Forum

Skruszony z IDG

[+] Twoje konto

Subskrybuj kanał najnowszych wypowiedzi w tym temacie

Wątek zamknięty Forum > Pogaduchy > Skruszony z IDG

Prawda o forum IDG
Idź do strony:« Poprzednia12
Ocena: (Ocen: 0)
Wypowiedzi 26 - 48 z 48
 Gość wichura1 Kopiuj nick (0.0.0.*)
Wypowiedź dodana: 1 lipca 2008, 00:50:27
« Opcje

Stylance nie jest pracownikiem IDG od miesiąca, a Quadro o tym wie. Więc znów twoje argumenty są chybione. A co do pozwu, zastanów się czy chcesz się ośmieszyć.

Gość REKLAMA Kopiuj nick (*->*)
Wypowiedź dodana: 1 lipca 2008, 00:50:28

AvatarZarejestrowany, zwieszony Raistlin Mężczyzna Kopiuj nick (83.28.68.*) |  
Wypowiedź dodana: 1 lipca 2008, 07:12:47
« Opcje

Ptaszku wyrośnięty, teraz aktywnie piszę na labie. Tam już dawno za takie zachowania miałbyś bana na rok albo dłużej. Jesteś jedną z osób, które przyczyniły się do rozpadu społeczności fidg. To co teraz tam funkcjonuje to tylko namiastka.

Athlon 64 X2 EE 3600 // MSI K9AGM2// 2*1024mb PC-800 Patriot CL5// Samsung 160gb //Chieftec GPS-400AA-101A

Gość Quadro Kopiuj nick (62.69.207.*)
Wypowiedź dodana: 1 lipca 2008, 08:09:43
« Opcje

Jak będziesz pisał ten pozew, to racz chociaż napisać mojego nicka poprawnie, bo nawet przepisać go nie umiesz prawidłowo.
O prawidłowe sklecenie zdania Cie nie podejrzewam, bo już dałeś wielokrotnie popis na Forum. Twoje zdania to bełkot i trzeba mieć dekoder aby je odczytać

AvatarAdministrator Dżyszla Mężczyzna Kopiuj nick (83.2.108.*) |  
Wypowiedź dodana: 1 lipca 2008, 10:48:20
« Opcje

conndor, ja Ci (i wszystkim) powiem krótko - jak dają do brać, jak biją to wiać. Ja cały czas żałuję, że jednak za pierwszym razem nie odszedłem z IDG. I nie dlatego, że IDG, że ten mnie nie lubi, czy lubi... Ale po prostu przestało mi się podobać. Nie mam ochoty nawet wdawać się w dywagacje, kto się przyczynił, a kto nie. Nie jest żadnym zobowiązaniem tam przebywać, więc po prostu można spokojnie odejść. A atmosfera jest istotna, bo jak wcześniej sam wspomniałem, że nigdy więcej się nie odezwę do pewnej osoby, tak po jakimś czasie tutaj okazało się, że możemy sobie pogadać.

Więc proponuję po prostu urazy schować, szczególnie te osobiste, i iść tam, gdzie się będzie czuć najlepiej.

mgr inż. Dżyszla

Nie odpisuję na problemy zgłaszane na e-mail lub PW!

Także dzięki firmie Netlook.pl możesz za darmo korzystać z tej strony!

AvatarZarejestrowany, zwieszony Currtis Mężczyzna Kopiuj nick (0.0.0.*) |  
Wypowiedź dodana: 1 lipca 2008, 10:53:41
« Opcje

Jak już mowa o sprawach sądowych, to ja jeszcze raz poproszę o uzasadnienie mojego kłamstwa, o jakie zostałem oskarżony. Na chwilę obecną wyżej wymienione oszczerstwo można spokojnie podciągnąć, zgodnie z art.212.§2. Kodeksu karnego, jako zniesławienie, zagrożone między innymi karą 2 lat pozbawienia wolności. Bawimy się dalej?

Zarejestrowany, zwieszony conndor Kopiuj nick (84.40.234.*) |  
Wypowiedź dodana: 1 lipca 2008, 11:51:46 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 1 lipca 2008, 12:06:31 po raz 1-wszy przez: conndor
« Opcje

Tak currtis dalej twierdze że nie tylko kłamcą ale zachowałeś się po chamsku bo czemu nie uspokoiłeś Basetka i było by po sprawie a tak ja jestem też człowiekiem i też się wkurzam jak ty. Nie inaczej na dodatek ja jeszcze nie usłyszałem/czytałem słowa przepraszam nawet w stosunku do innych.
Quadro (teraz dobrze) co będę ci pisał jesteś ślepy jak chodzi o innych ale u mnie zapałka to dla ciebie "Belka", masz do mnie uprzedzenia i możesz sobie gadać ja wiem swoje w tym temacie to ja jestem za stary wróbel by mnie na plewy brać. Dowodem na to jest całe forum i gdzie i komu z taką ochotą i werwą pod pretekstem dbałości o regulamin wytyka się nawet brak kropki nad i. Jesteś jednym z tych co powinien być pozbawiony MG a członkiem morzesz sobie być dla ciebie 0 władzy, bo mieszasz jak messha.
Ja ci na PW napisałem jesteś mądrym człowiekiem masz wiedzę z dziedziny elektroniki ale reszta to ... .
Dżyszla masz rację ale ja mam trochę inny charakter i próbuję walczyć o poprawę sytuacji na IDG, ale załapali się goście na MG i trzymają się tego jak by im IDG płaciło, a czemu nie odejdą czemu się tak kurczowo trzymają, to mnie zastanawia.
Raistin chodzi ci o PCLaba jeśli tak to specjalnie dla ciebie się tam zarejestruję :lol: .

KONTO ZAWIESZONE

Zarejestrowany, zwieszony Quad Kopiuj nick (0.0.0.*) |  
Wypowiedź dodana: 1 lipca 2008, 12:29:21
« Opcje

Ja tam wcale nie jestem uprzedzony do ciebie. Nie znam cie, dla mnie jesteś tylko nickiem na forum i traktuje Cie tak samo jak innych. Mówisz mądrze to nie reaguje. mówisz głupoty to reaguje, szczególnie jak ludzi wprowadzasz w błąd, albo co gorsza narażasz ich na niebezpieczeństwo uszkodzenia sprzętu.
Przykłady Twoich ostatnich rad:
- wiercenie dziur w obudowie laptopa
- wmawianie ludziom, ze we współczesnych komputerach napięcie +12 V służy tylko do napędów, dysków i wentylatorów i nie ma znaczenia dla stabilności sprzętu
- polecanie zasilacza marki Take Me jako bezpiecznego, stabilnego i cichego

To Ty sobie ubzdurałeś ze ludzie się Ciebie czepiają bez powodu. Gdybyś pisał dobre rady, to nikt by się nie czepiał Ciebie.
A Ty widzisz tylko ze wszyscy się ciebie czepiają, i pokazują ci błędy w pisowni itp. Gdyby to były tylko błędy natury ortograficznej, czy gramatycznej to większość by przymknęła oko. ale tak niestety nie jest

Zarejestrowany, zwieszony PawloHT Mężczyzna Kopiuj nick (88.156.74.*) |  
Wypowiedź dodana: 1 lipca 2008, 12:37:19 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 1 lipca 2008, 12:39:08 po raz 1-wszy przez: PawloHT
« Opcje

Dlaczego utarło się tak że wszystkie gorzkie żale na temat forum IDG wylewane są tutaj :-| ? Pojdzie sobie na jakieś inne forum np PCLab lub PPc. Lub piszcie w najdluższym na idg.
Ja proponuje zamknąc wątęk. Powoduje on tylko sztuczny tłum i awantury. Nie prowadzi do niczego.
Sam autor jest z tych "lubianych" inaczej. A jego posty swiadczą jedynie o jego intelekcie.
Pozatym istnieje już wątek dotyczący spraw IDG.

BTW: Spraw między sobą nie możecie załatwic na gg/pw? Wszystko musicie robic publicznie?

Zarejestrowany, zwieszony BABELEC Mężczyzna Kopiuj nick (83.13.13.*) |  
Wypowiedź dodana: 1 lipca 2008, 13:53:18 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 1 lipca 2008, 13:54:27 po raz 1-wszy przez: BABELEC
« Opcje

Taka moda. Ktoś kiedyś zapoczątkował, więc każdy skrzywdzony trafia tutaj :lol:

Zarejestrowany, zwieszony repylek Mężczyzna Kopiuj nick (81.168.248.*) |  
Wypowiedź dodana: 1 lipca 2008, 14:35:37
« Opcje

"Skrzywdzony" inaczej ? :lol:

Zarejestrowany Soul Mężczyzna Kopiuj nick (83.6.14.*) |  
Wypowiedź dodana: 1 lipca 2008, 18:06:33
« Opcje

conndor, jest tu kilka osób, które odeszły z IDG, bo miały dość tego, co się tam dzieję, ale absolutnie nikt nie przyznał Ci jeszcze racji. Nawet osoby, które zwykle się sprzeczają, są w tej kwestii zgodne. Ciągle bijesz pianę, a do tego kropek i przecinków stawiasz chyba jedną trzecią tego, co potrzeba. Dlatego niestety wygląda to jak bełkot. Luźne mysli przelewasz na papier, tworząc chaos.

Duszołap

Gość Cz3rw0ny Kopiuj nick (87.207.140.*)
Wypowiedź dodana: 1 lipca 2008, 20:26:38
« Opcje

Przecież Stylance bardzo dobrze sprawowała obowiązki Administratora. Jak dla mnie Adminem powinien zostać Quadro.

Zarejestrowany, zwieszony Quad Kopiuj nick (62.69.207.*) |  
Wypowiedź dodana: 1 lipca 2008, 20:35:09
« Opcje

Adminem zostają pracownicy IDG. Żaden z moderatorów nie będzie adminem, bo nie są pracownikami IDG

Zarejestrowany Soul Mężczyzna Kopiuj nick (83.6.14.*) |  
Wypowiedź dodana: 1 lipca 2008, 20:58:59
« Opcje

...bo nie są pracownikami IDG

Ja bym powiedział, że przede wszystkim nie znają się na tym. Pewnie nikt z nich nigdy nie administrował tak dużymi serwerami.

Adminem powinien zostać Quadro.

Jasne, już sobie wyobrażam, jak Quadro siedzi przy tym i zastanawia się gdzie podłączyć drukarkę ;-) :-D

Duszołap

AvatarZarejestrowany, zwieszony Currtis Mężczyzna Kopiuj nick (0.0.0.*) |  
Wypowiedź dodana: 1 lipca 2008, 20:59:25
« Opcje

Tym razem już żądam przedstawienia konkretnych dowodów na moje kłamstwa, a nie bicia piany w połączeniu z nieudolną próbą zmiany tematu.

Wypowiedź dodana: 1 lipca 2008, 21:07:06 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 1 lipca 2008, 21:12:49 po raz 1-wszy przez: Quad
« Opcje

Soul, administracja Forum IDG nie polega na bezpośredniej opiece nad serwerami. Serwery na których stoi Forum nawet nie znajdują się w budynku IDG. Zupełnie inni ludzie zajmują się sprzętowa warstwą Forum. Nawet za czasów Smolkiego opieka nad serwerami nie należała do niego. On tylko zajmował sie warstwą programową, tak jak teraz zajmuje się tym Stylance, i niedługo będzie się zajmowała kolejna osoba

Ale zaskoczę Cie - zajmowałem sie budową serwerowni. Nie duża, bo raptem 4 racki, ale wiem jak to działa. Podłączenie drukarki nie było by problemem, jeśli tylko była by na USB. Bo portów LPT próżno tam szukać. Przynajmniej nie są wyprowadzone na zewnątrz :-)

Zarejestrowany Soul Mężczyzna Kopiuj nick (83.6.36.*) |  
Wypowiedź dodana: 1 lipca 2008, 22:02:48
« Opcje

Oczywiscie żartowałem. Wiem, że Smolki pracował głównie jako programista.

A Ty właśnie doprowadziłeś mnie do łez ze śmiechu:

Smolki tylko zajmował sie warstwą programową, tak jak teraz zajmuje się tym Stylance

buahaha, padłem :-D :lol: :piwo: You've made my day :lol:

Duszołap

Wypowiedź dodana: 1 lipca 2008, 22:13:14
« Opcje

nie dosłownie, nie dosłownie Soul :-) Zajmuje się Forum, a konkretnie tym co umożliwia konsola administratora
A funkcji tam jest sporawo :-)

Wypowiedź dodana: 1 lipca 2008, 23:18:52
« Opcje

Jednak z tego, co napisałes, wynika, ze Smolki zajmował się tylko klikaniem w panel.

Duszołap

Wypowiedź dodana: 1 lipca 2008, 23:21:33
« Opcje

Smolki nie był administratorem Forum. Zajmował się zupełnie czymś innym, a administrowanie Forum traktował jak hobby, bo to lubił.
A Stylance została na to stanowisko przydzielona. Wcześniej przecież nie było jako takiego opiekuna Forum

Wypowiedź dodana: 1 lipca 2008, 23:36:20
« Opcje

Trochę wyżej pisałeś o administrowaniu, co uznałem za szerszą kwestię niż klikanie w panel. Ale juz mniejsza o to. Wiemy, co kto robił :-)

Duszołap

Wypowiedź dodana: 2 lipca 2008, 07:20:17 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 2 lipca 2008, 07:24:02 po raz 1-wszy przez: Dżyszla
« Opcje

Jako, że conndor stwierdził, że rezygnuje z uczestnictwa w tym Forum, wątek zamykam.

*** Dodano o 07:24:02: *** (Autoscalanie)

PS. Quadro - takim administrowaniem, to ja na początku się zajmowałem także, na starym Forum ;-) Nie przypadkowo był "st. mod." :-)

mgr inż. Dżyszla

Wypowiedź dodana: 4 lipca 2008, 21:36:33 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 4 lipca 2008, 21:37:38 po raz 1-wszy przez: Dżyszla
« Opcje

Currtis zaprzeczysz że był moment kiedy myśmy sobie "gadali" na gg jak tacy dobrzy znajomi?, a zaprzeczysz że jesteśmy teraz wrogami, a dlaczego poparłeś tego moda lokalnego co napisał że aluminium jest najlepszym przewodnikiem ciepła (...)

Jeszcze słowo wyjaśnienia. Sprawa, jak dotarłem, rozchodziła się nie o przewodnictwo, lecz o oddawanie ciepła, w którym aluminium faktycznie jest lepsze od miedzi ze względu na mniejszą gęstość oraz pojemność cieplną jednostki objętości. Dlatego - oddawać ciepło lepiej oddaje aluminium; przejmować i przewodzić - tu lepiej sprawdza się miedź.

mgr inż. Dżyszla

Idź do strony:« Poprzednia12

[+] Pokaż/odśwież listę czytających i monitorujących ten wątek