Forum

IDG - problemy z Forum IDG, z Wydawnictwem, z poziomem artykułów itd.

[+] Twoje konto

Subskrybuj kanał najnowszych wypowiedzi w tym temacie

Wątek Forum > Pogaduchy > IDG - problemy z Forum IDG, z Wydawnictwem, z poziomem artykułów itd.

Czy IDG schodzi na psy? Tu możesz się wypowiedzieć o sytuacji na Forum IDG, poziomie artykułów oraz polityce administracyjnej Wydawnictwa IDG
Idź do strony:« Poprzednia12345...919293949596979899100...112113114115116Następna »
Ocena: (Ocen: 10)
Wypowiedzi 2 351 - 2 375 z 2 890
AvatarZarejestrowany, zwieszony De_sant Kopiuj nick (91.15.200.*) |  
Wypowiedź dodana: 11 listopada 2007, 23:52:26 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 11 listopada 2007, 23:57:03 po raz 1-wszy przez: De_sant
« Opcje

Edit :

pytanie do Dawida - czy to IP przy niku nie moglo by byc wyswietlane w krotszej formie lub wcale ?
Ty i tak masz w logach wszystkie wejscia

moze chociaz dalo by sie zrobic tak ? " 192.168.hash.hash "

Next EDIT:
moze zamiast IP niech pokazuje sie info o systemie ? ;-)

Gość REKLAMA Kopiuj nick (*->*)
Wypowiedź dodana: 11 listopada 2007, 23:52:27

Moderator masaj007 Mężczyzna Kopiuj nick (89.79.238.*) |  
Wypowiedź dodana: 11 listopada 2007, 23:57:11
« Opcje

Wszedłem dzisiaj na Forum i się załamałem. Na prawdę nie sądziłem, że poziom może być niższy ale
http://forum.idg.pl/index.php?showtopic=116015
post #2-ten gościu powinien dostać nagrodę bo wali bezsensy a do tego się reklamuję nie płacąc a moderatorzy go olewają
http://forum.idg.pl/index.php?showtopic=115848
kolejny popis-nie znam nowszej generacji kart ATI niż HD2*00 ale co ja tam wiem...
http://forum.idg.pl/index.php?showtopic=112666&view=findpost&p=1009382
rewelacja, szkoda tylko, ze IBM o niczym nie wie. Tak przy okazji od 1 stycznia nie będzie więcej loga IBM-a na produktach Lenovo. Mogę powiedzieć tylko tyle, że to żenujące
http://forum.idg.pl/index.php?showtopic=113232
wypowiedzi błęda444 w tym wątku to już całkowite dno. Nie rozumiem czemu nikt go nie ustawi za takie bzdury. Potem ludzie idą na zakupy i robią sobie krzywdy kupując takie badziewia.
Nie wiem jak w innych działach ale jak jest tak jak w tym to sorry ale nawet nie ma komu odpisywać na posty

AvatarZarejestrowany, zwieszony Skibi Mężczyzna Kopiuj nick (83.15.124.*) |  
Wypowiedź dodana: 12 listopada 2007, 07:02:42
« Opcje

Masochista jesteś.
Nie zaglądam i jestem coraz bardziej zadowolony.
Nikt mi nie wmówi, że kojarzenie z forum IDG nie działa szkodliwie na mój wizerunek. Ale niech pogrążają się dalej. Sprawa w toku :-D

AvatarZarejestrowany, zwieszony De_sant Kopiuj nick (91.15.229.*) |  
Wypowiedź dodana: 12 listopada 2007, 20:41:16 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 12 listopada 2007, 20:43:20 po raz 1-wszy przez: De_sant
« Opcje

Wolf wygral

http://forum.idg.pl/index.php?showtopic=33966&view=findpost&p=1011345

edit: linki cos zle " trafiaja" - watek odpowiedni jednak wypowiedz nie do konca

Zarejestrowany Soul Mężczyzna Kopiuj nick (83.6.143.*) |  
Wypowiedź dodana: 12 listopada 2007, 20:57:48
« Opcje

Jesli ustawisz min 25 wypowiedzi na strone, to linki będą trafiać.

Co wygrał? Po bandzie to łatwo jest jechać.

Duszołap

Wypowiedź dodana: 12 listopada 2007, 21:27:38 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 12 listopada 2007, 21:45:55 po raz 1-wszy przez: De_sant
« Opcje

jak ktos ma mozlowosc to niech poczyta

podam tylko ostatni cytat z siga wolfa

"(Zalosniejsza wersja dla Adminow)..."

EDIT:

Kod:

" Co wygrał? Po bandzie to łatwo jest jechać."

na Forum brak "mocy" i woli - mysle ze wiele osob odbiera wolfa tak jak ja ( nawet nie chodzi o odbior ) - postrzega tak jak ja poczynania wolfa

pamietacie moze stara akcje z " takim jednym co bliznich nie lubi"

wtedy inicjatywe przejela Xanth i Alvin - chodz wszystko odbywalo sie zgodnie z regulaminem to gosc na odchodne dziekowal - za to ze ominela go " gilotyna" - odszedl dobrowolnie " z piesnia na ustach "

ten dres zapoznal sie z regulaminaem w dodatku okazuje sie ze nie jest sam w swych "dumaniach "

gosc bedzie dalej po bandzie jechal - jednak nie wyglada na to zeby zamierzal wypasc z toru.

zna rgulamin i sie z nas smieje

Zarejestrowany, zwieszony kamassss Mężczyzna Kopiuj nick (83.17.252.*) |  
Wypowiedź dodana: 12 listopada 2007, 21:39:21 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 12 listopada 2007, 21:53:27 po raz 1-wszy przez: kamassss
« Opcje

Jesli ktos chce poczytac to prosze bardzo http://www.plikus.pl/zobacz_plik-PiS_przegina_pale-71623.html "Niemogacych" czytac ;-)
jak bedzie cos jeszcze potrzebne do zlinkowania, to piszcie.

Wypowiedź dodana: 12 listopada 2007, 21:55:38
« Opcje

Kamass - tak miedzy nami

doceniam twoja pomoc

ale uwierz - tu nie ma takich co chca a nie moga - przynajmniej jesli chodzi o czytanie FIDG ;-)

Zarejestrowany AlvinR Mężczyzna Kopiuj nick (83.31.243.*) |  
Wypowiedź dodana: 12 listopada 2007, 21:55:40
« Opcje

Łoj...
Jako to rzekał nasz łobecny poseł Zulu-Gula:

Cytat:

Polska język to trudna język

Na potwierdzenie tej tezy mamy kolejny dowód w postaci tytułu umieszczonego w witrynie PCWK w dziale Witryna Dnia na stronie pod tytułem:
Ogromny internetowy sklep internetowy
Przełoży mnie to ktoś na polski?
Bo po kaczemu nie kumam...
A po żabuemu nie kwaczę...

;-)

Zarejestrowany, zwieszony Vayshan Mężczyzna Kopiuj nick (89.151.30.*) |  
Wypowiedź dodana: 12 listopada 2007, 21:57:24
« Opcje

Kamass - tak miedzy nami

doceniam twoja pomoc

ale uwierz - tu nie ma takich co chca a nie moga - przynajmniej jesli chodzi o czytanie FIDG ;-)

Ja czasem czytam bo mam ochote pobrechtac z tego a dostepu nie mam ;-) wiec mi pasuje:D

Vanitas vanitatum et omnia vanitas... KONTO ZAWIESZONE

Wypowiedź dodana: 12 listopada 2007, 21:58:51 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 12 listopada 2007, 22:02:16 po raz 1-wszy przez: kamassss
« Opcje

Kamass - tak miedzy nami

doceniam twoja pomoc

Wiem. :-D Sam tak robie na jednym Forum. Ale jakby co, to wiecie gdzie mnie szukac :-P

Cytat:

Ja czasem czytam bo mam ochote pobrechtac z tego a dostepu nie mam wiec mi pasuje:D

Sciagnij sobie TORa (dziala pod FF), albo Hide IP (dziala pod IE)

Wypowiedź dodana: 12 listopada 2007, 21:59:50 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 12 listopada 2007, 22:04:12 po raz 1-wszy przez: De_sant
« Opcje

@UP - fakt

"Ogromny internetowy sklep internetowy "

hue hue hue :-D

EDIT: film - znaczy sie kaska chce ogladac - a ja mam "skolowac napisy "

Moze ktos cos doradzi w kwesti wolfa ? - wiem - ( moge odmowic przyjmowania materialow reklamowych z idg ;-) )

Wypowiedź dodana: 12 listopada 2007, 22:03:06
« Opcje

Kamass - ale przecież niepodważalną jednolitość & niewzruszoną wierność wodzowi jaką prezentuje PCJ chyba już wszyscy znają i są zgodni co do tego, iż może on służyć za wzorzec nieprzemakalności na jakiekolwiek argumenty merytoryczne a jeśli by go wóz zapytał:
"PCJ - ile jest dwa razy dwa?" to wedle PCJ jedyną uprawnioną odpowiedzią było by
"Wodzu - a ile ma być?" :lol:

Zarejestrowany, zwieszony Vayshan Mężczyzna Kopiuj nick (89.151.30.*) |  
Wypowiedź dodana: 12 listopada 2007, 22:04:00
« Opcje

Torpark mnie wnerwia, HIDE IP tez.. ja mam opere i jej nie zmienie :-P

Vanitas vanitatum et omnia vanitas... KONTO ZAWIESZONE

Wypowiedź dodana: 12 listopada 2007, 22:20:00
« Opcje

Vayshan sprobuj http://www.no-ip.com/
W ustawieniach tez mozna pokombinowac z PROXY tu sa jakies darmowe serwery do PROXY http://www.stayinvisible.com/index.pl/proxy_list?order=country%20asc
De_sant twoj ulubieniec odpisal. :-P

Wypowiedź dodana: 12 listopada 2007, 22:45:16
« Opcje

spox

quad dojebal mi nagane

widac ze raporty plyna

a quad bawi sie w poprawnosc

jak juz wczesniej napisalem - na forum brak " mocy "
a wolf jest coraz bardziej swiadom praw i obowiazkow - i wykorzystuje to do " celow wlasnych "

Gość Timber_Wolf Kopiuj nick (71.251.28.*)
Wypowiedź dodana: 12 listopada 2007, 23:27:10
« Opcje

Quadro zareagowal poprostu na Twoje posty w stylu "debil,antysemita i naziol" za co mu serdecznie dziekuje. Ja nic nie wykorzystuje do wlasnych celow, znam konstytucje RP jak i regulamin forum a to ze Tobie nie podobaja sie poglady narodowe to przykro mi, nie kazdy "lysy" i kochajacy swoja Ojczyzne musi byc odrazu naziolem. Polecam z Wikipedii to :

http://pl.wikipedia.org/wiki/Endecja

http://pl.wikipedia.org/wiki/Roman_Dmowski

Jesli chcesz porozmawiac na serio bez rzucania naziolami i innym syfem pod moim adresem to zapraszam na GG, chetnie, KULTURALNIE, porozmawiam.

Wypowiedź dodana: 12 listopada 2007, 23:37:04
« Opcje

Timber - o ile nie śledzę od dłuższego czasu tego co się dzieje na tym... fidg to tym niemniej mamjeszcze w swej pamięci jaszczura, iż to co tamże jest nazywane poglądami narodowymi jest to po prostu najzwyczjaniejszy faszyzm, ksenofobia i rasizm w najczystszej postaci których symbolem jest... grkhm... "sposób zamawiania piwa" przez weszpolaków

Zresztą, poglądy skrzętnie pielęgnowane przez szarą eminencję fidg pod niewątpliwą czułą opieką odpowiednich decydentów, bez której na normalnym forum takie coś i taki ktoś nie ostałby się 15 sekund.

Dlatego też nie użalaj się nad tym jak to poglądy zwane przez ciebie "narodowymi" są bezpodstawnie deprecjonowane w istocie będąc skrajnym zaprzeczeniem obiektywnego interesu narodowego Polski i społeczeństwa polskiego.

I tak jak mnie z desantem od dawna jest "nie po drodze" - to tym razem w ciemno zakładam, że i tak wykazał daleko idącą powściągliwość w ocenie i okresleniu tego co komentował.

Reasumując - tu poklasku dla swoich cierpień pseudonarodowca nie znajdziesz.

Wypowiedź dodana: 12 listopada 2007, 23:46:35 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 12 listopada 2007, 23:51:28 po raz 1-wszy
« Opcje

Ja nie szukam poklasku na forum Informatycznym bo nie oto mi chodzi a jeli uwazasz "iż to co tamże jest nazywane poglądami narodowymi jest to po prostu najzwyczjaniejszy faszyzm, ksenofobia i rasizm w najczystszej postaci których symbolem jest... grkhm... "sposób zamawiania piwa" przez weszpolaków" a takze "Dlatego też nie użalaj się nad tym jak to poglądy zwane przez ciebie "narodowymi" są bezpodstawnie deprecjonowane w istocie będąc skrajnym zaprzeczeniem obiektywnego interesu narodowego Polski i społeczeństwa polskiego."

Kolego powstrzymaj sie od stwierdzen rodem z NIE, FiM czy GW i zacznij myslec racjonalnie zamiast sledzic kult lewicowej bezmyslnosci. Zacznijmy od tego ze z wszechpolakow smieje sie i "Lewica" i Polscy narodowcy uwazajac ich za bande niedouczonych gowniarzy, co do gestu "reka" - rozczaruje Cie i twoja wiedze, co do "pozdrowienia reka" :

Salut rzymski - XVIII wieczny gest w starożytności oznaczający pozdrowienie, odpowiadający i często towarzyszący zawołaniu Ave (łac. "bądź pozdrowiony"). W starożytnym Rzymie wykonywano go poprzez wzniesienie wyprostowanej prawej ręki ku cesarzowi lub dowódcy w wojsku. Bardzo prawdopodobne jest, iż pierwotnie gest ten miał związek z kultem solarnym.

Gest ten ponownie pojawił się w XVIII-wiecznej Francji jako znak ruchów antymonarchistycznych i rewolucyjnych.

W XIX wieku stał się pozdrowieniem ruchów nacjonalistycznych w Europie.

W Stanach Zjednoczonych od 1892 roku salut rzymski stał się elementem przysięgi wierności fladze Stanów Zjednoczonych. W 1942 usunięto ten ceremoniał jako kojarzący się z nazizmem.

Do symboliki salutu rzymskiego nawiązali faszyści włoscy. Pomysłodawcą nawiązania do salutu rzymskiego był Gabriele d'Annunzio, łącząc go z włoskim imperializmem i chęcią wskrzeszenia Imperium Romanum.

Na wzór Włochów, salut rzymski przejęły inne ugrupowania faszystowskie w Europie, a także naziści. Jednakże, jak niemal wszystkie faszystowskie zapożyczenia z kultury antycznej, zarówno sam gest jak i jego znaczenie zostało w istotny sposób zmienione

Współcześnie wykonywanie salutu rzymskiego spotyka się z licznymi kontrowersjami. W Portugalii, Meksyku i Republice Chińskiej pozostał on jednak elementem uroczystych przysiąg. Pozdrowień nawiązujących do salutu rzymskiego używają grupy tradycyjnej prawicy, narodowcy, niektóre arabskie ugrupowania paramilitarne, Tamilskie Tygrysy, metalowcy oraz część grup rodzimowierczych, przy czym ci ostatni traktują je, zgodnie z funkcją pierwowzoru, jako mające odniesienie religijne.

*** Dodano o 23:51:28: *** (Autoscalanie)

Salut polskich narodowcow na dlugo przed 2 Wojna Swiatowa. (Zdjecie w oryginale jest czarno-biale) :

http://pl.wikipedia.org/wiki/Grafika:Salut.jpg

Pogrzeb Romana Dmowskiego (ur. 9 sierpnia 1864 Warszawa (na Kamionku), zm. 2 stycznia 1939 Drozdowo) :

http://video.google.com/videoplay?docid=1597386036855680486&q=Pogrzeb+Romana+Dmowskiego&total=2&start=0&num=10&so=0&type=search&plindex=1

Na filmie widac jak oprocz narodowcow "zwykli ludzie" oddaja czesc Dmowskiemu poprzez uniesienie reki, jest to ponad pol roku przed nazistami

Piłkarze Wisły Kraków, zdjęcie z 1938 r. :

http://www.onrpodhale.fora.pl/pilkarze-wisly-krakow-z-salutem-rzymskim-1938r-t476.html

Wypowiedź dodana: 12 listopada 2007, 23:54:18
« Opcje

Po pierwsze - nie życzę sobie aby ktoś o takich poglądach nazywał mnie kolegą, gdyż mnie to najzwyczajniej obraża jako iz samo takie stwierdzenie zawiera w sobie insynuację, iż łączy mnie cokolwiek z tem czemś...

Po drugie - używając argumentów jak powyżej - ubliżasz inteligencji ludzi tu obecnych, bywalców tego forum, którzy m.in. w celu uniknięcia kontaktu z takimi faszystowskimi retorami "wyemigrowali" z fidg pielęgnującego w sywch gremiach decyzyjno-egzekutywnych promowanie takich postaw jakie uosabiasz... postw ksenofobii i faszyzmu

ERGO - idź i "zamawiaj piwo" gdzie indziej bo tu popleczników nie znajdziesz

Wypowiedź dodana: 13 listopada 2007, 00:01:43
« Opcje

"z takimi faszystowskimi retorami"

Nie mam nic wiecej do powiedzenia, przez takich ludzi jak Ty Polska sie wlasnie cofa do ery propagandy PRLu, przykro mi slyszec ze mozna jeszcze tkwic w takiej bezmyslnosci jak Ty ale to juz nie moja sprawa, idz zamawiac piwo z kumplami poprzez ukazywanie czerwonej legitymacji partyjnej. A jeszcze jedno, jak cos to moge byc neofaszysta a nie faszysta a po drugie jako Polak kochajacy Polske mam tyle z faszyzmem i nazizmem wspolnego co PRL z demokracja, w kierunku w ktorym brne przez zycie nawet nie ma podstawowych punktu programu faszystowskiego czy anzistowskiego ale co Ja Ci bede tlumaczyl, lepiej jest kogos nazwac faszysta zamiast zaczac myslec i analizowac. Pozdrawiam.

Zarejestrowany Soul Mężczyzna Kopiuj nick (83.6.143.*) |  
Wypowiedź dodana: 13 listopada 2007, 00:20:04
« Opcje

Wiesz, ale bronic takich gestow "pozdrowienia" to juz komedia :-)

Duszołap

Wypowiedź dodana: 13 listopada 2007, 01:15:37
« Opcje

Komedia jest wrzucanie wszystkich do jednego worka i wmawianie wszystkim wokol ze lysy z flaga Polski to nazista ktory poleruje portret Hitlera codziennie przed snem. Czas zrozumiec ze nie wszystkie gesty z reka w gorze oznaczaja "Seig heil" jak juz zostalo wspomniane - uzywali tego gestu Polscy narodowcy w momencie kiedy Hitler biegal po domu w pieluchach nie mowiac juz o panslawianach ktorzy w ten sposob oddaja czesc Perunowi ktory raczej z nazizmem nie ma wiele wspolnego. Oczywiscie nie mozemy zapominac iz gest zbeszczescili nazisci ktorzy sa smieszni i zalosni powinni wszyscy skonczyc jak Hitler w swoim bunkrze nie wspominajac juz o MW w ktorej 14 latkowie sa bo kolega z podworka go namowil... Racjonalne myslenie nie boli. Pozdrawiam.

AvatarZarejestrowany, zwieszony De_sant Kopiuj nick (91.15.196.*) |  
Wypowiedź dodana: 13 listopada 2007, 01:29:57
« Opcje

ooo - rany - przepraszam - ale "awaria"

serdecznie pozdrawiam nobikow z Dzyszla.plotki.de ;-)

do jutra ?

pamietam tylko jedno slowo - BANIA ;-)

AvatarZarejestrowany, zwieszony Skibi Mężczyzna Kopiuj nick (83.15.124.*) |  
Wypowiedź dodana: 13 listopada 2007, 07:33:41
« Opcje

Czy dla świętego spokoju i nie zaśmiecania tego forum kretyńskimi poglądami mogę prosić o zablokowanie Timber_Wolfa?

Dżyszla plz zlituj się

Idź do strony:« Poprzednia12345...919293949596979899100...112113114115116Następna »

[+] Pokaż/odśwież listę czytających i monitorujących ten wątek