDG to pewnie tylko zbieg okolicznosci :lol:

Wypowiedź dodana: 3 września 2007, 11:37:37
« Opcje

...i krecia robota wiadomych wrażych ośrodków rewizjonistyczno - dywersyjnych !!

AvatarZarejestrowany, zwieszony G_no_M Mężczyzna Kopiuj nick (83.4.223.*) |  
Wypowiedź dodana: 3 września 2007, 11:59:27
« Opcje

Alvinie> Też przedstawiasz sprawę bardzo jednostronnie. Bo z drugiej strony - De_Sant to nie samo zło, tylko wartościowy user, któremu niestety zdarzało się mieszać używki z klawiaturą, a Ty, choć formalnie poruszałeś się w granicach regulaminu, to jednak postąpiłeś nieetycznie. Obaj macie się za co przepraszać i miło by było to zobaczyć. Co Was przed tym powstrzymuje?

A dlaczego Pawlo dostał bana, a spedex nie? A, bo Pawlo jest z "układu", a spedex się "układowi" przeciwstawia, mężnie walcząc o własne prawo do pisania głupot. Dlatego właśnie spedex mimo wielokrotnych ostrzeżeń zarobił dopiero symbolicznie 10%, a Pawlo dostał bana "od strzału".

GnoM

Wypowiedź dodana: 3 września 2007, 12:05:45
« Opcje

Co do de_santa - wychodzę z prostego założenia, iż pierwszeństwo należy do tego kto pierwszy zaczął
Zaś różnice pomiędzy de_santem a chociażby tomusiem [sic!) czy slipknotem ale niestety dla de_santa widać wyraźnie.

Co do do Pawlo - i spedexa - zapomniałeś dodać, iż spredex nie tylko dzielnie walczy o prawo do pisania głupot ale również twórczo z niego korzysta :lol:

.

AvatarZarejestrowany, zwieszony G_no_M Mężczyzna Kopiuj nick (83.4.223.*) |  
Wypowiedź dodana: 3 września 2007, 12:21:55
« Opcje

Z drugiej strony to Ty byłeś na uprzywilejowanej względem De_Santa pozycji, miałeś uprawnienia i nadużyłeś ich.

W efekcie on też ma prawo oczekiwać, że Ty wykonasz pierwszy krok.

Trochę to wszystko dziecinne, nie uważasz?

GnoM

Zarejestrowany, zwieszony Quad Kopiuj nick (0.0.0.*) |  
Wypowiedź dodana: 3 września 2007, 12:37:53
« Opcje

Gdyby ktos z zewnątrz czytal te wypowiedzi, to moglby pomyslec. Dzieci sie na siebie obrazily.
Ale Alvin ty masz 52 lata, a nie 13. wiec zachowuj sie jak dorosly facet. A nie jak rozkapryszony dzieciak, ktory nie przeprosi, bo najpierw tamten musi przeprosic. Zalosne,

AvatarZarejestrowany, zwieszony G_no_M Mężczyzna Kopiuj nick (83.4.221.*) |  
Wypowiedź dodana: 3 września 2007, 13:03:46
« Opcje

Quad> Najpierw napraw własne błędy, potem wyszydzaj cudze.

GnoM

Wypowiedź dodana: 3 września 2007, 13:36:03
« Opcje

Moim bledem nie bylo to, ze napisalem wniosek o odwolanie Alvina, tylko to jak ten wniosek przedstawilem.
Poddalem sie naciskom i teraz tylko za to moge przepraszac. Ale za wniosek nie bede przepraszal, bo uwazam ze byl sluszny. Jako aktywny moderator wielokrotnie sie o tym przekonywalem jak dzialal Alvin

Wypowiedź dodana: 3 września 2007, 13:53:31
« Opcje

Quadro> Twoim błędem było także to, że najpierw się do wniosku nie przyznawałeś, potem pisałeś, że to była wyłącznie Twoja inicjatywa, potem, gdy się sprawa sypnęła, zasłoniłeś się Meeshą i Wichurą, by w końcu teraz napisać, że poddałeś się naciskom. Czyim,jeśli wolno wiedzieć?

I przez cały ten czas wmawiałeś nam, że wszystko odbyło się rzetelnie i głosowanie było uczciwe. Teraz, kiedy lecą kolejne "polityczne" bany, gdy dotknęły one osób, którym wg Ciebie się one nie należały, to teraz chyba rozumiesz, że sam w czymś podobnym uczestniczyłeś.

Wprowadzałeś Forumowiczów w błąd i właśnie głównie to jest Twoją winą.

GnoM

Wypowiedź dodana: 3 września 2007, 13:58:23 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 3 września 2007, 14:01:54 po raz 1-wszy przez: Quad
« Opcje

Tylko widzisz Gnomie. nigdy nie glosowalem za wyrzuceniem Alvina z forum. Glsowalem tylko za zwolnieniem go z funkcji moderatora. bo wedlug mnie i osob ktore w tamtym czasie moderowaly w miare aktywnie, przyczynial sie do wielu nieporozumien.
I tak samo nie mam zamiaru glosowac za wyrzuceniem kogokolwiek z forum, bo Forum opiera sie na dobrowolnosci.

A zwalniajac go z funkcji moderatora trudno bylo wyjasnic zwyklym uzytkownikom wszystkich przyczyn ktore sie zlozyly na decyzje o powstaniu tego wniosku. Wiec nie uwazam, ze kogos oklamywalem. Po prostu trudno bylo wszystko powiedziec

Wypowiedź dodana: 3 września 2007, 14:02:34
« Opcje

Ale jakie to ma znaczenie? Alvina odwołano w sposób nieuczciwy i dobrze o tym wiesz. A publicznie mówiłeś coś innego i pośrednio przyczyniłeś się także do jego wyrzucenia - prowokowałeś go mówieniem nieprawdy. Wg mnie tak samo karygodne, jak prowokowanie Da_Santa przez Alvina.

Spójrz na to z naszej perspektywy. Jak takie rzeczy się wyprawiają wśród Modów, to jak można mieć do Was zaufanie?

GnoM

Wypowiedź dodana: 3 września 2007, 14:26:38 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 3 września 2007, 14:27:03 po raz 1-wszy przez: Quad
« Opcje

Dlaczego w sposob nieuczciwy? A jaki to jest sposob uczciwy?
Nigdy nie naduzywalem swoich uprawnien tak jak to robil Alvin, nie bylem tak dwulicowy jak Alvin, gdzie na forum publicznym mowil co innego, a na radzie co innego. I nigdy tez nie mowilem nieprawdy.

AvatarZarejestrowany, zwieszony Currtis Mężczyzna Kopiuj nick (0.0.0.*) |  
Wypowiedź dodana: 3 września 2007, 14:39:36
« Opcje

Quadro>>niestety, zdarzało Ci się mijać z prawdą, ot, chociażby jeżeli chodzi o przyznanie się do wniosku, co jednak nie zmienia faktu, że niektórzy mają nieco więcej za skórą ;-)

Wypowiedź dodana: 3 września 2007, 14:40:42
« Opcje

Napisałeś, że Alvin został odwołany przez Radę Jedi, a to nieprawda. Napisałeś, że wniosek był wyłącznie Twoją inicjatywą, co też jest nieprawdą.

Sorry, ale Ty po prostu nie panujesz nad tym, co wypuszczasz w świat jako "prawda".

GnoM

Wypowiedź dodana: 3 września 2007, 14:45:28 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 3 września 2007, 14:48:49 po raz 1-wszy przez: Quad
« Opcje

Wniosek byl moja inicjatywą. Ja go napisalem, Meesha tylko wprowadzil poprawki, a Wichura sie podpisal. Ale to ja wymyslilem ten wniosek, wiec nie wiem w ktorym miejscu minalem sie z prawdą.

Odwolany zostal przez Administracje, ale administracja wchodzi w sklad Rady Jedi, tylko nie we wszystkie sprawy sie angazuje.

*** Dodano o 14:48:26: *** (Autoscalanie)

Quadro>>niestety, zdarzało Ci się mijać z prawdą, ot, chociażby jeżeli chodzi o przyznanie się do wniosku, co jednak nie zmienia faktu, że niektórzy mają nieco więcej za skórą ;-)

Currtis, ja nie mijalem sie z prawdą, tylko ukrywalem fakt ze wniosek jest mojego autorstwa. Nie mowienie, nie jest klamstwem.
Ukrywalem ten fakt z wielu powodow. ale nigdy nie klamalem, ze ktos inny go napisal

AvatarZarejestrowany, zwieszony Currtis Mężczyzna Kopiuj nick (0.0.0.*) |  
Wypowiedź dodana: 3 września 2007, 14:51:42
« Opcje

Z tego co pamiętam pisałeś, bodajże na czacie, że to nie wyszło od Ciebie. Dokładnych cytatów nie pamiętam. Jeżeli to ja się mylę, to w sumie cieszę się z tego powodu. Jeżeli jednak próbujesz się wykręcić, to niestety potwierdzi tylko słowa poprzedników. Ocena nie należy do mnie ;-)

Wypowiedź dodana: 3 września 2007, 14:56:12
« Opcje

Pytaj sie kogo chcesz. Wniosek był moja i tylko moją inicjatywą.
chyba ze ktos za moimi plecami probuje przyznac sie do mojego wniosku w co wątpie, bo ten wniosek to jak widac same problemy :-D

Wypowiedź dodana: 3 września 2007, 14:59:39
« Opcje

Cytat:

Wniosek byl moja inicjatywą. Ja go napisalem, Meesha tylko wprowadzil poprawki, a Wichura sie podpisal. Ale to ja wymyslilem ten wniosek, wiec nie wiem w ktorym miejscu minalem sie z prawdą.

Odwolany zostal przez Administracje, ale administracja wchodzi w sklad Rady Jedi, tylko nie we wszystkie sprawy sie angazuje.

Tak, teraz już to wiemy. Wcześniej pisałeś co innego i o to mi właśnie chodzi.

Dodaj do tego jeszcze fakt, że moderatorzy opowiedzieli się przeciwko (za wnioskiem było trzech jego autorów). Troszkę to się różni od stwierdzenia, że Alvina odwołała Rada Jedi, nieprawdaż?

Tłumaczyłem Ci już na czym to polega, nie będę się powtarzał. Sam zapracowałeś na spadek swojej wiarygodności, choć widać, że Cię ten fakt boli. Może nawet masz częściową słuszność, ale faktem jest, że nie przedstawiasz okoliczności uczciwie, więc nie dziw się moim reakcjom.

GnoM

AvatarZarejestrowany, zwieszony Raistlin Mężczyzna Kopiuj nick (83.5.152.*) |  
Wypowiedź dodana: 3 września 2007, 15:07:19
« Opcje

aaaaaa

zamknęli naj :-o

Athlon 64 X2 EE 3600 // MSI K9AGM2// 2*1024mb PC-800 Patriot CL5// Samsung 160gb //Chieftec GPS-400AA-101A

Idź do strony:« Poprzednia12345...74757677787980818283...112113114115116Następna »

[+] Pokaż/odśwież listę czytających i monitorujących ten wątek