Forum

Win-7 - nowe dziecko MS

[+] Twoje konto

Subskrybuj kanał najnowszych wypowiedzi w tym temacie

Wątek Forum > Pogaduchy > Win-7 - nowe dziecko MS

Opinie, wrażenia z użytkowania Windows 7...
Idź do strony:12345Następna »
Ocena: (Ocen: 1)
Wypowiedzi 1 - 25 z 115
 Zarejestrowany AlvinR Mężczyzna Kopiuj nick (83.5.191.*) |  
Wypowiedź dodana: 1 stycznia 2009, 10:11:31 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 11 stycznia 2009, 11:44:56 po raz 4-ty przez: _domestos_
« Opcje

Oby nie był :-)
Choć dla M$...szykuje się różnie. skoro chcą zwalniać taką masę ludzi.
Wtopa z Viśta-wio i Office-2007 swoje robi.
W końcu podstawą zysków Naszego Ukochanego NieMonopolisty nie są klienci indywidualni lecz korporacyjni. A tam... szczególnie w kontekście postępującego kryzysy ekonomicznego i związanejz nim recesji raczej trudno było, jest i będzie znaleźć chętnych do wyfdania kupy forsy na NOWY I NAJLEPSZY W DZIEJACH system oraz pakiet biurowy, zawierające tak oszałamiające, niesamowite, przełomowe i znacząco wpływające na poprawę efektywności pracowników "dostiżenija" jak animowane ikonki, pulpit AERO czy inne spinacze-pieski-kotki-czy co 'łone' tam jeszcze powsadzali. A już super pomysłem było wprowadzenie interfejsu Office'a opartego o 'wstążki' co możliwe, że nie jest problemem dla maloletniej młodzieży dopiero po raz pierwszy zapoznającej się z softem biurowym jednak u osób pracujących z Officem od lat, mających swoje przyzwyczajenia, mających interfejsy programów skonfigurowane do swoich indywidualnych potrzeb, taka zmiana zawsze oznacza spadek wydajności i efektywności pracownika.

A co do Win-7 b.7000...

Na maszynie z 2 GB RAM, procesor AMD Athlon 64x2 5400+, mobo MSI K9AG Neo2 Digital, HDD SATA-2 [cały dla OS-a]:
- czas instalacji - 38 minut w tym 4 restarty
- wykrycie urządzeń - kompletne, wszystkie elementy mobo rozpoznane, sterowniki załadowane, po odpaleniu gotowego systemu - wszystko, w tym net - działa
Ciekawostka - bootmenedżerem Windows-7 jest taki programik pod nazwą GRUB ;-)
Mówi to coś komuś?
Powoli wychodzą na jaw powody zaangażowania się M$ w ruch Open Source :-D

Acha...
Ten post jest napisany właśnie spod Win-7/7000 + Opera 10 Alfa b. 1219 :-)

Moderowane przez _domestos_ :

Posty przeniesione z "Najdluzszego...". Wszelkie reklamacje, sugestie, przypomnienia dot. (nie)przeniesionych postow - zapraszam na pw :-). Przepraszam, ze to trwalo tak dlugo, Dawid prosil mnie o to ponad tydzien temu.

Gość REKLAMA Kopiuj nick (*->*)
Wypowiedź dodana: 1 stycznia 2009, 10:11:32

Zarejestrowany AlvinR Mężczyzna Kopiuj nick (83.5.191.*) |  
Wypowiedź dodana: 1 stycznia 2009, 11:31:58 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 11 stycznia 2009, 11:24:28 po raz 2-gi przez: _domestos_
« Opcje

Odnoszę nieodprte wrażenie, że szefowie i programiści M$ są wielkimi fanami jednej z piosenek Wojciecha Młynarskiego pod jażke znamiennym tytułem:
"Co by tu jeszcze spieprzyć panowie, Co by tu jeszcze..."

Po pierwszych dość pozytywnych wrażeniach z Win-7 wyszły na powierzchnię prostackie skłonności M$ do gadżeciarstwa jak również ich debilne przekonanie, że 'łone' wiedzą lepiej ode mnie co chcę zrobić, osiągnąć, itd, itp, etc...

Przykłady:

[1] Dokowanie okien
Mając dość spory 22' monitor CRT pracuję na nim z rozdzielczością 1600x1200 i mam całkiem sporo miejsca na ekranie. W związku z tym, podczas pracy z kilkoma oknami mam takie sobie dziwne zboczenie, zachciankę, by rozmięsicć okna tak, by było mi jak najwyfodniej się nimi posługiwać podczas pracy - a nierzadko mam otwarte tak ze 3 - 4 okna Worda, do tego jakieś okienko Excella plus ze dwa a notatnika no i oczywiście Operę.
W XP nie mam żadnego problemu z rozmieszczaniem oraz rozmieszczeniem okien - przesuwają się tak jak tego chcę i gdzie je umieszczę tam tkwią.
A w W-7?
Ano... trzeba uważać z jaką szybkością i w jakim kierunku się przesuwa okno bo nadgorliwy system zaraz zaczyna się "domyślać" co też niby ten niczego nieświadomy user chce zrobić i jak zwykle w ostatnich latach u M$ - oczywiście system wie lepiej od usera i w spsób bezsensowny, kretyński, idiotyczny [* - zapomniane okreslenie dopisać] raz, że samowolnie zmienia rozmiar okna a dwa - dokuje je do krawę dzi ekranu.
W konsekwencji - albo trzeba zapomnieć o wygodnym dla użutkownika ułożeniu olkien w kaskadę albo też całą operację wykonywać niezmiernie pooooowooooli i ooooostroooożnie, by nie prowokować systemu do wcinania się w to do czego nie powinien mieć wogóle dostępu!!
Efekt - na wykonanie najprostszej zdawałoby się czynności trzeba poświęcić kilkakrotnie więcej czasu aniżeli w XP

[2] OKNA
Jak wspomniałem powyżej, system ma skłonności do samowolnego decydowania o rozmiarze okien.
Ale jest jeszcze jeden 'kwiatek' do kożucha - część okien ma zablokowane proporcje!!
W efekcie - nie można zmienić ich wysokości czy szerokości bez zmiany zarówno drugiego wymiaru jak i - FANFARY !! - zmiany wielkości zawartośi okna. gdyż system samowolnie ją skaluje!!
Tak więc - nie mogę zdecydować, czy chcę mieć okienko aplikacji węższe czy szersze, niższe czy wyższe, czy chcę mieć zawartość okna w jakimś tam powiększeniu - to system mi narzuca.

PROŚBA - PYTANIE:

Czy ktoś może mi spróbowac wytłumaczyć, ale tak łopatologicznie, czemu to ma niby służyć?
Jakie to ma znaczenie praktyczne?
Czy jest w tym zawarta jakakolwiek kontruktywna treśc poza popisywaniem się grupy idiotów co do ich ... echm... grkhm... "mozliwości entelektualnych"?

*** Dodano o 11:56:01: *** (Autoscalanie)

POZYTYW:
System dopasowywania do indywidualnych potrzeb i preferencji sposobu pracy monitora - wyświetlania tekstu, kontrastu, itd, itp

TO IM SIĘ UDAŁO !!

Zarejestrowany AlvinR Mężczyzna Kopiuj nick (83.27.91.*) |  
Wypowiedź dodana: 1 stycznia 2009, 15:37:41 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 11 stycznia 2009, 11:24:43 po raz 1-wszy przez: _domestos_
« Opcje

Partycja /home ?
To najmniejszy problem - po prostu samodzielnie wydziela się jej odpowiednik na HDD czy to podczas instalowania systemu czy też potem.

Efekt przyciagania do krawędzi ja również znam od dawna, i to pod Windows - np. ma go Miranda, ale probvlem polega na tym, że w WIN-7 system jest w tej materii raz, że jnadgorliwy a dwa, jest to połączone z ingerencją w wielkość otwartego okna.
Po zadziałaniu tego mechanizmu okno dokleja się do krawędzi a jednocześnie zwiększa się do rozmiaru pełnoekranowego :-| ale z opcją recznego regulowania wielkości.
Tyle, że ja np. miałem wielkość okna wczesniej dostosowaną do swoich potrzeb... :-/

Wypowiedź dodana: 1 stycznia 2009, 17:42:19 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 11 stycznia 2009, 11:24:52 po raz 2-gi przez: _domestos_
« Opcje

Można - niemożna... wiadomo jak jest
Podobno Win-7 BETA-1 ma być ogólnie dostępna od 05.01.2009.

Co do zachowania personalizacji systemu - jest stosowne narzędzie od czasów XP - zapisuje konfigurację systemu do pliku z ktgórego po ponoiwnej czystej instalacji sytstemu można je w kilka minut przywrócić.
Oczywiście - nie zastępuje to instalacji softu i driwerów a jedynie personalizację.
Co do driwerów - są i na to stosowne narzędzia - w tym, freeware.

*** Dodano o 17:50:47: *** (Autoscalanie)

Acha - słabość W-7 polega jeszcze i na tym, że albo ma się międzymordzie Areo albo stary dobry klasyczny windows z czasów 9x - W2K
A samo wyłączenie wodotrysków praktycznie nic nie daje.
Dlatego - nie chcąc tracić wydajności na duperele trzeba pracować w "klasycznym windows"

Kolejna słabość Windows-7, chyba najwwiększa z możliwych:
nie wiadomo po jaką cholerę jest to system 32 bitowy ! ! ! podczas gdy wedle wczesniejszych zapowiedzi Viśta-wio miała być oststnim 32 bitowym OS-em.

Co dają - mają dawać 64 bity?

Przede wszystkim rozszerzenie przestrzeni adresowej co umozłiwiłoby pracę z większą ilością RAMu !!!
W tej chwili - max co można wykorzystać to [teoretycznie!] 4 GB a w praktyce ma się do dyspozycji max 3,5 GB bo resztę zżerają zasoby własne. A tymczasem są już na rynku mobo obsługujące 16 GB RAMu a na oferujące większe możliwości też nie trzeba będzie długo czekać.

IMHO - M$ powinien postawić w Win-7 wyłącznie na 64 bity co wymusiłoby na producentach sprzętu opracowanie odpowiednich sterowników podobnie jak na producentach softu opracowanie lub rekomplikację ;-) ich softu do 64 bitów.

AvatarZarejestrowany, zwieszony _qlus_ Mężczyzna Kopiuj nick (89.74.219.*) |  
Wypowiedź dodana: 1 stycznia 2009, 18:08:15 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 11 stycznia 2009, 11:25:06 po raz 1-wszy przez: _domestos_
« Opcje

Alvin rozwiązanie jest tylko jedno, instaluj linucha :-D
64bitowy ma od niedawna flash-a i jave, a międzymordzie możesz mieć jakie sobie tylko zażyczysz.
Co do /home ma on taką fajną zaletę, że może być wykorzystywany w kilku zainstalowanych koło siebie systemach (u mnie w 32bit i 64bit Arch-u).

Wypowiedź dodana: 1 stycznia 2009, 18:36:52 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 11 stycznia 2009, 11:25:22 po raz 2-gi przez: _domestos_
« Opcje

Ano faktycznie... WP... czyli Nasz NAJukochańszy NIEmonopolista TEPSA :-D A sylwester... ostatnio jestem zwolennikiem szampanów wytrawnych ;-)

Co do Win-7:
Kolejne wnerwienie - brak możliwości [albo ja nie mogę znaleźć] efektywnego [a nie wedle schematu small-normall-big] regulowania wielkosci ikon na pulpicie oraz (co ważniejsze!) odległoścoi pomiędzy ikonami tak w pionie jak i w poziomie.
Niby drobiazg - ale irytujący.

A linuch... do sieci jest OK ale niestety - sporo softu potrzebnego mi w pracy jest dostępnego wyłącznie pod windę, w tym zwłaszcza soft dedykowany.
Ergo - linux może być dobry do spacerków po sieci ale nie do pracy.

Zarejestrowany Soul Mężczyzna Kopiuj nick (83.6.37.*) |  
Wypowiedź dodana: 1 stycznia 2009, 20:38:05 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 11 stycznia 2009, 11:25:32 po raz 1-wszy przez: _domestos_
« Opcje

część okien ma zablokowane proporcje!!

A moze są to np. okna programów nieskalowalne w XP? Jak, nie przymierzając, Saper.

Jesli chodzi o dokowanie okienek, to na razie mozna powiedziec, że beta jest własnie, aby to przetestować. Z pewnością da się to wyłączyć. Jak nie teraz to w nastepnej wersji.

Animek w poprzedniej wersji wyłączał Aero (pierwszy Ease of Access - i to nawet trafne umiejscowienie :-D)

Duszołap

Wypowiedź dodana: 1 stycznia 2009, 20:48:06 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 11 stycznia 2009, 11:25:44 po raz 1-wszy przez: _domestos_
« Opcje

Dotyczyło to okienek w XP jak najbardziej skalowalnych !
Konkretnie - jednego z najbardziej :-P potrzebnych programów biurowych a mianowicie Pasjans-Pająk

Zarejestrowany Soul Mężczyzna Kopiuj nick (83.27.60.*) |  
Wypowiedź dodana: 1 stycznia 2009, 22:32:44 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 11 stycznia 2009, 11:25:58 po raz 1-wszy przez: _domestos_
« Opcje

Aha :-D Tak samo jak w Viscie. Po prostu takie są tu gry. Ci ze słabym wzrokiem są zadowoleni ;-) Sprobuj uruchomić Pająka z XP.

Duszołap

Wypowiedź dodana: 1 stycznia 2009, 22:55:55 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 11 stycznia 2009, 11:26:07 po raz 1-wszy przez: _domestos_
« Opcje

W XP chodzi DOSkonale czyli normalnie - okno może dowolnie zmieniać rozmiary bez skalowania kart.

Teraz sobie przypomniałem [a raczej - rzypomniano mi ;-) ]
że gdy musiałem pracowac na Viśta-wio to był ten sam feler.
Plus debilne, niewyraźne rysunki kart plus idotyczne dźwięki.

W XP jest to o niebo lepiej.

MOja prośba jest wciąż aktualna - niech mi ktoś wytłumaczy:
JAKI JEST SENS W PSUCIU TEGO CO DOBRE?
DLA ZASADY BY BYŁO "INACZEJ" ?

Zarejestrowany Soul Mężczyzna Kopiuj nick (83.27.60.*) |  
Wypowiedź dodana: 1 stycznia 2009, 23:35:47 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 11 stycznia 2009, 11:26:18 po raz 1-wszy przez: _domestos_
« Opcje

Nie to miałem na myśli. Sprobuj uruchomić Pająka z XP pod Win7. Skopiuj go stamtąd + ewentualnie zależności.

To nie jest psucie tylko usprawnienie pod jakims wzgledem. Np. na lapku o dużej rozdzielczosci karty są zbyt małe. Fakt, że to nie idealne rozwiązanie.

Duszołap

Zarejestrowany AlvinR Mężczyzna Kopiuj nick (83.5.183.*) |  
Wypowiedź dodana: 2 stycznia 2009, 08:07:59 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 11 stycznia 2009, 11:26:28 po raz 1-wszy przez: _domestos_
« Opcje

Kolejne uwagi:

- Win-7 nie przyjmuje wirtualnych sterowników drukarek - generatorów PDF... :-(

+ Win-7 grzecznie przyjął soft instalujący klasyczne menu w Office-2007 :-)

Zarejestrowany AlvinR Mężczyzna Kopiuj nick (83.5.183.*) |  
Wypowiedź dodana: 2 stycznia 2009, 08:53:10 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 11 stycznia 2009, 11:26:42 po raz 2-gi przez: _domestos_
« Opcje

Na szczęście nadgorliwość systemu w aranżacji okien mozna wyłączyć

Tyle, że w dość dziwnym miejscu, bo czemu zachowanie okien ustawia się w panelu konfiguracyjnym myszy? :-D

Przy okazji - widać "ubogość" systemu w kursory i nie chodzi mi tu o wodotryski tylko o stary dobry schemat z XP o nazwie Brąz 3D

*** Dodano o 09:07:25: *** (Autoscalanie)

Jedno "siódemce" trzeba przyznać - jest szybka :-)

AvatarZarejestrowany, zwieszony De_sant Kopiuj nick (91.15.237.*) |  
Wypowiedź dodana: 5 stycznia 2009, 16:25:49 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 11 stycznia 2009, 11:29:13 po raz 2-gi przez: _domestos_
« Opcje

Szkoda ze w przypadku Visty nie wspomnieli o tym ze:
Vista jest Intel Core2 Quad+ Capable.

*** Dodano o 16:40:46: *** (Autoscalanie)

Edit: Microsoftowi skonczyly sie pomysly na System Operacyjny.
Aero i inne wodotryski sa zywcem skopiowane z Compiza/beryla, MacOSa
Vista i DX10 to byl zwykly skok na kase
Windows 7 to potwierdza. Win7 to nic innego jak dopracowana Vista.

Zarejestrowany Soul Mężczyzna Kopiuj nick (83.6.37.*) |  
Wypowiedź dodana: 5 stycznia 2009, 17:57:29 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 11 stycznia 2009, 11:31:35 po raz 1-wszy przez: _domestos_
« Opcje

No i dobrze. W koncu chodzi o dopracowany system. Lepiej poprawić poprzedni niż zrobić nowe badziewie. Zresztą, kiedy ostatnio widziano nowego Linuksa?

Duszołap

Zarejestrowany AlvinR Mężczyzna Kopiuj nick (83.20.74.*) |  
Wypowiedź dodana: 5 stycznia 2009, 18:32:25 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 11 stycznia 2009, 11:31:43 po raz 1-wszy przez: _domestos_
« Opcje

Zalezy co masz na myśli :-)
Idea jądra jest stała ale ono samo się jednak wyraźnie zmienia,

Zarejestrowany, zwieszony tmz Kopiuj nick (89.151.30.*) |  
Wypowiedź dodana: 5 stycznia 2009, 19:22:58 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 11 stycznia 2009, 11:31:51 po raz 3-ci przez: _domestos_
« Opcje

Może mi ktoś powiedzieć dlaczego directX 11 będzie kompatybilny z Windows 7 i (tylko)Vista SP2(DX10 tylko z windows Vista) ale XP oczywiście nadal będzie ciągnąć na 9.0 ?
A co jeśli mam sprzęt obslugujący DX10/11 a nie zamierzam opuszczać XP`ka ?
Mam cierpieć bo nie chcę niestabilnego systemu Vista/W 7 a przy tym np pograć ?? :-/

AvatarZarejestrowany, zwieszony De_sant Kopiuj nick (91.15.237.*) |  
Wypowiedź dodana: 5 stycznia 2009, 19:58:36 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 11 stycznia 2009, 11:31:57 po raz 1-wszy przez: _domestos_
« Opcje

Bo Win7 to jest kolejna proba zbicka kasy na Viscie.

Gdyby Microsoft byl uczciwy i wiedzial co to przyzwoitosc to by:
nie wypuszczali zadnego Win7 tylko wydali by Win Vista SP3.
DX11 to jest palka na ryj konsumenta (kup pan cegle).

@Soul - twoja wiedza o Linuksie zakrawa.

Zarejestrowany AlvinR Mężczyzna Kopiuj nick (83.20.74.*) |  
Wypowiedź dodana: 5 stycznia 2009, 20:01:08 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 11 stycznia 2009, 11:32:05 po raz 1-wszy przez: _domestos_
« Opcje

Przecież już sam sobie odpowiedziałeś :-)

Chodzi o to by wymusić na userach przesiadkę na Viśta-wio, wydanie kasy na OS, wydanie kasy na nowy sprzęt... - przecież Bill jest taki biedny, że musi mić świeży zstrzyk gotówki od 'wdzięcznych" za drenaż ich kieszeni userów.

Chcesz grać w nowe gry, które na skutek 'delikatnych sugestii' MIcro$oftu są pisane wyłącznie pod DX-10+ - to daj zarobić Billowi oraz trzymającemu się w jego cieniu Stev'owi

Wypowiedź dodana: 5 stycznia 2009, 20:08:29 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 11 stycznia 2009, 11:32:12 po raz 1-wszy przez: _domestos_
« Opcje

I to jest chyba jeden z tych powodów, przez które jakoś nie potępiąm "torrentowych sklepików"...
Wypadąłoby skorzystać bo nie mam ochoty wydawać na nowy OS :p

BTW

Orientuje się ktoś z was, czy mozna wniosek o paszport złożyć droga pocztową ?
nie chce mi się za bardzo jechać do legnicy/wrocławia po to by wypełnić papierki :-/
A oczywiście w moim mieście odpowiedni urząd do tego typu spraw rozwiązali :-/ :-[

AvatarZarejestrowany, zwieszony Zonewelld Mężczyzna Kopiuj nick (0.0.0.*) |  
Wypowiedź dodana: 5 stycznia 2009, 20:22:49 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 11 stycznia 2009, 11:32:18 po raz 1-wszy przez: _domestos_
« Opcje

Wojny i wojenki...
A ja chcę Maca... :-(

C2D 2.2GHz| FOXCONN P35A | 4x 1024MB Patriot 1066MHz | PALIT GeForce 8600GT | Amacrox Warrior 400W | Samsung SM940nw
___
There are only 10 types of people on the world: these who unterstand binary and these who don't...

Gość byy Kopiuj nick (0.0.0.*)
Wypowiedź dodana: 5 stycznia 2009, 21:18:22 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 11 stycznia 2009, 11:32:27 po raz 1-wszy przez: _domestos_
« Opcje

a czym się teraz maki od pc różnią poza obudową ?

Zarejestrowany Soul Mężczyzna Kopiuj nick (83.31.70.*) |  
Wypowiedź dodana: 5 stycznia 2009, 22:47:02 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 11 stycznia 2009, 11:32:33 po raz 2-gi przez: _domestos_
« Opcje

De_Sant, zauwazylem, że linuksy są raczej udoskonalane. Rzadziej pojawiają się zupełnie nowe elementy. Choć nigdy nie zaprzeczałem, że interesuję się tematem raczej pobieżnie.

...na skutek 'delikatnych sugestii' MIcro$oftu są pisane wyłącznie pod DX-10+

Nie słyszałem o takiej grze. Ale faktem jest, że różnice w grafice są czasem bardzo wyraźne, choć na początku producenci gier zapowiadali, że będą niewielkie, bo DX 9 i 10 wiele się nie różnią.

Duszołap

Wypowiedź dodana: 5 stycznia 2009, 23:40:23 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 11 stycznia 2009, 11:32:40 po raz 1-wszy przez: _domestos_
« Opcje

Oj Soul mało wiesz...
Mafia II ( tak kontynuacja najlepszej (jak dla mnie) gry TPP jaka była na PC) będzie tylko i wyłącznie pod DX 10. Choć poczatkowo miało to być OpenGl 2.1
Mozna zapomnieć o tym aby pod DX 9 ją odpalić, choc znajdą się smiałkowie tak jak ci którzy chcieli odpalić GTA IV na 9600GS
To samo flight simulator X różnice między DX9 a DX10 kolosalne.
Albo company of heroes. (choć na tegoproducent wydał łatkę umozliwiająca grę pod DX10)
(górny screen DX9 dolny DX10)

Myślę, że DeSant poprzez słowa "pisane pod DX10" miał na mysli, że głownym celem producentów jest uzyskanie jak najlepszego efektu pod DX10, serwerując graczom na DX9 np rozmytą zieloną plamę ( tak jak w wyżej wymienionym linku) zamiast trawy.
Czyli Po prostu olewanie tych którzy mają słabsze kompy/nie ulegli M$

Zarejestrowany Soul Mężczyzna Kopiuj nick (83.31.70.*) |  
Wypowiedź dodana: 6 stycznia 2009, 12:10:56 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 11 stycznia 2009, 11:32:54 po raz 1-wszy przez: _domestos_
« Opcje

Mafia II będzie tylko i wyłącznie pod DX 10.

Jasne. To tak jak z grami tylko pod "xbawks", które potem i tak trafiają na PC. Poza tym producent Mafii nie nazywa się Kamikaze Games. Nie wierzę, że będzie wyłącznie pod DX 10.

Cytat:

Mozna zapomnieć o tym aby pod DX 9 ją odpalić, choc znajdą się smiałkowie tak jak ci którzy chcieli odpalić GTA IV na 9600GS

Kolega próbuje na 7600GS. I na razie jedyne co mu nie działa to nowe sterowniki nVidia.

Duszołap

Idź do strony:12345Następna »

[+] Pokaż/odśwież listę czytających i monitorujących ten wątek