Forum

IDG - problemy z Forum IDG, z Wydawnictwem, z poziomem artykułów itd.

[+] Twoje konto

Subskrybuj kanał najnowszych wypowiedzi w tym temacie

Wątek Forum > Pogaduchy > IDG - problemy z Forum IDG, z Wydawnictwem, z poziomem artykułów itd.

Czy IDG schodzi na psy? Tu możesz się wypowiedzieć o sytuacji na Forum IDG, poziomie artykułów oraz polityce administracyjnej Wydawnictwa IDG
Idź do strony:« Poprzednia12345...9293949596979899100101...112113114115116Następna »
Ocena: (Ocen: 10)
Wypowiedzi 2 376 - 2 400 z 2 890
AvatarAdministrator Dżyszla Mężczyzna Kopiuj nick (83.238.128.*) |  
Wypowiedź dodana: 13 listopada 2007, 08:01:05 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 13 listopada 2007, 08:01:54 po raz 1-wszy przez: Dżyszla
« Opcje

Timber_Wolf, czy obecnie prowadzona przez Ciebie dyskusja ma związek z tematem wątku? Odbiegasz zbyt bardzo próbując przeforsować swoje poglądy, moim zdaniem. Dlatego proszę o natychmiastowe zaprzestanie. Wszelkie uzasadnienia możesz toczyć ze mną poprzez formularz kontaktowy, a próba nieuzasadnionego kontynuowania polityki wypowiadania się tutaj skończą się blokadą możliwości aktywnego uczestnictwa przy przeglądaniu strony.

*** Dodano o 08:01:54: *** (Autoscalanie)

Skibi - raczej raportuj na przyszłość.

mgr inż. Dżyszla

Nie odpisuję na problemy zgłaszane na e-mail lub PW!

Także dzięki firmie Netlook.pl możesz za darmo korzystać z tej strony!

Gość REKLAMA Kopiuj nick (*->*)
Wypowiedź dodana: 13 listopada 2007, 08:01:06

Zarejestrowany, zwieszony repylek Mężczyzna Kopiuj nick (81.168.248.*) |  
Wypowiedź dodana: 13 listopada 2007, 14:50:50
« Opcje

dla Admina!

Moderator masaj007 Mężczyzna Kopiuj nick (89.79.238.*) |  
Wypowiedź dodana: 26 listopada 2007, 00:06:00
« Opcje

Przeczytałem dziś na dobranoc wątek Quadro na FIDG na temat trollingu i musze przyznać, że zmieniam zdanie. To Forum nie jest do niczego! Całkiem fajnie można się pośmiać czytając wypowiedzi co poniektórych.
Quadro wybacz ale to gra na pokaz. Tylko, że nie wszyscy to widzą-lub nie chcą widzieć.
Wypowiedzi jakie tam padają co poniektórym powinny gwarantować natychmiastowego bana a dostaje 1 osoba.
GnoM podaje linki i argumenty a Zdichu nazywa to odwracaniem kota ogonem-no tak jak się nie ma argumentów to trzeba autora krytykować.
Od dziś przed snem na poprawę humoru będę sobie czytał co się tam dzieje. Sczezrze polecam też innym. Odradzam za to czytanie działów tematycznych bo to nie forum komputerowe tylko piaskownica.
Wybaczcie błędy ale FX 3 nie chce mi obsługiwać polskiego słownika

Zarejestrowany AlvinR Mężczyzna Kopiuj nick (83.31.226.*) |  
Wypowiedź dodana: 3 grudnia 2007, 21:44:09
« Opcje

W następstwie chwilowego znudzenia kliknąłem sobie na link do fidg i cóż to się ukazało moim oczom?
Ano - Regulamin tego tworku [nie mylić z Tworkami, czyli inaczej Pruszkowem Wschodnim - dzielnicą podwarszawskiego Pruszkowa]
A w tymże Regulaminie przecudnej wręcz urody paragraf 6

Cytat:

§ 6

Przetwarzanie i ochrona danych osobowych
I
Do przetwarzania danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926), w związku ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, stosuje się przepisy tej ustawy, o ile przepisy niniejszego rozdziału nie stanowią inaczej.

(wytłuszczenie moje)
A cóż to wynika z powyższego cytatu?
Ano ni mniej ni więcej, tylko to, iż wysokiej klasy geniusz w strukturze IDG, który był uprzejmy zatwierdzić to-to CUŚ ogłasza urbi et orbi, że obowiązujące w Polsce prawo ma do niego zastosowanie o ile on nie postanowi inaczej :lol: a w tym konkretnym przypadku - moc wiążąca uchwalonej przez Sejm ustawy może wedle [anty]konceptu tegoż geniusza być zniesiona na podstawie JEGO, tzn. geniusza a raczej - EU-geniusza pomysłu na Regulamin.
Czyli - mówiąc obrazowo - całą hierarchię źródeł prawa okresloną w kOnstytucji RP tenże EU-geniusz ma tam -czym myśli, tam - gdzie rodzą się jego koncepta czyli w podogoniu :lol:

Rozumiem, że to w ten właśnie sposób jest realizowana ta wspaniała idea niesienia kaganka oświaty pomiędzy ciemny naród...

Jak Pan Bóg chce kogoś pokarać, to co mu najpierw odbiera? ;-)

BTW - ogłaszam małą zgadywankę: Kto jest autorem tego EUgenialnego antykoncepta? :lol:
:-D

Gość koszmar senny Kopiuj nick (62.69.207.*)
Wypowiedź dodana: 4 grudnia 2007, 00:13:48
« Opcje

Daj Boze Alvinie światly abys sie wiecej nie nudzil, bo gdy sie nudzisz wychodzą takie (po)tworki slowne, ze analiza tego co autor mial na mysli przypomina przepychanie zatkanej kanalizacji

Zarejestrowany Sbstn-S Mężczyzna Kopiuj nick (83.25.65.*) |  
Wypowiedź dodana: 4 grudnia 2007, 00:35:43
« Opcje

Koszmarze kochany, może byś się z imienia albo nicka przedstawił, elementarną odwagą obywatelską wykazał?

dewizę mieć: w straconej trzeba walczyć sprawie
marzeniem żyć, tak przecież najciekawiej
potężnym strach dać, maluczkim dawać pokrzepienie
wciąż naprzód iść i nie mieć czasu na zmęczenie
wyszczerbić miecz, lecz czyste mieć sumienie

Moderator masaj007 Mężczyzna Kopiuj nick (89.79.238.*) |  
Wypowiedź dodana: 4 grudnia 2007, 08:41:07
« Opcje

Koszamr senny nie może spać i pisze takie (po)tworki :-)
Alvin ma oczywiście racje nic nie może stać ponad prawem, nawet jak IDG by sobie tego chciało. Regulamin został napisany przez ludzi nie mających o tym pojęcia i wygląda jak wygląda

Gość Quadro Kopiuj nick (0.0.0.*)
Wypowiedź dodana: 4 grudnia 2007, 10:19:06
« Opcje

Tu nie chodzi o stanie ponad prawem :-)
Regulamin IDG tak jak i kazdego innego Forum moze stac w opozycji do prawa polskiego.
I wszyscy tu piszacy to wiedza, nawet Alvin. Wiekszosc decyzji moderatorskich stoi w opozycji do prawa polskiego, a mimo to jest powszechnie akceptowalna
Poza tym jest wiele dokumentow w rzeczywistym swiecie, ktore nie sa zgodne z prawem polskim, a jednak istnieja i nikt nie podwaza tego.
Naprzyklad prawo polskie daje konsumnetowi 2 lata gwarancji na nabyty towar, a duza czesc producentow daje 1 rok gwarancji. Znowu sprzecznosc, a jednak nikt nie zmusza producentow do dawania 2 lat gwarancji na swoje produkty.
A swiatły Alvin niech tak nie pyszczy, bo jak byl moderatorem to lamal prawa obywateli do wolnosci wypowiedzi jak mu sie podobalo i wtedy mu to nie przeszkadzalo

Zarejestrowany, zwieszony Vayshan Mężczyzna Kopiuj nick (89.151.30.*) |  
Wypowiedź dodana: 4 grudnia 2007, 10:32:42
« Opcje

Cytat:

Bo wzyscy tak robią to my też...

Vanitas vanitatum et omnia vanitas... KONTO ZAWIESZONE

AvatarZarejestrowany, zwieszony Raistlin Mężczyzna Kopiuj nick (83.5.169.*) |  
Wypowiedź dodana: 4 grudnia 2007, 10:49:05
« Opcje

Naprzyklad prawo polskie daje konsumnetowi 2 lata gwarancji na nabyty towar, a duza czesc producentow daje 1 rok gwarancji. Znowu sprzecznosc, a jednak nikt nie zmusza producentow do dawania 2 lat gwarancji na swoje produkty.

Producent nie musi dawać żadnej gwarancji i też nie naruszy polskiego prawa. W tym wypadku gwarantem jest sprzedający i cokolwiek będzie napisane na karcie gwarancyjnej możemy w ciągu dwóch lat dochodzić swoich praw z tytułu niezgodności towaru z umową. Ten przykład nie jest trafiony.

Athlon 64 X2 EE 3600 // MSI K9AGM2// 2*1024mb PC-800 Patriot CL5// Samsung 160gb //Chieftec GPS-400AA-101A

AvatarZarejestrowany, zwieszony Skibi Mężczyzna Kopiuj nick (83.15.124.*) |  
Wypowiedź dodana: 4 grudnia 2007, 11:05:11
« Opcje

Regulamin IDG tak jak i kazdego innego Forum moze stac w opozycji do prawa polskiego.

:-|

Zarejestrowany Soul Mężczyzna Kopiuj nick (83.6.111.*) |  
Wypowiedź dodana: 4 grudnia 2007, 11:08:22
« Opcje

"W opozycji" to chyba nienajlepsze sformułowanie :-D :lol:

Duszołap

Wypowiedź dodana: 4 grudnia 2007, 11:58:17
« Opcje

Nawet jak zamienisz, na "w sprzeczności" to i tak :-| :-| :-|

AvatarZarejestrowany, zwieszony Zonewelld Mężczyzna Kopiuj nick (89.79.113.*) |  
Wypowiedź dodana: 4 grudnia 2007, 12:28:25
« Opcje

Żaden. Absolutnie żaden dokument, prawo, ustawa, regulamin NIE MOŻE nakłaniać do pogwałcenia konstytucji RP lub praw RP o ile nie są one sprzeczne z konstytucją.
Nawoływanie do łamania Prawa Polskiego jest karalne.

Quadro- a jakby było forum faszystowskie, w regulaminie nakładające do rasizmu i przemocy to co? Też by Ci się podobało?
Bardzo Cię proszę- nie naginaj takich rzeczy i nie próbuj z nas robić idiotów.

C2D 2.2GHz| FOXCONN P35A | 4x 1024MB Patriot 1066MHz | PALIT GeForce 8600GT | Amacrox Warrior 400W | Samsung SM940nw
___
There are only 10 types of people on the world: these who unterstand binary and these who don't...

Wypowiedź dodana: 4 grudnia 2007, 12:52:41
« Opcje

Dziszia jak zawsze w bojowym nastroju :-)
Dzizia, ale kto mowi o lamaniu praw konstutucji.
Przeciez dobrze wiesz ze są wyjatki.
To co swiatly Alvin zacytowal, czyli ustawe o prawach autorskich moze sie odwolywac do notatek prasowych, sprawozdania o aktualnych wydarzeniach, krótkie wyciągi ze sprawozdań, artykułów i wypowiedzi o aktualnych wydarzeniach, krótkie streszczenia rozpowszechnionych utworów itd.
A te rzeczy juz nie sa objete ochrona autorskoprawną.
Skad wiesz, ze autor tego punktu czegos takiego nie mial na mysli?

Alvin w przyplywie uwielbienia swojej osoby cos tam napisze, w zasadzie powtarzajac to co juz wczesniej pisal, a Wy w poczuciu obrony jego przecudownej osoby bronicie go slepo, bo ktos probowal go skrytykowac :-D

Wypowiedź dodana: 4 grudnia 2007, 13:16:22 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 4 grudnia 2007, 13:18:38 po raz 1-wszy przez: Skibi
« Opcje

Regulamin to nie zabawa w zgadywankę "co autor ma na myśli". Nikt Alvina nie broni, ale Ty bronisz skrajnej głupoty i braku profesjonalizmu.

Wypowiedź dodana: 4 grudnia 2007, 13:26:04
« Opcje

Taki zapis nie oznacza łamania polskiego prawa. I dobrze o tym wiesz :-)

AvatarZarejestrowany, zwieszony Zonewelld Mężczyzna Kopiuj nick (89.79.113.*) |  
Wypowiedź dodana: 4 grudnia 2007, 13:28:40
« Opcje

Mi nie chodzi tu o Alvina ale o to co napisałeś. szczerze powiedziawszy Wasze wojny to mnie niewiele obchodzą, odpychają mnie zarówno Wasze praktyki na IDG jak i niektóre przecholowane wypowiedzi Alvina.
Żeby było jasne: na nikogo się nie obrażam, od nikogo nic nie chcę, nie podoba mi się na IDG to jestem tu i tu mi dobrze. Nie będę walczył o wolność na IDG i takie tam idealistyczne sprawy.
Jestem tu by prowadzić dyskusję. W tej chwili o prawie.
Wszystkie wyjątki są prawnie spisane. nie możesz sobie stworzyć wyjątku bo Ci tak wygodnie. To tak nie działa.
A że nie zawsze jest wszystko egzekwowane... no cóż...
W niektórych sklepach są tabliczki "po odejściu od kasy reklamacji nie uwzględniamy" jest to jawnie niezgodne z prawem. Możesz zawsze się o reklamacje ubiegać- takie jest Twoje prawo. I głupia tabliczka nic tu nie zmieni.

C2D 2.2GHz| FOXCONN P35A | 4x 1024MB Patriot 1066MHz | PALIT GeForce 8600GT | Amacrox Warrior 400W | Samsung SM940nw
___
There are only 10 types of people on the world: these who unterstand binary and these who don't...

Wypowiedź dodana: 4 grudnia 2007, 13:41:01
« Opcje

Taki zapis oznacza:
1. Ktoś kto pisał regulamin nie ma zielonego pojęcia co pisał.
2. Zapis taki jest zapisem pustym.
3. Świadczy o IDG, gdyż próbuje pozbawić praw userów, które im się prawnie należą.

Ogólnie kolejne LOL dla "specjalistów" z IDG i dla Ciebie bo tej głupoty bronisz

Wypowiedź dodana: 4 grudnia 2007, 13:55:40
« Opcje

Oj, skibi mylisz sie :-)
Ja wcale nie bronie IDG. Ja tylko pokazuje dziecinne zachowanie Alvina powtarzajacego ciągle te same slogany.
Ilez razy juz czytalismy te jego wyschwiechtane prawnicze gadki w zasadzie o tym samym. Niech sobie kupi zeszyt i tam spisuje swoje przemyslenia.
Nie lubi IDG. Ok jego sprawa, ale nie musi sie z tym obnosic. Niech zachowa to dla siebie.
A tak po prawdzie to samo moglby pisac o chipie, ktory ma podobne zapisy w Regulaminie forum. Zreszta moglbym to napisac o prawie kazdym forum jaki istnieje w internecie

Skibi, a Ty dlaczego nie oskarzysz Forum Pure PC o to ze zabraniają ci w sposob dowolny zawiadywac Twoimi postami?
fragment z Regulaminu forum PurePC
[quote]Administracja forum nie ponosi odpowiedzialności za treści umieszczane na forum przez użytkowników. Użytkownik ma prawo do modyfikowania treści swoich postów, nie ma jednak prawa żądać od administracji usunięcia swoich postów, bowiem decyzja o umieszczeniu ich na forum jest traktowana jako równoznaczna z decyzją przeznaczenia ich do użytku publicznego.[/quote]

Wypowiedź dodana: 4 grudnia 2007, 14:04:09
« Opcje

Widzisz Q, problem w tym, że zapis na PurePC jest zgodny z prawem. A na IDG nigdy zapis zgodny z prawem się nie pojawił.

Druga rzecz PurePC nie kompromituje mnie jako osoby a IDG to robi swoim "leżącym" poziomem. Tłumaczyłem Ci kiedyś o co chodzi z tą kompromitacją przez kojarzenie

Zarejestrowany, zwieszony BABELEC Mężczyzna Kopiuj nick (83.13.13.*) |  
Wypowiedź dodana: 4 grudnia 2007, 14:10:06
« Opcje

A jak tam Wasze sprawy sądowe?

Zarejestrowany Soul Mężczyzna Kopiuj nick (83.6.115.*) |  
Wypowiedź dodana: 4 grudnia 2007, 14:15:49
« Opcje

Q, nie dyskutujemy nt. Alvina tylko zapisu w Regulaminie.

Nawet jak zamienisz, na "w sprzeczności" to i tak :-|

To właśnie też jest absurdalne sformułowanie.

Chodzi mi o to, że Regulamin moze co najwyżej "doprecyzować" przepisy prawne, ale nie może być z nimi sprzeczny. Więc zarówno "w sprzeczności", jak i "w opozycji" to bzdura.

Duszołap

Wypowiedź dodana: 4 grudnia 2007, 14:33:11
« Opcje

Dla mnie zapis na Forum PurePC i IDG znaczy to samo. Skoro dla Ciebie to oanacza co innego to juz nie mamy o czym mowic.
Podobnie Twoj tekst o kompromitacji tez do mnie nie przemawia. Wiec uwazam, ze nie ma sensu dalej o tym dywagowac, bo to niewiele zmieni.
Poznalem Cie na zywo i uwazam, ze jestes spoko gosciem, i nie mam zamiaru bez sensu pierdzielic o jakims wirtualnym swiecie.
Dla mnie wirtualny swiat i realny to dwie rozne sprawy.

AvatarZarejestrowany, zwieszony Skibi Mężczyzna Kopiuj nick (89.76.20.*) |  
Wypowiedź dodana: 4 grudnia 2007, 16:15:50
« Opcje

I tu jest właśnie problem. Nie rozumiesz tekstu pisanego. Prawnie to są 2 zupełnie różne rzeczy.

Idź do strony:« Poprzednia12345...9293949596979899100101...112113114115116Następna »

[+] Pokaż/odśwież listę czytających i monitorujących ten wątek