Forum

IDG - problemy z Forum IDG, z Wydawnictwem, z poziomem artykułów itd.

[+] Twoje konto

Subskrybuj kanał najnowszych wypowiedzi w tym temacie

Wątek Forum > Pogaduchy > IDG - problemy z Forum IDG, z Wydawnictwem, z poziomem artykułów itd.

Czy IDG schodzi na psy? Tu możesz się wypowiedzieć o sytuacji na Forum IDG, poziomie artykułów oraz polityce administracyjnej Wydawnictwa IDG
Idź do strony:« Poprzednia12345...83848586878889909192...112113114115116Następna »
Ocena: (Ocen: 10)
Wypowiedzi 2 151 - 2 175 z 2 890
AvatarZarejestrowany, zwieszony Skibi Mężczyzna Kopiuj nick (83.15.124.*) |  
Wypowiedź dodana: 3 października 2007, 13:33:10 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 3 października 2007, 13:34:04 po raz 1-wszy przez: Skibi
« Opcje

De-sant:

regulamin akceptujesz z dniem ogłoszenia i nikt Ciebie nie pyta o zdanie. Możesz cofnąć zgodę na publikację i nie zgodzić sie na regulamin ( pisemnie ) i wtedy zablokują Ci konto. Ale i tak złodzieje z IDG dalej będą korzystać z Twoich praw autorskich, w końcu pieniądz nie śmierdzi.

Skrót Regulaminu:
Szkodzić IDG nie można, IDG nie gwarantuje nic i przywłaszcza prawa autorskie nie dając nic ( gwaranatowanego ) w zamian.

Gość REKLAMA Kopiuj nick (*->*)
Wypowiedź dodana: 3 października 2007, 13:33:11

AvatarAdministrator Dżyszla Mężczyzna Kopiuj nick (83.238.128.*) |  
Wypowiedź dodana: 3 października 2007, 13:59:45
« Opcje

De_sant - jak wspominałem, to 3/4 tego bełkotu jest wprost cytatami z różnych aktów prawnych. Stąd taki język i taki stopień niezrozumienia (nic dziwnego w tym nie ma), a jednocześnie zupełnie niepotrzebne, bo po co pisać coś, co tak czy inaczej obowiązuje. Ale w zamian - tak jak napisałeś - składnia do dogłębnych przemyśleń, czy warto ten cyrograf podpisywać.

mgr inż. Dżyszla

Nie odpisuję na problemy zgłaszane na e-mail lub PW!

Także dzięki firmie Netlook.pl możesz za darmo korzystać z tej strony!

Gość De_sant Kopiuj nick (91.15.248.*)
Wypowiedź dodana: 3 października 2007, 15:52:49
« Opcje

wiadomo ze w kazdym panstwie obowiazuja jakies przepisy - i kazdy tym przepisom podlega
co mial na mysli autor nowego regulaminu ? - ten regulamin jest zawily i odpychajacy ( na cholere tyle paragrafow ? )

widzialem rozne regulaminy jednak z takim sie nie spotkalem - rownie dobrze mogli podlinkowac lub skopiuj/wklej na Forum z kodeksu

jak ten regulamin ma sie do wolnosci w internecie ?
skoro zastrzega sobie prawo do naszych wypocin
z jednej strony nie ponosi odpowiedzialnosci a z drugiej strony pozostawia sobie furtke i jesli im sie to spodoba to oni zrobia z tym co chca ( przynajmniej tak rozumiem ten regulamin )

trzeba moze by zrobic jakas ankiete ?
odnosnie tego ze IDG nie powinno wykorzystywac naszych postow w celach komercyjnych ( po prostu te posty sa nasze i idg nie powinno mniec do nich zadnych praw )

Wypowiedź dodana: 3 października 2007, 16:03:19
« Opcje

Myślę De_sant, że żadna ankieta i żadne wojny nie pomogą, a jedynym rozwiązaniem jest wyłącznie opuszczenie FIDG. Wyłącznie w ten sposób można wyrazić swój brak aprobaty dla polityki IDG.

mgr inż. Dżyszla

Wypowiedź dodana: 3 października 2007, 16:43:44
« Opcje

No a ja właśnie złożyłem rezygnację. I to definitywny mój koniec życia na FIDG. I tak chyba zbyt późno to uczyniłem... Wszak trzeba wiedzieć, kiedy ze sceny zejść niepokonanym - ja raczej w chwale nie odchodzę :-(

mgr inż. Dżyszla

Gość De_sant Kopiuj nick (91.15.248.*)
Wypowiedź dodana: 3 października 2007, 16:47:43
« Opcje

to gdzie ja mam teraz urfa isc ?
przyzwyczailem sie..- tam poznalem ludzi - bylo czasem ciezko ale jednak plusow bylo wiecej

chyba ogranicze sie do niemieckich portali
fidg zamienie na cyfre +

btw. to kurwa dzieki chlopaki" - ten zmijowaty zapis nie spadl z nieba - to zasluga pewnych ludkow

:(

AvatarZarejestrowany, zwieszony Mariusz_1004 Mężczyzna Kopiuj nick (0.0.0.*) |  
Wypowiedź dodana: 3 października 2007, 16:49:00
« Opcje

Również zastanawiam się nad rezygnacją :-( .
Co prawda żadnej własnej twórczości tam nie zostawię ale regulaminu też zaakceptować nie chcę.

AvatarZarejestrowany, zwieszony Zonewelld Mężczyzna Kopiuj nick (89.79.124.*) |  
Wypowiedź dodana: 3 października 2007, 16:51:01
« Opcje

Myślę De_sant, że żadna ankieta i żadne wojny nie pomogą, a jedynym rozwiązaniem jest wyłącznie opuszczenie FIDG. Wyłącznie w ten sposób można wyrazić swój brak aprobaty dla polityki IDG.

Co też uczyniłem. Amen.

C2D 2.2GHz| FOXCONN P35A | 4x 1024MB Patriot 1066MHz | PALIT GeForce 8600GT | Amacrox Warrior 400W | Samsung SM940nw
___
There are only 10 types of people on the world: these who unterstand binary and these who don't...

Wypowiedź dodana: 3 października 2007, 16:59:28
« Opcje

De_sant - jeszcze trochę, a tutaj się rozkręci :-) Rejestruj się i zostań z nami :-)

mgr inż. Dżyszla

Wypowiedź dodana: 3 października 2007, 17:26:41
« Opcje

Rezygnacja powędrowała do stylance.
Do rezygnacji dołączyłem informację o cofnięciu przeze mnie zgody na dalsze przetwarzanie moich danych osobowych oraz cofnięcie zgody na otrzymywanie jak to szumnie napisali "wiadomości o charakterze handlowym" potocznie nazywanych spamem

Zarejestrowany Sbstn-S Mężczyzna Kopiuj nick (83.25.104.*) |  
Wypowiedź dodana: 4 października 2007, 14:43:04
« Opcje

Ma ktoś maila do Stylance? Nie chcę pisać rezygnacji przez PW, bo chciałbym mieć kopię wiadomości u siebie, a jak mi zablokują FIDG, to się do tego nie dostanę. :-P

dewizę mieć: w straconej trzeba walczyć sprawie
marzeniem żyć, tak przecież najciekawiej
potężnym strach dać, maluczkim dawać pokrzepienie
wciąż naprzód iść i nie mieć czasu na zmęczenie
wyszczerbić miecz, lecz czyste mieć sumienie

Wypowiedź dodana: 4 października 2007, 15:14:12
« Opcje

Ma ktoś maila do Stylance? Nie chcę pisać rezygnacji przez PW, bo chciałbym mieć kopię wiadomości u siebie, a jak mi zablokują FIDG, to się do tego nie dostanę. :-P

I w tym właśnie objawia się geniusz jej jak i całego IDG - "piszcie elektronicznie" ale żadnych namiarów na siebie nie podam... Też mnie to wkurzyło i mimo, że posiadam jej adres e-mail, to jednak nie skorzystałem z niego, tylko z PW, gdyż nie chciałem nadużywać tego, czego oficjalnie nie posiadam. A ponadto, gdy konto zablokują, to w moim domniemaniu wszystkie dane dalej pozostają i w razie czego będzie się można dochodzić. I po trzecie: i tak nie obchodzi mnie, co sie stanie z kontem, więc w zasadzie gdy tylko zablokują - to żadnego potwierdzenia nie potrzebuję już.

mgr inż. Dżyszla

AvatarModerator _domestos_ Mężczyzna Kopiuj nick (83.20.178.*) |  
Wypowiedź dodana: 4 października 2007, 15:20:17 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 4 października 2007, 15:28:52 po raz 1-wszy przez: _domestos_
« Opcje

Swego czasu standardem bylo nick @ idg.pl. Sprobuj na stylance @ idg.pl - taki był chyba kiedys podawany.

(wstawilem do adresow spacje - w sumie nie wiem po co, ale moze akurat jaksi spamer to wychwyci albo cus ;-))

SYGNATURA ZOSTAŁA USUNIĘTA PRZEZ MODERATORA

Zarejestrowany, zwieszony PawloHT Mężczyzna Kopiuj nick (83.18.139.*) |  
Wypowiedź dodana: 4 października 2007, 15:31:13
« Opcje

Monika_Ludwis @ idg.com.pl

Chyba ten...

Zarejestrowany Soul Mężczyzna Kopiuj nick (83.6.125.*) |  
Wypowiedź dodana: 4 października 2007, 16:04:28
« Opcje

Duszołap

Wypowiedź dodana: 4 października 2007, 16:46:20
« Opcje

Możesz np. zrobić screena wysłanej wiadomości.

Zarejestrowany, zwieszony knrdk Mężczyzna Kopiuj nick (83.14.14.*) |  
Wypowiedź dodana: 4 października 2007, 16:55:16 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 4 października 2007, 16:57:08 po raz 1-wszy przez: knrdk
« Opcje

Poprawny mail to ten który podał domestos (dostałem dzisiaj z niego meila), choć nie wykluczone że ten drugi też działa.

Konrad

Zarejestrowany, zwieszony repylek Mężczyzna Kopiuj nick (81.168.248.*) |  
Wypowiedź dodana: 4 października 2007, 19:10:45 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 4 października 2007, 19:11:44 po raz 1-wszy przez: repylek
« Opcje

Monika_Ludwis@idg.com.pl
pewny (i czynny) na 100% :-D

Zarejestrowany Sbstn-S Mężczyzna Kopiuj nick (83.25.104.*) |  
Wypowiedź dodana: 4 października 2007, 23:17:23
« Opcje

No i stało się, mail poszedł, zmieniłem sygnaturkę, w profilu na pcworld.pl sam sobie wyłączyłem forum i cofnąłem zgodę na otrzymywanie wiadomości od idg.
Znów wrażenie, jakbym rzucił jakiś nałóg. :-P

Zarejestrowany Sbstn-S Mężczyzna Kopiuj nick (83.25.101.*) |  
Wypowiedź dodana: 5 października 2007, 08:44:03 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 5 października 2007, 08:44:16 po raz 1-wszy przez: Sbstn-S
« Opcje

Uwaga, ciekawostka. :-D Mamy 5 października, z ciekawości sprawdziłem... Pod linkiem "regulamin" na forum i w centrum zarządzania swojego konta na PCWK nadal jest stary regulamin, więc jeśli teraz kto nowy się rejestruje, to rejestracją wyraża zgodę na stary regulamin, czyż nie? :-D Urocze. :]

Wypowiedź dodana: 5 października 2007, 08:52:40
« Opcje

Nowy zaczyna obowiązywać z dniem wprowadzenia i to wszystkich forumowiczów a nie tylko nowych. Takie fajne forum rozwalić, to już nie powiem kim trzeba być

Zarejestrowany Sbstn-S Mężczyzna Kopiuj nick (83.25.101.*) |  
Wypowiedź dodana: 5 października 2007, 09:04:56
« Opcje

Skibi, o co mi chodzi: jeśli ktoś teraz rejestrowałby się na forum przez CRU na PCWK, to miałby do akceptacji stary regulamin, więc to trochę nieteges. Na przycisku jest "akceptuję warunki regulaminu", a tam jest regulamin stary. Jak dla mnie troszkę to kuriozalne.

Wypowiedź dodana: 5 października 2007, 09:29:19
« Opcje

Tak, ale jako, że nowy regulamin zacznie i tak obowiązywać z dniem wprowadzenia (co jest zgodne z akceptowanym regulaminem) to niczego to nie zmienia. Jedyne co pozostaje to możliwość w takiej sytuacji zerwania umowy bez konsekwencji.

mgr inż. Dżyszla

Wypowiedź dodana: 5 października 2007, 09:49:44 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 5 października 2007, 09:50:02 po raz 1-wszy przez: Skibi
« Opcje

To tylko kolejna "drobna" pomyłka ze strony IDG. Sytuacji to nie zmienia

Zarejestrowany, zwieszony Quad Kopiuj nick (0.0.0.*) |  
Wypowiedź dodana: 5 października 2007, 11:44:37 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 5 października 2007, 11:45:03 po raz 1-wszy przez: Quad
« Opcje

I w tym właśnie objawia się geniusz jej jak i całego IDG - "piszcie elektronicznie" ale żadnych namiarów na siebie nie podam... Też mnie to wkurzyło i mimo, że posiadam jej adres e-mail, to jednak nie skorzystałem z niego, tylko z PW, gdyż nie chciałem nadużywać tego, czego oficjalnie nie posiadam. A ponadto, gdy konto zablokują, to w moim domniemaniu wszystkie dane dalej pozostają i w razie czego będzie się można dochodzić. I po trzecie: i tak nie obchodzi mnie, co sie stanie z kontem, więc w zasadzie gdy tylko zablokują - to żadnego potwierdzenia nie potrzebuję już.

Wiecie co to juz przegiecie, co tu czasami wypisujecie.
Wystarczy wejsc w profil Stylance a tam wszystkie kontakty poczawszy od numery gg, poprzez dwa maile, a skonczywszy na PW sa jak na dloni. A wy piszecie ze nie ma zadnego kontaktu.
Nawet nie wiem jak to komentowac

Idź do strony:« Poprzednia12345...83848586878889909192...112113114115116Następna »

[+] Pokaż/odśwież listę czytających i monitorujących ten wątek