Forum

IDG - problemy z Forum IDG, z Wydawnictwem, z poziomem artykułów itd.

[+] Twoje konto

Subskrybuj kanał najnowszych wypowiedzi w tym temacie

Wątek Forum > Pogaduchy > IDG - problemy z Forum IDG, z Wydawnictwem, z poziomem artykułów itd.

Czy IDG schodzi na psy? Tu możesz się wypowiedzieć o sytuacji na Forum IDG, poziomie artykułów oraz polityce administracyjnej Wydawnictwa IDG
Idź do strony:« Poprzednia12345...75767778798081828384...112113114115116Następna »
Ocena: (Ocen: 10)
Wypowiedzi 1 951 - 1 975 z 2 890
 Zarejestrowany, zwieszony Quad Kopiuj nick (0.0.0.*) |  
Wypowiedź dodana: 3 września 2007, 15:09:09
« Opcje

Moze uzylem innych sformulowan, ale nigdy nie klamalem. Nie chce mi sie teraz szukac jakie to byly sformulowania, ale nie moge zaprzeczyc, ze kogos mogly wprowadzic w blad. Choc z cala pewnoscia nie zrobilem tego celowo

Gość REKLAMA Kopiuj nick (*->*)
Wypowiedź dodana: 3 września 2007, 15:09:10

Zarejestrowany AlvinR Mężczyzna Kopiuj nick (83.31.219.*) |  
Wypowiedź dodana: 3 września 2007, 17:53:08
« Opcje

Jak widzę, aby nie pisać "wypracowań" trzeba by "siedzieć" na forum non-stop gdyż w innym przypadku - szybko zbiera siuę materiału na odpowiedzi hurtowe.
Ale - nic to, jak mawiał pewien niewysokiego wzrostu a nie był to żaden z Kaczyńskich ;-)

Cytat:

G_no_M
Wypowiedź dodana: Dziś o 12:21:55

Błędna G_no_Mie ocena.
Ja nie byłem w jak twierdzisz uprzywilejowanej pozycji a wręcz przeciwnie, gdyż modersatorowi Alvinowi wolno było zdecydowanie mniej aniżeli wolno by było Alvinowi - zwykłemu userowi.
Dlatego też - wobec pełnej pomimo wielokrotnych monitów w tej materii bierności administracji IDG - zostało założone nowe konto z którego nie moderator tylko taki sam user jak de_sant stosował wobec niego niemal dokładnie te same metody jak on wobec Alvina.
Niemal - gdyż kariter nie stosował pełnego... nazwijmy to subtelnie - zasobu leksykalnego oraz emocjonalnego właściwego wypowiedziom de_santa

Co do tego, kto by miał pierwszy wyciągnąć rękę - jak wiesz nie jestem wcale aż tak uparty jak chciałby to zaprezentować np. quadro tym niemniej, abym ja wyciągnął rękę jako pierwszy niezbędnym jest bym mógł dostrzec po drugiej stronie choćby cień zrozumienia istoty sprawy oraz chęci poprawy.
Tymczasem co nam tu prezentuje de_sant [w bliskiej konitywie z quadro]?
Ano ni mniej ni więcej tylko przedstawia się jako niewinnie skrzywdżoną cnotę.
Aniołka, który cholera wie dlaczego, z czystej mojej złośliwości do jego kryształowo czystej osoby, był przeze mnie bezpodstawnie tępiony.

Pokaż mi proszę w tym co on tu ostatnio nawypisywał choćby cień samokrytyki.
Choćby cień zrozumienia, że zachowywał się niewłaściwie i że sam, na własne życzenie sprowokował podjęcie wobec niego wskazanych działań.
Przypomnę - jedynie mozliwych w ówczesnej sytuacji!!
Bo moderatporzy nie posiadali żadnych środków dyscyplinujących a administracja swoim zwyczajem udawał że nic się nie dzieje i nie dawała moderatorom dokąłdnie żadnego wsparcia

Oceń to na spokojnie

Cytat:

Quad
Wypowiedź dodana: Dziś o 13:36:03
Moim bledem nie bylo to, ze napisalem wniosek o odwolanie Alvina, tylko to jak ten wniosek przedstawilem.
Poddalem sie naciskom i teraz tylko za to moge przepraszac. Ale za wniosek nie bede przepraszal, bo uwazam ze byl sluszny. Jako aktywny moderator wielokrotnie sie o tym przekonywalem jak dzialal Alvin

Jak zwykle u quadro - stek kłamstw i półprawd.

Powód do takiego stwierdzenia?

Powtórzę po raz enty:

Uzasadnieniem wniosku quadro & Co. było to, że stosowałem zbyt rygorystyczne sankcje wobec userów dając im np. krótkotrwałe urlopy na 7 dni zamiast na 3 czy na 3 dni zamiast na 1 dzień

Tyle tylko - że przykładów takich sankcji - poza jednym przypadkiem gdzie nie mozna mówić o nadmiernej restrykcyjności lecz o zwykłym błędzie w ocenie sytuacji - brak.
Po prostu - nie podano żadnych dowodów w postaci linków do inkryminowanych moich działań !!

Tymczasem co się dzieje natychmiast po odebraniu mi uprawnień moderatora? ? ?

Otóż, pozostali "na placu boju" moderatorzy natychmiast zaczynają stosować sankcje niewspółmiernie surowsze !!!
Jak już linkowałem - np. dla krissa23 entry level rozpoczynał się od bana na 30 dni !!

Proponuję zestawić te wartości.

7 dni - za dużo
3 dni - za dużo.

30 dni od krissa - O! To jest OK ! :-D
Why?
No bo nie ode mnie! :lol:

Co się dzieje dalej?

Nie mając wówczas tej wiedzy jaką mam obecnie, zaczynam punktować niekonsekwencję wskazując na podane wyżej przykłady.
Efekt:
MOje konto zostaje szybciutko zbanowane na 7 dni nie wiadomo dlaczego.
Kolejne - również błyskawicznie dostaje bana.
Zakładam następne - i czując, że coś jest na rzeczy i że są w grze jakieś motywacje "spod stołu" na tym koncie nie podejmuję już bezsensownej gdyż bezskutecznej polemiki z hucpą jaką wyprawiają na fidg hunwejbini moderowania tylko składam jak najbardziej merytoryczne, nakierowane na uzdrowienie sytuacji propozycje w wątku im poświęconym.

I wówczas, zostają uznany za wrpga publicznego nr 1 otrzymując bana wieczystego.

Quadro, nie jest moją, ani nikogo z twych jak nas odbierasz adwersarzy, że nie rozumiesz tego co się działo i co się nadal dzieje.
Ale ty się naprawdę ślizgasz po samej powierzchni tematu a jego istoty nie wiem, czy nie chcesz, czy też nie jesteś w stanie pojąć.

BTW: to o jakich ty w cytowanym poście mówisz naciskach?
Czyich?
Czego dotyczących?

Co do pozastałych twoich postów:
[1] Owszem, nie głosowałeś za zbanowaniem mnie na fidg bo takiego głosowania nie było.
To byłą decyzja Avrooka & Consortes bo im psułem biznes ze złodziejami z MS

Cytat:

Quad
Wypowiedź dodana: Dziś o 14:26:38 | Ostatnio edytowana: Dziś o 14:27:03 przez: Quad
Dlaczego w sposob nieuczciwy? A jaki to jest sposob uczciwy?
Nigdy nie naduzywalem swoich uprawnien tak jak to robil Alvin, nie bylem tak dwulicowy jak Alvin, gdzie na forum publicznym mowil co innego, a na radzie co innego. I nigdy tez nie mowilem nieprawdy.

Teraz to już przesadziłeś.
Jezeli nie wiesz - jak sam twierdzisz - co to znaczy i co to jest sposób uczciwy, to nie zabieraj głosu w sprawach o ktorych nie masz pojęcia

Jeżeli twierdzisz, że nadużywałem swoich uprawnień oraz, że byłem dwulicowy - to żadam przedstawienia dowodów.
Ale dowodów konkretnych a nie twojego pustosłowia w styłu Ziobry.
I daję ci na to pół godziny od opublikowania tego postu.
A gdynie przedstawisz takich dowodów, bo ich po prostu nie ma - to publicznie stwierdzam, że jesteś kłamcą.
Inne tzw inwektywy są zbyteczne, gdyż od tego momentu samo słowo "quad" aka "quadro", samo w sobie będzie określeniem uwłaczającym.

Cytat:

Quad (
Wypowiedź dodana: Dziś o 14:45:28 | Ostatnio edytowana: Dziś o 14:48:49 przez: Quad
(...)Currtis, ja nie mijalem sie z prawdą, tylko ukrywalem fakt ze wniosek jest mojego autorstwa. Nie mowienie, nie jest klamstwem.
Ukrywalem ten fakt z wielu powodow. ale nigdy nie klamalem, ze ktos inny go napisal

No cóż...
Nic dodać nic ująć.
Sam Quadro w najczystszej swej postaci.
Kłąmca saute - na własne życzenie.
"ja nie kłamałem, tylko nie mówiłem wszystkiego"
Czyli - to, że się czegoś wypierałem nie było kłamstwem.

Jezeli jesteś w stanie zrozumieć słowo pisane - to zpaoznaj się z treścią art.
Art. 233 § 1 kodeksu karnego, który stanowi co następuje:

"Kto, składając zeznanie mające służyć za dowód w postępowaniu sądowym lub w innym postępowaniu prowadzonym na podstawie ustawy, zeznaje nieprawdę lub zataja prawdę,
podlega karze pozbawienia wolności do lat 3."

Owszem. Tu nie sąd i nie postępowanie sądowe.
Ale istota kłamstwa jest dokładnie taka właśnie jak definicja zawarta w przytoczonym przepisie

Cytat:

Quad
Wypowiedź dodana: Dziś o 15:09:09
[b]Moze uzylem innych sformulowan, ale nigdy nie klamalem...

Prawdziwość tezy quadro - jak w komentarzu powyżej.

Czyli - quadro - masz pół godziny czasu.
No, skoro jakwidzę - nie ma cię teraz w wątku - to masz pół godziny od chwili gdy to przeczytasz bądź będziesz mógł przeczytać będąc w wątku.

Zarejestrowany, zwieszony Quad Kopiuj nick (62.69.207.*) |  
Wypowiedź dodana: 3 września 2007, 19:01:18
« Opcje

Ha, ha, ha, A kim Ty jestes aby mi dawac limit czasu na odpowiedzi?
Odpowiem kiedy bede chcial, albo nie odpowiem w ogole, bo takiego obowiazku nie ma.

Wypowiedź dodana: 3 września 2007, 19:06:21
« Opcje

Kim?

Osobą bezpodstawnie pomówioną przez takiego... jak ty o to czego nie zrobiłem.

Na tej to podstawie dostałeś czas na wykazanie, ze to co na mój temat zsiebie wydaliłeś jest prawdą.
Zę nią nie jest - od początku do końca - właśnie swymi słowami potwierdziłeś.

Obiecałem, że nie będę ci już przypominał czym jesteś.

Ergo - tak jak powiedziałem - wystarczy, że jesteś tym czym jesteś.

quadro = KŁAMCA

.

AvatarZarejestrowany, zwieszony Skibi Mężczyzna Kopiuj nick (91.94.161.*) |  
Wypowiedź dodana: 3 września 2007, 19:06:29 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 3 września 2007, 19:09:29 po raz 1-wszy przez: Skibi
« Opcje

aaaaaa

zamknęli naj :-o

Poważnie ? ( olałem IDG i nie zaglądam )
Co ? Kto ? Jak ? I dlaczego ?

Quadro, Alvinie bardzo proszę nie męczcie już osobistymi wycieczkami.

Większość z Nas faktów nie zna i wg waszych zapowiedzi nie pozna.

Bardzo proszę

Wypowiedź dodana: 3 września 2007, 19:09:25
« Opcje

No cóż...
Naj - to był projekt smolkiego.
A przecież teraz smolki też jest... niespecjalnie lubiany bo nie lubi się człowieka wobec którego ma się nieczyste sumienie.
A skoro nie można ugryźć bezpośrednio tego kogo by się chciało to przynajmniej obcina się jego projekty.

AvatarZarejestrowany, zwieszony Currtis Mężczyzna Kopiuj nick (0.0.0.*) |  
Wypowiedź dodana: 3 września 2007, 19:25:29
« Opcje

Alvinie>>sprawdź zanim coś napiszesz. Jasne, naj był zamknięty...przez jakieś 3 minuty. Ot, Kriss zrobił mały żarcik ;-) Jednak po wszystkim otworzył...

Wypowiedź dodana: 3 września 2007, 19:27:32
« Opcje

Dobre sobie :lol:
Żarcik :-D

To mi przypomina "żarcik" w telewizyjnej reklamie o czerwonej gałeczce
Poczucie humoru - podobne.

AvatarZarejestrowany, zwieszony Raistlin Mężczyzna Kopiuj nick (83.5.152.*) |  
Wypowiedź dodana: 3 września 2007, 19:32:06
« Opcje

mów sobie co chcesz ale to było zabawne.

Athlon 64 X2 EE 3600 // MSI K9AGM2// 2*1024mb PC-800 Patriot CL5// Samsung 160gb //Chieftec GPS-400AA-101A

Zarejestrowany, zwieszony Comret Mężczyzna Kopiuj nick (85.222.11.*) |  
Wypowiedź dodana: 3 września 2007, 19:37:25
« Opcje

Już sobie tak nie dopowiadajcie.

Zamknięto naj... na chwile bo była walka o 100000 posta.
Teraz jest ok.

Ale od razu myślicie, że to jakiś kolejny spisek.

Wypowiedź dodana: 3 września 2007, 19:37:52 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 3 września 2007, 19:41:30 po raz 1-wszy przez: Quad
« Opcje

Alvin dyskutowac otwarcie z Toba nie bede, bo nie moge. Aby przedstawic fakty i udowodnic pewne sprawy, musialbym wyciagac informacje z Rady Jedi, a tego zrobic nie moge.
Ale przez ten okres jaki bylem modem rownoczesnie z Tobą poznalem Twoje motody i uwazam, ze nie zawsze byly przemyslane i adekwatne. A poza tym nie chcialo Ci sie albo nie nie miales czasu na wczytanie sie w sens posta, tylko karales uzytkownika. Ilez to razy dawales bany przez pomylke.
Do tego uwazales i zreszta nadal uwazasz ze jestes nieomylny, co nie raz bylo powodem spiec miedzy tobą i modami. I nie mowie tu tylko o sobie, ale tez o Kazku, czy Smolkim, czy tez MarioM.
W zasadzie to chyba nie bylo by moda, ktory nie wkurzylby sie na decyzje jakie podejmowales wobec userow

AvatarZarejestrowany, zwieszony Currtis Mężczyzna Kopiuj nick (0.0.0.*) |  
Wypowiedź dodana: 3 września 2007, 19:43:12
« Opcje

Tak Alvinie-żarcik. Jak wspomniał Rai całkiem udany. Dodatkowo rozładował atmosferę, która robiła się na prawdę gorąca ;-)

Zarejestrowany apg2312 Mężczyzna Kopiuj nick (80.53.99.*) |  
Wypowiedź dodana: 3 września 2007, 20:36:02
« Opcje

Quadro - wybacz, ale w tej sytuacji muszę poprzeć Alvina.
Mam dowody, ale muszę je wyciągnąć, albo nie mogę ich przedstawić... sorry, ale sam się teraz ośmieszasz.
Albo mam na coś lub kogoś dowody (i to nie coś w stylu mitycznych taśm Ziobry), i mogę podeprzeć moje zdanie, albo dowodów nie mam lub nie mogę ich ujawnić (co w sumie na jedno wychodzi) i siedzę cicho jak mysz pod miotłą.
To, co teraz zaprezentowałeś jest niestety poniżej wszelkiej możliwej krytyki :-/

If you win or you lose, It's a question of honour
And the way that you choose, It's a question of honour

Wypowiedź dodana: 3 września 2007, 21:08:39
« Opcje

Oj Adamie, Adamie. Oceniasz mnie bez zapoznania sie z faktami. Nie znasz ich, wiec prosze nie oceniaj mnie. Wiesz dobrze, ze to co w Radzie jedi to jest cos dla zamknietego grona. I upublicznienie tego nie lezy w mojej mocy.
Jak kiedys poznasz te fakty to wtedy bedziesz mogl mnie oceniac. Narazie prosilbym abys nie podejmowal sie tego.

to o czym mowie, zna ten do ktorego kieruje te slowa, a to on moze sie do tego ustosunkowac. Bo wie o czym mowie, no chyba ze zapomnial. Ty nie jestes stroną w tym sporze, wiec wcale o tym nie musisz wiedziec.

Zarejestrowany apg2312 Mężczyzna Kopiuj nick (80.53.99.*) |  
Wypowiedź dodana: 3 września 2007, 21:45:59
« Opcje

Paweł - tu nie chodzi o ocenianie, czy o cokolwiek. I jeśli mam być szczery, to w bardzo głębokim "poważaniu" mam Radę Jedi, jak i jej straszliwe tajemnice.
Ale wyobraź sobie sytuację, że stwierdziłbym, że jesteś złodziejem, mordercą, pedofilem czy pedałem (powinienem raczej napisać gejem), powiem, że mam na to dowody, a na wszelkie monity o ujawnienie ich będę stwierdzał, że nie mogę ich ujawnić bo coś czy ktoś mi przeszkadza albo zabrania. Przecież to byłoby śmieszne, gdyby nie było żenujące.
Albo mam na coś dowody, i mogę je w razie potrzeby ujawnić i powiedzieć - tu macie czarno na białym, racja jest po mojej stronie...
Albo siedzę cicho, i w ogóle na dany temat nie zabieram głosu, a swoje wiadomości zachowuję dla siebie.
Tak na marginesie - czy Ty jesteś zobowiązany przysięgą do zachowania w tajemnicy tego, o czym sie na Radzie Jedi rozmawia czy pisze ? A może co gorsza podpisałeś czek in blanco, i w ten sposób IDG zapewniło sobie Twoją lojalność ?
Bo sorry, ale uważam, że jeśli się powiedziało A, to trzeba powiedzieć też i B, a w razie czego C, D itd...

If you win or you lose, It's a question of honour
And the way that you choose, It's a question of honour

Wypowiedź dodana: 3 września 2007, 21:46:39
« Opcje

Jak zwykle - śmierdzący tchórz zgrywający się na wielkiego wtajemniczonego.

Jezeli coś by z tej mitycznej RJ miało mnie dotyczyć - to może to zaszkodzić tylko mnie i nikomu więcej.
A ja mówię - pokaż i udowodnij swe twierdzenia a raczej - swe beszczelnie kłamliwe pomówienia.

Nie robisz tego tylko z jednego jedynego powodu - bo na poparcie swych beszczelnych pomówień nie masz ani jednego dowodu.

Więcej - ty nawet nie rozumiesz co sam piszesz.

Powtórka sytuacji z okresu gdy był indagowany o ujawnienie wniuosku - "ja to bym oczywiście chciałbym ale wniosek był meeshy..."

Nawet kłamać nie umiesz i jak dziecko sam się podkłądasz :lol:

Tak jak powiedziałem wczesniej:

quadro = kłamca

.

Wypowiedź dodana: 3 września 2007, 22:25:35 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 3 września 2007, 22:28:19 po raz 1-wszy przez: Quad
« Opcje

Oj Alvinie, Alvinie. Bardzo nudno sie z Tobą gada, bo ty tylko rzucasz inwektywy w moim kierunku, ale dowodow zadnych nie przedstawiasz.
Przypomnij sobie list otwarty do Avroka, jak wspanialomyslnie ujawniles prywatną korespondencje. Albo watek http://forum.idg.pl/index.php?act=ST&f=110&t=23226&st=0&#entry224315 gdzie w sposob wspanialomyslny dales bana smoterkowi, albo watek o polityce http://forum.idg.pl/index.php?showtopic=15862 gdzie niz z tego ni z owego zamknales sobie watek bo ci temat nie odpowiadal.
Juz nie wspominam o twoim wniosku o odwolanie Kazka, bo raz zamiescil watek "destrukcyjny" Raz, slownie raz.
Przy ilosci przewinien, jakie ty poczyniles to twoj wniosek jest smieszny
Alvin, moze masz poparcie wsrod niektorych uzytkownikow, bo tak naprawde nie wiedzą co sie dzialo, ale nie osmieszaj sie twierdzeniami , ze jestes swiety

Zarejestrowany Soul Mężczyzna Kopiuj nick (83.6.103.*) |  
Wypowiedź dodana: 3 września 2007, 22:30:18
« Opcje

To jest kompletnie bez sensu. Przez tyle czasu do niczego to nie doszliście. Może przestańcie się w ogóle do siebie odzywać, albo osiągnijcie porozumienie, najlepiej przez pw, i potem przedstawcie wynik na forum. No chyba, że zrobicie to publicznie, ale kulturalnie, rzeczowo i bez zbędnych słów.

Gdybyś Ty, Alvin, nie popadał czasem w konflikt z innymi w RJ to ja byłbym chyba babcią serafinką. Aby to wiedzieć nie potrzebuje wiadomości z Rady. Wystarczyło patrzeć na to, co jawne. Miałeś, nazwijmy to "lekką rękę" i czasem reagowałeś zbyt emocjonalnie, na co nawet ja zwracałem uwagę.

Z drugiej strony, faktycznie nie ma najmniejszego sensu, szczególnie w tej sprawie, podpierać się niejawnymi informacjami z Rady.

Duszołap

AvatarZarejestrowany, zwieszony G_no_M Mężczyzna Kopiuj nick (83.4.221.*) |  
Wypowiedź dodana: 3 września 2007, 22:33:47
« Opcje

Quadro> Ja w ostatnich tygodniach spotkałem się z banowaniem bez powodu i wqywalaniem wątków niełamiących regulaminu. Może pójdziesz tym tropem? :-D

Ban Arturowi sie należał. Sorry, ale z nim się nie dało wytrzymać na początku jego kariery. Nie korzystał z wyszukiwarki, poganiał, wściekał się, gdy mu się zwróciło uwagę. Dopiero potem się zreflektował i dziś jest lubianym i szanowanym userem. Być może także dzięki banowi.

GnoM

Wypowiedź dodana: 3 września 2007, 22:38:04 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 3 września 2007, 22:38:28 po raz 1-wszy przez: Quad
« Opcje

Te inwektywy tez mu sie nalezaly? Nikt z Rady uwczesnej nie zgadzal sie z tym banem i Alvin wedlug rady naduzyl swojej wladzy

Wypowiedź dodana: 3 września 2007, 23:10:00
« Opcje

Czy mu się należały? Owszem. Czy Moderator powinien używać takiego języka? Nie.

A Podać Ci przykłady podobnego języka u jednego z obecnych Modów? Niespodzianka - to będzie ten sam od bana i usuwania :-D

Widzisz Quadro, ja nie uważam, że Alvin moderował bezbłędnie. Ale wy też popełniacie masę błędów. Nie da się tego uniknąć. Ale, póki nie rozpoczęliście tej wojny na górze, to była w miarę równowaga. A teraz macie to, na co sobie zapracowaliście.

GnoM

Wypowiedź dodana: 3 września 2007, 23:12:21 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 3 września 2007, 23:12:56 po raz 1-wszy przez: Quad
« Opcje

Wojna na gorze byla juz duzo wczesniej. Tylko nie wychodzila poza Rade Jedi. W pewnym momencie czara sie przepelnila i stalo sie to co sie stalo

Wypowiedź dodana: 3 września 2007, 23:35:40
« Opcje

Wiesz, co się stało?

Masaj wywalony. Na fidgu ludzie już nawet nie zgłaszają błędów w skrypcie z obawy przed posądzeniem o działalność wywrotową. Grupka userów po tajniacku agituje za wnioskiem o wykluczenie innego usera. Popiera się trolling w wątkach merytorycznych. Nie macie już kogo prosić o dołączenie do was. Ostatnio wzięliście wszystkich, którzy się zgodzili, bez względu na kwalifikacje, w wyniku tego sprawę z Firekage'm pamiętamy wszyscy. Nie ma sponsorów, nie ma konkursów, za to jest kupa błędów w działaniu Forum i w bazie.

A najgorsze jest to, że zapomnieliście, co to jest i do czego służy Forum. I na czym polega funkcja Moderatora. To sie stało.

GnoM

Wypowiedź dodana: 3 września 2007, 23:44:02
« Opcje

I co, ja mam za to wszystko ponosic odpowiedzialnosc?

Wypowiedź dodana: 4 września 2007, 00:03:39 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 4 września 2007, 00:07:36 po raz 1-wszy przez: G_no_M
« Opcje

Nie, a skąd ten pomysł? Widzisz gdzieś przygotowywany stos? Pisze ktoś z nas wniosek o odwołanie Ciebie?

My nie piszemy tajnych wniosków, tylko otwarcie przedstawiamy nieprawidłowości.

Z innej beczki: Duże :piwo: dla Zdzicha za interwencję.

*** Dodano o 00:06:54: *** (Autoscalanie)

Acha. No oczywiście link źle niesie, bo w wątku ukryto posty.

Powiedz mi Quadro, dlaczego ukrywacie, mimo, że wiecie, że to totalnie rozwala linkowanie na Forum? Przecież to jest psiakrew największy skandal ze wszystkich - świadome i długotrwałe działanie na szkodę Forum.

GnoM

Idź do strony:« Poprzednia12345...75767778798081828384...112113114115116Następna »

[+] Pokaż/odśwież listę czytających i monitorujących ten wątek