Forum

IDG - problemy z Forum IDG, z Wydawnictwem, z poziomem artykułów itd.

[+] Twoje konto

Subskrybuj kanał najnowszych wypowiedzi w tym temacie

Wątek Forum > Pogaduchy > IDG - problemy z Forum IDG, z Wydawnictwem, z poziomem artykułów itd.

Czy IDG schodzi na psy? Tu możesz się wypowiedzieć o sytuacji na Forum IDG, poziomie artykułów oraz polityce administracyjnej Wydawnictwa IDG
Idź do strony:« Poprzednia12345...80818283848586878889...112113114115116Następna »
Ocena: (Ocen: 10)
Wypowiedzi 2 076 - 2 100 z 2 890
 Zarejestrowany, zwieszony Quad Kopiuj nick (62.69.207.*) |  
Wypowiedź dodana: 12 września 2007, 08:27:13
« Opcje

cholera wie, ktos musial sie pomylic. juz naprawilem pomylke

Gość REKLAMA Kopiuj nick (*->*)
Wypowiedź dodana: 12 września 2007, 08:27:14

AvatarZarejestrowany, zwieszony G_no_M Mężczyzna Kopiuj nick (83.22.164.*) |  
Wypowiedź dodana: 13 września 2007, 11:17:20
« Opcje

Wszystkich zainteresowanych informuję, że wniosek użytkownika gutektm i jego tajemniczej kompanii o bana dla mnie na FIDGu został odrzucony.

GnoM

AvatarAdministrator Dżyszla Mężczyzna Kopiuj nick (83.2.108.*) |  
Wypowiedź dodana: 13 września 2007, 14:16:28
« Opcje

A ja znów nowy temat zacznę - nie dostałem do tej pory wrześniowego numeru PCWK. Napisałem więc @. I zero odzewu! :-[ I tak już nie przedłużę prenumeraty, ale żeby zaraz mi odbierać?

mgr inż. Dżyszla

Nie odpisuję na problemy zgłaszane na e-mail lub PW!

Także dzięki firmie Netlook.pl możesz za darmo korzystać z tej strony!

Zarejestrowany, zwieszony gutektm Kopiuj nick (83.13.206.*) |  
Wypowiedź dodana: 13 września 2007, 16:33:01
« Opcje

Witam, sprawa więc wyjaśniona - i po co się było tak pieklić :-).
Co do tajemniczej kompanii to po komentarzach jakie poszły pod moim adresem po opublikowaniu wniosku ciężko się muszę zastanowić czy dotrzymać obietnicy i ujawnić tę listę.
Gnomowi życzę udanego pobytu na forum ;-).

A teraz z innej beczki:
Dżyszla zajrzyj może TU bo myślę, że chyba o tym nie wiesz.
Pozdrawiam.

AvatarZarejestrowany, zwieszony piotrus_b Kopiuj nick (89.77.58.*) |  
Wypowiedź dodana: 13 września 2007, 16:53:54
« Opcje

Gutek - gromy na Twoją głowę poleciały nie z powodu tego, że wystąpiłeś z wnioskiem, tylko z powodu sposobu w jaki to zrobiłeś. Nie wiem, czy pamiętasz, jak zareagował Quadro, gdy napisałeś, że nie chcesz nikogo przekonywać, tylko szukasz tych już zdecydowanych.
To była prawidłowa postawa z Jego strony. Twoja postawa nie była prawidłowa.
To wszystko.

Wypowiedź dodana: 13 września 2007, 17:47:01
« Opcje

A co ja takiego źle zrobiłem - przecież powiedziałem jasno i otwarcie co mam zamiar zrobić i dlaczego, a potem to zrobiłem.
Co może lepiej by było to zrobić po cichu, albo przygotować prowokację lub coś podobnego, jak to już kilka razy na FIDG widziałem.
Otóż nie, ja się w takie rzeczy nie bawię.
Temat uważam z mojej strony za zamknięty.

Wypowiedź dodana: 13 września 2007, 17:50:53
« Opcje

Proszę bardzo: gdy zapytałem, nie chciałeś podać przyczyn powstania takiego wniosku. Dalsza część - powyżej.
Po jakimś czasie opublikowałeś wniosek tutaj, pisząc że są jeszcze jacyś sygnatariusze, ale ich nie podając.

To właśnie w tej sprawie najbardziej zdziwiło/zirytowało.

Ale ok - wyjaśniliście sobie sprawę i nie ma co tego roztrząsać.

AvatarModerator _domestos_ Mężczyzna Kopiuj nick (83.20.167.*) |  
Wypowiedź dodana: 13 września 2007, 18:04:41
« Opcje

Tak wiec, gdzie Ci sygnatariusze? Obiecałeś, jak sam piszesz. Nawet "tajny" wniosek o Alvinie wyplynal z sygnatariuszami, wiec... ;-)

SYGNATURA ZOSTAŁA USUNIĘTA PRZEZ MODERATORA

Zarejestrowany AlvinR Mężczyzna Kopiuj nick (83.31.166.*) |  
Wypowiedź dodana: 13 września 2007, 18:19:02
« Opcje

Jak to mawiali Szczepcio i Tońcio:

"Takich trzech jak nas dwoch to nie ma ani jednego!"

A nie wydaje ci się domi, że wniosek nie przeszedł z tego właśnie powodu, że liczba podpisów pod nim było... no... jak by to powiedzieć... "niewyobrażalna" ? ;-)

.

Wypowiedź dodana: 13 września 2007, 18:33:19
« Opcje

gutektm napisał(a):

Co może lepiej by było to zrobić po cichu, albo przygotować prowokację lub coś podobnego, jak to już kilka razy na FIDG widziałem.

A to nie była prowokacja? :-D Nie jest prawdą, że zbierałeś tylko zdecydowanych. Agitowaliście Forumowiczów przez priva i odmawiano wam.

Dlaczego wciskasz ludziom taki kit? W dodatku nie tylko nie pokazywaliście agitowanym osobom wniosku, pod którym miały sie podpisać, ale też obiecywaliście podpisującym anonimowość.

Ani przez chwilę nie zamierzałeś pokazać tej listy, nieprawdą jest, że nie trafiła ona do mnie przez błąd kopiowania i ani przez chwilę nie zamierzałeś swojej obietnicy dotrzymać.

Jeśli to nie jest szkodliwość społeczna, to ja już nie wiem, co nią jest.

GnoM

Wypowiedź dodana: 13 września 2007, 19:44:19 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 13 września 2007, 19:48:39 po raz 1-wszy przez: gutektm
« Opcje

To jest Twoja prawda.
Moja jest taka, że nie moglem się posłużyć Twoimi metodami do zbierania podpisów ponieważ właśnie one mi się nie podobają, nie miałem też zamiaru nikogo agitować, szukałem tylko ludzi o takich samych poglądach - więc innego wyjścia nie było, tylko priv.
Nikomu nie obiecywałem anonimowości. choć wiem że takie wypadki miały miejsce.
A co do listy, jak było naprawdę wiem tylko ja i tak pozostanie.
Nie sądź wszystkich swoją miarą, zbyt mało o mnie wiesz aby ferować takie wyroki.
Ze szkodliwością społeczną przyznam Ci rację - nie wiesz co to jest.
Ja osiągnąłem to co chciałem osiągnąć składając wniosek, a co to jest to już musisz sam dojść ;-)
Pozdrawiam.

Edit: Alwin o ile wiem w Twoim wypadku też nie było chyba zbyt wielu podpisów, a jednak wniosek przeszedł, więc chyba nie w tym rzecz, no nie.

Zarejestrowany AlvinR Mężczyzna Kopiuj nick (83.31.166.*) |  
Wypowiedź dodana: 13 września 2007, 19:58:01
« Opcje

Buachachacha :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Jak widzę, w zodlności do logicznego rozumowania oraz logicznego wiązania faktów dołączasz właśnie do JEPPKZ Quadro :lol:

Wniosek w mojej zprawie był rozpatrzony oraz decyzja była podjęta zanim JEPPKZ Quadro błysnął był swą samodzielną i absolutnie nie inspirowaną przez nikogo inicjatywą, która zmaterializowała się pod postacią tegoż wniosku :lol: tak więc w moim przypadku ilość podpisów nie miała żadnego znaczenia :-D

Ot, po prostu, administracja idg chciała to zrobić w sposób - jak się to je wydawało - sprytny i tylko nie zadali sobie trudu pozyskania właściwego "wnioskodawcy" gdyż jedni kandydaci byli zbyt kumaci aby się w taki badziew dać wpuścić i dawać mu swą twarz a drudzy nadmiernie kumaci a przy tym zbyt uczciwi by się w takie cosik dać wpuścić i w efekcie - administarcja wzięła to co jej pozostało i nie uciekało :lol:

.

Wypowiedź dodana: 13 września 2007, 20:26:09
« Opcje

Cytat:

Moja jest taka, że nie moglem się posłużyć Twoimi metodami do zbierania podpisów ponieważ właśnie one mi się nie podobają, nie miałem też zamiaru nikogo agitować, szukałem tylko ludzi o takich samych poglądach - więc innego wyjścia nie było, tylko priv.

Już nie wiem, czy śmiać się, czy płakać. Diabeł ubrał ornat i ogonem na mszę dzwoni.

Otóż nie przypominam sobie, bym kiedykolwiek zbierał jakieś podpisy i kogokolwiek do podpisywania czegokolwiek zachęcał. Nie mam więc, co oczywiste, żadnych metod zbierania podpisów.

Przypominam po raz kolejny - nikt się do mnie nie zwrócił o jakiekolwiek wyjaśnienia, nie mogłem się odnieść do zarzutów, nie wiem nawet, komu się moje zachowanie nie podoba. Uważasz, że w ten sposób należy postępować?

Określiłeś się w tej sprawie jednoznacznie. Mnie twoje tajniackie metody nie odpowiadają, ale nawet by mi do głowy nie przyszło pisanie teraz jakiegoś wniosku przeciwko tobie za podjudzanie innych przeciwko mnie i tym się właśnie różnimy.

GnoM

Zarejestrowany, zwieszony Stasiek-j Mężczyzna Kopiuj nick (83.26.87.*) |  
Wypowiedź dodana: 13 września 2007, 21:08:11
« Opcje

Co tu dużo debatować- wniosek od początku do końca był bezpodstawny i bezsensowny, a to że nie przeszedł pokazuje tylko, że FIDG ma jeszcze trochę rozsądku i nie chce się jednak pozbywać wszystkich wartościowych userów.

Stasiek

Zarejestrowany AlvinR Mężczyzna Kopiuj nick (83.31.231.*) |  
Wypowiedź dodana: 13 września 2007, 21:52:48
« Opcje

G_no_Mie... ależ czemu ty się dziwisz?
A raczej zadziwiasz, coby nie mylić z kardynałem...

Wszak to od pewnego czasu jest obowiązujący wręcz kanon - ten co najwięcej rozrabia i kąsa innych po kostkach krzyczy, że jest brutalnie atakowany :lol: takoż więc również i ty jak widać szarpiesz zębami za nogawki... :-D :lol:

.

Wypowiedź dodana: 13 września 2007, 22:45:51
« Opcje

Cytat:

Otóż nie przypominam sobie, bym kiedykolwiek zbierał jakieś podpisy i kogokolwiek do podpisywania czegokolwiek zachęcał. Nie mam więc, co oczywiste, żadnych metod zbierania podpisów.

Jeżeli chcesz ze mną rozmawiać, musisz się nauczyć czytać ze zrozumieniem, a nie tylko pobieżnie to co cię interesuje.

Cytat:

Przypominam po raz kolejny - nikt się do mnie nie zwrócił o jakiekolwiek wyjaśnienia, nie mogłem się odnieść do zarzutów, nie wiem nawet, komu się moje zachowanie nie podoba.

Bo nie mnie, ani żadnej z osób które wniosek podpisały miałeś się tłumaczyć - od tego jest Administracja, o czym zdaje się zapomniałeś.
A poza tym myślę że zgrywanie niewiniątka to ostatnia rzecz której powinieneś próbować, bo z daleka wygląda komicznie. Efekt jest taki, że coraz więcej osób ma tego dosyć. I powoli przestają się liczyć powody. Weź to pod uwagę."

Cytat:

Mnie twoje tajniackie metody nie odpowiadają, ale nawet by mi do głowy nie przyszło pisanie teraz jakiegoś wniosku przeciwko tobie za podjudzanie innych przeciwko mnie i tym się właśnie różnimy

To może wątek załóż w tym celu, to zdaje się twoja specjalność..
Różnimy się bardzo i w wielu sprawach, ale obaj wiemy jak sytuacja wygląda, jak już powiedziałem ja swój cel osiągnąłem, Tobie pozostało tylko robienie dobrej miny, do złej gry.

Zarejestrowany, zwieszony _Robbie_ Mężczyzna Kopiuj nick (87.248.27.*) |  
Wypowiedź dodana: 13 września 2007, 23:03:57
« Opcje

Gutek, sorry, ale gadasz bzdury:

Cytat:

Jeżeli chcesz ze mną rozmawiać, musisz się nauczyć czytać ze zrozumieniem, a nie tylko pobieżnie to co cię interesuje.

W takim razie ja też będę musiał się nauczyć czytać ze zrozumieniem. Napisałeś:

Cytat:

Moja jest taka, że nie moglem się posłużyć Twoimi metodami do zbierania podpisów ponieważ właśnie one mi się nie podobają,

Jak to można inaczej zrozumieć?

Robbie

Wypowiedź dodana: 13 września 2007, 23:40:30
« Opcje

Cytat:

Oj, jak chętnie sięgacie po ten argument, gdy nie macie niczego sensownego do powiedzenia :-D

Cytat:

Bo nie mnie, ani żadnej z osób które wniosek podpisały miałeś się tłumaczyć

A skąd pomysł, że w ogóle komukolwiek muszę się tłumaczyć? Czy ja jestem zatrudniony w idg?

Czy tego chcesz, czy nie - cieszę się na Forum dobrą opinią. Jeśli masz ze mną problem, to najpierw powinieneś sprawę załatwić ze mną. To jest aż takie proste. Tobie nie zależało na rozwiązaniu konfliktu, tylko na banie dla mnie, dlatego zamiast jak człowiek, zwyczajnie spróbować ze mną pogadać, napisałeś donos i za to jesteś oceniany przez społeczność.

Za to tutaj i teraz w publicznej rozmowie umożliwiamy każdemu wyrobienie sobie własnego zdania na ten temat. Twoje słowa świadczą o tobie, a moje o mnie i nikt tu żadnych sądów, ni głosowań prowadził nie będzie. Nikt cię stąd nie wyrzuci dlatego, że mnie nie lubisz. Bo to jest Forum internetowe.

Cytat:

A poza tym myślę że zgrywanie niewiniątka to ostatnia rzecz której powinieneś próbować, bo z daleka wygląda komicznie

Masz jakiekolwiek informacje co do moich przewinień, to się nimi podziel, proszę bardzo. Tutaj nie banujemy.

Cytat:

Efekt jest taki, że coraz więcej osób ma tego dosyć. I powoli przestają się liczyć powody. Weź to pod uwagę."

Tak, wiem, wszyscy pamiętamy, jak potraktowano Masaja. Czy tamta historia się powtórzy, to już nie ode mnie zależy.

GnoM

AvatarZarejestrowany, zwieszony Skibi Mężczyzna Kopiuj nick (83.15.124.*) |  
Wypowiedź dodana: 14 września 2007, 07:18:25 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 14 września 2007, 07:19:10 po raz 1-wszy przez: Skibi
« Opcje

GutekM bardzo proszę daj sobie spokój. Skompromitowałeś sie w naszych oczach ( myślę, że mogę napisać również za innych, nie twierdzę, że za wszystkich ). I bardzo proszę nie brnij już dalej. Po prostu przemilczmy już ten temat i porozmawiajmy o czymś bardziej sensownym niż Twoje wyobrażenia na temat G_no_Ma.

Zarejestrowany tester Kopiuj nick (80.0.0.*) |  
Wypowiedź dodana: 14 września 2007, 08:26:15
« Opcje

A ta obiecana lista sygnatariuszy to już była czy nie gdzieś, bo nie widziałem?

Tester

AvatarZarejestrowany, zwieszony Skibi Mężczyzna Kopiuj nick (83.15.124.*) |  
Wypowiedź dodana: 14 września 2007, 10:20:34
« Opcje

Nie ma i nie było. Jest tajna. Zostawcie już gutkam w spokoju i nie męczcie tematu.

Zarejestrowany AlvinR Mężczyzna Kopiuj nick (83.31.219.*) |  
Wypowiedź dodana: 14 września 2007, 14:49:59
« Opcje

Panowie...
czyż wy nie rozumiecie, że gutekm nie może:
po pierwsze primo - przedstawić publicznie zarzutów gdyż te są objęte tajemnicą :lol: - chyba to skądś znamy? ;-)
po drugie primo - przedtsawić listy gdyż takowa jest podwójnie tajna i każdy, komu ją przedstawi... no... muis zostać zabity tak więc - działa on de facto na waszą korzyść gdyż dzięki temu nie musi waś zabijać :-D :lol:

.

Zarejestrowany Soul Mężczyzna Kopiuj nick (83.6.134.*) |  
Wypowiedź dodana: 14 września 2007, 16:06:37
« Opcje

Ja osiągnąłem to co chciałem osiągnąć składając wniosek, a co to jest to już musisz sam dojść ;-)

Nie zgadzam sie z różnymi twoimi wypowiedziami, ale to jest już zwykłe pieprzenie. Albo pisz o co ci chodzi, albo wcale nie pisz.

Jedyne osiągniecie to wyobrazenie administracji o możliwych reakcjach społeczności na ban dla GnoMa.

Duszołap

Zarejestrowany AlvinR Mężczyzna Kopiuj nick (83.31.219.*) |  
Wypowiedź dodana: 14 września 2007, 16:09:59
« Opcje

Soul...
Okażw spaniałomyślną łaskawosć i pobłażliwość :lol:

Wypowiedź dodana: 14 września 2007, 16:45:54
« Opcje

Cholera brakuje tylko stwierdzenia, że dowody są, i to PORAŻAJĄCE, ale nie można ich ujawnić.
Eeee, sorry, to miało być w wątku "politycy przeginają pałę"

a może wcale nie?

Idź do strony:« Poprzednia12345...80818283848586878889...112113114115116Następna »

[+] Pokaż/odśwież listę czytających i monitorujących ten wątek