Forum

IDG - problemy z Forum IDG, z Wydawnictwem, z poziomem artykułów itd.

[+] Twoje konto

Subskrybuj kanał najnowszych wypowiedzi w tym temacie

Wątek Forum > Pogaduchy > IDG - problemy z Forum IDG, z Wydawnictwem, z poziomem artykułów itd.

Czy IDG schodzi na psy? Tu możesz się wypowiedzieć o sytuacji na Forum IDG, poziomie artykułów oraz polityce administracyjnej Wydawnictwa IDG
Idź do strony:« Poprzednia12345...87888990919293949596...112113114115116Następna »
Ocena: (Ocen: 10)
Wypowiedzi 2 251 - 2 275 z 2 890
 Zarejestrowany Soul Mężczyzna Kopiuj nick (83.6.123.*) |  
Wypowiedź dodana: 8 października 2007, 23:22:26
« Opcje

Quad napisał(a):

Skibi, do Ciebie nic nie mam, wiec po co bronisz Alvina?

OMG... Skibus, oby to zdarzylo Ci sie po raz ostatni! Bo kazdy, kto broni Alvina jest przeciwko Quadro!

Czytasz to, co piszesz?

Duszołap

Gość REKLAMA Kopiuj nick (*->*)
Wypowiedź dodana: 8 października 2007, 23:22:27

Zarejestrowany, zwieszony Quad Kopiuj nick (62.69.207.*) |  
Wypowiedź dodana: 8 października 2007, 23:32:46
« Opcje

He, he, spokojnie, ja jestem pogodnym czlowiekiem. Agresja to jest ostatnią rzecz, ktorej mozna sie po mnie spodziewac.
Peace and Love :-D

Zarejestrowany Soul Mężczyzna Kopiuj nick (83.6.123.*) |  
Wypowiedź dodana: 8 października 2007, 23:36:23
« Opcje

Uff... Skibi, mozesz odetchnac :-D :-P

Duszołap

Wypowiedź dodana: 8 października 2007, 23:50:15
« Opcje

Dokladnie Skibi :-D Mozesz odetchnac pelną piersią :-D :-P

Zarejestrowany, zwieszony Vayshan Mężczyzna Kopiuj nick (89.151.30.*) |  
Wypowiedź dodana: 9 października 2007, 00:01:57 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 9 października 2007, 00:09:09 po raz 1-wszy przez: Vayshan
« Opcje

Czytając to co wypisuje quadro moge tylko zacytowac, że

Cytat:

Głupcom należałoby wymyślić trudniejszy sposób rozmnażania.

nie uwłaczając...

Moge nawet zarobic %%

Ale niedobrze mi gdy czytam wywody Quadra i jego idiotyczne wykrecanie sie czy proby obrocenia tego steku bzdur jaki wypisuje - w żart... :-/

To zakrawa na śmieszność..

Vanitas vanitatum et omnia vanitas... KONTO ZAWIESZONE

Zarejestrowany, zwieszony Stasiek-j Mężczyzna Kopiuj nick (0.0.0.*) |  
Wypowiedź dodana: 9 października 2007, 00:03:31
« Opcje

Chłopaki, przestańcie już. To się robi naprawdę nudne. O tym, że z Forum IDG się źle dzieje możemy tu rozmawiać do woli, ale skończcie z osobistymi wycieczkami :-[

Stasiek

Wypowiedź dodana: 9 października 2007, 00:09:32 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 9 października 2007, 00:09:57 po raz 1-wszy przez: Vayshan
« Opcje

Stasiu nie bulwersuj sie :-P

w koncu

Cytat:

Głupota jest też pewnym sposobem używania umysłu

:lol:

Wiec nikogo nie obrażam (y)

Wypowiedź dodana: 9 października 2007, 00:11:42
« Opcje

No coz, Vayshan, Ty juz dales popis glupoty najwyzszych lotow na IDG, wiec Ciebie to juz nikt nie przeskoczy :-D Twoja pozycja na piedestale glupoty jest niezagrozona :-D

Wypowiedź dodana: 9 października 2007, 00:14:43 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 9 października 2007, 00:19:04 po raz 1-wszy przez: Vayshan
« Opcje

tak teraz wez sie w ogole obraz bo nas dwoch rozni to, ze moja glupota(chamstwo itd) byla celowa - Twoja - wrodzona :]

Chcesz dalej tańczyć ? :-D

Wypowiedź dodana: 9 października 2007, 00:14:55
« Opcje

Tomek, ja przede wszystkim do Quadro i Alvina- jakoś kilka postów mi się wcięło- bo wypowiedzi reszty osób to jest właściwie efekt ich nieustannych kłótni.

Stasiek

Wypowiedź dodana: 9 października 2007, 00:21:16
« Opcje

Tak sobie to tlumacz :-D Moze pomoze Ci to przezyc kolejny dzien bezstresu, gdy bedziesz patrzyl w lustro na swoją buzke nie skażoną intelektem :-D :-P

Stasiek. Taki mam dzien, ale juz daje spokoj. Koniec tej blazenady :-)

Wypowiedź dodana: 9 października 2007, 00:26:19 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 9 października 2007, 00:27:57 po raz 1-wszy przez: Vayshan
« Opcje

Tak sobie to tlumacz :-D Moze pomoze Ci to przezyc kolejny dzien bezstresu, gdy bedziesz patrzyl w lustro na swoją buzke nie skażoną intelektem :-D :-P

Buźki to może takiej jak moja to byś nie chciał miec...
Ale intelekt - uwierz, że tak :-D

Twoje chamstwo nie robi na mnie wrażenia uwierz :-)
A teraz zmykaj dziecino do swojej piaskownicy i zabawek... :-)

Ja na prawde nie zamierzam tracic czasu na każdego kundla ktory mnie będzie obszczekiwać podbudowując tym swoje marne EGO...

Wypowiedź dodana: 9 października 2007, 00:42:23
« Opcje

Chamstwem do Ciebie sie nie umywam, wiec mozesz byc spokojny.
Idz juz spac, jutro sie poczujesz lepiej i moze nie bedziesz przerazony jak bedziesz patrzyc w lustro :-D
I nie martw sie, ten przerost ego ci minie :-D

Wypowiedź dodana: 9 października 2007, 00:57:28 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 9 października 2007, 00:57:49 po raz 1-wszy przez: Vayshan
« Opcje

Nie Ty chłopczyku będziesz mi mówił co mam robić - to, że Tobie musza dyktować co masz mówic, myśleć, pisać i robić nie znaczy, że wszyscy żyja pod czyjeś dyktando jak Ty...

Chamstwo u mnie.. ?
Nie...

wszak jak mawiał J. Tuwim

Cytat:

Nazwanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą.

Prześpij się z tym...

AvatarZarejestrowany, zwieszony Skibi Mężczyzna Kopiuj nick (83.15.124.*) |  
Wypowiedź dodana: 9 października 2007, 07:12:13
« Opcje

Quadro, nie chodzi o bronienie Alvina tylko o to, że nie odpowiadasz wprost na zadane pytania, które są dla Ciebie niewygodne. Są takie 2 dekle pokazywane codziennie w TV i zachowują sie tak samo jak Ty. Mam nadzieję, że cenisz się wyżej od tych kurdupli i stać Cię na rzetelną konkretną, a nawet miejscami niewygodną rozmowę.

AvatarAdministrator Dżyszla Mężczyzna Kopiuj nick (83.238.128.*) |  
Wypowiedź dodana: 9 października 2007, 07:36:00
« Opcje

Alvin, Quadro - Wy w tych swoich przepychankach, które naprawdę są już nudne, strasznie offtopicujecie. Albo piszecie na temat, albo wcale, a jak nie, to widzę, że będzie trzeba o to zadbać?

mgr inż. Dżyszla

Nie odpisuję na problemy zgłaszane na e-mail lub PW!

Także dzięki firmie Netlook.pl możesz za darmo korzystać z tej strony!

Wypowiedź dodana: 9 października 2007, 08:15:27 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 9 października 2007, 08:18:18 po raz 1-wszy przez: Quad
« Opcje

Skibus, to jest taktyka Alvina. Niewygodne pytania przemilczam. Przypatrz sie wczesniejszym pytaniom jakie zadawalem Alvinowi, ktore sprawnie pomijal. I naprawde sporo tego bylo.

Dzyszla, to juz jest jeden wielki offtop. Tutaj nic wiecej nie da sie powiedziec. To co teraz robie to tylko zlosliwe zarty. Wiekszosc łapie o co chodzi i sie z tego smieje. Czasami tylko przyjdzie jakis Vayshan, ktory urwal sie z inkubatora potrzymujacego jego funkcje zyciowe i dodaje swoje pozbawione inteligencji teksty.

Tu juz naprawde nie ma co powiedziec. Bo juz od pewnego czasu sie powtarzamy. Dawid to Twoje Forum. Decyzja nalezy do Ciebie, co dalej z tym watkiem :-)

*** Dodano o 08:18:18: *** (Autoscalanie)

Kiedys, w przyszlosci jak opadną emocje, i gdy bedzie mozna rozmawiac bez wzajemnego obrazania sie, to mozna sytuacje wyjasniac. Teraz to atmosfera raczej nie jest odpowiednia na inteligentną rozmowe

AvatarAdministrator Dżyszla Mężczyzna Kopiuj nick (83.238.128.*) |  
Wypowiedź dodana: 9 października 2007, 08:24:07
« Opcje

Tylko czemu wiecznie przez Ciebie i przez Alvina tak się tu dzieje? Decyzja będzie taka, że ostatecznie oboje dostaniecie zakaz publikacji w tym wątku i tyle - niezależnie już czego.

mgr inż. Dżyszla

Nie odpisuję na problemy zgłaszane na e-mail lub PW!

Także dzięki firmie Netlook.pl możesz za darmo korzystać z tej strony!

Wypowiedź dodana: 9 października 2007, 08:33:15
« Opcje

I slusznie :-) Mnie mozesz dac nawet zakaz publikacji na cale Forum, bo poza tym tematem to ja sie nie wypowiadalem :-)
Ale Dawid byl tez plus tej naszej jalowej gadki. Ruch ci sie na Forum zwiekszal :-)
Narazie.

Wypowiedź dodana: 9 października 2007, 11:13:51
« Opcje

Quad- może i ruch się zwiększał, ale tu nie chodzi o to. Bardziej chodzi o to, że jesteście dorosłymi ludźmi, a publicznie obrzucacie się błotem jak dzieci w piaskownicy.
I to jest po prostu żałosne.

PS. A to, że nie lubisz Tomka, to nie powód, żeby takie chamskie teksty kierować w jego stronę, chociaż przyznam, że on w stosunku do Ciebie zbyt miły też nie był, ale Ty już przesadzasz.

Stasiek

Zarejestrowany, zwieszony Quad Kopiuj nick (0.0.0.*) |  
Wypowiedź dodana: 9 października 2007, 11:28:18
« Opcje

Zgadzam sie z toba , ze to zalosne. Takie prostackie teksty nie są w moim stylu i raczej nie uzywam takich argumentow. Narazie zbyt emocjonalne podejscie wiekszosci rozmowcow nie pozwala na sensowną rozmowe, bo zamiast logicznych odpowiedzi otrzymuje

Cytat:

nie bierz się za to o czym nie masz pojęcia

albo zebym sie nie pchal miedzy doroslych, czy cos w tym stylu.
To ma byc odpowiedz na poziomie doroslego faceta?

Poki emocje nie opadną, to nie ma szans na normalna rozmowe.

A co do Tomka, to ja do niego nic nie mam. Przeciez to on dodal swoj malo inteligentny komentarz. Po co? Jak ma problemy z samoakceptacja i musi innych ponizac i wywywac od glupkow i debili, to nie moj problem. Ale niech wie, ze umiem sie obronic. Dlatego pozwolilem sobie na ten wypad w jego strone

Wypowiedź dodana: 9 października 2007, 13:05:10
« Opcje

A co do Tomka, to ja do niego nic nie mam. Przeciez to on dodal swoj malo inteligentny komentarz. Po co? Jak ma problemy z samoakceptacja i musi innych ponizac i wywywac od glupkow i debili, to nie moj problem. Ale niech wie, ze umiem sie obronic. Dlatego pozwolilem sobie na ten wypad w jego strone

Quadro, żal dupe ściska jak się czyta te wypociny.. Serio..

Mój komentarz był tak samo inteligentny jak Twoja rozmowa z Alvinem poparta jakze zabójczymi argumentami chamstwa i dziecinady.
Jakoś nie zauważyłem by innym sie obrywało ode mnie... Jedynie Tobie i dobrze wiesz za co.. Więc kto tu ma problemy i z czym ?

Istotą ludzi małego rozumu jest to, że gdy nie mają już kompletnie nic do powiedzenia a ich argumenty sa żenująco śmieszne to uciekaja sie do wycieczek osobistych...

I to właśnie Tobie wytknąłem diagnozując u Ciebie chamstwo, głupotę, nie umijętność godzenia sie z faktami itd...

Poza tym tak czesto mnie na IDG wysyłałeś do specjalisty...
Może szanowny kolego pora by była samemu się tam udać co ?
Tym bardziej, że nei tylko ja to Tobie sugeruję... Coś więc w tym musi być...

A za gadanie w stylu " dzieki mnie Dżyszli wzrósł ruch na forum" powinienes od samego Dżyszli dostać kopa na przemyślenie...
Ja sobie nie przypominam aby Twoja, defakto jakże żałosna osoba - przyciągneła mnie na to forum...
Co, że niby ban na IDG ? xD Człowieku Ty nawet nie wiesz jaką przysługe mi zrobiliście tym banem :-D A swoją droga jeśli już chciałbyś ten kierunek obrać - to o bana sam sie prosiłem swoimi nowymi wątkami chociażby o inteligencji lolkossa... :-D
Niewiele was różni.. z ta różnica, że on wiedział, że gada bzdury i próbował to zmienić...

AvatarZarejestrowany, zwieszony Skibi Mężczyzna Kopiuj nick (83.15.124.*) |  
Wypowiedź dodana: 9 października 2007, 13:15:57
« Opcje

Quadro zgadzam się z Tobą, że Vayshan zachował się nie elegancko, ale Ty podobno jesteś modem na jakim, kiedyś fajnym - teraz beznadziejnym, forum i nie umiesz zapanować nad sobą? O LOL

W dużym stopniu Twoja osoba przyczyniła się do rozwalenia forum IDG i do zniechęcania potencjalnych userów. Przyjmij to jako fakt, nie polemizuj bo to nie ma sensu.

Zarejestrowany, zwieszony Quad Kopiuj nick (0.0.0.*) |  
Wypowiedź dodana: 9 października 2007, 13:31:01
« Opcje

a kto powiedzial, ze nie umiem zapanowac ? Dzialania byly celowe i nie byly wynikiem braku panowania nad soba. Wiekszosc tych rzeczy co pisalem, byly rodzajem zartu, i tak samo odbieralem odpowiedzi Alvina. Jak widac Tomek nie zalapal, ze to dla zartu jest napisane.

Tam jestem modem, tutaj nie, wiec pisalem tu, a nie tam.

Wypowiedź dodana: 9 października 2007, 13:43:01
« Opcje

Tak sobie to tlumacz :-D

Idź do strony:« Poprzednia12345...87888990919293949596...112113114115116Następna »

[+] Pokaż/odśwież listę czytających i monitorujących ten wątek