Forum

USB TOPCOM Butler 4012 VoIP Wireless i express talk

[+] Twoje konto

Subskrybuj kanał najnowszych wypowiedzi w tym temacie

Wątek Forum > Porady > Sprzęt > USB TOPCOM Butler 4012 VoIP Wireless i express talk

Idź do strony:1
Ocena: (Ocen: 1)
Wypowiedzi 1 - 6 z 6
 Zarejestrowany, zwieszony kidler Mężczyzna Kopiuj nick (83.28.24.*) |  
Wypowiedź dodana: 30 czerwca 2008, 17:43:24
« Opcje

Witam. Zakupiłem telefon USB TOPCOM Butler 4012 VoIP Wireless. Jak zmusić ten telefon do współpracy z programem express talk albo spik? Dzięki za odp.

eFotek 3.0 is now available!
http://e-Fotek.pl

Gość REKLAMA Kopiuj nick (*->*)
Wypowiedź dodana: 30 czerwca 2008, 17:43:25

AvatarAdministrator Dżyszla Mężczyzna Kopiuj nick (83.2.108.*) |  
Wypowiedź dodana: 30 czerwca 2008, 20:53:56
« Opcje

Teoretycznie po zainstalowaniu sterowników do telefonu i podpięciu go do kompa (kolejność!) powinien stać się widoczny dla wymienionych programów. Dlatego pierwszy krok - czy telefon jest widoczny w menedżerze urządzeń i ten nie zgłasza żadnych problemów ze sprzętem?

mgr inż. Dżyszla

Nie odpisuję na problemy zgłaszane na e-mail lub PW!

Także dzięki firmie Netlook.pl możesz za darmo korzystać z tej strony!

Zarejestrowany, zwieszony kidler Mężczyzna Kopiuj nick (83.28.14.*) |  
Wypowiedź dodana: 1 lipca 2008, 15:50:43
« Opcje

nie zgłasza żadnych problemów. jednak dowiedziałem się na forum programu express talk że ten telefon nie jest kompatybilny z programem... podali jedyny kompatybilny telefon: yealink USB Desktop Phone . będę musiał chyba oddać ten telefon bo po co telefon działający w połowie?(nie można by korzystać klawiatury telefonu, ani nie słychać by było jak ktoś dzwoni"
Wczoraj użyłem moje przyjaciela Googli który wskazał mi program(uplink skype2sip) tej samej firmy(co express talk) który dodaje protokół sip do do skype. zainstalowałem, wpisałem te same dane co w express talku i nic. tym razem program nie może połączyć się z neofonem:

Kod:

Register attepmpt for sip mójnumer@neofon.tp.pl@neofon.tp.pl failed. 400 Invalid to

zadzwoniłem do tp, ale pan mi praktycznie przeczytał tylko instrukcje ze strony tp jak skonfigurować neofon i mówi ze powinno działać. Bo gdyby działało to bym gadał przez skype, a ze skypem świetnie działa ten telefon...

eFotek 3.0 is now available!
http://e-Fotek.pl

AvatarAdministrator Dżyszla Mężczyzna Kopiuj nick (83.2.108.*) |  
Wypowiedź dodana: 2 lipca 2008, 07:13:21
« Opcje

Ot, całe uroki producentów, którzy promują jedynie swoje/partnerów produkty. Chyba ja więcej też nie będę w stanie powiedzieć :-(

mgr inż. Dżyszla

Nie odpisuję na problemy zgłaszane na e-mail lub PW!

Także dzięki firmie Netlook.pl możesz za darmo korzystać z tej strony!

Gość Gość Kopiuj nick (84.203.58.*)
Wypowiedź dodana: 4 sierpnia 2008, 15:40:20 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 4 sierpnia 2008, 15:41:57 po raz 1-wszy
« Opcje

Proponuje poszukac. Program da sie podlaczyc do programu i potem dodac dowolna bramke voip.

*** Dodano o 15:41:57: *** (Autoscalanie)

Przepraszam zapomnialem dodac odnosnika http://www.topcom.net/downloads/letter/B/93.html

Gość wankus Kopiuj nick (85.222.83.*)
Wypowiedź dodana: 12 listopada 2008, 23:37:14
« Opcje

ja tez mialem problem z tym telefonem, ale udalo mi sie go zmusic do wspolpracy z betamaxami.

opis zamiescilem tu:
http://www.lufcik.com/2008/10/problem-z-telefonem-voip-topcom-oraz-voipdiscount-rozwiazanie

pzdr

Idź do strony:1

[+] Pokaż/odśwież listę czytających i monitorujących ten wątek