Forum

Skruszony z IDG

[+] Twoje konto

Subskrybuj kanał najnowszych wypowiedzi w tym temacie

Wątek zamknięty Forum > Pogaduchy > Skruszony z IDG

Prawda o forum IDG
Idź do strony:12Następna »
Ocena: (Ocen: 0)
Wypowiedzi 1 - 25 z 48
 Zarejestrowany, zwieszony conndor Kopiuj nick (84.40.234.*) |  
Wypowiedź dodana: 30 czerwca 2008, 19:03:51
« Opcje

I powiedźcie sami, jak tu na forum może utrzymać się człowiek, siedzę cicho i co miałem od zdzicha 10%, potem Babaelec mi wlepił drugie tyle razem 20%, potem na zgodę tak to zrozumiałem, zdjął mi Babaelec 10%. Zdzicha nawet nie prosiłem o zdjęcie tych 10% zostawiłem sobie je na pamiątkę. Pomyślałem będzie Ok będzie cicho, spokój, to za jakiś czas jeden z userów nie wytrzymał i zaczął sobie za dużo pozwalać, zwłaszcza że mu się moje wypowiedzi nie podobały. Zapomniał że to jest forum i wcale nie muszę mieć takie same zdanie jak on. Ale przypomniało mi się zdarzenie z G_N_O_M-em jak go messha załatwił to samo chciał załatwić Qautro oraz zdzdicha, nie wspomnę o zdaniu na temat stylance, (ogólnie że na jej stołek wskoczy).
O co mi chodzi o zadymę, zastanawiacie się ba na pewno tak myślicie, nic mylnego. Wróćmy do ostatnie zadymy kto ją wywołał poruszając sprawy z przed moim powrotem i cały czas wałkował mało tego był/jest wątek na temat naboru moderatorów lokalnych, i co sprawa w wątku sie skończyła to taki Chartkor przerzuca zadymę na najdłuższy nie odpowiadam a on dalej, to nawet normalny człowiek nie wytrzyma. i tu nasuwa się pytanie kto nim steruje że jest bez karny i prowokuje zadymę nie ponosząc żadnych za to konsekwencji. Mi każe się siedzieć cicho nie odpowiadać na zaczepki ale nie każe się prowokatora który iście z konsekwencją maniaka, prowokuje do kłótni.
Koś może by powiedział dziękuje do widzenia i poszedł sobie i za przeproszeniem olał by takie forum gdzie panuje dzicz, kogo ano moderatorów globalnych, a konkretnie chodzi o messhę. To on stoi za każdym wyrzuceniem z forum i banowaniem dożywotnim. Przykład miałem 10% i 12 godz urlopu za tą decyzją stoi messha a taki Cartkor za prowokowanie i to notoryczne co dostaje 0 (Zero) kary, i to jest przykład na forum publicznym wejdź w układ będziesz bez karny a wykończymy kogo zechcemy.
I do tych kar żeby było mało bez powiadomienia dostaję nie wiedząc za co dodatkowe 10% co razem suma 20% + 12 godz urlopu. Ale był bym głupi jak bym się nie pokapował kto osłania wszystkich prowokatorów zaczynających zadymę i robią to do skutku do póki obiekt już nie wytrzyma i albo odejdzie z forum albo doprowadzą za poparciem i opieką moderatora lokalnego a oczywiście Administracja stoi z boku i się przygląda jak ludzi się wykańcza zamiast takiego moderatora z kakark chwycić dać mu kopa a tych userów co pomagali dać im upomnienie, ( tylko upomnienie bo różnie taki user jest werbowany nie zgodzi się to wyleci jeszcze szybciej od obiektu).
Skąd to wiem i pomyślicie że sobie bzdety z palca wyssałem nic mylnego, brałem udział w wykopaniu G_N_O_M-a to samo Skibiego, to ja pisałem do Qautro by się uspokoił i przestał bronić kolegi bo to było polecenie messhy inaczej już dawno by mnie na forum nie było, ja wiem są tu ludzie co z nim też działali znam nicki ale to pozostawiam sobie i dla siebie. Ale niech repylek sobie przypomni jak messha go kaptował przeciw GNOM-owi jak ja do currtisa zwróciłem się co o tum myśli, i oni postąpili tak jak każdy by powinien postąpić odmówili. Za to currtis juz nie jest modem przeciw był messha a on ma ogromny wpływ na stylance i to w starczyło by przegłosować usunięcie currtisa.
Przecież on wykończył masaja, alvina i wielu innych, a co zresztą administratorów tylko jeszcze kirs coś się od czasu do czasu pokaże. Proszę jak Qautro utemperował, Babelec cienki do messhy i tu liczy się tylko on, przy następnych wyborach messha wskakuje na administratora, dlaczego po powiedział mi że stylance to tempa baba co na niczym się nie zna i na dodatek leniwa, żeby nie on to by te forum już dawno się rozleciało. To mówi człowiek który uważa się za lepszego od innych a zwłaszcza od takich userów i steruje nimi jak zabawkami.
Jak pisałem że na forum jest dyskryminacja nikt mi nie wierzył a jest kto nie zemną ten przeciw i userzy mają akakać jak im każe. Tam wam temat to myślenia niech wszyscy się zastanowią dlaczego ci co mieli wiedzę, i spełniali wszelkie warunki, by zostać moderatorami, nie zostali wybrani. A polecam powrót do wszystkich wątków dotyczących pozbywania sie userów i zastanowienia się i porównania mej obecnej wypowiedzi z wypowiedziami pozostałych.
I jeszcze jedno dziś ja jutro ty wylecisz z forum.
Nie piszę wszystkiego ale jedno jeszcze wspomnę jeden z userów gdy dostał bana/kopa to zapytał się o wiadomości na PW bo stwierdził że mu znikły, i ja się pytam gdzie messha jest ten twój post który to ty dobrze wiesz. jednak okazuje się że moderatorzy globalni mogą bez problemu ingerować w PW nawet je usuwając jak są dla nich nie wygodne.
Dlatego podsumowując mą wypowiedź, na IDG Forum panuje bajzel, a moderatorzy łamią regulamin nagminnie z własną interpretacją pod człowieka, czyli jeden ma plecy może łamać regulamin, a drugi za to że się próbuje, bronić może trochę nie udolnie dostaje kopa a na forum bębni się że to wina moja bo popełniam błędy ortograficzne, gramatyczne, że na niczym się nie znam (ale jak moderator głosi że aluminium jest najlepszym przewodnikiem ciepła), to kto dostaje baty ten co zauważył błąd i wytknął moderatorowi. Od tego czasu nagonka na mą osobę nie ma końca ciekawe co na to powie sędzia na rozprawie znowu IDG będzie chciało zawrzeć ugodę no nie wiem czy to będzie możliwe.
I żeby było jasno napisałem skopiowałem i możecie podać mnie do sądu, ja nie zamierzam z wami na ten temat dyskutować ani na PW GG czy w inny sposób, wy zemną nie rozmawiacie jak dajecie bana.
Witam wszystkich.

KONTO ZAWIESZONE

Gość REKLAMA Kopiuj nick (*->*)
Wypowiedź dodana: 30 czerwca 2008, 19:03:52

Gość GiTS Kopiuj nick (89.229.140.*)
Wypowiedź dodana: 30 czerwca 2008, 19:51:03
« Opcje

Bzdury , brednie , kłamstwa , pomówienia, głupoty

Ty to uwielbiasz wymyślać afery i jeździć po innych, przy okazji pokazywać o sobie całą prawdę.

Ten wątek powinien być raczej zatytułowany "Cała prawda o Conndorze"

AvatarZarejestrowany, zwieszony Mariusz_1004 Mężczyzna Kopiuj nick (0.0.0.*) |  
Wypowiedź dodana: 30 czerwca 2008, 19:54:11
« Opcje

GiTS :->

Nie zauważyłem takiej osoby na fidg.
Jeśli już rzucasz oszczerstwa to pokaż kim jesteś :-/

Zarejestrowany, zwieszony repylek Mężczyzna Kopiuj nick (81.168.248.*) |  
Wypowiedź dodana: 30 czerwca 2008, 20:00:52
« Opcje
Wypowiedź dodana: 30 czerwca 2008, 20:14:21
« Opcje

Nie pisałem o conndorze, pisałem o osobie o nicku GiTS

AvatarZarejestrowany, zwieszony Currtis Mężczyzna Kopiuj nick (0.0.0.*) |  
Wypowiedź dodana: 30 czerwca 2008, 20:22:04
« Opcje

Mariuszu, GiTS na IDG był znacznie bardziej aktywny od Ciebie ;-)

Wypowiedź dodana: 30 czerwca 2008, 20:37:55
« Opcje

Wiesz
Sprawy fidg już mnie niewiele obchodzą, zaglądam tam przypadkowo i sporadycznie
Jednak wyszukiwarka użytkowników wyszukała mi tylko 2 osoby które w dodatku nie mają żadnych wypowiedzi

http://forum.idg.pl/index.php?act=members

Jako że tak nie zaglądam mam prawo nie pamiętać większości użytkowników oczywiście poza tymi najbardziej aktywnymi.

Tego użytkownika nie pamiętam

Wypowiedź dodana: 30 czerwca 2008, 21:03:14
« Opcje
 VIP animek3 Mężczyzna Kopiuj nick (87.105.214.*) |  
Wypowiedź dodana: 30 czerwca 2008, 21:18:43
« Opcje

:lol: :lol: :lol:
Przepraszam, ale nie jestem w stanie nic więcej powiedzieć/napisać ;-)

Robert
Klik!

Wypowiedź dodana: 30 czerwca 2008, 21:27:38
« Opcje

I tak to już nieważne bo zamiast rozmawiać o meritum wątku rozmawiamy o jednej osobie ale sprawdziłeś link i odnośniki zanim zapodałeś je tutaj ;-) ?

Wypowiedź dodana: 30 czerwca 2008, 21:30:06
« Opcje

Meritum wątku jest jak zawsze czystą brednią w wykonaniu użytkownika, który poleca wiercić dziury w laptopie ;-)

Sprawdziłem wyniki-druga strona drugi wynik ;]

Wypowiedź dodana: 30 czerwca 2008, 21:40:20
« Opcje

Nie dogadamy się.
Ja mam ustawione wyświetlanie 50 wyników na stronie więc podaj konkretny link skoro go masz :-|

Co do tematu

Nie myl wiedzy technicznej z doświadczeniem życiowym, charakterem osoby oraz innymi cechami nie mającymi nic wspólnego z wspomnianą wcześniej wiedzą techniczną .
Ty możesz się nie zgadzać ale ja w pewnej części zgadzam się z Conndorem, właśnie dlatego dziś mnie nie ma na fidg.

Wypowiedź dodana: 30 czerwca 2008, 21:59:27
« Opcje

Wybacz, wystarczyłaby niewielka doza chęci, żeby dowiedzieć się, kim jest kolega GiTS...co znając życie już dawno nie jest dla Ciebie tajemnicą.

Ðoświadczenie? Charakter? Inne cechy? Ale przecież tymi niejaki conndor wykazał się w równym stopniu, co swego czasu niejaki Intel aka Slipknot aka Masterfox aka AMD3000(...). Zgadzać się? Z czym? Przecież to jest wszystko oparte na całkowicie nielogicznym rozumowaniu. Autor powyższego tekstu ma jedną, ciekawą cechę-ubóstwia każdego, kto się z nim zgadza. Jeżeli jednak ktoś będzie śmiał wykazać jakikolwiek błąd w sposobie myślenia ww osobnika, osobnik ów od razu wykryje spisek na jego osobę ;] Ot, robienie rozgardiaszu z niczego....chociaż jak masz jakieś konstruktywne wnioski to napisz, być może to ja coś pominąłem. Tylko proszę, nie dostosowuj się do poziomu, i nie pisz, że Meesha czai się na posadę administratora ;-)

Wypowiedź dodana: 30 czerwca 2008, 22:07:34
« Opcje

Nie będę na siłę szukał użytkownika fidg, google go nie znalazł, wyszukiwarka użytkowników też nie więc ok.

Meesha czai się na stanowisko administratora? Nic mi o tym nie było wiadomo "za moich czasów bytności na forum" więc tego tematu nie poruszę

A to że są tam "święte krowy" wiadomo nie od dziś
Regulamin też nie dotyczy każdego.

Resztę wniosków powinieneś wysnuć sam. Wymaga to jedynie odrobiny logicznego myślenia :-)

Wypowiedź dodana: 30 czerwca 2008, 22:20:51
« Opcje

jeszcze nie możesz odpowiedzi znaleźć kto to ja ? :-) Nie chciałem pisać od razu bo mi sie dostanie ;-) o Gregu może słyszałeś ;-)

fakt, że nie ma nikogo świętego , ja też nim nie jestem :-)

ale ktoś kto uważa wszystkich za gówniarzy , poniża jak tylko mu sie podoba...jak mu sie zwróci uwagę, że pisze nie prawdę...ba grozi, że będzie pisał o czyiś rodzicach nie znając ich całkowicie( niektórymś sie już dostało ;-) ) to już jest lekka przesada. Nie jest też miło jak próbuje sie zrobić z wszystkiego aferę i wymyślać czy przekręcać w różny sposób.

Wczoraj, za to, że dostał bana na 12 godzin do Meeshy ( nie bez powodu ) znowu próbuje stworzyć kłótnie oczerniając następnych zamiast starać sie dojść do porozumienia czy zgody. My próbowaliśmy. Ja też jestem łagodny...mam szacunek do innych...ale jak nie ma ktoś do mnie czy do moich znajomych to też już inaczej reaguję ;-)

( ale dziwactwa napisałem ;-) )

Wypowiedź dodana: 30 czerwca 2008, 22:21:34
« Opcje

Google go znalazł pod innym nickiem. Jak już mówiłem-wystarczy chcieć ;-) GiTSa raczej nie można nazwać anonimem.

Przykład z Meeshą był jedynie wykazaniem toku rozumowania autora. Niczym ponad ;-)

Święte krowy? Jasne, do pewnego momentu jest to drażniące. Ale na dobrą sprawę gdzie ich nie ma? Nawet tutaj Tomusio był/jest takową nadal, a jak widać przebywasz tutaj.

Wybacz. Moje logiczne myślenie wyłącza się podczas czytania czegoś, gdzie stężenie ortów jest większe niż poprawnie napisanych wyrazów. Połowy tekstu prawdopodobnie nie zrozumiałem zgodnie z zamierzeniem autora, druga połowa jest kompletnym bełkotem. Ba, nawet mój nick tam widnieje. Szkoda tylko, ze wysnute wnioski całkowicie negują faktyczny stan ;-) Ale to tylko mały szczegół, który autorowi nigdy nie bronił dalej trzymać swojego zdania...

Wypowiedź dodana: 30 czerwca 2008, 22:34:26
« Opcje

Fakt, greg w wyszukiwarce się przewinął, jednak nie skojarzyłem go z nickiem GiTS

Nie wypowiadam się o Conndorze ani o żadnym z użytkowników fidg.
Moja opinia dotyczy atmosfery jaka panowała na forum i sposobu moderacji/traktowania użytkowników przez moderatorów (rozstrzyganie sporów itp).
Dziś możecie pisać co chcecie, ja wyrobiłem sobie opinię na ten temat już dawno.

Nie dążyłem do konfliktów, dlatego wolałem zawczasu opuścić forum.

Dziś da się zauważyć że dla niektórych ważniejszy jest autor niż treść wypowiedzi.

Jeśli coś powie np. Meesha lub Quadro to ok ale jeśli powie to samo np. Tomusio lub Conndor to potraktujecie go z góry prawda :->

Wypowiedź dodana: 30 czerwca 2008, 22:36:36
« Opcje

przykro mi, ale nie prawda :-)

Wypowiedź dodana: 30 czerwca 2008, 22:40:51
« Opcje

Jeśli Quadro albo Tomusio wypowiedzą się w naturalny dla nich sposób, to zostaną potraktowani jak zawsze. Jeżeli Quadro czy Meesha coś powiedzą, z czym się nie zgodzę? Usłyszą to, co mam do powiedzenia w sposób adekwatny do sposobu wyrażenia tejże opinii przez nich. Nic mniej, nic więcej. Jednak jak sam zapewne zauważyłeś ostatnimi czasy-z niektórymi niestety nie da się dyskutować.

Wypowiedź dodana: 30 czerwca 2008, 22:57:01
« Opcje

Currtis jesteś kłamcą bo to ja się do ciebie zwróciłem z pytaniem co sądzisz o G_N_O_M-ie przypomnij sobie jak messha jechał na G_N_O_M-a , a Qautro jego bronił. Specjalnie poszukam dla ciebie ten wątek i ci go pokażę. A po drugie to ty też taki święty nie jesteś tu się przymilasz, jaki ty sprawiedliwy i uczciwy. lepiej daj spokuj.
To ja wtedy w rozmowie na GG z messhą zaproponowałem aby on pogadał a repylkiem w sprawie poparcia by Gnoma z forum wysiudać, bo on szukał takiego poparcia i do mnie na GG za klikał i zaczął wypytywać się co o tym sądzę a ja spytałem się o co chodzi i mi napisał oraz podał link. Potem nie raz rozmawialiśmy na GG i PW ale głownie na GG i on mi opowiadał kogo się pozbył i jak to zaczynał.
Podpuszczał usera oczywiście wpierw wybadał co i kto jest, a potem przedstawiał po trochę sprawę i tak jeden poszedł na pożarcie, ten co list przedstawił. i tak robił z wszystkimi.
Co do stylance to on sobie owinął wokół palca, zobaczcie ona nawet nie zabrała głosu w swej sprawie, ba nawet na PW mi na post nie odpisała. Czyli co zabrakło jej odwagi.
A po drugie currtis zapominasz się zdaje się są tu wszyscy co dostali kopa z forum IDG i wiedzą swoje i nie próbuj im oczy mydlić. To że odmówiłeś stanąć przeciw Gnomowi jeszcze nie świadczy że jesteś ok. Ja niestety jak widzisz uczę się całe życie pomimo że mam 53 lata ale mam odwagę się przyznać do błędów a ty nie żeby ci stopy przypalali będziesz stał przy swoim. Więc dziwię się że zabierasz głos.
Ty nic nie wiesz jak się nie chcianych ludzi załatwia tak że oni myślą że to faktycznie ich wina nie zdając sobie sprawy że zostali wkopani.
Przepraszam za pismo.

KONTO ZAWIESZONE

Wypowiedź dodana: 30 czerwca 2008, 23:05:45
« Opcje

Zanim nazwiesz kogoś kłamcą znajdź odpowiednie cytaty na poparcie. do tego czasu milcz. Daj też innym pocieszyć się urlopem, z tego co wiem Stylance aktualnie na nim przebywa. Reszty bełkotu nie jestem w stanie odczytać :-|

AvatarAdministrator Dżyszla Mężczyzna Kopiuj nick (83.2.108.*) |  
Wypowiedź dodana: 30 czerwca 2008, 23:09:16
« Opcje

Stylance, z tego co zdążyłem poznać przez krótki okres zazębienia naszej bytności na FIDG, jest kobietą słabą, podatną na wpływy, nie mającą własnego zdania; marionetką w rękach każdej zdolniejszej osoby. Jeśli ktokolwiek się spodziewa po niej, że zapanuje nad chaosem na FIDG, to raczej się na śmieszność narazi.

Prawda jest taka, że kiedyś także było kilka obozów, ale wspólny tworzyli moderatorowie. I nawet naginanie zasad mogło być mniej bolesne do czasu gdy i wśród nich nie nastąpił rozłam.

A rada na to wszystko jest prosta - lepiej uciec z "raju" zanim zostanie się wypędzonym :-) (Żeby nie było - tutaj też to obowiązuje, o czym się przekonalismy niebawem).

mgr inż. Dżyszla

Nie odpisuję na problemy zgłaszane na e-mail lub PW!

Także dzięki firmie Netlook.pl możesz za darmo korzystać z tej strony!

Wypowiedź dodana: 30 czerwca 2008, 23:27:59
« Opcje

Currtis zaprzeczysz że był moment kiedy myśmy sobie "gadali" na gg jak tacy dobrzy znajomi?, a zaprzeczysz że jesteśmy teraz wrogami, a dlaczego poparłeś tego moda lokalnego co napisał że aluminium jest najlepszym przewodnikiem ciepła i jak ja mu na to zwróciłem uwagę (może nie potrzebnie w trąciłem że za to może mieć Nobla), to ty skoczyłeś na mnie czyli poparłeś człowieka który dopiero wiedzę zdobywał próbując mnie poniżyć. Przecież właśnie ot tego momentu wszystko się nasiliło te ataki na mnie to wytykanie ortografi gramatyki ( i OK rozumiem )tylko czemu tylko mi a reszta to mogła popełniać wszystkie błędy a na zwrócenie uwagi to pisaliście że to drobnostka tak u conndora słowo np. miesek to belka ale u drugiego to drobnostka jedna literka, co się conndor czepiasz i awanturujesz.
I to ty też taką taktykę stosujesz. A powiedz co ty tu robisz rozumiem forum otwarte dla każdego ale co sie kryje za tym?. Agencie oo7.

KONTO ZAWIESZONE

Gość wichura1 Kopiuj nick (0.0.0.*)
Wypowiedź dodana: 1 lipca 2008, 00:17:22
« Opcje

Witam wszystkich. Stylance nie jest już pracownikiem IDG, jest administratorem do czasu przekazania obowiązków kolejnemu adminowi, teraz ma urlop. A co do wypowiedzi Condora, no cóż chyba można zacytować fragment utworu Elektrycznych Gitar: "...za dużo w głowie mam i nic już na to nie poradzę...." ;-)

Wypowiedź dodana: 1 lipca 2008, 00:28:15
« Opcje

Czyli miałem rację jak Qautro napisałem by spodziewał się zmian na forum, może jestem jasnowidzem a może to właśnie doświadczenie życiowe co tak nie których zraża do mnie. :-D
Więcej nic nie powiem w tym temacie, bo jeszcze tu mnie zlinczują jako jakiegoś czarownika :-P .
Po tej wiadomości zasięgnę porady prawnej (bezpłatnej jest u nas taka w Wrocławiu przy bibliotece uniwersyteckiej z napisem zakaz okazywania wdzięczności).
Ale jak możesz przekaż 1% podatku na tę działalność.
:-D

KONTO ZAWIESZONE

Idź do strony:12Następna »

[+] Pokaż/odśwież listę czytających i monitorujących ten wątek