Forum

IDG - problemy z Forum IDG, z Wydawnictwem, z poziomem artykułów itd.

[+] Twoje konto

Subskrybuj kanał najnowszych wypowiedzi w tym temacie

Wątek Forum > Pogaduchy > IDG - problemy z Forum IDG, z Wydawnictwem, z poziomem artykułów itd.

Czy IDG schodzi na psy? Tu możesz się wypowiedzieć o sytuacji na Forum IDG, poziomie artykułów oraz polityce administracyjnej Wydawnictwa IDG
Idź do strony:« Poprzednia12345678910111213...112113114115116Następna »
Ocena: (Ocen: 10)
Wypowiedzi 176 - 200 z 2 890
AvatarAdministrator Dżyszla Mężczyzna Kopiuj nick (83.15.146.*) |  
Wypowiedź dodana: 24 czerwca 2007, 21:58:54 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 24 czerwca 2007, 22:00:45 po raz 1-wszy przez: Dżyszla
« Opcje

http://zlot.idg.pl/sponsorzy.asp - czy ja dobrze wnioskuję, że oni nawet sponsorów nie mają? :-)

Zapomnieli chyba o czymś napisać
Obecnie mamy już ponad 130 000 zarejestrowanych użytkowników, prawie 700 blogów i ponad 5 000 zdjęć! Ponadto mamy już ponad 30 dezerterów i niezły burdel! Wkrótce liczba uczestników oraz wizyt spadnie o 10%.

mgr inż. Dżyszla

Nie odpisuję na problemy zgłaszane na e-mail lub PW!

Także dzięki firmie Netlook.pl możesz za darmo korzystać z tej strony!

Gość REKLAMA Kopiuj nick (*->*)
Wypowiedź dodana: 24 czerwca 2007, 21:58:55

Zarejestrowany AlvinR Mężczyzna Kopiuj nick (83.31.181.*) |  
Wypowiedź dodana: 24 czerwca 2007, 22:02:30
« Opcje

*** Dodano o 22:01:10: *** (Autoscalanie)

Mają.
Micro$oft

Tyle, że tak jak w tym kawale o miłości narodu do Partii i Partii do narodu -

W etoj liubwi nieizwiestno, kto kogo je... ;-)

*** Dodano o 22:02:30: *** (Autoscalanie)

Dżyszla - ile razy mam ci powtarzać i kiedy się wreszcie nauczysz?
W burdelu jest porządek ! ! !

AvatarZarejestrowany, zwieszony Zonewelld Mężczyzna Kopiuj nick (89.79.115.*) |  
Wypowiedź dodana: 24 czerwca 2007, 22:11:10
« Opcje

Alvin ty draniu!
Jak śmiesz dawać bany z piractwo!
Jak śmiesz zamykać wątki bez zgody autora! Przecież nie uzyskał informacji którą nogą ma z łóżka wstać!
Masz czelność blokować 27542 konto Slipknota za to że jest Slipknotem! Dyskryminacja!
Ciekawe czy jak buchne bryke jakiemuś modowi to też mi da tylko ostrzeżenie- bo to przecież mój pierwszy raz :-D
Śmiech na sali panowie :-D

C2D 2.2GHz| FOXCONN P35A | 4x 1024MB Patriot 1066MHz | PALIT GeForce 8600GT | Amacrox Warrior 400W | Samsung SM940nw
___
There are only 10 types of people on the world: these who unterstand binary and these who don't...

Wypowiedź dodana: 24 czerwca 2007, 22:18:49
« Opcje

Dzidzia - już idę spalić Rzym aby mieć popiół coby nim posypać głowę ;-)

AvatarZarejestrowany, zwieszony unitraxxx Mężczyzna Kopiuj nick (83.19.98.*) |  
Wypowiedź dodana: 24 czerwca 2007, 22:20:16
« Opcje

nie moge wejść na forum idg- nie ładuje mi się

Wypowiedź dodana: 24 czerwca 2007, 22:21:49
« Opcje

A po co tam chcesz wchodzić? Tu siedź!

mgr inż. Dżyszla

Wypowiedź dodana: 24 czerwca 2007, 22:22:03
« Opcje

Nie ma smolkiego - nie ma forum :-D

Wypowiedź dodana: 24 czerwca 2007, 22:23:35
« Opcje

No ale Alvinie- z jednej strony szkoda, ja np. przeniosłem IDG do działu "zabawne" w zakładkach- tuż obok bash.org :-D

C2D 2.2GHz| FOXCONN P35A | 4x 1024MB Patriot 1066MHz | PALIT GeForce 8600GT | Amacrox Warrior 400W | Samsung SM940nw
___
There are only 10 types of people on the world: these who unterstand binary and these who don't...

Wypowiedź dodana: 24 czerwca 2007, 22:24:29
« Opcje

Dzidzia - z pewnych przypadłości śmiać się nie wypada...

AvatarZarejestrowany, zwieszony piotrus_b Kopiuj nick (83.144.110.*) |  
Wypowiedź dodana: 24 czerwca 2007, 22:41:50
« Opcje

Kiedyś z biciem serca wchodziłem na F idg, w nadziei, że znajdę jakieś ciekawe problemy do rozwiązania. Coś o Oracle'u (mój konik), ewentualnie o językach programowania - może jakieś niecodzienne zadanie, może kłopoty z kompilacją...
Tymczasem od kilku miesięcy nowe wątki to tylko powtórki starych problemów - nie działa mi Gothic, Vista sucks, co kupić, znikła mi ikonka...

W tej chwili udzielam się głównie w wątkach niemerytorycznych, mimo że kiedyś obiecywałem sobie - nie zaglądać do Wolnej Strefy.
Cofam się, proszę państwa. I wcale mnie to nie cieszy.
Gdy w pracy doświadczyłem pewnego regresu (przez ponad rok pracowałem w jednym projekcie, w jednej technologii), forum utrzymywało mnie na powierzchni. Teraz F idg już nie jest taką odskocznią. Nie mogę obwiniać o ten stan rzeczy jedynie forum - przecież sam problemów nie wymyślam - czekam tylko na to, z czym przyjdą forumowicze. Jednak wrażenie, że zapanowała atmosfera degrengolady, pozostaje.

Sorry za ten przydługi tekst, ale miałem coś na sercu, to się uzewnętrzniłem;)

Wypowiedź dodana: 24 czerwca 2007, 22:44:48
« Opcje

Piotr - ale to przecież proste.
Ma człowiek problem - wchodzi na Forum, patrzy jakie są wątki...
A tru majteczki w kropeczki...
Dajcie Cracka...
Crack mi nie chodzi...

To co robi?
idzie szukać dalej.
Gdzie indziej.

Zarejestrowany, zwieszony Quad Kopiuj nick (62.69.207.*) |  
Wypowiedź dodana: 24 czerwca 2007, 22:51:02
« Opcje

No ładnie panowie, naprawde ładnie. Nie ma to jak poznac tylko jeden punkt widzenia i na tej podstawie wysnuwac wnioski.

Wypowiedź dodana: 24 czerwca 2007, 23:04:13
« Opcje

Quadro- my poznaliśmy drugi punkt widzenia.
Chciano zgody, dojścia do porozumienia- rozmowy, no to ok, zaczeły się argumenty "naszej" strony i co? Ban, ban, ban, ban po IP dla Alvina.
Daj spokój- tak nie będziemy gadać- w ogóle na IDG nie będziemy gadać.

___

Zarejestrowany, zwieszony Vayshan Mężczyzna Kopiuj nick (89.151.30.*) |  
Wypowiedź dodana: 24 czerwca 2007, 23:13:47
« Opcje

No ładnie panowie, naprawde ładnie. Nie ma to jak poznac tylko jeden punkt widzenia i na tej podstawie wysnuwac wnioski.

Gdy staralismy sie szukac innych punktów to usilnie nam blokowano droge...

Jak napisał zonewelld - ban za banem...
Ban za to, że raportowało się spam, bam za raportowanie reklam, bam za raportowanie cracków, ban za pisanie, ze nie slusznie dostalo sie bana, ban za uzycie funkcji raport, ban za wytykanie bledow moderatorom, ban za nazywanie rzeczy po imieniu, ban za prosbe sprawdzenia logow z edycjami postow, ban za samo bycie na forum...

tekst jaki przeczytalem po raporcie na kolejna juz reklame...

Cytat:

Chces zbana za naduzycie rpaortowania?

mowi sam za siebie...
Kto dal taki punkt widzenia.. ?

Cytat:

Kto jest bez winy niechaj pierwszy rzuci kamień

S. Soyka

Vanitas vanitatum et omnia vanitas... KONTO ZAWIESZONE

Wypowiedź dodana: 24 czerwca 2007, 23:13:50 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 24 czerwca 2007, 23:16:31 po raz 1-wszy przez: Quad
« Opcje

Widzisz Dzidzia. Poznales to wszystko z punktu widzenia Alvina. Nie wiesz wielu rzeczy, bardzo wielu rzeczy. Alvin mowi Ci tylko to co uwaza za stosowne, co go wybieli w waszych oczach. Zreszta bardzo znamienne, ze teraz nikt nie pamieta co Alvin zrobil userom. Chociazby Tapcie. Tapta moze byl specyficzny, ale na takie traktowanie nie zasluzyl.
Chcialno zgody? Dziszia, chyba sam w to nie wierzysz. Alvin nie mial zamiaru sie zmienic. A zgoda to kompromis, a nie uleganie jednej strony kosztem drugiej.

Vayshan, kto ci dal najwiecej banow? Kto wogole zaczął od banow dla Ciebie? Ten Alvin z ktorym teraz tak trzymacie sie pod reke. Kto chcial go pozbawic uprawnien jak nie Ty? Ale teraz to Alvin jest pokrzywdzony a my jestesmy zli. Szybko zmnieniasz zdanie

Wypowiedź dodana: 24 czerwca 2007, 23:22:27
« Opcje

*** Dodano o 23:17:59: *** (Autoscalanie)

Alvin mowi Ci tylko to co uwaza za stosowne, co go wybieli w waszych oczach. Zreszta bardzo znamienne, ze teraz nikt nie pamieta co Alvin zrobil userom. Chociazby Tapcie. Tapta moze byl specyficzny, ale na takie traktowanie nie zasluzyl.
Chcialno zgody? Dziszia, chyba sam w to nie wierzysz. Alvin nie mial zamiaru sie zmienic. A zgoda to kompromis, a nie uleganie jednej strony kosztem drugiej.

Kazdy stara sie wybielic czasem mniej lub bardziej...
Ty tego nie robiles nigdy... ?

Z reszta nie wnikam w to...

Piszesz o zgodzie, kompromisie uległosciach...

ALe jak mozna isc na kompromis kiedy pisze sie ze się proponuje zgode ale nie robi nic w tym kierunku... ?

Inni wyciagaja reke i co... ? Olewa sie to...
A potem pisze jacy to okropni sa userzy xyz albo abcd...

Wy poza pisaniem nie robiliscie i nie robicie nic...
A chcecie wmowic wszystkim ze to przez tomusia/alvina/czy intela xD

Smieszne...
IDe bo mnie brzuch boli i mam jeszcze troche zajec ;-)

*** Dodano o 23:22:27: *** (Autoscalanie)

Vayshan, kto ci dal najwiecej banow? Kto wogole zaczął od banow dla Ciebie? Ten Alvin z ktorym teraz tak trzymacie sie pod reke. Kto chcial go pozbawic uprawnien jak nie Ty? Ale teraz to Alvin jest pokrzywdzony a my jestesmy zli. Szybko zmnieniasz zdanie

Wiesz co... ?

Teraz mnie zezlosciles...

Alvin mi dał owszem bodajze 5 banow z tego 3 odjeto mi pozsotale 80% to min twoja zasluga, babelca, meeshy masaja...

Kto go chciał pozbawić uprawnien... ?

Quadro - pytanie retoryczne .:

Kto do tomusia napisał PW zaraz po banie alvina i powiedział .:

Cytat:

Odwołuj się do Stylance, alvin robi to nie pierwszy raz, nie tylko ciebie tak potraktowal... Moze teraz stylance rozpatrzy wniosek o odwaleni alvina

Ja nie pamietam dokladnie tej wiadomosci...
ALe sens jest zachowany...
Kto namawiał ? kto prosił rpzez PW ? kto informował o tym co się dzieje w radzie ? kto napisał mi PW, że alvin buntuje stylance przeciwko mnie... ?

Przypominam - to tylko pytania retoryczne

Wypowiedź dodana: 24 czerwca 2007, 23:28:49
« Opcje

*** Dodano o 23:24:50: *** (Autoscalanie)

To jest Twoje zdanie i masz do niego prawo, ale to nie ja Ciebie oczernialem, a teraz Ty plujesz mi w twarz.
Najlepiej powiedziec ze my zli i pozostac gluchym na argumenty strony przeciwnej.

*** Dodano o 23:28:49: *** (Autoscalanie)

Teraz to przesadziles. Napisalem do Ciebie wiadomosc ze masz prawo se odwolac, ale nigdy nie mowilem o odwolaniu Alvina. Przestan tworzyc na nowo historie !!
Ale wymyslasz. Napisalem do Ciebie tylko raz i nie bylo tam nic o informowaniu. Jestes okropnym klamcą. Widze ze nie ma sensu z Tobą rozmawiac

Zarejestrowany, zwieszony Stasiek-j Mężczyzna Kopiuj nick (83.26.84.*) |  
Wypowiedź dodana: 24 czerwca 2007, 23:29:36
« Opcje

Cytat:

S. Soyka

Mała poprawka: Soyka tylko powtarza tutaj fragment z Biblii, także przy tym cytacie powinno być raczej Jezus :-D

Quadro, wszystko OK, tylko dlaczego to, co mówi Alvin tak się ładnie układa w całość?
Opowiedz nam jak to wszystko wyglądało z Twojej strony, tylko bez owijania w bawełnę to będziemy mogli porozmawiać. Ale Ty wolisz tylko nam powtarzać, że nie mamy pojęcia, że wszystko jest OK tylko Alvin nagle się zmienił. Tylko, że na tym Forum on jest dalej taki jak był, więc wiemy, że to nie to... Także, jak chcesz nas oświecić to jesteśmy otwarci. Ale nie mów już po raz kolejny jak to jesteśmy jednostronni i o niczym nie mamy pojęcia, jeśli nikt nie chce nam pokazać drugiej strony. Wszędzie tylko FUD.

Stasiek

AvatarModerator _domestos_ Mężczyzna Kopiuj nick (83.20.247.*) |  
Wypowiedź dodana: 24 czerwca 2007, 23:35:17 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 24 czerwca 2007, 23:37:58 po raz 1-wszy przez: _domestos_
« Opcje

Jasne, ze Alvin popełniał błedy - chocby ban dla Konrada i wziecie tym samym w obrone intela - do ktorego wczesniej pisał, ze ma isc i sie nie pokazywać wiecej. Ktoś - chyab pentacle - dostał za typowe zachowanie w naj - powtorzenie wlasnego posta, na ktory nie padły odp. Coz, ponoc nikt nie jest idealny. Co wiecej - przełożyło sie to chyba nieco na poparcie dla Alvina wsrod niektorych userow.

I ten brak konkekwencji tez nie był dobry - o nie. Zważ jednak na to, ze najbardziej w pamieci zapadają ostatnie dzialania roznych ludzi - mowie ogolnie, nie o konkretnej sytuacji. A działo sie jednak rozniscie. (choc prawda - watek o pudełkach wprawiał w osłupienie) ;-)

Ale Tomusio tez od niego zebrał, ostrosc moda to miecz obosieczny jednak - ku uciesze wielu, bo niektorymi swoimi zachowaniami Tomusio - no niestety - ale przeginałeś i irytowales wielu.

Coz, ponoc skrajnosci beda odpadac i zostana uamiarkowani - mowie ogolnie o grupach. Alvin uchodził za ostrego, paru modow za łagodniejszych. A chyba łagodniejsi nieco zaostrzaja kurs - przynajmniej wg tego, co pisano wyzej.

O, slowo przeciw slowu. Przyznam sie, ze nie wiem, komu wierzyc - moze to wplyw tego, co pisano wyzej, aczkolwiek... :\

edit: a koniec koncow i tak wygra linia idg i ew tych, ktorzy beda bardziej z nia zgodna - bo nie wywali sie wszystkich :\

SYGNATURA ZOSTAŁA USUNIĘTA PRZEZ MODERATORA

Wypowiedź dodana: 24 czerwca 2007, 23:45:04
« Opcje

*** Dodano o 23:37:19: *** (Autoscalanie)

Cytat:

Alvin mi dał owszem bodajze 5 banow z tego 3 odjeto mi pozsotale 80% to min twoja zasluga, babelca, meeshy masaja...

Ja nie dalem Tomusiowi ani razu procentow, wiec nie przypisuj mi czegos czego nie zrobilem

*** Dodano o 23:45:04: *** (Autoscalanie)

Stasiek-j, doskonale zdajesz sobie sprawe, ze najwiecej dzialo sie na radzie i to ona ukrywa tajemnice wielu dzialan na Forum. Alvin znaczną czesc z tego posiada i serwuje wam wygodne dla siebie informacje, bo wie, ze nikt z nas nie moze ujawnic informacji z rady

Wypowiedź dodana: 25 czerwca 2007, 00:39:50
« Opcje

Cytat:

S. Soyka

Mała poprawka: Soyka tylko powtarza tutaj fragment z Biblii, także przy tym cytacie powinno być raczej Jezus :-D

WIEM :-) Ale słuchałem w tym momencie piosenki soyki i wpisałem jego... :-)

*** Dodano o 23:24:50: *** (Autoscalanie)

To jest Twoje zdanie i masz do niego prawo, ale to nie ja Ciebie oczernialem, a teraz Ty plujesz mi w twarz.

Nie oczerniam ciebie człowieku...
I nie pluje ci w twarz...
Przykro mi, że to widzisz w moim poscie...

Cytat:

Najlepiej powiedziec ze my zli i pozostac gluchym na argumenty strony przeciwnej.

Na prawde mam powtarzac... ?
Zajrzyj do watku abigaila, gdzie stylance KŁAMAŁA odnośnie tego, że starała sie dac szanse itp... miała w ... poważaniu całą ta sprawe a jej gadanie było pustymi nic nie wartymi słowami.
To ja w tamtym wątku napisąłem, że czekam na propozycje i PW od niej a nie ona.. :]
A czekalem 2 tygodnie na to aby sie ktos odezwal...

Cytat:

*** Dodano o 23:28:49: *** (Autoscalanie)

Teraz to przesadziles. Napisalem do Ciebie wiadomosc ze masz prawo se odwolac, ale nigdy nie mowilem o odwolaniu Alvina. Przestan tworzyc na nowo historie !!
Ale wymyslasz. Napisalem do Ciebie tylko raz i nie bylo tam nic o informowaniu. Jestes okropnym klamcą. Widze ze nie ma sensu z Tobą rozmawiac

Nie popłacz się tylko...
I nie nazywaj mnie kłamca...
Pokaz mi GDZIE NAPSIAŁEM, ŻE TO TY MI PISAŁES OWE PW ??

Mam wymienić osobę która to pisała.. ?
Mam napisac kto mi 'donosił' wieści z rady ?
Mam napisać kto pisał mi PW i instruował i informował o tym co alvin zrobił i podpowiadał droge do tego by można było alvina odwołac.. ? Mam podac nick MODERATORA o którym tu mowa... ?
A może sam go spytasz... Bo myślę, że dobrze wiesz o kogo chodzi...

Do tej pory nie padł jego nick tylko dlatego, że nie chce by miał przeze mnie jakies nieprzyjemnosci i by wywiązały się kolejne kłótnie.. Poza tym - moge powiedzieć , że w miarę go lubie...

*** Dodano o 23:37:19: *** (Autoscalanie)

Cytat:

Ja nie dalem Tomusiowi ani razu procentow, wiec nie przypisuj mi czegos czego nie zrobilem

Tomusio to jedno konto...
A Vayshan ? ponuraq ? silicius ? bo chce ? bochce?

A wniosek o ban po IP ?
Nie...
Szanowny Quadro przeciez nic nie robił i bronił do konca tylko wredna świnia tomusio go oczernia... :-(

ech...
Oczywiście nadal twierdzisz, że nic nie zrobiłeś...
A i jeszcze jedno... widzisz... Na iDG były problemy z bazą...
Wiec ni pisz mi o PW których nie dostałem... A te co dostałem to były edynie objechaniem mojej osoby...

AvatarZarejestrowany, zwieszony G_no_M Mężczyzna Kopiuj nick (83.22.150.*) |  
Wypowiedź dodana: 25 czerwca 2007, 01:58:52 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 25 czerwca 2007, 02:08:47 po raz 1-wszy przez: G_no_M
« Opcje

Wszystkie cytaty pochodzą z wypowiedzi Quadro:

Cytat:

Nie mierz nas swoją miarą. Uwierz, że zadałem sobie sporo trudu, by zrozumieć, dlaczego Quadro, którego szanowałem, postępuje w sposób niegodny. I sporo to czasu zajęło.

Cytat:

Nie wiesz wielu rzeczy, bardzo wielu rzeczy

Bo się tajniaczycie, zamiast mówić otwarcie, co się na Forum dzieje.

Cytat:

Alvin mowi Ci tylko to co uwaza za stosowne, co go wybieli w waszych oczach.

Bardzo długo(za długo, jak się okazało) zwlekałem z podjęciem konkretnych akcji mających na celu wyjaśnienie zaistniałej sytuacji. Przeglądałem uważnie stare wątki, zapisy czatów, grzebałem w pamięci... w końcu nawiązałem z Alvinem bezpośredni kontakt. I powiem Ci tak - wszytko, co on mówił i teraz i dawniej, pokrywało się z moim widzeniem sprawy. Natomiast Twoje wypowiedzi były często sprzeczne. Nawet same ze sobą. Gdyby było tylko słowo przeciwko słowu, rozsądnym wyborem jest wierzyć Alvinowi. No, ale jest jeszcze ten Twój wniosek.

Możesz mi wyjaśnić, dlaczego został on napisany i przekazany w tajemnicy? Przecież to jest zwykły donos! Zwykła, normalna, ludzka przyzwoitość wymagała, byś powiedział: Alvin, sorry, uważam, że psujesz Forum, składam wniosek o odwołanie cię ze stanowiska. i nikt by wtedy nie miał do Ciebie pretensji.

Ale tu jest jeszcze coś - wniosek jest zredagowany byle jak (to się naprawdę fatalnie czyta), nie ma w nim żadnych dowodów na poparcie zarzutów, za to są emocjonalne wstawki, które każdy normalny człowiek by usunął, gdyby przeczytał to, co napisał. Nie powala to-to mocą argumentów. Dlaczego? Podejrzewam, ze wcale nie musiało - sprawa była już załatwiona, gdy to pisałeś. To już tylko mój domysł, ale oparty na mocnych przesłankach.

W tej chwili tylko Ty wyglądasz na tego, co się chce wybielić.

Cytat:

Zreszta bardzo znamienne, ze teraz nikt nie pamieta co Alvin zrobil userom

Ja pamiętam. Alvin popełniał błędy nadczynności, Ty popełniasz błędy zaniedbania. Które gorsze? Po to modów jest kilku, by ich decyzje stanowiły sensowny kompromis. Forum moderowane przez dziesięć klonów Alvina byłoby równie nie do zniesienia, jak to pilnowane przez dziesięć klonów Quadro.

Jeśli wywaliliście Alvina za jego błędy, to Ty powinieneś polecieć za swoje. Tym bardziej, że te śmieszne zarzuty pasują także do postępowania sygnatariuszy donosu :-D

Cytat:

Tapta moze byl specyficzny, ale na takie traktowanie nie zasluzyl.

Ty możesz sobie uważać, że nie zasłużył, ale przypominam, że ta sprawa podzieliła Forum. Nawet nie jesteś w większości ze swoją opinią.

Cytat:

Alvin nie mial zamiaru sie zmienic

Nie widzę powodu, dla którego Alvin miałby się zmieniać. A, że skończyłyby się wojny, gdybyś przeprosił, to na to miałem jego słowo. A Alvin honor ma i tego mu nie odmówisz. Cóż - woleliście dać mu bana, czym przekonaliście kolejną wahającą się grupę do opuszczenia Forum.

Po tym wszystkim ja po prostu mam do Alvina zaufanie, a do Ciebie nie.

A najsmutniejsze w tym wszystkim jest to, że uważam, że nie robiłeś tego ani złośliwie, ani z niechęci do Alvina. Ty po prostu nie dostrzegasz, że Twoje postępowanie było niegodne. Myślałeś, że robisz coś dobrego dla Forum, ale w efekcie jest to, co jest.

Możesz dalej szukać winnych, użalać się za niesprawiedliwe traktowanie, ale wtedy nie znajdziesz u nas zrozumienia. Tutaj się spotykają ci, którym tajniackie zagrywki na IDG już zbrzydły (ponoć nawet firekage uległ prowokacji :-D ).

Zastanów się nad tym, co napisałem. Bez wrogości - zapewniam Cię. Możesz z tej sytuacji wyciągnąć wnioski, może to będzie dla Ciebie lekcja. Albo się na wszystkich tu obrazisz i wszyscy będą mieli święty spokój. Bo zapewniam - wszyscy są już tym zmęczeni.

GnoM

Wypowiedź dodana: 25 czerwca 2007, 07:54:14
« Opcje

Za moich czasów (może się powtórzę) to wyglądało tak, że wszelkie nieporozumienia i poddawane w wątpliwość działania innych moderatorów bez problemu udawało nam się załatwiać drogą mailową, a później, gdy stworzono dział ukryty, na Forum. Nie będę ukrywał, że sam chyba najczęściej (co nie znaczy, że często! to były sporadyczne przypadki) miałem zastrzeżenia co do działań Alvina. Jednak chyba zawsze wszystko udawało się rozwiązać, dojść do porozumienia. Forum nigdy nic o tym nie wiedziało, jak intensywne dyskusje szły mailowo (bądź GG) właśnie o kontrowersyjnych decyzjach moderatorów. Jednak liczyło się, że dalej wszyscy w oczach Forum pozostawali zgodną, solidarną paczką pod rządami smołkiego i "lokalnie" - moimi (jako pierwszy z pionu zewnętrznego). Żeby nie było, że jakoś władałem nimi - to raczej było na zasadzie lidera grupy. O tym właśnie mówił przedrostek "st." (oraz o tym, że w wyjątkowych sytuacjach miałem możliwość przejmowania uprawnień administratora).

Ale wracając, te tajemnicy wszystkim wychodziły na dobre. Przecież chyba wszyscy pamiętają akcję strajkową, gdzie zaczęliśmy wszyscy rezygnować. Przyczyną tego była opieszałość Góry stojącej jeszcze ponad Smołkim, który bez ich zgody i wiedzy niewiele mógł zdziałać. Zaś Góra całkowicie ignorowała nas-moderatorów. To z tego względu głównie powstała "Rada Jedi", czyli tajny dział moderatorów i administratorów.

Czemu teraz to, co kiedyś było dobrym, stało się zalążkiem nieporozumień? Na to pytanie nie potrafię odpowiedzieć. Mnie osobiście jest tylko przykro, że doszło do takiego rozłamu. Po prostu przykro.

mgr inż. Dżyszla

Wypowiedź dodana: 25 czerwca 2007, 08:39:31
« Opcje

Gnomie ja na nikogo nie mam zamiaru sie obrazac. Do Alvina jako do czlowieka tez nic nie mam. Wielokrotnie rozmawialem z nim na gg i rozmawialo sie z nim bardzo dobrze. Na spotkaniu w Warszawie ze Stylance, Meesha i smolkim tez rozmawialismy swobodnie i potrafilismy znalezc wspolny jezyk.
Obecnie wypowiadam sie tutaj jako Quadro i wszyscy uwazają ze go atakuje. Innym jest wygodnie i stosją sobie w cieniu i nie zabierają glosu. Ale nie jest ani dla mnie ani dla Alviną tajemnicą ze zarowno Masaj jak i Babelec czy Mzimny prosili go o zlagodzenie nieco nastawienia. Gdyby tak bylo, tej niemilej sytuacji by nie bylo.

Zarejestrowany, zwieszony Quad Kopiuj nick (0.0.0.*) |  
Wypowiedź dodana: 25 czerwca 2007, 09:28:18
« Opcje

Gnomie, zadales sobie trud poznania jego zdania w prywatnej rozmowie, ale nie zadales sobie trudu poznania zdania drugiej strony. Łatwo wydawac osądy w ten sposob.
Co innego jest prywatna rozmowa, a co innego mowic to na Forum publicznym. Jak mam miec zaufanie do kogos, gdy ani do Ciebie, a ni do Alvina nie wyslalem kopii wniosku a jednak dostaliscie go. Nikt, doslownie nikt z tych osob do ktorych wyslalem ten wniosek nie zapytal sie czy moze go dalej rozpowszechniac.

Stworzyliscie grupe wzajemnej adoracji i wzajemnie atakujcie mnie. Dzieki nie mam zamiaru byc ofiara tego konfliktu

Idź do strony:« Poprzednia12345678910111213...112113114115116Następna »

[+] Pokaż/odśwież listę czytających i monitorujących ten wątek