Forum

IDG - problemy z Forum IDG, z Wydawnictwem, z poziomem artykułów itd.

[+] Twoje konto

Subskrybuj kanał najnowszych wypowiedzi w tym temacie

Wątek Forum > Pogaduchy > IDG - problemy z Forum IDG, z Wydawnictwem, z poziomem artykułów itd.

Czy IDG schodzi na psy? Tu możesz się wypowiedzieć o sytuacji na Forum IDG, poziomie artykułów oraz polityce administracyjnej Wydawnictwa IDG
Idź do strony:« Poprzednia1234567891011121314...112113114115116Następna »
Ocena: (Ocen: 10)
Wypowiedzi 201 - 225 z 2 890
AvatarZarejestrowany, zwieszony Zonewelld Mężczyzna Kopiuj nick (89.79.115.*) |  
Wypowiedź dodana: 25 czerwca 2007, 09:33:36 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 25 czerwca 2007, 09:37:26 po raz 1-wszy przez: Zonewelld
« Opcje

Widzisz Dzidzia. Poznales to wszystko z punktu widzenia Alvina. Nie wiesz wielu rzeczy, bardzo wielu rzeczy. Alvin mowi Ci tylko to co uwaza za stosowne, co go wybieli w waszych oczach. Zreszta bardzo znamienne, ze teraz nikt nie pamieta co Alvin zrobil userom. Chociazby Tapcie. Tapta moze byl specyficzny, ale na takie traktowanie nie zasluzyl.
Chcialno zgody? Dziszia, chyba sam w to nie wierzysz. Alvin nie mial zamiaru sie zmienic. A zgoda to kompromis, a nie uleganie jednej strony kosztem drugiej.

Skąd wiesz ile wiem? :-D A skoro jesteś pewny że nie wiem wszystkiego to z czym jeszcze się tajniaczylićie? Nie myśl że Rada Jedi to jakaś twierdza jest.
Wg. mnie Alvin był świetnym modem- jako jedyny miał tupet dać Tapcie i Konradowi bana, na co sądzę- żaden z was by się nie zdobył.
Wniosek jest śmieszny, zgadzam się że został napisany jak sprawa była już jasna.
Śmieszniejszy jest jeszcze wątek na Radzie- nie wiadomo po co, bo obrony Alvina i tak nikt z Administracji nie czytał, a za główny dowód wredoty posłużył wątek w krórym Alvin dał... ostrzeżenie! :-D
Po tekście Stylance że może się odwołać spadłem z krzesła. Ze śmiechu.
Wątek z porozumieniem zakończył się bez echa (i z banem ofkorz) Stylance zwiała.
Szkoda czasu.

C2D 2.2GHz| FOXCONN P35A | 4x 1024MB Patriot 1066MHz | PALIT GeForce 8600GT | Amacrox Warrior 400W | Samsung SM940nw
___
There are only 10 types of people on the world: these who unterstand binary and these who don't...

Gość REKLAMA Kopiuj nick (*->*)
Wypowiedź dodana: 25 czerwca 2007, 09:33:37

AvatarZarejestrowany, zwieszony G_no_M Mężczyzna Kopiuj nick (83.22.150.*) |  
Wypowiedź dodana: 25 czerwca 2007, 10:13:16
« Opcje

*** Dodano o 10:10:30: *** (Autoscalanie)

Quadro> Nie ściemniaj.

Zadałem proste pytanie: Dlaczego wysłałeś formalny wniosek o odwołanie Alvina ze jego plecami? Co mają do tego Babi, Masaj i Mzimny? Żal Ci że do nich nikt nie ma pretensji? Do nich nie ma o co.

I kompletnie nie rozumiem, dlaczego nie potrafiliście się dogadać z Alvinem. Ja z tym nie miałem kłopotu.

A tej niemiłej sytuacji by nie było, gdyby nie Twoje zachowanie. Alvin wyleciałby tak, czy inaczej, gdybyście działał wobec niego otwarcie i szczerze.

Obóz koncentracyjny? Ty byłeś trzeźwy, kiedy to pisałeś?

Z drugiej strony: ciekawe, czy gdybym napisał wniosek o odwołanie Quadro za kłamstwa na Forum, uporczywe ignorowanie przypadków łamania netykiety, obrażanie użytkowników i tworzenie atmosfery dołu kloacznego, to czy też by został odwołany :-D

*** Dodano o 10:13:16: *** (Autoscalanie)

Cytat:

Gnomie, zadales sobie trud poznania jego zdania w prywatnej rozmowie, ale nie zadales sobie trudu poznania zdania drugiej strony. Łatwo wydawac osądy w ten sposob.

A mój wątek skierowany do ciebie, który zamykaliście i usuwaliście to co to .rwa było? :-[

GnoM

Zarejestrowany AlvinR Mężczyzna Kopiuj nick (0.0.0.*) |  
Wypowiedź dodana: 25 czerwca 2007, 10:35:06
« Opcje

Ale IDG ma problemy nie tylko z Forum.

Wystarczy poczytać np[. takie wątki - bez mojego przecież w nich udziału:
http://forum.idg.pl/index.php?showtopic=82204

Zarejestrowany, zwieszony Quad Kopiuj nick (0.0.0.*) |  
Wypowiedź dodana: 25 czerwca 2007, 10:45:35
« Opcje

Ja obrazalem, ja klamalem, ja za wszystko jestem odpowiedzialny. Alvin to swieta krowa i wogole dlaczego sie czepiamy.

A jak chcesz to pisz taki wniosek. Przynajmniej nie bede musial sluchac jak mnie mieszacie z blotem

Wypowiedź dodana: 25 czerwca 2007, 10:47:49
« Opcje

Dwunastoletnia panienka, jak Boga kocham...

GnoM

Wypowiedź dodana: 25 czerwca 2007, 10:58:49
« Opcje

A czy ja mam obowiazek cos udowadniac? Nie czuje sie winny, wiec dlaczego mam tolerowac to co probujecie mi wmowic :-)

Wypowiedź dodana: 25 czerwca 2007, 11:01:38
« Opcje

Nie święta krowa.

Tyle tylko, że mam taki brzydki dla niektórych zwyczaj, że raz - jezeli coś robię, to robię pod swoim nazwiskiem [no - chyba ze jekis nadgorliwiec zmusi mnie do załozenia kolejnego konta :-D] a dwa - jeżeli coś powiem, to sie swoich słów nie wypieram a trzy - jeżeli coś zrobię - to nie chowam się za czyimiś plecami.

To się nazywa odwaga cywilna i poczucie honoru.

Może kiedyś coś o tym słyszałeś.

I tak sie jakoś dziwnie składa, że własnie to ludzie szanują.

Zresztą - wszystko juz w tym wątku zostało powiedziane.
Wystraczy tylko to przeczytać i spróbować zrozumieć - nie jest to trudne. Tyle tylko, że trzeba czytać bez uprzedzeń i nastawienia a priori obronnego.

I jeszcze raz ci poradzę - przeczytaj Boziewicza, art. 8 pkt. 14,15 i 16.

Wypowiedź dodana: 25 czerwca 2007, 11:11:40
« Opcje

Tyle tylko ze Alvin moderator i Alvin uzytkownik to dwie rozne osoby. To co moderator Alvin tak tepil, jako uzytkownik sam robil.
Alvinie, ja do ciebie jako osoby kompletnie nic nie mam, ale teraz mowisz o jakims nadgorliwcu, ale jak byles moderatorem to dla innych byles takim wlasnie nadgorliwcem. chocby dla Tomusia, ktory wielokrotnie to powtarzal. I glosiles haslo ze jeden user jedno konto. A jak stales sie uzytkownikiem to nagle to przestalo miec znaczenie i zakladales kolejne konta i nawet Tomusio ktorego tak tepiles, a ja tak bronilem, stal sie Twoim przyjacielem.
To ze jako Alvin moderator glosil wielokrotnie ze jedyna sciezka odwolawcza to tylko i wylacznie PW do administracji, to teraz Alvin uzytkownik glosi ze to chore i pomylka.
I to niby ja jestm zmienny jak choragiewka na wietrze?

Zarejestrowany, zwieszony Vayshan Mężczyzna Kopiuj nick (89.151.30.*) |  
Wypowiedź dodana: 25 czerwca 2007, 11:26:41 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 25 czerwca 2007, 11:31:18 po raz 1-wszy przez: Vayshan
« Opcje

I glosiles haslo ze jeden user jedno konto. A jak stales sie uzytkownikiem to nagle to przestalo miec znaczenie i zakladales kolejne konta i nawet Tomusio ktorego tak tepiles, a ja tak bronilem, stal sie Twoim przyjacielem.

Quadro...
Pomijając już to, ze pleciesz 3po3 omijasz fakty i rzucasz oszczerstwami - pokaż mi gdzie jak i dlaczego masz podstawy by myslec iz ja jestem uwaga "PRZYJACIELEM" Alvina... ?

Czy to, ze mimo iż mi alvin wrzucał często nie słuszne bany musi znaczyć tylko jedno - nienawiść do danej osoby... ?
Nie przepadam za nim, wiele moge mu zarzucić i moge nie trawić jego osoby ale to nie znaczy, że nie będe się tez za każdym razem nie zgadzał z jego zdaniem czy też nie popierał jego wniosków bądź nie wyjaśniał sobie paru rzeczy.. xD
Przynajmniej z nim mozna - z IDG - NIE... xD

Aaaaa i jeszcze to .:

Cytat:

Tomusio ktorego tak tepiles, a ja tak bronilem,

LMAO ( dla co niektórych .: Laughing My Ass Off [/quote]

Ty chcesz żebym ja umarł ze śmiechu prawda ? :-D Przyznaj się - robisz to celowo.. .:D

BTW - wiekszej bzdury w życiu nie czytałem/słyszałem

Quadro odpuść sobie pisanie takich rzeczy xD
Zarzucasz alvinowi "usilne wybielanie swojej osoby" a co robisz.. ? (retoryka)

EDIT

Gdyby IDG było fair wobec userów a także userzy/adminsitratorzy/moderatorzy byli fair i nie tworzyli watkow badz pisali postow objezdzjac w nich zbanowanych userów nie dajac im przez to prawa do obrony - nikt nie musiałby zakładac XXXXX kont.

Vanitas vanitatum et omnia vanitas... KONTO ZAWIESZONE

Wypowiedź dodana: 25 czerwca 2007, 11:29:11
« Opcje

Tomusio, porozmawiaj z Alvinem na ten temat. To wlasnie Alvin mi zarzucal, ze Ciebie bronie. To nie sa moje slowa, tylko Alvina, wiec sie nie wcinaj jak nie wiesz o czym jest mowa

AvatarAdministrator Dżyszla Mężczyzna Kopiuj nick (83.15.146.*) |  
Wypowiedź dodana: 25 czerwca 2007, 11:31:46 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 25 czerwca 2007, 11:32:43 po raz 1-wszy przez: Dżyszla
« Opcje

Quadro odpuść sobie pisanie takich rzeczy xD
Zarzucasz alvinowi "usilne wybielanie swojej osoby" a co robisz.. ? (retoryka)

Nie do końca... Po prostu jak to w zyciu bywa - każdy ma trochę racji, a prawda leży gdzieś po środku. Ponadto każdy ma prawo do obrony i każdy z tego prawa korzysta. Z drugiej strony - zeznania, które by obciążały samego siebie korzysta z prawa do odmówienia ich składania.

Obiecałeś nie zaglądać, a nie dość, ze czytasz to jeszcze piszesz regularnie... Oj kiepsko z dotrzymywaniem słowa..

mgr inż. Dżyszla

Nie odpisuję na problemy zgłaszane na e-mail lub PW!

Także dzięki firmie Netlook.pl możesz za darmo korzystać z tej strony!

Wypowiedź dodana: 25 czerwca 2007, 11:36:33
« Opcje

*** Dodano o 11:34:56: *** (Autoscalanie)

quadro...

Cytat:

Zlozylem wniosek o ban po IP dla tomusio :-D :-D :-D

Jak to się ma do tego co wyżej napisłes.. ? :-D

aaa I jeszcze jedno.. prędzej uwierze w to, że meesha sie za mną wstawiał, niż ty... xD
I jakie to dziwne...poki alvin byl moderatorem - nikt sie tomusia nie czepial...
Przyznaj - ptorzebny wam byl ktos taki, kto bvedzie bardzo glosno protestowal i da wam mozliwosc dzialania w pewnych kierunkach.. prawda.. ? :>
Stad te pw, informowanie mnie o krokach adminow i modow, informowanie mnie o tym co kto i dlaczego, proszenie o skladanie "donosow" na alvina... ;>

ech... żałośni jesteście...

*** Dodano o 11:36:33: *** (Autoscalanie)

DZYSZLA - obiecałem skonczyć pisać a ne zaglądąć... :-P

I pewnych rzeczy nie da sie nie skomentować i przejsć obok nich obojętnie... :-(
Jesli tak to ciebie drażni to może daj na forum opcje "hide post" i skorzystaj z niej przy moim nicku :-P

Wypowiedź dodana: 25 czerwca 2007, 11:37:35 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 25 czerwca 2007, 11:36:51 po raz 1-wszy przez: Dżyszla
« Opcje

*** Dodano o 11:36:38: *** (Autoscalanie)

Vayshan - z jakiego konta na IDG chcesz dostać PW? Proszę - wskaż. :-)

*** Dodano o 11:37:35: *** (Autoscalanie)

Drażni tylko niesłowność. Wobec wszystkiego da się przejść obojętnie, uwierz!

mgr inż. Dżyszla

Wypowiedź dodana: 25 czerwca 2007, 11:38:49
« Opcje

No i po co te aluzje... ?

Powiedz wprost "tomusio wypetalaj" i juz... :/

Wypowiedź dodana: 25 czerwca 2007, 11:39:13 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 25 czerwca 2007, 11:40:04 po raz 1-wszy przez: Dżyszla
« Opcje

Czemu źle mnie rozumiesz? Właśnie przez takie podejście jesteś osobą konfliktotwórczą. Ja ja Ci zasugerowałem odejście czy dałem jakiekolwiek aluzje?

mgr inż. Dżyszla

Wypowiedź dodana: 25 czerwca 2007, 11:39:49
« Opcje

Quadro - mylisz pojęcia
Nie tępiłem Tomusia tylko jego zachowania
Tak - postawiłem wniosek o ban na osobę.
Nie wypieram się.
tyle tylko - ze jak się okazuje treści z powodu ktrych ten wniosek postawiłem nie były autorstwa tomusia tylko jakiegoś śmiecia - gównożercy, który wykorzystując posiadane możliwości jako mod badź admin - dokonywał manipulacji jego postami.

Zaraz zapytasz zapewne - dlaczego tak ochoczo wierzę w jego [tomusia] twierdzenia o manipulowaniu postami?
No własnie... dlaczego?
Nie znasz moze odpowiedzi?
Moze dlatego - że do tej pory pomimo zarówno zawiadomienia jakie złożyuł tomusio jak i mojego formalnego wniosku nie ma w tej sprawie żadnego odzewu ze strony IDG?

Jak to sie mówi potocznie - nóż w wodę.
Cicho sza !!

Wniosek moze byc tylko jeden -
Prawda w tej sprawie jest baaardzo niewygodna dla IDG ! ! !

A skoro tak - to reszta jest już bezprzedmiotowa.

A ciebie...jest mi w sumie żal.
Współczuję ci.
Że dałeś się w swej naiwności wmanewrować w czyjąś podłą grę.
Ale - to w żadnej mierze nie zmniejsza twojej odpowiedzialnosci za zachowania tchórza i paszkwilanta.

I tym postem kończę z tobą dyskusję.

Jako osoba pozbawiona mocą własnych uczynków zdolności honorowej nie jesteś partnerem do dyskusji dotyczących sfery honoru.

Wypowiedź dodana: 25 czerwca 2007, 11:43:17 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 25 czerwca 2007, 11:44:07 po raz 1-wszy przez: Vayshan
« Opcje

Alvin - chwila - no jak to ? IDG przeciez odpowiedziało tu cytuję .:

Cytat:

Co do edycji postów tomusia to tomusio cos sobie ubzdurał [tu ktos powołuje się na smolkiego, że i owy przyznał rację]

:-|

no... To IDG wyraziło swoje stanowisko w tej sprawie :-D co prawda poprzez moda... ale wyraziło :-D
A jakże potężnie udokumentowało to :-D

Wypowiedź dodana: 25 czerwca 2007, 11:48:31
« Opcje

skoro nie jestem dla ciebie partnerem do rozmow to konczymy ta jałowa gadke :-)
I mam prosbe, reszte epitetow dotyczace mnie zachowaj dla siebie, chociazby dlatego zeby taki Tomusio nie mial pozywki. bo jesli umiesz sprawiedliwie spojrzec to widzisz jak sie zachowuje. Zreszta wczesniej takie zachowania tępiles. Tylko wtedy dotyczyly ciebie. a teraz nie dotycza wiec patrzysz z usmiechem na ustach jak innych obraza

Wypowiedź dodana: 25 czerwca 2007, 11:58:47 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 25 czerwca 2007, 12:00:58 po raz 1-wszy przez: AlvinR
« Opcje

Podobnie, jak ty z usmiechem na ustach patrzyłeś jak ktoś obrażał mnie - wtedy stać cie było jedynie na podpuszczanie czy jak obrażał wichurę - wtedy było cie stać jedynie na co?
Na błaganie o spokój :-D

A teraz chcesz być ostry i mieć autorytet?

Autorytetu nie buduje się byciem jak choragiewka na wietrze, zachowaniem niewolnika - wiernie spełnającego zachcianki i kaprysy właściciela.

Psy służą - wilki są wolne.

Przypomnij sobie - że ten sig miałem na F już dawno temu.

Chcesz być rabem - twoja sprawa.

A honoru w tobie jest tyle, że...
Rozejrzyj się - daję szansę twojej inteligencji.

Moderator masaj007 Mężczyzna Kopiuj nick (89.79.238.*) |  
Wypowiedź dodana: 25 czerwca 2007, 12:27:20
« Opcje

Quadro dlaczego uważasz, ze wszyscy się na ciebie uwzięli bez powodu? Skoro tyle osób ma coś ci do zarzucenia to może coś być na rzeczy.
Co do Tapty to nie przesadzaj sam wiele razy komentowałeś jego wybryki jako dziecinadę itd. tylko bałeś się/nie chciałeś coś zrobić. Ja się bałem.
Wniosek złożony przez Quadro moim zdaniem był złożony odpowiednio natomiast dyskusja jaka tam wybuchła już nie bardzo mi się podobała

Wypowiedź dodana: 25 czerwca 2007, 12:29:11
« Opcje

Oj, Alvinie, daj mu już spokój. Nie widzisz, że on nie argumentuje?

GnoM

Wypowiedź dodana: 25 czerwca 2007, 12:33:43
« Opcje

Sorki.
Ale wciaz mam jakąś nadzieję, że moze jednak coś zrozumie.
Jak widać - płonną.

Wypowiedź dodana: 25 czerwca 2007, 16:59:21
« Opcje

Wielkieś uczyniła pustki w Forum swoim,
Moja droga Stylance, tym rządzeniem swoim.
Pełno tam was, a jakoby nikogo nie było,
Z jedną malutką zwadą tak wielu ubyło.

Przyglądając się biernie nagle wystrzeliła
Wszystkie przyjaźnie na Forum nagle roz...waliła
Nie dopuściła nikogo by mógł się odwołać
Tylko z góry na dół kazała banować
Ni z tego, ni z owego myszkę obłapując
Na opcję kliknęła pięknie wykopując.
Teraz wszystko umilkło, pustki są na Forum
Nie ma kto poradzić ni pomóc nikomu
A sponsor po cichu z kąta podpatruje
I darmo źródeł dochodu w IDG wypatruje.

mgr inż. Dżyszla

Zarejestrowany AlvinR Mężczyzna Kopiuj nick (83.31.240.*) |  
Wypowiedź dodana: 25 czerwca 2007, 18:30:44
« Opcje

"I to by było na tyle co i na przedzie"

- jak mawiał ś.p. prof.dr hab. mniemanologii stosowanej Tadeusz Jan Stanisławski

Zaś stosowanie mniemanologii bez odpowiedniego przygotowania daje efekty... jak powyżej.

Zarejestrowany Soul Mężczyzna Kopiuj nick (83.6.127.*) |  
Wypowiedź dodana: 25 czerwca 2007, 19:09:06
« Opcje

Wybaczcie, nie zaangazowalem sie za bardzo w ten "kryzys" i nie jestem pewien, czy rozumiem - wszystkiemu winna jest stylance? oO

Duszołap

Idź do strony:« Poprzednia1234567891011121314...112113114115116Następna »

[+] Pokaż/odśwież listę czytających i monitorujących ten wątek