Forum

IDG - problemy z Forum IDG, z Wydawnictwem, z poziomem artykułów itd.

[+] Twoje konto

Subskrybuj kanał najnowszych wypowiedzi w tym temacie

Wątek Forum > Pogaduchy > IDG - problemy z Forum IDG, z Wydawnictwem, z poziomem artykułów itd.

Czy IDG schodzi na psy? Tu możesz się wypowiedzieć o sytuacji na Forum IDG, poziomie artykułów oraz polityce administracyjnej Wydawnictwa IDG
Idź do strony:« Poprzednia12345...90919293949596979899...112113114115116Następna »
Ocena: (Ocen: 10)
Wypowiedzi 2 326 - 2 350 z 2 890
AvatarAdministrator Dżyszla Mężczyzna Kopiuj nick (83.238.128.*) |  
Wypowiedź dodana: 29 października 2007, 21:14:50
« Opcje

Ba, przecież jeszcze mogli by dostać kasę np. za to, że napisali by w tekście "przeprowadziliśmy testy na sprzędzie xxx wypożyczonym nam przez producenta/dystrybutora/firmę [mającą w swojej ofercie wiele dobrych/tanich zestawów"... Procedury testowej by to nie sfałszowało, a jako "sponsora" można dopisać i zarobić.

Alvin - od kiedy "nie" z czasownikami razem się pisze? ;-)

mgr inż. Dżyszla

Nie odpisuję na problemy zgłaszane na e-mail lub PW!

Także dzięki firmie Netlook.pl możesz za darmo korzystać z tej strony!

Gość REKLAMA Kopiuj nick (*->*)
Wypowiedź dodana: 29 października 2007, 21:14:51

AvatarZarejestrowany, zwieszony De_sant Kopiuj nick (91.15.249.*) |  
Wypowiedź dodana: 29 października 2007, 22:17:25 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 4 listopada 2007, 10:51:50 po raz 1-wszy przez: Dżyszla
« Opcje

Gostek napisal

Cytat:

A test "pod Kowalskiego" byłby o wiele wiarygodniuejszy gdyby go zestawiono z solidnym testem OC.
Skoro może CHIP. skoro może Komputer Świat, skoro może Bemchmark.pl, Jama Mastaha,PCLab, Dzikie.net... - to niby dlaczego nie mogłoby IDg?

tu sie zgodze - takie zestawienie - woda i powietrze ew cos mocniejszego w tescie OC jest wykonalne i mile widziane - i dla takiej firemki jak IDG to pikus.

jednak zauważcie 1 - IDG przestalo byc Forum/portalem/ czasopismem ( do konca nie wiem nie prenumeruje polskiego ) dla "geekow"

moze to dlatego ze kazdy" kowalski ma pod strzecha kompa wiec targetem IDG stala sie "strzecha" ?

Moderator masaj007 Mężczyzna Kopiuj nick (89.79.238.*) |  
Wypowiedź dodana: 29 października 2007, 22:42:51
« Opcje

No i co takiego Kowalskiego to nie zainteresuje? Zainteresuje i może zmieni chłodzenie i się zainteresuje tematem bardziej. Poza tym daje pogląd co taki procesor może na prawdę.
Skoro nie problem to ciekawe czemu ta firemka tego nie zrobiła? Ja wiem bo nikt o tym nie pomyślał a jak pomyślał to został opiepszony za pomysł przez zwierzchników

Gość Quadro Kopiuj nick (62.69.207.*)
Wypowiedź dodana: 30 października 2007, 18:09:56
« Opcje

Chyba przeginacie. Wedlug mnie lepiej jest pokazac jak procesor chodzi na standardowym chlodzeniu, niz na jakims super wypasnym wodnym czy tez innym ciekoazotowym.
Mozliwosc pracy w miare niskimi temperaturami na standardowym chlodzeniu mowi duzo wiecej o mozliwosciach procesora.

Gdyby procesor sie grzal niemilosiernie i trzeba stosowac wymyslnie chlodzenia wodne to takie testy bylyby wskazane aby przecietny uzytkownik wiedzial co go czeka jak zdecyduje sie na taki procesor. Ale skoro procesaor pracuje swietnie na standardowym (niedrogim) chlodzeniu to po cholere jeszcze pokazywac jak pracuje na zaawansowanym (drogim) chlodzeniu.
Ten co bedzie chcial sobie zalozyc takie chlodzenie, to i tak sobie zalozy i jemu testy na nic sie nie przydadzą

Moderator masaj007 Mężczyzna Kopiuj nick (80.52.197.*) |  
Wypowiedź dodana: 30 października 2007, 18:46:49
« Opcje

Quadro wybacz ale piepszysz jak potłuczony. O granicy mozliwości proca nie przekonasz się na powietrzu. Woda nie odda dostatecznie duzo ciepła aby to stwierdzić. Tak więc pierwszy akapit nie ma treści merytorycznej. Jeżeli zaprezentujesz jakieś swoje argumenty ja podam duzo więcej swoich.
Drugi akapit też mi nie leży. Skąd wiesz jakie uzytkownik ma chłodzenie. Temperatura proca a jego możliwości oc nie zawsze idą w parze np. coldbug w AMD.
Nie wiem gdzie widzisz, ze pracuje on świetnie jak dla mnie różnica jest bardzo nieduża a temp na podkręconym procku nie do przyjęcia

Gość Quadro Kopiuj nick (62.69.207.*)
Wypowiedź dodana: 30 października 2007, 19:04:07
« Opcje

Mnie akurat kompletnie nie obchodzi jak on chodzi podkrecony, wiec testy OC procka dla mnie są zupelnie niepotrzebne. Chce sie dowiedziec jak pracuje w normalnym chlodzeniu i tyle. Mam to gdzies podobnie jak wiekszosc normalnych uzytkownikow komputera. A Ci co podkrecają to nie opierają sie na jednym zrodle informacji tylko czytaja wiecej testow. A jak sami stwierdziliscie inne serwisy testowaly doglebniej tego procka, wiec nie widze sensu aby IDG znowu powtarzalo to samo co inni

Moderator masaj007 Mężczyzna Kopiuj nick (89.79.238.*) |  
Wypowiedź dodana: 30 października 2007, 20:36:12
« Opcje

Widzisz ciebie nie ale innych tak. To nie możesz oceniać po sobie.
No tak ci co podkręcają to nie są normalni. Powinienem trafić chyba do wariatkowa. Przestań. bo coraz więcej osób podkręca.
Nie ważne, że nie opierają się na 1 źródle ale to świadczy, ze co IDG nie interesuje się OC-bujda. Po prostu IDG nie potrafiło zrobić tego dobrze. Powinieneś poczytać test bo tam procek chodził na 4GHz i był przetaktowany. Tak więc IDG powtórzyło to co zrobili inni tylko nieudolnie

Zarejestrowany AlvinR Mężczyzna Kopiuj nick (83.31.215.*) |  
Wypowiedź dodana: 30 października 2007, 20:44:56
« Opcje

Były sobie swego czasu takie sobie procesorki...

Jeden - to Athlon 1700+ na rdzeniu TgbB
Gdy poszedłem do sklepu i zażyczyłem sobie procesory do przeglądu coby sprawdzić ich oznaczenia personel TDRam był co prawda nieco zdziwiony ale grzecznie ustawił kompanię Athlonów do przeglądu pytając o co chodzi dopiero po dokonaniu przeze mnie wyboru tego jednego procesora, który potem zamiast na swoich natywnych 1,4 GHz poszedł na ~2000 MHz spytali o co chodzi.
Gdy im wyjaśniłem... na drugi dzień ceny procków były już "nieco" zróżnicowane :-D

Tym niemniej, sam zakup był wynikiem lektury testów - w tym dotyczących OC

Potem, były Bartony M 2500+ które tak się kręciły, że... sporo było na ich temat i pytań i wątków na fidg

A od czego się zaczęło?
Ano - jak powyżej od porządnie zrobionych testów nowej rodziny procesorów.

Porządnie, czyli również ze zróżnicowanym OC.

Tak więc - czy testy OC są potrzebne w takiem czemś jak PCWk czy wortal IDG Poland?
Odpowiedzi udziela samo życie.
A dlaczego nie są robione tak jak ś.p. RS przykazał?
To już wewnętrzny problem firmy w tym, kompetencji jej menagmentu a on jaki jest - każden widzi.

Panowie Zdanowscy sprawdzili się tak... że p.po Naczelnego został Chris.
Może on coś zmieni?
Może PC WK przestanie być emanacją prywatnych zainteresowań kilku osób?
Może wreszcie znów będzie to pismo "komputerowe" a nie tylko jakiś cienki klonomixt pisemek o multimediach?
Bo jak widzę, to ostanimi czasy dominuje tam tematyka raczej luźno związana ze źródłami powstania pisma.

Dla przykładu - projektory a i owszem, jak najbardziej mieszczą się w profilu i szeroko rozumianej tematyce "komputerowej" ale... są w niej jedynie niewielkim kawałkiem a nie tematem dominującycm.
Ale cóż...
Skoro producenci płacą za publikację materiałów... grkhm... "informacyjnych" po to aby zaraz obok, na sasiednich stronach umieszczać swe rozbudowane reklamy - to życzę szczęścia, zdrowia, powodzenia...

Gość why Kopiuj nick (83.19.98.*)
Wypowiedź dodana: 2 listopada 2007, 21:18:01
« Opcje

ciągle wyskakuje błąd 503- odświerzanie mało pomaga, czyżby nikomu nie chciało się zrobić koło serwerów ?

AvatarZarejestrowany, zwieszony Raistlin Mężczyzna Kopiuj nick (83.5.132.*) |  
Wypowiedź dodana: 7 listopada 2007, 13:25:51 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 7 listopada 2007, 15:10:42 po raz 1-wszy przez: _domestos_
« Opcje

Może mi ktoś przypomni jak wyglądała procedura rezygnacji z usługi forum.idg.pl?

Athlon 64 X2 EE 3600 // MSI K9AGM2// 2*1024mb PC-800 Patriot CL5// Samsung 160gb //Chieftec GPS-400AA-101A

AvatarModerator _domestos_ Mężczyzna Kopiuj nick (83.20.210.*) |  
Wypowiedź dodana: 7 listopada 2007, 13:48:25 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 7 listopada 2007, 15:12:22 po raz 1-wszy przez: _domestos_
« Opcje

Pisało sie chyba maila do Stylance na monika.ludwis(banana daj)idg.pl - ew wysyłało smsm o tresci rezygnacja na 7998 ]:->.

A nie warto po prostu odejsc po cichu? Moze za jakis czas wrocisz :-).

A o co poszło?

Z karta nieaktualne - okazało sie, ze siostra ma i vise i mc :].

edit: Ew piszesz na domestos6(banana daj)interia.pl maila o tresci rezygnacja-likwidacja-dpm-g36c, w tresci adres i czekasz - ale to wersja hardcore :>.

SYGNATURA ZOSTAŁA USUNIĘTA PRZEZ MODERATORA

Zarejestrowany AlvinR Mężczyzna Kopiuj nick (83.31.230.*) |  
Wypowiedź dodana: 7 listopada 2007, 14:52:04 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 7 listopada 2007, 15:11:02 po raz 1-wszy przez: _domestos_
« Opcje

Może mi ktoś przypomni jak wyglądała procedura rezygnacji z usługi forum.idg.pl?

Bardzo prosto :-D

Wystarczy napisać kilka słów prawdy o [nie]porządkach na fidg panujących oraz o osobach odpowiedzialnych za to co tam się wyrabia i masz z głowy dożywotnią [wedle ich mniemania] blokadę konta oraz wszelkich innych kont tamże założonych a przez hunwejbinów zidentyfikowanych :lol:

AvatarZarejestrowany, zwieszony Skibi Mężczyzna Kopiuj nick (83.15.124.*) |  
Wypowiedź dodana: 8 listopada 2007, 07:22:35
« Opcje

Metoda Alvina jest zdecydowanie najszybsza.

IDG nie ma w zwyczaju odpowiadać na maile.

Można jeszcze zrezygnować ze spamu jaki przysyłają i z automatu odbierają prawa do konta ( przynajmniej teoretycznie ). W praktyce jednak to im nie działa ( jakoś nie czułem sie zaskoczony )

AvatarZarejestrowany, zwieszony Raistlin Mężczyzna Kopiuj nick (83.5.138.*) |  
Wypowiedź dodana: 8 listopada 2007, 15:53:30
« Opcje

Z odebraniem uprawnień też się nie śpieszy :?

Athlon 64 X2 EE 3600 // MSI K9AGM2// 2*1024mb PC-800 Patriot CL5// Samsung 160gb //Chieftec GPS-400AA-101A

Zarejestrowany AlvinR Mężczyzna Kopiuj nick (83.31.191.*) |  
Wypowiedź dodana: 8 listopada 2007, 16:02:57
« Opcje

No nie przesadzaj :lol:

Z tym to oni są zawsze just in time :-D

AvatarZarejestrowany, zwieszony Mariusz_1004 Mężczyzna Kopiuj nick (0.0.0.*) |  
Wypowiedź dodana: 8 listopada 2007, 19:31:43
« Opcje

Metoda alvina zdecydowanie odniesie najlepszy skutek.
Mi do dziś przychodzą informacje o prywatnych wiadomościach z IDG :lol:
Całe szczęście że spamu się już pozbyłem.

AvatarZarejestrowany, zwieszony Raistlin Mężczyzna Kopiuj nick (83.5.138.*) |  
Wypowiedź dodana: 8 listopada 2007, 19:35:50
« Opcje

Zobaczymy kiedy przestanę dostawać spam, ale filtr antyspamowy na gmail jest naprawdę skuteczny i i tak większości tego po prostu nie oglądam.

Zarejestrowany, zwieszony Sylwek_Siwy Kopiuj nick (78.131.136.*) |  
Wypowiedź dodana: 9 listopada 2007, 21:27:02
« Opcje

Racja :-) Gmail ma tą własnie zaletę, że jest zero spamu.

Mariusz> Jeszcze dostajesz PW? :-)

Wypowiedź dodana: 9 listopada 2007, 21:54:38
« Opcje

Dostaję powiadomienia o PW z konta na tamtym forum, rzecz jasna że nie mogę ich odczytać.
Co bardziej kumaci w sprawie simlocków piszą e-maile

Zarejestrowany, zwieszony Sylwek_Siwy Kopiuj nick (78.131.136.*) |  
Wypowiedź dodana: 11 listopada 2007, 21:50:29
« Opcje

Strasznie to musi być dynerwujące.
Btw: Wiecie może co się dzieje z Taptą?

VIP animek3 Mężczyzna Kopiuj nick (87.105.34.*) |  
Wypowiedź dodana: 11 listopada 2007, 21:51:54
« Opcje

Z Taptą? U niego wszystko w porządku... :-D

Robert
Klik!

AvatarZarejestrowany, zwieszony unitraxxx Mężczyzna Kopiuj nick (83.19.98.*) |  
Wypowiedź dodana: 11 listopada 2007, 22:34:08
« Opcje

http://forum.idg.pl/index.php?showtopic=107315&st=300&#entry1010815 nie podoba mi się wypowiedź #309 - mam nadzieję że kandydatura rubina nie zostanie uznana

Wypowiedź dodana: 11 listopada 2007, 23:01:53
« Opcje

Tak w ogóle funkcję moderatora lokalnego wprowadzono już jakiś czas temu.
Czy widoczne są jakiekolwiek efekty ich działań.
Pytam bo na fidg już dawno nie wchodziłem i nie mam szansy sam tego ocenić a byłem jakoś sceptycznie do tego nastawiony.

AvatarZarejestrowany, zwieszony De_sant Kopiuj nick (91.15.200.*) |  
Wypowiedź dodana: 11 listopada 2007, 23:26:02
« Opcje

tak na oko

to tak jak by szybciej duble znikaly - i mniej "zablakanych " watkow, szybko laduja w odpowiednim dziale

po za tym powstaly w niektorych dzialach ala-HOWto../ zbiory linkow..

w dziale linux powstal nawet " regulamin dzialu " - ktory IMHO jest bezcelowy ( nie wnosi nic nowego - czego by nie ujmowal refulamin FIDG ) w dodatku jest w nim 1 punkt z ktorym czesciowo sie nie zgadzam

"" Dział ten nie służy do kłótni nad wyższością jednej dystrybucji nad drugą. Wszelkie bezcelowe dyskusje będą usuwane a ich uczestnicy karani. "" ( pomijajac slowo "klotni" )
( w takim razie gdzie mam dyskutowac o tym ktore distro jest lepsze ? - w wolnej strefie ? )

ogolnie to chyba wprowadzenie lokalnych modkow przyczynilo sie do tego ze po prostu jest troche wiecej pozadku i modkom lzej - maja wiecej czasu na bezsensowny monolog z piotrkiem

AvatarAdministrator Dżyszla Mężczyzna Kopiuj nick (83.238.128.*) |  
Wypowiedź dodana: 11 listopada 2007, 23:52:02
« Opcje

Wiesz, De_sant, zawsze można by rozróżniać słowa "kłótnia" od "dyskusja" a brak chyba aż tak twardego rozgraniczenia stwarza pole do interpretacji. A bez interpretacji nie było by potrzeba prawników, ale to już inna bajka :-)

mgr inż. Dżyszla

Nie odpisuję na problemy zgłaszane na e-mail lub PW!

Także dzięki firmie Netlook.pl możesz za darmo korzystać z tej strony!

Idź do strony:« Poprzednia12345...90919293949596979899...112113114115116Następna »

[+] Pokaż/odśwież listę czytających i monitorujących ten wątek